Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2013.05.30 10:22

Parkingi na ukończeniu

Prawie 200 tys. zł przeznaczono na remonty trzech parkingów w Biłgoraju. Gotowy jest już ten przy ul. Kościuszki 154, ostatnie prace trwają przy ul. Zamojskiej, za chwilę rozpocznie się remont parkingu przy ul. Przemysłowej.
Parkingi na ukończeniu
Parkingi na ukończeniu

O planach przebudowy trzech parkingów bilgorajska.pl pisała pod koniec marca w artykule pt. Parkingi do przebudowy.

Możemy poinformować, że pierwszy z nich, czyli parking przy ul. Kościuszki 154 został ukończony. Wartość zadania to 81 tys. zł. W najbliższym czasie ruszą także prace przy ul. Przemysłowej. Plac budowy już został przekazany wykonawcy prac. Na przebudowę parkingu przy Bajkowym Przedszkolu przeznaczono 50 tys. zł.

Najbardziej newralgicznym miejscem był jednak parking przy ul. Zamojskiej, w okolicy bloku socjalnego i supermarketu Aldik. Przejazd stanowił nie lada wyzwanie dla samochodów, a podczas ulew teren zamieniał się w jezioro. Teraz sytuacja zmieni się diametralnie. W tym tygodniu prace drogowe zostaną ukończone.

Jak informuje wiceburmistrz Biłgoraja Michał Dec asfalt został położony w środę, w kolejnych dniach będą dokonywane jedynie drobne poprawki. - Na początku przyszłego tygodnia zostanie poprawiony jeszcze chodnik biegnący od ul. Zamojskiej w stronę supermarketu. Jak tylko teren zostanie uprzątnięty, nastąpi odbiór techniczny zadania - dodaje burmistrz Dec.

Przetarg na wyłonienie wykonawcy inwestycji został rozstrzygnięty w marcu. Wybrana została oferta firmy z siedzibą w Lubartowie. Całość zadania kosztowała 66 086,92 zł.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Parkingi na ukończeniu, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 11354
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (12)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
f1b-36d
~ bąbel  a Nadstawna dalej jak po wielkim gradobiciu...,czy to w ogóle kogoś obchodzi że cały samochód się rozpada? To się w głowie nie mieści.A z tego co pamiętam miała być remontowana od początku tego tygiodnia który już mija... . Padał deszcz kilka dni...fakt,ale żeby nie postawić czegoś co by wskazywało na to jak ogromne dziury są na rozjeździe w puszczy na ulicę Tarnogrodzka i Krzeszowską? Woda poprzykrywała dziurska a samochody wpadały w ukryte dziury do połowy koła...co to za robota,co to za ludzie...co to za remonty i gdzie to uszanowanie dla drugiego człowieka...
30 maja 2013
+16
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
21b-16b
~ biłgorajanka   Myślę, że dobrze by było TVP ściągnąć, może i TVN, POLSAT. Niech się cała Polska dowie, jak świetnie idą remonty w Biłgoraju! OBŁĘD, NIESAMOWITE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak można ( za przeproszeniem ) na taki burd....el pozwolić????? Ani przejścia, ani przejazdu!!!!!!!! To powinno być karalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 czerwca 2013
+2
-0
PL
b63-12a
~ j.w  do ~ Isan   Naucz się czytać. Odbiór będzie dotyczył parkingu przy Aldiku, a nie Zamojskiej.
A co do Zamojskiej to rzeczywiście w niektórych miejscach widać niedoróbki, ale miejmy nadzieję, że do jesieni wszystko naprawią.
30 maja 2013
+1
-1
PL
236-380
~ asd   Dobry pomysł, tylko adres słaby :/
30 maja 2013
+2
-0
CH
8d8-c15
~ ch   aj kurde narzekacie tylko wiadomo ze polski rzad nie ma na to pieniedzy... a juz nie chce mowic czyja to wina..;)
30 maja 2013
+1
-1
PL
0cb-449
~ Isan   Normalnie nie wierzę, że już jest ta droga do odebrania... na rondzie pełno ubytków, na zjazdach w ulice niedokładnie położony asfalt, krawężniki na ścieżce rowerowej nieprawidłowe, jak ktoś nie wie to może się tam wywrócić, szczególnie ten na początku przy ulicy Sitarskiej i przy blokach, to co mnie irytuje to lepienie asfaltem niedoróbek, wszyscy dobrze wiemy, że woda odsadzi i po kolejnych zimach będą dziury, kolejna rzecz to wysokość studzienek, na litość Boską, czy ci ludzie którzy to robią to pochodzą z Kambodży, bo tam można zrobić wszystko? Mogę zaświadczyć, że Ci panowie na bardzo brudną, czasami mokrą po deszczu nawierzchnię lali asfalt... wiemy czym to zaprocentuje! Pan Dec mówi o odbiorze technicznym! Kiedy my z tymi dziadami i bublami zrobimy porządek?! Wstyd mi, że tak ubożeje moje kochane miasto!!!
30 maja 2013
+9
-0
PL
b6b-b07
~ Mieszkaniec   Ja bym zaczął od dróg, parkingi to pikuś w porównaniu do stanu nawierzchni biłgorajskich dróg. Odcinek ul. Moniuszki do Gromady to droga leśna jest równiejsza, a już nie wsponę o ul.Nadstawnej.
30 maja 2013
+6
-0
PL
df0-868
~ gbgr   Ilu naszych bezrobotnych ma pracę przy tych remontach?
30 maja 2013
brak ocen
PL
29c-543
~ ciekawy   Ja rozumiem że remonty, ale czegoś takiego co jest na rozjeździe ulic Tarnogrodzkiej i Krzeszowskiej to ja w całej Polsce nie widziałem!! co to jest za firma?? Dlaczego nikt nad tym nie panuje?? Jesteśmy traktowani jak ostatnia dzicz która się o nic nie upomni!!
30 maja 2013
+11
-0
PL
e51-28c
~ www.bilgo-raj.com.pl   Wrzucajcie zdjęcia na http://www.bilgo-raj.com.pl niech wszyscy je zobacza
30 maja 2013
+4
-1
PL
92c-3c4
~ ...   muszę napisać że nigdy nie widziałem dróg w mieście w tak złym stanie
30 maja 2013
+5
-0
DE
349-d88
~ KRZEPEK   CIEKAWE KIEDY KUR.... ULICE ZROBIĄ?
30 maja 2013
+4
-1
PL
f1b-36d
~ bąbel   a Nadstawna dalej jak po wielkim gradobiciu...,czy to w ogóle kogoś obchodzi że cały samochód się rozpada? To się w głowie nie mieści.A z tego co pamiętam miała być remontowana od początku tego tygiodnia który już mija... . Padał deszcz kilka dni...fakt,ale żeby nie postawić czegoś co by wskazywało na to jak ogromne dziury są na rozjeździe w puszczy na ulicę Tarnogrodzka i Krzeszowską? Woda poprzykrywała dziurska a samochody wpadały w ukryte dziury do połowy koła...co to za robota,co to za ludzie...co to za remonty i gdzie to uszanowanie dla drugiego człowieka...
30 maja 2013
+16
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
w niedzielę, godzina 10:50 Lubelszczyzna
Prawie 600 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
w niedzielę, godzina 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
w środę, godzina 13:53 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
w piątek, godzina 10:48 Lubelszczyzna
Będzie kolejny lockdown? Wiceminister zdrowia mówi o spotkaniu w tej sprawie
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
w środę, godzina 23:44 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
3 października 2021 Brodziaki
Piknik z historią
Każdego roku w Brodziakach organizowany jest Piknik Historyczny. Tym razem wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 3 października na placu naprzeciw remizy.
w środę, godzina 08:03 Obsza
Uwaga na oferty w sprawie fotowoltaiki
w sobotę, godzina 09:04 Józefów
XXV Rajd im. Profesora Józefa Jóźwiaka
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w sobotę, godzina 14:10 Lubelszczyzna
Ponad 1 200 przypadków więcej niż tydzień temu
w sobotę, godzina 08:24 Biłgoraj
Do RCEZ i ZSZiO w Biłgoraju trafiły komputery za kwotę 314 tys. zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl