Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Spotkanie Sojuszu Lewicy Demokratycznej
2011.04.30 13:51 | aktualizacja: 2011.05.05 08:41

Niech się święci 1 maja!

30 kwietnia działacze Sojuszu Lewicy Demokratycznej spotkali się, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy i złożyć wieńce pod pomnikiem Józefa Dechnika. Świętować 1 maja w Biłgoraju zdecydował się także Jacek Czerniak, szef SLD na Lubelszczyźnie.
Niech się święci 1 maja!
Niech się święci 1 maja!

Na obchodach spotkali się lokalni działacze lewicy: Aleksander Bełżek, Zenon Kowalik, Ryszard Korniak, a także Jacek Czerniak, przewodniczący SLD na Lubelszczyźnie.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Zenon Kowalik, przewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. W ostrych słowach skrytykował obecne działania prawicowego rządu, które doprowadzają do wzrostu bezrobocia, wyzysku ludzi pracy. - Na naszych oczach dokonuje się gigantyczny skok na kasę. Biorą wszystko, co się da. Posady dla swoich, przywileje, zawrotne nagrody, odprawy. To jedno potrafi władza. Liczą się sami swoi - mówił Zenon Kowalik. Przypomniał, że kiedyś to święto obchodzone było bardzo uroczyście, jednak, kiedy do władzy doszła prawica, zaprzestano hucznych obchodów, uznając święto za relikt przeszłości. - Dla tych ludzi nie liczy się historia, nie tylko PRL-u, ani tradycja. Pusty śmiech ogarnia człowieka, kiedy słyszy się jak obecni władcy Polski, szafują hasłami niepodległości, sprawiedliwości społecznej i wzniosłych wartości. Budzi się w nas uczucie trwogi - na co ich jeszcze stać, czym się to wszystko zakończy - stwierdził.

Po Zenonie Kowaliku głos zabrał szef SLD na Lubelszczyźnie Jacek Czerniak. - Polska to również tamte dzieje Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Państwa uznawanego przez organizacje międzynarodowe. Symbolem tego okresu jest właśnie pomnik, który stoi tutaj i mam nadzieję, że nikomu nigdy nie wpadnie do głowy, żeby ten pomnik zlikwidować. Bo przecież poeta mówił - nie burzmy pomników przeszłości. To jest ważne, że tam jest budowniczy Polski Ludowej, ważne, że gospodarz, osoba, która przyczyniła się do rozwoju Biłgoraja, Lubelszczyzny.

Przewodniczący także odniósł się do wysokiej stopy bezrobocia w Polsce. - Mówimy, że to święto pracy, ale czy dziś mamy wszyscy pracę? Statystyki są straszne. W kraju jest 2 miliony bezrobotnych, na Lubelszczyźnie przeszło 130 tysięcy. Ci ludzie mają powody do radości? Nie mają. Żyją nadzieją, że będą mieć tą pracę i będą normalnie funkcjonować.

Przewodniczący odniósł się także do szczególnej wagi dnia 1 maja w Polsce w tym roku. - Zdecydowana większość Polaków będzie przeżywała również beatyfikację Jana Pawła II. Warto przypomnieć Jego encyklikę pt. "O pracy ludzkiej". W tej encyjlice mówił, że każdy powinien pracować, bo każdy powinien zapewnić byt rodzinie. Przyjść, dać pieniądze żonie, żeby na wszystko było. Ale czy dzisiaj tak w Polsce jest? Ile osób żyje poniżej poziomu minimum socjalnego, ile w ubóstwie, ile trudno wiąże koniec z końcem? Niech dla wszystkich nas stanie się świętem radosnym! - zakończył Jacek Czerniak.

Po przemówieniach, zgromadzeni w auli Państwowej Szkoły Muzycznej, wysłuchali koncertu Klubu Seniora "Złoty Wiek" działającego przy biłgorajskim BCK. Na zakończenie obchodów zgromadzeni złożyli wieńce pod pomnikiem Józefa Dechnika.

KFP
REKLAMA
Oceń:
7 głosów
Niech się święci 1 maja!, 3.2857 out of 5 based on 7 ratings
KFP dodany
 
Odsłon: 13112
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (21)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
5a3-c05
~ pepe   Przepraszam :) gdzie jest p Okon ,ktora krokiem medialno- defiladowym, przeszla z Ruchu P do SLD wiekszosc w Sld jest rozczarowana jej postawa!
2 maja 2013
brak ocen
PL
26c-0c7
~ xyz   "franekw" - przestań zaśmiecać te forum.Referendum zrób sobie sam,ale cóż jak nie potrafisz.Jedyne co umiesz robić i co ci się naprawdę udaje to pisanie głupot oraz "rżnięcie w pory" po dziesiątym piwie.
3 maja 2011
+2
-5
PL
8b4-487
~ franewk   Zenek dajk sobie spokój , przestań kłapać . To ostatni bastion SLD kończy sie w Biłgoraju .Ideolog juz sie wypalił nie dotrwa do końca kadencji zrób lepiej refasrendum aby odwołać tego nieudacznkia . Buduje pałac , który bendzie jego domem starca . Bendem Burmistrzem , bendem dyraktorem BCK do końca swoich dni .
3 maja 2011
+5
-2
PL
26c-0c7
~ xyz   Ależ się człowieku wysiliłeś,wklejając link na stronę Instytutu Pogardy Narodowej.I cóż tam takiego można wyczytać co mogło by zdyskredytować osobę Józefa Dechnika?
Historia jak funkcjonuje w pamięci starszych mieszkańców naszego miasta ma w d..e takie Biuletyny.Mogą pisać jeszcze większe brednie,a i tak ten człowiek pozostanie w pamięci tym czym był za życia.Po prosto dobrym i uczciwym człowiekiem.
1 maja 2011
+1
-4
PL
51f-6f5
~ prawda   Jeszcze do oszołomskiego kretyna - piszesz - "Zyłoby się tak dobvrze jak w Anglii czy Niemczech "- to podziękuj tępaku Niemcom za II wojnę światową i aliantom, w tym Anglii, za zdradę, za wpakowanie POlski pod władztwo Stalina ( Układy : Teheran Jałta, Poczdam). I lepiej niech tępota nauczy się choć minimum historii a nie oplata oszołomskie brednie.
1 maja 2011
+1
-4
PL
51f-6f5
~ prawda   Oszołomski kretyn - kłamca, znowu opluwa człowieka dzięki, któremu Biłgoraj wyszedł z totalnej biedy. Jak smarku nie wiesz jak było, to nie zabieraj głosu, bo tysiące ludzi żyje i pamięta , za twoje kłamstwa należy ci się banicja z tego miasta.
1 maja 2011
+1
-4
PL
8b9-ef2
~ kaska   A rosłanek robił za paparazzi??? zdjęcie 10. Żenada
1 maja 2011
+7
-2
PL
09e-fa4
~ dechnik ,, bohater ,, lewicy   Na szczęście to tylko garstka ludzi i w dodatku starszych.
Inaczej byłoby to tragiczne.
Poczytajcie w katalogach IPN kim był dechnik - ten z którego biłgorajska lewica robi wielkiego bohatera i guru.
Wypisują durnoty jak to rozwijał Biłgoraj itp.
Czy w tym samym czasie kraje zachodu nie rozwijały się lepiej?
Gdyby nie tacy ludzie jak dechnik - dzisiaj może żyłoby sie nam tak dobrze jak w Anglii czy Niemczech.
Poczytajcie o nim - bo warto - to zrozumiecie jakim był człowiekiem.....
30 kwietnia 2011
+6
-3
PL
bb8-66f
~ nr   Gdzie ta młodzież?
Młodzież nie interesuje się polityką. Trzeba by było dawac za wstąpienie kilka gramów zielonego to pchali by się drzwiami i oknami
30 kwietnia 2011
+2
-3
PL
bb8-66f
~ Biszcza 1488   Mówiąc o prawdziwych prawicowcach nie miałem na myśli całego PiS-u tylko akurat samego Macierewicza. Nie jestem za PiSem, ale ten poprzedni rząd PiS - LPR - Samoobrona był najlepszym rządem od obalenia rządu Olszewskiego.Sterowane media zrobiły swoją robotę i to właśnie przez te żydowsko-masońskie media rozpadł się poprzedni rząd.
Teraz mamy tragiczną sytuację w Polsce, nasz kraj jest zadłużony na ponad 770 miliardów złotych, a media dalej chwalą PO i robią ludziom wodę z mózgu pokazując nieprawdziwe sondaże na których PO ma blisko 40 procentowe poparcie lub nawet więcej.
30 kwietnia 2011
+6
-2
PL
51f-6f5
~ przykre to jest   Ktoś tu pyta gdzie młodzież? Młodzież poniewiera się po zmywakach za chlebem,bo w ojczystym kraju władza ma ją gdzieś, niestety obłudnicy oszołomi mają też gdzieś przesłania JP II.
30 kwietnia 2011
+4
-1
PL
cc8-e06
~ xyz   komuna już niby minęła a tu nadal pachnie komuną
a gdzie ta młodzież? haha
30 kwietnia 2011
+7
-1
PL
51f-6f5
~ obiektywny katolik   Wypisywanie kłamstw nie zmieni fatu, że majątek narodowy został rozkradziony pod pozorem często złodziejskiej prywatyzacji po 1989r.I trwa to nadal, że własdza czynik skok na kasę, bez sensu nawet tam, gdzie państowqe firmy dobrze prosperują. Przykro patrzeć na obłudę i profanację wiary słowa patriotyzm i wiary katolickiej przezprzez zakłamanych bardz złyc h ludzi pełnych nienawiści i pieniactwa.
30 kwietnia 2011
+5
-0
PL
26c-0c7
~ xyz   "Prawdziwa","Nieprawdziwa","Wczorajsza","Dzisiejsza" a wystarczy przecież napisać "oszołomska" z super oszołomem na czele i wszyscy będą wiedzie o kogo chodzi.Są to ludzie mający patriotyzm i wartości chrześcijańskie na ustach,a w sercu krwiożerczość.Zaś jeśli chodzi o przekręty zarzucane innym to charakteryzuje ich najlepiej powiedzenie: "Najgłośniej łapaj złodzieja krzyczy złodziej".
To do "Biszczy 1488".
30 kwietnia 2011
+3
-5
PL
d55-e1d
~ Biszcza 1488   w tym linku jest fragment filmu w którym zawarte są ciekawe informacje
30 kwietnia 2011
+6
-2
PL
d55-e1d
~ Biszcza 1488   Chciałbym zaznaczyć, że oni się tylko ogłaszają prawicą. W rzeczywistości są to złodzieje, tak jak Wałęsa. Gdyby w 1992 nie było zamachu stanu na rząd Olszewskiego, to wyglądało by to dużo lepiej. Dlaczego Wałęsa nie chciał dekomunizacji i od razu przesłał do sejmu wniosek o odwołanie premiera i rządu? Bo sam był na tej liście. Bronił swoich kompanów z lewicy. Prawdziwa prawica chciała dokładnie wszystkich rozliczyć i uniemożliwić funkcjonariuszom byłej PZPR zajmowania stanowisk publicznych.
Przeciwnych odwołania rządu była niecała 1/3 sejmu i to oni stanowili prawdziwą prawicę.
Dzisiaj w Polsce jest niewielu prawicowych polityków zasiadających w sejmowych ławach. Jest na szczęscie jeszcze wśród nich Antoni Macierewicz
PS. To za rządów SLD było najwięcej przekrętów z wyprzedażą majątku państwowego
30 kwietnia 2011
+4
-3
PL
26c-0c7
~ xyz   Młodzież SLD jest "luzacka" - w tym czasie poszła na "skręta z trawki".
30 kwietnia 2011
+6
-1
PL
e9c-f99
~ arczi64   Prosze mi wybaczyc ale musze zadac to pytanie .MLODZIERZY NIE ZRZESZACIE czy TO WLASNIE JEST WASZA MLODZIRZ??Pozdrawiam SLD L:))
30 kwietnia 2011
+5
-1
PL
310-da7
~ zocha   dziś juz nie muszą dawac pieniędzy żone, kobiety zarabiaja same panie Jacku
30 kwietnia 2011
+0
-1
PL
499-64c
~ Hi Hi   "dac pieniadze zonie, zeby na wszytko było" i "Po przemówieniach"
30 kwietnia 2011
+4
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

 • Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
 • https://community.today.com/post/watch-work-it-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-unhinged-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-black-is-king-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-the-tax-collector-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-peninsula-train-to-busan-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-host-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-the-weight-of-gold-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-deep-blue-sea-3-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-he-kissing-booth-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-palm-springs-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-tenet-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-shes-missing-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-only-cloud-knows-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-the-turning-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-dolittle-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-after-we-collided-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-brahms-the-boy-ii-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-downhill-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-onward-2020-hd-full-movie-online-123movies
  jenswolf210 13 minut temu
  czytaj forum
 • Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
 • https://community.today.com/post/watch-work-it-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-unhinged-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-black-is-king-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-the-tax-collector-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-peninsula-train-to-busan-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-host-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-the-weight-of-gold-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-deep-blue-sea-3-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-he-kissing-booth-2-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-palm-springs-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-tenet-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-shes-missing-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-only-cloud-knows-2019-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-the-turning-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-dolittle-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/free-watch-after-we-collided-2020-hd-full-movie-online-123movies https://community.today.com/post/watch-brahms-the-boy-ii-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/watch-downhill-2020-hd-full-movie-online-free-123movies https://community.today.com/post/free-watch-onward-2020-hd-full-movie-online-123movies https://rentry.co/2natv ...
  yourcycle 20 minut temu
  czytaj dalej
 • Zgłoś odbiór odpadów rolniczych
 • A ty u psychiatry już był???? Nie czekaj bo może być za późno... Ta zawiść i nienawiść cie wykończy...
  blondyn wczoraj
  czytaj forum
 • Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
 • Najłatwiej winę zrzucić na sprzedawcę jakby sprzedawca nie miał ważniejszych rzeczy do roboty tylko przejmować sie cudzymi bahorami. Zdradzę wam ...
  Drakkar wczoraj
  czytaj dalej
 • Trwa Jarmark Sitarski
 • I ja tam byłem, tanie piwo piłem (7zł)... :)
  Grzegorz z Chetyna wczoraj
  czytaj forum
REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 07:35 Biłgoraj
Oświadczenie PGK ws. awarii w oczyszczalni
W środę, 5 sierpnia doszło do drobnej awarii w oczyszczalni ścieków w Biłgoraju. Usterka została już usunięta, a Zarząd PGK Sp. z o.o. w wystosowanym oświadczeniu wyjaśnia zaistniałą sytuację i podkreśla, że awaria nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia mieszkańców Biłgoraja.
dzisiaj, 11:08 Powiat
Potwierdzono COVID-19 u mężczyzny z powiatu
w niedzielę, godzina 19:50 Obsza
Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
w niedzielę, godzina 14:30 Biłgoraj
Pierwsza garażówka w tym roku
W niedzielę w samo południe na miejskim targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Jagiełły rozpoczęła się trzynasta edycja biłgorajskiej wyprzedaży garażowej. To pierwsza garażówka po przerwie zimowej, którą wydłużyła sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
w niedzielę, godzina 11:05 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona koronawirusem [DANE Z DNIA]
w sobotę, godzina 18:19 Biłgoraj
Trwa Jarmark Sitarski
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Sekretny koncert w Biłgoraju
14 dni, 14 mieszkań, domów i ogrodów (no i jedna stodoła), ponad 2500 przejechanych kilometrów - tak Sekretną Trasę Koncertową podsumowują organizatorzy. Jednym z przystanków na trasie był Biłgoraj. Teraz, kiedy wydarzenie dobiegło końca możemy zdradzić kim był sekretny wykonawca.
3 sierpnia 2020 Zagrody
Śmiertelny wypadek na DW 835 w Zagrodach [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 08:00 Powiat
Lubelska Brygada OT uruchomiła Mobilny Zespół Rekrutacyjny
w sobotę, godzina 09:53 Kraj
Powrót obostrzeń w części kraju
Od dzisiaj, 8 sierpnia, w 19 powiatach obowiązują nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, siłowniach czy na imprezach.
29 lipca 2020 Biłgoraj
Pomóżmy sprowadzić ciało Patrycji do domu
29 lipca 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 08:38 Biłgoraj
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
Według badań ankietowych przeprowadzonych wśród młodzieży uczęszczającej do szkół na terenie Biłgoraja ponad 50% badanych zdarzyło się upić. Byli tacy, którym zdarzyło się to już wiele razy. W związku z tym Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystosowała apel do do osób sprzedających napoje alkoholowe.
dzisiaj, 07:17 Kraj
Bonów turystycznych nie wolno sprzedawać!
w czwartek, godzina 10:50 Powiat
Potwierdzono kolejne przypadki COVID-19 w powiecie [DANE Z DNIA]
we wtorek, godzina 12:06 Biłgoraj
Biłgorajscy pielgrzymi na szlaku
We wtorkowy poranek, 4 sierpnia w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny odprawiona została msza św., po której biłgorajska grupa pielgrzymów wyruszyła na szlak 38. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Jasną Górę. W tym roku ze względu na stan epidemii nie ma możliwości noclegu na trasie, dlatego pielgrzymi dziś wieczorem wrócą do swoich domów, a jutro na szlak wyruszy grupa zamojska.
w środę, godzina 16:02 Powiat
Ognisko koronawirusa w powiecie biłgorajskim
w niedzielę, godzina 23:37 Biłgoraj
Finał Festiwalu Kultur
27 lipca 2020 Piłka nożna
Zarząd Łady o stanie klubu. Nie uda się skompletować drużyny?
Zarząd Łady 1945 Biłgoraj wyjaśnia aktualną sytuację w jakiej znalazł się klub. Być może nie uda się w bieżącym sezonie skompletować składu drużyny. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia, jakie wystosowano do biłgorajskich kibiców piłki nożnej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 na Biłgorajszczyźnie
w środę, godzina 11:24 Płusy
Dwie kolizje w tym samym miejscu
w czwartek, godzina 12:07 Kraj
Po wakacjach uczniowie wracają do szkół
W środę, 5 sierpnia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przestawił działania ministerstwa podejmowane w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania - to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.
w sobotę, godzina 18:48 Lubelszczyzna
Dzienne dane o koronawirusie
w piątek, godzina 16:19 Lubelszczyzna
Wzrastają statystyki zakażeń
1 sierpnia 2020 Biłgoraj
76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dziś przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W całym kraju, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, uroczystości rocznicowe miały symboliczny charakter. Hołd tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę oddali również mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
Pielgrzymkowa sztafeta dotarła do Biłgoraja
w piątek, godzina 23:20 Biłgoraj
Festiwal Kultur zainaugurowany
we wtorek, godzina 13:58 Biłgoraj
St. bryg. Mirosław Bury komendantem biłgorajskiej straży
Lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie nadbrygadier Grzegorz Alinowski powołał st. bryg. mgr inż. Mirosława Burego z dniem 3 sierpnia na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:09 Biłgoraj
Laptopy do zdalnego nauczania trafiły do czterech biłgorajskich podstawówek
w piątek, godzina 09:25 Biłgoraj
Z sądowym zakazem i na podwójnym gazie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl