Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2014.01.02 08:08

Black Red White będzie zwalniać

W 2014r. prace w koncernie Black Red White straci około 70 osób w całym kraju. W chwili obecnej wskazani są pracownicy 2 hurtowni w Polsce, nie znana jest liczba osób do zwolnienia z terenu powiatu biłgorajskiego.
Black Red White będzie zwalniać
Black Red White będzie zwalniać

Największa polska grupa meblarska Black Red White, której założycielem jest pochodzący z Łukowej, Tadeusz Chmiel, planuje przeprowadzić w przyszłym roku redukcję etatów. - Black Red White planuje zwolnić 70 osób w całym kraju. Ostateczna liczba nie jest jeszcze znana gdyż trwają negocjacje w tej sprawie. Wiadomo, że 46 osób to pracownicy dwóch likwidowanych hurtowni w Białymstoku i Stargardzie Szczecińskim - mówi w rozmowie z portalem bilgorajska.pl, Danuta Łagożna, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Biłgoraju.
Pozostałe 24 osoby mogą zostać zwolnione z zakładów w całej Polsce, nie jest znana ostateczna liczba, cały czas trwają negocjacje, zawierane są ugody. Może się okazać, że redukcja etatów w Biłgoraju obejmie kilka osób, dokładne informacje Powiatowy Urząd Pracy otrzyma pod koniec stycznia lub na początku lutego 2014r. Według danych PUP w 2012r. w Biłgoraju pracę w firmie straciło 7 osób. Pewne jest, że zwolnienia rozpoczną się w styczniu i będą realizowane do kwietnia.

W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą.
Grupa Black Red White lokuje ponad 40% swojej sprzedaży za granicą. Asortyment Grupy dostępny jest, poza rynkiem polskim, w ponad 40 krajach świata m.in.: Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Łotwie, Litwie, Estonii, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Grecji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii, krajach skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA oraz Kanadzie.
Grupa Black Red White dysponuje rozbudowaną siecią około 2 300 punktów sprzedaży, z których ponad połowa to salony poza granicami kraju. Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana - poza punktami partnerskimi - za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 59 salonów, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.
Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 10 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych. Grupa dysponuje hurtowniami własnymi na terenie Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Bośni i Hercegowiny. Hurtownie przedstawicielskie firmy znajdują się na terenie: Czech, Węgier, Bułgarii oraz Rumunii.
Dominującą pozycję w Grupie Black Red White zajmuje spółka BLACK RED WHITE SA. Pełni ona nadzór właścicielski nad podmiotami zależnymi oraz sprawuje funkcję koordynującą w zakresie zakupów, produkcji i sprzedaży prowadzonych przez spółki należące do Grupy.
Na rzecz Black Red White - w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą - pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

Red.
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Black Red White będzie zwalniać, 3.0000 out of 5 based on 4 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 28329
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (38)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
6d5-2e5
~ cfg  W mieście powinien być menadżer zajmujący się ściąganiem do miasta firm,nasze władze tego nie potrafią, patrzą tylko w kalendarz kiedy pod pomnikami postać i w jakiej szkole robić wykłady i pracą to nazywają
2 stycznia 2014
+34
-1
PL
835-ad6
~ Janko zwolniony  Słyszałem od załogi, że przez Rosłana będzie bieda w Biłgoraju. Podobno miała powstać konkurencja w Biłgoraju na 20 H Firma IKEA ale Rosłan oczywiście nic w tym temacie nei zrobił jak i z budową nowego działu BRW Magazynu co powstał pod Mielcem. Rosłan spowodował, że ludzi młodzi go nienawidzą a emeryci są w niego wpatrzeni! Bo po co emerytom zmiana burmistrza jak Rosłan jest grzeczny i miły ... Starym to wystarczy!
2 stycznia 2014
+42
-10
PL
14b-7e0
~ vgf  No większej bzdury nie czytałem, to nie BRW zwalnia tylko sami ludzie się zwalniają bo u tego biedaka z helikoptera za takie pieniądze nikt nie chce robić,jeszcze nie dawno chcieli gonić ludzi na 10 godzin do roboty jak bydło,podwyżek też tam nie ma z 15 lat , ale władza ma w d.. swoich podatników i nikogo to nie obchodzi,może jak Schodzinski i Tokarski tam pójdą z opłatkiem się dzielić to się ci poganie nawrócą i zaczną kochać swojego bliżniego niewolnika
2 stycznia 2014
+29
-4
Ostatnio dodane komentarze
PL
3f7-08e
~ axl  do ~ SB   A skąd ty wiesz jak się właściciel nazywa? Ja nie nie znam z nazwiska żadnego właściciela firmy meblarskiej. Raczej to jakaś prywatna niechęć do gościa - skoro tak w taki sposób opisujesz firmę. Mało wiarygodny jesteś
19 października 2015
+1
-0
bulbet   Jakość mebli tego producenta odpowiada standardowi Bodzia. Meble można obejrzeć w "salonach" tej firmy.
Lecz w standardzie obsługi klienta to Bodzio jest arystokracją do black red white.
Miałem do czynienia z reklamacjami w tych firmach.Do Bodzia nie mogę mieć zastrzeżeń.
W black red white 2 razy kupowałem meble i 2 razy spotkałem się z bezhołowiem organizacyjnym dyletanctwem i niesłownością.
Jakieś 4 lata temu reklamowałem śmierdzącą chemią szafę i dopiero po około roku udało mi się ją wymienić na inną (nie chcę zanudzać ilością pism do różnych instytucji).
Miesiąc temu ponownie skorzystałem z oferty tej firmy z montażem mebli.
Podczas montażu okazało się ,iż w zestawie półki były dwa jednostronne zawiasy. Monterzy mieli zgłosić reklamację (do 3 tyg.miała być załatwiona). Po upłynięciu terminu zgłosiłem monit. Monterzy mieli przyjechać w sobotę między 9-12. Nikt się nie odezwał. Po moim monicie panowie powiedzieli, że mogą być później - bo są na montażu. Umówiliśmy się na kolejny kontakt we wtorek. Nikt nie zadzwonił. Dopiero po moim mailu do siedziby firmy następnego dnia zjawili się monterzy i w 20 minut zawiesili półkę.
Przeszło miesiąc trwała reklamacja takiej drobnostki. Zaznaczam, że mieszkam we Wrocławiu 12 km od "salonu" tej firmy.
Podsumowując: dyletanctwo, niesłowność,lekceważenie klientów. Omijać szerokim łukiem
to badziewie.
Żałuję, że wcześniej nie poczytałem opinii o tej firmie.
22 marca 2015
+0
-2
PL
4b9-cf2
~ ak  do ~ cfg   Masz racje powinien być ktoś bystry mądry nie patrzący tylko wyspać się na posadce.
ALe skorumpwoany sąd na usługach biznesmenów potrafi słać ludzi do psychiatryka i robić ich czubami na zlecenie grubych ryb przeciwko płotkom. Sory ale takie działania zabijają dechami region a nawet może już zabiły kto tam wie.
CBA i inne służby nie kwapią się nawet do wyciągania pojedynczych ,,gwoździ" a gwoździowych się boją ;-)
3 marca 2015
brak ocen
PL
4b9-cf2
~ ak  do ~ obserwator   Piszę książkę to chętnie opisze zapodane mi historie .Gwarantuję 100 % anonimowość. Na twoich zalecaniach mogę zmienić dane osobowe.Ale drogi każdy informatorze nigdy Cię nie zdradzę ani nie wydam .Piszcie mi ludzie o tych wszystkich ćwierćbrygadzistach ,bezczelnych i kłamliwie zuchwałych pociotkach Chmiela i reszcie co przyczepili się jak gówno do okrętu i stali się udawanymi fałszywymi świadkami Jehowy byle być gnojem i oszczerczym złodziejskim śmieciem i oszczerstwami niszczyć prawych ludzi a Chmiel patologiczny ignorant za ich plecami ich niszczył .Jak to u mnie mówią kolokwialnie przykładał zaplecowo swe łapy do u d u p i a n i a w skorumpowanych sądach ofiary swych pociotków z tzw ,,zimnego wychowu w Prawdzie"
Moje gg 9673525
Moje słowo święte -nie bójcie się piszcie śmiało.Możecie sobie wymyślić swoje imię ,ksywkę. Nikogo nie zdradzę ja nigdy nikogo nie zdradziłem w życiu !!! ani nigdy na nikogo nie rzucałem oszczerstw !!!!!
Śmiało gg 9673525
Chętnie przyjmę sugestie i pomysły .Adrian.
3 marca 2015
+1
-0
PL
4b9-cf2
~ ak  do ~ obiektywny   Mnie tam były Prezes i obecnie jako człowiek to jest oszust i niewnikliwy oszczerca dyletant i ignorant .
Mianowicie na mnie w firmie 5 pracowników się zmówiło podczas jego twu !-prezesowania i nie mogłem się do niego dopchać .Listy ze skargami i donosem na przestępstwa pracowników na moją rażącą niekorzyść sekretarka wydająca małpie odgłosy niszczyła je a rozmowy telefoniczne łączyła do nikąd.
Ale jak sobie do niego niedawno zadzwoniłem to dowiedziałem się ze ja chory psychicznie jestem -tak mu donosili a On CEP i chamisko ani się nie wysilił mnie wysłuchać !!!! tylko blokady patologie odstawiał jak i sam Chmiel i następny już były prezes Kierepka a obecny dalej patologie podobne odstawia. Skorumpowali sąd i świni na mnie firma opowieściami nie z tej ziemi.
Oj ja bym Wam opisał co to za szubrawa firma i jakie tam gady pracują i jak sądy i prokuratury im w tyłki wchodzą niszcząc ujawnioną prawdę z preparowaniem cudów !!!!
Bezwstydne oszczercy w kłamliwej zdradzie !!! i jadą wstrętnymi oszczerstwami na plecach wujaszka Tadzia.
Bilokacja w moim wydaniu tym szubrawcom to pikuś .Kto wie może mnie w tej chwili widzi sławetna Krowiarka jak w jej główce demoluje firmę i inne cuda ....
A sędzinie Kaczorowskiej znowu przyjdzie deprawować pociotki Chmiela i bardzo stronniczo czynić ich bezkarnymi.A Krowiarka może znowu przyjdzie sobie do sądu z własną bojówką .Ale nie ważne bo na mnie zeznają i to JEJ uwierzy sąd bo musi wleźć w tyłek Chmielowi.
Szubrawa przeklęta w imię Boga firma !!! urągająca imieniu bożemu pod które i sam Chmiel się podszywa + pociotki .
3 marca 2015
+1
-0
PL
29f-874
~ SB   Jak to możliwe ze skarbówka nie weźmie za ryj właściciela tego podziewa za promocje bez vat 5 razy w roku i jeszcze jedno ludzie nie dajcie się nacinać i tak zarabia Chmiel 200 0% na tym g...........
1 października 2014
+1
-1
PL
0fb-665
~ AK  do ~ xyz   JA BARDZO DUŻO WIEM O TEJ FIRMIE ,NAWET WIĘCEJ WIEM JAK SIĘ FIRMIE WYDAJE, ŻE NIE WIEM.
KIMKOLWIEK JESTEŚ JAK SKOŃCZĘ PISAĆ KSIĄŻKĘ TO OBIECUJE CI I NIE TYLKO TOBIE BĘDZIESZ MIAŁ DO POCZYTANIA CO TAM SIĘ WYRABIA .
JAKIE BEZCZELNE TE PREZESUNIE WG CIEBIE MĄDRE SIĘ POROBILI-CHCIAŁEM WEJŚĆ DO FIRMY A TU BLOKADA JAK BYM TERRORYSTA BYŁ ALBO JAKIMŚ //???//
JA FIRMIE PRZEDSTAWIŁEM KONKRETNE WARUNKI KAPITULACJI !!! NA MOICH WARUNKACH .I UWIERZ MI STAĆ MNIE NA PODWOJENIE A NAWET MOGĘ KOSTKĄ RZUCIĆ I POWIEM,ŻE WYPADŁO X 6 .ALE JESZCZE ZOBACZĘ JAK DALEKO SIĘ POSUNĄ .
16 stycznia 2014
+1
-0
PL
0fb-665
~ AK  do ~ obserwator   Tadeusz przyjaciół i mądrych niszczy a dopuszcza i daje się plenić kiepskim .
NA NIM I NA FIRMIE CIĄŻY KLĄTWA O CZYM BARDZO DOBRZE WIEDZĄ A NIE DOPUSZCZAJĄ DO SWOICH MÓZGÓW I SERC !!!!
DOSTALI NA PIŚMIE KLĄTWĘ WRAZ Z JAKIM BĘDĄ MIELI STRATY I JAKIE ZYSKI !!! OLEWAJĄ ,NIC NIE ROBIĄŻEBY ZDJĄĆ Z SIEBIE KLĄTWĘ RZUCONĄ PRZED SKORUMPOWANYMI SĄDAMI .
NAPRAWIĄ PROBLEMY ,ZWRÓCĄ SIĘ O ZDJĘCIE KLĄTWY A WRÓCĄ NA RANKINGI SPRZEDAŻY. ALE W KWESTII ZAŁOGI ,KUMOTERSTWA I SZAROGĘSZENIA SIĘ ZAŁOGI TO STAN JEST DENNY !!!! DORWAŁO SIĘ MASĘ NIEUDACZNIKÓW I PARTACZY DO WŁADZY I NISZCZĄ FIRMĘ !!!!
JAK NIE PODEJMĄ SIĘ NAPRAWY I NIE BĘDZIE ZE MNĄ KONFRONTACJI TO PRZYSTĄPIĘ DO ZDEMASKOWANIA ICH POCZYNAŃ .WEDLE PISMA KTÓRE POSŁAŁEM DO R.N.
I NIE ŻARTUJĘ ANI NIE STRASZĘ .
16 stycznia 2014
+1
-0
PL
1c6-705
~ obiektywny   tak działające forum to wspaniała rzecz błędy i zaniedbania ludzkie są przedstawiane tylko żeby z tych błędów wyciągnięte wnioski żeby poddano to rozpatrzeniu bo tak wielka firma jeżeli działała tak prężnie jeżeli tak wspaniale się rozwijała a też nie a teraz są redukcje ,rezygnacje z runku zbytu poprzez zamykanie oddziałów które wypracowywały zbyt które w okresie z przed 3 czy 4 lat działały obiecująco to jest coś nie tak i warto jednak popatrzeć na powód dlaczego to się tak dzieje .Stargard to wyjście na zachód to bliski kontakt z morzem ze zbytem konkretnie na świat .Białystok to wschód kierunek Białorusi Ukrainy i także bliski dosyć blisko do morza z drugiej strony czy takie punkty powinno się zamykać??? .Jeżeli te punkty pochłaniają ogromne koszty to sprawdzić dlaczego no właśnie dlaczego .Ogólny kierunek obrany by oczernić Bosaka to jest najważniejsze ale ten człowiek od samego początku był ciałem i duchem z tą firmą i było widać efekty ta firma rosła a opowieści że ukradł że na granicy były problemy to opowieści ludzi co nic nie zrobili co mają dostęp do kasy Tadeusza Chmiela i nimi dysponują .Systemy wprowadzane do BRW SA były by potrzebne jeżeli by firma na rynku krajowym miał co najmniej 70 % wtedy można mówić o systemach a tego typu Firma jak BRW SA dawała sobie radę i bez systemów w firmie Meblarskiej powinno się produkować meble bo to jest zadanie i idea .
10 stycznia 2014
+9
-0
PL
764-fda
~ obserwator  do ~ dusz-pasterz   ALE ZA BOSAKA TO ZATRUDNIALI PRACOWNIKÓW KUPOWALI NOWE OBIEKTY ROZBUDOWYWALI RYNEK ZBYTU BUDOWALI NOWE CENTRA A TERAZ TO REDUKCJA ETATÓW LIKWIDACJA HURTOWNI SPRZEDARZ OBIEKTÓW Stargard Białystok ZATRUDNIANIE KOLESI CO DU.Ę LIZAALI
OBSADZANIE STANOWISK KTÓRE PRZYNOSZA STRATY WDRAŻANIE SYSTEMÓW CO DO OBSŁUGI WYMAGAJĄ SAMYCH INFORMATYKÓW I PSEŁDO SPECJALISTÓW TA FIRMA SCHODZI NA PSY CI LUDZIE NIE NADAJĄ SIĘ NA TE STANOWISKA TADEUSZ CO SIĘ DZIEJE TY TEGO NIE WIDZISZ ZROBIŁES BARDZO DURZO DLA LUDZI A LE TERAZ CI WŁADCY ROBIĄ KRZYWDE TYM CO NAPRAWDĘ COŚ CHCIELI ZROBIĆ WSPÓŁPRACOWAC
9 stycznia 2014
+6
-0
PL
a1e-f95
~ xyz  do ~ AK   a co ty wiesz o tym czy tam rządzi "banda Jehowców"? czlowiek założył spółkę, która ogromnie się rozwineła, zatrudnia rzesze ludzi. Spółka polega na wykupieni akcji przez co Chmiel nie decyduje sam. I to nie on obsadza stanowiskami, w sumie ustawiony jest więc co go więcej interesuje. chcą to niech się rządzą, on cel osiągnąl. Religia jaką wyznaje nie ma znaczenia. Zatrudnij sam ludzi i całuj ich po rękach katoliku ;)
9 stycznia 2014
brak ocen
PL
b03-00d
~ dusz-pasterz  do ~ obserwator   Bosak tak prowadzil interesy z emusial sie zwolnic :) bo wyszly jaja na granicy Ukrainskiej takze on taki swiety nie byl .. u Chmela maja sie dobrze tylko prezesi , ktorzy robia co chca a firma BRW to zaklad ktory zatrudnia Niewolnikow , za 1200zloty na reke . ot i cala prawda o BRW remonty biur itp a tu kazdy chce miec biuro kosmiczne k zenada wies sie dopchala do miasta i rzadzi , banda , Jechowcow
7 stycznia 2014
+4
-2
PL
b8b-494
~ obserwator   o firmie BRW SA i poczynaniach tych nowobogackich można by było napisać poematy ktoś kto chciałby to zrobić zarobił by ciekawą kasę a i Tadeusz Chmiel by się dowiedział jak to sie jego kasę ro.....sza .Dobrze że Bosak Stanisław prowadził ten biznes przez ubiegłe lata to teraz wielcy nowi biznesmeni mają co konsumować pozycja Tadeusza Chmiela była 6 czy 7 z najbogatszych w kraju teraz jak widzimy z dziesiątki wypadł a ludzie narzekają i się zwalniają no i są zwalniani przez zazdrosnych nowych biznesmenów bo kole ich w oczy że ktoś ma pojęcie o zarządzaniu i myśleniu bo oni to tylko mają pojęcie o wydawaniu kasy Pana Tadeusza kasy
4 stycznia 2014
+8
-0
PL
97f-ac3
~ dno_po   jak znowu ludzie zag losują na tych złodziejaszków będzie jak w rosji skrajne ubóostwo albo złote łańcuchy na klacie! do tego rozwinie się elegancko mafia bo skąd mają ludzie brać pieniądze jak nie z narkotyków kradzieży i dziwek?
4 stycznia 2014
+2
-0
PL
0cd-5b8
~ mp   W Krakowie kiedyś czepiała się straż miejska dorożkarzy że ich konie nie mogą pracować więcej jak 8 godz na dobę a w brw jeszcze nie tak dawno chcieli zagonić ludzi na 10godz na dobę, wniosek taki ,że tam mają ludzi gorzej od zwierząt i bydła bo katolicy to dla nich poganie,gdzie panowie radni?Może przyjrzą się bardziej jak są ludzie wynagradzani i traktowani w zakładach niewolniczych?
3 stycznia 2014
+5
-0
PL
c8e-427
~ ...   pracuje w wofamie i tam kazdy tylko narzeka w palarni ale slowem nic niepowie tylko majstrowi tyłek lize i patrzy aby podkablowac drugiego , sama hołota została uwazajaca sie za niewiadomo kogo na ulicy a sa smieciami w wofamie , karasinski robi co chce z bałwanami a dyszka tylko kabluje a wielki kolega wszystkich pracownikow heheeh
3 stycznia 2014
+7
-0
PL
3f6-438
~ AK  do ~ AK   Biłgorajską Prokuraturę się da shakować a ich nie ! mówi ci to coś .Prościzna.
3 stycznia 2014
+3
-1
PL
3f6-438
~ AK  do ~ były pracownik   W kwestii jak byś chciał shakować te firemkę to musiał by to być bardzo cholernie wielki spryciarz haker .Po prostu się nie da taki mają systemy pozabezpieczane .
Ale fakt maja masę gamoni którym się wydaje ...
3 stycznia 2014
+3
-1
PL
3f6-438
~ AK  do ~ Tom36   Na nich klątwa ciąży i nic te szubrawce nie robią żeby ja z siebie i z firmy zdjąć !!!
Jak na razie wedle tej klątwy mają takie zyski jaki im zostały rzucone w klątwie . Jak miecz Demoklesa wisi nad nimi.
Postarają się zdjąć z Siebie klątwę to zobaczycie będą mieli najlepsze wyniki ekonomiczne nie tylko w Europie . A skąd wiem -z obserwacji po rzuceniu im z wielka duma osobiście w bardzo ciekawych i zaszczytnym miejscu w którym kupuje się sprawiedliwość.
A klątwa została im rzucona za pohańbienie i hańbienie imienia Bożego i świętego mojego majestatu .
I myslcie sobie co chcecie sceptycy ,fakty patrzcie na fakty ekonomiczne. NA razie są w zawieszeniu .
3 stycznia 2014
+2
-2
PL
3f6-438
~ AK   -a kto po nich pole zaorze i kartofle posadzi ?
Ale ja jedno obiecuję ,jak pozostania gruzy to ekstra przyjadę położę kamień na kamieniu i naszczam na te szubrawe przeklęte miejsce pełne przestępców oszczerców w zmowie których ta kociarnia kryje .
3 stycznia 2014
+3
-1
PL
f6c-c2d
~ Tom36   Meble nie idą i tyle! Przecież było wiadomo, że każdy biznes produkcyjny jest uzależniony od aktualnej sprzedaży. Każdy krytykuje kogoś, ale taki mamy świat, niech ktoś z was postawi firmę i hojnie wynagradza. Nawet ksiądz w dzisiejszych czasach wam nic nie da!
3 stycznia 2014
+2
-0
PL
1c6-705
~ były pracownik   W tej firmie pozwalniali fachowców pozbyli się ludzi praktycznie podchodzących do sprawy a wprowadzili nową kadrę która ro.....rza kasę ich systemy załatwili firmę obsługa wdrożonego systemu kosztuje krocie w tej firmie żeby funkcjonowała produkcja 65% załogi to serwis i biura a w serwisie ciepłe kluch popierane przez kolesi a nie umiejętnościami w serwisach ludzie siedzą całymi zmianami i nic nie robią bo ten jest od tego a tamten jest od tego a ten to sie zajmuje nie tym tylko tamtym tak zwana parodia .Pracowałem jako obserwator ruch w tej firmie i widziałem co się tam dzieje .
Trzeba mieć plecy i etacik się piastuje kasa jest wykładana bo to kasa Chmiela i zatrudnia się następnych i tak to leci .
Dział informatyczny rozrośnięty brygady informatyków ciężko pracują a co nie można wycieczki po zakładach by kliknąc na kompie albo by zaplanować następny wyjazd bo się czegoś nie wzięło a co Chmiel płaci za pobory paliwo i tym podobne koszty .Dział informatyczny to ciepłe posadki pod płaszczykiem paru takich co się mają za wielkich fachowców oczywiście jak sami nie wykładają swoich pieniędzy tylko od Tadeusza Chmiela z konta się przelewa a co on ma niech płaci
3 stycznia 2014
+10
-0
riggael  do ~ dziadek   W Modelu pracuje powiedzmy 250 psób, nie wiem. W BRW w samym Biłgoraju kilka razy więcej. Nie wiem zatem jaki sens byłby w zmowie płacowej między małym zakładem a wielkim molochem. Wszystkich Model i tak nie przyjmie. Bzdury Pan opowiada.
2 stycznia 2014
+0
-4
PL
580-f02
~ AK  do ~ artur   A to ciekawe ,jeśli sędzina i prokurator też to Sędzia Kaczorowska i Prokurator Reszczyński oni się kulom nie kłaniali w fałszerstwach i wrabianiu mnie wykorzystując nadrzędność stanowiska pracy .
Powaga ? był taki był przepis ??
2 stycznia 2014
+8
-2
PL
580-f02
~ AK  do ~ czytelnik-mieszkaniec   -toż wiadomo,że nie jest to przyjemne tych szubrawców oglądać .Wchodzisz i wychodzisz w tempie teleportacji na Kościuszki 29 po tym jak pracowniczy zespół przestępczy wrobi kolejnego petenta. A tam u d u p i a j ą wedle zlecenia bardzo usłużnie i bardzo stronniczo.
======================================
Widać klątwa działa wedle jej treści .
Prędzej cały Biłgoraj na kolanach zacznie się modlić o jej zdjęcie jak te zdeprawowane szubrawce się przyznają do zbrodni na mnie i pokazów cudów pani Marzenki .
2 stycznia 2014
+3
-2
PL
23a-728
~ hrabia walicórski   Może już dość załatwiania stołków dla pociotków. Wykopać takich nierobów.
2 stycznia 2014
+9
-0
PL
2a3-87b
~ dziadek  do ~ Janko zwolniony   Tak się składa że w ikei jeszcze mniej płacą także nikt raczej by do nich nie uciekł.
W biłgoraju umówili się miedzy polskone, brw i modelem tak żeby nie dać zarobić
2 stycznia 2014
+4
-1
PL
2a3-87b
~ dziadek   Jak już to zwolnią w biurowcu i to pewnie z 5 osób dla zastarszenia bo to im najlepiej wychodzi. Na produkcji nie ma szans na zwolnienia. Kiero K.D. by zawału dostał. Lekki mobbing i każdy siedzi cicho za 1600zł
2 stycznia 2014
+9
-0
PL
996-004
2 stycznia 2014
+4
-0
PL
e07-533
~ czytelnik-mieszkaniec   Szanowna Redakcjo,
zdjęcie budynku, który widnieje na zdjęciu jest nieaktualny.
Mam nadzieję, że treść artykułu aktualną jest.
Z poważaniem
czytelnik
2 stycznia 2014
+4
-1
PL
d43-9ec
~ Kamil   Rosłan musi odejść.
2 stycznia 2014
+9
-8
PL
c8e-427
~ iza   kazdy narzeka a i tak nikt sie niezwolni , nawet za 800 zł bedziecie robic i dalej narzekac , sama ciemnota zostala i robia co z nimi chca , madrzy sie pozwalniali a ci niezaradni musza dalej narzeac
2 stycznia 2014
+13
-6
PL
6d5-2e5
~ cfg   W mieście powinien być menadżer zajmujący się ściąganiem do miasta firm,nasze władze tego nie potrafią, patrzą tylko w kalendarz kiedy pod pomnikami postać i w jakiej szkole robić wykłady i pracą to nazywają
2 stycznia 2014
+34
-1
PL
cb2-c9a
~ fff   Skąd wiecie że nikt z BRW nie mieszał żeby nie było tu ikei,przecież musieli by więcej płacić konkurencji a żaden przedsiębiorca tego nie lubi i konkurencji nienawidzi.Wszystkim właścicielom wielkich zakładów nie jest na rękę żeby tu powstawały nowe zakłady bo niewolnicy by chcieli więcej kasy a tak są uzależnieni od swoich władców i za grosze będą robić żeby nie zdechnąć
2 stycznia 2014
+14
-0
PL
a9a-b48
~ kg   jeśli chodzi o tą IKEĘ to oni też nie byli wylewni z kasą chcieli kupić teren pod inwestycję ale nie chcieli wykładać dużych pieniędzy a gdzie człowieku masz 20 hektarów w posiadaniu urzędu miasta bo ja o tym nie słyszałem
Ty jesteś z tych ludzi co przyjeżdżają do rolnika i na widły mu chcą dać za ziemię bo według was tyle się człowiekowi należy
nawet jakby po 100 złoty zapłacili to koszt wyniósłby 20 mln zł. to jest optymalna cena bo licząc że 20 ha to 500x400m to przy ulicy jest drożej więc mogli mniej zapłacić o parę milionów.
pewnie burmistrz miał im dać w ogródku budować fabrykę
2 stycznia 2014
+4
-5
PL
cb2-c9a
~ n   Jeżeli politycy nie będą odpowiadać karnie i swoim majątkiem za decyzje to zawsze będzie syf w tym kraju to samo dotyczy sędziów prokuratorów ,ci ludzie przed nikim nie odpowiadają , to jest współczesna okupacja podatników
2 stycznia 2014
+6
-0
PL
835-ad6
~ Janko zwolniony   Słyszałem od załogi, że przez Rosłana będzie bieda w Biłgoraju. Podobno miała powstać konkurencja w Biłgoraju na 20 H Firma IKEA ale Rosłan oczywiście nic w tym temacie nei zrobił jak i z budową nowego działu BRW Magazynu co powstał pod Mielcem. Rosłan spowodował, że ludzi młodzi go nienawidzą a emeryci są w niego wpatrzeni! Bo po co emerytom zmiana burmistrza jak Rosłan jest grzeczny i miły ... Starym to wystarczy!
2 stycznia 2014
+42
-10
PL
14b-7e0
~ vgf   No większej bzdury nie czytałem, to nie BRW zwalnia tylko sami ludzie się zwalniają bo u tego biedaka z helikoptera za takie pieniądze nikt nie chce robić,jeszcze nie dawno chcieli gonić ludzi na 10 godzin do roboty jak bydło,podwyżek też tam nie ma z 15 lat , ale władza ma w d.. swoich podatników i nikogo to nie obchodzi,może jak Schodzinski i Tokarski tam pójdą z opłatkiem się dzielić to się ci poganie nawrócą i zaczną kochać swojego bliżniego niewolnika
2 stycznia 2014
+29
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
29 czerwca 2024 Kolarstwo
Tour de Pologne Women na drogach powiatu
W dniach 28-30 czerwca na terenie województwa lubelskiego odbywa się druga edycja Tour de Pologne Women. W sobotę 29 czerwca uczestniczki wyścigu przejechały przez powiat biłgorajski.
dzisiaj, 11:36 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
dzisiaj, 11:04 Biłgoraj
Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Sikorskiego [AKTUALIZACJA]
3 lipca 2024 Biłgoraj
Rodzinna tragedia w Biłgoraju. Nie żyje kobieta
W środowe popołudnie w Biłgoraju doszło do rodzinnej tragedii. W jednym z domów ujawniono zwłoki kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.
28 czerwca 2024 Józefów
Nowa stawka za wywóz ścieków
dzisiaj, 12:20 Huta Turobińska
Łoś nie przeżył zderzenia z autem
3 lipca 2024 Zagumnie
W gminie Biłgoraj doszło do zabójstwa?
Biłgorajscy policjanci prowadzą czynności w związku z podejrzeniem zabójstwa i usiłowania zabójstwa, do którego miało dojść na terenie gminy Biłgoraj. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju, a na miejscu trwają działania śledcze.
28 czerwca 2024 Obsza
Największy piknik wojskowy w regionie już w tę sobotę
dzisiaj, 09:11 Biłgoraj
Przetarg na nowe miejsce rekreacji
5 lipca 2024 Biłgoraj
Śledczy podali szczegóły tragicznych wydarzeń w Biłgoraju
W środę 3 lipca w jednym z domów przy ulicy Kościuszki w Biłgoraju ujawniono zwłoki 57-letniej mieszkanki miasta. Prokuratura podała szczegóły tragedii.
w czwartek, godzina 08:01 Biłgoraj
Tak wygląda postęp prac przy budowie największego toru wyścigowego w regionie
we wtorek, godzina 09:41 Biszcza
Wielkie święto miodu i pieroga nad zalewem
we wtorek, godzina 10:33 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
w poniedziałek, godzina 12:02 Potok Górny
KGW z powiatu na podium
we wtorek, godzina 09:47 Jędrzejówka
Młody kierowca z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala
dzisiaj, 17:27 Biłgoraj
Poseł Romanowski stracił immunitet
W piątek 12 lipca Sejm zdecydował o uchyleniu immunitetu posła Marcina Romanowskiego. Posłowie zgodzili się również by polityk trafił do tymczasowego aresztu.
we wtorek, godzina 16:54 Biłgoraj
Sensacyjne odkrycie archeologiczne. Skarb wkrótce wróci do muzeum
w środę, godzina 12:59 Powiat
Szczegółowe wyniki egzaminu ósmoklasisty. Która szkoła wypadła najlepiej?
w poniedziałek, godzina 08:19 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w poniedziałek, godzina 15:47 Jędrzejówka
Osobówka uderzyła w drzewo
w czwartek, godzina 07:42 Powiat
Ostrzeżenie 3. stopnia dla powiatu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl