Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.08.01 11:05 | aktualizacja: 2016.08.01 12:19

Ul. Długa częściowo zamknięta

Od jutra na kierowców poruszających się po Biłgoraju czekają kolejne utrudnienia. Czasowo zamknięty zostanie kolejny odcinek ul. Długiej. Sprawdź szczegóły.
Ul. Długa częściowo zamknięta
Ul. Długa częściowo zamknięta

Przypomnijmy remont ulicy Długiej rozpoczął się w czerwcu br. W jednej inwestycji realizowane są remonty 3 ulic, poza Długą, także ulica Komorowskiego i Boh. Monte Cassino, Prusa i Bankowa. Przebudowany zostanie odcinek o długości 3,281 km. Poza przebudową wykonane zostaną przyłącza kanalizacji deszczowej z wpustami, oznakowanie, oświetlenie oraz wydzielenie i oznakowanie pasów dla rowerzystów.

Jutro tj. 2 sierpnia br. o godzinie 7.00 nastąpi zamknięcie kolejnego odcinka ulicy Długiej. Tym razem ulicą nie da się przejechać od skrzyżowania z ulicą Cegielnianą do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego. Zamknięcie potrwa do odwołania. Zamknięcie spowodowane jest koniecznością przebudowy wymienionych skrzyżowań. Wyznaczone zostaną objazdy: ul. Bankową, ul. Kościuszki i ul. Kowalskiego.

ZDP apeluje o bezpieczną i ostrożną jazdę oraz stosowanie się do oznakowania i sygnałów podawanych przez osoby kierujące ruchem. Zadanie ma zakończyć się do 31 października br.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 4550
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login/e-mail i hasło:
Login/e-mail:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
2a0-2b1
~ pk  do ~ hahaha   tak remont przebiega rewelacyjnie Długa rozwalona po całości a mieszkańcy niech najlepiej sie wyprowadzą na kilka miesięcy bo mieszkać się nie da!!!!!Jakiś urzędas z Bożej łaski pomyślał w jaki sposób będa przeprowadzane prace??? Łazi jakiś przyspany inspektor nadzoru który ma wszystko gdzieś.
6 sierpnia 2016
+1
-0
NO
e66-147
~ Nemo  do ~ fcc   Może nie dla wszystkich, ale dla powiatwych na pewno. :-) Niech posmakują trochę Europy.
2 sierpnia 2016
+0
-1
PL
cf9-35e
~ hahaha   Opłata za zajęcie pasa? To żeś błysnął ;)
A ty jak robisz remont w domu, czy naprawę auta, to każesz płacić wykonawcy za wejście do domu/auta i za przebywanie w nim?
Z twojego komentarza można wywnioskować, że remont ma trwać zbyt długo, bo do końca października. Pracę zaczęły się gdzieś w maju, więc jest to pół roku na kompletną przebudowę 5 ulic, więc i tak dość szybko.
Prace mogą trwać do końca października, bo ZDP się na to zgodził i taki termin zakończenia robót wpisał w warunkach przetargu.
Oczywiście nie oznacza to, że można tego by zrobić szybciej, ZDP mógł by wpisać 3 miesiące zamiast 6 na realizację zadania. Technicznie zrobienie tego w takim czasie było by możliwe, ale było by znacznie droższe przy pracy na 3 zmiany.
2 sierpnia 2016
+3
-1
PL
3f6-607
~ s   Ile placą wykonawcy robót za zajecie pasa? Prawdopodobnie 0 zł, skoro roboty mają trwać do października. Skandal.
2 sierpnia 2016
+0
-5
PL
c86-4f1
~ fcc   Oj jak skończą tą przebudowę to będzie szok dla większości kierowców. A z drugiej strony najlepiej przystosowana ulica dla rowerzystów.
1 sierpnia 2016
+2
-2
PL
cce-71f
~ sdf   JA bym dodał nie zabezpieczony BRAK chodnika na wysokości bankowej w kierunku BUSów!!
1 sierpnia 2016
+2
-0
PL
13e-152
~ fff   Macie błąd w artykule.
W ramach tej inwestycji są realizowane remonty nie 3, a 5 ulic. Jeszcze Prusa i Bankowa.
1 sierpnia 2016
+2
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
dzisiaj, 09:23 Lubelszczyzna
Miliony z Funduszy Europejskich dla strażaków
Nowoczesne pojazdy i specjalistyczny sprzęt trafiły do strażaków z województwa lubelskiego. Wśród beneficjentów znalazły się także jednostki z powiatu biłgorajskiego. Przekazanie wyposażenia odbyło się w piątek 12 grudnia w Lublinie.
w czwartek, godzina 15:12 Biłgoraj
Pożar samochodów w Biłgoraju
dzisiaj, 15:49 Biłgoraj
Mikołaje pobiegli przez Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
we wtorek, godzina 15:22 Wola Mała
Prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku podczas jazdy konnej
Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zakończyła śledztwo dotyczące tragicznego wypadku, do którego doszło 2 maja na terenie gminy Biłgoraj. 14-letnia dziewczynka po upadku z konia doznała ciężkich obrażeń i zmarła na miejscu. Postępowanie prowadzono w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.
w piątek, godzina 10:35 Biłgoraj
Przedsiębiorcy rozmawiają o terenach inwestycyjnych i rozwoju miasta [NOWE ZDJĘCIA]
dzisiaj, 13:11 Biłgoraj
Weekend Cudów w powiecie biłgorajskim. Pomoc trafi do 38 rodzin
w piątek, godzina 15:31 Biłgoraj
Biłgoraj uczcił 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego
W Biłgoraju uczczono 44. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. W piątek 12 grudnia mieszkańcy miasta, młodzież oraz przedstawiciele władz i organizacji kombatanckich zgromadzili się w sanktuarium Świętej Marii Magdaleny, by wspólnie oddać hołd ofiarom tamtych dramatycznych dni oraz przypomnieć znaczenie wydarzeń, które na trwałe zapisały się w historii Polski.
w czwartek, godzina 09:05 Powiat
Lasy pod lupą strażników
we wtorek, godzina 18:12 Różaniec
Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch ciągników i osobówki [AKTUALIZACJA]
w środę, godzina 10:31 Biłgoraj
Wojewoda lubelski rozpatrzył skargę na działania starosty
Powiat biłgorajski poinformował, że wojewoda lubelski oddalił skargę dotyczącą "rażącego wydłużania procedur administracyjnych" w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju.
4 grudnia 2025 Region
Jak wygląda postęp prac przy największej inwestycji drogowej w regionie?
w piątek, godzina 15:57 Biłgoraj
Oświadczenie wojewody ws. skargi na działania starosty
3 grudnia 2025 Biłgoraj
Wspólne stanowisko samorządów ws. utworzenia jednostki wojskowej
Rada Miasta Biłgoraja przyjęła uchwałę intencyjną wyrażającą poparcie dla utworzenia jednostki wojskowej na terenie miasta i gminy Biłgoraj. Wcześniej podobną decyzję podjęła Rada Gminy Biłgoraj. Samorządy podkreślają, że inicjatywa wynika z troski o bezpieczeństwo mieszkańców oraz rozwój regionu.
w piątek, godzina 08:27 Józefów
Mobilna zbiórka tekstyliów i nowe stawki za odpady
w czwartek, godzina 14:36 Biłgoraj
Nowy basen w Biłgoraju coraz bliżej
5 grudnia 2025 Biłgoraj
Nowa inwestycja w Biłgoraju. Skwer zmieni się w zielone centrum rekreacji
W Biłgoraju rusza kolejna inwestycja związana z rozwojem terenów zielonych. W piątek 5 grudnia przekazano plac budowy pod zagospodarowanie Skweru Saskiego. Projekt ma podnieść jakość przestrzeni publicznej i poprawić odporność miasta na skutki zmian klimatu.
w piątek, godzina 09:41 Dereźnia Solska
Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o Ziemi Biłgorajskiej
we wtorek, godzina 16:11 Gmina Biłgoraj
Prośba o wsparcie dla 5-letniego Marcela po stracie mamy
29 listopada 2025 Biłgoraj
Oświadczenie radnych "Wspólnie dla powiatu" powiatu po głosowaniu nad wnioskiem o odwołanie zarządu
- Większość nie zawsze ma rację, chociaż większość czuje się poprzez swoją liczbę silna! - napisali w oświadczeniu radni powiatowi, którzy złożyli wniosek o odwołanie starosty Andrzeja Szarlipa. Głosowanie odbyło się w piątkowe popołudnie 28 listopada.
6 grudnia 2025 Lipowiec
Wypadek na granicy powiatów
w poniedziałek, godzina 11:51 Biłgoraj
Proekologiczna inwestycja w Biłgoraju w obiektywie drona
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball