Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.08.19 21:31 | aktualizacja: 2019.08.21 23:01

Kandydat z Biłgoraja na liście lewicy

W poniedziałek, 19 sierpnia biłgorajska lewica zaprezentowała kandydata, który ubiegać się będzie o poselski mandat w jesiennych wyborach.
Kandydat z Biłgoraja na liście lewicy
Kandydat z Biłgoraja na liście lewicy

W październikowych wyborach parlamentarnych z ramienia biłgorajskiego SLD wystartuje pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa. Poinformowano o tym podczas poniedziałkowego spotkania w siedzibie lokalnych struktur partii, w którym uczestniczyli m.in. przewodniczący Aleksander Bełżek, burmistrz Janusz Rosłan oraz członkowie i sympatycy biłgorajskiej lewicy.

Bogdan Kiełbasa powrócił do Biłgoraja po 34 latach służby i jak podkreśla spotkał na swojej drodze ciekawych, otwartych i przyjaznych ludzi. Startował w ubiegłorocznych wyborach samorządowych do Rady Miasta. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego Rady Osiedla Sitarska-Kępy. - W ten sposób dotychczasowa służba Polsce, została zastąpiona służbą mojej Małej Ojczyźnie - mówi kandydat.

- W życiu wojskowym, a teraz cywilnym kieruję się zasadą, że trzeba umiejętnie wyzwalać pozytywną energię u ludzi, bo ludzie są dobrzy i ja wierzę w ich dobroć. Dlatego otrzymując propozycję kandydowania do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej, nie będąc jej członkiem, przyjąłem ją z ogromnym poczuciem odpowiedzialności za Polskę. Liczę na Państwa wsparcie. Jeżeli obdarzycie mnie zaufaniem - nie zawiodę - podkreśla Bogdan Kiełbasa.

SLD, Wiosna i Razem poinformowały, że wystartują jako Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej. Listę okręgu nr 7 chełmsko - zamojskiego otwierać będzie kandydatka Wiosny - Monika Pawłowska.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Kandydat z Biłgoraja na liście lewicy, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 3934
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
formaldehyd   Niejaki 'stan' niech sprawdzi czy to nie odbyło się przypadkiem w godzinach pracy niektórych urzędników a jeśli tak to cynk do Onetu i nagłówek' WIELGA AFERA w BIŁGORAJSKIM PIS!!'.... a nie czekaj...
22 sierpnia 2019
+1
-1
Grzegorz z Chetyna  do Aleksandrów   Myślisz, że ktoś da się nabrać na tą marną prowokację?
20 sierpnia 2019
+4
-3
Aleksandrów   Dlaczego SLD nie wystawił Agaty Borowiec z Listy SLD. Przecież całą tą kadencję jadła z ręki lewicy bywając z Bełżkiem jak i "oficerami" SLD na imprezach. Jestem ściekły, że Agata nie jest na naszych listach SLD. Bardzo przykre. Agata nie daj się ... w lewicy Ciebie potrzebujemy jak i Twojej rodziny. Dużo nam pomogłaś
19 sierpnia 2019
+4
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl