Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Wyróżnienie dla biłgorajskiej firmy
2011.10.05 16:50 | aktualizacja: 2011.10.05 18:35

Black Red White liderem jakości obsługi

Wiedza i kompetencje personelu, atrakcyjne ceny oraz szeroki asortyment - te i inne atuty Black Red White wyróżnione zostały w plebiscycie "Godło Jakości Obsługi". Dzięki pozytywnym opiniom klientów największa polska grupa meblarska należy do grona "Top 100 Najprzyjaźniejszych Firm" i liderów jakości.
Black Red White liderem jakości obsługi
Black Red White liderem jakości obsługi

W tegorocznym rankingu "Top 100 Najprzyjaźniejszych Firm" konsumenci z całej Polski po raz kolejny wskazali listę laureatów cieszących się ich największym uznaniem i zaufaniem. O przyznaniu wyróżnień decydowały opinie 3 milionów osób z 2 tysięcy miejscowości z całego kraju. Klienci oceniali poziom swojej satysfakcji za pomocą strony internetowej www.jakoscobslugi.pl, portali społecznościowych i specjalnej aplikacji na telefony komórkowe. Wyniki rankingu zamieszczone zostały w dodatku do dziennika "Rzeczpospolita".

Konsumenci wyróżnili najwyższą jakość oferowaną przez firmę Black Red White w 5 obszarach: wiedza i kompetencje personelu; zachowanie i wygląd personelu; oferta, cena, asortyment; organizacja i czas obsługi; wygląd miejsca obsługi.

- Otrzymane Godło to dla nas szczególnie istotne wyróżnienie, ze względu na fakt, że przyznawane jest przez prawdziwych ekspertów w zakresie jakości obsługi, czyli konsumentów. To niepodważalny dowód tego, że według klientów Black Red White to synonim jakości i funkcjonalności produktów, przy zachowaniu ich konkurencyjnej ceny. Wysokie miejsce w ogólnopolskim rankingu jakości obsługi mobilizuje nas jednocześnie do ciągłego podwyższania standardów - podkreśla Robert Wolanin z Działu Marketingu Black Red White.

"Godło Jakości Obsługi" to kolejna nagroda, którą Grupa Black Red White została uhonorowana w ogólnopolskim konkursie. Tylko w 2011 roku firma uzyskała wiele znaczących tytułów, takich jak: Diament Meblarstwa 2011 wydawnictwa meble.pl, Produkt Roku 2011 miesięcznika Meble Plus, czy tytuł "Ambasadora Województwa Lubelskiego". Grupa zajęła też wysokie pozycje w prestiżowych rankingach, do których zaliczyć można m.in: zestawienie "Lista 500 największych firm handlowo-usługowych" magazynu Home&Market, "Top 50 handlu detalicznego" magazynu Detal Dzisiaj i listę "500 Największych Polskich" tygodnika Polityka.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
red. dodany
 
Odsłon: 14774
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
GB
459-379
~ Szaper  Black Red White to lider robienia swoich pracowników w konia.
5 października 2011
+19
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
25f-621
~ sawer  do ~ klient   jeżeli dzwoni sie do salonu gdzie nie ma zadnego klienta to sie dodzwoni
4 sierpnia 2014
brak ocen
PL
a07-fe9
~ ostatnio nawet kompleksowo załtwiają syndykatem zbrdoni sądowo-firmowej   Łgają w zmowie, klientów petentów wrabiają w firmie w cuda ,zeznania giną w sądzie i tyle < MAFIA !!!!!
~ do 488-d40 I Do podłej kłamczuchy z BRWSA Ale zeznania zniknęły ,Krowiarka się przyznała a mnie uwaliła M.K-P. A teraz ta fałszerka Sędzina posługuje się drugą ,że niby prawem się zasłania.
I niebyły podczas skruszenia się Eweliny Prokurator podobnie sobie igra ze mną rzucając po fakcie oszczerstwami.ZMOWA I TYLE !!! SIE ODBYŁA I DALEJ MNIE MORDUJĄ te oszczercy !!!
CO to za zasłanianie się sfałszowanymi protokołami zeznań ??? To jest zbrodnia zbrodnią popychana !!!
Wstyd !!! biłgorajski Sądzie ,wstyd ! -Ona kala szlachetny zawód sędziego i imię pozostałych dobrych sędzi !!!
I,że niby nie jest stroną pani sędzia A.W.,no niby nie jest ale za widoczne kłamstwa Powódki śle mnie do pierdla ,tak samo jak w zastępstwie niezaznajomiona ze sprawą Kuratorka rozpłakała się ale mówiła co jej kazali ,wstyd Biłgoraju.
-Kuratorka która miała być nie była bo jej maż pracuje w Zarządzie BRWSA tam gdzie ten potwór fałszywy świadek Jehowy Ewelina.
Ale sędzina pani Marzena Kaczorowska jest była i będzie PRZESTĘPCZYNIĄ , do puki nie naprawi nie odtworzy braków zeznań i się nie przyzna a puki co w myśl art 212 ja ją demaskuję ,z dumą i zaszczytem !!! ZA IGNORANCJE SIĘ ODPOWIADA ,JA JEJ PYTAŁEM SIĘ CO Z ODTWORZENIEM ? NIECH ODTWORZY WEDLE PROTOKOŁU BRAKÓW TO MNIE OLEWAŁA ,ZA IGNORANCJE SIĘ PŁACI A PUKI CO TO JA PŁACE BO MNIE ZSYŁAJĄ DO PIERDLA !!! JEJ WYBÓR I DECYZJA, ŻE JĄ TERAZ DEMASKUJE.
Dopisane zostały nie moje słowa ,zeznania uniewinniające mnie od wszelkich zarzutów celowo kazała nie zapisywać.
Ewelina Kluczny-Andrasik się przyznała ,wkopała swoich kłamców, przerobione zostały zeznania jej brata Dawida Kluczny na kłamliwe choć zeznał prawdę .
Fałszowanie zeznań przez Sędzinę nazywasz prawem ??
Pisałem do Prokuratur Sądów w tym nawet do Lublina ,do CBA i zdań w których pisze kto robił naciski na te cuda ,jak by wcale go nie było .Bardzo wymowna ignorancja.
Ewelina nie widzą nazwiska twojego wujaszka ,co Ty na to >>??
a pewnie będziesz miała radochę jak mi w pierdlu tyłek przelecą pedały ?? Przeklinam Cie i całą tą bandę kłamców ,fałszerzy i oszczerców w imię Boga Jehowy pod którego wyznawczynie Ty się wstrętnie podszywasz dla kasy wujaszka Tadzia.
On Cię nie zwolni ,to Ty grozisz ludziom zwolnieniem którzy nie kłamią jak im karzesz.Oni widzą co ze mną wyrabiałaś to już wiedzą swoje.Czy Bóg Jehowa zgładził faraona czy zachował go do końca jego klęski ?Jaki by miał sens spór gdyby na samym początku go unicestwił ? I podobnie On ciebie nie zwolni jak śmiesz kłamliwie wytykać stronniczemu sądowi.
Starsi ze Zborów też się Ciebie boją podobnie Ty Potworze !!!!! bo też boją się zwolnienia z pracy !!!!
Ten wstrętny potwór Ewelina Kluczny-Andrasik została zdeprawowana przez Sędzię M.K-P która to dodała jej kłamliwego tupetu a wcześniej już była zdemoralizowana i znała swą moc pleców wujaszka Tadeusza Chmiela !!!!znała moc zaplecowych kłamstw i robienie się murem dla jej ofiar-taka patologia drzemie w tych koteryjnych postępowaniach takich wilków co przylgnęli do reszty wspaniałej społeczności świadków Jehowy-takie potwory kalają imię Boga i odstręczają ludzi od poznania prawdy i zamierzeń Bożych !!!!
WZYWAM WSZYSTKICH KŁAMCÓW ZWIĄZANYCH Z TĄ SPRAWĄ ABY ZŁOŻYLI PRAWDZIWE ZEZNANIA ,WZYWAM CIEBIE WSTRĘTNY POTWORZE EWELINo ZŁÓŻ PRAWDZIWE ZEZNANIA I TO CO ZNIKNĘŁO PANI KACZOROWSKIEJ.
JEŚLI NIE TO OFICJALNIE W IMIĘ BOŻE PRZEKLINAM WAS I WASZĄ FIRMĘ KTÓRA WAS KRYJE I LŻY PRAWDZIE ,BOGU I MNIE !!!!ORAZ WSZYSTKICH CO ŁGALI I NAKŁANIALI ABY MNIE WRABIAĆ !!!!
Bądźcie przeklęci a ja pierwszy padł trupem jeśli bym miał kłamać .Wybierajcie błogosławieństwo czy przekleństwo,ja się nie cofnę ,ze mną prawda i Bóg to kto przeciw mnie ?
Przez Jezusa Chrystusa ,amen.
A>K>
a zyski przeklętej już wcześniej firmy puki co lecą w dół ....
7 godzin temuREKLAMA

488-d40 ~ Do Adrianka Twój błąd polega na tym ,że ty szukasz sprawiedliwości w sądzie a tam jest prawo i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością.Stalin też zabijał według prawa .A co do sylwestra to zaproście jakąś wycieczkę starszych braci na imprę to forsa się znajdzie,albo zaproście Palikota niech prytę otworzy przed urzędem ,na takich gości kasa się znajdzie ale nie dla plebsu.Plebs jest od roboty a od świętowania w urzędach
18 godzin temu
d86-bb8 ~ Adrianek-ofiara skorumpowanego sądu na usługach BRWSA sławetnego Tadzia a może mi kto podpowie jak skrzyknąć ludzi fajsem ? bo ja bym bardzo chętnie skrzyknął klientów ,wierzycieli i udziałowców i uświadomił im jak podle potrafią wrabiać łapami występnych sędzi i nieobecnych prokuratorów oraz usłużnego im lubelskiego psychiatryka.
I potem taka zdeprawowana podsądna Ewelina Kluczny-Andrasik w sądzie potrafi łgać ,wymyślać cuda , stado ochroniarzy by mi Matkę zadeptało za to tylko, że kłamczusze chciała spojrzeć w oczy jak łga !!!
Nigdzie nie było na sprawach ochroniarzy ani Policji a na moją farsę jedni w środku się panoszyli a na zewnątrz pały czekały /ciekawe na kogo ? bo znając metody brwsa to ja te numery już widziałem i znam/ Woźna sądowa kazała mi iść pod inny pokój a ta Krowiarka prześliznęła się do sędzi w tajemnicy i nakłamała żeby ochrona była !!!!/jedne ze znamion ustawki tak wyglądają ,za plecami ofiary kłamać sędzi/
A>K>
A pani Sędzia Kaczorowska dalej nie ma zamiaru uzupełnić braki ,poprawić co dopisała i poprzerabiała w zeznaniach.
Tak się odbyła deprawacja podsądnej pociotki Chmiela-czwartego z ustawki sądowej.
Wstyd !!!!
1 grudnia 2012
+5
-0
PL
916-e18
~ Tajemniczy klient   Ostatnie badanie rynku tej firmy w kwestii obsługi klientów i kultury obsługi wykazało znaczną poprawę .
Stali się bardziej komunikatywni i chamstwa połączonego z prostactwem już nie odstawiają w kwestii obsługi.
Ale w kwestii pozostałej obsługi to wiele pozostawia im do życzenia.
Do bardzo poważnych firm jak się napisze meila albo pismo to odpowiadają co najmniej, że otrzymali i fiu fiu coś tam... albo bez coś tam .
Przykłady pozytywne to Urzędy Miasta/niektóre/ ,banki , Orange jest dalej Uno 1, a reszta firm to odstawia ignorancje.Nawet niektóre poważne instytucje a ignorują .Ministerstwa przeważnie odpowiadają.
Ale tak zdradliwej firmy to jak żyję nie widziałem choć zaznaczam ostatnio się poprawili.
21 lipca 2012
+5
-0
PL
1e2-9f4
~ To nie firma to mafia !~!!!!   Kłamliwa banda zmówionych kłamców ,rzucają słuchawkami,popis chamstwa i prostactwa odstawiają. Sekretarkę wywalili z pracy za wyrzucanie listów ze skargami ale w sądzie ,,kupili" spreparowany wyrok hucpę-farsę . Zmówione kłamcy to E.K-A i M.K. i M.P. i J.Ł. z jednego pokoju oraz I.Ż-M. z nimi w kłamliwej zmowie .
Nie było żadnego incydentu w firmie a wymyślili go i łgali na Policji i w Firmie i w skorumpowanym Sądzie w którym zniknęły zeznania E.K-A i moje jak na prawdę było .
Jeśli chodzi i kulturę to w tej firmie nie ma żadnej kultury ,są za to chamskie i prostackie zachowanie.
Kłamliwa Sędzina na ich usługach to Marzena Kaczorowska-Paczos a wielkim Korumpatorem to ...i to będzie niebawem wielka sensacja.Jak dostane moje mi ukradzione ,z przeprosinami to nie ujawnię u kogą biłgorajski Sąd i Prokuratura siedzi w kieszeni.A jak mnie dalej będą robić za durnia to mocno się zdziwicie u kogo .A w zmowie -ustawce sądowej robienie nacisków na 2 Sędziny oraz dwie strony mecenasów to jest wielkie podłe świństwo i zagrywką kopnięciem poniżej pasa ofiary zmówionych pociotków Wielkiego Brata.
16 grudnia 2011
+10
-0
PL
2a3-87b
~ pracownik   Organizacja i czas obsługi zamawiasz dziś i na święta masz do następnego malowania wytrzymają.
6 października 2011
+6
-0
mastalerz   Czepiacie się !!! Wiem że zamawiasz u nich meble i zaraz na drugi miesiąc masz w domu !!!
6 października 2011
+9
-1
PL
b0b-8e5
~ Czy tylko ja tak myślę?   Nie, nie, nie... To musi być pomyłka...
5 października 2011
+7
-0
GB
459-379
~ Szaper   Black Red White to lider robienia swoich pracowników w konia.
5 października 2011
+19
-0
PL
f54-8fe
~ klient   Super, że jest pojawił się ten artykuł. Co do jakości obsługi jakiś tydzień temu próbowałem się dodzwonić do salonu w Lublinie przy ul. Diamentowej i dowiedzieć się czy mają meble z promocji bo to najbliższy salon, w którym można było skorzystać. Efekt??? 10 prób połączenia się z kimkolwiek z różnych działów i NIC!!!! To jest MEGA dobra obsługa klienta? Żenua. Jeśli chodzi o salon w Warszawie przy Czekoladowej, muszę przyznać, że godny naśladowania dla innych, naprawdę ładnie utrzymana ekspozycja - czyt. czysto i z głową, miła i fachowa obsługa.
5 października 2011
+6
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
we wtorek, godzina 08:06 Panasówka
Spór o planowaną atrakcję turystyczną na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy planuje budowę wieży widokowej na Wzgórzu Polak w Panasówce. Projekt, który jest częścią szerszej rozbudowy bazy edukacyjno-turystycznej parku, budzi zarówno entuzjazm, jak i sprzeciw wśród lokalnej społeczności. Koszt całego przedsięwzięcia to 50 milionów złotych, z czego 16 milionów złotych przeznaczono na budowę samej wieży. Planowany termin zakończenia inwestycji to 2028 rok.
w środę, godzina 13:20 Stary Lubliniec
Kierujący ciągnikiem poniesie konsekwencje
dzisiaj, 08:38 Biłgoraj
Tak wygląda remont 90-letniego mostu
5 lipca 2024 Biłgoraj
Śledczy podali szczegóły tragicznych wydarzeń w Biłgoraju
W środę 3 lipca w jednym z domów przy ulicy Kościuszki w Biłgoraju ujawniono zwłoki 57-letniej mieszkanki miasta. Prokuratura podała szczegóły tragedii.
w piątek, godzina 11:36 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
dzisiaj, 15:37 Sól
Lis wpadł do studni
9 lipca 2024 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
dzisiaj, 08:21 Frampol
Stan wodomierzy pod lupą ZGK
w środę, godzina 08:14 Biłgoraj
Mieszkańcy powiatu stracili tysiące złotych
dzisiaj, 11:38 Biłgoraj
Milionerzy w powiecie
W 2023 roku w województwie lubelskim zmniejszyła się liczba osób deklarujących dochód powyżej miliona złotych. Liczba milionerów spadła o 87 osób, z 1357 w 2022 roku do 1270 w 2023 roku. Najwięcej milionerów wybrało deklarację PIT-36L (1119 osób), a popularny PIT-37 wybrało 75 milionerów. Ilu milionerów rozliczyło się w biłgorajskiej skarbówce?
w niedzielę, godzina 08:34 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
we wtorek, godzina 19:47 Tokary
Ciągnik przygniótł mężczyznę [AKTUALIZACJA]
4 lipca 2024 Zagumnie
Dramat w gminie Biłgoraj. Podejrzany usłyszał zarzuty
Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z wtorku na środę w gminie Biłgoraj. Nie żyje 45-latek, a 65-latek walczy o życie. W tej sprawie zatrzymano 33-latka. Dzisiaj został doprowadzony do prokuratury i usłyszał zarzuty.
w niedzielę, godzina 18:20 Biszcza
Dzień Miodu i Pieroga 2024
we wtorek, godzina 11:01 Babice
Jedna osoba pozostaje w szpitalu po wypadku w Babicach
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w poniedziałek, godzina 09:51 Biłgoraj
Badania archeologiczne w biłgorajskim parku
we wtorek, godzina 19:35 Powiat
Nawałnica w regionie. Strażacy walczą ze skutkami burzy
w niedzielę, godzina 21:56 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
w środę, godzina 09:20 Długi Kąt
Auto spłonęło doszczętnie
w sobotę, godzina 08:52 Potok Górny
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przechodzi na emeryturę
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl