Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Wyróżnienie dla biłgorajskiej firmy
2013.04.23 20:05 | aktualizacja: 2013.04.23 20:44

Black Red White Konsumenckim Liderem Jakości

Marka Black Red White zdobyła najwyższe wyróżnienie - jakim jest złote godło - w programie "Konsumencki Lider Jakości 2013" w dwóch kategoriach "Meble" oraz "Meble Kuchenne". Celem programu jest wyłonienie najlepszych w opinii konsumentów marek i produktów dostępnych na polskim rynku.
Black Red White Konsumenckim Liderem Jakości
Black Red White Konsumenckim Liderem Jakości

Ogólnopolski program "Konsumencki Lider Jakości 2013" organizowany jest przez redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolski dodatek Dziennika Gazety Prawnej. Laureatami programu zostają firmy, które zdobędą największą ilość głosów w zrealizowanych na potrzeby projektu badaniach konsumenckich.
Złote godło - nadane Black Red White w kategorii "Meble" oraz "Meble kuchenne" - świadczy o ogromnym zaufaniu Klientów wobec firmy i oferowanych przez nią produktów. Jak potwierdzają przeprowadzone badania, Konsumenci cenią meble Black Red White za ciekawe wzornictwo i funkcjonalne rozwiązania, różnorodność i dostępność oferty, a także za wysoką jakość i przystępne ceny.
- Zdobycie złotego godła w programie Konsumencki Lider Jakości 2013 w aż dwóch kategoriach jest dla nas niezwykle ważnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że jakość i estetyka mebli Black Red White zostały już po raz kolejny docenione przez konsumentów. Bardzo dziękujemy naszym klientom za zaufanie - powiedział Mariusz Serafin, dyrektor ds. marketingu i aranżacji Black Red White SA.

Black Red White może poszczycić się ponad 20-letnią tradycją w produkcji i sprzedaży mebli. Ideą biznesową Black Red White jest oferowanie pełnej oferty produktowej w zakresie wyposażenia wnętrz oraz kompleksowej obsługi klienta na najwyższym poziomie.
W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana - poza punktami partnerskimi - za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 64 salony, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych.
Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.
Na rzecz Black Red White - w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą - pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 10788
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (29)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
41e-087
~ q  chyba powinni zdobyć laur pracowniczego wyzyskiwacza roku...
23 kwietnia 2013
+50
-0
PL
5d4-d6d
~ brat  Trzeba być zwykłym bydlakiem ,żeby dawać 1000zł wypłaty i kazać za to rodzinę utrzymać,a biedna firma to nie jest,wymagania też mają wybujałe,przyjdzie gówniarz z zegarkiem i mierzy czas żeby czasem za dużo nie na płacić bo 5 zł to za dużo i jeszcze komuś się w głowie od tej wypłaty przewróci
24 kwietnia 2013
+36
-1
PL
5d4-d6d
~ azxzs  kto przejdzie ten obóz niewolniczy to po śmierci idzie od razu do nieba,tyle zdrowia ludzie tam stracili a jak się ktoś znudził albo upomniał o lepsze płace to znane powiedzenie -jak się nie podoba to za bramę-kupa ,to kierownictwo to wyzyskiwacze bez kultury,ludzi za śmieci mają.A podobno tacy święci
24 kwietnia 2013
+33
-1
Ostatnio dodane komentarze
bulbet   Jakość mebli tego producenta odpowiada standardowi Bodzia. Meble można obejrzeć w "salonach" tej firmy.
Lecz w standardzie obsługi klienta to Bodzio jest arystokracją do black red white.
Miałem do czynienia z reklamacjami w tych firmach.Do Bodzia nie mogę mieć zastrzeżeń.
W black red white 2 razy kupowałem meble i 2 razy spotkałem się z bezhołowiem organizacyjnym dyletanctwem i niesłownością.
Jakieś 4 lata temu reklamowałem śmierdzącą chemią szafę i dopiero po około roku udało mi się ją wymienić na inną (nie chcę zanudzać ilością pism do różnych instytucji).
Miesiąc temu ponownie skorzystałem z oferty tej firmy z montażem mebli.
Podczas montażu okazało się ,iż w zestawie półki były dwa jednostronne zawiasy. Monterzy mieli zgłosić reklamację (do 3 tyg.miała być załatwiona). Po upłynięciu terminu zgłosiłem monit. Monterzy mieli przyjechać w sobotę między 9-12. Nikt się nie odezwał. Po moim monicie panowie powiedzieli, że mogą być później - bo są na montażu. Umówiliśmy się na kolejny kontakt we wtorek. Nikt nie zadzwonił. Dopiero po moim mailu do siedziby firmy następnego dnia zjawili się monterzy i w 20 minut zawiesili półkę.
Przeszło miesiąc trwała reklamacja takiej drobnostki. Zaznaczam, że mieszkam we Wrocławiu 12 km od "salonu" tej firmy.
Podsumowując: dyletanctwo, niesłowność,lekceważenie klientów. Omijać szerokim łukiem
to badziewie.
Żałuję, że wcześniej nie poczytałem opinii o tej firmie.
22 marca 2015
brak ocen
PL
5a3-c05
~ ---- Janosik--   dzialalnosc BRW Liderzy bez szacunku dla pracownikow WYZYSK
http://nowyobywatel.pl/2013/07/07/wyrzucony-za-uczciwosc/
7 lipca 2013
brak ocen
US
7e6-e7d
~ do tej patologicznej firmy to możan sobie podzwonić ale jajami  do ~ dscsds   a wpierw dać im szanse i je rozbujać .
To jest firma która wierzycieli i petentów wrabia ,szarga i kupuje wyroki w sądzie na np petentów ,wierzycieli ,udziałowców i wysadza w ten sposób kogo soebie uroi jako np wroga .
Tak robią podłe świnie i ta firma z przywolenia pierwszego po Bogu .
Zadzwonisz do tej formy to bedą zachowywać sie jak by na idoiotę trafili ,bedą łaczyć do nikąd albo do magnetofonu albo do pokoju śmiechów albo do piątej pani Prezes kalmliwej poisiotki CHmiela wstrętnej oszczerczyni któa na pocekaniou wymyśla incydenty i wrabia w nie przed skoryumpowanym sądem itd Potrafi się zmówić nawet 4 pracowników i łgaja jak psy w firmie ,wspólnym znajomym i przed farsą na Kosciuszki 29 a ci mają uszykowane meijsce w lubelskim psychoiatryku jak zdemaskowała SR telewizja swego czasu.
Jak jesteś wierzyucielem albo udziałowcem to nie wchodzdo firmy bardzo sam albo nawet w kilka soób bo w tej formie znajdzie się kilka ,,ludzi" o pokroju kłamliwych świń i bedą łgali jak psy !!! WPływy maja takiże nawet jak na sali sie wyda prawda i itak zniknie i znajdą sie same steki kłamstw i rojeń !!!! Biłgorajscy i lkoalnui mecenasi są zastraszeni i nic nie pomogą !!!! mają wosk w uszach na prawdę !!!
I co mam jeszcze więcej szczegółów napisać ??
-faceci w czerni też sie tą bandą interesują .
Wzywam klamców z BRWSA do zeznania prawdy którą zniszczyła sędzina Kaczorowska i zamianiła ją w swe kłamliwe oszczerstwa.
Tak jest w Biłgoraju !!! a pan Gowin to fugurant !!!
Pan Prezedent RP to w Biłgoraju i okolicy to jest fałszywy Strażnik Konstytucji RP w np kwesti art 45 KRP.
29 kwietnia 2013
+7
-1
US
31b-850
~ co za l i z o d u p kłamliwy śmie kwestionować prawdę ?  do ~ psubrat Tadziu to ma wiekiego węża w kieszeni !!!   Ty podlecu ,włazisz mu w tyłek z wazeliną czy bez ??
To jest odszczepieniec !!! deprawator i haniebny ignorant pozwalający i dający przyzwolenie na sianie oszczerstw i nie tylko .Chmiel jest fałszywym świadkiem Jehowy podszywa się pod święte imię boże i nie ma bata kto by go wykluczył za niegodziwości popełniane w skrytości !!!i na jego zlecania.
29 kwietnia 2013
+7
-0
AT
48c-ab8
~ to są niezwykłe bydlaki to są bydlaki wyjątkowo perfidne  do ~ brat   Boga w sercu nie mają to hipokryci ,mafia zaplecowa i długo by wyliczać co robią przeciwko nawet swoim prawym swoi nieprawi .
Szubrawcy ,zdegenerwoaniu ,zdeprawowani i deprawujący .
I niech mi jakiś zaslepiony o pokroju idioty albo i podbnego pokroju idiotka śmie napisać, że pisze nie prawdę.
Z wyroku Boga któremu urągają zostaną niebawem ukarani ,nic tylko obserwujcie.Bóg sobie nie pozwoli drwić ze swego świętego imienia .
29 kwietnia 2013
+6
-0
PL
876-abd
~ Jaka jest obsługa w BRW   Elegancko ubrana kobieta weszła do ekskluzywnego salonu BRWSA. Od razu jej uwagę przyciągnęła piękna, czarna,wspaniała kanapa. Wśród szumu klimatyzacji i kojących dźwięków muzyki w salonie podeszła do kanapy i nachyliła się i wypięła nad fotelem obitym czarnym, miękkim welurem. Kiedy go delikatnie dotknęła, nagle niespodziewanie wymknął jej się głośny wpier.d! Wyraźnie zawstydzona, szybko się wyprostowała i obróciła się, żeby sprawdzić czy ktoś tego nie usłyszał! Okazało się, że cały czas tuż za jej plecami stał sprzedawca.
- W czym mogę pani pomóc? zapytał z grobową miną.
Kobieta szybko rzuciła pytanie aby zatuszować wpadkę:
- Ile kosztuje ten mebel?
- Jeśli spierdziała się pani tylko dotykając go, to po usłyszeniu ceny z pewnością się pani zes*a
28 kwietnia 2013
+10
-0
PL
876-abd
~ to są wyjątkowo bezczelne świnie psubraty !!!   przyjdzie czas to zbiorą co posieli ,chamy nieokrzesane parobasy Wielkiego Tadeusza fałszywca .
Bezczelne świnie nie mające wstydu za to w tupety tak bezczelnie poobrastali, że ich upadek będzie wielki !!! i Bóg pod którego wyznawców się podszywają rzuci malutki kamyczek...
28 kwietnia 2013
+10
-0
PL
19d-e23
~ sprawiedliwy   ludzie jak chcecie to róbcie jak nie pasuje to rzućcie pracę w tej firmie. jeszcze przyjdzie dzień za max 10 roków że będziecie bogaczom buty lizać za jednego zeta a oni szczać na was będą i będziecie wniebowzięci zaprawdę powiadam wam że takie dni nadejdą
27 kwietnia 2013
+12
-0
US
a9d-874
~ psubrat Tadziu to ma wiekiego węża w kieszeni !!!  do ~ Sprawiedliwy   mi wisi kase i ma to głęboklo w d u p i e !!!! na korumpowanie to ma kase a na spąłte należności NIE !!!! i na popieranie zbrodni kłamliwych pociotków !!! On jest mordercą pana Jezusa
25 kwietnia 2013
+18
-4
PL
a33-220
~ Sprawiedliwy   Te barany jedyne co potrafią , to za takie kolejne wyróżnienia słono zapłacić , zamiast ludziom właściwie za pracę wynagrodzić ale po co , przecież ten biedak musi mieć na ratę za helikopter , opłacić pilotów dać na świadków jehowy składkę a reszta się nie liczy.Ciekawe kiedy wezmą się właściwe służby za ich tyłki i naprawią co jeszcze możliwe. Katolicy nie dajcie się tym nieukom , czas już się ich kończy szybkimi krokami.
25 kwietnia 2013
+20
-1
PL
9b3-4a0
~ dscsds   A który z radnych zadzwonił do brw i spytał się czemu ludzie średniej krajowej nie biorą?Miasto daje im ulgi zwolnienia podatkowe po to żeby ludziom lepiej płacili a nie dla siebie kradli zgodnie z prawem
24 kwietnia 2013
+19
-1
PL
9b3-4a0
~ cvbvfd   dla jehowych fury i komóry a dla katolików szczaw i śliwki
24 kwietnia 2013
+20
-2
US
4fd-708
~ podłe ignoranci zaklamane chwedujące   Sekretarka szczyty bezczelności odastawia ,Prezesi jaśniepaniska zastrane nie chcąże mną porozmawiać w sparwie kapitulacji firmy !!!! a raczej ich haniebnych poczynań !!! a jakich to jest właśnie temat !!!!
Boga s sercach nie mają psubraty !!!! wstrętni oszczercy i deprawatorzy !!!! z korumpowaniem w tle !!!!
24 kwietnia 2013
+22
-2
PL
223-c3b
~ Ale i wywalają i oczerniają  do ~ lll   mnie wpierw zrobili ...uuuuuuuuu! cuda nawymyślane i sfałszowane łapami kłamczuchy pani Marzenki z Kościuszki a potem ukradła mi dwa razy etat za fajne pieniądze w Firmie BRWSA . Także każda reg€ła ma swoje wyjątki ,podłe podszywające się oszczercze świnie a nawet wilki w owczych skórach się kryją pod pociotkami ignoratna omanionego Chmiela !!!
Chcesz wiedzieć więcej spytaj a odpowiem a nawet opowiem .
Mają w firmie na Krzeszowskiej 63 pokój przestępców w kłamliwych zmowach,wyjątkowo podłe oszczercy .Mam podać wam nazwiska tych bydlaków ?? i kto za nimi stał i kto był usłużny i kto zdeprawował ??
A<K<
tej kłamliwej świni spytałem się czemu mnie tak gnoi wymysłami ??czy chciała żebym ją przeleciał to niech mi to powie dla spokoju nie ma sprawy spełnię jej życzenia ale niech się ode mnie odwali skorumpowanymi sądami itp To cuda wymyśliła nawet kolejny rzekomy incydent w Sądzie !!!!! i sędzina za moimi plecami odstawiała ciąg dalszy ustawki !!! Takie czyny są ze znamionami ustawki.
Ta świnia którą mam na myśli cały czas tak ze mną jedzie a mianowicie na wymyślaniu incydentów .Był okres że codziennie pod domem policja mi wystawała radiowozem a jak wyjeżdżałem to przyklejeni do szyb patrzeli na mnie jak na zjawisko !!!!
Helikopterem nie latam jaj jej wujaszko.
24 kwietnia 2013
+22
-3
PL
223-c3b
~ 10 porzykań nie jest wiążące  do ~ hol   bo pan Jezus dał tylko DWA !!!!
Ale te psubraty nawpuszczali w swoje grono wszelkiego bydła i kłamliwej swołoczy które za etat i pracę mordują prawdziwe owieczki . Wejdź do pokoju Krowiareczki Ewelinki a wyjdziesz na Kościuszki 29 bogatszy nie tylko w zawiasy ale i cały szereg oszczerczych mocno wydumanych opinii z cudami do oglądania na Kościuszki !!!
24 kwietnia 2013
+20
-1
Drakkar   To naprawdę świetne meble ale zmieniłbym nazwę kolekcji.Myślę że odpowiednia byłaby"Rozpakuj,skręć,postaw,zapomnij,mało używaj,rzadko maluj mieszkanie ,wkrętów za mocno nie wkrecaj ii na wersalkę 5 tygodni nie czekaj".
Ciekawe natomiast jest to że znam człowieka który jest tam zwykłym pracownikiem na hali i poniżej dwójki nie schodzi.
24 kwietnia 2013
+25
-2
PL
bc5-c60
~ sax   Tam potrzebny jest strajk ,nie może tak być żeby połowy średniej krajowej nie zarabiać,głupoty na zebraniach bredzą kierownicy o biedzie a nad fabrykami helikopter największego biedaka lata
24 kwietnia 2013
+24
-1
PL
bc5-c60
~ hol   jak tak media chwalą tą firmę to czemu nie spytają się prezesa czemu nie chce związków zawodowych?Czyżby było coś do ukrycia ?Przecież bracia żyją według 10 przykazań,szkoda tylko że nie pamiętają tego wersetu gdzie Jezus powiedział ,że zdziercy do nieba nie wejdą
24 kwietnia 2013
+25
-2
PL
bc5-c60
~ lll   Powinni płacić dodatkowe pieniądze za utratę zdrowia tak jak górnikom czy Hutnikom,ludzie tam zdrowie marnują za marne grosze bo nie mają gdzie iść a bracia to wykorzystują a jak się ktoś zużyje to kopa w d...Najlepsze stołki to mają Jehowi albo ich lizusy
24 kwietnia 2013
+26
-0
US
7e6-e7d
~ wstrętna zakłamane psy   podełe gady złodziejskie ,wstrętni kłamcy nawet potrafia sie zmówić/świnie .jaK CHESZ ZOBACZYĆ JAK WYGLĄDAJĄSWINIE TO IDZ DO NICH POPRACOWAĆ
24 kwietnia 2013
+25
-1
PL
eef-460
~ x   WIELKA KLAPA BY BYŁA JAKBY ZAPYTALI UŻYTKOWNIKÓW MEBLI BRW PO 3 LATACH UŻYTKOWANIA .
24 kwietnia 2013
+30
-0
PL
b64-d2c
~ Zasłyszane   Krąży pogłoska, że któregoś dnia wszyscy robotnicy mają zacząć strajkować a wtedy firma nagle z dnia na dzień stanie. Tydzień takiego strajku pogorszy dochody właścicieli i tych mega zarabiających "kierowników".
24 kwietnia 2013
+29
-0
PL
cce-e04
~ siema   Czekałem, aż odezwą się te osoby co piszą to samo pod każdym artykułem związanym z BRW. Teraz tylko narzekacie, a dlaczego nie napiszecie jakie to chałupy sobie wybudowaliście za pieniądze zarobione w tej firmie jak było dobrze co ? Samochodów to pewnie po dwa na podwórku itp. Cóż rynek się zmienił to i muszą ciąć koszty, żeby to jakoś wszystko szło, a jak się nie podoba to przecież droga wolna, teraz cały świat stoi otworem. Pozdro
24 kwietnia 2013
+8
-35
PL
f6c-c2d
~ IT   Gowno warte są medale otrzymane za pieniądze na marketing!
24 kwietnia 2013
+26
-1
PL
5d4-d6d
~ brat   Trzeba być zwykłym bydlakiem ,żeby dawać 1000zł wypłaty i kazać za to rodzinę utrzymać,a biedna firma to nie jest,wymagania też mają wybujałe,przyjdzie gówniarz z zegarkiem i mierzy czas żeby czasem za dużo nie na płacić bo 5 zł to za dużo i jeszcze komuś się w głowie od tej wypłaty przewróci
24 kwietnia 2013
+36
-1
PL
5d4-d6d
~ azxzs   kto przejdzie ten obóz niewolniczy to po śmierci idzie od razu do nieba,tyle zdrowia ludzie tam stracili a jak się ktoś znudził albo upomniał o lepsze płace to znane powiedzenie -jak się nie podoba to za bramę-kupa ,to kierownictwo to wyzyskiwacze bez kultury,ludzi za śmieci mają.A podobno tacy święci
24 kwietnia 2013
+33
-1
PL
f0b-579
~ zdziwiony   To spóźniony żart na pierwszego kwietnia???
24 kwietnia 2013
+27
-1
PL
105-a62
~ xc   15 lat mnie tam wyzyskują jedyne co się tam dorobiłem to .zapylone płuca,wadę słuchu i bule głowy od śmierdzących klei.Jak kto może niech ucieka od tej firmy wszystko jedno jaka robota aby nie tam za niewolnika,wypłata też ,żeby nie zdechnąć i mieć siły przyjść na drugi dzień tyrać,a 13 stki bony,tylko w gazetach o tym można poczytać
23 kwietnia 2013
+24
-0
PL
41e-087
~ q   chyba powinni zdobyć laur pracowniczego wyzyskiwacza roku...
23 kwietnia 2013
+50
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
21 września 2023 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
w sobotę, godzina 19:30 Biłgoraj
Konkurs talentów w BCK
w sobotę, godzina 11:13 Biłgoraj
Zdążyć z pomocą
22 września 2023 Biłgoraj
To już 35 lat. Rozpoczęły się tegoroczne SzPŚiPA
W piątek 22 września ruszyły kolejne, 35. już Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorska. Sala widowiskowa Biłgorajskiego Centrum Kultury wypełniona była po brzegi. Na kolejny koncert zapraszamy już jutro.
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Wkrótce otwarcie pierwszej jadłodzielni w Biłgoraju
w piątek, godzina 12:18 Biłgoraj
Będzie kolejna inwestycja drogowa w Biłgoraju
w piątek, godzina 10:46 Biłgoraj
Akcja w lasach
Nadleśnictwo Biłgoraj poinformowało, że na terenie całego kraju jest prowadzona akcja, mająca charakter kontrolno - prewencyjny. Będzie ona trwać do 3 października.
w sobotę, godzina 08:45 Biszcza
360 zawodników wystartowało nad zalewem
w piątek, godzina 09:20 Biłgoraj
Schola zaprasza do współpracy
w sobotę, godzina 10:35 Biłgoraj
Liście, tukan i egzotyczne kwiaty. Młodzież wzięła się za malowanie bloku [NOWE ZDJĘCIA]
Na jednym z bloków przy placu Wolności w Biłgoraju widniały wulgarne napisy szpecące elewację. Zajęli się tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5. Pod nadzorem nauczycieli stworzyli prawdziwe dzieło. Akcja odbyła się w sobotę 30 września.
w czwartek, godzina 11:16 Biłgoraj
Oszukany przy zakupie pelletu
w sobotę, godzina 08:11 Biłgoraj
Policjanci w szkole
w środę, godzina 08:17 Region
Ta droga po przebudowie odciąży DW nr 835
We wtorek 26 września podpisano umowę na przebudowę drogi krajowej nr 74 na odcinku między Gorajcem a Szczebrzeszynem. Remont blisko 9 km drogi pochłonie 119 mln zł. Przebudowa tego odcinka, wraz z planowaną budową obwodnicy Gorajca, pozwoli odciążyć drogę wojewódzką nr 835 na odcinku między Frampolem a Biłgorajem.
w środę, godzina 15:23 Biłgoraj
Pilne! Sanepid przekazał informacje o jakości wody
we wtorek, godzina 11:57 Biłgoraj
Areszt dla 21-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków
22 września 2023 Biłgoraj
Poszukiwania 31-latka zakończone
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadziła poszukiwania zaginionego mieszkańca Biłgoraja. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo.
w piątek, godzina 07:50 Tereszpol-Zaorenda
Biłgorajskie Zawody Rodzinne
w poniedziałek, godzina 12:13 Biłgoraj
Konkurs na dyrektora OIK rozstrzygnięty
w czwartek, godzina 11:12 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
W najbliższych dniach na mieszkańców powiatu biłgorajskiego czeka wiele wydarzeń. Od konferencji poświęconej wsparciu dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym, przez piknik historyczny w Brodziakach, po mobilne koncerty Orkiestry Dętej z Goraja wraz uczniami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
w czwartek, godzina 09:03 Powiat
Powstaną chodniki, ciągi piesze i ścieżki rowerowe
23 września 2023 Dereźnia
Kartoflaki u Dereźnianek
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl