Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2016.06.09 15:16 | aktualizacja: 2016.06.09 15:28

Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak

Dziś zmarł członek Zarządu Powiatu, Adam Banak. Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Radzięcinie.
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak

Adam Banak urodził się 24 grudnia 1956 we Frampolu. Miał 60 lat, mieszkał w Teodorówce Kolonii. Do Rady Powiatu wszedł z Komitetem Wyborczym Wyborców Biłgorajszczyzna, reprezentując gminy Turobin, Goraj i Frampol. Pełnił funkcę Członka Zarządu Powiatu Biłgorajskiego. Był także prezesem Klubu Sportowego "Włókniarz".

- Przykro mi, że dziś otrzymaliśmy taką smutną informację o naszym koledze Adasiu Banaku. Był zawsze aktywny, oddany. Był człowiekiem niezwykle życzliwym i koleżeńskim. Jako członek Rady Powiatu żył problemami mieszkańców i był zatroskany o to, aby wszystko robić dobrze z korzyścią dla powiatu. Wszystkim nam będzie go brakowało - mówi Michał Dec, wiceprezes KWW Biłgorajszczyzna, wiceburmistrz Biłgoraja.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się jutro o godz. 10.00 w Kościele Parafialnym w Radzięcinie.

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Zmarł członek Zarządu Powiatu Adam Banak, 1.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 6920
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (17)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
d3b-9b7
~ Rebai  do ~ Jan   Sam to wymyśliłeś,czy PISIORY Ci tak nawciskali głupot.
12 czerwca 2016
brak ocen
PL
52b-6af
~ sms   Zosiu samosiu ty fachowiec medyczny ,co to ta mezoginja.Czy dało sie zauważać w praktyce?
12 czerwca 2016
brak ocen
PL
cae-775
~ Jasio.   Adaś żył jak potrafił ! Lekki był w mowie ! Chorował na MIZOGINIE. Nie należy go obwiniać za nic ! Kościół katolicki już na nim nie, zarobi ! Powinien być pochowany jednak w białej, trumnie !
11 czerwca 2016
+1
-1
PL
358-0b2
~ Nie  do ~ Jan   -
Ty Janie Stanisławie znowu bąka puszczasz. Ty to dopiero dno moralne jesteś. Burak przekonany o swojej nieomylnosci. Cham bez poszanowania dla ludzi. Tak cię ocenią jak ty oceniasz. Dno i wodorosty. Uważaj by ci ktoś w gębę nie naplul.
11 czerwca 2016
+4
-4
PL
74a-613
~ Jan   Trzeba pisać prawdę, niezależnie czy ktoś jest PO tej czy PO tamtej stronie. Tuczą się na naszych podatkach a obywatela maja w głębokiej POgardzie. Tak jak to złodziejskie, PSL-owskie bydło.Przez 70 lat rządów /najpierw ZSL potem PSL/ ta złodziejska, zdeprawowana moralnie klika zawsze była przy korycie. Dla nich imperatywem moralnym jest łapówka, zdrada,kolaboracja itd. To z nimi współpracował TW Banak. A wyborcy mają prawo znać prawdę. Ktoś kto decyduję się na zasiadanie w samorządowych, sejmowych czy partyjnych władzach musi się liczyć z tym, że wyborcy wystawią mu ocenę nawet gdy już dobiegnie do mety. Mety życia. Jak by tak było, że z chwilą śmierci nie wolno pisać i mówić prawdy to żadna polityczna postać nie doczekała by oceny. Nie moglibyśmy pisać o kapusiu SB-eckim- Bolku Wałęsie. A przecież my jako podatnicy utrzymujemy go i opłacamy mu ochroniarzy i samochód z kierowcą. A kim on był. Wiejskim prostaczkiem zatrudnionym w stoczni, ktorego SB namówiła do szpiclowania robotników-kolegów. Brał kasę a żonie mówił, że w totka wygrał. Oczywiście ten Dyzma zapewne znalazł adres amerykańskiej ambasady i udał się tam bo zorientował się , że tam kapusiom płacą dużo, dużo więcej.A jak już forsa zaczęła się duża to ten łajdak wpiął sobie Matkę Boską w klapę i ogłosił się założycielem Solidarności. I co jak grzebnie w kalendarz to zwykły człowiek nie może napisać, że to był przewerbowany przez CIA kapuś?
11 czerwca 2016
+5
-5
PL
52b-6af
~ wozny   to co napisane to wszystko prawda,byc może mozna było tego nie pisać ,tylko wiedziec,ale też można prawde przypomnieć,niech odpoczywa w spokoju.
11 czerwca 2016
+3
-0
PL
369-ceb
~ vG   Poziom niektórych komentarzy tutaj jest żenujący, inaczej tego nazwać nie można. Zmarł człowiek, którego większa część komentujących pewnie nigdy w życiu nie widziała. Tacyście mądrzy, bo w internecie jesteście anonimowi, chcecie się pastwić? To może idźcie do rodziny, przyjaciół, powiedzcie wprost te swoje polityczne zawiści. Albo wyobraźcie sobie, że przy śmierci waszego ojca/matki/brata/córki też ktoś się do was tak odnosi. George, tarnogrodzianin, kolega i reszta błaznów, do was mówię. Jeszcze kiedyś zobaczycie - też się znajdziecie po drugiej stronie - tam nie będziecie już tacy hop do przodu.
Nie, nie znałem tego gościa, ale rzygać mi się chce, kiedy widzę takie dno, jakie sobą reprezentujecie.
A facet niech spoczywa w pokoju.
11 czerwca 2016
+6
-2
GB
8e9-efe
~ george   czy ktos ze aprzedajnego PSL/ZSL tez bedzie na pogrzebie
10 czerwca 2016
+1
-0
PL
897-c9a
~ Człowiek- popełniający błędy  do ~ tarnogrodzianin   Adam już nie żyje. Nie pastw się człowieku! To o Tobie świadczy, Tobie-aniele zesłany na Ziemię, który nie popełniłeś w życiu żadnego błędu i grzechu
10 czerwca 2016
+3
-1
PL
52b-6af
~ wożny   Główny doradca Zosi samosi ,wcześniej Główny PSL-u,samosia w kłopocie ,bo grozi to ,żę platforma się rozleci z powodu braku złotych myśli,takie myśli wcześniej otrzymywała Służba Bezpieczeństwa.
10 czerwca 2016
+1
-1
PL
d13-d15
~ tarnogrodzianin   Jak Dec wyolbrzymiał i słodził to było zawsze odwrotnie do rzeczywistości jak mawiają w Tarnogrodzie albo miał ukryty interes.Już go tam dobrze poznali,teraz bałamuci w Biłgoraju,jeszcze mu się udało,chociaż robił odskocznię na powiat i nie wyszło.Każdy świadomy widział oświadczenie złożone przed wyborami i co tam pisało w okręgu NR5 w poz.1
10 czerwca 2016
+4
-0
PL
eef-229
~ Jasio  do ~ Jan bez ziemi.   Kto jest następny, pytasz ? Pamiętam czasy jak na zwłokami, zmarłego ! Zakazywano taką, modlitwę ! A teraz pomódlmy się o następnego ! Którego Bóg wezwie przed swe, oblicze ! Zasypka na koniec ! Brat Stasio powinien Adasia zastąpić ! W Zarządzie Powiatu ! Tak mi się wydaje na prosty, rozum ! Co wy na to moi mili ?
10 czerwca 2016
+2
-3
PL
74a-613
~ Witt   Zmarł członek ale człowiek chyba żyje ?
10 czerwca 2016
+3
-7
PL
74a-613
~ Jan bez ziemi.   Tak już jest przy samorządowym korycie, że nawet chory, w stanie śmiertelnym od żłobu nie odejdzie. Na stanowisku POlegnie. Ktoś mi zarzuci, że PO zejściu z tego świata powinno się tylko pisać same hymny POchwalne. Tak jest, ale dotyczy to tylko normalnych ludzi a nie samorządowców i innych ciemiężycieli narodu oraz kapusiów SB-eckich. Ich ta zasada nie dotyczy. O nich trzeba pisać prawdę ku przestrodze tych co jeszcze działają i się tuczą nakładając coraz wyższe podatki. Ja tutaj mogę wymienić tuzin -szczególnie PSL-owców i ich POmagierów co odeszli na wieczną wartę prosto ze stanowiska. Ciekawe kto jest następny na tej niebiańskiej albo piekielnej liście. Bo przecież na stanowiskach jest cały tuzin siedemdziesięciolatków. A ostatnio PiS-lamiści dokonali ,, dobrej zmiany" i POwołali na kierownika KRUS faceta co od dziewięciu lat był na emeryturze !!! A Dec to lepiej niech łez nie wylewa i hymnów nie czyni. Niech lepiej sprawdzi ilu Urząd Miejski zatrudnia emerytów, bo jeszcze POdatnik będzie się na nich musiał składać dla nich na domek przy ul.Lubelskiej.
10 czerwca 2016
+8
-7
PL
f0d-0ec
~ Kolega   Zniszczyła go obfita, micha ! Z chłopa zrobił się Pan ! Widocznie nie było mu to, pisane ! Nie dbał o zdrowe odżywianie ! Adaś był to dobry, człowiek ! Na ile mógł to ludziom, pomagał ! Walczył z przyrodą nie żeniąc się nigdy ! Umarł król ! Niech żyje król ! Może popadł w letarg ? Coś takiego medycyna konwencjonalna nie rozważa !
10 czerwca 2016
+6
-5
PL
a8a-782
~ :-(   Za wcześnie odszedłeś..pokój Twojej duszy [*]
9 czerwca 2016
+10
-1
PL
a80-854
~ qwerty   A co się stało? chorował? Smutno
9 czerwca 2016
+3
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Uwaga ślisko - auto dachowało na DW 858 w Panasówce
Dziś przed godziną 21 auto osobowe dachowało na drodze wojewódzkiej nr 858 w Panasówce, są utrudnienia w ruchu.
10 godzin temu
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
21 lutego 2020 Biłgoraj
Zmiana na stanowisku dyrektora I LO im. ONZ
Dziś, w piątek, 21 lutego Zarząd Powiatu podjął decyzję o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora największej szkoły średniej w regionie - I LO im. ONZ. Dotychczas, przez wiele lat tę funkcję pełnił Marian Klecha. Czas na składanie ofert mija 5 marca.
w środę, godzina 08:20 Gmina Biłgoraj
Czołówka busa z osobówką. Droga nr 858 nieprzejezdna [AKTUALIZACJA]
w piątek, godzina 08:56 Chmielek
112 km/h na liczniku w terenie zabudowanym
20 lutego 2020 Biłgoraj
Nowa karetka dla bilgorajskiego pogotowia
Dzięki rządowemu wsparciu w postaci dofinansowania w kwocie 400 tys zł możliwy był zakup nowego ambulansu dla pogotowia w Biłgoraju. Uroczyste przekazanie kluczy do pojazdy odbyło się w czwartek, 20 lutego.
w piątek, godzina 08:47 Biłgoraj
Trzy kolizje w jeden dzień
w czwartek, godzina 15:02 Biłgoraj
19-latek spędzi 3 lata w więzieniu za molestowanie i udostępnianie treści pornograficznych
22 lutego 2020 Tarnawa Duża
Dom Senior+ w Tarnawie Dużej otwarty
W Tarnawie Dużej, w ramach programu wieloletniego Senior+ na lata 2015-2020, powstał dzienny dom opieki dla seniorów. Uroczyste otwarcie placówki odbyło się w sobotnie popołudnie 22 lutego.
w środę, godzina 15:12 Biłgoraj
Syndyk odpowiada staroście
w piątek, godzina 12:57 Biłgoraj
W powiecie powstała Rada Dialogu Rolniczego
21 lutego 2020 Biłgoraj
Wszawica atakuje?
Wszawica powraca do szkół i przedszkoli jak bumerang. Cyklicznie otrzymujemy sygnały o występowaniu problemu w naszym powiecie. Mimo, że do biłgorajskiego sanepidu nie wpłynęło zgłoszenie o pojawieniu się wesz w placówkach informacje o zakażeniach krążą między rodzicami uczniów.
w poniedziałek, godzina 11:42 Powiat
Powalone drzewa i zerwane dachy
w piątek, godzina 08:05 Tarnogród
Ostatki Klubu Seniora w TOK
20 lutego 2020 Biłgoraj
Mieszkańcy Biłgoraja wydali ponad 31 mln zł na alkohol
Taka kwota przyprawia o zawrót głowy. Zwłaszcza jeśli porówna się ją z poprzednimi latami. W ubiegłym roku w biłgorajskich barach i sklepach z alkoholem wydaliśmy o ponad 3 mln zł więcej niż w 2018 roku.
w czwartek, godzina 09:30 Biłgoraj
Samorządowcy z Bilgoraja w Izraelu
22 lutego 2020 Gmina Biłgoraj
Zderzenie z sarną
20 lutego 2020 Biłgoraj
Nowy zarząd biłgorajskiego oddziału PCK
W poniedziałek, 17 lutego, odbył się zjazd sprawozdawczo - wyborczy Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Biłgoraju. Podczas spotkania przedstawiono sprawozdanie z minionej kadencji i wybrano nowy zarząd na lata 2020-2024.
we wtorek, godzina 09:44 Tarnogród
Trzynaście prób wyłudzenia pieniędzy w Tarnogrodzie
w piątek, godzina 21:08 Biłgoraj
Witajcie w "Jedynce"
14 lutego 2020 Biłgoraj
78 lat temu powstała Armia Krajowa
14 lutego to bardzo ważna data w historii Polski. Tego dnia została powołana Armia Krajowa. Dziś w całym kraju odbywają się uroczystości rocznicowe. 78. rocznicę powstania jedynej, realnej, wojskowej i moralnej siłą, która w latach okupacji przeciwstawiła się terrorowi i wynaradawianiu ludności polskiej zorganizowano także w Biłgoraju.
w środę, godzina 09:48 Potok Górny
Stan licznika zmniejszył się o prawie 10 tys. km
w czwartek, godzina 21:13 Biłgoraj
"Taniec i Poezja"
14 lutego 2020 Czernięcin Główny
Jubileusz 100-lecia urodzin
W środę, 5 lutego mieszkanka gminy Turobin Balbina Ciastuła obchodziła jubileusz 100-lecia urodzin. Z tej okazji Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz samorządowych, USC oraz KRUS.
15 lutego 2020 Biłgoraj
Bal maturalny ZSZiO
22 lutego 2020 Biłgoraj
Biuro poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już działa
14 lutego 2020 Biłgoraj
EKOwalentynki
Wolontariusze PCK zorganizowali akcję pod hasłem EKOwalentynki. W ramach przedsięwzięcia, w piątkowe popołudnie 14 lutego, w Parku Solidarności rozdawali sadzonki drzewek, częstowali piernikami i rozmawiali o ekologii.
19 lutego 2020 Biłgoraj
Drzewa poszły pod piłę
w poniedziałek, godzina 14:52 Majdan Nowy
Mercedes dachował do rowu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl