Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2016.07.02 08:35

Zmiany w Stowarzyszeniu Bezpieczny Powiat Biłgorajski

W czwartek, 30 czerwca, odbył się zjazd sprawozdawczo-wyborczy Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski. Wydarzenie zostało zorganizowana w siedzibie KP PSP w Biłgoraju. Podczas zjazdu wybrano nowe władze. Prezesem został Krzysztof Żbikowski.
Zmiany w Stowarzyszeniu Bezpieczny Powiat Biłgorajski
Zmiany w Stowarzyszeniu Bezpieczny Powiat Biłgorajski

Członkowie Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski spotkali się w miniony czwartek, 30 czerwca.

Zjazd otworzył prezes zarządu Mirosław Pawłowski, który powitał członków stowarzyszenia jak i przybyłych gości. Obecni byli m.in.: Jarosław Lipiec, członek zarządu powiatu biłgorajskiego, Krzysztof Michoński, komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju, Zenon Łój, prezes Automobilklubu Biłgorajskiego.

Spotkanie poprowadził Mieczysław Skura. Ustępujący prezes przedstawił sprawozdanie zarządu za ostatnie 4 lata działalności stowarzyszenia, a skarbnik Tadeusz Tujaka przedstawił sprawozdanie finansowe za 2015 rok.

W trakcie dyskusji poruszano problemy związane z funkcjonowanie stowarzyszenia, składano także wnioski dotyczące WORD, podnoszono też kwestię poprawy bezpieczeństwa poprzez zgłoszenie wniosku do marszałka w sprawie modernizacji drogi Biłgoraj-Tarnogród. Omawiano też bieżącą działalność BPP. Komisje uchwał, wniosków i skrutacyjna ujęła te sprawy w swoich uchwałach.

Członkowie udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi i przyjęli przedstawione sprawozdania. Częścią zjazdu były także wybory nowych władz. Zgodnie ze statutem wybory odbyły się w głosowaniu tajnym.

Dotychczasowy prezes Mirosław Pawłowski postanowił nie ubiegać o ponowny wybór na to stanowisko. Goście brawami oraz bukietem kwiatów podziękowali mu za dotychczasową pracę na rzecz stowarzyszenia.

Zgłoszono dwóch kandydatów na prezesa zarządu: Ryszarda Kostrubca oraz Krzysztofa Żbikowskiego. Większość delegatów opowiedziała się za Krzysztofem Żbikowskim. Otrzymał on 12 głosów, jego kontrkandydat 6 głosów.

W głosowaniu tajnym wybrano również zarząd. Wiceprezesem został Aleksander Bełżek, sekretarzem Michał Kutyła, skarbnikiem Tadeusz Tujaka, a członkiem zarządu Mirosław Pawłowski. W skład komisji rewizyjnej weszli: przewodniczący Zygmunt Majewski, z-ca Jan Czapka, członek komisji Agnieszka Borowiec-Wiater.

Na podsumowanie zjazdu nowy prezes Krzysztof Żbikowski podziękował za wybór, zaprosił też do daszej współpracy w bieżącej kadencji członków zarządu

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Zmiany w Stowarzyszeniu Bezpieczny Powiat Biłgorajski, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3256
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
0ee-f2c
~ Nio  do ~ Jan   Ty jesteś Bond? Bond nie był kanalią.
Możesz swoje bąki do woli puszczać.
Z tego mały pożytek, a duży smród.
Odrażający typek jesteś, wart tego co przypisujesz innym.
4 lipca 2016
+1
-2
PL
6c4-22e
~ miasto   Jan,jestem już blisko,mój trop prowadzi do Goraja,mam cię chyba
3 lipca 2016
+3
-0
PL
74a-613
~ Jan   Mnie nikt nie namierzy. No chyba, że CIA, Mossad lub BND. Bond jestem. James Bond. Piję w wódkę wstrząśniętą, nie mieszaną.
3 lipca 2016
+3
-2
PL
ea1-68b
~ Nie  do ~ Jan   No i puścił Bąka znowu.
Takich samych inwektyw i przymiotnikow jesteś wart co sam używasz. Dno.
3 lipca 2016
+1
-6
PL
737-c65
~ miasto   Janie,jak zawsze po bandzie dałeś,celnie i skutecznie,swoją drogą próbuję Cię namierzyć i wciąż nie jestem pewien...
3 lipca 2016
+5
-1
PL
52b-6af
~ do JAN   Piękny ,idealny komentarz,wody nic by tu nie wycisnął,
2 lipca 2016
+6
-4
PL
74a-613
~ Jan   To Stowarzyszenie to jest zbiorowisko dawnych funkcjonariuszy PRL-u. Prawie wszyscy to byli członkowie PZPR. Żbikowski- dawny gensek gminny i nadzorca polityczny wsi. Majewski-też ten sam sort-jak by powiedział Wielki Kurdupel Kaczor. Prowadził pracę polityczną też w komitecie gminnym. Pawłowski się zrzekł, cóż 90 na karku. Ale przez kilkanaście lat forsę ze stowarzyszenia skubał. Wszak w sądach też ten sam sort, tylko dziadek przekazuje pałeczkę synowi a wnuk już w Poczekalni sędziowskiej czeka. Zasądzają od sądzonych tzw nawiązki i ta forsa ląduje na koncie stowarzyszenia. Coś tam kapną poszkodowanym w wypadkach a reszta ląduje w ich portfelach. No i mogą się spotkać od czasu do czasu i strategię obmyślić na następne wybory i gdzie jeszcze są stanowiska do obsadzenia. Bełżek- ten to jest wyjątkowo zakłamana kreatura moralna. Przed wyborami to głosi, że jak będzie na stanowisku to będzie uczciwie i każdemu pomoże i życzliwym będzie. Jak do władzy się dorwie to każdego zepchnął by w przepaść. Przekonał się o tym PSL-owiec Rysio B prezio Sp. Mieszk. Załatwił jego synowi mieszkanko i robotę u Rosłana, załatwił mu członkostwo w radzie nadzorczej Sp. A ten - zamachowiec- wysadził go z fotela prezesa, doradzając mu, żeby poszedł do ZUS-u po emeryturę. Jak wrócił do biura to na jego fotelu siedział już Olek i do Rysia POwiedział von stąd. Nawet go na wódkę nie poprosił. Kostrubiec wychowany na Zielonej Koniczynce. Jak mu się ta zielenina przejadła i zaczął mieć finansową biegunkę to skumał się z PIS-lamistami. Nie wiadomo co teraz knuje. Na razie się przyczaił w Stowarzyszeniu jak lew wykastrowany.
2 lipca 2016
+15
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl