Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2023.01.08 21:05

Opłatek Solidarnej Polski

W niedzielę 8 stycznia w budynku edukacyjno-promocyjnym Nadleśnictwa Biłgoraj zorganizowano spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Solidarnej Polski z naszego okręgu.
Opłatek Solidarnej Polski
Opłatek Solidarnej Polski

Członkowie i sympatycy Solidarnej Polski z naszego okręgu przełamali się opłatkiem i złożyli życzenia. Wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 8 stycznia w budynku edukacyjno-promocyjnym Nadleśnictwa Biłgoraj.

W spotkaniu opłatkowym uczestniczyli m.in. wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski, wicewojewoda Bolesław Gzik, członek KRS Zbigniew Łupina, nadleśniczowie oraz działacze Solidarnej Polski z terenu powiatu biłgorajskiego i okolic. Modlitwę odmówił ks. prałat Józef Flis, a fragment ewangelii odczytał ks. Stanisław Ciupak.

Wszystkim obecnym życzenia złożył wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. - Ten rok, który właśnie się rozpoczyna jest istotny i decydujący. Przed nami wybory, ważne z perspektywy społecznej i kulturowej z uwagi na wojnę idei, która przetacza się przez nasz kraj. Życzę żebyśmy mogli spotkać się za rok w przekonaniu, że udało się obronić Polskę, nasza tradycję i kulturę - mówił wiceminister Romanowski.

- Życzę również aby nasza Zjednoczona Prawica była jeszcze bardziej zjednoczona, abyśmy mogli kontynuować zmiany rozpoczęte w 2015 roku - dodał Marcin Romanowski.

Do życzeń dołączył wicewojewoda Bolesław Gzik. - W okresie świątecznym spotykamy się w aby podziękować za współpracę i życzyć wszystkiego dobrego. Rok temu nikt nie przypuszczał, że te święta będziemy przeżywać w atmosferze wojny w Ukrainie. Obecnie w pierwszej kolejności składamy sobie życzenia pokoju i zdrowia. Jeżeli będziemy mieć te dwa warunki spełnione to z resztą sobie poradzimy - podsumował wicewojewoda Gzik.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Opłatek Solidarnej Polski, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 4797
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Drakkar  Konswerwatyzm,patryjotyzm,tradycja,poszanowanie prawa,proste podatki,minimalny wpływ państwa w rózne dziedziny życia - prawica
Podnoszenie podatków,wprowadzanie nowych podatków,nadmierne rozdawnictwo pieniędzy,destrukcyjny wpływ na gospodarkę.podnoszenie kosztów przedsiębiorcom,kulejąca słuzba zdrowia,podnoszenie społeczeństwu kosztów życia,wpływ kościoła na państwo i co tam tylko jeszcze z tego 'dobrobytu' - socjalizm,komunizm czy jak to nazwac?
8 stycznia 2023
+14
-2
Ostatnio dodane komentarze
JKlemens   No i książulko Flis z faszystowską partią trzyma. Ale tak już jest w historii że agentom Watykanu najbardziej odpowiadają faszyzujące kliki. To Flis już ode mnie nie dostanie na tacę nawet 20 groszy a jak zechce przyjść po kolędzie to niech uważa na mojego psa. W tym dniu będzie biegał luzem po podwórku. A po kasę to do Ziobry zwanego Zerem. Tym księżom to już na mózg wali, żeby z tymi łachudrami trzymać.
9 stycznia 2023
+12
-4
Drakkar   Konswerwatyzm,patryjotyzm,tradycja,poszanowanie prawa,proste podatki,minimalny wpływ państwa w rózne dziedziny życia - prawica
Podnoszenie podatków,wprowadzanie nowych podatków,nadmierne rozdawnictwo pieniędzy,destrukcyjny wpływ na gospodarkę.podnoszenie kosztów przedsiębiorcom,kulejąca słuzba zdrowia,podnoszenie społeczeństwu kosztów życia,wpływ kościoła na państwo i co tam tylko jeszcze z tego 'dobrobytu' - socjalizm,komunizm czy jak to nazwac?
8 stycznia 2023
+14
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
31. finał WOŚP w Biłgoraju
W niedzielę 29 stycznia zorganizowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak każdego roku WOŚP gra w Biłgoraju. Na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy, a koncert finałowy odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury.
dzisiaj, 08:20 Babice
Babiczanki najlepsze
27 stycznia 2023 Region
Na Roztoczu powstanie ścieżka w koronach drzew
w niedzielę, godzina 00:18 Biłgoraj
Studniówka uczniów RCEZ [NOWE ZDJĘCIA]
Na symboliczne sto dni przed najważniejszym egzaminem w życiu, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Studniówka została zorganizowana w sobotę 28 stycznia, w hotelu Janów, w Borownicy.
w czwartek, godzina 10:52 Zawada
Potrącenie na trasie Biłgoraj-Zamość. Nie żyje 63-latka
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Strażacy przeszli na emeryturę, w tym rzecznik KP PSP
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Zmarł ks. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny
W wieku 80 lat zmarł ks. kan. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny, uhonorowany tytułem "Zasłużony dla miasta Biłgoraja". Odszedł w środę 25 stycznia.
w piątek, godzina 12:01 Biłgoraj
Karnawałowe szaleństwo w przedszkolu
w piątek, godzina 08:17 Biłgoraj
Co ze ścieżką rowerową do Smólska?
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Nowe oznakowanie w okolicach jednego z głównych skrzyżowań?
Z taką propozycja, by ustawić nowe znaki w okolicy skrzyżowania ul. Boh. Monte Cassino z ul. Komorowskiego wystąpił radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz, który uznał, że poprawi to bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. O jakie zmiany chodzi?
w czwartek, godzina 11:42 Biłgoraj
W Urzędzie Miasta polała się krew
25 stycznia 2023 Goraj
Szkoła na sprzedaż
dzisiaj, 08:52 Lubelszczyzna
50 solarek, 17 piaskarek i 2 pługi lemieszowe pracują na drogach Lubelszczyzny
W piątkowy wieczór 3 lutego wróciły opady śniegu. Padało także na terenie powiatu biłgorajskiego. Obecnie na drogach Lubelszczyzny zalega cieka warstwa białego puchu, drogi są jednak przejezdne. O sytuacji informuje Zarząd Dróg Wojewódzkich. Gdzie jest najgorzej?
w piątek, godzina 07:12 Biłgoraj
Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia
w czwartek, godzina 09:20 Tarnogród
Spotkanie z posłanką w Tarnogrodzie
w czwartek, godzina 08:18 Biłgoraj
Sylwia wyruszyła na konkurs Miss Charm
Pochodząca z Biłgoraja Sylwia Bober jest w drodze do Wietnamu, gdzie będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie piękności.
w piątek, godzina 19:13 Biłgoraj
Mokry śnieg i ujemna temperatura. Do rana będzie niebezpiecznie
we wtorek, godzina 09:07 Radzięcin
Chciał uniknąć zderzenia z sarną, wylądował w rowie
w piątek, godzina 20:17 Biłgoraj
Spotkanie z działaczami Lewicy
W piątkowe popołudnie 3 lutego, w siedzibie LOK w Biłgoraju odbyło się spotkanie działaczy Lewicy z parlamentarzystami tej formacji. Rozmawiano o najważniejszych kwestiach przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Posłowie informowali też czym chcą przekonać wyborców.
w czwartek, godzina 07:09 Tarnogród
31. finał WOŚP w Tarnogrodzie
w piątek, godzina 10:03 Biłgoraj
Zbiórka nakrętek dla Kai. Najlepsza klasa otrzyma nagrodę
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl