Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Nagrody Rzeczpospolitej oraz Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma"
2012.11.13 17:13

Black Red White z nagrodami

Grupa Black Red White - producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz - zajęła 199. miejsce w 11. edycji rankingu "Polskie Przedsiębiorstwa. Lista 2000". Organizatorem zestawienia jest redakcja Rzeczpospolitej. Największa polska grupa meblarska została również wyróżniona przez Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma", uzyskując tytuły: "Geparda Biznesu 2011", "Potęgi Biznesu 2011" oraz "Efektywnej Firmy 2011".
Black Red White z nagrodami
Black Red White z nagrodami

O wyróżnieniach przyznanych Black Red White w rankingu Rzeczpospolitej oraz przez Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" zdecydowały przede wszystkim stabilna kondycja rynkowa oraz dobre wyniki finansowe.

Uzyskane tytuły i wysoka lokata w ogólnopolskim rankingu są również dowodem mocnej pozycji Grupy Black Red White wśród największych polskich przedsiębiorstw. "Grupa Black Red White - bez względu na makroekonomiczne uwarunkowania - od lat utrzymuje silną pozycję zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Możemy pochwalić się już ponad 20-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży mebli. W tym czasie udało nam się wypracować wizerunek solidnego producenta i dystrybutora, ale przede wszystkim firmy oferującej atrakcyjny wzorniczo asortyment w przystępnych cenach. Dodatkowo, na pozycjonowanie i postrzeganie marki Black Red White znacząco wpłynęła zmiana standardów wystawienniczych, która znalazła również odzwierciedlenie w rosnącej liczbie klientów odwiedzających i robiących zakupy w salonach Black Red White" - powiedział Marek Pokarowski, wiceprezes Black Red White S.A.

Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z około 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. Black Red White prowadzi sprzedaż mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz za pośrednictwem własnej sieci salonów oraz punktów partnerskich. Ideą biznesową firmy jest oferowanie pełnej oferty produktowej w zakresie wyposażenia wnętrz oraz kompleksowej obsługi klienta. Informacje dodatkowe o Grupie Black Red White: Grupa Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży. Firma oferuje wysokiej jakości meble pokojowe, kuchenne, tapicerowane oraz stoły i krzesła o różnorodnej stylistyce. W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą. Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie. Grupa Black Red White dysponuje rozbudowaną siecią około 2 300 punktów sprzedaży, z których ponad połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana - poza punktami partnerskimi - za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski.
Aktualnie liczy ona 56 salonów, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 10 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie: Czech, Węgier, Bułgarii oraz Rumunii. Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy. Na rzecz Black Red White - w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą - pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 14262
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (35)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
dae-be6
~ AK -dziś opiszę jak się zachowuje PERŁA MEBLARSTWA   ale tylko troszkę napiszę jakie odstawiają cudactwa /delikatnie mówiąc/
Tak na mnie nakłamali /chwedujące z zastraszonymi w zmowie/,że upominam się od ponad 6 lat o rozmowę z Prezesem czyli z Zarządem i Radą Nadzorczą a te mnie taki patologiczny mur milczenia odstawiają i inne cuda /na prawdę podłe niegodziwe cuda !!! z tupetem w kłamstwach i manipulacjach , że brak słów /łapami skorumpowanych cuda takie odstawiają, że o pomstę do nieba to mało .Firmę czeka bardzo wilki wstyd i ekonomiczna klapa jak tak dalej będą bezczelni w swych swawolach i będą gnębić gwałcić i oczerniać prawdę i prawdomównych a załatwionych jak biblijnego Uriasza .
Robią ze mnie kretyna a z siebie to daruję wam słów ale mocne by były.Ale powolutku uczą się ,że petentowi się nie rzuca telefonem a szczególnie temu którego przestępczy pracownicy posuwali się do kolejnych przestępstw bo wujaszko kupił im tupet na Sezamkowej 29 u obu pań Marzenek w tym jednej wżenionej w klan cioteczki sędzi.
- do tematu ---
Pani Asystentka Prezesa rzuca mi telefonem bez podania przyczyn i arogancko mnie ignoruje .
Ja nie mam zamiaru z nią rozmawiać o ***** Maryni ani ***** Ewelini tylko o tym jak firma ustrzeże się wielkiego wstydu albo nie ustrzeże wielkiej hańby którą to ściągnęli przestępcy pracownicy w zmowie i darowanym im tupecie przez...deprawatora i deprawatorkę na imię boże pod które bezczelnie się podszywają ze sławetnym włącznie .
OD TYLU LAT NIE MOGĘ SIĘ DOPROSIĆ ROZMOWY Z PREZESEM i Chmielem!! WSTYD ,PODŁE KŁAMLIWE OSZCZERCY, OSZCZERCÓW FIRMA KRYJE !!! BEZBOŻNICY ,DALEJ NIE BĘDZIECIE URĄGAĆ IMIENIU BOGA JEHOWY /TO WIADOMOŚĆ DLA TYCH CO SIĘ PODSZYWAJĄ pod wyznawców Jehowy tylko DLA KORZYŚCI i gnoją prawdziwych .Odszczepieńcze wilki zagryzają braci !!! i wysadzają ,pracę kradną ,pieniądze i dobre imię łapami Kościuszki 29 a ci cuda odstawiają ze znikającymi i podopisywanymi zeznaniami !!! i kłamstwami WŁĄCZNIE !!!
Pani Ewelina Szykowska jest niekomunikatywna ,odstawia prostackie niegodne zachowania .
W ogóle ta moja firma BRWSA jest jakaś porąbana !!!! wystarczy, że zmówione nałgają szefostwu a szefostwo dla ich ofiar /ofiar pociotków Chmiela/ robi się patologicznym murem nie do przebicia dla ich ofiar !!!! bezwstydny Chmiel !!! haniebny ignorant !!! mobbinguje załogę BY ŁGALI W ZMOWIE przed dziwnym sądem !!!
tak się nie robi ,ciekawe czy w TV albo w innych szerokich mediach też będą podzielali te patologiczne zachowania przestępców których kryje firma i daje im możliwość dalszego się pogrążania i wkopywania ich ofiar !!!!????
Ziemi Sodomskiej będzie lżej jak wam wstrętnym oszczercom i ich kryjącej firmie !!!
A<K<
-ich czas już się kończy i oby nie pozabijali dechami całe województwo to co niebawem się upubliczni z ich winy i wyjątkowej bezczelności !!!!
22 marca 2013
+3
-0
PL
142-01b
~ Sędzie i Prokuratura są na usługach fałszywcyh świadków Jehowy z BRWSA   nie pierwsza i nie ostatnia sprawa w której cuda się dzieją.
Wstydu nie ma widać ta bestia .Wszędzie są kanalie.
30 listopada 2012
+3
-0
PL
142-01b
~ hucpiarze   ~ z ostatniej chwili w sprawie chucpy z ostatniej chwili :
-Kuratorka ta co się popłakała jak zobaczyła w co wdepnęła , i mówiła jak jej wcześniej kazali to była w zastępstwie .Nie znała sprawy a do pierdla mnie wnioskowała . Ale mądrale !!! dalej za idiotę mnie macie !!!!
Popłakała się bo zobaczyła moją niewinność !!! nie zna mnie ,nie zna akt sprawy,nie znała nic a posłali ją żeby wnioskowała mnie słać do pierdla.
Zapytana z kilku stron wymownie nie udzielała odpowiedzi .
Jak w zastępstwie to czy była przygotowana -odp cisza.
O co się popłakała z kilku pytań spytana przeze mnie milczała .
A ta Kuratorka co ,,miała urlop" to rodzina Szefostwa z BRWSA pani Wolanin z Klanu . Ale bagno odstawiają na mnie !!!!
Pięknie ,pięknie .
Myśleli, że ja się nie dowiem ,hahaha !!
Ilu ludzi załatwił ten Kombinat Kłamstw w Zbrodni w okolicy podobnie ??
A<K<
jutro napiszę więcej szczegółów jak to Krowiarka napuściła ochroniarzy mi na matkę i o mało by jej ręce połamali osiłki-Za to tylko,że chciała patrzeć w twarz jak Krowiarka Ewelina bezczelnie kłamie z zieloną buziuchną .
A przy okazji pokazała na sobie syndrom bitej osoby ,bo zrobiła taki unik jak by spodziewała się dostać w papę.
Cichaczem weszli pierwsi i kazali wezwać ochroniarzy ta patologia oszczercza . Wstydu nie ma bezczelna kłamczucha fałszywa świadek Jehowy Ewelina Kluczny-Andrasik której dodała kłamliwego tupetu sędzia pani Marzena Kaczorowska-Paczos znikającymi zeznaniami i poprzerabianymi zeznaniami na moją niekorzyść.
Liczyłem,że też przyjdzie pani M.K-P odtworzyć co spaprała ale widać nie ma odwagi spojrzeć mi w oczy !!???
A smykający się gdzieś podczas skruszenia Krowiarki a wezwany po jej przyznaniu pan nieobecny a wedle dokumentów obecny jak przyszedł po fakcie to rzucał oszczerstwami pan Prokurator Z.Reszczyński też nie miał odwagi spojrzeć mi w oczy .Prokurator powinien dumnie oskarżać a nie przychodzić wezwany przez Sędzie komórką po fakcie skruszenia się powódki Eweliny jw.
Gratuluję mu awansu ,a swoją drogą mógł przyjść nawet w papciach bo niedaleko ma.
Takie farsy i hucpy są odstawiane w Biłgoraju !!!!
Wujaszku Tadziu Ch. niech do Ciebie dotrze ,że kłamczuchę każesz im bielić ,wstyd robisz Bogu pod którego wyznawcę się podszywasz.
A>K>
I co komentujcie nie bójcie się ludzie.
Plujcie jej pod nogi jak was przyjdzie pouczać ta kłamczucha .
29 listopada 2012
+3
-0
PL
60f-310
~ grafomańskie ? to sobie zobacz całkeim podobna cwaniara  
23 listopada 2012
+2
-1
PL
bc6-232
~ do pani Anki   tu się odbywa początek zdemaskowania i początek upadku Tego Imperium Kłamstwa a raczej syndykatu zbrodni z ulicy Krzeszowsko-Kościuszkowskiej .
Oby wierzyciele i udziałowcy nie zagłosowali a akcjonariusze nie spanikowali a drzwiami trzaskać nie zaczęli.
A>K>
Gdzie się podziała ta bezczelna kreatura przyrównująca mnie do BRWiK-a ?
19 listopada 2012
+5
-2
PL
afb-cd3
~ anka   Co to za brednie jakieś? Tu jest miejsce na komentarze, a nie jakieś grafomańskie, tasiemcowe wywody!
19 listopada 2012
+3
-5
PL
3c9-af9
~ Widzisz Ewelinka do czego doszło ? jak ostrzegałemże przyjdzie czas jak sie ie cofniecie i nie ponaprawiacie to będzie wielki wstyd !!! i brnęłaś   ~ Bi łgoraj schodzi na psy w dodatku bardzo niebezpieczne dla ludzi biznesu i wierzycieli ludzio bogatych no bo taki bogaty może łapami przychylnego sądu posłać swego wierzyciela ,udziałowca do sądu ,sąd do fałszywie usłużnego Sądami Rejonowym lubelskiego psychiatryka gdzie dostanie łatkę czuba wedle ich życzeń a w sądzie go obskubią jak obskubali mnie !!!! ustawką na zlecenie .Zeznania zniknęły i zrobiła ze mnie usłużna sędzina i nieobecny prokurator !!! jakiegoś przestępce na podstawie steku rojeń i kłamstw sędzi M.K-P!!!!A skruszenie Powódki EWeliny jej zniknęło z protokołu !! Zeznania jej brata przerobili na te kłamliwe a zeznał też prawdę !!! podważona została rażąco wiarygodność jej świadków przez samą nią i mnie!!!
Sędzina, Ona nas podsądnych i mecenasów z protokulantką zdeprawowała !!!
-NA jakiej podstawie ??spytacie
-na takiej,że zniknęły uniewinniające mnie zeznania Powódki.
Dwa lata proszę się sedziny o odtworzenie prawdy i tego co jej znikneło !! ja się z nią umawiałem, że jak sie nie iodnajdą to upublicznie co,kto i jak !!! !! i bedzie,był to jej i jej zdeprawowanych podsądnych wybór, to jej wina w kwestii np postawienia mi zarzutu obrazy powagi sądu !!!
W których się dziewczyna przyznała i wkopała swoich kłamliwych świadków .Ich nie ukarała .Jakim prawem sędzia wydała wyrok na podstawie słów oszczerców ?????? hucpa !!!
Hucpa była mi zapowiadana pod inną sędzią a spełniła się na drugiej !!! wedle przecieków .Ale po drodze też parę osób zdradziło ich !!!
Prokurator w Zamościu powiedział mi, że to nie pierwsza ustawka. Życzył mi powodzenia w walce z tą ustawką !!!!
Jak można tak wstrętnie zastraszać ??? towarzyszu Tadziu !!! Oni wszyscy boja się twojego pierdnięcia !!! nie mówiąc o twoim tylko wspomnieniu !!!!
Firma i zamieszany w to biznesmen dostał konkretne warunki rozwiązania konfliktu i ukarania przestępców !!!! a sędzina te warunki zamieniła mi w wyrok !!!miała liczne motywy !!! a z ujawnionych na sali przestępców zrobiła niewinnymi !!! Podłość ,hucpa i korupcja !!!!
No to dopiero zaczyna się dobra zabawa !!! obiecuje się nie poddać tej ohydnej zbrodni !!!!chyba że mnie ukatrupią w pierdlu to wtedy zacichnę .Jak zacichnę to będzie znaczyło,że mnie zabili !!! na pół roku mnie zamiarują posłać do pierdla.Wg mnie to Ewelinę powinni posłać na pół roku ale do wariatkowa !!! żeby nie intrygowała co jakiś czas na niewinnych ,,braciszków" .Występna wiarołomna oszczerczyni i zdrajczyni !!!
Wujaszki Tadziu poślij ja do czubów bedzie to wspaniały odstraszający przykład ostrzegawczy dla pozostałych twoich kłamliwych pociotków !!!-ponegocjujmy proszę .Bo jak na razie moje warunki były jasne i proste.
Adrian Keys !!!
Zapraszam na fajsa i zapraszam na posiedzenie tej farsy sądowej ludzi jako świadków żeby mnie znowu w co nie wrobili te wyłączone acz usłużne sędziowie !!!!
Przybywajcie proszę ludzie zobaczycie jak jest zabijana prawda i są łamane prawa Konstytucyjne !!przez usłużny Chmielowi sąd !
Mnie tam wszystko jedno kto mi wypłaci za zbrodnie sądową czy Polska czy Strasburg i w jakiej walucie .Idę po linii ,jestem praworządnym obywatelem tylko wrobiony i znowu wrobiony !!!! nie do wiary ? a jednak !!!
Uwalać będą poparciem wcześniejszej ustawki zmowy sądowej z czwartym wpływowym w tle.
Jak przyjdzie co do czego to ujawnię mediom kto sypnął mi że się zanosiło na ustawkę !!!długo przed ustawką.
Nikt nie będzie ze mną pogrywał kłamstwem i łamaniem prawa !!! w obronie praw rzeczowych nie cofnę się nawet przed naruszeniem powagi sądu-strony !!!
Odwołuję się do prawa moralnego nad stanowionym przeciw kłamstwom,fałszerstwom i łamaniem Konstytucji RP w kwestii np art 45 !!!! Fakty powiedzą same za siebie !!!
Albo będzie się działo prawo w Biłgoraju albo będzie i zanosi się wielki wstyd.odnosze sie do art 212 a 213 mam na szanownej uwadze w interesie publicznym .
18 listopada 2012
+5
-4
PL
ff6-0aa
~ wecrvtbynumi,o   Widać bracia Jehowi odróżniają interesy od wiary,w Biblii na którą się tak powołują chodzący apostołowie pisze ,żeby nie wykorzystywać bliżnich ,jakoś oni ten temat omijają .Ludzie robią tam w syfie śmierdzące kleje i pył w płucach i każe im się dziękować za to ,że mają gdzie robić za grosze.To zwykłe ***** .Ale zdechną kiedyś i zapłacą za to fałszywcy.Tylko stawki obniżać umieją i płakać jak firma biedna a nad głowami słychać helikopter
18 listopada 2012
+7
-1
PL
83a-59c
~ Ludzie komentujcie nie bójcie się o swoje IP   na nk i na fajsie zdradzę wam jak sobie dać z tym radę .
A może zna kto sposób jak skrzyknąć więcej ludzi na fajsie ??
17 listopada 2012
+4
-3
PL
83a-59c
~ a po co ma sie podpisać ? mie wstyd za taką ,,rodzinę"   ja jestem dumny za moje szlachetne postępowanie.Ale jak łgali w zmowie ,,czytaj myśleli, że mają glejt na sranie we własne gniazdo " z jednoczesnym powoływaniem się na regułę i mi zamykanie ust, że nie sra się własne gniazdo no to ja na taką wstrętną hipokryzję stanowczo za długo się upominałem.Prosiłem się o naprawienie wszystkich uczestników tej zmowy zdemaskowanej na sali i zbrodnia zakrytej no to ja za długo byłem dobry !!!! Wyobraźcie sobie,że ponad 7 lat . Ale tym co mi zamiaruje zrobić ta ,,zakupiona" hucpa to odpowiem jak sam Bóg ,,w poniedziałek przyszło mi haniebne pismo od wyłączonych Sędziów ,,wsadzili mi palec w oko".
Jestem prawowierny ,prawdomówny do bólu świadek wierny i prawdziwy widzący i opisujący te wstrętne niegodziwości które sięgnęły już nieba i ,,palca w moje oczy".
Za to wspaniale pokazali mi wypracowane metody !!! czyli kolejne potwierdzenie, że były organizowane ustawki .
Adrian Keys
prosisz i masz .Samozwańcze moje wrogi bardzo dobrze wiedzą z firmy i z ich ,,sklepu" .
Uszanowanie czytającym.
JA o tym wiem,że to nie pierwsze cuda ,w Zamojskiej Prokuraturze sypnął mi jeden z prokuratorów ,,to nie pierwsza ustawka ,życzę powodzenia w walce" a kto jeszcze wpierw to jak przyjdzie czas to nie ma sprawy ,bardzo chętnie upublicznię .
Powódka i jej rodzina też się kiedyś zdradzili w tej materii.
W E Z W A N I E " i Z A P R O S Z E N I E
Obywatele ,jest łamane ohydnie prawo !!! w tym sądowe w odniesieniu do art 45 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej !!!
Jako prawi obywatele państwa Polskiego potrafiliście pikietować na pochodach w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Czy o taką Polskę walczyli nasi przodkowie ?????
Moje przodki walczyli w wysokich stopniach wojskowych broniąc twierdzy Zamość a dziś przewracają się w grobie na te kupczenie prawem i odstawiane prywaty !!! !!!!
Nie ma takiej rodziny aby ktoś nie zginał w historii w walce o Polskę !!! na darmo przelewali krew !!! hańba !!!
Zobaczcie sobie w necie kto dowodził twierdzą Zamość i nękał Moskali przez kilka lat wojną podjazdową czyli robił wypady z Twierdzy i nękał Moskali wojną partyzancką !!!!
Całe życie byłem szlachetnym obywatelem ,nie kradłem nie piłem,nie biłem,o nikim nie dawałem fałszywego świadectwa !!! za pomyłki płaciłem ,ja nie byłem gówniarzem.I tego żądam od innych !!!!
Wszystkich moich życiowych nauczycieli postawili Ci występni .Zostaliśmy zdeprawowani takimi hucpami !!! !!!!
Prawo ? a co to jest ??
-jak ze mną zasiądzie na tej samej ławie to wtedy mogę zacząć rozmawiać na jasnych warunkach !!!
PRZYBĄDŹCIE NA TĘ ROZPRAWĘ ,ZAPRASZAM ,OBAWIAM SIĘ, ŻE MOGĄ ZNOWU MNIE W COŚ W R O B I Ć Ci wyłączeni .
Zapraszam na fajsa i na nk
jeśli zacichnę lub nie zdementuję to znaczy,że mnie zamknęli a jak się w ogóle nie odezwę to będzie znaczyło,że mnie zabili łapami jakiego przestępcy .
17 listopada 2012
+4
-3
PL
656-f73
~ do A.K.  do ~ do A.K.   chciałem napisać "niejeden"
17 listopada 2012
+2
-1
PL
656-f73
~ do A.K.   skoro podajesz personalia innych miej odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem, jeśli chodzi o sądy to rzeczywiście jeden już boleśnie przekonał się jaka tam sprawiedliwość
17 listopada 2012
+5
-1
PL
6bf-618
~ Wqrw   Kolesiu podpisujacy się jako A.K tak śmiało podajesz nazwiska innych więc może podpiszesz się tez swoim
17 listopada 2012
+4
-2
PL
83a-59c
~ ZAPROSZENIE do LUDZI DOBREJ WOLI przyjdzcie ,poiedzenie otwarte. Może dziennikarzy uda mi się zaprosić   Ludzie to czytający !!! UWAGA !! powtórzcie to i zaproście znajomych na te hucpę sądową -zbrodnie sędzi !!!
bezprawie się szerzy w Biłgoraju !!!i korupcja na zalecenie lokalnego wpływowego na sądy Chmiela
Wyłączeni biłgorajscy sędziowie będą mnie kolejna zbrodnią popierającą zmowę sędzi M.K-P wsadzać do pierdla !!!
ZAPRASZAM na posiedzenie tej hucpy na Kościuszki 29 w dniu 27 11 2012 o godzinie 10 : 00 w bud tut Sądu w sprawie II K 92/09 sprawa przeciw Krzysztof Hauke-Bosak .Dowiecie się jakie dzieją się cuda w wykonaniu z fałszowaniem dokumentów,ginięciem pism procesowych ,dopisywaniem nie moich słów i znikaniem zeznań uniewinniających OD WSZELKICH ZARZUTÓW !!!
Ewelina Kluczny Andrasik /pracownica chwedująca u wujka Chmiela/ się przyznała a mnie zamiast uniewinnić to sąd stronniczo nie karze jej świadków z art 233 za zmowę !!!
Proszę przyjdźcie jako widzowie bo znowu mnie wrobią w coś jak podczas pobytu w biurowcu BRWSA te oszczercy pracownicy !!!!
Zobaczycie jak się świadkowie Jehowy ,,zabijają" przekupionym sądem i przychylnymi prokuratorami !!! z polecenia królującego wam Chmiela .
A.K.
Niektórym to się udała Polska dojna Wolna !
17 listopada 2012
+4
-4
PL
83a-59c
~ co widziałęm i słyszałem jake cuda się działy np w firmie albo w sądach to opisze jak nie dostanę Rehabiitacji tej zbrodni sądowej   Miałem pracować jako Kierownik Budowy przy budowie jednego z wielkich salonów meblowych, miałem nawet być przyjęty ale nie ujawniałem się, że jestem świadkiem Jehowy.Obserwowałem co będzie dalej.
Mimo tego miałem być przyjęty ale w wyniku wstrętnych oszczerstw sianych przez Ewelinę Kluczny-Andrasik w kłamliwej zmowie ze współpracownikami od siebie z pokoju i kuzynką Iwoną /pewnie zastraszonymi jej pleckami u wujaszka/ firma wycofała się w trakcie i po przyobiecaniu mi przyjęcia przez jednego z prezesów.Podczas mego pobytu i niego na rozmowie przez godzinę nie było końca jakiego to firma ma farta bo szukali takiego i z nieba im miałem spaść.
A teraz z nieba będą mieli wstyd !!! i upokorzenie jakiego ja dostąpiłem upominając się o swoje i o prawdę ponad 7 lat !!!!
Jak podałem ich pozwem do biłgorajskiego sądu to w Sądach zaczęły się dziać cuda ze znikaniem zeznań włącznie ,dopisywaniem nie moich słów i przeróbkami włącznie !!!
-Chmiel ślepo i nierozważnie wierzy swoim kłamliwym pociotkom podszywającym się pod wiarę w celu osiągania korzyści !!! a nawet podłości jak ta psychopatyczna oszczerczyni ww Ewelina .
Sędzina dopuściła się tymi przeróbkami i znikającymi zeznaniami do deprawacji podsądnych !! i dodała jej bezczelnego kłamliwego tupetu !!!
A.K .
17 listopada 2012
+3
-4
PL
832-a7e
~ asdfghjk   czemu w złotej firmie nie było od 10 lat podwyżek?Już wiem bo katolicy to bydło i niech się cieszą ,że mają robote bo jak nie to na ulicę.Pamiętam sprzedawczka dyrektora ktory kiedyś wywiesił listę osób chodzących na zwolnienia lekarskie i kolejność zwolnień.Ludzie tam to muły do roboty,Niech mi ktoś powie czy jakiś jehowy chodził kiedyś po podwyżkę? Ja takiego przypadku nie znam
17 listopada 2012
+4
-1
PL
e6e-ec6
~ x   a GAZELI BIZNESU nie zdobyli a ten tytuł jest najbardziej wiarygodny i presiżowy .
16 listopada 2012
+1
-2
PL
b45-993
~ przybywa Terminator na upokorzenie tej wilczarni   To jest już możliwy skok w przyszłość ??
-ten wynalazek oficjalnie został odkryty w 2034 dokładnie 15 lipca.
A puki co to znana jest metoda teleportacji, wchodzi się do biura na Krzeszowskiej 63 a wychodzi z zawiaskami w ich sklepie firmowym na Kościuszki 29 .
I dają nie tylko za darmo zawiasy ale i inne oszczerstwa napisane na papierze który to na początku XXI wieku wykorzystywano jako papier toaletowy .
Cóż to za barbarzyńska epoka była ,kłamstwo,korupcja na usługach uzurpatora boga króla Chmiela .
Który sobie myślał,że skoro pan Jezus był stolarzem i osądził ludzi to on stolarz z Chmielka jako lokalny bóg rządzi sądami i każe im obdarzać wyrokami wedle woli jego kłamliwych pociotek.
Ale jak znalazł się w tej epoce nasz Terminator to już niebawem nastąpi zdemaskowanie tych korupcyjnych struktur .Po to został posłany z przeszłości .Kto nie wierzy niech bacznie obserwuje portal Onet a puki co to miejsce już tam czeka http://www.dodajoszusta.pl .Będzie to najmocniejszy opis strukturalny w regionie w nowożytnej historii tego wilka który się ukrywa w pewnej owczarni pewnego pasterza i jedzie na jego dobrej opinii .
i co ?
A.K.
<figielek> + <pierdnięcie> = <groźba werbalna karalna i grożenie atakiem gazowym>
15 listopada 2012
+5
-3
PL
b45-993
~ miodek Wielkiego Brata na którego nie ma bata   to je Polska .
Ludzie czego się boicie ,komentujcie.
Ojciec Rydzyk się nie umywa przy tym co tu jest napisane .Gorzej jak Babilon Wielki sobie poczynają .
Niewinna krew ofiar widzę się upomina.
15 listopada 2012
+4
-3
PL
cb3-de1
~ DO BEZROBOTNEGO   Sektą nie są ? Bo jak by nawet jeden szczegół wg Biblli czyli wymogów Boga nie pasował już by była spełniona reguła sekty czyli odszczepienia od prawowiernej wiedzy.
Czy Wielki Tadeo zostawia coś Donaldowi ?./ja go Donkiem nazywam Ryżym Przecherą/ to go spytaj ,on patologicznie jest niekomunikatywny to i tak ci nie zaprzeczy ale- no body perfect.W parku złap panienkę za kolano jak ci nie zaprzeczy to masz farta byleś nie złapał tripla. Ja za nikogo nie odpowiadam ani się na to nie silę ,łatek nikomu nie przypinam jak co poniektórzy tu lekarze na odległość z komentatorów.
Jedyny potwierdzony przypadek skutecznego leczenia na odległość a zatem i stawiania prawidłowych diagnoz to potrafił sam pan Jezus .
Donek nie jest Guru a i wielki Tadeusz też nie ma znamion bycia Guru .No ja po osobistym obejrzeniu filmu ,,Gangi Nowego Jorku" zobaczyłem wiele odnośników do rzeczy dziejących się na Krzeszowskiej 63 i na Kościuszki 29 w ich sklepie firmowym gdzie dokonuje się celowa zmową teleportacja niewinnych petentów na Kościuszki 29 po odbiór zawiasów.
Kłamliwe pociotki mają tę moc jak wspomniałem poniżej i telepatycznie wpływają na tak pojmowaną pochlebczą twórczość pisarską np takiej pani M.K-P.
Taki raport takiej ,,drukarki" ,pisarki potem pokazany to ciekaw jestem czy sobie w ramki oprawiła .A ciekaw też jestem czy Ewelinka sobie już oprawiła bo psychopatki zbierają fanty ,trofea myśliwskie swych ofiar to gotów jestem się założyć, że ma w kolekcji też jej twórczość pisarską.No chyba że pisała pod dyktando to by znaczyło,że własnego stylu nie ma. A drukarki /w ksywie prawniczej to chyba stylu nie mają ,pod kopyto piszą.Co na to niezestrachane kauzyperdy ?/
te opisane metody trzymania za rączkę Zarządu i Prezesów wszystko mi mówią po tym co widziałem i słyszałem. Te określenia w literaturze noszą miano ,,Zamordyzmu".
Burak jest burakiem choć słodki ale to zawsze burak !
Wujaszku Tadziu podeślij swą córeczkę na nauki bycia modliszką do Ewelinki a sklep na Kościuszki będzie pękał w szwach jak Ona pójdzie w jej ślady.
A>K>
14 listopada 2012
+4
-4
PL
cb3-de1
~ A CZYM JESZCZE NIE POTRZĄSA ?   Chmiel to nie rozumie ,na kasie, kłamstwach z podpuszczenia oszczerców/diabolos/ pociotków daleko nie pojedzie A co mam rozumieć, że skorumpowanej sędzi nie przeskoczę i że zakupionego mi u niej kłamliwego wyroku nie przeskoczę ?? Że facet który zatrudnia 11 000 ludzi ma ich wszystkich w kieszeni i robią mu co im każe !! i że to widziałem jak kłamią i fałszują dokumenty !!!!!??
No to zobaczymy !!! w obronie mego prawa rzeczowego mam prawo się bronić.Przestępcy by tego nie zrobiła co mnie ta Sędzina bo by ją bezpośrednio potraktował jako stronę a nie tkliwie się upominał jak ja o uzupełnienie braków ,poprawienie zmian i dopisków nie wypowiedzianych przeze mnie słów .
Napisz jaśniej proszę a nie obrażaj .Co ja ci zrobiłem poza tym,że Ci daję wiedzę i demaskuje niegodziwców a niebawem Wielkiego Niegodziwego .A jak będą dalej ze mną poigrywać to szykuję się wielkie zdemaskowanie i upadek tego kolosa o glinianych nogach /czytaj kłamliwych pociotkach/.
Wyobraź sobie,że Krowiarka szykuje na mnie piąty kolejny na mnie gwałt !!! wstrętna gwałcicielka jej marionetka pani Marzena drugi raz swoją perwersję będzie odstawiała.Pewnie bez przyjemności odnajdzie to co się zgubiło i raczy uzupełnić i przywrócić stan zgodny z prawdą !!! w przeciwnym razie będzie mnie gwałciła bezliku bo ów gwałt nie podlega przedawnieniu .
A.K
wstydu nie ma ani serca w dodatki nie swoje dobre imię kala odstawia patologię milczenia czyli robi się murem nie do przebicia dla ofiar jego kłamliwych pociotków przez co daje im siłę DO KOLEJNYCH MORDÓW i moc do duchowych mordów w jego wilczarni.
DONIEŚCIE TO CHMIELOWI ON PRAWDĘ LUBI ALE IGNOROWAĆ ,IGNORANCJA I ZAPLECOWOŚĆ TO JEGO SIŁA ,NA SEZAMKOWEJ 29 POCIĄGA SZNURKAMI I WNET POŚLĄ MNIE USTAWKĄ DO PIERDLA BO EWELINCI CHCIAŁO SIĘ MNIE WRABIAĆ,OKRADAĆ I KŁAMAĆ W ZMOWIE Z LUDŹMI !!!
JA TO NAPISAŁEM CO WIDZIAŁEM ADRIAN KEYS
MAM DOKŁADNIEJ ZACZĄĆ OPISYWAĆ CUDA I PRZEMIANY
14 listopada 2012
+4
-2
PL
df3-50f
~ hgfdjkiki   O tym kto ile bierze decyduje Chmiel nie jacyś prezesi ,bez jego zgody nic się nie dzieje.Nie zwalajcie na prezesów bo robią to co im każe szef .Samowolnie mogą decydować tylko o jakiś ***** ,to wszystko jest kontrolowane,przypomnijcie sobie ilu prezesów wyskoczyło jak zaczeli podskakiwać.Normy macie wyśrubowane akord kontrolowany a jak kto zarobi więcej to zmienia stawkę.Pewien znany prezes objawił mi politykę firmy,mówił-pracownicy nie są by dorabiać się na firmie tylko firma ma się dorabiać na nich a jak się nie podoba to niech szukają innej roboty a i tak nie znajdą bo wszędzie tak samo
14 listopada 2012
+4
-2
PL
75d-399
~ obiektywny  do ~ do obiektywnego   nie pisz do mnie "typie" bo nie wiesz do kogo piszesz, mocny sobie możesz być tylko w internecie. Pracowałem na produkcji 7 lat i wiem jak tam się pracuje. A tobie nikt nie każe pracować przy lakierach, jeśli nie masz wystarczająco dużo odwagi, żeby to zmienić to nie żal się nad sobą na takim forum.
Dziękuję za uwagę.
Do widzenia.
14 listopada 2012
+2
-6
PL
693-d28
~ do obiektywnego   typie zapraszam na produkcje a ty co myslales ze do konca brw bedziesz bral w biurowcu fuul social i po2.5 klocka miwsiac w miwsiac skonczyly sie rzady pana bosaka i troche trzeba was sprowadzic na ziemie zapraszam na lakiernie nacachasz sie lakieru to odrazu ci sie podejscie zmieni
14 listopada 2012
+5
-5
PL
75d-399
~ obiektywny   Nie piszcie bzdur o niskich zarobkach. Na produkcji pobrali w tym m-cu ponad 3 tyś. netto. A w biurowcu nie napiszę gdzie 1,8 netto :/.
Dziękuję za uwagę.
Do widzenia.
14 listopada 2012
+5
-7
PL
01e-45f
~ bezrobotny   w zarobkach nie widać bo wszystko platformersy zabierają i u stóp donalda guru sekty zostawiają, dopóki krajem rządzi po polska spada na samo dno
14 listopada 2012
+7
-3
PL
3a2-b01
~ guantanamo   Kiedyś było bardzo dobrze jak Tadek trochę popuścił swoim prezesom to zaczeło się p.....lić w główkach proponuje sprawdzić wykorzystanie funduszy socjalnych czy były wykorzystane zgodnie z prawem pracowniczym .Kiedyś tam pracowałem i wiem co nieco. Pozdro.........
13 listopada 2012
+2
-2
PL
e80-deb
~ edek mebel   nie mam nic do tadeusza ale tych jego dyrektorow to bym... a kierownikow aj szkoda gadac zreszta szkoda ze gazeta nie wyjdzie na miasto i nie zapyta ludzi co soie tam wyrabia
13 listopada 2012
+3
-3
PL
f4e-b49
~ xx   oo 199.. szacunek!!
13 listopada 2012
+0
-3
PL
5ec-673
~ Kiedyś korzystali z błogosławieństw a teraz wedle informacji klątwa na nich ciąży   ich Bóg Mamon im jakoś mniej darzy .
O ! i mój salon tu jest wspomniany.Wisi w nim moja fotka i jak tylko wchodzę to po to wisi żeby wstawali na moją cześć panowie ochroniarze ,żebym nie wdepnął w co stópką i przypadkiem nie zaklnął przy tym szpetnie jak francuska hrabina.
Dużo już ich pozwiedzałem ale ostatnio jak mnie okradła taka jedna to musiałem ukrócić te moje hobby.
A przysłowie powiada złap złodziejkę za rękę to będzie krzyczeć ze to jest nie jej ręka .
-a to ciekawe jak bym siurkał i krzyknął,że to nie mój siurek to czy by też postąpiła analogicznie ?
Miło patrzeć jak moja firma raczkuje i udaje że gaworzy w kwestii rozwoju ale klątwę mogli by prewencyjnie spróbować zdjąć z Siebie a wtedy zawojować konkurencję robiącą im <figielek>.
A.K.
Marketing to strasznie ciekawa dziedzina jest.
13 listopada 2012
+4
-4
PL
5ec-673
~ bo pan Ciosmak nie zatrudnia tyle pociotków to ma sukces !   ---
13 listopada 2012
+3
-2
PL
8af-4ee
~ ziom   co TY chcesz od Fortisa,superancka firma,tysiaka wyciagalem
13 listopada 2012
+2
-2
PL
8af-4ee
~ marek   A Firma Fortis Pana Ciosmaka na ktorym jest miejscu???tez jest bardzo profesjonalna!!!
13 listopada 2012
+1
-2
PL
267-78c
~ ziom   Tak dobrze stoi firma Black Red White ?
Szkoda że nie-widać tego po zarobkach pracowników, wystarczy porównać ceny jakie były trzynaście lat temu i pobory jakie się brało wówczas a jakie zarobki są dzisiaj.
13 listopada 2012
+7
-4
PL
c1e-2c1
~ oso   "W tym czasie udało nam się wypracować wizerunek solidnego producenta i dystrybutora" dzięki wysyłaniu pracowników na przymusowe urlopy bezpłatne i nie płacenia przestojowego. Brawo .....
13 listopada 2012
+10
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
21 lutego 2024 Biłgoraj
Burmistrz nagrodził sportowców, artystów i społeczników [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 21 lutego zorganizowano Podsumowanie roku w kulturze, sporcie i działalności społecznej. Wydarzenie odbyło się w Biłgorajskim Centrum Kultury. Burmistrz miasta nagrodził najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych, ale też artystów, twórców i animatorów kultury.
w niedzielę, godzina 13:19 Biłgoraj
Kilkaset osób stanęło na starcie Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych [NOWE ZDJĘCIA]
24 lutego 2024 Obsza
Akcyza do zwrotu
w niedzielę, godzina 16:56 Biłgoraj
Kampania już widoczna na ulicach miasta
Jutro, czyli 4 marca mija termin rejestracji list kandydatów na radnych do rad powiatu, gmin, czy miast. Wiele osób już ogłosiło swój start, uśmiechając się z plakatów, które zostały rozwieszone przy głównych ulicach. Kampania się rozkręca i nie trwa już wyłącznie w internecie.
w niedzielę, godzina 08:57 Powiat
7 miejscowości bez prądu
w sobotę, godzina 10:35 Biłgoraj
"Medyk" zaprosił na Dzień Kobiet [NOWE ZDJĘCIA]
22 lutego 2024 Powiat
Orlen będzie szukać gazu w powiecie
W marcu na terenie powiatu biłgorajskiego mają rozpocząć się prace geofizyczne, które mają na celu zbadanie struktur geologicznych związanych z występowaniem złóż węglowodorów. Badania na zlecenie Grupy ORLEN przeprowadzi Geofizyka Toruń S.A.
w piątek, godzina 10:36 Harasiuki
Biłgorajanka zapłaci 2,5 tys. zł za zbyt szybką jazdę
w sobotę, godzina 11:05 Lubelszczyzna
Finał Miss Polonia Województwa Lubelskiego już jutro. O koronę powalczą także mieszkanki powiatu
25 lutego 2024 Długi Kąt
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W niedzielny wieczór 25 lutego na drodze wojewódzkiej nr 853 doszło do potrącenia pieszego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować poszkodowanej osoby.
w środę, godzina 17:18 Biłgoraj
Sekretarz przechodzi na emeryturę. Pożegnali go pracownicy Urzędu Miasta
24 lutego 2024 Biłgoraj
Wilki w okolicy Biłgoraja
w piątek, godzina 08:33 Biłgoraj
Jarosław Lipiec zastępcą dyrektora lubelskiego oddziału ARiMR
W czwartek 29 lutego, radny Rady Powiatu i dotychczasowy pracownik biłgorajskiego biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Jarosław Lipiec odebrał powołanie na stanowisko zastępcy dyrektora lubelskiego oddziału największej agencji płatniczej w Polsce.
we wtorek, godzina 15:37 Majdan Stary
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
w piątek, godzina 13:42 Biłgoraj
Kierująca suzuki wymusiła pierwszeństwo, trafiła do szpitala
w piątek, godzina 15:25 Biłgoraj
Biłgoraj w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
W piątek 1 marca, z udziałem przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, kombatantów, młodzieży szkolnej oraz mieszkańców Biłgoraja, odbyły się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
we wtorek, godzina 13:34 Biłgoraj
Jest praca w Urzędzie Miasta
w niedzielę, godzina 08:41 Biłgoraj
Kobiety - kobietom
25 lutego 2024 Gmina Biłgoraj
Gmina szuka trzech dyrektorów
Urząd Gminy w Biłgoraju ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w Dereźni Solskiej, Hedwiżynie i Korytkowie Dużym. Jakie wymagania muszą spełnić osoby, które pokierują placówkami?
24 lutego 2024 Biłgoraj
Tłumy na treningu z trzykrotnym mistrzem świata
w piątek, godzina 13:20 Biłgoraj
Zderzenie osobówek. Sprawca zapłaci 1 300 zł mandatu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl