Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2015.09.21 08:55

Pełna lista kandydatów PSL

Zgodnie z zapowiedzią przedstawiamy kolejne listy kandydatów do Sejmu. Już wiemy, że z list Polskiego Stronnictwa Ludowego wystartuje dwoje przedstawicieli powiatu biłgorajskiego. Kto jeszcze chce zostać posłem?
Pełna lista kandydatów PSL
Pełna lista kandydatów PSL

O zbliżających się wyborach rozmawiano w ubiegłym tygodniu, poczas konferencji prasowej j zamojskiej grupy kandydatów PSL do Parlamentu. Dyskutowano o poprawie opieki zdrowotnej, wykorzystaniu zielonej energii dla regionu, nowych drogach, wspieraniu małych firm, wspieraniu szkolnictwa zawodowego, ochronie środowiska, zadbaniu o interesy samorządów, czy budowie dróg.

Kandydaci zaprezentowali swoje zawodowe doświadczenia i tematy, które uznali za najważniejsze dla regionu i mieszkańców.

Na liście PSL w okręgu 7 znalazło się dwoje kandydató reprezentujących powiat biłgorajski: Genowefa Tokarska i Wiesław Różyński. Poniżej przedstawiamy pełną listę osób, które będą ubiegać się o mandat posła w naszym okręgu.

1 Genowefa Tokarska, parlamentarzysta, Biszcza
2 Franciszek Stefaniuk, parlamentarzysta, Drelów
3 Arkadiusz Bratkowski, pracownik administracji samorządowej, Miączyn Stacja
4 Tadeusz Sławecki, nauczyciel, Radzyń Podlaski
5 Janusz Szpak, pracownik administracji samorządowej, Siennica Różana
6 Józef Kuropatwa, pracownik administracji samorządowej, Prehoryłe
7 Zdzisława Deniszczuk, rolnik, Wygoda
8 Dorota Fornalska, inżynier budownictwa, Tomaszów Lubelski
9 Piotr Wysocki, przedsiębiorca, Chełm
10 Janusz Hordejuk, pielęgniarz, Parczew
11 Wiesław Różyński, pracownik administracji samorządowej, Gromada
12 Adam Panasiuk, pracownik administracji samorządowej, Urszulin
13 Jarosław Wójcicki, nauczyciel, Pokrówka
14 Andrzej Czapski, pracownik administracji, Biała Podlaska
15 Jan Kowalczyk, pracownik administracji samorządowej, Telatyn
16 Grażyna Bolewska, pracownik administracyjny, Hrubieszów
17 Agnieszka Sęczyk, doradca rolniczy, Sitnik
18 Jerzy Derkacz, lekarz medycyny, Zamość
19 Edyta Fidecka, nauczyciel, Krasnystaw
20 Katarzyna Skowron, księgowy, Białka
21 Przemysław Litwiniuk, radca prawny, Międzyrzec Podlaski
22 Barbara Skwaryło-Bednarz, nauczyciel akademicki, Bodaczów
23 Elżbieta Miterka, nauczyciel akademicki, Chełm
24 Stanisław Misztal, lekarz medycyny, Zamość

red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Pełna lista kandydatów PSL, 3.0000 out of 5 based on 2 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 5088
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
52b-6af
~ Michał  Nie głosujmy na PSL. Nie dajmy się nabierać i podziękujmy za 67 lat - wiek emerytalny. Tokarska i Różyński nie głosujmy !
21 września 2015
+24
-3
PL
6c8-b0f
~ EDEK  Czy nie wstyd tym ludziom startować z partii, która zdradziła Naród Polski razem z PO??
21 września 2015
+23
-5
PL
259-d50
~ fytt  Wieśniaki wstydu nie mają ,to uczucie jest im obce , poza tym powinna być kadencyjność jak u prezydenta 2 kadencje i do widzenia, bo tworzą się kliki kumpli i znajomków ,a ci ludzie nic innego nie potrafią tylko żerować na innych i wmawiać ,że są im potrzebni, powinno się senat zlikwidować a sejm okroić o 100 posłów
21 września 2015
+19
-1
Ostatnio dodane komentarze
PL
1ca-a02
~ Witt   PSL-Partia Szubrawców Ludowych. Takich to powinno zamykać się w łagrze na 10 lat bez wyroku. Banda złodziei i skorumpowanych najduchów spłodzonych przez sowieckich kałmuków która przewaliła się przez Polskę w 45 roku. Ich marszałek- Karapyta z województwa podkarpackiego gnije w Lublinie w mamrze za łapówki. Ale mało mu było tego to jeszcze od urzędniczek chciał seksu darmowego. Następna z PUP Kielce została złapana jak brała łapówki, siedzi też w mamrze. No jest jeszcze poseł Bury co załatwiał posady w NIK-u dla swoich kumpli. Też zapewne po wyborach trafi do ancla. Ale łachudry z PSL-u udają głupa. Bury- wołają -Bury który to jest który. Nasz jest porządny tylko jest ,,prześladowany" przez CBA. On złotówki łapówki by nie wziął. No chyba , że sztabkę złota albo szmalu z pół miliona.
22 września 2015
+7
-0
PL
ed9-9e1
~ Zenon   Na liście tylko jeden rolnik ale mi to chłopska partia.
22 września 2015
+4
-0
PL
4da-271
~ Zniechęcony do Borowców   KOMUNA WRÓCIŁA! Borowce promują KOMUNIZM. Po mieście krąży auto (Borowcowóz) z czasów komuny, a w Nowej Gazecie Trybunie Borowcowej zapanowała cenzura jak w PRL.
21 września 2015
+9
-1
DE
679-d03
~ xxx   Co do Derkacza J powaznie zastanowilbym sie bo unich w rodzinie to woda sodowa w glowach tylko kariera ,ludzie sie nie licza.Mialem z nim do czynienia.
21 września 2015
+2
-0
PL
d92-d93
~ maria   Psl to partia i ludzie którzy zrobią wszystko by utrzymać się u żłobu zmarnowanych 8 lat. Partia która śmie się nazywać partią rolników w czasie strajków się na nich wypięła. Głosowanie za podniesieniem wieku emerytalnego do 67 gdy tysiące młodych ludzi pozostaje bez pracy lub musiało wyjechać za chlebem za granicę przelało czarę goryczy nigdy nie zagłosuję na Tokarską i ludzi jej pokroju.
21 września 2015
+9
-1
PL
6c8-b0f
~ Wojtuś   Borowcowa cenzura usuwa wszystkie nieprzychylne komentarze dlatego niech ludzie zobaczą jaka jest prawda! Brat kontrkandydata zadaje świetne rzeczowe pytania, a nie jakieś populistyczne hasła o 500zł na dziecko.
21 września 2015
+3
-0
PL
6c8-b0f
~ EDEK  
500zł na dziecko oznacza około 750 zł zabrane w podatkach, bo te pieniądze trzeba najpierw ściągnąć aby dać. Czyli pani Borowiec przyznaje się, że pozwoli PiSowi okraść Polaków jeszcze bardziej. 0 ekonomiczne i tyle. Prawda w oczy kole bo komentarze nieprzychylne tej pani są usuwane w Borowcowej gazecie.
21 września 2015
+8
-2
PL
a7a-03b
~ a kto jest właścicielem gazety  do ~ Zniechęcony do Borowców   A kto jest właścicielem gazety?Sprawdź i wszystko jasne.
21 września 2015
+8
-0
PL
074-057
~ Zniechęcony do Borowców   Strona internetowa Nowej Gazety Borowcowej zamieściła kolejny artykuł wyborczy pod publikę, na cześć i chwałę niejakiej Agaty Borowiec. Dziewczyna, która nie ma dzieci i ponoć żyje bez ślubu z mężczyzną w Warszawie, mądrzy się na temat dzietności i życia rodzinnego. Autorka artykułu, zamiast dać wypowiedzieć się tym wszystkim doświadczonym i dojrzałym kobietom, które przybyły na spotkanie, lansuje kandydatkę do sejmu Borowiec. Artykuł ma tylko jedną bohaterkę, jest napisany tendencyjnie i w zamierzonym celu - żeby promować Borowiec. W gazecie zapanowała cenzura na wzór tej z czasów PRL. Każde pytanie, grzecznie zadane, bez chamstwa i obraźliwych słów, ale niewygodne dla radnej Borowiec jest natychmiast kasowane. Nie dziwię się radnej Borowiec, za to jestem zniesmaczony tym, że redaktor naczelny tejże gazety stał się sługusem i pachołkiem polityków, zamiast służyć społeczeństwu, do czego powołany został misją dziennikarstwa. Obłuda i hipokryzja redakcji Nowej Gazety Borowcowej każe mi głośno agitować przeciwko radnej Borowiec. Także mam prawo domagać się wolnych mediów, wolnych od skażenia politycznego. MEDIA POWINNY PATRZEĆ NA RĘCE POLITYKOM, ROZLICZAĆ ICH, A NIE SŁUŻYĆ IM.
21 września 2015
+15
-1
US
adf-0b0
~ Witold   to są ci sami co nie dawno mieli rolników za frajerów
21 września 2015
+10
-0
US
adf-0b0
~ Witold   Tylko KORWIN drodzy rodacy
21 września 2015
+8
-5
US
adf-0b0
~ Witold   nie widzę nikogo wartego głosu same stare komuchy
21 września 2015
+11
-1
PL
074-057
~ Zniechęcony do Borowców   Wszystko, tylko nie Borowce, PSL i PO!!!
21 września 2015
+15
-2
PL
783-ebb
~ cdn.   PSL: Prostytucyjne Stronnictwo Ludowe. Wszystko na ten temat.
21 września 2015
+14
-1
PL
52b-6af
~ Michał   Nie głosujmy na PSL. Nie dajmy się nabierać i podziękujmy za 67 lat - wiek emerytalny. Tokarska i Różyński nie głosujmy !
21 września 2015
+24
-3
PL
259-d50
~ fytt   Wieśniaki wstydu nie mają ,to uczucie jest im obce , poza tym powinna być kadencyjność jak u prezydenta 2 kadencje i do widzenia, bo tworzą się kliki kumpli i znajomków ,a ci ludzie nic innego nie potrafią tylko żerować na innych i wmawiać ,że są im potrzebni, powinno się senat zlikwidować a sejm okroić o 100 posłów
21 września 2015
+19
-1
PL
6c8-b0f
~ EDEK   Czy nie wstyd tym ludziom startować z partii, która zdradziła Naród Polski razem z PO??
21 września 2015
+23
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
11 czerwca 2024 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
w środę, godzina 15:03 Korczów
Dyrektor odchodzi na emeryturę po blisko 25 latach pracy
we wtorek, godzina 14:30 Dereźnia Solska
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
Wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jan Pawła II w Dereźni Solskiej Zofia Bielak odchodzi na emeryturę. W sali gimnastycznej dereźniańskiej placówki odbyło się dzisiaj uroczyste i wzruszające pożegnanie.
w środę, godzina 13:03 Powiat
Nad regionem przejdą najsilniejsze burze w tym roku [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 15:12 Zastawie
Zawody w sporcie pożarniczym [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
w środę, godzina 13:12 Kraj
Do Sejmu trafił wniosek o uchylenie immunitetu posłowi Romanowskiemu
Prokurator Generalny Adam Bodnar przekazał dzisiaj do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zgody na pociągnięcie posła na Sejm RP Marcina Romanowskiego do odpowiedzialności karnej oraz jego zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie.
we wtorek, godzina 13:10 Kraj
Złóż wniosek do końca czerwca, żeby nie stracić pieniędzy
w środę, godzina 12:26 Biłgoraj
Tłumy na pikniku nad zalewem
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
w niedzielę, godzina 16:53 Dyle
Niedziela z "Biłgorajską Nutą" [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 08:26 Biłgoraj
Spektakularny sukces ucznia ONZ-etu
10 czerwca 2024 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w środę, godzina 08:07 Biłgoraj
Mają maturę z historii na 100 procent
w niedzielę, godzina 10:22 Biłgoraj
Klasyki opanowały Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
w środę, godzina 14:41 Biłgoraj
Plaża gotowa na sezon kąpieliskowy
w poniedziałek, godzina 15:20 Karate tradycyjne
Ignacy z medalem Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
w sobotę, godzina 20:58 Biłgoraj
Jubileusz "Sparty" z Marcinem Dańcem
W sobotę 15 czerwca odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności klubu RWKS Sparta Biłgoraj, który od dwóch dekad aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście oraz okolicach. W wydarzeniu, które uświetnił występem znany satyryk Marcin Daniec, wzięli udział członkowie i sympatycy klubu, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.
we wtorek, godzina 20:22 Biłgoraj
Damian Błaszczyk podejmie wyzwanie przepłynięcia 80 km
w poniedziałek, godzina 18:39 Józefów
Zderzenie osobówek w centrum Józefowa [AKTUALIZACJA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl