Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2016.07.13 11:03 | aktualizacja: 2016.07.13 11:58

Nowy radny w samorządzie powiatowym

W oficjalnym piśmie skierowanym do Przewodniczącego Rady Powiatu, Komisarz Wyborczy w Zamościu, uzupełniła skład rady. Pod koniec lipca br. zaprzysiężony na radnego zostanie Jerzy Krasoń z Turobina.
Nowy radny w samorządzie powiatowym
Nowy radny w samorządzie powiatowym

Komisarz Wyborczy w Zamościu, Teresa Renata Bodys, uzupełniła skład Rady Powiatu. W piśmie skierowanym do Przewodniczącego RP w Biłgoraju, pod koniec czerwca br., stwierdziła wstąpienie, w miejsce zmarłego radnego Adama Banaka, którego mandat wygasł, Jerzego Ryszarda Krasonia, kandydata z tej samej listy Nr 17, KWW Biłgorajszczyzna.

Jerzy Krasoń uzyskał kolejno największą liczbę głosów, ani nie utracił prawa wyborczego. Nowy radny zostanie zaprzysiężony podczas sesji, która odbędzie się prawdopodobnie 28 lipca br.

Jezry Krasoń ma 55 lat, wykształcenie wyższe, jest emerytem. Mieszka w Turobinie.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Nowy radny w samorządzie powiatowym, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 3334
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
8f1-b45
~ Kolo  55 lat emeryt? Jakim cudem???
13 lipca 2016
+20
-2
PL
74a-613
~ Ja  Ale się napracował. 55 lat i już emeryt. Chyba w SB ciężko tyrał lub w MO obalał kolejne flaszki samogona. Chłop jak dąb a i emerytura pewnie wypasiona, kilka tysięcy. Cała nadzieja w tym ,że PIS-liści po zmniejszeniu emerytur SB-eckim oprycznikom przyjrzą się następnej sitwie co zapewniła sobie byt i życie ponad stan przeciętnego śmiertelnika. Tokarska zapewne to ich mecenaska, Polakom podwyższyła wiek emerytalny do 67 lat a tutaj proszę 55 lat i już pracować nie musi. No ale to jest klika Pawlaków i Karguli. Okraśc kogoś to dobrze ale jak dobierają się do duopy to wrzask niemiłosierny. Tak jak ten PSL-owski łajdak skorumpowany Jan Bury. Mam nadzieję, że dostanie ze dwadzieścia lat mamra.
13 lipca 2016
+18
-2
PL
474-344
~ bystrzak  bronek! jeśli będzie takim "godnym reprezentantem..."jak ty polonistą to my już dziękujemy!
13 lipca 2016
+14
-1
Ostatnio dodane komentarze
d02-ebf
~ max   Niczym się nie wykazał i nie wykazuje. Pokażcie mi jego osiągnięcia. Nawet w dawnym miejscu pracy nie jest mile widziany.
15 maja 2018
+11
-0
PL
74a-613
~ Jan bez ziemi.   Ze względu na ,,zdrowie psychologiczne" na pewno nie podołalibyśmy. Większość tych funkcjonariuszy to damscy bokserzy, miłośnicy trunków wyskokowych znęcających się nad rodziną. Po paru latach służby coś robi się z ich psychiką, że jak mandatu komuś nie wlepią to śniadania nie mogą przełknąć. Nocna służba i pokusa łatwych zdobyczy miłosnych sprowadza ich wierność małżeńską na manowce. Wystarczy przejrzeć akta sądowych spraw w sądach rodzinnych. No i za tą ,,ciężką pracę" mają emerytury w wieku dla innych nieosiągalnym. Chyba im się należy ? Za PRL władza dała im przywilej wcześniejszej emerytury za psią wierność ludowej władzy. Teraz mają przywileje za ,,ciężką pracę" Zresztą Kaczyński też ,,ciężko pracuje" - na dziesiętnicach smoleńskich.
17 lipca 2016
+12
-0
PL
7c3-622
~ Renegat   Moi drodzy komentatorzy poczytajcie Ustawę o Policji i dopiero później wypisujcie bzdury. Przepracował odpowiedni okres czasu i emerytura należy się jak psu buda. Nikt nikomu nie broni wybierania odpowiedniego zawodu tylko co do niektórych tu piszących mam wątpliwości czy by podołali pracy w policji ze względu na zdrowie psychologiczne.
15 lipca 2016
+0
-15
PL
c4a-dca
~ bronek  do ~ bystrzak   bystrzaku, a cóż ci się nie podoba w mej polszczyźnie ?
14 lipca 2016
+11
-0
PL
52b-6af
~ fredek   Ten Pan jest już kilka lat na emeryturze około pięciu,ZOMO to młody wiek,policyjne wykształcenie za system koszarowy,nieustępliwy,trudny we współpracy,niezależny,ma być członkiem zarządu do czego sie nie nadaje,ale zosia samosia tak chce.Dziwi mnie ,że Platforma mu imponuje,pewien z pistoletem w Turobinie chciał go zastrzelić w bloku mieszkalnym,ale się sprytnie wybronił. Tokarskiego to pewnie by szybko obalił,ale Sobótkę podobnie.Ma wysoką emeryturę w wieku 51 lat i chce mieć jeszcze 1699 zł za posiedzenie w zarządzie Powiatu.Ciekawy,zagadkowy człowieczek.
13 lipca 2016
+14
-3
PL
30a-b00
~ kot parszywy   Rada Powiatu, / po rusku "sowiet" / została poważnie wzmocniona. Aż strach się bać!
13 lipca 2016
+12
-1
PL
483-a80
~ drt  do ~ Kolo   policjantom emerytura przysługuje wcześniej
13 lipca 2016
+6
-5
PL
474-344
~ bystrzak   bronek! jeśli będzie takim "godnym reprezentantem..."jak ty polonistą to my już dziękujemy!
13 lipca 2016
+14
-1
PL
c4a-dca
~ bronek   jeszcze gość nie zaczął a już coś do niego macie,a nuż okaże się godnym reprezentantem społeczeństwa,oddanym samorządowcem i przyniesie nam wszystkim sporo satysfakcji,czego mu i sobie życzę
13 lipca 2016
+8
-13
PL
74a-613
~ Ja   Ale się napracował. 55 lat i już emeryt. Chyba w SB ciężko tyrał lub w MO obalał kolejne flaszki samogona. Chłop jak dąb a i emerytura pewnie wypasiona, kilka tysięcy. Cała nadzieja w tym ,że PIS-liści po zmniejszeniu emerytur SB-eckim oprycznikom przyjrzą się następnej sitwie co zapewniła sobie byt i życie ponad stan przeciętnego śmiertelnika. Tokarska zapewne to ich mecenaska, Polakom podwyższyła wiek emerytalny do 67 lat a tutaj proszę 55 lat i już pracować nie musi. No ale to jest klika Pawlaków i Karguli. Okraśc kogoś to dobrze ale jak dobierają się do duopy to wrzask niemiłosierny. Tak jak ten PSL-owski łajdak skorumpowany Jan Bury. Mam nadzieję, że dostanie ze dwadzieścia lat mamra.
13 lipca 2016
+18
-2
PL
8f1-b45
~ Kolo   55 lat emeryt? Jakim cudem???
13 lipca 2016
+20
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl