Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.07.23 10:42 | aktualizacja: 2016.07.23 10:56

Trzeci skład Zarządu Powiatu

23 lipca br. uzupełniono skład Zarządu Powiatu V kadencji. Kandydaturę nowego członka Zarządu zgłosił starosta Marian Tokarski.
Trzeci skład Zarządu Powiatu
Trzeci skład Zarządu Powiatu

Zarząd Powiatu V kadencji został wybrany w grudniu 2014 roku. Portal bilgorajska.pl informował o tym w artykule Starosta i Zarząd Powiatu wybrany

W składzie ówczesnego Zarządu znaleźli się: Marian Tokarski, Jarosław Piskorski, przewodniczącym Rady Powiatu został Kazimierz Paterak. Funkcję jego zastępców objęli: Ryszard Korniak i Stanisław Lewandowski. W Zarządzie Powiatu zasiedli Dariusz Wolanin i Adam Banak. Etatowym Członkiem Zarządu wybrany został Jarosław Lipiec.

Jednak skład Zarządu zmienił się już w styczniu 2015 r. Z funkcją pożegnał się Dariusz Wolanin. Zastąpił go Alfred Sobótka. Informowaliśmy o tym w artykule Roszady w Zarządzie Powiatu.

Obecne zmiany z Zarządzie spowodowane zostały niespodziewaną śmiercią Adama Banaka. Na sesji 23 lipca 2016 roku dokonano wyboru nowego członka Zarządu. Jak przypomniał przewodniczący Kazimierz Paterak, wyłączne prawo zgłoszenia członka zarządu powiatu ma starosta. Starosta Marian Tokarski na kandydata zgłosił radnego Jerzego Krasonia. - Osoba radnego jest wszystkim znana. Jerzy Krasoń pracował w tutejszej Komendzie Policji na wielu stanowiskach. Aktywnie uczestniczy w życiu społecznym powiatu. Cieszy się dużym zaufaniem - zaznaczył starosta Tokarski. Dodał, że startował w wyborach samorządowych z Komitetu Wyborczego Biłgorajszczyzna. Przypadł mu drugi wynik, po śp. Adamie Banaku. - Jego dotychczasowa postawa, doświadczenie zawodowe, autorytet i wiedza pozwala sądzić, że będzie dobrze wykonywał obowiązki, które ciążą na członku Zarządu Powiatu - podkreślił. Przypomniał, że radny Krasoń mieszka w Turobinie. Ma pięcioosobową rodzinę.

W skład komisji skrutacyjnej weszli: Henryk Paska (przewodniczący komisji), Teresa Nowak, Stanisław Rymarz (członkowie). Radni wyboru dokonywali w głosowaniu tajnym.

Przewodniczący Henryk Paska odczytał protokół komisji skrutacyjnej. Głosowało 20 radnych. "Za" powierzeniem funkcji w Zarządzie Jerzemu Krasoniowi było 12 radnych.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Trzeci skład Zarządu Powiatu, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 3773
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
b85-0c4
~ Fredek powiedz coś   To nie żart ?.
24 lipca 2016
+5
-0
PL
b85-0c4
~ MO   Kolejny emeryt na stołku. Więcej powiedzą jego byli "koledzy".
24 lipca 2016
+5
-0
PL
30a-b00
~ cdn.   Kto jeszcze z Biszczy chce otrzymać intratną posadę w Biłgoraju, niech zgłasza się na Kościuszki 94.
23 lipca 2016
+3
-0
PL
74a-613
~ Jan   A Tokarski to kiedy na emeryturę się wybiera? Wiek emerytalny już chyba osiągnął / ur 08.09.1949 rok/? Czy będzie trwał na stanowisku jak ZSL-PSL-owski Breżniew? Emerytura z pracy i jeszcze z tych hektarów co mu podatnik do porzeczki dopłaca to chyba wystarczy? Kosiniak-Kamysz-ten pachołek Drewnianego Pawlaka- coś pluje w Sejmie, że rolnikom trzeba wiek emerytalny skrócić do 50 lat, bo rolnik ,,ciężko pracuje" Widać jak teraz chłopy ciężko pracują. Na dwuch etatach zasuwają. Gospodarka i jeszcze etat bo polski chłop pochodzący od Kargula i Pawlaków to jemu zawsze mało i drze się wniebogłosy, że mu się nic nie ,,opłaca" Ale teraz będzie mu się opłacać jak janczary Wielkiego Kurdupla dorwały się do władzy. Będzie im się opłacać robić dzieci i na każdego 500 wpadnie. To prawie tak jak ,,zamojszczyzna'' Teraz już te wsiowe partyzanty odchodzą na wieczną wartę ale dalej na koszt pozostałej części społeczeństwa będą żyć.
23 lipca 2016
+5
-1
PL
2f2-0a5
~ wsz   Czy Tokarski i świta wysłali już kondolencje do Angeli Merkel?
23 lipca 2016
+5
-1
PL
2f2-0a5
~ hgghg   Kiedy jakieś nowe zakłady pracy tu powstaną?Jak powiat walczy z emigracją i wyzyskiem za grosze?Jakoś cisza w tym temacie, dajecie sobie odznaczenia , jeden dziad drugiego wychwala .A młodzi muszą emigrować malować ploty . Życzę wam tego co wy zgotowaliście młodemu pokoleniu
23 lipca 2016
+7
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 07:35 Biłgoraj
Oświadczenie PGK ws. awarii w oczyszczalni
W środę, 5 sierpnia doszło do drobnej awarii w oczyszczalni ścieków w Biłgoraju. Usterka została już usunięta, a Zarząd PGK Sp. z o.o. w wystosowanym oświadczeniu wyjaśnia zaistniałą sytuację i podkreśla, że awaria nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia mieszkańców Biłgoraja.
dzisiaj, 11:08 Powiat
Potwierdzono COVID-19 u mężczyzny z powiatu
w niedzielę, godzina 19:50 Obsza
Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
w niedzielę, godzina 14:30 Biłgoraj
Pierwsza garażówka w tym roku
W niedzielę w samo południe na miejskim targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Jagiełły rozpoczęła się trzynasta edycja biłgorajskiej wyprzedaży garażowej. To pierwsza garażówka po przerwie zimowej, którą wydłużyła sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
w niedzielę, godzina 11:05 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona koronawirusem [DANE Z DNIA]
w sobotę, godzina 18:19 Biłgoraj
Trwa Jarmark Sitarski
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Sekretny koncert w Biłgoraju
14 dni, 14 mieszkań, domów i ogrodów (no i jedna stodoła), ponad 2500 przejechanych kilometrów - tak Sekretną Trasę Koncertową podsumowują organizatorzy. Jednym z przystanków na trasie był Biłgoraj. Teraz, kiedy wydarzenie dobiegło końca możemy zdradzić kim był sekretny wykonawca.
3 sierpnia 2020 Zagrody
Śmiertelny wypadek na DW 835 w Zagrodach [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 08:00 Powiat
Lubelska Brygada OT uruchomiła Mobilny Zespół Rekrutacyjny
w sobotę, godzina 09:53 Kraj
Powrót obostrzeń w części kraju
Od dzisiaj, 8 sierpnia, w 19 powiatach obowiązują nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, siłowniach czy na imprezach.
29 lipca 2020 Biłgoraj
Pomóżmy sprowadzić ciało Patrycji do domu
29 lipca 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 08:38 Biłgoraj
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
Według badań ankietowych przeprowadzonych wśród młodzieży uczęszczającej do szkół na terenie Biłgoraja ponad 50% badanych zdarzyło się upić. Byli tacy, którym zdarzyło się to już wiele razy. W związku z tym Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystosowała apel do do osób sprzedających napoje alkoholowe.
dzisiaj, 07:17 Kraj
Bonów turystycznych nie wolno sprzedawać!
w czwartek, godzina 10:50 Powiat
Potwierdzono kolejne przypadki COVID-19 w powiecie [DANE Z DNIA]
we wtorek, godzina 12:06 Biłgoraj
Biłgorajscy pielgrzymi na szlaku
We wtorkowy poranek, 4 sierpnia w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny odprawiona została msza św., po której biłgorajska grupa pielgrzymów wyruszyła na szlak 38. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Jasną Górę. W tym roku ze względu na stan epidemii nie ma możliwości noclegu na trasie, dlatego pielgrzymi dziś wieczorem wrócą do swoich domów, a jutro na szlak wyruszy grupa zamojska.
w środę, godzina 16:02 Powiat
Ognisko koronawirusa w powiecie biłgorajskim
w niedzielę, godzina 23:37 Biłgoraj
Finał Festiwalu Kultur
27 lipca 2020 Piłka nożna
Zarząd Łady o stanie klubu. Nie uda się skompletować drużyny?
Zarząd Łady 1945 Biłgoraj wyjaśnia aktualną sytuację w jakiej znalazł się klub. Być może nie uda się w bieżącym sezonie skompletować składu drużyny. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia, jakie wystosowano do biłgorajskich kibiców piłki nożnej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 na Biłgorajszczyźnie
w środę, godzina 11:24 Płusy
Dwie kolizje w tym samym miejscu
w czwartek, godzina 12:07 Kraj
Po wakacjach uczniowie wracają do szkół
W środę, 5 sierpnia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przestawił działania ministerstwa podejmowane w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania - to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.
w sobotę, godzina 18:48 Lubelszczyzna
Dzienne dane o koronawirusie
w piątek, godzina 16:19 Lubelszczyzna
Wzrastają statystyki zakażeń
1 sierpnia 2020 Biłgoraj
76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dziś przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W całym kraju, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, uroczystości rocznicowe miały symboliczny charakter. Hołd tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę oddali również mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
Pielgrzymkowa sztafeta dotarła do Biłgoraja
w piątek, godzina 23:20 Biłgoraj
Festiwal Kultur zainaugurowany
we wtorek, godzina 13:58 Biłgoraj
St. bryg. Mirosław Bury komendantem biłgorajskiej straży
Lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie nadbrygadier Grzegorz Alinowski powołał st. bryg. mgr inż. Mirosława Burego z dniem 3 sierpnia na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:09 Biłgoraj
Laptopy do zdalnego nauczania trafiły do czterech biłgorajskich podstawówek
w piątek, godzina 09:25 Biłgoraj
Z sądowym zakazem i na podwójnym gazie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl