Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT Artykuł sponsorowany
2019.10.11 11:18

List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej

Szanowni Państwo,mieszkańcy Biłgoraja,Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej! Wierzę,że mieszkańcy Biłgoraja,Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej oczekują od samorządowców i polityków tego,aby zajmowali się efektywna pracą,a nie kłótniami. Nie ważne jaką reprezentują opcję polityczną i z jakiej listy starowali do Rady Gminy,Rady Miejskiej,Rady Powiatowej czy też do Sejmiku Województwa Lubelskiego.Trzeba w końcu zakończyć wojnę polsko-polską.W życiu samorządowców i polityków potrzebny jest zdrowy rozsądek,umiejętność zawierania kompromisów i rozumienia potrzeb naszych mieszkańców.
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej

Żeby było to możliwe w Sejmie powinni zasiadać posłowie dostrzegający nasze problemy,pełni empatii dla wszystkich,znani z zaangażowania w różne przedsięwzięcia.

Przykładem bardzo dobrej współpracy w naszym mieście i powiecie jest wspólna realizacja remontów dróg,gdzie zgodnie współdziałają samorządy miasta i powiatu.Zarówno w Radzie Miejskiej,Radzie Powiatowej w Hrubieszowie i Radach poszczególnych Gmin są radni,którzy rozumieją potrzebę wzajemnego wspierania się w remontach dróg i innych przedsięwzięciach.Bo zgoda buduje.

Godne przedstawienia jest też współdziałanie Pani Starosty i Pani Burmistrz Miasta.Im i samorządom Tomaszowa Lubelskiego oraz Ziemi Tomaszowskiej może pomagać poseł z Hrubieszowa.Od Państwa głosu zależy czy tak się stanie.Wiele jeszcze zadań przed nami,wiele wyzwań i ciężkiej pracy.

Nikomu nie służy dobrze ideologia wojen,która zwykle prowadzi do konfliktów i podziałów obywateli.

W przekonaniu,że pora na tych,których charakteryzuje spokój,rozwaga,umiar i cierpliwość zdecydowałem się kandydować do Sejmu RP.Jestem na liście Koalicji Obywatelskiej wśród której są ludzie,którzy przez ostatnie lata przyczynili się do budowy wielu dróg na Zamojszczyźnie w tym obwodnicy dla Hrubieszowa,Powiatu i przejeżdżających przez nią samochodów.

Bardzo proszę Państwa o zaufanie i oddanie głosu na moją osobę.

Z wyrazami szacunku

Tomasz Wojciech Antoniuk

Lista nr 5 miejsce 8.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
List do mieszkańców Biłgoraja, Powiatu i Ziemi Biłgorajskiej, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 2184
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
blondyn   Tylko przypomnę, że pierwszą osobą, która rozpoczęła kampanię nienawiści był Donald Tusk... Pamiętacie jego kampanię "Zabierz babci dowód"???? To było poniżenie, ośmieszenie a nawet "ubezwłasnowolnienie" ludzi starszych nazwanych przez Donalda Tuska m o h e r o w y m i b e r e t a m i. Teraz moja żona jest tzw "moherowym beretem" i wszyscy-cała moja rodzina oddamy swój głos na Prawo i Sprawiedliwość...Nie pozwolimy Schetynie-następcy Tuska "strząsnąć szarańczy z drzew"...
11 października 2019
+4
-5
autochton   Komuś bardzo zależny na tym, by wojna polsko-polska trwała. Naród skłócony nie jest w stanie stworzyć silnego państwa. Politycy polscy realizując swoje chore ambicje realizują jednocześnie dalekosiężne zamiary starozakonnych zza oceanu. To politycy są winni rozbiciu Polaków i ponoszą za to pełna odpowiedzialność. Hańba!
11 października 2019
+9
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl