Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2017.07.02 07:59

Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB

W dniu 20 czerwca 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski. W czasie spotkania dokonano podsumowania pracy Stowarzyszenia za okres 2016 roku i przedłożono sprawozdanie merytoryczne i finansowe.
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB

We wtorek, 20 czerwca 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski. Obrady prowadził Aleksander Bełżek wiceprezes SBPB. W trakcie dyskusji przewijała się troska o dalszy rozwój Stowarzyszenia jak i bezpieczeństwo na terenie powiatu.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie z działalności komisji jak i zawnioskował aby udzielić absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Elżbieta Mazur przedłożyła projekty uchwał w zakresie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego i finansowego Zarządu, udzielenia absolutorium Zarządowi za 2016 rok, przyjęcia sprawozdania Komisji Rewizyjnej oraz zatwierdzenia zmian w statucie Stowarzyszenia.

Wszystkie uchwały zostały w głosowaniu przyjęte. Zaproponowano również przyjęcie uchwały o nadaniu tytułu Honorowego Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski wieloletniemu Prezesowi Zarządu Panu Mirosławowi Pawłowskiemu. Wręczono mu dyplom oraz tablo informujące o tym, złożono podziękowania i życzono zdrowia na dalsze lata. Mirosław Pawłowski podziękował za ten tytuł członkom Stowarzyszenia.

W Walnym Zjeździe Sprawozdawczym uczestniczyli Komendant Państwowej Straży Pożarnej, zastępca Komendanta Policji w Biłgoraju, Prezes PCK Oddział Biłgoraj, przedstawiciel LOK Biłgoraj.

SBPB
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB, 0 out of 5 based on 0 ratings
SBPB dodany
 
Odsłon: 2941
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
5ab-0aa
~ Jan   Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat założono po to, żeby sądy miały możliwość przekazywania forsy od skazanych na tzw nawiązki. Sądy /ukarani/ przelewają szmal na konto stowarzyszenia a potem prezes bierze sobie wynagrodzenie i mają resztę na swoją ,,działalność" Oczywiście, żeby nie było to podejrzane to jakieś kwoty przekazują na rzecz poszkodowanych. Ale trzeba by sprawdzić ile ten wieloletni prezes, były smakosz wina ,,Patykiem pisanego" Mirek P przeflancował na swoje konto w ramach ,,wynagrodzenia za sprawowaną prezesurę. O ile się orientuję to było by na zakup dobrej limuzyny. No i teraz jest następny prezio. A co tam, emerytura na konto wpływa to i jeszcze w stowarzyszeniu można co nie co naskubać. Przecież nie pójdzie taki dorabiać na układaniu kostki brukowej. W PZPR-ze przecież brylował tak jak i jego POprzednik. Bełżek też musi się udzielać, jak zamach PSL na jego prezesurę zrobi w ramach rewanżu za wykopanie z fotela Rysia Misia to będzie mógł w stowarzyszeniu prezesować. Zawsze co prezes to prezes a nie jakiś tam robotnik czy referent od układania papierzysków na biurku.
5 lipca 2017
+1
-0
ded-a1e
~ Fakt   Po części internauta słusznie zauważa problem. Za mało informacji o tym, że to Stowarzyszenie rzeczywiście przekazuje pewne niewielkie środki (jakimi dysponuje), na rzecz innych organizacji działających w mieście i powiecie (wspomaga od lat inne stowarzyszenia i grupy) -w sferze bezpieczeństwa ogólnie pojmowanego i itp. działań. Na pewno takie informacje znajdują się w sprawozdaniach tego stowarzyszenia (nawet muszą), choć może nie są nagłaśniane w informacjach medialnych, chyba że jakieś stowarzyszenie dziękuje SBPB publicznie za udzielone wsparcie. Warto takie kwestie podkreślać.
3 lipca 2017
brak ocen
186-b00
~ tda   Co my wiemy o tym stowarzyszeniu oprócz tego, że istnieje i spotyka się walna raz na rok aby sobie pogratulować?
Jakieś konkretne działania? ZERO
Wsparcie dla innych organizacji które realnie działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa chociażby na drogach? Figa z makiem.
2 lipca 2017
+6
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 15:13 Biłgoraj
Uroczystość w 159. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego
W niedzielne południe 23 stycznia, w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju rozpoczęły się uroczystości z okazji 159. rocznicy powstania styczniowego. Była msza św. w intencji poległych, złożono też wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą powstańców. - To dzięki tym ludziom dziś możemy mówić i modlić się po polsku - mówi posłanka Beata Strzałka.
dzisiaj, 10:56 Lubelszczyzna
Znów rośnie liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2
w poniedziałek, godzina 11:40 Powiat
22 placówki oświatowe z powiatu z edukacją zdalną
15 stycznia 2022 Biłgoraj
TBS wybuduje ekologiczne osiedle
Bloki ogrzewane pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych powstaną w Biłgoraju. Inwestycję zrealizuje miejscowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. a budowa ma ruszyć w tym roku.
dzisiaj, 09:41 Powiat
Będą nowe wozy dla strażaków ochotników
w poniedziałek, godzina 09:58 Kolonia Sól
Zmusiła kierowcę do zjechania z drogi i odjechała. Miała ponad 2,5 promila
14 stycznia 2022 Biłgoraj
Biłgorajskie szkoły w rankingu "Perspektywy 2022"
Poznaliśmy wyniki tegorocznego, XXIV Rankingu Liceów i Techników Perspektywy. Jak tym razem wypadły szkoły średnie z Biłgoraja?
dzisiaj, 11:51 Zamojszczyzna
Poseł Zawiślak o ustawie Hoca: "Nie wolno dzielić społeczeństwa"
dzisiaj, 07:52 Kraj
Niedziele handlowe w 2022 roku
dzisiaj, 14:27 Biłgoraj
Burmistrz z pozytywnym wynikiem na COVID-19. W swoim liście pisze o "zacofanych durniach"
Burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan przyznał, że otrzymał pozytywy wynik testu na COVID-19. - Jeśli sobie pomyślę, że mógłbym leżeć w szpitalu, modlić się o cud, albo pozbawiony świadomości leżeć pod respiratorem i to tylko z tego powodu, że dałem się przekonać jakiemuś zacofanemu durniowi do nieszczepienia się, to cieszę się, że podjąłem jedyną rozsądną decyzję - napisał do swoich odbiorców na portalu społecznościowym. Jak teraz czuje się włodarz?
w czwartek, godzina 08:21 Lubelszczyzna
Inspekcja Transportu Drogowego zdalnie odczyta tachografy
w poniedziałek, godzina 09:10 Biłgoraj
Burmistrz namawia do szczepień: "Nawet jeśli szczepionka miałaby mieć skutki uboczne, to i tak powinienem się zaszczepić"
11 stycznia 2022 Biłgoraj
Dotacja na wymianę starego źródła ogrzewania. Można dostać 50% wartości inwestycji
Mieszkańcy Biłgoraja mogą pozyskać nawet 50% kosztów inwestycji związanych ze zmianą źródła ciepła. Najwięcej, bo aż 6.5 tys. zł brutto można dostać na pompę ciepła, ale są też inne możliwości. Warto sprawdzić jakie.
w poniedziałek, godzina 08:06 Biłgoraj
W uroczysku Knieja upamiętnili powstańców
w czwartek, godzina 09:09 Obsza
50-lecie pożycia małżeńskiego
w sobotę, godzina 08:18 Biłgoraj
Radny o lex Czarnek: "Szkoła musi być wolna"
W połowie stycznia br. przyjęta została nowelizacja prawa oświatowego tzw. lex Czarnek. Wcześniej jednak radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz złożył interpelację w tej sprawie. Uznał, że reforma ta "jest de facto zmianą ustroju szkolnictwa".
w poniedziałek, godzina 14:20 Biłgoraj
Ostrzeżenie o marznących opadach [AKTUALIZACJA]
w czwartek, godzina 10:58 Gmina Biłgoraj
Wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo
w środę, godzina 14:15 Biłgoraj
Od dziś miejskie lodowisko będzie otwarte
Były zapowiedzi o tym, że lodowisko w Biłgoraju w tym roku nie zostanie uruchomione. Zainterweniowali mieszkańcy, a władze miasta wspólnie z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 5 zdecydowali, by jednak obiekt otworzyć. Od dziś z miejskiego lodowiska mogą korzystać wszyscy chętni.
dzisiaj, 07:17 Biłgoraj
Świętujemy trzydziestkę WOŚP w Biłgoraju!
18 stycznia 2022 Podlesie
Droga będzie zamknięta
17 stycznia 2022 Biłgoraj
Szczepienia dzieci przeciwko COVID-19 w biłgorajskim szpitalu
Od połowy grudnia ub.r. w biłgorajskim szpitalu można zaszczepić przeciwko COVID-19 dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Ilu maluchów dotychczas zaszczepiono?
w czwartek, godzina 11:06 Lubelszczyzna
Sytuacja na drogach Lubelszczyzny po opadach śniegu
w piątek, godzina 10:17 Gródki
Nie ustąpił pierwszeństwa, dostał mandat w wysokości 1800 zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl