Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Inwestycje w mieście
2013.05.16 14:10 | aktualizacja: 2013.05.17 13:06

Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy

Jak dowiedział się portal bilgorajska.pl, z początkiem maja br. doszło do zmiany kierownika przebudowy głównych ulic miasta. Pomimo, że prace postępują, można mieć pewne zastrzeżenia co do jakości ich wykonania.
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy

O postępie w realizacji inwestycji za ponad 24 mln zł portal bilgorajska.pl informował Państwa w artykule Koszmar kierowców, udręka dla pieszych...

Teraz, na prośbę czytelnika, przyjrzeliśmy się także jakości wykonywanych prac m.in. sposobie układania krawężników na ul. Kościuszki. - Krawężniki są układane nierówno i z różnymi odstępami. Gdyby ktoś zwrócił na to uwagę od razu, po ułożeniu dwóch krawężników, byłoby inaczej. A tak robią co chcą. Zdaje sobie sprawę, że to spoiny, ale to niech wszędzie będą takie same. Po zalaniu betonem już nic się nie da zrobić. Poza tym krawężniki są już na rogach pokruszone, choć ta sytuacja nie powinna mieć miejsca, bo są z granitu. Poza tym brak jest koordynacji. Prace wykonywane są obecnie w 3 miejscach, a rozkopane jest całe miasto - zwraca uwagę czytelnik portalu bilgorajska.pl.

- Budowa jest na bieżąco kontrolowana przez inspektora nadzoru oraz kierownika budowy. Osobiście wnioskowałem o zmianę kierownika budowy, bo nie podobało mi się, jak prace były do tej pory prowadzone. Od 1 maja jest nowy kierownik budowy - informuje w rozmowie z portalem bilgorajska.pl, Michał Dec, zastępca burmistrza Biłgoraja.

Tak sprawę komentuje nowy kierownik budowy, Marcin Ciesielski: - Są pewne mankamenty, ale będą wyłapywane i przed odbiorem poprawiane. Dopracowywaliśmy pewną metodę. Te przerwy między krawężnikami to spoiny dylatacyjne. To są rzeczy nie zrobione do końca, cały czas w trakcie realizacji. Staramy się, ale nie jestem w stanie wszystkich upilnować - mówi Marcin Ciesielski.

Kierownik zapytany o ubytki w krawężnikach zapewnił, że albo całe krawężniki będą wymieniane albo będą szlifowane.

Także wiceburmistrz widzi konieczność poprawek. - My też pewne uchybienia w ułożeniu krawężników zauważamy. Jednak zadanie nie jest teraz skończone i nie można go oceniać. W tej chwili trwa naprawianie chodnika na ul. Zamojskiej. W taki sposób to na pewno nie będzie odebrane - komentuje wiceburmistrz.

Przebudową głównych ulic miasta, czyli Zamojskiej, Kościuszki oraz Tarnogrodzkiej, zajmuje się konsorcjum trzech firm. Liderem jest firma z Lubartowa oraz dwóch podwykonawców - odpowiedzialnych za kanalizację sanitarną oraz prace związane z elektryką.

Red.
REKLAMA
Oceń:
4 głosy
Fuszerka na ul. Kościuszki? Zmiana kierownika budowy, 3.0000 out of 5 based on 4 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 18606
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (47)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
08a-274
~ lowelas  tragedia z tym remontem!dziewczyny mini pozakładały,wiatr wieja,piasek nawiewa a później w zębach trzeszczy!
16 maja 2013
+41
-3
PL
837-b53
~ rowerzysta  Na zamojskiej, ścieżka rowerowa to jakaś parodia, kolor kostki, zamiast być ułożony tak jak wcześniej, czyli czerwona po lewej, a szara po prawej, jest odcinkami ułożona w kratkę, krawężniki na podjazdach są za wysokie, ostatnio były jakieś poprawki, ale dalej są wysokie. Przed przebudową zdecydowanie było lepiej..
16 maja 2013
+40
-2
KZ
674-cad
~ Zepsute Auto  Niech Rosłan więcej bierze łapówek to będziecie mieli drogi ze złotego ale gówna.
16 maja 2013
+32
-6
Ostatnio dodane komentarze
PL
a2c-1f4
~ Etam !   żeby im kopara sama się odpaliła i rozwaliła ten budynek co przypomina mitologiczną Stajnię Augiasza i pozostawiła wielki dół rozkopany albo zrównała ziemię i można było by kartoflisko tam albo innego klomba kwietnego posadzić to by była wyborna wiadomość .
Kierownik Budowy na budowie to jest jak Kapitan na statku i możecie mu wszyscy O !!! -skoczyć na garb którego nie ma np.
1 czerwca 2013
+2
-0
PL
681-506
~ xyz  do Drakkar   Popieram :d
29 maja 2013
+1
-0
PL
429-c20
~ t   <script src="http://www.kinomaniak.tv/embed-script/63F1E01C45808345?width=630&height=420" type="text/javascript"></script>
19 maja 2013
+0
-1
PL
f9c-201
~ powinni na pod podsypkę  do ~ Chodnik   dawać filc wtedy wytrzymałość chodników się bardzo podnosi i ich technologiczna żywotność w kwestii równości.
Oczywiście dobrze jest też do pisaku jak dodadzą odrobinę cementu .
I tak wyładniał Biłgoraj !!!
Pozdrowionka dla biłgorajanek i ich obcasków.
19 maja 2013
+1
-0
PL
346-233
~ Zyczliwy   Panie Burmistrzu niech ktoś popatrzy czy prawidło są ustawiane krawężnik, bo jak zostanie nałożona nawierzchnia asfaltowa to nie wiem czy nie będzie wyżej od krawężników. W ogóle ta firma i ta na zamojskiej z tym rondem wielka to porażka.
18 maja 2013
+2
-0
PL
2f3-968
~ kierowca drezyny   zamojska chodnik-ścieżka rowerowa jak na taką wioskę w tłoku przejdzie poszerzenie ulicy lub zwężenie w niektórych miejscach +,- 5 cm można wyciąć drzewa czemu nie jak znajomy ma tartak to ok krawężniki granitowe ubite w cenie betonowych granit ekstra tylko jak zakładam miniówkę to majt obesranych nigdy w życiu a jeśli chodzi o wykonanie to ci ludzie tylko pracują a właściciel firmy kasę czesze, jak to jest możliwe żeby oni coś umieli szef tylko potrafi nie ? z urzędem miasta jest jak z magikiem który wyciąga królika z kapelusza to i w tym budynku rozpusty nie wiadomo co się dzieje tylko podatki płać i morda w piach puki chodnika nie zrobią a póżniej słuchaj se płyt biłgorajaninie
18 maja 2013
+1
-0
PL
395-9ee
~ lowelas   dziękuję wszystkim za najwyżej oceniony komentarz i jednocześnie przyznanie że i wy borykacie się z takim samym problemem,ale co nie robi się dla przyjemności własnej jak i bliskiej nam osoby!
18 maja 2013
+4
-2
PL
837-b53
~ rowerzysta  do ~ lbl   Chodzi mi o odcinek obwodnica - wolaniny. Ostatnia warstwa asfaltu jest już położona, a z tymi podjazdami to już pisałem że ok 2 tyg. temu były podlewane asfaltem (chociaż nie wszystkie, bo jeden podjazd nie wiadomo czemu został nietknięty a krawężnik ma tam ok. 30-40 cm wysokości.)
18 maja 2013
+1
-1
PL
854-7e9
~ zxc  do ~ Kazik   Nie mogę się z Tobą zgodzić. Akurat krawężniki są ok, tylko ten baum na chodniku razi. Nie wiem czemu nie zastosowali płyt 50x50, a na ścieżkach rowerowych asfaltu. Koszt podobny a jakże inny wygląd i komfort użytkowania.
18 maja 2013
+2
-0
PL
c68-f5c
~ kierownik budowy  do ~ stal   pan perfect? Chodzi o to że nie ma rzeczy doskonałych. A prace ocenia się po zakończeniu a nie w trakcie. Pozdrawiam. Współczuję.
18 maja 2013
+0
-3
PL
ba1-374
~ cvfv   A co się stało ze starą kostką?Już po rodzinach rozdana i po kumplach?
17 maja 2013
+6
-0
PL
9e4-4b6
~   do ~ Chodnik   a jak myślisz po co rozebrali chodnik? A może po to by w tym miejscu wykopać coś i położyć jakąś rurę albo kabel. A jak już to zrobili to jak myślisz powinni zasypać podsypką czy piaskiem, bo z tego co wiem to piaskiem, a potem brukarze jak będą sobie robić podłoże pod kostkę to dopiero podsypkę.
17 maja 2013
+3
-0
PL
4bb-8f9
~ do zepsutego auta   nie tylko karoserie masz zepsutą , ale sterowniki ci wysiadły, jak całe życie kradłeś to w kimś złodzieja szukasz, takie wpisy do sądu - dla przykładu i upublicznienia
17 maja 2013
+4
-3
PL
7c3-622
~ kot parszywy   Co się czepiacie? Chłopaki się dopiero uczą. Do zimy nie ma szans na zakończenie.
17 maja 2013
+10
-1
PL
261-1fd
~ Chodnik   Proszę zwrócić uwagę na rozbierany na CAŁEJ długości po obu stronach chodnik przy Kościuszki. Piaseczek sypki zero cementu. Ciekawe, co było w specyfikacji budowlanej, zdaje się iż wymogiem jest podsypka cementowo-piaskowa na kilka centymetrów. Nic dziwnego że wszystko się psuje zaraz.
17 maja 2013
+9
-0
GB
391-3ed
~ BUDOWLANIEC   PO ZAPOZNANIU SIĘ, ZE ZDIĘCIAMI I ARGUMENTAMI KTÓRE KTOŚ KREUJE BO CHYBA NIE MA ZAJĘCIA. LATA SPĘDZIŁEM NA BUDOWACH, UKŁADANIU CHODNIKÓW, ODBIORACH PRAC BUDOWLANYCH ITD. I JAK WIDZĘ ROŻEK KRAWĘŻNIKA USZCZERBIONY LUB SPOINA NIE TAKIEJ SAMEJ WIELKOŚĆI A JEST PRZECIEŻ JAKAŚ ZAWSZE TOLERANCJA, TO NASUWA SIĘ PYTANIE, KTO MA INTERES W TYM BY BIĆ PIANĘ? LUDZIE WYLUZUJCIE!!!!! NADZUR MUSI BYĆ, ALE ŚWIAT NIE JEST DOSKONAŁY I PERFEKCYJN. ZA ROK NIKT NAWET NA TO NIE ZWRÓCI UWAGI, PO ZA DU...KIEM Z CHORYMI AMBICJAMI.
17 maja 2013
+13
-5
PL
b1f-90b
~ maniek  do ~ Z SB WSPÓŁPRACOWALI   co do niektórych to miałbym wątpliwości może mieli legitymacje PZPR ale nie SB a to różnica , choć nikogo nie bronię
17 maja 2013
+4
-0
PL
194-dfa
~ jola  do ~ PIS   to przeprowadzmy referendum jest okazja burmistrz nie otrzymal absolutorium!Ja chętnie będę zbierać podpisy tylko niech sie ta osoba przyłączy która ten komentarz napisala.....
17 maja 2013
+4
-0
PL
9e4-4b6
~   do Drakkar   wiele miejsc jest rozkopanych bo jest 3 podwykonawców i każdy coś robi na jakimś odcinku. Drogowcy lecą po kolei od zamojskiej w stronę miasta a np. Parster ma lub mial 6-7 grup które cały czas robiły to kanalizacje to burzówkę i elektrycy też coś tam dłubali.
17 maja 2013
+1
-0
NG
367-14d
~ Z SB WSPÓŁPRACOWALI   JANUSZ ROSŁAN,STANISŁAW SCHODZIŃSKI,MIROSŁAW PÓŹNIAK,MARIAN
TOKARSKI,Bara Artur,Tujak Mirosław Stanisław,Żbikowski Krzysztof Adam,Klecha Marian,Książek Tomasz Stanisław i Ryszard BIl
17 maja 2013
+17
-1
KZ
674-cad
~ Zepsute Auto   Niech Rosłan więcej bierze łapówek to będziecie mieli drogi ze złotego ale gówna.
16 maja 2013
+32
-6
PL
e18-f9f
~ Inspektor amator   Następna gazeta zeszła na psy, sami nic nie robią tylko krytykują innych.
pani redaktor w niedzielę pod ołtarz
16 maja 2013
+3
-6
PL
883-3ee
~ j.w  do ~ lbl   Tylko, że tam juz jest ostatnia warstwa asfaltu położona (chodzi o odcinek od Modela do drogi na Wolaniny)
16 maja 2013
+0
-1
CH
499-0cd
~ ch   a miało byc tak pięknie;)
16 maja 2013
+2
-0
PL
e9a-440
~ ujm   Gdy dochodzi do fuszerki w UM to zmieniają urzędników czy burmistrzów?Czy zmieny dotyczą tylko niektórych?
16 maja 2013
+2
-1
PL
6c1-6de
~ lbl  do ~ rowerzysta   tylko weź po uwagę to, że jak dojdzie nowa warstwa asfaltu to się poziom jego podniesie.
16 maja 2013
+3
-1
PL
aa8-7a0
~ ojejej   znawcy się znaleźli i do gazety lecą ,
ratunku Biłgoraj rozkopany
za małe zatrudnienie w firmach,
krawężniki granitowe ( zobacz sobie betonowe na rondzie Włosiankarska, co już resztki pozostały)
piasek zna ulicach
............ jedź człowieczku na ojcowiznę na wsi i wróć jak skończą
16 maja 2013
+9
-6
PL
026-718
~ to gdzie ty gębę wtykasz, że ci się ich piasek przyplątał ??  do ~ lowelas   buziuchnę ci zapiaszczyły mmmm !
Biłgorajanki mają zapiaszczone pisie .
16 maja 2013
+6
-4
PL
0c4-272
~ stal   Staramy się, ale nie jestem w stanie wszystkich upilnować - mówi Marcin Ciesielski. Tak mówi kierownik? Następny do zwolnienia.
16 maja 2013
+12
-0
PL
026-718
~ AK  do Drakkar   takie krawężniki robią jak Polska długa i szeroka w centrach miast .To jest podrabiany granit .Ja nie jestem drogowcem ale niech drogowiec jaki się raczy wypowiedzieć czy się mylę .
W każdym razie ładne krawężniki podnoszą prestiż w kwestii wyglądu miasta .
Podobnie istnieją kostki brukowe chodnikowe nazwy firmy nie będę reklamowa ale w nazwie mają odnośnik do słowo słońce w obcym języku,mają ładne katalogi i wyroby też .
16 maja 2013
+5
-2
PL
dd4-9c0
~ xyz   dalej niech robią wały w przetargach i wybierają do każdej przebudowy czy remontu pseudo-budowlanców
16 maja 2013
+9
-0
Drakkar   1.Czy przyjmuje ktoś zakłady na terminowe zakonczenie remontów?
2.Proponuje poczekać do końca robót a wtedy dopiero sie okaże kiedy bedzie remont po remoncie.
3.Wiem że pracownicy wykonuja cieżką pracę i remont ulic jest uciążliwy dla mieszkańców ale czy nie można korzystając z długiego dnia zatrudnic dwie ekipy bo jak ktos już wspomniał wiele miejsc jest rozkopanych i nic sie na nich nie dzieje.
4. Szanowny panie Burmistrzu i panie vice Burmistrzu mam nadzieje że panowie dotrzymają słowa i pojawią sie nowe drzewa na miejsce wyciętych lip.
5.Za pomysł z granitowymi krawężnikami ciepłej gorzałki życzę.
16 maja 2013
+11
-2
PL
08a-274
~ lowelas   tragedia z tym remontem!dziewczyny mini pozakładały,wiatr wieja,piasek nawiewa a później w zębach trzeszczy!
16 maja 2013
+41
-3
CO
3cf-0cb
~ Kazik   Co za idiota wymyślił krawężniki z granitu. Kto na tym zarobił i po co takie koszty zamiast na asfalt to zmarnowali masę pieniędzy.
16 maja 2013
+20
-5
ID
1d9-1e9
~ PIS   Pora na referendum Dec nie nadaje się a Rosłan nie interesuje się niczym oprócz pałacu BCK.
16 maja 2013
+7
-0
PL
942-b9f
~ xxx  do ~ j.w   Kolego firma z Janowa została parę lat temu kupiona przez tą z Lubartowa, tak więc firma jest z Lubartowa jedynie ekipa może być z Janowa.
16 maja 2013
+2
-2
PL
9c1-a5d
~ realista   Krawężniki złe, rondo na zamojskiej jeszcze gorsze... Czy tu nie można czegoś zrobić dobrze?
16 maja 2013
+12
-1
PL
8cb-068
~ majstersrajster   a do tego nie da się jechać samochodem bo ***** kaniony po całej długości ul.Kościuszki
odkąd rozpoczeły się te ich dziwne remonty musiałem zainwestować w nowe zawieszenie i za pewne niedługo znowu musiąbede to zrobić
GÓWNO NIE MAJSTRY !
16 maja 2013
+7
-2
PL
4c0-e05
~ ngfy   ilu naszych bezrobotnych robi przy tych ulicaci i chodnikach?
16 maja 2013
+10
-0
PL
c47-8c8
~ LBL   wzięli firmę tańsza wiec nie ma co się dziwić.
16 maja 2013
+10
-1
PL
91a-dfe
~ aleks   tak wgl to wie ktoś czemu jezdnia na rynku na skrzyzowaniu koło biedronki jest zwężana?? Nie wiem niby robią to aby było lepiej ale jak narazie widać ze wcale tak nie bedzie. co prawda inwestycja nie jest jeszcze skonczona wiec nie ma co oceniac no ale zeby nie bylo tak jak ze skrzyzowanie na zamojskiej i długiej. ale to tak się dzieje jak drogi u nas projektuja osoby z krakowa czy innego miejsca nie mając pojęcia jak wyglada sytuacja w rzeczywistosci
16 maja 2013
+4
-0
PL
18c-3cc
~ fala   wszytko ładnie pięknie inwestycje są realizowane A CO POTEM? Później odbiór i wszystko pozostawione na pastwę losu!! tak tak zero sprzątania zarastające krawężniki nie przycięta trawa, piasek i psie odchody :/? Ta inwestycja wytrzyma 3? 5? Lat? Co będzie później?
16 maja 2013
+7
-0
PL
883-3ee
~ j.w   W tekście jest błąd, bo jest 3 podwykonawców, a wszystkie roboty drogowe robi Janów Lubelski. Z Lubartowa nie ma żadnych pracowników, co najwyżej kierownicy.
16 maja 2013
+3
-0
PL
08a-274
~ bystrzak   oprócz fuszerki z położeniem to jakość i wymiary krawężników budzi niepokój
16 maja 2013
+5
-0
CN
f67-670
~ Drogowiec   Rosłan nie panuje nad miastem. Kolejna inwestycja jest fuszerką. Za kilka lat ulica Wiejska będzie zniszczona. Dzisiaj Poniatowskiego już jest do remontu. Miliony poszły do kieszeni i teraz macie gospodarnie.
16 maja 2013
+7
-0
PL
0c3-daf
~ Big Mac   A kto ulicę wiejską poprawi????
16 maja 2013
+6
-0
PL
837-b53
~ rowerzysta   Na zamojskiej, ścieżka rowerowa to jakaś parodia, kolor kostki, zamiast być ułożony tak jak wcześniej, czyli czerwona po lewej, a szara po prawej, jest odcinkami ułożona w kratkę, krawężniki na podjazdach są za wysokie, ostatnio były jakieś poprawki, ale dalej są wysokie. Przed przebudową zdecydowanie było lepiej..
16 maja 2013
+40
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
1 grudnia 2021 Biłgoraj
Rada Miasta Biłgoraja uchwaliła nowe podatki od nieruchomości?
Kwestią zmiany wysokości stawek podatkowych, obowiązujących na terenie Biłgoraja zajęli się radni Rady Miasta podczas sesji, która odbyła się w środowe popołudnie 1 grudnia. Skutkiem finansowym na być większy wpływ do budżetu miasta o 1,5 mln zł w skali roku. Nie obeszło się bez dyskusji na ten temat. Przeciwni podwyżce byli radni PiS.
dzisiaj, 09:02 Powiat
Opady śniegu przyczyną zdarzeń drogowych
dzisiaj, 10:38 Lubelszczyzna
Prawie 10 tys. więcej zakażeń niż poprzedniej doby
w czwartek, godzina 09:02 Biłgoraj
Utworzenie strefy płatnego pakowania już pewne
W Biłgoraju powstanie strefa płatnego parkowania niestrzeżonego, która obejmie obszar kilku miejskich ulic charakteryzujących się znacznym deficytem miejsc postojowych. Za parkowanie, w którym miejscu będziemy płacić?
we wtorek, godzina 11:52 Biłgoraj
Znamy kwotę zebraną podczas 19. edycji Dnia Jesiennego Liścia
dzisiaj, 10:48 Powiat
Śliska nawierzchnia. ZDW informuje gdzie uważać
w piątek, godzina 09:16 Biłgoraj
Biłgoraj w czołówce Rankingu Gmin Lubelszczyzny 2021
We wtorek 2 grudnia w Hotelu Duo w Janowie Lubelskim ogłoszono wyniki Rankingu Gmin Lubelszczyzny 2021. Wśród laureatów znalazły się samorządy z naszego powiatu.
we wtorek, godzina 07:56 Biłgoraj
Tablica upamiętniająca budynek przy 3 Maja 79 odsłonięta
we wtorek, godzina 08:04 Lubelszczyzna
Sytuacja na drogach województwa po intensywnych opadach śniegu
24 listopada 2021 Biłgoraj
Pół wieku razem
W środowe popołudnie 24 listopada w Biłgorajskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość Złotych Godów, czyli 50-lecia pożycia małżeńskiego. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie i kwiaty wręczył małżeństwom burmistrz Janusz Rosłan.
w poniedziałek, godzina 15:51 Dereźnia
Mikołaj odwiedził Dereźnię
dzisiaj, 08:04 Siatkówka
Złoty "Leśnik"
27 listopada 2021 Tarnogród
"Skarby Tarnogrodu - grodu u bram Roztocza" - wystawa w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury
Grupa EKSPLORATORZY to pasjonaci odkrywcy: Janusz Szabat, Piotr Magoch i Grzegorz Szymanik, którzy w wolnym czasie wnikliwie przeszukują miejsca odsłonięte podczas przebudowy drogi nr 835.
30 listopada 2021 Biłgoraj
Zwłoki znalezione w biłgorajskim parku
we wtorek, godzina 10:57 Lubelszczyzna
Wzrost zakażeń o 1,5 proc. tydzień do tygodnia
w niedzielę, godzina 16:30 Biłgoraj
Finał XIX Dnia Jesiennego Liścia. Tym razem środki trafią do Mateuszka Feręca
Społeczność Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju zaprosiła na finał akcji XIX DZIEŃ JESIENNEGO LIŚCIA DLA MATEUSZKA FERĘCA, który odbył się w niedzielę 5 grudnia na miejskim targowisku Mój Rynek, przy ulicy Jagiełły.
w niedzielę, godzina 18:19 Biłgoraj
Drifterzy dla Kuby
dzisiaj, 09:14 Biłgoraj
"Z pomocą na Święta Bożego Narodzenia"
dzisiaj, 15:00 Biłgoraj
Umowa na wykonanie koncepcji przebudowy autodromu podpisana
W środowe popołudnie 8 grudnia, w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju podpisana została umowa z wykonawcą dokumentacji, na podstawie której będzie przebudowany biłgorajski autodrom. - To co przez lata wydawało się nierealne właśnie się spełnia - powiedział starosta Andrzej Szarlip.
w poniedziałek, godzina 10:29 Hedwiżyn
Pędził w terenie zabudowanym 137 km/h
w niedzielę, godzina 09:02 Gmina Biłgoraj
Zespół "Jarzębina" wystąpił w Teatrze Polskim
we wtorek, godzina 14:15 Kraj
Nowe obostrzenia od 15 grudnia. Wraca nauka zdalna, zwiększone limity
Zgodnie z zapowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego przedstawiony został drugi pakiet zaostrzeń, który ma być odpowiedzią na mutację wirusa omikron. Zmiany mają nastąpić od 15 grudnia i obejmą czas zarówno Świąt Bożego Narodzenia, jak i sylwestra.
dzisiaj, 08:27 Powiat
1 mln 250 tys. zł na zimowe utrzymanie dróg
w niedzielę, godzina 15:25 Biłgoraj
Mikołaje na motocyklach odwiedzili dzieci z Wioski Dziecięcej SOS
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl