Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT Artykuł sponsorowany
2019.10.11 11:18

List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej

Szanowni Państwo,mieszkańcy Biłgoraja,Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej! Wierzę,że mieszkańcy Biłgoraja,Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej oczekują od samorządowców i polityków tego,aby zajmowali się efektywna pracą,a nie kłótniami. Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Gminy,Rady Miejskiej,Rady Powiatowej czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego.Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko-polską.W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek,umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy,pełni empatii dla wszystkich,znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg,gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu.Zarówno w Radzie Miejskiej,Radzie Powiatowej w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni,którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach.Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta.Im i samorządom Tomaszowa Lubelskiego oraz Ziemi Tomaszowskiej może pomagać poseł z Hrubieszowa.Od Państwa głosu zależy czy tak się stanie.Wiele jeszcze zadań przed nami,wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen,która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli.

W przekonaniu,że pora na tych,których charakteryzuje spokój,rozwaga,umiar i cierpliwość zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP.Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej wśród której są ludzie,którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy wielu dróg na Zamojszczyźnie w tym obwodnicy dla Hrubieszowa,Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.

Bardzo proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku

Tomasz Wojciech Antoniuk

Lista nr 5 miejsce 8.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 3085
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
blondyn   Tylko przypomnę, że pierwszą osobą, która rozpoczęła kampanię nienawiści był Donald Tusk... Pamiętacie jego kampanię "Zabierz babci dowód"???? To było poniżenie, ośmieszenie a nawet "ubezwłasnowolnienie" ludzi starszych nazwanych przez Donalda Tuska m o h e r o w y m i b e r e t a m i. Teraz moja żona jest tzw "moherowym beretem" i wszyscy-cała moja rodzina oddamy swój głos na Prawo i Sprawiedliwość...Nie pozwolimy Schetynie-następcy Tuska "strząsnąć szarańczy z drzew"...
11 października 2019
+4
-5
autochton   Komuś bardzo zależny na tym, by wojna polsko-polska trwała. Naród skłócony nie jest w stanie stworzyć silnego państwa. Politycy polscy realizując swoje chore ambicje realizują jednocześnie dalekosiężne zamiary starozakonnych zza oceanu. To politycy są winni rozbiciu Polaków i ponoszą za to pełna odpowiedzialność. Hańba!
11 października 2019
+9
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
20 stycznia 2020 Biłgoraj
Kolejne fotopułapki w biłgorajskich lasach
Już za kilka dni w biłgorajskich lasach zostaną uruchomione kolejne fotopułapki, zainstalowane dzięki inicjatywie aktywistów z #BiłgorajEkoChallenge. W newralgicznych miejscach już można za to dostrzec tabliczki z napisem "Śmiecąc uśmiechaj się szczerze, być może jesteś w ukrytej kamerze".
we wtorek, godzina 10:24 Kopki
19-latek z Biłgoraja zderzył się z ciężarówką. Zginęła pasażerka
we wtorek, godzina 09:35 Biłgoraj
Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu audi z bmw
w czwartek, godzina 09:18 Goraj
Gorajski kalendarz na 2020 rok gotowy
9. edycja kalendarza stylizowanego gminy Goraj pod hasłem "Sen nocy leśnej" jest już dostępna. W role modeli wcielili się jak co roku mieszkańcy gminy i okolic, a wydawnictwo można już nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury w Goraju.
dzisiaj, 08:11 Wólka Abramowska
Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, był nietrzeźwy
dzisiaj, 09:39 Powiat
100 tys. km mniej na liczniku
dzisiaj, 09:01 Biłgoraj
Był niepoczytalny. Nie pójdzie do więzienia?
W połowie ubiegłego roku w Biłgoraju doszło do rodzinnej tragedii. Daniel S. zaatakował nożem matkę i ojca. Kobieta zmarła, ale jej syn najprawdopodobniej nie odpowie za zabójstwo. Biegli psychiatrzy uznali, że w chwili popełnienia czynu był niepoczytalny. Prokuratura skierowała wniosek o umieszczenie go w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym.
w czwartek, godzina 09:55 Tarnowola
Zderzyły się dwie ciężarówki
w poniedziałek, godzina 10:07 Biłgoraj
Ubywające kilometry
dzisiaj, 17:31 Biłgoraj
Nośmy maski, wstydźmy się "kopciuchów"
- W styczniu nie było ani jednego dnia, w którym normy jakości powietrza w Biłgoraju byłyby zachowane - mówił podczas styczniowej sesji burmistrz Janusz Rosłan i apelował o zakładanie masek ochronnych. Włodarz zachęcał też do wymiany źródeł ciepła, stosowna uchwała, zakładają możliwość otrzymania środków na ten cel została podjęta jednogłośnie.
dzisiaj, 07:39 Rakówka
Pierwsi mistrzowie tenisa stołowego
we wtorek, godzina 09:04 Biłgoraj
Biłgoraj na 4. miejscu spośród 212 miast w Polsce
w sobotę, godzina 23:15 Biłgoraj
Uczniowie RCEZ bawili się na studniówce
W sobotni wieczór, 25 stycznia, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej bawili się na swoim pierwszym prawdziwym balu. Studniówka zorganizowana została w hotelu Janów w Borownicy.
dzisiaj, 08:14 Biłgoraj
Wielki sukces w ogólnopolskim konkursie
w piątek, godzina 10:21 Kraj
Zatrzymania i zarzuty dla sutenerów
w niedzielę, godzina 16:58 Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja
Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę stycznia, w Biłgoraju odbyło się spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja. Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św, po której członkowie i sympatycy RRM spotkali się w I LO im. ONZ.
we wtorek, godzina 09:28 Sól
Solskie Kolędowanie 2020
we wtorek, godzina 08:07 Lubelszczyzna
Narada kadry dowódczej WOT
21 stycznia 2020 Biłgoraj
Nowe zasady odbioru odpadów - kompostujesz zapłacisz mniej
Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostały nowe zasady odbioru odpadów na terenie Biłgoraja. Sprawdź jak odpowiednio pozbywać się śmieci z posesji. Co ważne jeśli część trafi do kompostownika zapłacimy mniej. O ile?
w poniedziałek, godzina 09:43 Biłgoraj
23-latek z promilami i bez uprawnień
w czwartek, godzina 09:43 Biłgoraj
Uszkodzone szyby w przedszkolu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl