Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Inwestycje w mieście
2013.05.16 14:10 | aktualizacja: 2013.05.17 13:06

Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy

Jak dowiedział się portal bilgorajska.pl, z początkiem maja br. doszło do zmiany kierownika przebudowy głównych ulic miasta. Pomimo, że prace postępują, można mieć pewne zastrzeżenia co do jakości ich wykonania.
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy

O postępie w realizacji inwestycji za ponad 24 mln zł portal bilgorajska.pl informował Państwa w artykule Koszmar kierowców, udręka dla pieszych...

Teraz, na prośbę czytelnika, przyjrzeliśmy się także jakości wykonywanych prac m.in. sposobie układania krawężników na ul. Kościuszki. - Krawężniki są układane nierówno i z różnymi odstępami. Gdyby ktoś zwrócił na to uwagę od razu, po ułożeniu dwóch krawężników, byłoby inaczej. A tak robią co chcą. Zdaje sobie sprawę, że to spoiny, ale to niech wszędzie będą takie same. Po zalaniu betonem już nic się nie da zrobić. Poza tym krawężniki są już na rogach pokruszone, choć ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo są z granitu. Poza tym brak jest koordynacji. Prace wykonywane są obecnie w 3 miejscach, a rozkopane jest całe miasto - zwraca uwagę czytelnik portalu bilgorajska.pl.

- Budowa jest na bieżąco kontrolowana przez inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Osobiście wnioskowałem o zmianę kierownika budowy, bo nie podobało mi się, jak prace były do tej pory prowadzone. Od 1 maja jest nowy kierownik budowy - informuje w rozmowie z portalem bilgorajska.pl, Michał Dec, zastępca burmistrza Biłgoraja.

Tak sprawę komentuje nowy kierownik budowy, Marcin Ciesielski: - Są pewne mankamenty, ale będą wyłapywane i przed odbiorem poprawiane. Dopracowywaliśmy pewną metodę. Te przerwy między krawężnikami to spoiny dylatacyjne. To są rzeczy nie zrobione do końca, cały czas w trakcie realizacji. Staramy się, ale nie jestem w stanie wszystkich upilnować - mówi Marcin Ciesielski.

Kierownik zapytany o ubytki w krawężnikach zapewnił, że albo całe krawężniki będą wymieniane albo będą szlifowane.

Także wiceburmistrz widzi konieczność poprawek. - My też pewne uchybienia w ułożeniu krawężników zauważamy. Jednak zadanie nie jest teraz skończone i nie można go oceniać. W tej chwili trwa naprawianie chodnika na ul. Zamojskiej. W taki sposób to na pewno nie będzie odebrane - komentuje wiceburmistrz.

Przebudową głównych ulic miasta, czyli Zamojskiej, Kościuszki oraz Tarnogrodzkiej, zajmuje się konsorcjum trzech firm. Liderem jest firma z Lubartowa oraz dwóch podwykonawców - odpowiedzialnych za kanalizację sanitarną oraz prace związane z elektryką.

Red.
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy, 3.0000 out of 5 based on 4 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 19948
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (47)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
08a-274
~ lowelas  tragedia z tym remontem!dziewczyny mini pozakładały,wiatr wieja,piasek nawiewa a później w zębach trzeszczy!
16 maja 2013
+41
-3
PL
837-b53
~ rowerzysta  Na zamojskiej, ścieżka rowerowa to jakaś parodia, kolor kostki, zamiast być ułożony tak jak wcześniej, czyli czerwona po lewej, a szara po prawej, jest odcinkami ułożona w kratkę, krawężniki na podjazdach są za wysokie, ostatnio były jakieś poprawki, ale dalej są wysokie. Przed przebudową zdecydowanie było lepiej..
16 maja 2013
+40
-2
KZ
674-cad
~ Zepsute Auto  Niech Rosłan więcej bierze łapówek to będziecie mieli drogi ze złotego ale gówna.
16 maja 2013
+32
-6
Ostatnio dodane komentarze
PL
a2c-1f4
~ Etam !   żeby im kopara sama się odpaliła i rozwaliła ten budynek co przypomina mitologiczną Stajnię Augiasza i pozostawiła wielki dół rozkopany albo zrównała ziemię i można było by kartoflisko tam albo innego klomba kwietnego posadzić to by była wyborna wiadomość .
Kierownik Budowy na budowie to jest jak Kapitan na statku i możecie mu wszyscy O !!! -skoczyć na garb którego nie ma np.
1 czerwca 2013
+2
-0
PL
681-506
~ xyz  do Drakkar   Popieram :d
29 maja 2013
+1
-0
PL
429-c20
~ t   <script src="http://www.kinomaniak.tv/embed-script/63F1E01C45808345?width=630&height=420" type="text/javascript"></script>
19 maja 2013
+0
-1
PL
f9c-201
~ powinni na pod podsypkę  do ~ Chodnik   dawać filc wtedy wytrzymałość chodników się bardzo podnosi i ich technologiczna żywotność w kwestii równości.
Oczywiście dobrze jest też do pisaku jak dodadzą odrobinę cementu .
I tak wyładniał Biłgoraj !!!
Pozdrowionka dla biłgorajanek i ich obcasków.
19 maja 2013
+1
-0
PL
346-233
~ Zyczliwy   Panie Burmistrzu niech ktoś popatrzy czy prawidło są ustawiane krawężnik, bo jak zostanie nałożona nawierzchnia asfaltowa to nie wiem czy nie będzie wyżej od krawężników. W ogóle ta firma i ta na zamojskiej z tym rondem wielka to porażka.
18 maja 2013
+2
-0
PL
2f3-968
~ kierowca drezyny   zamojska chodnik-ścieżka rowerowa jak na taką wioskę w tłoku przejdzie poszerzenie ulicy lub zwężenie w niektórych miejscach +,- 5 cm można wyciąć drzewa czemu nie jak znajomy ma tartak to ok krawężniki granitowe ubite w cenie betonowych granit ekstra tylko jak zakładam miniówkę to majt obesranych nigdy w życiu a jeśli chodzi o wykonanie to ci ludzie tylko pracują a właściciel firmy kasę czesze, jak to jest możliwe żeby oni coś umieli szef tylko potrafi nie ? z urzędem miasta jest jak z magikiem który wyciąga królika z kapelusza to i w tym budynku rozpusty nie wiadomo co się dzieje tylko podatki płać i morda w piach puki chodnika nie zrobią a póżniej słuchaj se płyt biłgorajaninie
18 maja 2013
+1
-0
PL
395-9ee
~ lowelas   dziękuję wszystkim za najwyżej oceniony komentarz i jednocześnie przyznanie że i wy borykacie się z takim samym problemem,ale co nie robi się dla przyjemności własnej jak i bliskiej nam osoby!
18 maja 2013
+4
-2
PL
837-b53
~ rowerzysta  do ~ lbl   Chodzi mi o odcinek obwodnica - wolaniny. Ostatnia warstwa asfaltu jest już położona, a z tymi podjazdami to już pisałem że ok 2 tyg. temu były podlewane asfaltem (chociaż nie wszystkie, bo jeden podjazd nie wiadomo czemu został nietknięty a krawężnik ma tam ok. 30-40 cm wysokości.)
18 maja 2013
+1
-1
PL
854-7e9
~ zxc  do ~ Kazik   Nie mogę się z Tobą zgodzić. Akurat krawężniki są ok, tylko ten baum na chodniku razi. Nie wiem czemu nie zastosowali płyt 50x50, a na ścieżkach rowerowych asfaltu. Koszt podobny a jakże inny wygląd i komfort użytkowania.
18 maja 2013
+2
-0
PL
c68-f5c
~ kierownik budowy  do ~ stal   pan perfect? Chodzi o to że nie ma rzeczy doskonałych. A prace ocenia się po zakończeniu a nie w trakcie. Pozdrawiam. Współczuję.
18 maja 2013
+0
-3
PL
ba1-374
~ cvfv   A co się stało ze starą kostką?Już po rodzinach rozdana i po kumplach?
17 maja 2013
+6
-0
PL
9e4-4b6
~   do ~ Chodnik   a jak myślisz po co rozebrali chodnik? A może po to by w tym miejscu wykopać coś i położyć jakąś rurę albo kabel. A jak już to zrobili to jak myślisz powinni zasypać podsypką czy piaskiem, bo z tego co wiem to piaskiem, a potem brukarze jak będą sobie robić podłoże pod kostkę to dopiero podsypkę.
17 maja 2013
+3
-0
PL
4bb-8f9
~ do zepsutego auta   nie tylko karoserie masz zepsutą , ale sterowniki ci wysiadły, jak całe życie kradłeś to w kimś złodzieja szukasz, takie wpisy do sądu - dla przykładu i upublicznienia
17 maja 2013
+4
-3
PL
7c3-622
~ kot parszywy   Co się czepiacie? Chłopaki się dopiero uczą. Do zimy nie ma szans na zakończenie.
17 maja 2013
+10
-1
PL
261-1fd
~ Chodnik   Proszę zwrócić uwagę na rozbierany na CAŁEJ długości po obu stronach chodnik przy Kościuszki. Piaseczek sypki zero cementu. Ciekawe, co było w specyfikacji budowlanej, zdaje się iż wymogiem jest podsypka cementowo-piaskowa na kilka centymetrów. Nic dziwnego że wszystko się psuje zaraz.
17 maja 2013
+9
-0
GB
391-3ed
~ BUDOWLANIEC   PO ZAPOZNANIU SIĘ, ZE ZDIĘCIAMI I ARGUMENTAMI KTÓRE KTOŚ KREUJE BO CHYBA NIE MA ZAJĘCIA. LATA SPĘDZIŁEM NA BUDOWACH, UKŁADANIU CHODNIKÓW, ODBIORACH PRAC BUDOWLANYCH ITD. I JAK WIDZĘ ROŻEK KRAWĘŻNIKA USZCZERBIONY LUB SPOINA NIE TAKIEJ SAMEJ WIELKOŚĆI A JEST PRZECIEŻ JAKAŚ ZAWSZE TOLERANCJA, TO NASUWA SIĘ PYTANIE, KTO MA INTERES W TYM BY BIĆ PIANĘ? LUDZIE WYLUZUJCIE!!!!! NADZUR MUSI BYĆ, ALE ŚWIAT NIE JEST DOSKONAŁY I PERFEKCYJN. ZA ROK NIKT NAWET NA TO NIE ZWRÓCI UWAGI, PO ZA DU...KIEM Z CHORYMI AMBICJAMI.
17 maja 2013
+13
-5
PL
b1f-90b
~ maniek  do ~ Z SB WSPÓŁPRACOWALI   co do niektórych to miałbym wątpliwości może mieli legitymacje PZPR ale nie SB a to różnica , choć nikogo nie bronię
17 maja 2013
+4
-0
PL
194-dfa
~ jola  do ~ PIS   to przeprowadzmy referendum jest okazja burmistrz nie otrzymal absolutorium!Ja chętnie będę zbierać podpisy tylko niech sie ta osoba przyłączy która ten komentarz napisala.....
17 maja 2013
+4
-0
PL
9e4-4b6
~   do Drakkar   wiele miejsc jest rozkopanych bo jest 3 podwykonawców i każdy coś robi na jakimś odcinku. Drogowcy lecą po kolei od zamojskiej w stronę miasta a np. Parster ma lub mial 6-7 grup które cały czas robiły to kanalizacje to burzówkę i elektrycy też coś tam dłubali.
17 maja 2013
+1
-0
NG
367-14d
~ Z SB WSPÓŁPRACOWALI   JANUSZ ROSŁAN,STANISŁAW SCHODZIŃSKI,MIROSŁAW PÓŹNIAK,MARIAN
TOKARSKI,Bara Artur,Tujak Mirosław Stanisław,Żbikowski Krzysztof Adam,Klecha Marian,Książek Tomasz Stanisław i Ryszard BIl
17 maja 2013
+17
-1
KZ
674-cad
~ Zepsute Auto   Niech Rosłan więcej bierze łapówek to będziecie mieli drogi ze złotego ale gówna.
16 maja 2013
+32
-6
PL
e18-f9f
~ Inspektor amator   Następna gazeta zeszła na psy, sami nic nie robią tylko krytykują innych.
pani redaktor w niedzielę pod ołtarz
16 maja 2013
+3
-6
PL
883-3ee
~ j.w  do ~ lbl   Tylko, że tam juz jest ostatnia warstwa asfaltu położona (chodzi o odcinek od Modela do drogi na Wolaniny)
16 maja 2013
+0
-1
CH
499-0cd
~ ch   a miało byc tak pięknie;)
16 maja 2013
+2
-0
PL
e9a-440
~ ujm   Gdy dochodzi do fuszerki w UM to zmieniają urzędników czy burmistrzów?Czy zmieny dotyczą tylko niektórych?
16 maja 2013
+2
-1
PL
6c1-6de
~ lbl  do ~ rowerzysta   tylko weź po uwagę to, że jak dojdzie nowa warstwa asfaltu to się poziom jego podniesie.
16 maja 2013
+3
-1
PL
aa8-7a0
~ ojejej   znawcy się znaleźli i do gazety lecą ,
ratunku Biłgoraj rozkopany
za małe zatrudnienie w firmach,
krawężniki granitowe ( zobacz sobie betonowe na rondzie Włosiankarska, co już resztki pozostały)
piasek zna ulicach
............ jedź człowieczku na ojcowiznę na wsi i wróć jak skończą
16 maja 2013
+9
-6
PL
026-718
~ to gdzie ty gębę wtykasz, że ci się ich piasek przyplątał ??  do ~ lowelas   buziuchnę ci zapiaszczyły mmmm !
Biłgorajanki mają zapiaszczone pisie .
16 maja 2013
+6
-4
PL
0c4-272
~ stal   Staramy się, ale nie jestem w stanie wszystkich upilnować - mówi Marcin Ciesielski. Tak mówi kierownik? Następny do zwolnienia.
16 maja 2013
+12
-0
PL
026-718
~ AK  do Drakkar   takie krawężniki robią jak Polska długa i szeroka w centrach miast .To jest podrabiany granit .Ja nie jestem drogowcem ale niech drogowiec jaki się raczy wypowiedzieć czy się mylę .
W każdym razie ładne krawężniki podnoszą prestiż w kwestii wyglądu miasta .
Podobnie istnieją kostki brukowe chodnikowe nazwy firmy nie będę reklamowa ale w nazwie mają odnośnik do słowo słońce w obcym języku,mają ładne katalogi i wyroby też .
16 maja 2013
+5
-2
PL
dd4-9c0
~ xyz   dalej niech robią wały w przetargach i wybierają do każdej przebudowy czy remontu pseudo-budowlanców
16 maja 2013
+9
-0
Drakkar   1.Czy przyjmuje ktoś zakłady na terminowe zakonczenie remontów?
2.Proponuje poczekać do końca robót a wtedy dopiero sie okaże kiedy bedzie remont po remoncie.
3.Wiem że pracownicy wykonuja cieżką pracę i remont ulic jest uciążliwy dla mieszkańców ale czy nie można korzystając z długiego dnia zatrudnic dwie ekipy bo jak ktos już wspomniał wiele miejsc jest rozkopanych i nic sie na nich nie dzieje.
4. Szanowny panie Burmistrzu i panie vice Burmistrzu mam nadzieje że panowie dotrzymają słowa i pojawią sie nowe drzewa na miejsce wyciętych lip.
5.Za pomysł z granitowymi krawężnikami ciepłej gorzałki życzę.
16 maja 2013
+11
-2
PL
08a-274
~ lowelas   tragedia z tym remontem!dziewczyny mini pozakładały,wiatr wieja,piasek nawiewa a później w zębach trzeszczy!
16 maja 2013
+41
-3
CO
3cf-0cb
~ Kazik   Co za idiota wymyślił krawężniki z granitu. Kto na tym zarobił i po co takie koszty zamiast na asfalt to zmarnowali masę pieniędzy.
16 maja 2013
+20
-5
ID
1d9-1e9
~ PIS   Pora na referendum Dec nie nadaje się a Rosłan nie interesuje się niczym oprócz pałacu BCK.
16 maja 2013
+7
-0
PL
942-b9f
~ xxx  do ~ j.w   Kolego firma z Janowa została parę lat temu kupiona przez tą z Lubartowa, tak więc firma jest z Lubartowa jedynie ekipa może być z Janowa.
16 maja 2013
+2
-2
PL
9c1-a5d
~ realista   Krawężniki złe, rondo na zamojskiej jeszcze gorsze... Czy tu nie można czegoś zrobić dobrze?
16 maja 2013
+12
-1
PL
8cb-068
~ majstersrajster   a do tego nie da się jechać samochodem bo ***** kaniony po całej długości ul.Kościuszki
odkąd rozpoczeły się te ich dziwne remonty musiałem zainwestować w nowe zawieszenie i za pewne niedługo znowu musiąbede to zrobić
GÓWNO NIE MAJSTRY !
16 maja 2013
+7
-2
PL
4c0-e05
~ ngfy   ilu naszych bezrobotnych robi przy tych ulicaci i chodnikach?
16 maja 2013
+10
-0
PL
c47-8c8
~ LBL   wzięli firmę tańsza wiec nie ma co się dziwić.
16 maja 2013
+10
-1
PL
91a-dfe
~ aleks   tak wgl to wie ktoś czemu jezdnia na rynku na skrzyzowaniu koło biedronki jest zwężana?? Nie wiem niby robią to aby było lepiej ale jak narazie widać ze wcale tak nie bedzie. co prawda inwestycja nie jest jeszcze skonczona wiec nie ma co oceniac no ale zeby nie bylo tak jak ze skrzyzowanie na zamojskiej i długiej. ale to tak się dzieje jak drogi u nas projektuja osoby z krakowa czy innego miejsca nie mając pojęcia jak wyglada sytuacja w rzeczywistosci
16 maja 2013
+4
-0
PL
18c-3cc
~ fala   wszytko ładnie pięknie inwestycje są realizowane A CO POTEM? Później odbiór i wszystko pozostawione na pastwę losu!! tak tak zero sprzątania zarastające krawężniki nie przycięta trawa, piasek i psie odchody :/? Ta inwestycja wytrzyma 3? 5? Lat? Co będzie później?
16 maja 2013
+7
-0
PL
883-3ee
~ j.w   W tekście jest błąd, bo jest 3 podwykonawców, a wszystkie roboty drogowe robi Janów Lubelski. Z Lubartowa nie ma żadnych pracowników, co najwyżej kierownicy.
16 maja 2013
+3
-0
PL
08a-274
~ bystrzak   oprócz fuszerki z położeniem to jakość i wymiary krawężników budzi niepokój
16 maja 2013
+5
-0
CN
f67-670
~ Drogowiec   Rosłan nie panuje nad miastem. Kolejna inwestycja jest fuszerką. Za kilka lat ulica Wiejska będzie zniszczona. Dzisiaj Poniatowskiego już jest do remontu. Miliony poszły do kieszeni i teraz macie gospodarnie.
16 maja 2013
+7
-0
PL
0c3-daf
~ Big Mac   A kto ulicę wiejską poprawi????
16 maja 2013
+6
-0
PL
837-b53
~ rowerzysta   Na zamojskiej, ścieżka rowerowa to jakaś parodia, kolor kostki, zamiast być ułożony tak jak wcześniej, czyli czerwona po lewej, a szara po prawej, jest odcinkami ułożona w kratkę, krawężniki na podjazdach są za wysokie, ostatnio były jakieś poprawki, ale dalej są wysokie. Przed przebudową zdecydowanie było lepiej..
16 maja 2013
+40
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
11 czerwca 2024 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
w niedzielę, godzina 15:12 Zastawie
Zawody w sporcie pożarniczym [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
w czwartek, godzina 08:27 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
w niedzielę, godzina 16:53 Dyle
Niedziela z "Biłgorajską Nutą" [NOWE ZDJĘCIA]
w poniedziałek, godzina 18:39 Józefów
Zderzenie osobówek w centrum Józefowa
w sobotę, godzina 20:58 Biłgoraj
Jubileusz "Sparty" z Marcinem Dańcem
W sobotę 15 czerwca odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności klubu RWKS Sparta Biłgoraj, który od dwóch dekad aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście oraz okolicach. W wydarzeniu, które uświetnił występem znany satyryk Marcin Daniec, wzięli udział członkowie i sympatycy klubu, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.
w poniedziałek, godzina 09:28 Biłgoraj
Kompletnie pijany motocyklista ujęty przez świadków. Poniesie konsekwencje
w niedzielę, godzina 10:22 Biłgoraj
Klasyki opanowały Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
w czwartek, godzina 21:13 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
w poniedziałek, godzina 12:23 Biłgoraj
Kto pokieruje muzeum? Konkurs na dyrektora ogłoszony
w piątek, godzina 08:26 Biłgoraj
Spektakularny sukces ucznia ONZ-etu
3 czerwca 2024 Region
20-latek z powiatu zginął w tragicznym wypadku
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po południu na trasie Biłgoraj - Huta Krzeszowska. Kierujący osobowym oplem zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pomimo podjętej przez ratowników reanimacji życia 20-latka nie zdołano uratować.
w poniedziałek, godzina 15:20 Karate tradycyjne
Ignacy z medalem Pucharu Polski Dzieci w Karate Tradycyjnym
w niedzielę, godzina 08:48 Górecko Kościelne
Renowacja posadzki w zabytkowym kościele
10 czerwca 2024 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w poniedziałek, godzina 09:09 Kraj
Ruszają dofinansowania na przydomowe wiatraki
w sobotę, godzina 13:16 Biłgoraj
Biłgoraj w drodze do św. Antoniego
w środę, godzina 15:40 Biłgoraj
To najlepsi sportowcy w powiecie [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 12 czerwca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju zorganizowano Podsumowanie Roku Sportowego 2023/2024. Podczas wydarzenia najlepsi w sporcie szkolnym odebrali dyplomy i puchary. Uhonorowano także nauczycieli i działaczy.
w poniedziałek, godzina 10:38 Kucły
Festiwal Tanwiska za nami [WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 09:16 Biłgoraj
Uczniowie "Trójki" mistrzami Polski
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl