Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2013.03.27 21:38 | aktualizacja: 2013.03.27 22:11

Biłgorajanki na Sejmiku Kobiet Lewicy

Kobiety z Biłgoraja zostały zaproszone na Sejmik Kobiet Lewicy do Warszawy, hasło, które przyświecało Sejmikowi to "Razem przeciwko kryzysowi".
Biłgorajanki na Sejmiku Kobiet Lewicy
Biłgorajanki na Sejmiku Kobiet Lewicy

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet Panie lewicy zebrały się na zaproszenie przewodniczącego powiatowego SLD Aleksandra Bełżka, na spotkaniu w biurze Posła Zbigniewa Matuszczaka. W spotkaniu wziął także udział burmistrz Janusz Rosłan i radna Regina Rogowska. Dyskutowano o wielu problemach m.i.n o drogach, szpitalu, inwestycjach i oświacie. Kobiety zostały zaproszone na Sejmik Kobiet Lewicy do Warszawy.

W dniu 24 marca grupa sympatyczek i członkiń lewicy z Biłgoraja,Zamościa,Janowa i Kraśnika wybrały się wspólnie jednym autokarem do stolicy.

"Razem przeciwko kryzysowi" to hasło, który przyświecało 2. Sejmikowi Kobiet Lewicy. W spotkaniu uczestniczyło około trzy tysiące działaczek. Na Sejmiku nie zabrakło szefa SLD, Leszka Millera, któremu towarzyszyła jego żona Aleksandra.

Sejmik Kobiet odbywał się w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie. Działaczki Sejmiku powitał szef Sojuszu Leszek Miller z żoną Aleksandrą. - Drogie panie, szanowne koleżanki i nieliczni koledzy. Podobno każdy mężczyzna ma jakieś zalety, trzeba mu je tylko wskazać i rozwinąć. Oczywiście, że nikt nie zrobi tego lepiej niż kobieta. Moja żona Aleksandra czyni już to od 44 lat i nie jest to dla niej łatwe, ale mimo to ma w tej mierze pewne osiągnięcia - powiedział szef SLD do kobiet zebranych w Sali Kongresowej.

Leszek Miller przyznał również, że to zaszczyt uczestniczyć w Sejmiku, który podejmuje ważne problemy codziennego życia w czasie kryzysu. - K ryzys co raz częściej kojarzy się z niedożywionymi dziećmi, śmieciowymi umowami, brakiem skutecznej opieki medycznej. Kojarzy się także z abdykacją państwa, z jego odpowiedzialnością za miejsca pracy, ochronę zdrowia i edukację. Stąd też tak ważne, aby wyrażać przekonanie, że człowiek jest ważniejszy niż rynek, a zdrowie zawsze ważniejsze niż pieniądze - powiedział. Lider SLD podczas przemówienia wyraził nadzieję, że w przyszłej kadencji Sejmu w reprezentacji Sojuszu będzie więcej kobiet. - Koleżanki bądźmy razem, niech rosną nasze szeregi, żeby zmienić niechcianą rzeczywistość. Nieobecni nie mają racji, słabi nie mają głosu, pokornych się zazwyczaj lekceważy. Niech racje i głos kobiet lewicy donośnie zabrzmią dziś z Warszawy.

Posiedzenie Sejmiku Kobiet Lewicy, to już drugie tego typu spotkanie. W ubiegłym roku było poświęcone przemocy wobec kobiet. W tym roku hasło przewodnie działaczek to: "Razem przeciwko kryzysowi". Stowarzyszenie Sejmik Kobiet Lewicy powstało w ubiegłym roku, jego szefową jest Katarzyna Piekarska. - Wreszcie trzeba krzyknąć: nic bez kobiet o Polsce. Zbyt długo tolerujemy stan, w którym decydentami w ośrodkach władzy, w firmach i instytucjach są prawie wyłącznie mężczyźni. No i jest skutek tych jednopłciowych rządów. Mamy kryzys - powiedziała Piekarska, otwierając sejmik kobiet. Piekarska jest zdania, że bieda i wykluczenia w znacznie większym stopniu dotyczą kobiet - Rządzący tego nie widzą, rządzący nawet uważają, że tak naprawdę jest fantastycznie, skoro dzieci nie rzucają się z apetytem na szczaw w przydrożnych rowach i dlatego to tych rządzących trzeba odesłać na szczaw i na drzewo, niech sobie skubią mirabelki - mówiła szefowa Sejmiku Kobiet. Nie dokończy się emancypacja kobiet, jeżeli lewica nie powróci do władzy. Tak więc pora na małą kobiecą rewolucję - oświadczyła Piekarska.
Podczas sejmiku wystąpili również goście honorowi - przewodnicząca platformy kobiecej Partii Europejskich Socjalistów (PES Women), Zita Gurmai. Podczas otwarcia sejmiku wręczone zostały także ustanowione w tym roku specjalne nagrody przewodniczącego SLD dla pań szczególnie zaangażowanych w działalność na rzecz kobiet i równouprawnienia, "stalowe goździki". "Goździki" honorowe otrzymały: Zita Gurmai i wiceszefowa OPZZ Wiesława Taranowska. Na Sejmiku specjalny wykład wygłosiła prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, prof. Elżbiety Mączyńskiej. Odbyły się też dwa panele dyskusyjne - "Kobiety pokonują kryzys" oraz "Życie codzienne Polek w kryzysie". Część artystyczną uświetniły występy m.i.n. Zbigniewa Wodeckiego i Wojciecha Gąsowskiego. Pełne wrażeń uczestniczki wróciły o północy do Biłgoraja.

Aleksander Bełżek
REKLAMA
Oceń:
7 głosów
Biłgorajanki na Sejmiku Kobiet Lewicy, 2.1429 out of 5 based on 7 ratings
Aleksander Bełżek dodany
 
Odsłon: 12387
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (34)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
412-001
~ Andrzej   Czerwoni w Biłgoraju wybudowali szkoły,fabryki, drogi, szpital, bloki,a za demokracji co w Biłgoraju wybudowano?
30 marca 2013
+5
-5
Drakkar   Przez 45 lat w Polsce czerwoni pokazali na co ich stać,po 89 roku wciąż Polske toczy czerwony rak ale są to już jego ostatnie chwile bo jest was już coraz mniej i z każdym roku cześć ludzi z tamtej epoki przenosi sie na łono waszego wujka Stalina,a obecna młodzież coraz częściej kieruje sie prawicowymi i patryjotycznymi poglądami co nawet mozna zobaczyć po ilości osób na Marszu Niepodległości który to w 2011 był atakowany przez niemiecko lewactwo.

Nie wiem czy przeczytałeś to co napisałeś;
" A może naszym celem jest zmiana zapatrywań mieszkańców i w efekcie utworzenie rezerwatu dla takich jak Ty? Będziesz tak mógł bezkarnie pluć na wszystko co można nazwać sprawiedliwością społeczną a co Ty nazywasz "lewactwem". ...
Tak według ciebie wygląda lewacka sprawiedliwość społeczna ,ci którzy mają inne niż czerwone poglądy bedą zamykani w rezerwatach a może chciałeś napisać w łagrach i obozach koncentracyjnych w budowaniu których wy czerwoni macie kilkudziesiecioletnie przeogromne doświadczenie.
Tak czy inaczej dobrze że to napisałeś bo teraz każdy kto to przeczyta bedzie miał obraz tego co tak naprawde myśli lewactwo i jak chce traktować ludzi.
30 marca 2013
+0
-4
PL
104-b99
~ jot e   Drakkar!!! A dlaczegóż to każesz nam emigrować z tego zatęchłego,prawicowego,klerykalno-brunatnego Biłgoraja? A może naszym celem jest zmiana zapatrywań mieszkańców i w efekcie utworzenie rezerwatu dla takich jak Ty? Będziesz tak mógł bezkarnie pluć na wszystko co można nazwać sprawiedliwością społeczną a co Ty nazywasz "lewactwem".
Jeśli zaś chodzi o sposób prowadzenia dyskusji światopoglądowych,to w wydaniu prawicowym wygląda ono mniej więcej tak jak to określa stare ludowe powiedzenie: "świnia worek drze i kwiczy". Kwicz więc człowieku,kwicz aż dostaniesz chrypki.
29 marca 2013
+4
-1
Drakkar   Kilka przykładów w jaki lewactwo prowadzi dyskusje.Sposób myślenia czerwonych wyznawców.
http://migorr.nowyekran.pl/post/80885,na-czym-polega-hipokryzja-lewactwa
Nie da sie nie zauważyć jaką "sympatią" darzą lewice czytelnicy tego artykułu to tak w razie gdybyście wierzyli w popularność waszych poglądów.Skoro obaj jesteście zafascynowani owym czerwonym systemem dlaczego nie zmienicie swojego miejsca zamieszkania na Koreę Płn,Kubę,Chiny lub Wietnam przecież przebywanie w zatęchłym prawicowym pełnym brunatnych koszul Biłgoraju jest takie niegodne lewaka, co więcej waszym obowiązkiem powinno być natychmiastowe wsparcie owych systemów przez bezterminowy bez prawa powrotu wyjazd do waszych komunistycznych rajów.
29 marca 2013
+3
-4
PL
04b-76e
~ J56   Widzisz Drakkar. Jak zuważył Jot e, to nie tylko nie nadajesz się do pisania komentarzy, ale nawet nie umiesz czytać.Napisałem "krajem przemysłowo-rolniczym a ty piszesz odwrotnie.Jeżeli chodzi o porównania do nazistów to pomyliły ci się partie. Obecnie jest właśnie taka narodowo-socjalistyczna z małym i zawziętym przywódcą i też mającą wpisane coś o Bogu. Reszty twoich wypocin nie będę komentował.A te Panie są wspaniałe i wiedzą,że jest XXI wiek. Nie będę się licytował kto więcej w historii wymordował ludzi czerwoni czy czarni.Każdy mord należy potępić.
29 marca 2013
+2
-1
PL
319-8c7
~ Andrzej   Lepszy Miller jak Tusk, przynajmniej głosował przeciw podwyzszeniu wieku emerytalnego. W dzisiejszym sondażu popularności Leszek Miller przeskoczył Donalda Tuska.
29 marca 2013
+3
-1
GB
ee7-23a
~ MP   Kobiety na traktory - mężczyźni na porodówkę.
28 marca 2013
+2
-1
PL
491-51c
~ kasia   nie oszukujmy się ani miler ani psu_kot z Biłgoraja to nie żadna lewica
28 marca 2013
+2
-0
PL
104-b99
~ jot e   Lewica przyjmuje do wiadomości,że Drakkar może być dobrym brukarzem czy cieślą,ale zupełnie nie nadaje się do pisania komentarzy - po prostu duże luki w znajomości języka polskiego.
28 marca 2013
+2
-4
Drakkar   Powiedzmy że jakieś tam "zasługi"miała twoja czerwona zaraza zresztą wspominasz o nich.Ja ci tylko chce przypomnieć ze to Hitler rozpoczął całą wojenną pożoge a z tego co mówi historia założył Narodowo-SOCJALISTYCZNĄ Partię Niemiec i to dzieki jego czerwonym poglądom zgineło na wojnie 50 milionów istnień ludzkich a drugie 50 wykończył Stalin we własnym kraju.O zniszczeniach,kradzieżach,gwałtach,rabunkach,wymordowaniu inteligencji jakich dokonała wojna na terenie Polski przypominac chyba nie trzeba i oczywsicie to wszystko dzieki armiom ktore maszerowały pod czerwonymi sztandarami.Polska odbudowałaby sie sama i to niekoniecznie dzieki czerwonej zarazie.Piszesz ze Polska stała sie krajem rolniczo przemysłowym to jak wytłumaczysz kolejki za podstawowymi artykułami potrzebnymi do zycia,wieczne braki w sklepach,ocet na półkach,karwa głupie płytki do łazienki kolega przywoził mi z Czechosłowacji gdzie sie podziewały te wszystkie dobra kótre to niby produkował nasz przemysł a które zwykły Polak nie miał możliwości kupić,kolejne przykłady proszę bardzo innowacyjna Syrena Sport,losy motocykla Junak,genialny inżynier pan Jacek Karpiński itd,itp,etc.Reasumujac gdyby nie wojna Polska byłaby bardzo dobrze rozwinietym krajem,po wojnie przyszła druga czerwona okupacja
ktora tez nie pozwoliła na rozwój naszego kraju,a co do twoich osądów na temat końca komuny to przyjrzyj sie podobieństwom do unii europejskiej i byłego związku radzieckiego.
Paniom zaś sie dziwie że dają sie nabrać na to populistyczne czerwone gadanie przeciez nikt wam nie zakazuje kształcenia sie,zdobywania zawodu,zakładania firm i robienia kariery w tym czym jesteście najlepsze,nikt nie umniejsza waszej roli w codziennym życiu oprócz jak wynika z tekstu samej lewicy.
"...Wreszcie trzeba krzyknąć: nic bez kobiet o Polsce. Zbyt długo tolerujemy stan, w którym decydentami w ośrodkach władzy, w firmach i instytucjach są prawie wyłącznie mężczyźni. No i jest skutek tych jednopłciowych rządów. Mamy kryzys - ... "
Nie rozumiem dlaczego lewica nie może przyjąć do wiadomości że kobiety i mężczyzni maja pewne predyspozycje do wykonywania róznych zawodów jak facet nie bedzie przedszkolanką tak kobieta nie bedzie dobrym górnikiem czy hutnikiem o losie kobiet żołnierzy w przypadku niewoli chyba mówic nie muszę.Podobnie zresztą jest w Policji spotkałem sie z taką opinią kiedy policjanci niechetnie uczestnicza w patrolu gdzie ich partnerem ma być kobieta co zreszta mnie nie dziwi.
Kryzys zaś nie pochodzi od tego że mężczyźni zajmują gdzieś jakieś stanowiska tylko ze złych decyzji ekonomicznych.
28 marca 2013
+2
-4
PL
310-da7
~ ZIOMAL   SLD-DOWCY SĄ BARDZIEJ WIERZĄCY I PRAKTYKUJĄCY JAK CI Z PIS,PSL,PO- ROBIĄ WSZYSTKO NA POKAZ, BLISKO OŁTARZA A CO ROBIĄ Z LUDŻMI JAK WYJDĄ Z KOŚCIOŁA ZLIKWIDOWALI ZAKŁADY MEWY, BZNS
BPB,LUDZIE NA BRUK BRAWO!!!! TAK RZĄDZĄ POBRATYMCY SOLIDARNOŚCI
WARA WAM OD BURMISTRZA ROSŁANA I SLD - PISZCIE O WASZYCH OSIĄGNIĘCIACH CO ZROBILIŚCIE DLA BIŁGORAJA,POWIATU,KRAJU PRZEZ TEN OKRES PONAD 20 LAT? TO CO WYBUDOWAŁA TZW. KOMUNA ZMARNOWALIŚCIE I SIĘ CIESZYCIE Z TEGO!!A TYSIĄCE LUDZI NA BRUK
TO SĄ WASZE OSIĄGNIĘCIA - BBRRAAAWWWOOOO!!!!!! RÓBCIE TO DALEJ A SPOŁECZEŃSTWO KIEDYŚ WAM ZA TO ZAPŁACI.

28 marca 2013
+5
-7
PL
667-336
~ olo  do ~ zenek   Znajdzie się kij na brunatniejący RYJ
28 marca 2013
+3
-5
PL
f18-4d0
~ zenek   raz sierpem raz młotem CZERWONA HOŁOTĘ!!!
28 marca 2013
+14
-5
PL
667-336
~ olo   I PiS w SLD i SLD w PiS, PO w SLD i SLD w PO, PSL w SLD i SLD w PSL, RP w SLD i SLD w RP tylko wszędzie brakuje SP i posła Szeligi a to BARDZO BOLI PRAWDA.
P.s. Nowy tandem biłgorajskiej polityki Szeliga, Kiwaniec, Furlepa już wita się z gąską już prawie już prawie, ale nic z tego nie wyjdzie i dopiero wtedy będzie bolało.
28 marca 2013
+4
-2
PL
310-da7
~ ZIOMEK   CZYM SIĘ RÓŻNI PIS,PO, OD SLD TO TEŻ STARA NOMENKLATURA I KOMUNA A CO ROBI DLA LUDZI - ZAWDZIĘCZAJCIE TO WAŁĘSIE I JEGO
SITWIE CO TERAZ MAMY MŁODZI WYKSZTAŁCENI ZA NASZE PIENIĄDZE JADA ZA GRANICĘ ZA CHLEBEM BO EMERYCI WSZYSTKICH NIE WYŻYWIA
TYLE NA DAŁA WSPANIAŁA SOLIDARNOŚĆ DZIĘKUJCIE IM ZA TO CO TERAZ MAMY!!!
28 marca 2013
+6
-0
PL
667-336
~ olo  do ~ ki   Tylko z której partii bo pewnie są we wszystkich
28 marca 2013
+1
-0
PL
667-336
~ olo  do ~ dzordz   O radny Kiwaniec się obudził i już zaczyna swoją miałką opozycyjność, jak się było przy korycie to było wszystko w porządku teraz już nie jest.
28 marca 2013
+5
-4
PL
667-336
~ olo  do ~ Mirka   MIreczko z ciebie to prostactwa nawet święconą wodą nie wytrzebi.
28 marca 2013
+8
-2
PL
d71-a25
~ dzordz   Najpilniejszą potrzebą jest rewitalizacja burmistrza i jego sitwy SLD komitetu Rosłana w Sp. Mieszkaniowej ŁADA bo biznes sobie znaleźli i mieszkań tanich z Bile nie budują. Mecenasa Batkowskiego mają w urzędzie miasta i w Społdzielni ŁADA aby knuć prawnie pod siebie i sitwę SLD/ To co Burmistrz wyrabia i jego pajace w urzędzie woła o pomstę do nieba. Niech każdy z mieszkańców zobaczy jak zrobili rondo na ul. Zamojskiej. Samochód zsuwa się do krawężnika.Ja mam do was pytanie urzędnicze miernoty ,,gospodarnego" burmistrza: Po co wam na Zamojskiej rondo, nie macie gdzie marnować publicznych pieniędzy? Jaki tam będzie ruch jeśli z kierunku Zamościa na Lublin ruch ma być skierowany na obwodnicę Północną. Z Leśnej samochody jadą teraz na ulicę Poniatowskiego, bo jest drogą z pierwszeństwem przejazdu aż do Komorowskiego. Z Przemysłowej do Zamojskiej jężdzą tylko mieszkańcy i to z połowy ulicy, reszta jeździ do Moniuszki.To po co wam urzędnicze bałwany na Zamojskiej rondo? Dec wam kazał zaplanować tam rondo? Po co go słuchacie, to jest facet z manią budowy rond.
Tak siegają macki:
W OPZZ SLD i tam SLD i w Solidarności SB i SLD i kolejny od Rosłana i SLD i Rosłana człowiek i PSL i SLD, i tam SLD i tutaj SLD i w radzie SLD i komitet Rosłana i znowu SLD i SLD i kolejny z SLD i rodzina z SLD i w urzędzie z SLD i kolejny od Rosłana i PGK PO teraz i SLD i straż miejska poprze SLD i Rosłana i w straży dzieci PSL i SLD itd. i w BCK SLD i w kulturze tańczy SLD i w agencji ARiMR SLD i rodzina Rosłana i Bełżek I mecenas lewą nogą w urzędzie miasta i prawą w Sp. Mieszkaniowej ŁADA i kolejny z SLD itd. I wszyscy swoi/ I kolejny z SLD ... i tutaj kobity garną do SLD i w Wilkim Poście się w BCK bawią ... i tam SLD
28 marca 2013
+6
-4
PL
176-3ba
~ ?   może się mylę ale nie jestem pewna czy ta w środku w czerwonej koszuli jest kobietą, jakaś dziwna ...
28 marca 2013
+3
-2
PL
fa7-f8b
~ OKI   a ten dziadek w środku to prawdziwy?
28 marca 2013
+4
-1
PL
434-dbc
~ J56   Dzięki tej czerwonej zarazie w Polsce bardzo szybko zlikwidowano analfabetyzm,aby taki jak ty mógł nauczyć się pisać i myśleć. Ale w twoim przypadku bardzo słabo to wyszło z myśleniem, odbudowano kraj ze zgliszczy wojennych. Polska stała się krajem przemysłowo-rolnym. Rozbudowano przemysł itd.Po roku 89XXw.to wszystko kończy się już niszczyć a większość ludzi swoim poziomem życia wraca się do dawnych czasów z końca wojny lub z przed niej.Te kobiety wiedzą czego chcą i kto może im to zapewnić dlatego są tam gdzie być powinny prawie wszystkie, bez Pawłowicz, Kęmpy,Sobeckiej.
28 marca 2013
+6
-4
PL
104-b99
~ jot e   Do Mirki!!Czytając Twój komentarz widać, jak jesteś głupia.Nic nie będę mówił o Twoim guście,bo sądząc po słowach nie stać Cię nawet na pustą córkę - jako że takiego zgryźliwca wszyscy omijają z daleka.
Cieszy mnie to,że nie zasypiają przeciwnicy p.Rosłana i "komuny".Cieszy dlatego,że jak widać dużo jest w Biłgoraju potomków przemysłowców i ziemiaństwa.Bo przecież potomkowie małorolnego chłopstwa nie pluli by w gniazdo z którego pochodzą.
Dla nich wzorem jest babcia,która ma rentę/dzięki Gierkowi i komunie"/i która większość z tej renty zaniesie proboszczowi lub wyśle dla "tatka" do Torunia.
28 marca 2013
+3
-1
PL
104-b99
~ jot e   Do Mirki!!Czytając Twój komentarz widać, jak jesteś głupia.Nic nie będę mówił o Twoim guście,bo sądząc po słowach nie stać Cię nawet na pustą córkę - jako że takiego zgryźliwca wszyscy omijają z daleka.
Cieszy mnie to,że nie zasypiają przeciwnicy p.Rosłana i "komuny".Cieszy dlatego,że jak widać dużo jest w Biłgoraju potomków przemysłowców i ziemiaństwa.Bo przecież potomkowie małorolnego chłopstwa nie pluli by w gniazdo z którego pochodzą.
Dla nich wzorem jest babcia,która ma rentę/dzięki Gierkowi i komunie"/i która większość z tej renty zaniesie proboszczowi lub wyśle dla "tatka" do Torunia.
28 marca 2013
+6
-4
PL
b64-d2c
~ Z dystansu   Osobiście nigdzie nie należę i dobrze mi z tym, ale nie mam za złe innym , że bawią się w politykę to tu , to tam. Jedni udają prawicę, inni lewicę a kolejni niby centrowi. Są też tacy co fruwają z partii do partii, żeby tylko coś dla siebie ugrać. W zasadzie poza nazwami, wielkich różnic współczesne polskie partie w programach nie mają. Jest demokracja, każdy ma do tego prawo, żeby się angażować politycznie a tym bardziej społecznie. I nie ma co się dziwić ani gorszyć.
28 marca 2013
+7
-1
HU
a17-63f
~ Mirka   Widać na zdjęciu głupia matka i taka sama pusta córka. Z takim
obrzydliwcem robić sobie zdjęcie fuuuuuuuu
28 marca 2013
+9
-10
PL
f93-d78
~ zdziwiony   No starym to już nic nie pomoże, ale tego biednego dziecka to szkoda!!
28 marca 2013
+12
-6
PL
c74-507
~ aaa   ALE CO ONE MOGĄ POWIEDZIEĆ O BIŁGORAJU ŻE Z BIŁGORAJA POCHODZI PALIKOT?? I TYLKO O TYM WIEDZA O BIŁGORAJU....A I JESZCZE O TYM ŻE TUTAJ LUDZIE GUBIĄ DUŻE SUMY PIENIĘDZY....ŻENADA....
27 marca 2013
+2
-0
PL
310-da7
~ vlw   fajnie ,,cos europejskiego, a nie zawsze z ,,solideo polska,, szeliga z lodowki wyskakuje
27 marca 2013
+7
-6
PL
343-5b7
~ ki   A kiedy Jaruzelski przyjedzie i odwiedzi starych ubeków?
27 marca 2013
+7
-3
PL
aad-bc3
~ Andrzej   Dobrze,że fajne kobitki rozmawiają o ważnych problemach i reprezentują Biłgoraj w Warszawie
27 marca 2013
+5
-7
RU
a9c-1a6
~ Sasza   Januszek Rosłan udaje komuszka chodzącego do kościoła niezły numer w tym Biłgoraju członek SLD w kościele.
27 marca 2013
+8
-5
MX
d55-188
~ Czerwona zaraza   Miller komuch stary za PZPR niszczył życie ludzi i teraz komuch Rosłan jak widać po cichu nie wstydzi się SLD ale w wyborach udaje że nie jest z SLD i chodzi na pokaz do kościoła. Miller i Rosłan są siebie warci
obłudnicy i komuchy
27 marca 2013
+15
-6
DE
879-392
~ Pan Jan   Schrupał bym cie razem z oprawkami.
27 marca 2013
+8
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

  • Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
  • https://community.today.com/post/watch-work-it-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-unhinged-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-black-is-king-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-the-tax-collector-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-peninsula-train-to-busan-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-host-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-the-weight-of-gold-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-deep-blue-sea-3-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-he-kissing-booth-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-palm-springs-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-tenet-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-shes-missing-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-only-cloud-knows-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-the-turning-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-dolittle-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-after-we-collided-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-brahms-the-boy-ii-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-downhill-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-onward-2020-hd-full-movie-online-123movies
    jenswolf210 3 minuty temu
    czytaj forum
  • Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
  • https://community.today.com/post/watch-work-it-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-unhinged-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-black-is-king-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-the-tax-collector-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-peninsula-train-to-busan-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-host-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-the-weight-of-gold-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-deep-blue-sea-3-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-he-kissing-booth-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-palm-springs-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-tenet-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-shes-missing-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-only-cloud-knows-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-the-turning-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-dolittle-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-after-we-collided-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-brahms-the-boy-ii-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-downhill-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-onward-2020-hd-full-movie-online-123movies https://rentry.co/2natv ...
    yourcycle 10 minut temu
    czytaj dalej
  • Zgłoś odbiór odpadów rolniczych
  • A ty u psychiatry już był???? Nie czekaj bo może być za późno... Ta zawiść i nienawiść cie wykończy...
    blondyn wczoraj
    czytaj forum
  • Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
  • Najłatwiej winę zrzucić na sprzedawcę jakby sprzedawca nie miał ważniejszych rzeczy do roboty tylko przejmować sie cudzymi bahorami. Zdradzę wam ...
    Drakkar wczoraj
    czytaj dalej
  • Trwa Jarmark Sitarski
  • I ja tam byłem, tanie piwo piłem (7zł)... :)
    Grzegorz z Chetyna wczoraj
    czytaj forum
REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 07:35 Biłgoraj
Oświadczenie PGK ws. awarii w oczyszczalni
W środę, 5 sierpnia doszło do drobnej awarii w oczyszczalni ścieków w Biłgoraju. Usterka została już usunięta, a Zarząd PGK Sp. z o.o. w wystosowanym oświadczeniu wyjaśnia zaistniałą sytuację i podkreśla, że awaria nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia mieszkańców Biłgoraja.
dzisiaj, 11:08 Powiat
Potwierdzono COVID-19 u mężczyzny z powiatu
w niedzielę, godzina 19:50 Obsza
Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
w niedzielę, godzina 14:30 Biłgoraj
Pierwsza garażówka w tym roku
W niedzielę w samo południe na miejskim targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Jagiełły rozpoczęła się trzynasta edycja biłgorajskiej wyprzedaży garażowej. To pierwsza garażówka po przerwie zimowej, którą wydłużyła sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
w niedzielę, godzina 11:05 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona koronawirusem [DANE Z DNIA]
w sobotę, godzina 18:19 Biłgoraj
Trwa Jarmark Sitarski
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Sekretny koncert w Biłgoraju
14 dni, 14 mieszkań, domów i ogrodów (no i jedna stodoła), ponad 2500 przejechanych kilometrów - tak Sekretną Trasę Koncertową podsumowują organizatorzy. Jednym z przystanków na trasie był Biłgoraj. Teraz, kiedy wydarzenie dobiegło końca możemy zdradzić kim był sekretny wykonawca.
3 sierpnia 2020 Zagrody
Śmiertelny wypadek na DW 835 w Zagrodach [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 08:00 Powiat
Lubelska Brygada OT uruchomiła Mobilny Zespół Rekrutacyjny
w sobotę, godzina 09:53 Kraj
Powrót obostrzeń w części kraju
Od dzisiaj, 8 sierpnia, w 19 powiatach obowiązują nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, siłowniach czy na imprezach.
29 lipca 2020 Biłgoraj
Pomóżmy sprowadzić ciało Patrycji do domu
29 lipca 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 08:38 Biłgoraj
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
Według badań ankietowych przeprowadzonych wśród młodzieży uczęszczającej do szkół na terenie Biłgoraja ponad 50% badanych zdarzyło się upić. Byli tacy, którym zdarzyło się to już wiele razy. W związku z tym Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystosowała apel do do osób sprzedających napoje alkoholowe.
dzisiaj, 07:17 Kraj
Bonów turystycznych nie wolno sprzedawać!
w czwartek, godzina 10:50 Powiat
Potwierdzono kolejne przypadki COVID-19 w powiecie [DANE Z DNIA]
we wtorek, godzina 12:06 Biłgoraj
Biłgorajscy pielgrzymi na szlaku
We wtorkowy poranek, 4 sierpnia w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny odprawiona została msza św., po której biłgorajska grupa pielgrzymów wyruszyła na szlak 38. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Jasną Górę. W tym roku ze względu na stan epidemii nie ma możliwości noclegu na trasie, dlatego pielgrzymi dziś wieczorem wrócą do swoich domów, a jutro na szlak wyruszy grupa zamojska.
w środę, godzina 16:02 Powiat
Ognisko koronawirusa w powiecie biłgorajskim
w niedzielę, godzina 23:37 Biłgoraj
Finał Festiwalu Kultur
27 lipca 2020 Piłka nożna
Zarząd Łady o stanie klubu. Nie uda się skompletować drużyny?
Zarząd Łady 1945 Biłgoraj wyjaśnia aktualną sytuację w jakiej znalazł się klub. Być może nie uda się w bieżącym sezonie skompletować składu drużyny. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia, jakie wystosowano do biłgorajskich kibiców piłki nożnej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 na Biłgorajszczyźnie
w środę, godzina 11:24 Płusy
Dwie kolizje w tym samym miejscu
w czwartek, godzina 12:07 Kraj
Po wakacjach uczniowie wracają do szkół
W środę, 5 sierpnia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przestawił działania ministerstwa podejmowane w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania - to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.
w sobotę, godzina 18:48 Lubelszczyzna
Dzienne dane o koronawirusie
w piątek, godzina 16:19 Lubelszczyzna
Wzrastają statystyki zakażeń
1 sierpnia 2020 Biłgoraj
76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dziś przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W całym kraju, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, uroczystości rocznicowe miały symboliczny charakter. Hołd tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę oddali również mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
Pielgrzymkowa sztafeta dotarła do Biłgoraja
w piątek, godzina 23:20 Biłgoraj
Festiwal Kultur zainaugurowany
we wtorek, godzina 13:58 Biłgoraj
St. bryg. Mirosław Bury komendantem biłgorajskiej straży
Lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie nadbrygadier Grzegorz Alinowski powołał st. bryg. mgr inż. Mirosława Burego z dniem 3 sierpnia na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:09 Biłgoraj
Laptopy do zdalnego nauczania trafiły do czterech biłgorajskich podstawówek
w piątek, godzina 09:25 Biłgoraj
Z sądowym zakazem i na podwójnym gazie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl