Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
AAA
PIŁKA NOŻNA Zamojska B Klasa
2011.04.20 22:24 | aktualizacja: 2011.04.28 01:26

Huknęli siódemkę

Drugi mecz w rundzie rewanżowej Zamojskiej B Klasy rozegrali zawodnicy Łady 1945 Biłgoraj. Na inaugurację piłkarskiej wiosny przy ul. Targowej podopieczni Ireneusza Zarczuka rozgromili Huk Lipiny 7:0.
W meczu z Hukiem Lipiny Mateusz Obszyński nie wpisał się na listę strzelców, ale wprowadził do gry Łady sporo ożywienia fot. ladabilgoraj.lbl

Od pierwszego gwizdka arbitra stroną dominującą byli gospodarze. Przewaga Łady znalazła znaczące przełożenie na ilość sytuacji strzeleckich. Już w pierwszym kwadransie biłgorajanie mogli kilka razy pokonać bramkarza Huku Marcina Pawęzkę. W 5 minucie gry piłkę z prawej strony boiska zacentrował Filip Przybylak. Futbolówka spadła wprost na głowę Tomasza Garbacza, ale napastnik Łady przeniósł ją nad poprzeczką rywali. Chwilę później praktycznie z tego samego sektora boiska piłkę dogrywał Szymon Wołoszyn. Piłka ponownie trafiła na głowę Tomasza Garbacza, ale i w tej sytuacji napastnik Łady uderzył niecelnie. Pozyskany w zimowym okienku transferowym z III-ligowego Olendra Sól snajper miał jeszcze dwie kolejne, dogodne okazje, które zaprzepaścił, ale w 20 minucie gry zrehabilitował się w pełni za wcześniejsze niepowodzenia, dając prowadzenie swojemu zespołowi. Napastnik "biało-niebieskich" otrzymał prostopadłe podanie od Mateusza Zarzyckiego, ubiegł defensorów Huku i umieścił piłkę w siatce lekkim uderzeniem obok golkipera z Lipin. Osiemnaście minut później biłgorajanie prowadzili już 2:0, a swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Tomasz Garbacz. Tym razem wpakował on piłkę do siatki rywali pięknym strzałem z powietrza po dograniu od Szymona Wołoszyna. Dwubramkowe prowadzenie miejscowych utrzymało się do końca pierwszej części gry. W pierwszych 45 minutach lipinianie zagrozili bramce strzeżonej przez Marcina Strzelczyka praktycznie raz, kiedy to bliski szczęścia był jeden z pomocników Huku, notując minimalnie chybiony strzał z rzutu wolnego. Ofensywa Łady nie ustała po zmianie stron. Na 3:0 podwyższył wprowadzony po przerwie Marcin Dorosz, który przeniósł piłkę precyzyjnym lobem nad Marcinem Pawęzka. Nie minęło kilka minut, a ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie swojej ekipy. Tym razem jeden z najskuteczniejszych strzelców w zespole Ireneusza Zarczuka wykorzystał zamieszanie w polu karnym gości i mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce drużyny z Lipin. W 65 minucie piątą bramkę dla Łady zdobył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kapitan Dariusz Kuliński. To nie był koniec popisów strzeleckich gospodarzy. Wynik meczu ustalili Marcin Dorosz i Tomasz Garbacz popisując się tym samym klasycznymi hat-trickami. Można powiedzieć, że okazałe zwycięstwo "biało-niebieskich" nie było niespodzianką. Przyjezdni nie byli dla Łady żadnym zagrożeniem i choćby przez moment nie potrafili nawiązać z biłgorajanami równorzędnej walki. Zawodników Ireneusza Zarczuka czeka teraz świąteczna przerwa, po której Łada zagra na wyjeździe z zespołem Wrzosu Szyszków (w niedzielę 1 maja).
Łada 1945 Biłgoraj - Huk Lipiny 7:0 (2:0)
Bramki: Garbacz 20', 38', 87', Dorosz 48', 52', 70', Kuliński 65'.
Łada: Strzelczyk - Przybylak, Kuliński, Paczos, Skrzypek, Wołoszyn, Socha, Zarzycki, Hajduk, Żybura, Garbacz oraz Obszyński, Dorosz, Welc, Krawczykiewicz.
Huk: Pawęzka M. - Deryło, Szyszka, Czajka, Pawęzka Sz., Oleksyk, Golik, Rębacz, Śniosek, Dziewa Piotr, Kołodziej Jacek oraz Szabat, Dziewa Paweł, Kołodziej Krzysztof.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
eb1-2f5
~ kibic   taka jest prawda... M. Furlepa dużo obiecywał a mało robi. Woli wpuszczać juniorów niż dać zagrać drużynie seniorskiej z wyżej notowaną Janowianką... Śmiech na sali...
22 kwietnia 2011
brak ocen
PL
faa-7f7
~ kibic   Jeśli w Zamościu są niższe stawki, to gdzie tu jakaś sensowna wycena? Tam jest kilka tysięcy miejsc pod lepszym dachem, dobre nagłośnienie i działająca tablica wyników. Skoro u nas już ściągają taką kasę od klubów to mogliby ją przynajmniej w te braki zainwestować.
+2
-0
PL
2cc-338
~ Obiektywny   Moze wadliwe naglosnienie to wina Pana Furlepy? To znaczy ze za czasow Pana Woznego bylo inaczej? Co sie tyczy tablicy wyniko to nie dziala juz od kilkut lat wiec zadna nowosc, a jesli chodzi o stawki za wynajem to i tak sa calkiem przystepne, jak na takie luksusy w jakich moga grac obie druzyny. Troche obiektywizmu nie zaszkodzi. Szacunek!
21 kwietnia 2011
+1
-1
PL
0a2-350
~ kibic   Nagłośnienie to totalna porażka. Była minuta ciszy i wstał tylko sektor obok głośnika, bo reszta nie wiedziała co się dzieje i kibice musieli sobie sami przekazywać informacje. Nie działa tablica z wynikami, nie działa nagłośnienie, trybuna nie chroni przed deszczem i wiatrem. Całe szczęście, że przynajmniej pogoda była wczoraj dobra. Ale te stawki za wynajem stadionu, znacznie wyższe niż chociażby w Zamościu, przy wyraźnie gorszych warunkach to zakrawa na śmiech. Może niech Pan Furlepa zejdzie z balkonu i sprawdzi jak słychać spikera na trybunie.
+3
-0
PL
8b9-ef2
~ lol   Nie wiesz że za stan boisk odpowiada nowy pracownik Osiru? niejaki pan Kmieć - Młodzi demokraci czyli pupowłaz Michałka i kolega z partii.
+3
-0
PL
8b9-ef2
~ kolo   Mecz był zarąbisty. Łada brawo. Pan Furlepa przechadzał się po swoich włościach i nie zauważył, że siedzenia są brudne, a sprzątaczka zaczęła je wycierać brudną szmatą 5 min. przed rozpoczęciem meczu. Głośniki na trybunach są do du.y bo nic nie słychać i działają tylko z jednej strony. Jeszcze pytanie : dlaczego pan dyrektor zabronił grać Ładzie tydzień temu na głównej płycie? Dla kogo jest ten stadion?
+4
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.

Najpopularniejsze

20 marca 2024 Biłgoraj
Rolnicy blokują trzy ronda w Bilgoraju [MAPA UTRUDNIEŃ NA LUBELSZCZYŹNIE]
Dokładnie o godz. 9 rozpoczęła się kolejna akcja protestacyjna rolników. Tym razem jest to Ogólnopolski Strajk Generalny. Na terenie całego województwa, ale również kraju blokowane są kluczowe przejazdy. Trzy ronda są zablokowane także w Biłgoraju. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość lub wybrać alternatywną trasę.
dzisiaj, 10:57 Obsza
Będą radnymi bez głosowania
dzisiaj, 10:51 Biłgoraj
Triduum Paschalne w biłgorajskich parafiach
18 marca 2024 Biłgoraj
Konferencja ws. afery banerowej
W poniedziałek 18 marca w Urzędzie Miasta w Biłgoraju zwołano konferencję prasową w sprawie banerów, które w ubiegłym tygodniu pojawiły się na ul. 3. Maja.
"Miejska Lista" ESKI TV w Biłgoraju
dzisiaj, 09:07 Frampol
Po świętach kierowców czekają utrudnienia na DW nr 835 we Frampolu
15 marca 2024 Biłgoraj
Woda już jest. Niedługo będzie można korzystać z biłgorajskiego basenu
Prace przy przebudowie biłgorajskiego basenu postępują zgodnie z planem. Już widać efekty, w bieżącym tygodniu pojawiła się woda, a obiekt niedługo zostanie przekazany do dyspozycji mieszkańców.
w sobotę, godzina 21:23 Długi Kąt
Szymon zachwycił jurorów w "The Voice Kids"
w poniedziałek, godzina 15:22 Biłgoraj
To najlepsi uczniowie z powiatu biłgorajskiego [LISTA STYPENDYSTÓW]
16 marca 2024 Biłgoraj
Baner ze zdjęciem burmistrza wrócił w okolice galerii. Tym razem podpisany jako Jan R.
Zarzuty dotyczące kolesiostwa, łapówkarstwa, gnębienia mieszkańców Biłgoraja i milionowych strat dla miasta - to wszystko zarzucają obecnemu burmistrzowi Biłgoraja autorzy baneru, jaki kilka dni temu pojawił się przy galerii na ul. 3 Maja. Po interwencji policji plakat został zabezpieczony. Właśnie wrócił, ale zamiast nazwiska włodarza widnieje Jan R.
dzisiaj, 08:27 Biłgoraj
Licealiści w Hiszpanii
dzisiaj, 08:02 Biłgoraj
Międzypokoleniowe spotkanie wielkanocne
13 marca 2024 Biłgoraj
Burmistrz składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa
Jest reakcja gospodarza Biłgoraja na baner, który pojawił się w jednym z bardziej uczęszczanych miejsc w mieście, czyli na ul. 3 Maja, tuż obok galerii. - Tak, złożyłem zawiadomienie na policję o możliwości popełnienia przestępstwa - przyznaje w rozmowie z portalem bilgorajska.pl.
w niedzielę, godzina 09:14 Biszcza