Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2014.02.10 20:00 | aktualizacja: 2014.02.12 13:07

PO spotyka się z mieszkańcami

Działacze Platformy Obywatelskiej z całego województwa rozpoczęli dziś w Biłgoraju cykl spotkań "POrozmawiajmy o Lubelszczyźnie". O tym co udało się w ciągu ostatnich 6 lat Biłgorajowi, powiatowi i całemu województwu mówili m.in. przewodnicząca Zofia Woźnica, posłowie Stanisław Żmijan i Mariusz Grad, a także członek Zarządu Województwa Tomasz Pękalski i wiceburmistrz Biłgoraja Michał Dec.
PO spotyka się z mieszkańcami
PO spotyka się z mieszkańcami

Ponad 2 tygodnie temu informowaliśmy o roboczym spotkaniu polityków PO z Lubelszczyzny Recepta na sukces Platformy Obywatelskiej dziś politycy o tym co udało się zrealizować w ciągu ostatnich 6 lat, dyskutowali z mieszkańcami. Zebranych przywitała przewodnicząca struktur powiatowych, Zofia Woźnica. Następnie Stanisław Żmijan, zastępca szefa wojewódzkich struktur PO przypomniał zadania zrealizowane przez rząd PO - PSL, mówił m.in. o sieci kolejowej, sieci autostrad, przebudowa portów lotniczych. Odniósł się także do pomysłu dotyczącego Lasów Państwowych - To nie jest żaden rabunek. Chodzi o znalezienie instrumentu, który będzie realnym wsparciem finansowania dróg powiatowych, które zajmują prawie 120 tysięcy km w naszym kraju - mówił poseł Żmijan. Poseł przypomniał, ze Biłgoraj był zawsze ważnym miastem na mapie województwa i to właśnie tu latem ub. roku odbyło się Pierwsze forum programowe PO, o którym mogli Państwo przeczytać w artykule Lubelska Platforma dyskutowała w Biłgoraju
Sukcesy powiatu biłgorajskiego w pozyskanych środkach unijnych, przypomniał poseł Mariusz Grad - Do powiatu ogółem wpłynęło 536 milionów. Biłgoraj i gminy powiatu dobrze wykorzystały ten czas. Wierzę, że tych pieniędzy w nowej perspektywie pozyskacie jeszcze więcej - podkreślał poseł Grad. O tym jakie zmieniła się Polska i Lubelszczyzna za czasów obecnego rządu mówił Członek Zarządu Województwa Tomasz Pękalski. - Państwo sami to widzicie jadąc przez Lubelszczyznę i Biłgoraj. Nasza i wasza praca zmienia obraz tak województwa, tak całej Polski. Biłgoraj ma wiele do pokazania - zaznaczył Tomasz Pękalski. Odniósł się także do nowego czasu programowania Unii Europejskiej i ważnego dokumentu PO - strategi rozwoju województwa lubelskiego. Członek Zarządu wymienił także najważniejsze inwestycje na Lubelszczyźnie: port lotniczy Świdnik, most na Wiśle w Kamieniu, przebudowę domów i instytucji kultury w całym województwie, park naukowo - technologiczny na Felinie, czy wreszcie 149 Orlików jakie powstały na terenie całego województwa.

O tym jak lata rządów PO - PSL wpłynęły na rolnictwo mówił Andrzej Mróz, dyrektor lubelskiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. - Wspólna polityka rolna wpłynęła na poprawę sytuacji rolnictwa, co widać choćby w ogromnym eksporcie. Bez funduszy UE, może byśmy do tego doszli, ale zajęłoby nam to kilkanaście lat. Z dopłat skorzystało 11 tysięcy rolników - podkreślił dyrektor ARiMR, Andrzej Mróz. Przytoczył także dane, z których wynika, że powiat biłgorajski w ostatnim programowaniu UE pozyskał 150 mln zł. Dyrektor wymienił na co będzie można pozyskać środki w nowym rozdaniu. Minione lata w nietypowy sposób podsumowała była wicewojewoda lubelska Henryka Strojnowska. - W ciągu ostatnich 6 lat otrzymałam 134 zaproszenia na otwarcie różnego typu inwestycji: małych i dużych. - Nie jesteśmy ich teraz w stanie wymienić i to jest dla mnie najlepszą miarą tych minionych lat. Powiat biłgorajski dobrze wypada na tle całej Lubelszczyzny.
Aby tak dalej było muszą państwo w pisanych obecnie projektach zwrócić uwagę na innowacyjność, słowo klucz obecnie. Spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy - apelowała Henryka Strojnowska.

Dane dotyczące Biłgoraja i powiatu przybliżył zebranym wiceburmistrz Michał Dec - Zrealizowaliśmy 42 inwestycje które były finansowane ze środków zewnętrznych. W naszym budżecie w ciągu ostatnich lat wydajemy po kilkanaście milionów na inwestycje w skali roku. Wybudowaliśmy 11 km, 300 metrów ulic, przebudowaliśmy Dom Kultury, halę OSiR, Zalew Bojary. Przy inwestycjach pracują ludzie - to daje prace ludziom i naszym firmom - podkreślał wiceburmistrz Dec. Zrealizowane projekty m.in. kampanie umożliwiające promowanie Lubelszczyny w kraju i poza jego granicami, przyponiała Zofia Woźnica. - Mamy szansę przybliżyć piękno naszej ziemi, pokazać pyszną kuchnię i gościnnośc mieszkańców. Realizujemy projekt tras rowerowych Polski Wschodniej - to wszytko przyciągnie do nas turystów - mówiła przewodnicząca lokalnych struktur Zofia Woźnica. Przypomniała także nowe projekty m.in. bezpłatnych szczepień przeciwko pneumunokokom, które są na etapie wdrażania.
Na zakończenie wiceburmistrz Michał Dec podziękował także wszystkim zebranym za pomoc i wsparcie okazane na etapie ubiegania się o realizację projektów. Na zakończenie obecni na sali mieli możliwość zadawania pytań.
Członkowie PO z terenu powiatu pytali m.in. o różnice w dotacjach do transportu kołowego i kolejowego, możliwość sprzedaży bezpośredniej swoich wyrobów przez rolników, czy remont drogi Frampol - Wysokie i w dalszej perspektywie Wysokie - Lublin.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
PO spotyka się z mieszkańcami, 1.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 5991
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (41)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
af3-b36
~ RCV  http://www.bogaty-typy.pl/index.php
Słyszeliście o tej stronie. Gościo z Platformy postawił na Kamila Stocha i wygrał 26000zł. Platforma daje możliwości ... Sami tą stronę zobaczcie!
10 lutego 2014
+63
-13
Ostatnio dodane komentarze
PL
e07-533
~ wqrw   ta sali tłok, było może nawet z 15 osób, pewnie tyle co liderów
13 lutego 2014
+3
-0
PL
e7e-1d5
~ las  do ~ biało-czerwony   raczej dla PSL
12 lutego 2014
+3
-0
PL
7c3-622
~ biało-czerwony   Centrala Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa liczy 3600 pracowników. Mam pytanie: czy liczba etetów dla swoich będzie rosła dalej? Czy osiągnie 5tys.?
12 lutego 2014
+8
-8
PL
806-d77
~ c   Niech opowiedzą jak dwoje radnych z PO na śląsku kupiło szpital za 135 tys, media o tym trąbiły tylko przez dzień a potem cisz, oto partia uczciwości
12 lutego 2014
+5
-8
PL
586-bf7
~ g   Kiedy podziękują niewolnikom ,że na nich tyrają?
12 lutego 2014
+9
-9
PL
33c-749
~ pietryk   "..już umiera ta kraina, tego nikt już nie powstrzyma.."
taki cyrk panowie pełowcy robią, jak z Trynkiewiczem w Rzeszowie. Duża część społeczeństwa polskiego albo jest głupia, albo specjalnie nie interesuje się, ale co się wyprawia to już jak w filmach Barei, debili z ludzi robicie! Panowie pełowcy, pisowcy !! Ch... wam w du** z waszymi obietnicami. Co wybory to samo! Obudź się głupi narodzie i przestań wybierać te same hieny polityczne, co na wyżej załączonych obrazkach
11 lutego 2014
+8
-7
PL
229-536
~ frydz  do ~ wet   masz racje ale w sumie mnie to cieszy bo widać że platformiarze się zwyczajnie boją że przegrają te wybory :)! Oni dali już nam POpalić teraz czas na nas! O dziwo wszędzie gdzie rodzą się chore pomysły rudego nie ma pozytywnych komentarzy aż tu nagle na bilgorajskiej "cudowne" slodzenie ha ha i -18 łapek znaczy tyle ile osób było na sali :)
11 lutego 2014
+6
-0
PL
dcd-10c
~ a  do ~ aa   a co daje rabin? bo na gminy żydowskie jest wydawana ogromna kwota z budżetu państwa. Na księdza ludzie dają dobrowolnie. A na rabinów zabierają nam bez naszej zgody!
11 lutego 2014
+6
-0
PL
c6c-ec2
~ Odważni przy klawiaturze   spotkanie miało charakter otwarty- można było przyjść i o wszystko zapytać lub skrytykować prosto w twarz,
przed ekranem komputera jest odwaga a w kontakcie bezpośrednim odwagi brak
11 lutego 2014
+7
-18
PL
e6d-4a8
~ normalny   POszlibyście se w horerę. Można żyć w biedzie rok, no dwa, nawet 25, ale dożywotnio!?!?!
11 lutego 2014
+12
-8
PL
0ed-655
~ lobby   Niedoszły sekretarz z Turobina szuka szczęścia. Sympatyzował z PiS teraz z PO. Mieli rację wójtowie. A garniak gdzie.
11 lutego 2014
+6
-10
PL
c12-cb4
~ ZDR   Widze platforma atakuje próbując klikać negatywne głosy w komentarzach, INTERNET TO NIE WSZYSTKO POCZEKAJCIE DO WYBORÓW :)))
11 lutego 2014
+12
-12
PL
53c-12e
~ Koks Romantyk   Blondyneczka na zdjęciu nr.3 10/10
11 lutego 2014
+4
-14
PL
b3c-fd0
~ b   Widać ,że tuba Po ruszyła do ataku , szkoda ,że biedoty na komputery nie stać i internet
11 lutego 2014
+9
-14
PL
b3c-fd0
~ x   Proponuję wyborcom PO żeby spłacali długi jakich narobili ich kumple ,bo trzeba być zwykłą gnidą żeby brać kredyt i kazać innym spłacać
11 lutego 2014
+15
-13
PL
34f-37b
~ 455   stronniczość tego portalu i manipulacja ocenami komentarzy prowokują do wymiotów wstyd administratorzy udowodniliście właśnie że ten portalik nie jest niezależny i że jest tubą jedynie słusznej partii
11 lutego 2014
+10
-13
PL
b3c-fd0
~ f   Był wykład o szczawiu i śliwkach?
11 lutego 2014
+16
-11
PL
ac1-7e1
~ jaaa   frekfencje podbiło dwóch braci Pana Stanisława. na kolejne spotkanie przyjdzie kolejnych dwóch, zawsze to "sztuczny tłum" zaintefesowanych POrządnymi działaniami tej grupy ludzi.
11 lutego 2014
+13
-15
PL
794-6af
~ sympatyk   najlepiej siedzieć i narzekać, nie dociera do was ile zostało zrobione dla naszego miasta? i to zasługa PO czy wam sie to podoba czy nie
11 lutego 2014
+5
-26
PL
22e-123
~ aa  do ~ z   to tak jakbym o KK czytał..
11 lutego 2014
+0
-8
PL
c8e-427
~ iza  do ~ x   po niszczy nasz kraj i rozprzedaje , tusk tylko podatki umie podniesc i ulgi na dzieci zabrac , niz dobrego nic nie zrobil
11 lutego 2014
+13
-10
PL
22e-123
~ aa  do ~ 455   idz do księdz to ci nakarmi dzieci..
11 lutego 2014
+4
-21
PL
34f-37b
~ 455   Największe osiągnięcia po to skazanie ludzi na pracę do śmierci, zabijanie dzieci w szpitalach i wprowadzenie zdrowego menu dla biednych dzieci czyli jedz szczaw i mirabelki to urośniesz wielki!!!!
11 lutego 2014
+12
-20
PL
773-b93
~ aaa   ALE TŁUMY - TYLKO KLUB WZAJEMNEJ ADORACJI !!!!
11 lutego 2014
+14
-16
PL
bd4-b5d
~ x   Kim są wyborcy platformy?Tym którym się dobrze żyje-sędziowie, prokuratorzy adwokaci, przedsiębiorcy ta cała fundacja 21,lekarze nauczyciele ci to dla pieniędzy wszystko zrobią,niewolnik z obozu pracy nie zagłosuję na PO.Ale PO zrobi wszystko żeby tacy nie poszli do wyborów jak mają głosować na innych , po prostu obrzydzą im wybory,a ja namawiam idzcie i głosujcie wszystko jedno oby nie na PSL i PO co zawdzięczacie PO? tyranie do 67 za grosze a gdzie ta średnia krajowa dla niewolnika?Niech się ktoś doczeka operacji bez łapówki ,niech Tusk za 1300zł sobie wybuduje dom i utrzyma rodzinę ,nie zrobiliście nic dla ludzi poza ich upodleniem
po
11 lutego 2014
+13
-15
PL
bd4-b5d
~ n   Nich zaczną od apelu do przedsiębiorców żeby lepiej płacili i wyjaśnią mi jak za 1500zł można na mieszkanie odłożyć a tej całej elicie życzę żeby wam szczawiu i śliwek w więzieniach nie zabrakło
11 lutego 2014
+13
-12
PL
18c-3cc
~ laluś   wszystko ładnie pięknie widzę inwestycje ok. Spoko miasto powiat się rozwija Za co dziękuję ale Czemu nic nie powiedziano o pracy? o emigracji? o bezrobotnych? o przedłużonych emeryturach? O pomocy dla grecji o wyjaśnienie co się stało z pieniążkami z ofe co będzie dalej? Ile PO ma zamiar podwyższyć znów podatki? Przecież już szykują 10 krotne podwyżki za garaże
11 lutego 2014
+15
-12
PL
7c3-622
~ drozd   Na spotkaniu sami członkowie PO którzy zawdzieczają intratne posady partii. Musieli być to i byli.
11 lutego 2014
+18
-12
PL
a09-8f6
~ hahahahaaa   tłumy,tłumy,tłumy...że nie ma gdzie palca wcisnąć !
11 lutego 2014
+19
-13
US
f72-9eb
~ vicvic   PO ELITA
PIS JELITA
11 lutego 2014
+1
-18
PL
75d-154
~ wet   Patrzcie jak to działa minus minus minus :)Manipulacja i propaganda Witamy w tuskolnadii!!
11 lutego 2014
+16
-15
Drakkar  do ~ 10   Kwota 1500 owszem ale tylko w wypadku kiedy paliwo będzie kosztowało 2 zł/litr analogiczne z innymi cenami które przy tych zarobkach powinny być o 50%-70% niższe.
Przy obecnych cenach często porównywalnych z zachodem Europy wynagrodzenie powinno wynosić około 5 tys.
Dowód na to że Polska jest kolejnym rynkiem zbytu.Polecam komentarz pana Ziemkiewicza oraz opinie internautów.
http://www.wykop.pl/link/1697332/porownanie-cen-butow-zara/
10 lutego 2014
+11
-17
Drakkar   1.Żaden urząd od Brukseli do sołtysa nie ma własnych pieniedzy wszystko to są pieniądze podatnika odebrane w postaci danin,podatków,koncesji,licencji itp,itd.
2.Każdy z nas płaci mniej lub więcej do pomysłów które mają nam pomagać lub też uszcześliwiać.Nie mamy na to wpływu.
3.W coraz wyższych podatkach,opłatach,cenach utrzymujemy instytucje,obiekty,ośrodki których działalnością nie koniecznie jesteśmy zainteresowani.Firmy państwowe,firmy transportu kolejowego czy kołowego POWINNY utrzymywać sie same bez dopłat ze strony podatnika.
4.Ośrodki kultury,sportu,rekreacji,turystyki warto oddać w prywatne ręce z możliwościa zarabiania na siebie bez niepotrzebnego obciążania podatnika.Podatnik sam powinien decydować na co chce wydawać swoje pieniądze.Może nie dotyczyć wojska,policji,sądów,straży pożarnej reszta dziedzin życia powinna sama sie wyregulować.Państwo może ewentualnie zaopiekować sie budową dróg z wpływów z taniego paliwa.
5.Dopłaty do rolnictwa to nic innego jak kolejne pozbawianie pieniedzy szarego podatnika rolnictwo przy ciągłym zapotrzebowaniu na żywnośc powinno utrzymać sie samo po wcześniejszym obniżeniu kosztów produkcji czytaj koszty paliwa czy maszyn rolniczych.
Kilka słów o unijnych dotacjach.

Mapa wydatków państwa.
http://www.mapawydatkow.pl/
10 lutego 2014
+9
-19
PL
b3c-fd0
~ v   Niech powiedzą o cygarach Tuska za 50zł albo o tym jak Borusewicz lata samolotem karmić psa,a i tak co oni mogą zaproponować szczaw i śliwki a studentom kursy spawaczy
10 lutego 2014
+12
-18
PL
b3c-fd0
~ 10   Nich zaczną od apelu do przedsiębiorców żeby lepiej płacili i wyjaśnią mi jak za 1500zł można na mieszkanie odłożyć?
10 lutego 2014
+11
-17
PL
b3c-fd0
~ z   1 List apostoła Pawła do Koryntian 6 rozdział 9 - 11 wersety:
"9 Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. Czy w platformie nie ma obłudników i złodziei?
o pijakach już nie wspominam
10 lutego 2014
+10
-20
US
480-a89
~ Prawy   Czas na zmiany! Pora by w Polsce rządzili ludzie honoru - Ruch Narodowy!
10 lutego 2014
+10
-23
PL
b3d-da1
~ j.w   8 prelegantów
tylko 14 znudzonych widzów
.
.
słabo jak na rozklajane plakaty w całym mieście od tygodnia
i reklamy w internecie
10 lutego 2014
+18
-25
PL
46b-b1b
~ Andrzej   Skoro jest tak dobrze, to po co będą te wyręby lasów? Pieniądze z OFE nie wystarczą? Jest kolejny pomysł - sprzedaż portów lotniczych z LOTem! Tempo fantastyczne. Chyba toczymy się w dół!
10 lutego 2014
+17
-29
PL
d43-9ec
~ Olgierd   Gdzie ci mieszkańcy? Pokażcie zdjęcia.
10 lutego 2014
+21
-31
PL
af3-b36
~ RCV   http://www.bogaty-typy.pl/index.php
Słyszeliście o tej stronie. Gościo z Platformy postawił na Kamila Stocha i wygrał 26000zł. Platforma daje możliwości ... Sami tą stronę zobaczcie!
10 lutego 2014
+63
-13
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w czwartek, godzina 12:25 Biłgoraj
Tłumy wiernych na Bożym Ciele [NOWE ZDJĘCIA]
Dziś przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgodnie z tradycją ulicami każdej parafii przeszły procesje z Najświętszym Sakramentem.
w środę, godzina 08:21 Księżpol
Do 14 czerwca można uniknąć kontroli na posesji
w czwartek, godzina 08:45 Powiat
Od soboty przerwy w dostawie prądu w powiecie
we wtorek, godzina 08:07 Lubelszczyzna
Lasy pod nadzorem
W dniach 27 maja - 5 czerwca strażnicy leśni z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie przeprowadzą akcję pod kryptonimem "Bezpieczny las 24".
w czwartek, godzina 19:59 Tereszpol
Procesja w Tereszpolu
we wtorek, godzina 13:25 Biłgoraj
Bolt w Biłgoraju
w środę, godzina 15:21 Biłgoraj
Dzień Strażaka w Biłgoraju [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 29 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju zorganizowano uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Wydarzenie było doskonałą okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień oraz awansów na wyższe stopnie służbowe
w niedzielę, godzina 19:29 Biłgoraj
Zderzenie osobówek w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
we wtorek, godzina 08:31 Tarnogród
Jubileusz w Tarnogrodzie
w środę, godzina 12:11 Biłgoraj
Zmiany kadrowe w komendzie
Wraz z końcem maja dotychczasowy komendant powiatowy policji w Biłgoraju insp. Marek Jamroz. Jego miejsce zajmie mł. insp. Ryszard Smoluch. Przekazanie obowiązków odbyło się w środowe przedpołudnie 29 maja.
w czwartek, godzina 13:18 Kraj
Policjanci w akcji
w niedzielę, godzina 20:26 Aleksandrów
Aleksandrów pamięta
we wtorek, godzina 08:16 Goraj
Mieszkanka Goraja skończyła 100 lat
Pani Weronika Misa, mieszkanka Goraja w dniu 26 maja obchodziła swoje setne urodziny. To wyjątkowa uroczystość, 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
22 maja 2024 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie [WYNIKI]
we wtorek, godzina 08:07 Księżpol
Auto z przyczepką w rowie [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 11:17 Biłgoraj
Motocykliści opanowali Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
Po kilkuletniej przerwie do kalendarza wydarzeń w Biłgoraju powraca Spontaniczna Motomajówka. W sobotę 25 maja zorganizowano piątą edycję zlotu, którego inicjatorem jest Spontaniczna Grupa Motocyklowa.
24 maja 2024 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu odzyskał oszczędności
w sobotę, godzina 17:54 Biłgoraj
Biłgorajanie świętują Dni Miasta
24 maja 2024 Biłgoraj
Od poniedziałku objazdy związane z zamknieciem mostu
W związku z remontem zabytkowego mostu przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju konieczne jest wyłączenie obiektu z użytkowania. Od poniedziałku 27 maja most będzie nieprzejezdny. Jak długo potrwają utrudnienia?
w niedzielę, godzina 08:41 Korytków Duży
Nocne zdarzenie drogowe [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 21:54 Biłgoraj
Drugi dzień świętowania [NOWE ZDJĘCIA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl