Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2016.06.09 15:16 | aktualizacja: 2016.06.09 15:28

Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak

Dziś zmarł członek Zarządu Powiatu, Adam Banak. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Radzięcinie.
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak

Adam Banak urodził się 24 grudnia 1956 we Frampolu. Miał 60 lat, mieszkał w Teodorówce Kolonii. Do Rady Powiatu wszedł z Komitetem Wyborczym Wyborców Biłgorajszczyzna, reprezentując gminy Turobin, Goraj i Frampol. Pełnił funkcę Członka Zarządu Powiatu Biłgorajskiego. Był także prezesem Klubu Sportowego "Włókniarz".

- Przykro mi, że dziś otrzymaliśmy taką smutną informację o naszym koledze Adasiu Banaku. Był zawsze aktywny, oddany. Był człowiekiem niezwykle życzliwym i koleżeńskim. Jako członek Rady Powiatu żył problemami mieszkańców i był zatroskany o to, aby wszystko robić dobrze z korzyścią dla powiatu. Wszystkim nam będzie go brakowało - mówi Michał Dec, wiceprezes KWW Biłgorajszczyzna, wiceburmistrz Biłgoraja.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Radzięcinie.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak, 1.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 7015
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
d3b-9b7
~ Rebai  do ~ Jan   Sam to wymyśliłeś,czy PISIORY Ci tak nawciskali głupot.
12 czerwca 2016
brak ocen
PL
52b-6af
~ sms   Zosiu samosiu ty fachowiec medyczny ,co to ta mezoginja.Czy dało sie zauważać w praktyce?
12 czerwca 2016
brak ocen
PL
cae-775
~ Jasio.   Adaś żył jak potrafił ! Lekki był w mowie ! Chorował na MIZOGINIE. Nie należy go obwiniać za nic ! Kościół katolicki już na nim nie, zarobi ! Powinien być pochowany jednak w białej, trumnie !
11 czerwca 2016
+1
-1
PL
358-0b2
~ Nie  do ~ Jan   -
Ty Janie Stanisławie znowu bąka puszczasz. Ty to dopiero dno moralne jesteś. Burak przekonany o swojej nieomylnosci. Cham bez poszanowania dla ludzi. Tak cię ocenią jak ty oceniasz. Dno i wodorosty. Uważaj by ci ktoś w gębę nie naplul.
11 czerwca 2016
+4
-4
PL
74a-613
~ Jan   Trzeba pisać prawdę, niezależnie czy ktoś jest PO tej czy PO tamtej stronie. Tuczą się na naszych podatkach a obywatela maja w głębokiej POgardzie. Tak jak to złodziejskie, PSL-owskie bydło.Przez 70 lat rządów /najpierw ZSL potem PSL/ ta złodziejska, zdeprawowana moralnie klika zawsze była przy korycie. Dla nich imperatywem moralnym jest łapówka, zdrada,kolaboracja itd. To z nimi współpracował TW Banak. A wyborcy mają prawo znać prawdę. Ktoś kto decyduję się na zasiadanie w samorządowych, sejmowych czy partyjnych władzach musi się liczyć z tym, że wyborcy wystawią mu ocenę nawet gdy już dobiegnie do mety. Mety życia. Jak by tak było, że z chwilą śmierci nie wolno pisać i mówić prawdy to żadna polityczna postać nie doczekała by oceny. Nie moglibyśmy pisać o kapusiu SB-eckim- Bolku Wałęsie. A przecież my jako podatnicy utrzymujemy go i opłacamy mu ochroniarzy i samochód z kierowcą. A kim on był. Wiejskim prostaczkiem zatrudnionym w stoczni, ktorego SB namówiła do szpiclowania robotników-kolegów. Brał kasę a żonie mówił, że w totka wygrał. Oczywiście ten Dyzma zapewne znalazł adres amerykańskiej ambasady i udał się tam bo zorientował się , że tam kapusiom płacą dużo, dużo więcej.A jak już forsa zaczęła się duża to ten łajdak wpiął sobie Matkę Boską w klapę i ogłosił się założycielem Solidarności. I co jak grzebnie w kalendarz to zwykły człowiek nie może napisać, że to był przewerbowany przez CIA kapuś?
11 czerwca 2016
+5
-5
PL
52b-6af
~ wozny   to co napisane to wszystko prawda,byc może mozna było tego nie pisać ,tylko wiedziec,ale też można prawde przypomnieć,niech odpoczywa w spokoju.
11 czerwca 2016
+3
-0
PL
369-ceb
~ vG   Poziom niektórych komentarzy tutaj jest żenujący, inaczej tego nazwać nie można. Zmarł człowiek, którego większa część komentujących pewnie nigdy w życiu nie widziała. Tacyście mądrzy, bo w internecie jesteście anonimowi, chcecie się pastwić? To może idźcie do rodziny, przyjaciół, powiedzcie wprost te swoje polityczne zawiści. Albo wyobraźcie sobie, że przy śmierci waszego ojca/matki/brata/córki też ktoś się do was tak odnosi. George, tarnogrodzianin, kolega i reszta błaznów, do was mówię. Jeszcze kiedyś zobaczycie - też się znajdziecie po drugiej stronie - tam nie będziecie już tacy hop do przodu.
Nie, nie znałem tego gościa, ale rzygać mi się chce, kiedy widzę takie dno, jakie sobą reprezentujecie.
A facet niech spoczywa w pokoju.
11 czerwca 2016
+6
-2
GB
8e9-efe
~ george   czy ktos ze aprzedajnego PSL/ZSL tez bedzie na pogrzebie
10 czerwca 2016
+1
-0
PL
897-c9a
~ Człowiek- popełniający błędy  do ~ tarnogrodzianin   Adam już nie żyje. Nie pastw się człowieku! To o Tobie świadczy, Tobie-aniele zesłany na Ziemię, który nie popełniłeś w życiu żadnego błędu i grzechu
10 czerwca 2016
+3
-1
PL
52b-6af
~ wożny   Główny doradca Zosi samosi ,wcześniej Główny PSL-u,samosia w kłopocie ,bo grozi to ,żę platforma się rozleci z powodu braku złotych myśli,takie myśli wcześniej otrzymywała Służba Bezpieczeństwa.
10 czerwca 2016
+1
-1
PL
d13-d15
~ tarnogrodzianin   Jak Dec wyolbrzymiał i słodził to było zawsze odwrotnie do rzeczywistości jak mawiają w Tarnogrodzie albo miał ukryty interes.Już go tam dobrze poznali,teraz bałamuci w Biłgoraju,jeszcze mu się udało,chociaż robił odskocznię na powiat i nie wyszło.Każdy świadomy widział oświadczenie złożone przed wyborami i co tam pisało w okręgu NR5 w poz.1
10 czerwca 2016
+4
-0
PL
eef-229
~ Jasio  do ~ Jan bez ziemi.   Kto jest następny, pytasz ? Pamiętam czasy jak na zwłokami, zmarłego ! Zakazywano taką, modlitwę ! A teraz pomódlmy się o następnego ! Którego Bóg wezwie przed swe, oblicze ! Zasypka na koniec ! Brat Stasio powinien Adasia zastąpić ! W Zarządzie Powiatu ! Tak mi się wydaje na prosty, rozum ! Co wy na to moi mili ?
10 czerwca 2016
+2
-3
PL
74a-613
~ Witt   Zmarł członek ale człowiek chyba żyje ?
10 czerwca 2016
+3
-7
PL
74a-613
~ Jan bez ziemi.   Tak już jest przy samorządowym korycie, że nawet chory, w stanie śmiertelnym od żłobu nie odejdzie. Na stanowisku POlegnie. Ktoś mi zarzuci, że PO zejściu z tego świata powinno się tylko pisać same hymny POchwalne. Tak jest, ale dotyczy to tylko normalnych ludzi a nie samorządowców i innych ciemiężycieli narodu oraz kapusiów SB-eckich. Ich ta zasada nie dotyczy. O nich trzeba pisać prawdę ku przestrodze tych co jeszcze działają i się tuczą nakładając coraz wyższe podatki. Ja tutaj mogę wymienić tuzin -szczególnie PSL-owców i ich POmagierów co odeszli na wieczną wartę prosto ze stanowiska. Ciekawe kto jest następny na tej niebiańskiej albo piekielnej liście. Bo przecież na stanowiskach jest cały tuzin siedemdziesięciolatków. A ostatnio PiS-lamiści dokonali ,, dobrej zmiany" i POwołali na kierownika KRUS faceta co od dziewięciu lat był na emeryturze !!! A Dec to lepiej niech łez nie wylewa i hymnów nie czyni. Niech lepiej sprawdzi ilu Urząd Miejski zatrudnia emerytów, bo jeszcze POdatnik będzie się na nich musiał składać dla nich na domek przy ul.Lubelskiej.
10 czerwca 2016
+8
-7
PL
f0d-0ec
~ Kolega   Zniszczyła go obfita, micha ! Z chłopa zrobił się Pan ! Widocznie nie było mu to, pisane ! Nie dbał o zdrowe odżywianie ! Adaś był to dobry, człowiek ! Na ile mógł to ludziom, pomagał ! Walczył z przyrodą nie żeniąc się nigdy ! Umarł król ! Niech żyje król ! Może popadł w letarg ? Coś takiego medycyna konwencjonalna nie rozważa !
10 czerwca 2016
+6
-5
PL
a8a-782
~ :-(   Za wcześnie odszedłeś..pokój Twojej duszy [*]
9 czerwca 2016
+10
-1
PL
a80-854
~ qwerty   A co się stało? chorował? Smutno
9 czerwca 2016
+3
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 07:35 Biłgoraj
Oświadczenie PGK ws. awarii w oczyszczalni
W środę, 5 sierpnia doszło do drobnej awarii w oczyszczalni ścieków w Biłgoraju. Usterka została już usunięta, a Zarząd PGK Sp. z o.o. w wystosowanym oświadczeniu wyjaśnia zaistniałą sytuację i podkreśla, że awaria nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia mieszkańców Biłgoraja.
dzisiaj, 11:08 Powiat
Potwierdzono COVID-19 u mężczyzny z powiatu
w niedzielę, godzina 19:50 Obsza
Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
w niedzielę, godzina 14:30 Biłgoraj
Pierwsza garażówka w tym roku
W niedzielę w samo południe na miejskim targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Jagiełły rozpoczęła się trzynasta edycja biłgorajskiej wyprzedaży garażowej. To pierwsza garażówka po przerwie zimowej, którą wydłużyła sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
w niedzielę, godzina 11:05 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona koronawirusem [DANE Z DNIA]
w sobotę, godzina 18:19 Biłgoraj
Trwa Jarmark Sitarski
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Sekretny koncert w Biłgoraju
14 dni, 14 mieszkań, domów i ogrodów (no i jedna stodoła), ponad 2500 przejechanych kilometrów - tak Sekretną Trasę Koncertową podsumowują organizatorzy. Jednym z przystanków na trasie był Biłgoraj. Teraz, kiedy wydarzenie dobiegło końca możemy zdradzić kim był sekretny wykonawca.
dzisiaj, 08:00 Powiat
Lubelska Brygada OT uruchomiła Mobilny Zespół Rekrutacyjny
3 sierpnia 2020 Zagrody
Śmiertelny wypadek na DW 835 w Zagrodach [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 09:53 Kraj
Powrót obostrzeń w części kraju
Od dzisiaj, 8 sierpnia, w 19 powiatach obowiązują nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, siłowniach czy na imprezach.
29 lipca 2020 Biłgoraj
Pomóżmy sprowadzić ciało Patrycji do domu
29 lipca 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki przy ulicy Moniuszki [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 08:38 Biłgoraj
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
Według badań ankietowych przeprowadzonych wśród młodzieży uczęszczającej do szkół na terenie Biłgoraja ponad 50% badanych zdarzyło się upić. Byli tacy, którym zdarzyło się to już wiele razy. W związku z tym Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystosowała apel do do osób sprzedających napoje alkoholowe.
dzisiaj, 07:17 Kraj
Bonów turystycznych nie wolno sprzedawać!
w czwartek, godzina 10:50 Powiat
Potwierdzono kolejne przypadki COVID-19 w powiecie [DANE Z DNIA]
we wtorek, godzina 12:06 Biłgoraj
Biłgorajscy pielgrzymi na szlaku
We wtorkowy poranek, 4 sierpnia w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny odprawiona została msza św., po której biłgorajska grupa pielgrzymów wyruszyła na szlak 38. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Jasną Górę. W tym roku ze względu na stan epidemii nie ma możliwości noclegu na trasie, dlatego pielgrzymi dziś wieczorem wrócą do swoich domów, a jutro na szlak wyruszy grupa zamojska.
w środę, godzina 16:02 Powiat
Ognisko koronawirusa w powiecie biłgorajskim
w niedzielę, godzina 23:37 Biłgoraj
Finał Festiwalu Kultur
27 lipca 2020 Piłka nożna
Zarząd Łady o stanie klubu. Nie uda się skompletować drużyny?
Zarząd Łady 1945 Biłgoraj wyjaśnia aktualną sytuację w jakiej znalazł się klub. Być może nie uda się w bieżącym sezonie skompletować składu drużyny. Poniżej prezentujemy pełną treść oświadczenia, jakie wystosowano do biłgorajskich kibiców piłki nożnej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
4 nowe przypadki zakażenia SARS-CoV-2 na Biłgorajszczyźnie
w środę, godzina 11:24 Płusy
Dwie kolizje w tym samym miejscu
w czwartek, godzina 12:07 Kraj
Po wakacjach uczniowie wracają do szkół
W środę, 5 sierpnia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przestawił działania ministerstwa podejmowane w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania - to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.
w sobotę, godzina 18:48 Lubelszczyzna
Dzienne dane o koronawirusie
w piątek, godzina 16:19 Lubelszczyzna
Wzrastają statystyki zakażeń
1 sierpnia 2020 Biłgoraj
76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dziś przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W całym kraju, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, uroczystości rocznicowe miały symboliczny charakter. Hołd tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę oddali również mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej.
3 sierpnia 2020 Biłgoraj
Pielgrzymkowa sztafeta dotarła do Biłgoraja
w piątek, godzina 23:20 Biłgoraj
Festiwal Kultur zainaugurowany
we wtorek, godzina 13:58 Biłgoraj
St. bryg. Mirosław Bury komendantem biłgorajskiej straży
Lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie nadbrygadier Grzegorz Alinowski powołał st. bryg. mgr inż. Mirosława Burego z dniem 3 sierpnia na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:09 Biłgoraj
Laptopy do zdalnego nauczania trafiły do czterech biłgorajskich podstawówek
w piątek, godzina 09:25 Biłgoraj
Z sądowym zakazem i na podwójnym gazie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl