Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.02.19 14:41

Zostań twarzą Black Red White!

Największy polski producent mebli Black Red White zaprasza do współpracy! Jeśli chciałbyś zostać twarzą znanej marki i promować autorskie kolekcje, prześlij swoje zgłoszenie do 22 lutego na adres zgloszenia@brwsa.pl. Masz teraz niepowtarzalną szansę na udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.
Zostań twarzą Black Red White!
Zostań twarzą Black Red White!

Black Red White poszukuje nowych twarzy do promocji swojej marki. Do udziału w castingu zaproszone są osoby w różnym wieku, zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. W sesji mają szansę wziąć udział kobiety, mężczyźni oraz całe rodziny z dziećmi.

Aby zgłosić się do konkursu należy przesłać swoje zgłoszenie ze zdjęciem, danymi kontaktowymi oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Treść zgody powinna brzmieć: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Meble-Black Red White sp. z o.o. z siedzibą w Biłgoraju moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu, w tym zdjęcia, w celu przeprowadzenia castingu "Zostań twarzą Black Red White"".

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 22 lutego 2015 r. Wiadomości należy kierować na adres zgloszenia@brwsa.pl. Spróbuj swoich sił w castingu i zostań nową twarzą Black Red White!

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 10131
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (31)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
989-5e9
~ bar93xxx  twarza black red white powinien byc stary 50 letni robotnik z pomarszczoną i zmęczoną twarzą, pogarbiony i wykonczony fizycznie
19 lutego 2015
+44
-1
PL
34f-37b
~ xz\  Wy wstydu dranie nie macie !!!!! może byście tak ludziom lepiej płacili!!! Zwracam się do wszystkich dyrektorów w BRW który z was wy wyzyskiwacze utrzyma rodzinę za 1500 miesięcznie!!! takie wypłaty daliście niewolnikom za styczeń !! Czy nasze dzieci mają inne żołądki niż wasze!? HAŃBA HAŃBA HAŃBA żeby człowieka pracującego na nic nie było stać!!! Panowie dyrektorzy gardzę wami jesteście zwykłymi draniami!!!
19 lutego 2015
+38
-1
PL
f8a-eed
~ j g 6767  Widziałem faceta co by się nadawał na twarz BRW klęczał pod sklepem z tabliczką u szyi z wyciągniętą ręką , a obok niego beret z drobnymi , kiedy w BRW skończy się wolontariat niewolników?
19 lutego 2015
+33
-1
Ostatnio dodane komentarze
PL
703-d56
~ ak  do bulbet   No toś się dowiedział człecze.Dobrze, że nie mieszkasz bliżej bo byś wszedł do Dyrekcji a wyszedł byś z zawiasami na Kościuszki 29 .Całkiem za darmo i gratisem byś je dostał .
22 marca 2015
brak ocen
PL
703-d56
~ ak   szukali twarzy roku a firmę petenci okrzyknęli świńską d u p ą w rozkroku .Pooglądajcie sobie to cudo DYPLOM .
https://www.facebook.com/fundacjaparagraf/photos/pcb.1630189403879906/1630189193879927/?type=1&theater
22 marca 2015
brak ocen
bulbet   Jakość mebli tego producenta odpowiada standardowi Bodzia. Meble można obejrzeć w "salonach" tej firmy.
Lecz w standardzie obsługi klienta to Bodzio jest arystokracją do black red white.
Miałem do czynienia z reklamacjami w tych firmach.Do Bodzia nie mogę mieć zastrzeżeń.
W black red white 2 razy kupowałem meble i 2 razy spotkałem się z bezhołowiem organizacyjnym dyletanctwem i niesłownością.
Jakieś 4 lata temu reklamowałem śmierdzącą chemią szafę i dopiero po około roku udało mi się ją wymienić na inną (nie chcę zanudzać ilością pism do różnych instytucji).
Miesiąc temu ponownie skorzystałem z oferty tej firmy z montażem mebli.
Podczas montażu okazało się ,iż w zestawie półki były dwa jednostronne zawiasy. Monterzy mieli zgłosić reklamację (do 3 tyg.miała być załatwiona). Po upłynięciu terminu zgłosiłem monit. Monterzy mieli przyjechać w sobotę między 9-12. Nikt się nie odezwał. Po moim monicie panowie powiedzieli, że mogą być później - bo są na montażu. Umówiliśmy się na kolejny kontakt we wtorek. Nikt nie zadzwonił. Dopiero po moim mailu do siedziby firmy następnego dnia zjawili się monterzy i w 20 minut zawiesili półkę.
Przeszło miesiąc trwała reklamacja takiej drobnostki. Zaznaczam, że mieszkam we Wrocławiu 12 km od "salonu" tej firmy.
Podsumowując: dyletanctwo, niesłowność,lekceważenie klientów. Omijać szerokim łukiem
to badziewie.
Żałuję, że wcześniej nie poczytałem opinii o tej firmie.
22 marca 2015
+1
-0
PL
3fc-add
~ ak  do ~ Komentatorr   Chłopie co ty bredzisz i jeszcze uskuteczniasz swe bredy ludziom???
Widziałeś ile żony szefów mają torebek buciczków i wacików ??
Gdzie jeżdżą na urlopy ile i jakimi samochodami jeżdżą i jak się wybudowali nie tylko szefostwo się pobudowało ale i wnukom już uszykowali cuda.
To zadam Ci pytanie do rozumu .Nie wymagam od ciebie ani nie będę odpytywał z ekonomii.
Ale skoro NFZ potrafi w koszty włożyć godziwe wypłaty / wg mnie godziwe jak na Polskie warunki, wg lekarzy to im wiecznie mało/
To czemu nie włożą w koszty godziwych wypłat dla pielęgniarek i pozostałego personelu ??? Jak źle opłacana salowa źle wysterylizuje salę a ja załapie gronkowca to lekarzom to lata koło prącia ./
To zapytuję czemu prywaciarze ,firmy ,półki itp nie skalkulują płac na godziwym poziomie ???
Odpowiem ci -bo wyproiwadzana jest na wielka skalę z firm i instytucji kasa czyli zyski a to przez płace dla właścicieli albo za pomocą innych firm z firmy są wyprowadzane zyski aby nie dać podwyżek pracownikom.
Tego przykładem są kopalnie a nawet instytucje państwowe ustawianymi przetargami prywatyzacjami sprzedażą wyremontowanych obiektów itp Mogę ci temat poszerzyć bo naoglądałem się tego w życiu .
Wskaźnikowa i szacunkowo porównywalna robota wycena za m2 wynosi 147 pln /wraz z średnioważonym rusztowaniem na powszechnym średniocenowym materiale ale nie jest bardzo dziwne jak cena wychodzi w przetargu 180 pln za m2 a ludzie pionki figuranci są skubani i nawet nie mogą naocznie zobaczyć poprzednich robot tej firmy ./../
W internecie można zleźć wskaźnikowe ceny oraz opinie o firmach . 25% więcej na stawce kosztorysowej to dziwne co ?
Albo trzeci cisi podwykonawcy_-prawo zabrania a firmy robią jak Polska długa i szeroka .Z czegoś te bryki fullwypas się muszą brać co ??
----------------------
Dotąd będzie w Polsce b u r d e l jak w firmach jasno nie beda wkalkulowane konkretne wypłaty w zestawieniu z ofertą przetargową . Ukróciło by to oszołomstwo płacowe wykonawców a podwykonawcy nie mieli by racji bytu na rynku.Jak by dali w łapę to nikt by nie robił za mniej jak np 3 000 pln .A jak Pracodawca daje w łapę żeby dostał przetarg i pracowników okrada to jest jak jest. Przez prowadzenie prawidłowej polityki płacowej i zatrudnieniowej korupcja w przetargach była by ukrócona.
A tak to zyski z firm są wyprowadzane innymi firmami np młotek który kosztuje 13 pln po przejściu przez szemraną spółkę kosztuje po przewaleniu papierów 130 PLN bo rzekomo atestowany i ma nie wylatać ,hahaha.
Jest złodziejka posprywatyzowana rzeczywistość gdzie załogi spłacają kredyty nie dostają w zamian udziałów i nie ma kto patrzeć prezesom i prywaciarzom na ich ręce.Tyle .
Może napisze o tym zjawisku Kopaczowej byle jej nie ukatrupili jak Leppera .
26 lutego 2015
+2
-0
PL
3fc-add
~ ak  do ~ ak   AA ! przypomniało mi się bo kiedyś jedna pani Agnieszka /jej nazwisko wam daruje ale jak spytacie to podam/ też na mnie zaczęła wydawać małpiszonie odgłosy .No to popatrzcie do czego jest zdolna jedna walnięta psychopatka Krowiarka co okrada wrabia i eliminuje bezwzględnie kogo jej się zechce .
Po tej firmie to kamień na kamieniu nie pozostanie a jeśli nawet to położę jeden na drugim i uroczyście n a s z c z a m na nie.Wstrętna urągająca firma zdeprawowana i zdegenerowana !!!!
I zrobię sobie selfi na fajsa jak jeszcze będzie .Oczywiście bez widoku mojego ptaka ale ze złotym ciurkiem widocznym.
A w ruinach tej podłej firmy będą leżały odchody ku pohańbieniu.W którym miejscu w Biblii to pisze jak Bóg ukarze kłamców i oszczerców to spytajcie się Krowiarki albo jej kłamliwej oszczerczyni kuzynki Iwony.
26 lutego 2015
+4
-0
PL
3fc-add
~ ak   I ta co powinna być i jest haniebną twarzą zborsuczona kłamliwa bestia kala swym widokiem brwsa i ładną wioskę Biszczę moją ulubioną z miłymi i serdecznymi ludźmi./o paru otumanionych przez nią jej niebywałymi opowieściami imbecylach imbecylkach nie wspomnę /Nie wiedziałem, że ludzie otumanieni są takimi debilami potrafiącymi krzywdzić tylko na podstawie oszczerstw takiej podłej mendy i zakały wilczycy zagryzającej swe ofiary. Wejdźcie do firmy i spytajcie że chcecie zobaczyć ,,Piątą Panią Prezes" to może Wam pokażą Krowiarkę w co wątpię bo tam patologia i małpiszonizm kwitnie .Jak Głównej sekretarce naopowiadali, że ja wariat to ta odstawiała pokazy z wydawaniem małpich odgłosów jak małpy albo orangutany śmiejące się w zoo ,że śmiechami i rykami jakimiś i skargi wyrzucała do kosza .Najdziwniejsze jest to,że tępogłowi prezesi/patologia milcząco-ignorująca .Nazwiskami mogę wyliczyć,spytajcie// dawali wiarę wstrętnym oszczercom i nakazywali blokady na ich ofiarę i wierzyli kolejnym wymyślanym incydentom w których abym mógł uczestniczyć musiał bym posiadać umiejętność bilokacji.Co to bilokacja poszukajcie sobie w goolach.
Ale żeby prezes potrafił twierdzić, że ktoś z ofiar pociotków jest wariatem to tylko w BRW tak potrafi kadra zarządzająca i ich skorumpowane ramię sąd biłgorajski który dodatkowo deprawuje pracowników brwsa.
Szefowie ,prezesi Kierownicy ,Ojcowie i Mamuśki jak macie córki to nie wszystkiemu wierzcie co wam opowiadają nawet w zmowie w kilka osób te świnie pociotki Chmiela są tupeciarami i każą pracownikom łgać .
I tak samo w artykule nie wszystkiemu można wierzyć ale warto sprawdzać sobie.
Ten potwór /faceci są kobiece potwory co eliminują przyjaciół kolegów i znajomych zaplecowymi oszczerstwami/ i nawet z Chmiela zrobiła swego osobistego pajaca dodam w bonusie .Pojechała na jego patologi i niegramotności umysłowej rozpowiadając na mnie cuda nawet tępym otumanionym paniskom Prezesom w firmie. Mam wielką blokadę wstępu do tej ,,urągowni Bogu" na Krzeszowskiej 63 -boją się konfrontacji, ujawnienia prawdy ze zdemaskowaniem wielu osób oszczerców włącznie .Tupeciarze nawet upadku firmy się nie boją jak się wierzyciele dowiedzą o cudach co i im mogą zrobić w ddodatku bezkarnie bo skorumpowanymi sędziami i prokuratorami .
Proponował bym sędzie Kaczorwoską-Paczos i prokuratora którego nie było na sali jak Krowiarka się przyznała i wszystkie wobec mnie zarzuty padły ze szczętem a jej współpracownicy wydało się, że bezczelnie kłamali w zmowie czyli w zbrodni co i ja potwierdzałem .
No i ten nieobecny menda oszczercza prokurator podpisał te spreparowane jej cuda co nawypisywała na mnie oszustka fałszerka i preparatorka sędzina Kaczorowska -jej wolno i pracownikom korupcyjnie protegowanym Chmiela popełniać przestępstwa pod art 235 kk bezkarnie. Co potwierdził fakt że nawet w późniejszym czasie dalej brnęła z kolejnymi oszczerstwami a nawet jej bojówką która przylazła do sądu i na korytarzu mnie chcieli wrobić .Ale sędzinę nabuzowali na mnie . I z upartością ośliczki słała mnie do pierdla wstrętna oszczerczyni zdeprawowana Ewelina Kluczny A.- pracownica brwsa złodziejskiej i ozszczerczej firmy która kryje swoich przestępców i bezczelnie wspiera korupcją sądu !!!!
Ludzie klienci będą na Was pluli gady okradliście już całą załogę jak padnie ten syf bluźniący Bogu !!!
Wygrał ktoś w Sądzie pozwy przeciwko BRWSA ???
26 lutego 2015
+4
-0
PL
080-d5c
~ ak- usuneli mi tekst o tych zdemaskowanych szubrawcach   http://www.cda.pl/video/859622a/Django-online-2012-Lektor-PL-HD
------------------------
film o niewolnikach fajnie się ogląda
24 lutego 2015
+3
-0
PL
c4d-c42
~ ak   Brawo niech żyje bezprawie brw. Redakcjo czemu uduwacie teksty to wbrew konstytucji i wolności słowa. Te oszczercze świnie jadą na skorumpowanych sędziach wyrabiają mimo ujawnionej prawdy
.Ja wam zagram.
24 lutego 2015
+4
-1
PL
23c-de1
~ z Biłgoraja   Mam fajną kuchnię z BRW, a pracownicy w sklepie przy ul. Komorowskiego są nadzwyczaj kulturalni, uprzejmi, szczególnie p. Andrzej, ale inni też ok.
22 lutego 2015
+2
-4
PL
a68-10d
~ Komentatorr  do ~ Komentatorr   Ja nie twierdze że nie trze ba płacić podatków..Musza być one prostsze, a środki uzyskane za nie musza być racjonalnie rozdysponowane.. Nie po t płacimy żeby ZUS miał pałace za 140 mln złotych czy żeby stać w kolejce do okulisty na zabieg usunięcia zaćmy 3 lata.. Prywatne często znaczy lepsze (nie zawsze np lasy państwowe) ale takie rzeczy jak emerytury czy służba zdrowia są prywatne w takich krajach jak Szwajcaria czy Kanada i nikt nie narzeka na paroletnie kolejki do specjalistów. Są rzeczy które w rekach prywatnych są rentowne a są tez sprawy których sie prywatyzować nie da, dlatego zapraszam się do zapoznania z programem partii KORWIN. Proszę się nie sugerować mediami i sondażami bo one wynoszą dużo z PRL.. CEBOS czyli instytucja zajmująca się badaniem opinii społecznej i tworzeniem sondaży została założona jeszcze w PRL wiec proszę RODACY NIE DAJCIE SE OGŁUPIAĆ!!
21 lutego 2015
+1
-0
PL
34f-37b
~ 454suw  do ~ papcio   No właśnie wszyscy pozakładajmy firmy!! tylko kto wtedy będzie w nich pracował? no kto będzie tyrał na twój tyłek za niewolniczą, głodową stawkę? Co sam, zakaszesz rękawy i będziesz tyrał, jeżeli wszyscy pozakładamy firmy? pomyśl to naprawdę nie boli.
20 lutego 2015
+9
-4
PL
fd3-6cf
~ Siergiej   To jak wygram to zostanę takim Misterem BRW roku 2015? :D Sesje fotograficzne, wywiady, reklama, błysk fleszy, wyjazdy i karnety na meble. Dobra ale ile za to gotówki dostanę?
20 lutego 2015
+4
-0
PL
5ec-067
~ sruuuuuuuuuu  do ~ Komentatorr   Pieniądze są celowo wyprowadzane z firm firmami i spółkami !!!!
Do tą nie będą wypłaty wypłatami jak będą wyprowadzane zyski z firm !!!!!
Załogi jak spłacą kredyty to o kwoty spłaconych kredytów powinni stawać się pracownicy udziałowcami .Wtedy nie dali by wyprowadzać kasy a wypłaty stawały by się godziwe !!!! Nawet te szubrawce z BRW a wyprowadzają celowo zyski !!! byle ludziom nie dać wypłat !! taki system jest diabelski !!! cała Polska Prezesowska i prywaciarska jedzie na tej zasadzie.
Chmiel to udaje świadka Jehowy ,żeby doić kase.
19 lutego 2015
+5
-1
PL
3cb-7b5
~ papcio   Do wszystkich co narzekają na swój los wykorzystywanego niewolnika - jak nie macie kasy to są dotacje z urzędu pracy na własną działalność ok. 20 000 pln więc nie ma co robić za 1500 tylko można samemu coś rozkręcić i robić na swoje - tylko trzeba chcieć, ale ...
19 lutego 2015
+9
-7
PL
860-9b2
~ Koment  do ~ jaś   Tu taka perełka dla zainteresowanych nieco systemem podatkowym

Jeśli ktoś che głosować na obecne w sejmie partie w przyszłych wyborach to niech obejrzy.
19 lutego 2015
brak ocen
PL
02e-88f
~ .  do ~ Komentatorr   Z jednej strony tak zarządzanie publicznymi pieniędzmi jest często nieefektywne i administracja zbyt rozrośnięta.
Z drugiej strony z tych 955zł trochę zabiera Ci własne dziecko chodząc do publicznego przedszkola/szkoły/uczelni. Trochę zabiera Ci lekarz lecząc Cię na NFZ. Trochę zabiera twoja matka/ojciec dostając emeryturę, trochę zabiera Ci wójt/burmistrz budując CI przed domem nową drogę, trochę zabiera Ci strażak dbając o twoje bezpieczeństwo, ...
19 lutego 2015
+5
-1
PL
860-9b2
~ Komentatorr  do ~ do-~ Komentatorr   Hehe jak się ogląda TVN to się nie wie wiele rzeczy lub ma się o nich wypaczone pojecie zapraszam do lektury ;)
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/208856-jestescie-gorsi-od-mafii-czy-list-otwarty-szefa-zwiazku-przedsiebiorcow-do-tuska-przyniesie-wstrzas
19 lutego 2015
brak ocen
PL
5d6-db1
~ chico   moja kandydatka dla promocji- mebli bez wat
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20141225222206/fan-fiction-library/images/9/90/Wat_png_by_katysz_by_katysz-d6j542d.png
:) bo bez wat mabla nima
19 lutego 2015
+3
-0
PL
de1-268
~ jaś  do ~ do-~ Komentatorr   nie przesadzaj, niezbyt często lata. Na wynajmie jest wiatrak i zarabia na siebie.
19 lutego 2015
+1
-6
PL
24d-e7b
~ do-~ Komentatorr   Słyszałeś kiedyś żeby tak zwani pracodawcy jechali do Warszawy protestować bo płacą duże podatki?Nie oni okradną niewolników ,a jak niewolnik się burzy to mu mówią jak ci się nie podoba to zakładaj firmę i kradnij tak jak my.BRW i podobne firmy mają ulgi zwolnienia podatkowe łatwiej im brać kredyty itd, czy ty masz jakieś ulgi w sklepie czy gdy płacisz podatek?Dosyć często słychać biedaka z BRW jak lata helikopterem nad nami
19 lutego 2015
+7
-0
PL
860-9b2
~ Komentatorr   Ludzie zrozumcie wreszcie że to nie pracodawca Was okrada to PAŃSTWO... Jeżeli zarabiasz 2 tysiące złotych brutto.. to oznacza że na rękę dostaniesz 1459 zł a PRACODAWCA zapłaci za Ciebie 2414 zł. 2414-1459=955 zł tyle zabiera Ci Kopacz i inne czerwone złodziejskie mordy. Tu można przeliczyć sobie wartość wypłaty. http://www.money.pl/podatki/kalkulatory/plac/
19 lutego 2015
+10
-4
PL
d9a-181
19 lutego 2015
+1
-0
PL
a8a-782
~ masssssss  do ~ xz   widzę jest tam fajnie ale w pol-skone lepiej za styczeń wypłaty 1350zł to dopiero wstyd się przyznać do zarobków
19 lutego 2015
+8
-0
PL
df0-58e
~ xyz  do ~ xz   płacą 1500zł a ty dalej będziesz tam pracował ... Zwolnij się i znajdź lepszą pracę
19 lutego 2015
+6
-6
PL
fd3-6cf
~ Siergiej   Ile płacą? Moja facjata jest jedyna w swoim rodzaju
19 lutego 2015
+5
-0
PL
989-5e9
~ bar93xxx   twarza black red white powinien byc stary 50 letni robotnik z pomarszczoną i zmęczoną twarzą, pogarbiony i wykonczony fizycznie
19 lutego 2015
+44
-1
PL
100-cd8
~ xyz   Wystartował bym ale nie chce się wszystkim źle kojarzyć.
19 lutego 2015
+13
-0
PL
34f-37b
~ xz\   Wy wstydu dranie nie macie !!!!! może byście tak ludziom lepiej płacili!!! Zwracam się do wszystkich dyrektorów w BRW który z was wy wyzyskiwacze utrzyma rodzinę za 1500 miesięcznie!!! takie wypłaty daliście niewolnikom za styczeń !! Czy nasze dzieci mają inne żołądki niż wasze!? HAŃBA HAŃBA HAŃBA żeby człowieka pracującego na nic nie było stać!!! Panowie dyrektorzy gardzę wami jesteście zwykłymi draniami!!!
19 lutego 2015
+38
-1
PL
d9a-181
~ blondyna   ja nie wiem czy oni mają tyle pieniędzy
moja twarz jest bezcenna
19 lutego 2015
+10
-0
PL
696-b2a
~ ziom   Strój obowiązkowy --pasiak.
19 lutego 2015
+13
-0
PL
f8a-eed
~ j g 6767   Widziałem faceta co by się nadawał na twarz BRW klęczał pod sklepem z tabliczką u szyi z wyciągniętą ręką , a obok niego beret z drobnymi , kiedy w BRW skończy się wolontariat niewolników?
19 lutego 2015
+33
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
1 grudnia 2023 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
dzisiaj, 08:33 Lubelszczyzna
Najgorsza sytuacja na drogach w okolicach Biłgoraja
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
1 grudnia 2023 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
w środę, godzina 12:35 Biłgoraj
Urząd Miasta poszukuje pracownika
dzisiaj, 08:14 Aleksandrów
Pożar kotłowni
30 listopada 2023 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
we wtorek, godzina 08:26 Lekkoatletyka
Angelika Mach z minimum na igrzyska w Paryżu
dzisiaj, 10:16 Biłgoraj
Skusiły go inwestycje w sieci
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
dzisiaj, 07:52 Powiat
Będzie jaśniej i oszczędniej
w środę, godzina 13:28 Korczów
Matka osierociła czwórkę dzieci. Szkoła w Korczowie apeluje o wsparcie
we wtorek, godzina 09:05 Biłgoraj
Jan Pyznarski i Krzysztof Halicki wydali oświadczenie dot. biłgorajskich zapiekanek
W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się zapiekankach, którymi od lat zajadają się mieszkańcy Biłgoraja i okolic. Okazuje się, że wokół tego produktu zrobiła się niemała afera. Właśnie dlatego wydane zostało oświadczenie.
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
dzisiaj, 08:03 Biłgoraj
Najlepsi graficy odebrali nagrody
we wtorek, godzina 15:41 Biszcza
Nowy sekretarz wybrany
Zakończyło się postępowanie konkursowe na stanowisko sekretarza w gminie Biszcza. Kto spełnił wymagane warunki i będzie pełnić funkcję - najważniejszego po wójcie - urzędnika?
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
1 grudnia 2023 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
w czwartek, godzina 08:01 Lubelszczyzna
Nowy rozkład jazdy pociągów, więcej możliwości podróżowania dla mieszkańców regionu
Mieszkańcy województwa lubelskiego zyskają dodatkowe połączenia kolejowe. W ramach zmiany rozkładu jazdy pociągów wprowadzono m.in. całoroczne połączenie z Zamościa do Bełżca, dodatkowe pociągi z Zamościa do Lublina oraz dodatkowe pociągi z Terespola, Chełma, Parczewa czy Łukowa. To nie koniec dobrych informacji, bo na wybranych odcinkach Operator (POLREGIO S.A.) wprowadzi atrakcyjne promocje cenowe. Część połączeń pojawi się w rozkładzie jazdy już od 10 grudnia br., a pozostałe będą dostępne od stycznia 2024 roku.
dzisiaj, 07:12 Biłgoraj
Oddaj krew i odbierz choinkę
w czwartek, godzina 14:27 Biłgoraj
Umowa na wykonanie projektu sali gimnastycznej przy ZSZiO w Biłgoraju podpisana
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl