Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2017.07.02 07:59

Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB

W dniu 20 czerwca 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski. W czasie spotkania dokonano podsumowania pracy Stowarzyszenia za okres 2016 roku i przedłożono sprawozdanie merytoryczne i finansowe.
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB

We wtorek, 20 czerwca 2017 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski. Obrady prowadził Aleksander Bełżek wiceprezes SBPB. W trakcie dyskusji przewijała się troska o dalszy rozwój Stowarzyszenia jak i bezpieczeństwo na terenie powiatu.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie z działalności komisji jak i zawnioskował aby udzielić absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Elżbieta Mazur przedłożyła projekty uchwał w zakresie zatwierdzenia sprawozdania merytorycznego i finansowego Zarządu, udzielenia absolutorium Zarządowi za 2016 rok, przyjęcia sprawozdania Komisji Rewizyjnej oraz zatwierdzenia zmian w statucie Stowarzyszenia.

Wszystkie uchwały zostały w głosowaniu przyjęte. Zaproponowano również przyjęcie uchwały o nadaniu tytułu Honorowego Prezesa Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski wieloletniemu Prezesowi Zarządu Panu Mirosławowi Pawłowskiemu. Wręczono mu dyplom oraz tablo informujące o tym, złożono podziękowania i życzono zdrowia na dalsze lata. Mirosław Pawłowski podziękował za ten tytuł członkom Stowarzyszenia.

W Walnym Zjeździe Sprawozdawczym uczestniczyli Komendant Państwowej Straży Pożarnej, zastępca Komendanta Policji w Biłgoraju, Prezes PCK Oddział Biłgoraj, przedstawiciel LOK Biłgoraj.

SBPB
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Walny Zjazd Sprawozdawczy SBPB, 0 out of 5 based on 0 ratings
SBPB dodany
 
Odsłon: 2283
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
5ab-0aa
~ Jan   Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat założono po to, żeby sądy miały możliwość przekazywania forsy od skazanych na tzw nawiązki. Sądy /ukarani/ przelewają szmal na konto stowarzyszenia a potem prezes bierze sobie wynagrodzenie i mają resztę na swoją ,,działalność" Oczywiście, żeby nie było to podejrzane to jakieś kwoty przekazują na rzecz poszkodowanych. Ale trzeba by sprawdzić ile ten wieloletni prezes, były smakosz wina ,,Patykiem pisanego" Mirek P przeflancował na swoje konto w ramach ,,wynagrodzenia za sprawowaną prezesurę. O ile się orientuję to było by na zakup dobrej limuzyny. No i teraz jest następny prezio. A co tam, emerytura na konto wpływa to i jeszcze w stowarzyszeniu można co nie co naskubać. Przecież nie pójdzie taki dorabiać na układaniu kostki brukowej. W PZPR-ze przecież brylował tak jak i jego POprzednik. Bełżek też musi się udzielać, jak zamach PSL na jego prezesurę zrobi w ramach rewanżu za wykopanie z fotela Rysia Misia to będzie mógł w stowarzyszeniu prezesować. Zawsze co prezes to prezes a nie jakiś tam robotnik czy referent od układania papierzysków na biurku.
5 lipca 2017
+1
-0
ded-a1e
~ Fakt   Po części internauta słusznie zauważa problem. Za mało informacji o tym, że to Stowarzyszenie rzeczywiście przekazuje pewne niewielkie środki (jakimi dysponuje), na rzecz innych organizacji działających w mieście i powiecie (wspomaga od lat inne stowarzyszenia i grupy) -w sferze bezpieczeństwa ogólnie pojmowanego i itp. działań. Na pewno takie informacje znajdują się w sprawozdaniach tego stowarzyszenia (nawet muszą), choć może nie są nagłaśniane w informacjach medialnych, chyba że jakieś stowarzyszenie dziękuje SBPB publicznie za udzielone wsparcie. Warto takie kwestie podkreślać.
3 lipca 2017
brak ocen
186-b00
~ tda   Co my wiemy o tym stowarzyszeniu oprócz tego, że istnieje i spotyka się walna raz na rok aby sobie pogratulować?
Jakieś konkretne działania? ZERO
Wsparcie dla innych organizacji które realnie działają na rzecz poprawy bezpieczeństwa chociażby na drogach? Figa z makiem.
2 lipca 2017
+6
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl