Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.07.23 10:42 | aktualizacja: 2016.07.23 10:56

Trzeci skład Zarządu Powiatu

23 lipca br. uzupełniono skład Zarządu Powiatu V kadencji. Kandydaturę nowego członka Zarządu zgłosił starosta Marian Tokarski.
Trzeci skład Zarządu Powiatu
Trzeci skład Zarządu Powiatu

Zarząd Powiatu V kadencji został wybrany w grudniu 2014 roku. Portal bilgorajska.pl informował o tym w artykule Starosta i Zarząd Powiatu wybrany

W składzie ówczesnego Zarządu znaleźli się: Marian Tokarski, Jarosław Piskorski, przewodniczącym Rady Powiatu został Kazimierz Paterak. Funkcję jego zastępców objęli: Ryszard Korniak i Stanisław Lewandowski. W Zarządzie Powiatu zasiedli Dariusz Wolanin i Adam Banak. Etatowym Członkiem Zarządu wybrany został Jarosław Lipiec.

Jednak skład Zarządu zmienił się już w styczniu 2015 r. Z funkcją pożegnał się Dariusz Wolanin. Zastąpił go Alfred Sobótka. Informowaliśmy o tym w artykule Roszady w Zarządzie Powiatu.

Obecne zmiany z Zarządzie spowodowane zostały niespodziewaną śmiercią Adama Banaka. Na sesji 23 lipca 2016 roku dokonano wyboru nowego członka Zarządu. Jak przypomniał przewodniczący Kazimierz Paterak, wyłączne prawo zgłoszenia członka zarządu powiatu ma starosta. Starosta Marian Tokarski na kandydata zgłosił radnego Jerzego Krasonia. - Osoba radnego jest wszystkim znana. Jerzy Krasoń pracował w tutejszej Komendzie Policji na wielu stanowiskach. Aktywnie uczestniczy w życiu społecznym powiatu. Cieszy się dużym zaufaniem - zaznaczył starosta Tokarski. Dodał, że startował w wyborach samorządowych z Komitetu Wyborczego Biłgorajszczyzna. Przypadł mu drugi wynik, po śp. Adamie Banaku. - Jego dotychczasowa postawa, doświadczenie zawodowe, autorytet i wiedza pozwala sądzić, że będzie dobrze wykonywał obowiązki, które ciążą na członku Zarządu Powiatu - podkreślił. Przypomniał, że radny Krasoń mieszka w Turobinie. Ma pięcioosobową rodzinę.

W skład komisji skrutacyjnej weszli: Henryk Paska (przewodniczący komisji), Teresa Nowak, Stanisław Rymarz (członkowie). Radni wyboru dokonywali w głosowaniu tajnym.

Przewodniczący Henryk Paska odczytał protokół komisji skrutacyjnej. Głosowało 20 radnych. "Za" powierzeniem funkcji w Zarządzie Jerzemu Krasoniowi było 12 radnych.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Trzeci skład Zarządu Powiatu, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 3476
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
b85-0c4
~ Fredek powiedz coś   To nie żart ?.
24 lipca 2016
+5
-0
PL
b85-0c4
~ MO   Kolejny emeryt na stołku. Więcej powiedzą jego byli "koledzy".
24 lipca 2016
+5
-0
PL
30a-b00
~ cdn.   Kto jeszcze z Biszczy chce otrzymać intratną posadę w Biłgoraju, niech zgłasza się na Kościuszki 94.
23 lipca 2016
+3
-0
PL
74a-613
~ Jan   A Tokarski to kiedy na emeryturę się wybiera? Wiek emerytalny już chyba osiągnął / ur 08.09.1949 rok/? Czy będzie trwał na stanowisku jak ZSL-PSL-owski Breżniew? Emerytura z pracy i jeszcze z tych hektarów co mu podatnik do porzeczki dopłaca to chyba wystarczy? Kosiniak-Kamysz-ten pachołek Drewnianego Pawlaka- coś pluje w Sejmie, że rolnikom trzeba wiek emerytalny skrócić do 50 lat, bo rolnik ,,ciężko pracuje" Widać jak teraz chłopy ciężko pracują. Na dwuch etatach zasuwają. Gospodarka i jeszcze etat bo polski chłop pochodzący od Kargula i Pawlaków to jemu zawsze mało i drze się wniebogłosy, że mu się nic nie ,,opłaca" Ale teraz będzie mu się opłacać jak janczary Wielkiego Kurdupla dorwały się do władzy. Będzie im się opłacać robić dzieci i na każdego 500 wpadnie. To prawie tak jak ,,zamojszczyzna'' Teraz już te wsiowe partyzanty odchodzą na wieczną wartę ale dalej na koszt pozostałej części społeczeństwa będą żyć.
23 lipca 2016
+5
-1
PL
2f2-0a5
~ wsz   Czy Tokarski i świta wysłali już kondolencje do Angeli Merkel?
23 lipca 2016
+5
-1
PL
2f2-0a5
~ hgghg   Kiedy jakieś nowe zakłady pracy tu powstaną?Jak powiat walczy z emigracją i wyzyskiem za grosze?Jakoś cisza w tym temacie, dajecie sobie odznaczenia , jeden dziad drugiego wychwala .A młodzi muszą emigrować malować ploty . Życzę wam tego co wy zgotowaliście młodemu pokoleniu
23 lipca 2016
+7
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Ostrzeżenie o marznących opadach
IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia o marznących opadach w powiecie biłgorajskim. Prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź.
2 godziny temu
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl