Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.12.28 17:48 | aktualizacja: 2018.12.29 12:02

Spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta Biłgoraj

W piątkowe popołudnie, 28 grudnia, odbyła się ostatnia już w tym roku sesja Rady Miasta. Przed rozpoczęciem obrad zorganizowane zostało tradycyjne spotkanie opłatkowe.
Spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta Biłgoraj

Spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta Biłgoraj rozpoczęło się od jasełek w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Biłgoraju.

Następnie odbyła się wspólna modlitwa, która poprowadził proboszcz parafii pw. Trójcy Świętej i WNMP ks. Jerzy Kołtun. Odczytał on najpierw fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu.

- Dla nas jako chrześcijan jest wielki i piękny, bo oto Bóg przychodzi na świat, Bóg, który jest nieskończenie wielki, uniża się, by człowiek mógł stać się Jego dzieckiem. Dlatego my radujemy się z tej okazji, że Bóg tak bardzo ukochał człowieka. Ale to rodzi także nasze zobowiązanie do tego, byśmy i my Pana Boga kochali, mimo, że nie damy rady w taki sposób jak i On to czyni, ale mamy robić wszystko co w naszej mocy, by tak się stało - mówił ks. Kołtun, składając obecnym życzenia świąteczne. - Życzę, byście zawsze w sercu mieli Boga i wierzyli, że z Bogiem zawsze wszystko jest możliwe, bo często to co po ludzku wydaje się nie do przejścia, z Bogiem da się uczynić - dodał ks. Jerzy Kołtun.

Życzenia wszystkim zebranym, ale także mieszkańcom miasta złożyli burmistrz Biłgoraja Janusz Roslan oraz przewodniczący Rady Miasta Andrzej Łęcki. - Oby te święta spowodowały, że chęć bycia lepszym i okazania bliźniemu miłości nie skończyła się wraz ze świątecznym okresem, ale trwała przez cały rok. Chciałbym, żebyśmy wspólnie podejmowali wszystkie decyzje, żeby dialog między nami był jak najgłębszy i wszystko odbywało się w duchu zrozumienia i chęci służenia mieszkańcom naszego miasta. A korzystając z okazji wszystkim mieszkańcom chcę życzyć wspaniałego nadchodzącego 2019 roku - mówił burmistrz Rosłan.

W uroczystości udział wzięli: burmistrzowie, radni Rady Miasta Biłgoraj, ale także kierownicy referatów i dyrektorzy jednostek organizacyjnych. Na zakończenie spotkania zgromadzeni w sali konferencyjnej Urzędu Miasta dzieląc się opłatkiem, życzyli sobie wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń w nadchodzącym roku.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Spotkanie opłatkowe radnych Rady Miasta Biłgoraj, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 5103
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Grzegorz z Chetyna  "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości."
Mt 23, 27-28
28 grudnia 2018
+22
-3
Janek-buc  Teraz nic innego tylko żarcie opłatków będzie trwało aż do końca stycznia.
28 grudnia 2018
+16
-3
Ostatnio dodane komentarze
niewysoki blondyn  do Ryszard   Pewnie że byłem. Chciałem oddać psa, lub wymienić na dwa koty :)
29 grudnia 2018
brak ocen
krzysztofpa   wiesz co (podpisujący się jako) starosta , gdyby Twoja matka się wyskrobała to nie musiał bym Twoich wypocin czytać (po chamsku napisałem ale może zrozumie)
28 grudnia 2018
+4
-12
krzysztofpa   stan moskiewski judaszu masz szczęście że matuszka rosija nauczyła twoich rodziców pisać bo gdyby ich nauczyła myśleć to korzystałbyś z dobrodziejstw komuny
28 grudnia 2018
+4
-9
Ryszard   Niewysokiego blondyna z okolic Janowa.Lub o imieniu Krzysztof ostatnio widziano go w czwartek na targu.
28 grudnia 2018
+2
-5
Grzegorz z Chetyna   "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości."
Mt 23, 27-28
28 grudnia 2018
+22
-3
stan   Ludziom opłaty za śmieci podwyższyli to teraz uśmiechnięci od opłatka do opłatka.
28 grudnia 2018
+14
-4
Janek-buc   Teraz nic innego tylko żarcie opłatków będzie trwało aż do końca stycznia.
28 grudnia 2018
+16
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w niedzielę, godzina 10:50 Lubelszczyzna
Prawie 600 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w środę, godzina 13:53 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
w piątek, godzina 10:48 Lubelszczyzna
Będzie kolejny lockdown? Wiceminister zdrowia mówi o spotkaniu w tej sprawie
w środę, godzina 08:03 Obsza
Uwaga na oferty w sprawie fotowoltaiki
3 października 2021 Brodziaki
Piknik z historią
Każdego roku w Brodziakach organizowany jest Piknik Historyczny. Tym razem wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 3 października na placu naprzeciw remizy.
w środę, godzina 23:44 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
w sobotę, godzina 09:04 Józefów
XXV Rajd im. Profesora Józefa Jóźwiaka
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w sobotę, godzina 14:10 Lubelszczyzna
Ponad 1 200 przypadków więcej niż tydzień temu
w sobotę, godzina 08:24 Biłgoraj
Do RCEZ i ZSZiO w Biłgoraju trafiły komputery za kwotę 314 tys. zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl