Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2013.04.19 14:39 | aktualizacja: 2013.04.20 18:33

Koszmar kierowców, udręka dla pieszych...

... ale taka sytuacja potrwa tylko do jesieni. Mimo, że remont głównych ulic Biłgoraja, czyli Zamojskiej, Kościuszki i Tarnogrodzkiej rozpoczął się już w ubiegłym roku, dopiero teraz kierowców i pieszych czeka droga przez mękę. Przez kilka najbliższych miesięcy ekipy budowlane będą rozkopywały miasto, by pod koniec roku arterie zyskały nowy wygląd. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć okiem kierowcy.
Koszmar kierowców, udręka dla pieszych...
Koszmar kierowców, udręka dla pieszych...

Remont głównych ulic miasta rozpoczął się pod koniec czerwca 2012r. (Ruszyła przebudowa głównych ulic miasta) od przebudowy ul. Zamojskiej, zakończenie tego etapu nastąpiło pod koniec ubiegłego roku, o tym informowaliśmy a artykule pt. Część inwestycji zakończona.

Po kilku zimowych miesiącach wykonawca mógł wrócić na plac budowy, pierwsze prace prowadzone były już w lutym. Wówczas jeden z podwykonawców zajął się przebudową kanalizacji deszczowej.

Teraz, gdy aura sprzyja, nie ma przeszkód, by prace budowlane ruszyły pełną parą. Tak też się stało.

- Przez Biłgoraj ciężko przejechać, co rusz są wykopane doły, a koparki tarasują całe pasy ruchu - żali się jeden z kierowców. Niestety w tym przypadku narzekania nie na wiele się zdadzą. Najpierw miasto musi zostać rozkopane, by za kilka miesięcy ulice i chodniki cieszyły oko nowym wyglądem, ale i znacznie lepszą jakością.

W miarę postępu prac będą zamykane krótkie odcinki ulic, nie ma jednak mowy o zamknięciu głównych tras na całej ich długości.

Wartość tej inwestycji to ponad 24 mln zł. Projekt zakłada remont odcinka o długości 4,5 km, a w ramach inwestycji wykonane zostaną trzy ronda. Przebudowa zakłada również modernizację ścieżki rowerowej o długości 1,6 km, jak również budowę kanału deszczowego o długości 5 km, oświetlenie w części już zostanie zamienione na energooszczędne. Zakończenie prac zaplanowane jest na koniec bieżącego roku.

Zapraszamy do galerii, tam znajdą państwo zdjęcia obrazujące obecny etap prac.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Koszmar kierowców, udręka dla pieszych..., 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 16622
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (29)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
61b-e72
~ Patryk  Na mieście mówi się powszechnie że to ostatnia kadencja Rosłana i bardzo dobrze.
19 kwietnia 2013
+20
-1
PL
207-481
~ kieruje  Warto teraz się przemęczyć i żeby było za jakiś czas ładnie i spokojnie, mam nadzieje, że zrobią te drogi porządnie!
19 kwietnia 2013
+21
-5
PL
9c6-88a
~ mac  A może burmistrz wyjaśni jak drogi za 8,5 mln po roku są dziurawe? Dlaczego ul. wiejska ma już dziury i koleiny?! Mam nadzieje że choć główne drogi zrobią porządnie
19 kwietnia 2013
+14
-1
Ostatnio dodane komentarze
PL
69b-69a
~ AK  do Drakkar   -a co jak Sąd wrabia i idzie w oszczerstwa w zmowie z niebyłym acz przybyłym prokuratorem po fakcie skruszenia powódki która wkopała swoich kłamliwych świadków ???Deprawatorka sędzina dodała tym czynem większego bezczelnego tupetu podsądnej a ta menda kłamliwa dalej mnie wrabia nawet w samym budynku sądu pod bokiem innej sędzi i inne cuda/ja zmowy nie mam podstaw odpuścić w imię jak najszerzej pojętego dobra społeczeństwa -szubrawa sędzina jest z Biłgoraja a szubrawiec wielki biznesmen i jego szubrawa firma też /
Na zlecenie biznesmena sędzina poszła w zbrodnie sądową i mimo ujawnionej na sali prawdy poszła w fałszerstwo .
Strasburg co ?? -ale ta tak się poubezpieczali, że z motyką na słońce mogę sobie iść.
Ale deprawowania podsądnych i dodawania tupeciarstwa nie odpuszczę tej występnej jednej z drugą.
Sędzina świadomie okradła mnie bezpośrednio na kwotę 20 000 PLN o innej kasie będącej jej przestępczym motywem nie wspomnę ale to fakt.
I niech mnie ktoś zapier... o art 212 to naprawdę się mogę wk.... i dopiero pokazać na co mnie stać a nie jakieś wmawiane mi bezczelne oszczerstwa psychopatki powódki co sama sobie ukradła te cholerne majtasy a jej ojczulek co mnie widzi to mnie bić chce . .
A skąd wiem??/ a przed tą ustawka zostali zdradzeni przez osobę ze swego środowiska.Zamoarowali mnie zrobnic czubem w lubelskim psychiatryku tak jak było w aferze swego czasu ujawnionej jak to na poufne zalecenia SR psychiatryk przypinał łatki.Z racji powagi tej skalnej instytucji i powagi utarli .
I niech mnie kto ruszy z tej szubrawej bandy to pójde do TV a stawki podwoje.
4 grudnia 2013
brak ocen
PL
5a3-c05
~ arczi64   sytuacja w miescie i gminie przedstawia sie TAK!! oczywiscie od strony urzedujacej nam wladzy .Pocalujta w DU,,,PE Burmistrza i Wojta a o reszte sie nie bojta :)
23 kwietnia 2013
+3
-0
PL
b6b-a29
~ kama   Chciałabym wiedzieć dlaczego nasi drogowcy nie potrafią budować dróg na dziesięciolecia? Dlaczego na zachodzie potrafią zrobić drogę i ona służy latami a u nas po dwóch latach łatają dziury.Takie wywalanie ogromnych pieniędzy w błoto jest wkurzające.Coś złego dzieje się od lat w tej dziedzinie.Czemu mądrzy ludzie z tym nic nie robią?
21 kwietnia 2013
+3
-0
PL
5a3-c05
~ arczi64   zdjecie 26 jak widac jest to ruch wahadlowy niestety ,i ktos powinien tym ruchem kierowac ,np godziny szczytu,po drugi wazne ze sie cos robi wkoncu ,z ulicami miasta , jak widac na zdjeciach szerzej nie bedzie ale beda wysepki jak na drodze do Frampola . ronfdo na zamijskiej niewypal . ajak popatrzec na ulice remontowane ,niczym sie nie roznia od innych ulic w miescie ,pozalepiali plastelina dziurki , i modla sie by deszcz nie padal ,bo zaraz wyplucze to niechlujstwo , proponuje redakcjii ,zrobic zdjecia ulic nieremontowanych ,zapewniam stan tych ulic nie jest wcale leprzy od remontowanych .
21 kwietnia 2013
+4
-0
PL
f34-62f
~ janousz   czy rusłan czy inny polak nic to nie zmieni polak ma taką naturę że musi polaka oszukać a nie pomóc bo to sport narodowy i inaczej nie może być pretensje to tylko do hitlera można mieć że ten naród w ogóle istnieje
20 kwietnia 2013
+2
-1
PL
e18-f40
~ NOWA  do ~ bilgorajanka   A SKĄD TEN FACIO?
20 kwietnia 2013
brak ocen
ID
93b-b7a
~ Młody   Miasto wymiera ludzie pracy nie mają a Rosłan śmieje się z nas że emigrujemy.
20 kwietnia 2013
+3
-0
20 kwietnia 2013
+1
-2
GT
633-3dd
~ ogrodnik   Jak były markety wpuszczane edo miasta to ponoć dali mu milion do ręki.
20 kwietnia 2013
+2
-1
UA
42a-9ae
~ Referendum   trzeba zrobić referendum. Kolejna inwestycja przepłacona. Ciekawe ile tym razem Rosłan wziął w łape?
20 kwietnia 2013
+6
-2
MX
cfa-5b2
~ Uzędnik   tak fatalnie przygotowanej inwestycji nigdy u nas nie było. Rosłan nie dopilnował nic i za dwa lata drogi zostaną zniszczone całkiem jak na wiejskiej.
20 kwietnia 2013
+9
-0
PL
7ec-38f
~ Big Mac  do ~ bilgorajanka   Oj OJ to ciężko było z higieną...
20 kwietnia 2013
+2
-0
PL
7ec-38f
~ Gig mac  do ~ vvvv   Polacy też mordowali.
20 kwietnia 2013
+4
-5
PL
7ec-38f
~ gonzo  do ~ mac   Właśnie kiedy będą robić jakiś remont Wiejskiej? bo jest tragedia. Może zamiast obwodnicy północnej powinni wyremontować ulice Wiejska. Co wy na to?
20 kwietnia 2013
+4
-1
PL
a9a-b48
~ OBOWIĄZEK   LUDZIE ZAMIATAJCIE CHODNIKI PRZED WŁASNĄ POSESJĄ BO WLEPIĄ WAM MANDATY !!!!!!!!!
19 kwietnia 2013
+7
-1
PL
7a5-0b4
~ j.w  do ~ abcd   Nie wiem czy wiesz, ale:
- po pierwsze: w nocy musieli by płacić pracownikom dodatek do płacy, co podniosłoby koszt remontu
- po drugie: czy ty chciałbyś pracować przez cały sezon budowalny na nocki?
- po trzecie: zaraz byłyby prostesty mieszkańców, ze hałas i wcale się nie dziwię bo cięcie betonu czy praca koparek to nie są ciche rzeczy
- po czwarte: potrzeba by bardzo dobrego oświetlenia terenu, bo większośc prac trzeba wykonać precyzyjnie
W nocy to można robić jakieś drobne remonty typu położenie dywanika asfaltowego na ruchliwej jezdni, a nie przebudowa ulicy trwająca rok
Nie ma co narzekać, bo korków żadnych w mieście nie ma, a że trzeba poświęcić 2 minuty więcej na przejechania miasta i trzeba uważać na dziurach to przecież do przeżycia
Kilka lat temu w Krakowie było przebudowywane Rondo Ofiar Katynia i korki były takie, że przejechanie 2 kilimetrów zajmowało godzinę czasu i jakoś ludzie przeżyli
19 kwietnia 2013
+7
-0
PL
9c6-88a
~ mac   A może burmistrz wyjaśni jak drogi za 8,5 mln po roku są dziurawe? Dlaczego ul. wiejska ma już dziury i koleiny?! Mam nadzieje że choć główne drogi zrobią porządnie
19 kwietnia 2013
+14
-1
PL
8cf-fe4
~ vvvv  
dzisiaj oglądałem w tv o powstaniu Żydowskim w getcie .Komorowski mówił ,że to oprawcy mordowali ,mam pytanie czemu nie mówi się że mordowali NIEMCY !!!!!!!! ale nie oprawcy naziści ale Niemcami ich nie nazywają,to w jakim języku mówią ci oprawcy ,naziści i kto był ich wodzem i jaki to naród ci naziści czy oprawcy?
19 kwietnia 2013
+8
-0
PL
4b0-be0
~ eeee   robią żle nie robia jeszcze gorzej weźcie sie ludzie ogarnijcie, i doceńcie ze moze choc troche lepiej to bedzie wygladalo i funkcjonowało po tym reomncie..... a nie tylko narzekania ze cięzko jechac wiadomo ze przy remoncie sa utudnienia....
19 kwietnia 2013
+8
-2
PL
aad-7b2
~ Ho,ho...   biłgorajanko,ty masz łazienkę?
19 kwietnia 2013
+1
-3
PL
7a5-0b4
~ j.w  do ~ kri9s   A kto powiedział, że to jest ukończony odcinek?
Ukończony to będzie do jesieni.
Tam jeszcze brakuje jednej warstwy asfaltu i dlatego tak jest.
19 kwietnia 2013
+3
-1
PL
8e9-8b6
~ bilgorajanka   a mi się siano wysypało.....czy wy ludzie nie macie remontów np w domu? mi łazienkę zamiast 2tygodni facio robił 3 miesiące i co ?
19 kwietnia 2013
+5
-1
PL
c69-d06
~ abcd   remonty głównych ulic jakie są prowadzone teraz powinny być robione w nocy a nie w dzień ruch blokują a to wszystko gó... warte bo po 2 latach będą dzióry łatać a po 4 droga się rozleci
19 kwietnia 2013
+3
-7
PL
ae7-6af
~ xxx   przez te dziury koło mi wyłamało!
19 kwietnia 2013
+2
-1
PL
2d1-574
~ kri9s   a co ku*wa z krawężnikami na tym "ukończonym odcinku" między wyjazdem z obwodnicy na zamojską w stronę hotelu sosna ??!! tam są takie wysokie krawężniki że się jechać nie da rowerem i to ma tak zostać niby ?!
19 kwietnia 2013
+4
-1
PL
25e-38f
~ .........   Wszystko rozwalone aż miło popatrzeć.
Jest okazja żeby komuś dokopać.
19 kwietnia 2013
+2
-2
PL
61b-e72
~ Patryk   Na mieście mówi się powszechnie że to ostatnia kadencja Rosłana i bardzo dobrze.
19 kwietnia 2013
+20
-1
PL
566-63b
~ aa   Będziecie po dolach jechać ,Bielak i inni wulkanizatorzy zarobią na tym
19 kwietnia 2013
+7
-1
PL
207-481
~ kieruje   Warto teraz się przemęczyć i żeby było za jakiś czas ładnie i spokojnie, mam nadzieje, że zrobią te drogi porządnie!
19 kwietnia 2013
+21
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 15:13 Biłgoraj
Uroczystość w 159. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego
W niedzielne południe 23 stycznia, w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju rozpoczęły się uroczystości z okazji 159. rocznicy powstania styczniowego. Była msza św. w intencji poległych, złożono też wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą powstańców. - To dzięki tym ludziom dziś możemy mówić i modlić się po polsku - mówi posłanka Beata Strzałka.
dzisiaj, 10:56 Lubelszczyzna
Znów rośnie liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2
w poniedziałek, godzina 11:40 Powiat
22 placówki oświatowe z powiatu z edukacją zdalną
15 stycznia 2022 Biłgoraj
TBS wybuduje ekologiczne osiedle
Bloki ogrzewane pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych powstaną w Biłgoraju. Inwestycję zrealizuje miejscowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. a budowa ma ruszyć w tym roku.
dzisiaj, 09:41 Powiat
Będą nowe wozy dla strażaków ochotników
dzisiaj, 11:51 Zamojszczyzna
Poseł Zawiślak o ustawie Hoca: "Nie wolno dzielić społeczeństwa"
14 stycznia 2022 Biłgoraj
Biłgorajskie szkoły w rankingu "Perspektywy 2022"
Poznaliśmy wyniki tegorocznego, XXIV Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Jak tym razem wypadły szkoły średnie z Biłgoraja?
w poniedziałek, godzina 09:58 Kolonia Sól
Zmusiła kierowcę do zjechania z drogi i odjechała. Miała ponad 2,5 promila
dzisiaj, 07:52 Kraj
Niedziele handlowe w 2022 roku
dzisiaj, 14:27 Biłgoraj
Burmistrz z pozytywnym wynikiem na COVID-19. W swoim liście pisze o "zacofanych durniach"
Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan przyznał, że otrzymał pozytywy wynik testu na COVID-19. - Jeśli sobie pomyślę, że mógłbym leżeć w szpitalu, modlić się o cud, albo pozbawiony świadomości leżeć pod respiratorem i to tylko z tego powodu, że dałem się przekonać jakiemuś zacofanemu durniowi do nieszczepienia się, to cieszę się, że podjąłem jedyną rozsądną decyzję - napisał do swoich odbiorców na portalu społecznościowym. Jak teraz czuje się włodarz?
w czwartek, godzina 08:21 Lubelszczyzna
Inspekcja Transportu Drogowego zdalnie odczyta tachografy
w poniedziałek, godzina 09:10 Biłgoraj
Burmistrz namawia do szczepień: "Nawet jeśli szczepionka miałaby mieć skutki uboczne, to i tak powinienem się zaszczepić"
11 stycznia 2022 Biłgoraj
Dotacja na wymianę starego źródła ogrzewania. Można dostać 50% wartości inwestycji
Mieszkańcy Biłgoraja mogą pozyskać nawet 50% kosztów inwestycji związanych ze zmianą źródła ciepła. Najwięcej, bo aż 6.5 tys. zł brutto można dostać na pompę ciepła, ale są też inne możliwości. Warto sprawdzić jakie.
w poniedziałek, godzina 08:06 Biłgoraj
W uroczysku Knieja upamiętnili powstańców
w czwartek, godzina 09:09 Obsza
50-lecie pożycia małżeńskiego
w sobotę, godzina 08:18 Biłgoraj
Radny o lex Czarnek: "Szkoła musi być wolna"
W połowie stycznia br. przyjęta została nowelizacja prawa oświatowego tzw. lex Czarnek. Wcześniej jednak radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz złożył interpelację w tej sprawie. Uznał, że reforma ta "jest de facto zmianą ustroju szkolnictwa".
w poniedziałek, godzina 14:20 Biłgoraj
Ostrzeżenie o marznących opadach [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 07:17 Biłgoraj
Świętujemy trzydziestkę WOŚP w Biłgoraju!
w środę, godzina 14:15 Biłgoraj
Od dziś miejskie lodowisko będzie otwarte
Były zapowiedzi o tym, że lodowisko w Biłgoraju w tym roku nie zostanie uruchomione. Zainterweniowali mieszkańcy, a władze miasta wspólnie z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 5 zdecydowali, by jednak obiekt otworzyć. Od dziś z miejskiego lodowiska mogą korzystać wszyscy chętni.
w czwartek, godzina 10:58 Gmina Biłgoraj
Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo
18 stycznia 2022 Podlesie
Droga będzie zamknięta
17 stycznia 2022 Biłgoraj
Szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 w biłgorajskim szpitalu
Od połowy grudnia ub.r. w biłgorajskim szpitalu można zaszczepić przeciwko COVID-19 dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Ilu maluchów dotychczas zaszczepiono?
w czwartek, godzina 11:06 Lubelszczyzna
Sytuacja na drogach Lubelszczyzny po opadach śniegu
w piątek, godzina 10:17 Gródki
Nie ustąpił pierwszeństwa, dostał mandat w wysokości 1800 zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl