Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.07.17 17:44

Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich

Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się refleksjami po II turze wyborów prezydenckich, która odbyła się w ubiegłą niedzielę, 12 lipca. Poniżej zamieszczamy komentarz burmistrza.
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich

Trochę ochłonąłem już po wyborach i czas na kilka refleksji. Jestem zawiedziony postawą Szymona Hołowni, Władysława Kosiniaka Kamysza i Roberta Biedronia. Moim zdaniem powinni stanąć murem za Trzaskowskim, włączyć się czynnie!!! do jego kampanii wyborczej i dać wyborcom bardzo jasny przekaz. Nie zrobili tego, szkoda. Pożyjemy, zobaczymy. Może nie będzie tak źle.

Niejednokrotnie dzieci mają duży wpływ na swoich rodziców i to one często uczą ich, że np. nie wolno spalać odpadów, że należy segregować śmieci i że nie powinno się marnować wody. A inne przypominają, że nikt nie powinien się bać wyjść z domu, niezależnie od tego, w co wierzy, jaki ma kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popiera i kogo kocha, że wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Chciałbym uwierzyć w słowa Prezydenta kiedy mówił, że druga kadencja będzie inna i w tej będzie odpowiadał tylko przed Bogiem, Historią i Narodem. Oby tak się stało!

Dziękuję Wam wszystkim za komentarze. Niektóre z nich bardzo mnie zaniepokoiły i to nie te nakazujące mi "zamknięcie mojego komunistycznego ryja", ale te pozytywne, w których gratulujecie mi odwagi. Pomyślałem, że odwagę to trzeba było mieć w 1981 r., kiedy wspólnie z koleżankami i kolegami z roku postanowiliśmy przyłączyć się do strajku na UMCS. Ale dzisiaj, po 30 latach funkcjonowania demokratycznego państwa, ktoś gratuluje mi odwagi za napisanie tego co myślę i czuję? Zachęcam Was do wysłuchania pięknej pieśni Nataszy Czarmińskiej napisanej przez Jerzego Ignaciuka z muzyką Stefana Brzozowskiego, śpiewanej w 1981 r. "Obudźmy się ze snu lęku". My również śpiewaliśmy ją w zespole prowadzonym przez Marylę Olejko w Biłgorajskim Domu Kultury, jeszcze w słusznie minionych czasach i to też wymagało odwagi.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Komentarz burmistrza po II turze wyborów prezydenckich, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 6978
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
J.Deep  Gdyby zabrali Rosłanowi jego tv Biłgorajską i wieczne chwalenie lewicy w tej tv z Biłgorajskiego Domu Kultury podającej fakty w stylu TVN jak temat Józefa Dechnika przedstawiającego Dechnika jak człowieka suoer dobrego, bezbłędnego, pomagającego, roztropnego i miłosiernego!!! Lecz rzeczywistość czasów komunizmu była Panowie/Panie całkiem inna!! Zróbcie z Dechnika Świętego i Neskalanego bo tak to jest przestawione w reportażu z TV Biłgorajska. To teraz pomyślcie szanowni mieszkańcy Jaki jest Włodarz Miasta. Przedstawiany jako bezbłędny, niezastąpiony i MEGA uczciwy. Jak ludzie w mieście się czują gdy przychodzili do włodarza o pomoc!!! Pomyślcie ludzie trochę głową SWOJĄ nie tym co mówi tv Biłgorajska w kablówce chwaląc Rosłana jak niezastąpionego. Jest to pranie mózgów naszym kochanym rodzicom co są ślepo wpatrzeni w naszego włodarza Miasta w telewizji kablowej. Ogląda to ponad 62 procent biłgorajskiej ziemi. PRANIE MÓZGU O NIEOMYLNOŚCI WŁODARZA. Lewica zawsze knuła i była specjalistyczną Partią od Prania Mózgów społeczeństwu. Daliście Burmistrzowi media to teraz macie - dajecie mu wiarę nie widząc polityczny i ciągły podstęp i walkę przez tv o Władzę. Telewizję za nasze podatki i tylko przedstawiającą włodarza w superlatywach i t d . można dużo pisać o tym przypadku w stylu TVN - jak to media działają na ludzką psychikę.
Przykłady relacji jak tv służy tylko Burmistrzowi pod występy , że jest nieomylny. Jak władza posiada tv pod pokaz , że nasz włodarz jest najlepszy i wszystkowiedzący. inni nie mają prawa wystąpić tak jak nasz włodarz:
https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/rozmowa-janusz-ros%C5%82an/212523113307198/
Wszystko opanowane - tylko ma występować Burmistrz i nienagannie :
https://www.bck.lbl.pl/btk.php
18 lipca 2020
+79
-20
blondyn  BRAWO TY!!! Celnie i w punkt! A tak na marginesie to zastanawiam się czy Burmistrz nie zamierza wespół zespół z Trzaskowskim tworzyć "nową solidarność", czyżby "Bolek2" w Biłgoraju się objawił??? Ta sama wrażliwość???
18 lipca 2020
+38
-15
formaldehyd  Żałosne. Najpierw o Auschwitz, teraz o 81 roku. Brakuje jeszcze o bolszewikach. Schematyczny,płaczliwy Burmistrz. Ciekawe czy pamięta kto powiedział' wygrajcie sobie wybory'...
17 lipca 2020
+44
-25
Ostatnio dodane komentarze
SKY   Pan Burmistrz Rosłan ma i zawsze miał klasę. Nikogo nie obraża, jest niesamowicie inteligentny. Przez wszytskie lata pokazał, że potrafi,że bardzo dobrze radzi sobie w różnych trudnych sytuacjach. Cieszę się i jestem dumny, że mamy takiego Włodarza!
18 lipca 2020
+21
-21
blondyn  do J.Deep   BRAWO TY!!! Celnie i w punkt! A tak na marginesie to zastanawiam się czy Burmistrz nie zamierza wespół zespół z Trzaskowskim tworzyć "nową solidarność", czyżby "Bolek2" w Biłgoraju się objawił??? Ta sama wrażliwość???
18 lipca 2020
+38
-15
J.Deep   Gdyby zabrali Rosłanowi jego tv Biłgorajską i wieczne chwalenie lewicy w tej tv z Biłgorajskiego Domu Kultury podającej fakty w stylu TVN jak temat Józefa Dechnika przedstawiającego Dechnika jak człowieka suoer dobrego, bezbłędnego, pomagającego, roztropnego i miłosiernego!!! Lecz rzeczywistość czasów komunizmu była Panowie/Panie całkiem inna!! Zróbcie z Dechnika Świętego i Neskalanego bo tak to jest przestawione w reportażu z TV Biłgorajska. To teraz pomyślcie szanowni mieszkańcy Jaki jest Włodarz Miasta. Przedstawiany jako bezbłędny, niezastąpiony i MEGA uczciwy. Jak ludzie w mieście się czują gdy przychodzili do włodarza o pomoc!!! Pomyślcie ludzie trochę głową SWOJĄ nie tym co mówi tv Biłgorajska w kablówce chwaląc Rosłana jak niezastąpionego. Jest to pranie mózgów naszym kochanym rodzicom co są ślepo wpatrzeni w naszego włodarza Miasta w telewizji kablowej. Ogląda to ponad 62 procent biłgorajskiej ziemi. PRANIE MÓZGU O NIEOMYLNOŚCI WŁODARZA. Lewica zawsze knuła i była specjalistyczną Partią od Prania Mózgów społeczeństwu. Daliście Burmistrzowi media to teraz macie - dajecie mu wiarę nie widząc polityczny i ciągły podstęp i walkę przez tv o Władzę. Telewizję za nasze podatki i tylko przedstawiającą włodarza w superlatywach i t d . można dużo pisać o tym przypadku w stylu TVN - jak to media działają na ludzką psychikę.
Przykłady relacji jak tv służy tylko Burmistrzowi pod występy , że jest nieomylny. Jak władza posiada tv pod pokaz , że nasz włodarz jest najlepszy i wszystkowiedzący. inni nie mają prawa wystąpić tak jak nasz włodarz:
https://www.facebook.com/btkredakcja/videos/rozmowa-janusz-ros%C5%82an/212523113307198/
Wszystko opanowane - tylko ma występować Burmistrz i nienagannie :
https://www.bck.lbl.pl/btk.php
18 lipca 2020
+79
-20
Drakkar   Panie burmistrzu czyz nie lepiej skupic sie na Biłgoraju?Nie ma sensu angażowac sie w to polityczne bagno!Pracujmy dla miasta.Wyborcy chcą pana na burmistrza.Tak pokazały ostatnie wybory.Wniosek taki iz nie ma godnego następcy.
Radnych wymienić na bezpartyjnych i bez grupowych.
18 lipca 2020
+20
-20
formaldehyd   Żałosne. Najpierw o Auschwitz, teraz o 81 roku. Brakuje jeszcze o bolszewikach. Schematyczny,płaczliwy Burmistrz. Ciekawe czy pamięta kto powiedział' wygrajcie sobie wybory'...
17 lipca 2020
+44
-25
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
14 września 2020 Józefów
Nie żyje zastępca burmistrza Józefowa Ryszard Ostasz
W niedzielę 13 września zmarł Ryszard Ostasz, zastępca burmistrza Józefowa. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 15 września.
dzisiaj, 16:16 Biłgoraj
Dwa owczarki znalezione w lesie. Właściciele pilnie poszukiwani
dzisiaj, 11:59 Biłgoraj
13-latek potrącony na rondzie
w poniedziałek, godzina 11:27 Biłgoraj
Urzędnicy na kwarantannie, w tym burmistrz Biłgoraja
Koronawirus SARS-CoV-2 został wykryty u pracownika Urzędu Miasta w Biłgoraju. W związku z tym część urzędników trafiła na kwarantannę. Wśród nich jest burmistrz Janusz Rosłan.
dzisiaj, 13:00 Józefów
Woda nie nadaje się do spożycia
dzisiaj, 11:09 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona SARS-CoV-2
w piątek, godzina 09:30 Biłgoraj
Alarm bombowy w Starostwie. Ewakuowano ponad 100 osób [AKTUALIZACJA]
Dziś rano (piątek, 18 września) pracownica Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odebrała maila z informacją o podłożeniu w budynku niebezpiecznego ładunku. Natychmiast została podjęta decyzja o ewakuacji pracowników. Obecnie trwa akcja policji i straży pożarnej.
dzisiaj, 08:12 Kraj
Apel do grzybiarzy
dzisiaj, 09:24 Biłgoraj
O grzechu ekologicznym i nie tylko
w sobotę, godzina 10:04 Biłgoraj
Nowy termin zakończenia rewitalizacji Placu Wolności
Trwają prace przy przebudowie Placu Wolności i budynku Urzędu Miasta w Biłgoraju. Zadanie miało być gotowe do końca września. Już wiadomo, że terminu nie uda się dotrzymać. Została wyznaczona nowa data zakończenia prac.
w niedzielę, godzina 16:51 Biłgoraj
Maraton MTB w Biłgoraju
w poniedziałek, godzina 08:15 Biłgoraj
…niby nic, zwyczajne "pa pa pa"
11 września 2020 Biłgoraj
Projektant ratusza o rewitalizacji Placu Wolności: "Kosztowne i niepotrzebne błędy"
Dobiega końca rewitalizacja Placu Wolności i przebudowa Urzędu Miasta w Biłgoraju. Już można zobaczyć jaki będzie efekt prac, co nie spodobało się projektantowi ratusza. Antoni Herman postanowił przedstawić swoje zastrzeżenia. Są Państwo ciekawi jakie wytknął błędy?
w poniedziałek, godzina 11:01 Lubelszczyzna
Rośnie liczba aktywnych zakażeń na Lubelszczyźnie
w piątek, godzina 08:26 Biłgoraj
Kuba Nizio nagrał debiutancki singiel
w czwartek, godzina 14:59 Biłgoraj
"Cel był jeden - zniszczyć polski naród"
W czwartkowe przedpołudnie, 17 września, w Biłgoraju zorganizowane zostały uroczystości rocznicowe, mające na celu przypomnienie tragicznej historii sprzed 81 lat. Tego dnia Armia Czerwona wkroczyła do Polski. -Trzeba było wielu poświęceń, przelanej krwi, wielu dramatów rodzinnych, ale ten cel zniszczenia narodu nigdy nie został osiągnięty. Polska nigdy nie została zniszczona - mówił starosta Andrzej Szarlip.
w sobotę, godzina 11:19 Powiat
122 nowe zakażenia SARS-CoV-2, zmarł 46-latek z infekcją COVID-19
w niedzielę, godzina 10:53 Lubelszczyzna
Najnowsze dane dot. zakażeń SARS-CoV-2
13 września 2020 Powiat
Powiatowe święto chleba
Żniwa zakończone, czas podziękować Bogu za obfity plon. W niedzielne przedpołudnie, 13 września, władze powiatu biłgorajskiego zorganizowały uroczystości dożynkowe. Ze względu na sytuację epidemiologiczną miały one znacznie skromniejszy charakter niż w ubiegłych latach.
13 września 2020 Biłgoraj
Wrześniowa garażówka
14 września 2020 Biłgoraj
Wyglądało groźnie
w środę, godzina 17:16 Biłgoraj
Śmieci znów będą droższe? Podatki pójdą w górę?
Podczas wrześniowej sesji Rady Miasta Biłgoraja dyskutowano nad zmianami w tegorocznym budżecie oraz zmianami w wieloletniej prognozie finansowej. Okazało się, że jest konieczność przesunięcia środków na gospodarkę komunalną, a dokładnie odbiór odpadów. Jak mówił radny Jan Skrok system powinien sam się finansować, należy zatem podjąć dyskusję o podniesieniu opłat za odbiór odpadów.
w poniedziałek, godzina 08:10 Biłgoraj
Zniszczone drzewa
w piątek, godzina 10:55 Lubelszczyzna
Wzrost liczby zakażeń. Zmarła 60-letnia pacjentka
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl