Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Ranking 100 Najbogatszych Polaków 2012
2012.02.24 12:11 | aktualizacja: 2012.02.24 12:15

Tadeusz Chmiel, czyli 7 najbogatszy człowiek w Polsce

Miesięcznik Forbes tradycyjnie, co roku przygotowuje zestawienie najbogatszych ludzi w Polsce. W pierwszej 10-tce znalazł się, pochodzący z Chmielka, w gminie Łukowa, Tadeusz Chmiel. Jego majątek został oszacowany na 1750 mln.
Tadeusz Chmiel, czyli 7 najbogatszy człowiek w Polsce
Tadeusz Chmiel, czyli 7 najbogatszy człowiek w Polsce

Listę w roku 2012 otwiera Jan Kulczyk, drugi jest Zygmunt Solorz-Żak, na podium znalazł się także Michał Sołowow.

Tadeusz Chmiel, to założyciel obecnie największej polskiej grupy meblarskiej Black Red White. Jego majątek został oszacowany na 1750 mln zł, co uplasowało go na 7 miejscu na liście 100 Najbogatszych Polaków roku 2012.

Jak informuje na swojej stronie magazyn http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl tworzona Lista "Forbesa" obejmuje wyłącznie aktywa biznesowe - udziały w firmach oraz środki pochodzące z transakcji. Wyliczenia nie dotyczą prywatnych składników majątku, niezwiązanych z publiczną działalnością biznesową poszczególnych postaci.

I tak przychody spółki Black Red White z siedzibą w Biłgoraju w 2011 r. wyniosły 925 mln zł, a zysk netto 85 mln zł (wstępne, jednostkowe dane).

BRW stworzone przez Tadeusza Chmiela to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w rynku pod względem wartości sprzedaży.

W skład Grupy wchodzi BLACK RED WHITE SA i 20 spółek zależnych, w tym 9 podmiotów zagranicznych zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi, Słowacji, w Rosji oraz Bośni i Hercegowinie. Działalność produkcyjna na rzecz Black Red White prowadzona jest w 21 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce i za granicą. Grupa Black Red White lokuje około 30% swojej sprzedaży za granicą.

Krajowa sprzedaż detaliczna mebli i artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White jest prowadzona i rozwijana - poza punktami partnerskimi - za pośrednictwem sieci salonów własnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Aktualnie liczy ona 59 salonów, w tym 12 sklepów wielkopowierzchniowych we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Zabrzu, Będzinie, Chorzowie, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.

Krajowa sprzedaż hurtowa prowadzona jest w oparciu o centrum logistyczne w Mielcu oraz 10 hurtowni regionalnych. Podobna strategia w zakresie handlu hurtowego realizowana jest na rynkach zagranicznych.

Na rzecz Black Red White - w spółkach zależnych oraz współpracujących z Grupą - pracuje łącznie ponad 11 tys. pracowników.

red.
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Tadeusz Chmiel, czyli 7 najbogatszy człowiek w Polsce, 5.0000 out of 5 based on 3 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 31476
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (36)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
ff8-338
~ mech  nie mam nic przeciwko bogatym tylko niech sie nie dorabiają na biedzie innych i ich sytuacji materialnej.w brw nie było podwyżek z 10 lat w Mielcu były 5% a w Biłgoraju g........niech robią matoły na helikoptery i gazetki dla braci,bo gdzie pójdą?Tam pracownik to śmieć,średnia płaca podobno w kraju jest poza 2500 a w brw 1500 max nie ma sie z co cieszyć za smród i pył w płucach za te grosze a potem i tak kopna w d,,, jak się ktoś zużyje
24 lutego 2012
+25
-6
US
c10-f2a
~ BOGATY  A CHLOPAKI ROBIA ZA TYSIAKA---- TO JEST DRAKA.KTOS MUSI BYC BIEDNY ZEBY INNY BYL BOGATY
24 lutego 2012
+27
-8
PL
a17-cb6
~ Krewetka  ale wszysko bez piniendzy do ch##
24 lutego 2012
+18
-5
Ostatnio dodane komentarze
30 kwietnia 2015
brak ocen
PL
2df-9af
~ ( . ) ( . )  do ~ Smirnoff   -jego Matka z domu Żyła ,tylko dlaczego on jest wstrętnym żyłą .
12 października 2013
brak ocen
PL
b45-993
~ Chmiek to biedak ,a co on ma za przyjaciół .Za co ma przyjaciół ??   Ale w kwestii przyjaciół to jest biedakiem w dodatku żałosnym.
Nie za darmo mu kadzą ,podkręć im śrubę to twoimi metodami cię zdradzą .
A.K.
Miałem wspaniałe w tym zrealizowane przez Was moje maluteńkie pomysły na rozkwit twego dzieła bracie Tadziu a Ty i Wy okradliście mnie,przyłożyłeś swe łapy do do upokorzenia mnie przez oszczerców i wrobienia przez kłamliwą sędzine M.K-P.fałszerki zeznań,zdemaskowana dalej tkwi i pogrąża siebie i Ciebie i oboje urągacie wiesz komu.
Oby mnie przyjęła konkurencja to zniszczę twoje kłamliwe imperium ale konkurencją ,prawdą i rewelacyjnymi pomysłami wykorzystującymi innowacyjność i moce produkcyjne i szlachetnością której Ty nie masz za grosz .
Zakład o dolara przegrałeś. Zero ambicji za to zaplecowości co nie miara .
15 listopada 2012
+4
-3
PL
b45-993
~ zabiłeś.zabilicie mnie mnie i jego ponownie BRWSA mordercy A.K.  
15 listopada 2012
+2
-1
PL
b45-993
~ a kto to jest Chmiel ??  
Kiedyś Stalin spytany co myśli o Watykanie odpowiedzi
- Papierz a któż to jest ?? ile dywizji wojskowych za nim stoi.
Miał na myśli Konkordaty i wojska Hitlera,Mussoliniego, Ducze i Franko .
A ja po tym czego byłem świadkiem i jak mnie ustawką Sędzina wrobiła to spytam też prawdziwie.
Chmiel ? a któż to jest ?
-ile przekupionych Sędzi i takich samych usłużnych Prokuratorów za nim stoi ?
I co to ja piszę ,tego co kazałeś wrobić ? a niebawem mają mnie zamknąć te wyłączeni sędziowie !!!
Moje pieniądze mi oddajcie i dobre imię !!!! oszczercy w zmowie ,mordercy Uriasza !!!
A.K.
ja się Ciebie nie boję Tadeuszu ,że mną Bóg którego ty masz gdzieś /no i prawda to kto przeciw mnie ?
Ale moc to masz i wiem,że też się nie cofniesz jej użyć.
No to sobie poużywamy .
Domagam się zwrotu mego mi ukradzionego tymi hucpami sądowymi i nie tylko !!!
15 listopada 2012
+4
-1
PL
30c-f10
~ Adrian-ek   Jego Matka z domu Żyła dlatego jest .
13 lipca 2012
+2
-1
PL
5ce-644
~ małżeństwo temat ponoć na czasie  
scena która mnie inspiruje i porusza.
8 lipca 2012
+1
-1
PL
af4-4e6
~ abc   Ostatnio bardzo modne jest wrabianie przez panie w pedofilstwo,w kradzieże w oszczerstwa jednocześnie samemu nadawać na ofiarę jeśli się upomina o swoje a nie siedzi cicho ,że jest mącicielem siejącym rozdźwięki/a pomija się rolę kłamliwej mącicielki itd/ a to, że złodziejkę nazywa złodziejką ,złodziei złodziejami,oszczerców oszczercami a przekupujących lub wręczającego łapówki...
W każdym razie w społeczeństwie jest ten lepszy który daj łapówki jak ten który to wie itd
I dochodzimy do tego ,że ofiara gwałtu jest napiętnowaną w środowisku najgorsza ,że sama sobie winna ,że robi kupkę we własne gniazdo/Tylko ja się pytam kto w tym gnieździe pozostał i kto ciągnie profity a z kogo robi się ....? /
Ale do czasu ,zbrodnia nie popłaca wcześniej czy później wychodzi na jaw.
4 lipca 2012
+9
-1
PL
edb-b72
~ adrian-ek z brwsa   Czytuję te wasze zajadłe wywody i myślę sobie jak tak można w kogoś wkładać podłość albo niegodność ?
JAK ŻEŚCIE SĄ TAKIE MĄDRALE TO ZAPYTUJĘ ,BARDZO POWAŻNIE ZAPYTUJĘ-co można nałgać kilku osobom aby Ci kłamali w zmowie w firmie,na Policji a nawet w Sądzie z Sądem włącznie mimo,że prawda wyszła na sali rozpraw to dopuściła się jeszcze Sędzina fałszowania dokumentacji,dopisała,poskreślała z programu zapisującego w którego nie da się nic skasować?
-ja odpowiem na podstawie tego co słyszałem i jakie plotki na mnie chodziły .
A usłyszałem mianowicie w Zamościu w Sądzie po tym jak już wiedziała Ewelincia od skorumpowanego biłgoraksiego sądu, że zniknęły zeznania to przyjechłaa dlej łgać z kolejnym oszczercą i sobie pozwoliła ,że cyt,, on mnie molestował seksualnie jak miałam 12 lat" a po okolicy w której mieszkam chodziły ploty, że ją zgwałciłem .Taki wstrętny potwór.Dorosły chłop jestem ale wtedy się rozpłakałem-a co by było jak by kryminalista ajki noża mi wetknął w bebechy i skopał ??albo dzisiaj jeden ze szczyli w okolicy którzy mi grozili karalnie ,tylko za co ??
ZATEM GŁOSUJCIE CZY DALI BYŚCIE SIĘ UROBIĆ I ŁGALI BYŚCIE CZY NIE ŁGALI BYŚCIE NA MNIE CUDA NIEPRAWDY WYMYŚLONE KTÓRE SPREPAROWAŁA ?
CZY JEJ WUJASZKO PRZEMYSŁOWIEC BY WAM-JEJ POMÓGŁ WAS ZWOLNIĆ JAK BYŚCIE NIE GRALI NA JEJ KŁAMLIWE KOPYTO CZY NIE ?
myślę,że wobec takich argumentów I ZACHĘT to nie dziwię się wcale, że nawet Prokoratorki z dwoma sędzinami ,że o popieraniu tej hucpy przez hucpę zamojską nie wspomnę/Sędzia Przewodniczący robił sobie manicure i inne cuda byłem świadkiem ...a w zamojskiej Prokuraturze to dopiero panuje ***** lokalnycm BOGATYM kacykom wedle ich życzeń...co tam widziałem i słyszałem -to jak ONI siebie tak chwalą ,że są najlepsi w Polsce to jak bardzo żałosna /czytaj wybiórczo stronnicza/ musi być Temida w pozostałej części Kraju.
Sąd w którym są wydawane fałszywe wyroki ,,osobiste bredy kłamliwej Sędziny nie mające sie nijak do ujawnionej na sali i potwierdzonej bądź zdementowanej ku prawdzie przez samą Powódkę i rzeczywistej prawdy z wypocinami tak poprzekręcanymi podle, że szok i szczypi tam gdzie teściowa chwali.zDEPRAWOWAŁA KILKA OSÓB TA SĘDZINA -Występna sędzino aby Ciebie tak teściowa chwaliła ale realnie/
To wg tej występnej temidy było komentowane jako groŹba karalna werbalna <figielek> kto ma komunikator gg ten może sobie zobaczyć .Dobrze, że bączka nie puściłem bo mogła mi pod werbalny atak gazowy podciągnąć a jak bym się grochówki najadł z fasolką po bretońsku i sypnął serią to kto wie może i terrorystę by ze mnie zrobiła .Ale widać zlecenie tego nie obejmowało.
Te ,,potwory wyrodnej córci znaczy się:"czytaj przyjacielstwo jak sami siebie swego czasu okrzyknęli zauważyli ,że przechodziłem,przejeżdżałem ich okolicą-dzielnicą do pareczku na spacerek i dawaj mi tego zabraniać ale przez wspólnych znajomych.Pierwszy raz w życiu się spotkałem z takim zdziczeniem obyczajów /a, że kasę mi wiszą sporą to nagle zapomnieli i murem się stali nie do przebicia,kto by się z kimś cudaczył jak mu są winni kasę ?? Ja wierzyciel nie miałem w tym interesu a Oni winne mi widać tak bo nagle o spłacie zapomnieli, mało tego w spore koszty mnie wciągnęli i do tej jaskinii zbójców na Kościuszki 29 ,zamiast siąść przy stole w restauracji jak proponowałem ,a proponowałem nawet wydać 600 PLN w obronie mojej czci i dobrego imienia to dobrze się postarali i plecami wyjaszka mnie załatwili na Kościuszki 29 w stronniczym wyroku pod drugą Sędziną .Kogo stać na 2 sędziny ,na przychylnego Prokuratora ,na zamojską spietraną Temidę ?? domalujcie sobie bo niedługo się rozstrzygnie a ja nie popuszczę !!! /
No to jak stwierdziłemże co moja okolica gorsza od ich to po co na moją chodzą ? może ziemie przeciąć na pół atomem i ONI będą w tej lepszej połowie a ja w gorszej ?
-to zrobili ze mnie bombiarza !!!! widzieliście taką podłość ??
Drugie w TV pokazywali takie przypadki gdzie zaszczuwany facet karabinem maszynowym zastrzelił kilka osób.I jako przykład wpędzania ludzi w desperacje których zię zaszczuwa to poniekąd rozumiem takich ludzi.Przecież nikt z każdych kopiących ,poszturchujących takiego desperata nie jest niczego winien ale... a jak w szkołach wygląda mobing wśród młodzieży ??do samobójstw dochodzi albo innych ajktów desperacji i właśnie takie zaszczuwane dziecko w USA rozwaliło karabinkiem maszynowym ojca parunastu uczniów /kilka lat temu było to głośne na świecie/
To zrobili ze mnie ,że ja ich straszyłem kałasznikowem.
A wiecie co kupiłem sobie tego kałasznikowa ale miał być na pojednanie -w monopolowym ,też ma lufę z gwintem/debile podłe ot co !/
Pół świata ich a moejej lepszej połowy nawet patykami mi nie dadzą odgrodzić tyloża życia wykluczyli mnie z lokalnej społeczności i tak oto za życia stałem się żyjącym umarłym
Z O M B I któremu nikt nie wierzy a ONI co jakiś czas się zmawiają na mnie kłamliwie przewrotnie i cudują .
I pracę też mi ukradła oszczerstwami -konkretną
Dlatego kimkolwiek jesteś komentujący to uszanuj proszę zaszczuwaną ofiarę .Ja jestem nosicielem prawości i niech dziekują Boguże nie doprowadzili mnie do desperacji o czym bardzo dobrze wiedzieli i dlatego się posunęli w zuchwalstwach i oszczerstwach w dodatku zaplecowych jadąc na ludzkim zakłamaniu i ciemnocie godnej średniowiecza .
Tyle na dziś.
24 czerwca 2012
+8
-4
PL
c66-3a1
PL
945-b9c
~ http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths  
2 maja 2012
+10
-3
PL
e99-709
~ do ~~mech~od Adrian-ek   Ja też nie mam nic do bogatych ale jak doświadczyłem kto im je z ręki i kto im włazi to doświadczyłem nawet zdeprawowania i wyobraź sobie,że ja nie stałem się mimo tego zdeprawowany a oberwałem a zdeprawowana od deprawującej jeszcze dostała przyzwolenie na swe poczynania w majestacie.
Chwedy i tyle !
Mimo tych chwilowych trudności wspaniale jest poznawać ludzi wraz z ich tupecikami.
6 kwietnia 2012
+8
-4
PL
65b-0ff
~ ~ Do prześmiewcy-szydercy przyrównującego mnie do Kaliguli   UZUPEŁNIENIE - wygwiazdkowało słowo <<przyszczem>> od słowa pryszcz.Pryszcz nie jest brzydkim słowem.
25 marca 2012
+2
-4
PL
65b-0ff
~ Do prześmiewcy-szydercy przyrównującego mnie do Kaliguli   Tobie też dawała wiadoma to co mnie ?mamiła cię i czym uśpiła twoją czujność i dlatego chwedujesz na jej kopyto skowycząc ?/jak to twój humor to dostrzegłem go/ w niej jeszcze może coś tam pozostało w miarę słodkie fizycznie bo umysłowo to ona jest wstrętną przewrotną zdeprawowaną ,deprawującą kłamczuchą której udało się otumanić więcej jak paręnaście osób.
Jak jesteś tak dobrym człowiekiem to zdradził byś na czym ona pojechała prostakom projektującym / świat wg Lorka kanalarza jest śmieszny ale w życiu ...miodek gorzki przez takich bywa fasowany/ ludzi bo to co się dowiedziałem niedawno o rzekomym sobie ostatni po 6 latach to mocno wprawiło mnie w osłupienie.No jak na tym pojechała otumanionym to nie dziwie się, że urobieni swoje rojenia wsadzili we mnie jako pewnik beż żadnego sprzeciwu z mej strony.
Patologia mur milczenia daje oprawczyniom wolność w swych zbrodniczych poczynaniach a ofiarom takich potworów blokuje wszelkie upominanie się np o prawdę,kasę ,spłatę i przywrócenie dobrego imienia kmiocie -zapamiętaj to sobie zanim padniesz kolejnym poplecznikiem takiej zwyrodniałej ,zdeprawowanej z dużymi plecami na których maleńkim ***** blisko miejsca w którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę a nawet blisko jamy a mianowicie tym kupionym zohydzającym taką pryszczem jest Temida .
`
Podpowiedź ,chodziło mi z mitologii o króla który swe konie kazał karmić ludzkim mięsem. Tym królem kmiocie w domyśle twej inteligencji miał być towarzysz Chmiel a mięsem ludzie jego kłamliwych pociotków. Podaj imię tego mitologicznego króla proszę.
Kaligula się znalazł ? -Kaligula słynął z orgii nie tylko pijackich , a klocków lego za jego czasów nie było a chatka w Biszczy nie ma balkonu żeby wzorem Romea śmigać do niej,pozostawało tylko okienko.~~~~~~~~fiu fiu pajacyku albo lepiej kolejna marionetka wiadomej.Bywaj zdrów.
25 marca 2012
+14
-2
PL
08d-c45
~ do cwaniaka wspomianjacego o lizajassy   od bladości du py są ważniejsze duże plecy im większe je ktoś ma tym większy jest we wszystkim.A towarzysz Chmiel jak by się nie otaczał lizajdupowłazami to by nie podupadła tak firma. W dodatku klątwę sobie zafundowali pełnoprawną.
Jak żeś taki dobry z mitologii to jak nazwał byś hodowcę/króla/ koni który karmił je ludzkim mięsem ?
4 marca 2012
+15
-3
PL
b35-292
~ panie Kaligulo   pan nie ma nic z człowieczeństwa, nawet nie jest pan twardym mężczyzną tylko lizaj d......Proszę ulżyć cztelnikom
4 marca 2012
+3
-18
PL
08d-c45
~ do zuchwalca przyrównującego mnie do Kaliguli   Kaligula znaczy sandał-to w tej kwestii powinienem zdjąć ów sandał i napluć w twarz A.A.ale już te prawo nie obowiązuje choć umowę nie ja zawarłem.Czy te porównanie miałeś na myśli w kwestii porównań ?
W kwestii kłamliwych dokumentów to nie jestem aż tak drastyczny w ujawnianiu prawdy a szczególnie zacieraniu kłamstw absolutnie ,tym bardziej takimi metodami jak Kaligula.Kontra po prostu należy się oszczercom a prawda otumanionym .
Prawdziwy Kaligula zbyt dużo wierzył w mityczne odnośniki w kwestii przeznaczenia ,mitologizował sam siebie ja tego nie robię .Jeśli już to raczej biblijne postacie są bardziej wyraziste w charakterach i czytelniejsze w porównaniach np Elektra z Jezabel , Eliasz,Uriasz z Jezusem i dzisiejszymi ludźmi przejawiające podobne cechy .
W kwestii mówienia prawdy to doprawdy jestem boski !
i niebywale dumny z tego faktu !
Ale nie ja ją zjadłem lecz mnie zjadła.
Myśl sobie teraz co chcesz.
Z odnośników do historii w kwestii wyrodności to wolę porównywać tą potwora która mnie zrobiła a innych otumaniła do Elektry która mimo, że była dwa razy wyzwalana zabiła swego wybawiciela. Nowożytne Elektry są a nawet o niebo przerastają mityczną.
T.C . nie będę przyrównywał podobnie jak Ty uczyniłeś ze mną.-Ja pozwalam ludziom zapracować na swe miano a poza tym nie wypada mijać mi świętej zasady zwierzchności .
The end.
4 marca 2012
+16
-4
PL
b35-292
~ do 1234......   panie Kaligulo proszę sobie nabić rozumu do 'łba', pustym pan go nosi.Proszę ulżyć czytelnikom forum.
4 marca 2012
+1
-16
PL
cc3-b32
~ 123456789....   ~ do 'od adrianek'
Odpowiadam do bezczelnego zuchwalca mądrali który śmiał mnie nazwać Kaligulą i zechciał sprowadzić mnie do swego intelektualnego poziomu rozumowania przesyconego co najwyżej oszczerstwami i plotkami.
Szanowny Panie-Pani kimkolwiek jesteś jesteś bardzo bezczelnie zuchwały .
Nie jest to miejsca ani czas abym Cię oświecał.Ale jak byś się o sobie dowiedział coś po kilku latach ostatni i jeszcze trafił na jakiś dziwny mur patologicznej ignorancji to ...
Jak chcesz więcej się dowiedzieć to powiedzmy za 3 miesiące z hakiem bardzo szczegółowo będziesz się mógł ,,TU" doczytać coś bardzo ciekawego .Ja nikomu nie grożę ale nigdy nie rzucałem słów na wiatr ani na nikogo nie rzucałem oszczerstw czego i Tobie życzę .A najbardziej Ci życzę abyś nie padł ofiarą kłamliwie przewrotnej psychopatki umiejącej wyśmienicie zmanipulować więcej jak parenaściorgiem osób .Nie ma takiej osoby która bezczelnie śmie mi zarzucać niskie uczucia a co dopiero złe bądź głupie myśli nieokrzesańcze a jeśli w drodze plotek o mnie to otumaniony .
Jeśli wiesz coś o czym ja nie wiem to bardzo proszę zechciej się ze mną podzielić informacjami.
Mojego majestatu nikomu nie pozwolę szargać !!!tylko i wyłącznie z jednego faktycznego powodu-wyszło szydło z worka.
3 marca 2012
+15
-5
PL
b35-292
~ do 'od adrianek'   pan jest Kaligulą, nafaszerowanym złością, nienawiścią,,,liczę, że panu ktoś pomoże zrobić porządek ze samym sobą, tym bardziej,że pan nie jest zdrów psychicznie.
28 lutego 2012
+4
-14
PL
37a-602
~ do Precza -precz z preczem Poparzony się znalazł   Ja się nie korzę ,ja negocjuje twarde warunki.Nie ten status co masz na myśli.
Wiadomościami wątpliwego polotu dysponujesz to pochwal się o swoim błędnym mniemaniu a ja Cię oświecę na poziomie jak było na prawdę.
A o negocjacjach na poziomie forum się nie informuje i to powinieneś wiedzieć panie ,,Sparzony".
W sprawie twojego polotu to czyżbyś miał o mnie opinię od tych 5 zdeprawowanych złodziei i oszczerców co okradli BRW ?-z opinii takich wynika twe haniebne mnie nazywanie ? żebyś wiedział na ile oni i co jeszcze ...to weś napij się herbaty i gulgotaj a nie obrażaj porządnych ludzi.
26 lutego 2012
+15
-5
PL
37a-602
~ od Adrian-ek   Ponawiam prośbę ,jeśli to czytuje Chmiel to proszę o kontakt .
26 lutego 2012
+15
-6
PL
37a-602
~ od Adrian-ek   do kogoś kto kretyńsko odpowiedział .
Prosty chamie skołowany i otumaniony o co ci chodzi ?
Won ,możesz mnie pocałować w moją pańska ***** ,pajacu z takimi komentami.
,,Król taki jakimi się doradcami otacza "-może jesteś jego przydupasem z nadwornej gwardii ? To wiele rzecz mnie już przestało dziwić.

Ty wiesz buraku co to znaczy parzenie ?
Jak by twój Ojciec tego z Twoją Mamuśką nie robił to by Ciebie nie było ty obrazoburco.
26 lutego 2012
+15
-5
PL
b35-292
~ do Adrianek   korzysz się? Precz!!! Z takimi jak ty nikt się nie parzy.
26 lutego 2012
+1
-16
PL
37a-602
~ Do Chmiela jesli to czytuje   Zechciej mnie dopuścić do Siebie a się dowiesz coś a nawet więcej jak myślisz, że ja nie wiem.
Adrian-ek
26 lutego 2012
+11
-5
PL
df8-a52
~ seba   czy ktos broni wam zarabiac, otwierac wlasne firmy i odnosic sukcesy?
26 lutego 2012
+4
-4
PL
6ec-db5
~ Amadeus   Pamiętacie, że prywaciarz wam nie napłaci...
W POL-SKONE jest nie lepiej, a może i gorzej...
25 lutego 2012
+4
-4
PL
b0a-369
~ bezrobotny robotnik drogowy z Biłgoraja   CHMIEL TO KASA, A JA KOCHAM M.IN. KASĘ BO TO JEST DOBRE ZYCIE
25 lutego 2012
+5
-4
PL
8c7-cbc
~ Chiny   Namawiam do umiaru w sądach. Narzekania na Chmiela mnie nie dziwią, bo rzeczywiście, dysproporcje w zarobkach w Polsce są ogromne i to prawie każdego wyprowadza z równowagi. Ale Chmiel, którego jeszcze nie widziałem, z tego co wiem, inwestuje, mimo ze jednocześnie obniża swoje ceny na meble, aby nie wypaść z rynku. Jeśli przegra i zamknie zakłady przyjdą inni, np z Chin i czy wtedy będzie lepiej? Dlatego życzmy mu zdrowia i kontynuacji,a jego pracownikom życzmy skutecznych związków do obrony zarobków i godności. Bilgoraj bez Chmiela byłby jeszcze biedniejszy...
24 lutego 2012
+11
-5
PL
ff8-338
~ mech   nie mam nic przeciwko bogatym tylko niech sie nie dorabiają na biedzie innych i ich sytuacji materialnej.w brw nie było podwyżek z 10 lat w Mielcu były 5% a w Biłgoraju g........niech robią matoły na helikoptery i gazetki dla braci,bo gdzie pójdą?Tam pracownik to śmieć,średnia płaca podobno w kraju jest poza 2500 a w brw 1500 max nie ma sie z co cieszyć za smród i pył w płucach za te grosze a potem i tak kopna w d,,, jak się ktoś zużyje
24 lutego 2012
+25
-6
PL
743-3e4
~ Kola   Człowiek który był,biedny.A teraz bogaty.Jeszcze 40-ści lat będzie,biedny.Miedzy człowiekiem bogatym. A mądrym. Jest ogromna,różnica.Tego w Polsce tak masowo nie widać.Ale w Rosji,tak. Np.jest taka część Moskwy.Zwana Rublówką.Tam Znajdują Się Bardzo Bogate Twierdze na Ziemi.Tam żyją ci co jeszcze 40-ści lat będą,biedni.A może ci ludzie zerwali się z łańcucha.Obecnie To Eldorado.A w przyszłości? To co im przyniesie,czas? Zasypka na koniec.Cieszę się że Tadeuszowi Chmielowi na tym świecie się,wiedzie.Mimo że go wcale nie znam.Słyszę tylko o nim dobre,słowa.Lecz przeznaczenia nikt nie,uniknie.Dlatego wato być dobrym,człowiekiem.
24 lutego 2012
+2
-10
PL
e7d-8bb
~ darek   złoty człowiek ! Czekać tylko na żydokomunistyczne komentarze zawistnych z najwyższych stołków
24 lutego 2012
+5
-15
US
c10-f2a
~ BOGATY   A CHLOPAKI ROBIA ZA TYSIAKA---- TO JEST DRAKA.KTOS MUSI BYC BIEDNY ZEBY INNY BYL BOGATY
24 lutego 2012
+27
-8
PL
a17-cb6
~ Krewetka   ale wszysko bez piniendzy do ch##
24 lutego 2012
+18
-5
PL
6d0-91d
~ xyz   Pieniądze to nie wszystko :)
24 lutego 2012
+9
-6
PL
a17-cb6
~ Smirnoff   Tadek daj trochę nie bądź żyła
24 lutego 2012
+19
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Biłgorajskie obchody Dnia Strażaka [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
We wtorek 30 maja, w Biłgorajskiej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Były Odznaczenia i życzenia satysfakcji ze służby.
dzisiaj, 14:21 Biłgoraj
"Dzielnicowy Roku" po pierwszym etapie
we wtorek, godzina 09:36 Szyszków
Pijany kierowca forda wjechał w budynek
w sobotę, godzina 20:51 Biłgoraj
Dni Biłgoraja. Koncerty na scenie letniej BCK
W tym roku Dni Biłgoraja odbywają się pod hasłem "W krainie Słowian". Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę 27 maja. Można było wziąć udział w jarmarku, a wieczorem rozpoczęły się koncerty. Na scenie BCK wystąpili Head Vision, Kuba Nizio, Diana Kotuła, czy Lubelska Federacja Bardów.
we wtorek, godzina 10:19 Aleksandrów
Pożar domu w Aleksandrowie
dzisiaj, 14:43 Biłgoraj
Prezes KRUS w Biłgoraju
17 maja 2023 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja. Kto zagra?
Już w przyszły weekend odbędą się Dni Biłgoraja. Podczas wydarzenia zaplanowano całą masę atrakcji, gwiazdą będzie zespół Poparzeni Kawą Trzy.
dzisiaj, 07:54 Powiat
Dzień Dziecka - co przygotowano dla najmłodszych?
dzisiaj, 09:56 Józefów
Wybrano wykonawcę przebudowy dróg
24 maja 2023 Biłgoraj
Podatki w górę?
Podczas środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja, po raz kolejny wrócono do tematu podwyżki stawek podatkowych od nieruchomości. Tym razem udało się uchwalić nowe kwoty?
dzisiaj, 07:17 Biłgoraj
Złoty indeks dla Miłosza
dzisiaj, 08:10 Tarnogród
XIV Przegląd Piosenki Przedszkolnej "Na ludową nutę"
24 maja 2023 Biłgoraj
Głosowanie nad absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza
Częścią środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja (24 maja) było głosowanie w sprawie udzielenia burmistrzowi absolutorium, czyli stwierdzenia prawidłowości podjętych działań finansowych w poprzednim roku. Radni musieli też podjąć decyzję co do udzielenia włodarzowi wotum zaufania.
w poniedziałek, godzina 17:22 Tereszpol
"W Krwawym Polu" na Wzgórzu Polak
w poniedziałek, godzina 09:23 Biłgoraj
Rowerzystka trafiła do szpitala
w niedzielę, godzina 22:04 Biłgoraj
Dni Biłgoraja za nami
W drugi dzień świętowania organizatorzy zaprosili na plac przy BCK. Na scenie letniej zaprezentowały się lokalne zespoły, ale wystąpił tez teatr z Dąbrowicy. Na zakończenie wystąpiła zwyciężczyni Voice of Poland Ola Nizio.
19 maja 2023 Biłgoraj
Budynek zniknął
w poniedziałek, godzina 17:29 Rokitów
90-lecie OSP Rokitów
we wtorek, godzina 11:47 Biłgoraj
Międzygminne porozumienie podpisane
Partnerstwo "Gminy Powiatu Biłgorajskiego dla Rozwoju Gospodarczego" to projekt, który ma pomóc w rozwoju gmin. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane podczas spotkania, które odbyło się we wtorkowe przedpołudnie 30 maja, w Urzędzie Miasta w Biłgoraju. Zaprezentowano też projekt Strategii IIT.
24 maja 2023 Biłgoraj
Firma z Biłgoraja na 5. miejscu w rankingu Forbesa
w niedzielę, godzina 00:52 Biłgoraj
Poparzeni Kawą Trzy z koncertem w Biłgoraju
w sobotę, godzina 11:47 Biłgoraj
Przyjaźń ponad granicami
Biłgoraj współpracuje z miastami partnerskimi od prawie 30 lat. To sposób na wsparcie i wymianę doświadczeń. Okazją do podsumowań są konferencje miast partnerskich, które odbywają się każdego roku przy okazji Dni Biłgoraja. Tegoroczne spotkanie miało miejsce w sobotnie przedpołudnie 27 maja i zorganizowane zostało w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Podczas wydarzenia, z okazji 25-lecia współpracy odnowiono umowę z litewskim Kelme.
w niedzielę, godzina 14:42 Biłgoraj
Wioska Słowian stanęła w centrum miasta [NOWE ZDJĘCIA]
we wtorek, godzina 07:18 Biłgoraj
Kolejne sukcesy naszych fryzjerek
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl