Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.03.13 16:26 | aktualizacja: 2015.03.13 16:46

Bronkobus w Biłgoraju, choć bez prezydenta

Rozpoczął się objazd 17 Bronkobusów po Polsce, których końcowym przystankiem ma być urząd prezydenta RP. Dziś akcję poparcia obecnego prezydenta, członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej, zorganizowali w Biłgoraju.
Bronkobus w Biłgoraju, choć bez prezydenta
Bronkobus w Biłgoraju, choć bez prezydenta

Politycy i działacze PO prowadzą akcję poparcia Bronisława Komorowskiego jako ponownego kandydata na prezydenta. Po całym kraju jeździ 16 Bronkobusów, po jednym w każdym województwie, a w 17 podróżuje osobiście pan prezydent. Dziś Bronkobus, bez prezydenta na pokładzie, odwiedził powiat biłgorajski. Był w Józefowie, Tarnogrodzie i w Biłgoraju.

Podróż autobusem z wizerunkiem obecnego Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego to akcja informacyjna mająca na celu powiadomienie mieszkańców miasta o celach programowych kandydata na urząd Prezydenta RP, Bronisława Komorowskiego, a także zebranie podpisów poparcia dla jego kandydatury.
- D zisiejsza wizyta autokaru ma na celu mobilizację komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. W sobotę uczestniczyliśmy w konwencji otwierającej całą kampanię pt. Maraton poparcia Bronisława Komorowskiego. Poparcie to chcemy uzyskać nie tylko z jednej opcji politycznej, ale różnych środowisk, gdyż cały komitet został założony poza Platformą, co gwarantuje niezależność naszego kandydata. Do tej pory w Polsce udało się pozyskać szerokie środowisko sportowców, ludzi kultury. Lokalne struktury PO jako popierające pana Prezydenta włączyły się w całą akcję - mówi Agnieszka Piętak - Faryna, pełnomocnik komitetu Bronisława Komorowskiego.

Czy jest szansa, na to że nasze miasto odwiedzi sam Bronisław Komorowski? - Przewodnicząca Zofia Woźnica, zapraszała Prezydenta do Biłgoraja. Może się uda, wszystko zależy od wydarzeń na arenie krajowej. Kampania jest długa i z pewnością w Biłgoraju będzie bardziej intensywna, to dopiero początek - dodaje pani pełnomocnik.

Hasło Bronisława Komorowskiego w tegorocznych wyborach prezydenckich to "Wybierz zgodę i bezpieczeństwo".

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 10845
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (84)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
ead-e79
~ Dizzi25  Samorządowcy z Biłgoraja pomagają w kampanii człowiekowi, który podpisał ustawę o podniesieniu wieku emerytalnego, podniesieniu podatku Vat i wiele ustaw, które nie powinien podpisywać ze względu na dobro obywateli!!! To jest straszna porażka, że ludzie dalej będą głosować na pana Komorowskiego!!! Trzeba być totalnym idiotą, żeby nie widzieć jak żyjemy w naszej wyprzedanej przez pana Komorowskiego, pana Tuska i cały ten rządzący bajzel Polsce!!! LUDZIE CZAS NA ZMIANY! My młodzi obywatele po ukończeniu studiów chcemy pracować, pracować w Polsce!!! Nie chcemy wyjeżdżać na obczyznę!!! Chcemy zostać tutaj, w naszej Polsce i żyć godnie! Jeśli nie zmienimy władzy, nie zmienimy także swojego życia!!! Ludzie pomyślcie o tym przy najbliższych wyborach!!!
13 marca 2015
+57
-3
PL
e7a-1ac
~ J23 ZNOWU NADAJE  Śmiechu warte kłaniać się do pustego autobusu,a liczba na tym wiecu jest porażająca.trzeba było rodziny przyprowadzić.
13 marca 2015
+41
-2
PL
523-ef1
~ pawulon  Tym miłym akcentem pan Komorowski popełnił sepuku na biłgorajskiej ziemi :D Bronkobus bez Bronka, czyli kampania widmo. Mają rozmach sku...... jak mawiał "Siara" Siarzewski :D Ciekawe ile takich busów wypuścili w Polskę?
13 marca 2015
+39
-3
Ostatnio dodane komentarze
PL
db6-e66
~ Jan bez roli   Fotel Prezydenta Polski Bronisław Komorowski ma jak w, banku. Bo jego doradcą jest Henryk Wujec. To nasz rodak ! A kto trzyma z nami. Temu lepiej jak u mamy! Jego hasło. Zgoda i bezpieczeństwo ! Samo mówi za siebie. Tego najbardziej doświadczyli, Ukraińcy ! Tu należy się zastanowić !
20 marca 2015
+1
-3
PL
4a5-99e
~ stan   Debiut Biłgoraja w programie Młodzież Kontra

17 marca 2015
brak ocen
PL
252-5c9
~ łozon   PO CO PRZYJECHAŁ - KTO GO TU CHCE !!!!!!
17 marca 2015
+7
-0
PL
34f-37b
~ 43334   Pani Faryna Kocha pani swoje dzieci i głosuje pani na to coś wstyd! jaką przyszłość im pani szykuje? pomyślała pani?.
16 marca 2015
+4
-0
PL
59a-39b
~ kwiatek   Ciekawe, to wiele tłumaczy

16 marca 2015
+5
-0
PL
b82-9ef
~ xyz   Dlaczego Komorowski mówi, że Konstytucja 3 Maja była drugą w Europie? Dlaczego mówi na Jana Pawła II "Jan Paweł Trzeci"? - pytali ludzi z Komorobusa mieszkańcy Otwocka. Pojazd kandydata PO przywitali przychodząc z plastikowymi krzesłami. W odpowiedzi członkowie sztabu Bronisława Komorowskiego wskoczyli do autobusu i wyjechali.
15 marca 2015
+7
-1
PL
3da-0eb
~ xd  do ~ Zus   na 1 miejscu bo ma nazwsiko na B Bielak-Furlpa przypominam nie Furlepa...
15 marca 2015
brak ocen
PL
3da-0eb
~ Gall Anonim  do ~ aaa   Nie myślisz ze była 1 na liście bo ma nazwisko na B? przypominam Bielak-Furlepa nie Furlepa
15 marca 2015
+1
-0
PL
db1-3a7
~ Wyborca  do ~ wyborca   Poprawka mój komentarz poprzedni był do ~~~~patrzący na środowisko PIS
15 marca 2015
brak ocen
PL
db1-3a7
~ wyborca  do ~ xz   OJ oj coś ci się pomieszało ten drogowiec to juz od dawna nie jest w PiS,Wystąpił z PiS wraz z Czarny, Doliński, Dudek, Kurzyna, Późniak, Siwik, Wilczyński utworzył sobie nową inicjatywę /dla zmylenia ludzi myślę/ PIS - tj. Prawicowa Inicjatywa Społeczna 6.02.2013. W ostatnich wyborach Wyborcy ich za to ocenili odpowiednio.
15 marca 2015
+2
-0
PL
34f-37b
~ xz\  do ~ patrzący na środowisko PIS   A ta co zorganizowała tę żenadę ponoć kluczami w uczniów rzucała? ot i cała świętość POwców o aferach co i rusz zamiatanych pod dywan już nie wspomnę co za obłudni ludzie są w PO!
15 marca 2015
+7
-1
PL
b88-6bf
~ obserwator   Kolejny polityk, który przypomina sobie o Biłgoraju w przeddzień wyborów, a potem robi z nas wała.... Żenujące...
15 marca 2015
+7
-1
PL
f8a-0bd
~ patrzący na środowisko PIS   No tak - lepsi są ci wokół PiSu
drogowiec, który od wyborów jest na zwolnieniu, działacze jeden podobno zrzuca ucznia ze schodów, drugi pokazuje to co ma z tyłu na meczu,i właściciel gazety-klasa sama w sobie, jeszcze młode wilki które nagrywają się nawzajem- Macie rację - jak oni dojdą do władzy to będą rządzić lepiej, nie chcąc dla siebie, rodzin i znajomych nic, będą działać za darmo
15 marca 2015
+3
-4
PL
5ab-58e
~ Warszawiak  do ~ obserwator   obserwatorze to ty, chyba mieszkasz w jakiejś innej Warszawie, Bo w Warszawie - stolicy Polski trudno znaleźć popierającego PO - mówię o rodowitych warszawiakach a nie słoikach.
15 marca 2015
+3
-1
PL
38d-3e4
15 marca 2015
+5
-0
PL
5ab-58e
~ cba  do ~ wygra Komorowski   Ty jesteś jak widać największym frustratem na tym forum.
15 marca 2015
+2
-1
PL
5ab-58e
~ cba  do ~ Jan   To on witał komoruskiego jak przyjechał bronkobusem, zatem patrzmy i obserwujmy naszych witających,
15 marca 2015
+2
-1
PL
5ab-58e
~ cba  do ~ Młody człowiek   Młody człowieku a z twoją głową to w porządku???? A w rodzinie wszyscy zdrowi????
15 marca 2015
+6
-2
PL
687-a40
~ Młody człowiek   tak tak macie rację mamy głosować na tych co rządzą Polską od czasu okrągłego stołu na trch co sprzedali Polski majątek obcemu kapitałowi na ludzi pokroju Tokarskiej , Kaczyńskiego ,Komorowskiego , na PSL , PO , PiS i pochodne tych partii którzy w myśl ustanowionego przez siebie prawa okradają Polskę i Polaków dość popierania koryta i pokomunistycznych towarzyszy z pod znaku "knajpa sowa i przyjaciele" . Młodzi muszą dać do zrozumienia że jest nas ponad milion i mamy coś do powiedzenia w tym Kraju ,Kraju rozkradanym i rozsprzedawanym ,grabionym i okradającym obywatela . GŁOSUJMY NA GRODZKĄ ONA NIC NIE ZMIENI !!! ALE NIE BĘDZIE GORZEJ !!!! PRZYNAJMNIEJ NIE ROBI WYBORCY WODY Z MÓZGU !!!! MŁODZI GŁOSUJMY NA GRODZKĄ !!! AKCJA NA FACEBOOKU - GŁOSUJ NA GRODZKĄ !!!
15 marca 2015
+1
-5
PL
38d-3e4
~ ryś  do ~ wygra Komorowski   Ciekawe czy PO płaci za te powierzchnie reklamowe i komu - bo za reklame na samochodzie także się płaci gmninie.
15 marca 2015
+3
-0
PL
3fb-cd5
~ Jan   Ciekawe kto płaci za te bronkobusy? Może ta forsa to jest z łapówek co biorą funkcjonariusze z Platformy Oszustów. Ostatnio nakryli jednego co brał ,,w łapę" od jednego Żydka ponad 100 tyś a pozostałe 500 tyś miał mu dopłacić po załatwieniu sprawy. Podobno ten co brał forsę to obiecywał, że ma duże znajomości w Platformie i sprawę załatwi. O budowę jakiegoś budynku chodziło. W telewizji i w radio -cisza. Podobno blokadę na tę informację założyli i straszyli dziennikarzy wywaleniem z roboty. Oto jest cała prawda o tej złodziejskiej klice.
15 marca 2015
+7
-1
PL
d07-7c3
~ wygra Komorowski   Jeżdżący Bronkobus to tak jak bilbord na kółkach. Ilość uczestników nie ma tutaj znaczenia. Co innego gdyby był sam kandydat na prezydenta. Aut ciągnących przyczepkę z bilbordem na kółkach podczas ostatniej kampanii do samorządu było wiele. Nawet całe rodziny były eksponowane.
15 marca 2015
+2
-2
PL
d07-7c3
~ wygra Komorowski   Jakiś pisoowiec na forum chciał wiedzieć ile jeżdzi Bronkobusów. Odpowiadam. Jest ich 17. Trzeba uważnie czytać treść artykułu.
15 marca 2015
+2
-5
PL
d07-7c3
~ wygra Komorowski / do Jana   Jesteś prostakiem mówiąc o Wujcu,że jest ślepawy. Jak możesz durniu naśmiewać się i wytykać ułomność chorobową u innego człowieka. Jesteś ZEREM jak mawiał klasyk.
15 marca 2015
+1
-8
PL
d07-7c3
~ wygra Komorowski   Ależ na forum mnóstwo frustratów. Liczy się wynik końcowy. A to że wygra Komorowski jestem pewny. Duda też nie odwiedzi pisowców z Biłgoraja. Nawet autokaru nie macie. He, He.
15 marca 2015
+3
-7
PL
0ef-61f
~ aaa  do ~ GallAnonim   A ty sądzisz, że inni nie mają "zatrutego życia" jak chodzą miesiącami a często latami i szukają pracy i nagle dowiadują się, że ta pani jest na liście na pierwszym miejscu...... a oni nie mają męża dyrektora????
14 marca 2015
+1
-1
PL
695-3eb
~ j_a   żenada
14 marca 2015
+2
-0
PL
3da-0eb
~ ....  do ~ GallAnonim   nie maja wlasnego zycia zazdrosc zazdrosc!!!
14 marca 2015
+1
-0
PL
3da-0eb
~ GallAnonim  do ~ tylko posadka potrzebna   Ludzie! Czy wy nie macie własnego życia i zatruwacie innym ludziom życie ?! Co was obchodzą ich sprawy?1 Jesteście NIENORMALNI!! Po co wrzuciłeś ten link? Dało ci to coś?
14 marca 2015
+1
-1
PL
3da-0eb
~ obserwator  do ~ A,   monitoruj sobie ten konkurs i daj znac kto go wygral!!!! a i pani BIELAK-FURLEPA dla przypomnienia
14 marca 2015
+1
-0
PL
3fb-cd5
~ Jan   Zosia Samosia prezydenta zapraszała ale nie wie czy gajowy Komorowski przyjedzie. Pani Zosiu Samosiu jak by pani pojechała do Warszawy popilnować mu żyrandola w Leśniczówce to na pewno by przyjechał. A tak obejrzeliśmy tylko bronkobusa i czujemy głęboki bul / to ze słownika gajowego/ że do nas nie przyjechał i nie wydukał z kartki paru zdań co mu doradca , ślepawy Wujec nagryzmolił.
14 marca 2015
+12
-3
PL
913-7cc
~ nn   ale lemingi, Patro to już sam siebie przechodzi
14 marca 2015
+12
-0
PL
34f-37b
~ 43334   Za podpisanie zwyrodniałych ustaw 67, GMO, za podnoszenie podatków, za robienie POLSCE i POLAKOM wstydu na scenie międzynarodowej za to wszystko mamy głosować na tego zakłamanego obłudnego buraka?! Czy wy nas macie za idiotów?!!!!!
14 marca 2015
+19
-1
PL
34f-37b
~ 43334  do ~ jan   Za podpisanie zwyrodniałych ustaw 67, GMO, za podnoszenie podatków, za robienie POLSCE i POLAKOM wstydu na scenie międzynarodowej za to wszystko mamy głosować na tego zakłamanego obłudnego buraka?! Czy wy nas macie za idiotów?!!!!!
14 marca 2015
+8
-1
PL
08d-bf7
~ obserwator   Gorszego miasta na kampanie nie mógł sobie wybrać .Zwolenników na palcach u jednej ręki pewnie można policzyć .Przecież Biłgoraj to PiS pełną gębą .Niestety nic tu nie da opluwanie człowieka bo z pewnośćią wygra te wybory.Wystarczy zapytać warszawiaka bądz ludzi mieszkających po prawiej stronie Wisły czy jest im teraz źle ?? Odpowiedz brzmi że jest bardzo dobrze Zreszta widze to jeżdząc po kraju że tam sie rozwija i kręci .Zamożność społeczeństwa widać stojac w kilkukilometrowych korkach że stać ich na nowe auta i nie jeżdzą MPKiem .A tu u nas nic sie nie zmieni zawsze była bida i dziadostwo od zaranie dziejów bo to jak to oni mówia prawie Ukraina .I kto by nie rządził tu u nas nie będzie lepiej .Zresztą mam już 40 lat i nie pamiętam żeby ktoś kiedyś powiedział że byż w Polsce Rżad który dobrze rządził
14 marca 2015
+4
-3
PL
a8e-2aa
~ bar93xxx   na kogo wy ludzie glosujecie polska sprzedana vat do gory wiek emertyalny do gory wszystko w gore zle sie zyje kazdy wyjezdza za granice. glosujecie za realne zaslugi dla polski a nie dlatego ze komorowski sie ladnie usmiecha na spotkaniach i jest sympatyczny i mily i rozmawia z ludzmi
14 marca 2015
+12
-1
Gość  do ~ cgg   Oni już dawno "odlecieli" od rzeczywistości. Przecież "naczelny szczekacz PO" już dawno powiedział, że biedni powinni iść na szczaw i mirabelki.
14 marca 2015
+6
-0
PL
0b2-f80
~ Gość  do ~ he/./.   Rozumie, że piszesz o sobie... Właśnie tym się różnimy, że rodzimy mieszczuch nikomu nie ubliża, tylko stwierdza fakty. A ty sam o sobie i sobie podobnym wydajesz świadectwo....
14 marca 2015
+1
-2
PL
0b2-f80
~ cba  do ~ Były sympatyk PO   Lepiej późno niż wcale. Gratuluję Ci samodzielnego myślenia.
14 marca 2015
+7
-0
PL
454-abf
~ jan   Dziekuje KOmornikowi za podwyrzszenie podatku oraz wieku emerytalnego.
14 marca 2015
+14
-1
PL
454-abf
~ Jan  do ~ Młody Człowiek   Krzysiek nie rób sobie jaj :)
14 marca 2015
+7
-0
PL
cf7-e09
~ xfvf   Sześciu wyborców już ma szogun historyk Jana Pawła 3 ciego.A kto na niego zagłosuje?Wszystkie urzędasy ustawione ,wybory będą sfałszowane bo już kiedyś Starszy brat Michnik powiedział raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy ,tylko rewolucja może zmienić tej kraj bo krwiopijcy ze znaku PO będą wyzyskiwać i dusić naród ile się da ,Jak faraon Żydów
14 marca 2015
+12
-1
PL
7e3-984
~ pawulon  do ~ jogi   Ze zrozumieniem powiadasz, a sarkazm i cynizm i pytania retoryczne to pojęcia jak widzę Tobie nie znane:D. Pytałem retorycznie używając skrótu myślowego "ile jeszcze oprócz tych 17 wypuścili w Polskę". "Nasz kraj taki pienkny". "Tegoroczna wegetacja roślin wybuchła nadzwyczaj bujnie" NIEpozdrawiam!!
14 marca 2015
+1
-0
PL
c7a-7b3
~ Młody Człowiek  

tak tak macie rację mamy głosować na tych co rządzą Polską od czasu okrągłego stołu na trch co sprzedali Polski majątek obcemu kapitałowi na ludzi pokroju Tokarskiej , Kaczyńskiego ,Komorowskiego , na PSL , PO , PiS i pochodne tych partii którzy w myśl ustanowionego przez siebie prawa okradają Polskę i Polaków dość popierania koryta i pokomunistycznych towarzyszy z pod znaku "knajpa sowa i przyjaciele" . Młodzi muszą dać do zrozumienia że jest nas ponad milion i mamy coś do powiedzenia w tym Kraju ,Kraju rozkradanym i rozsprzedawanym ,grabionym i okradającym obywatela . GŁOSUJMY NA GRODZKĄ ONA NIC NIE ZMIENI !!! ALE NIE BĘDZIE GORZEJ !!!! PRZYNAJMNIEJ NIE ROBI WYBORCY WODY Z MÓZGU !!!! MŁODZI GŁOSUJMY NA GRODZKĄ !!! AKCJA NA FACEBOOKU - GŁOSUJ NA GRODZKĄ !!!
14 marca 2015
+7
-11
PL
70b-461
~ ave---ja   http://www.e-meblostyl.pl/files/e-meblostyl_stoly_krzesla_k10.jpg
nie bylo prezydenta ale krzeslo wzieli :)
14 marca 2015
+3
-0
PL
31b-4e6
~ he/./.  do ~ Gość   Odezwał sie panisko z wieeeelkiej metropolii a słoma wystaje z trzewików i żarcie ze stonki
14 marca 2015
+5
-3
PL
d9a-181
~ po prezydenckiemu powiedzeniu   w lesie łosie kwiczą a sami swoi głosy liczą
hej hej hej
darz bór
14 marca 2015
+5
-0
PL
a22-525
~ jogi  do ~ pawulon   Toż jest napisane że 17 - po jednym na każde województwo i 1 na Warszawkę :)
Czytaj ze zrozumieniem...
13 marca 2015
+2
-0
Drakkar  
13 marca 2015
+4
-0
PL
e89-970
~ cgg   Dzisiaj małolaty zbierały w biedronce jedzenie dla żebraków , czy dał może ktoś jakieś jedzenie dla nich z tego Bronkobusa?Czy oni umieją tylko brać ?
13 marca 2015
+10
-0
PL
e89-970
~ jy   tylko kryminały i urzędasy głosują na gajowego i partię oszustów, kupa złodziei i karierowiczów.Lemingi wszystko sprzedać samemu żyć a inni niech zdychają za 1000zł .Szczaw i śliwki przywiezli?Oto przyszłość kraju
13 marca 2015
+16
-0
PL
581-562
~ Były sympatyk PO   W poprzednich wyborach głosowałem obiema rękoma byłem za Komorowskim. Bo Kaczyński niebezpieczny itd. Ale od kiedy ta banda bo inaczej nie nazwę tego, lasy chciała nocą sprzedać. To nie ma ch...a żebym na niego zagłosował!
13 marca 2015
+16
-0
PL
abb-52e
~ Gość  do ~ wszyscy jesteście wieśniakami   No właśnie jeżeli na wsi mieszkają mają ha, maszyny, hodowle, dopłaty z Unii, rodzice emerytury rolnicze, bo ziemię przekazali synowi czy córce to po jakiego jeszcze zabierają pracę ludziom mieszkającym w mieście, dla których praca jest jedynym źródłem utrzymania??? Oni nie włażą na wieś i nie odbierają wam waszych "warsztatów pracy", a WY to robicie????
13 marca 2015
+9
-1
PL
d9a-181
~ tylko posadka potrzebna  do ~ A,   http://instidy.com/_magdaa_a
13 marca 2015
+1
-1
PL
52b-6af
~ po prostu e   Żenada
13 marca 2015
+11
-0
PL
e7a-1ac
~ wszyscy jesteście wieśniakami   A chleb skąd macie
kiełbaskę skąd macie,, duraki,,
13 marca 2015
+4
-4
PL
173-3a9
~ Biłgorajak  do ~ Br   Ale mi poprawiłeś humor, dzięki.
13 marca 2015
+3
-0
PL
359-e5a
~ A,   Najpierw Furlepa daje prace swojej teściowej na OSiR i bratu zony a później robi konkurs i daje prace koleżance zony na OSiR. Teraz im mało i chce zone do ZUS wsadzić przez PSL. Pilnujcie w ZUS tego konkursu. I dajcie do mediów jak ustawia konkurs. To zwykly człowiek nie może znaleźć pracy bez znajomości?
13 marca 2015
+16
-1
PL
52b-6af
~ Br   h**p://img.wiocha.pl/images/3/7/371e9ac75f66b975cbf1907bf0457735.jpg
[img]http://img.wiocha.pl/images/3/7/371e9ac75f66b975cbf1907bf0457735.jpg[/img]
Tyle w temacie...
13 marca 2015
+7
-0
PL
84c-c19
~ Zus   Wiadomo juz o konkursie do ZUS? Zona dyrektora OSiR pani Furlepa która nigdy u nas w ZUS nie pracowala nagle jest na pierwszym miejscu na liscie w konkursie do ZUS. Jakim prawem. Startuje tyle madrych osob które juz u nas pracowaly a Magdalena Furlepa jest pierwsza. Mowia u nas ze to wpływ PSL ze starostwa i te miejsce pracy ma obiecane. Jak tak można robic konkursy?
13 marca 2015
+10
-0
PL
173-3a9
~ Biłgorajak  do ~ Andrzej   Widziałeś ty " panią ze wsi", bo ja NIE. A znasz to powiedzenie Chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa - nigdy...?????
13 marca 2015
+3
-4
PL
173-3a9
~ Biłgorajak  do ~ łobuzek   Masz całkowitą rację.ZUS< KRUS< US< Starostwo - większość to wiocha, a Biłgorajacy - zdolni, wykształceni zmuszeni są jechać za praca w Polskę albo szukać poza granicami Kraju, a później mówią, że "Biłgoraj sie starzeje..."
13 marca 2015
+4
-0
PL
c3a-bc3
~ łał!   6 osób w takiej wielgachnej landarze - to musi być balanga!
13 marca 2015
+5
-0
PL
e3f-5be
~ może to był   nie bronkowóz a burakowóz ten z blokady w Księżopolu
13 marca 2015
+14
-1
PL
358-179
~ Andrzej   lepiej być pania ze wsi niż frustratem przed klawiaturą ;-)
13 marca 2015
+7
-1
PL
358-179
~ juliusz   w druga stronę tez to działa czy ludzie z Biłgoraja nie pracują w innych miejscowościach tez na wioskach ?
13 marca 2015
+2
-2
PL
a0b-dfb
~ Hej,  do ~ x   z tego co wiem to ona nie pracuje tylko całymi dnismi przez telefon gada.
Paa
13 marca 2015
+3
-0
PL
e7a-1ac
~ Nie mrtwcie się   On jest jak,, samuraj,,potrafi opuszczać własne ciało a więc jest wszędzie, możecie się nawet do niego modlić zapewne was usłyszy.
13 marca 2015
+2
-0
PL
e7a-1ac
~ J23 ZNOWU NADAJE   Śmiechu warte kłaniać się do pustego autobusu,a liczba na tym wiecu jest porażająca.trzeba było rodziny przyprowadzić.
13 marca 2015
+41
-2
PL
b98-9d5
~ ALE DZIADOSTWO   PRZYJECHAŁ BRONKOBUS BEZ BRONKA:///
CZEKAMY NA PANA DUDĘ!!!
13 marca 2015
+11
-3
PL
086-ce3
~ xao   Pewnie w tym busie wozi się krzesło
13 marca 2015
+7
-0
PL
ead-e79
~ Dizzi25   Samorządowcy z Biłgoraja pomagają w kampanii człowiekowi, który podpisał ustawę o podniesieniu wieku emerytalnego, podniesieniu podatku Vat i wiele ustaw, które nie powinien podpisywać ze względu na dobro obywateli!!! To jest straszna porażka, że ludzie dalej będą głosować na pana Komorowskiego!!! Trzeba być totalnym idiotą, żeby nie widzieć jak żyjemy w naszej wyprzedanej przez pana Komorowskiego, pana Tuska i cały ten rządzący bajzel Polsce!!! LUDZIE CZAS NA ZMIANY! My młodzi obywatele po ukończeniu studiów chcemy pracować, pracować w Polsce!!! Nie chcemy wyjeżdżać na obczyznę!!! Chcemy zostać tutaj, w naszej Polsce i żyć godnie! Jeśli nie zmienimy władzy, nie zmienimy także swojego życia!!! Ludzie pomyślcie o tym przy najbliższych wyborach!!!
13 marca 2015
+57
-3
PL
523-ef1
~ pawulon   Tym miłym akcentem pan Komorowski popełnił sepuku na biłgorajskiej ziemi :D Bronkobus bez Bronka, czyli kampania widmo. Mają rozmach sku...... jak mawiał "Siara" Siarzewski :D Ciekawe ile takich busów wypuścili w Polskę?
13 marca 2015
+39
-3
PL
e02-3d6
~ Młody Człowiek   tak tak macie rację mamy głosować na tych co rządzą Polską od czasu okrągłego stołu na trch co sprzedali Polski majątek obcemu kapitałowi na ludzi pokroju Tokarskiej , Kaczyńskiego ,Komorowskiego , na PSL , PO , PiS i pochodne tych partii którzy w myśl ustanowionego przez siebie prawa okradają Polskę i Polaków dość popierania koryta i pokomunistycznych towarzyszy z pod znaku "knajpa sowa i przyjaciele" . Młodzi muszą dać do zrozumienia że jest nas ponad milion i mamy coś do powiedzenia w tym Kraju ,Kraju rozkradanym i rozsprzedawanym ,grabionym i okradającym obywatela . GŁOSUJMY NA GRODZKĄ ONA NIC NIE ZMIENI !!! ALE NIE BĘDZIE GORZEJ !!!! PRZYNAJMNIEJ NIE ROBI WYBORCY WODY Z MÓZGU !!!! MŁODZI GŁOSUJMY NA GRODZKĄ !!! AKCJA NA FACEBOOKU - GŁOSUJ NA GRODZKĄ !!!
13 marca 2015
+4
-11
PL
52b-6af
~ kolega  do ~ Michał   a co takiego w tej szkole zrobiła?, sztucznie rozdmuchana przez ,,przyjaciól" afera, przez zazdrosne niedowartosciowane panie
13 marca 2015
+3
-4
PL
ef3-519
~ Agnieszka Piętak - Faryna   to ta była wicedyrektor od kluczy? Jaki awans, taki spadek... Reklamują BULA KOMOROWSKIEOGO!!!
13 marca 2015
+10
-1
PL
d57-004
~ łobuzek  do ~ x   wszystkie urzędy w biłgo w większości są poobsadzane wieśniakami z tutejszych mniejszych miejscowości , zamiast pola pilnować garną się drzwiami i oknami buce do władzy i do koryta.
13 marca 2015
+9
-0
PL
759-52e
~ Michał   Piętakowa - Faryna po tym co w szkole zrobiła szefową sztabu? Ludzie to chyba żart?
13 marca 2015
+6
-3
PL
45a-f86
~ x   To prawda że ta po prawej patrząc na zdjęcie po wyborach pracuje w urzędzie miasta? Pani Gromadzka z Korchowa. To dla ludzi z Biłgoraja pracy nie ma? Czym ta pani zasłużyła się? Wiecie?
13 marca 2015
+6
-1
PL
d9a-181
~ bob   szoguny z Biłgoraja głosują na Bronka
13 marca 2015
+13
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
we wtorek, godzina 19:02 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
dzisiaj, 11:16 Biszcza
Dwudniowe manewry w powiecie
31 maja 2024 Aleksandrów
Śledczy prowadzą postępowanie ws. drukarni banerów wyborczych w Aleksandrowie
Z ustaleń Onetu wynika, że w październiku ubiegłego roku w garażu na terenie jednej z posesji w Aleksandrowie drukowano materiały wyborcze Marcina Romanowskiego. Obecnie miały tam być drukowane banery kandydatów PiS do Parlamentu Europejskiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi prokuratura w Zamościu. Śledczy podejrzewają, że mogło dojść do nielegalnego wspierania komitetu wyborczego z pominięciem oficjalnych źródeł finansowania.
dzisiaj, 11:46 Łukowa
Akcja pomocy dla 4-letniego Pawełka
w środę, godzina 08:06 Powiat
9 miejscowości bez prądu
dzisiaj, 08:27 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
dzisiaj, 09:08 Biłgoraj
I LO im. ONZ w czołówce w kraju
we wtorek, godzina 10:03 Obsza
Ostatni dzwonek na przekazanie stanu wodomierza
dzisiaj, 21:13 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
we wtorek, godzina 14:25 Biłgoraj
W biłgorajskim muzeum można zwiedzać nową wystawę
w środę, godzina 07:53 Aleksandrów
Nowi sołtysi zainaugurowali kadencję
dzisiaj, 14:56 Lubelszczyzna
W regionie powstanie prawie 220 km dróg ekspresowych
Sieć tras ekspresowych w woj. lubelskim stale się zwiększa i liczy już ok. 230 km. GDDKiA realizuje kolejnych 13 odcinków dróg o łącznej długości niespełna 220 km.
2 czerwca 2024 Okrągłe
Turniej Wsi 2024 [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 12:17 Kraj
Oni zasiądą w Parlamencie Europejskim
w środę, godzina 15:40 Biłgoraj
To najlepsi sportowcy w powiecie [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 12 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju zorganizowano Podsumowanie Roku Sportowego 2023/2024. Podczas wydarzenia najlepsi w sporcie szkolnym odebrali dyplomy i puchary. Uhonorowano także nauczycieli i działaczy.
6 czerwca 2024 Goraj
Oficjalne powitanie nowej sekretarz
we wtorek, godzina 09:32 Huta Turobińska
Samochód w rowie. Gdzie jest kierowca?
w poniedziałek, godzina 06:06 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w niedzielę, godzina 11:09 Biłgoraj
Tak wyglądała czerwcowa garażówka [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 14:34 Biłgoraj
Zdarzenie drogowe na ul. Cegielnianej w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl