Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
WOJEWÓDZTWO Autobus premiera przyjeżdza na Lubelszczynę
2011.09.23 13:47 | aktualizacja: 2011.09.24 20:29

"Tuskobus" w Biłgoraju?

W kolejnym dniu podróży "Autobusem Tuska", jutro tj. 24 września premier Donald Tusk odwiedzi Lubelszczyznę. - Premier może wybrać każdą miejscowość - mówi w rozmowie z bilgorajska.pl Michał Jastrzębski, szef sztabu PO na Lubelszczyźnie. Czy zawita do Biłgoraja?
"Tuskobus" w Biłgoraju?
źródło zdjęcia: www.kampanianazywo.pl

źródło zdjęcia: www.kampanianazywo.pl

Autobus z premierem na pokładzie podróżuje po Polsce od kilku dni. W sobotę o godz. 14.00 zawita do Lublina. - Lublin jest pewny. Przeczuwam, że do Biłgoraja raczej nie przyjedzie. Ale premier może wybrać każdą miejscowość. Decyzję o tym gdzie pojedzie podejmuje każdego dnia rano - wyjaśnia Michał Jastrzębski, szef sztabu PO na Lubelszczyźnie.

Premier odwiedzał w zeszłym roku miejscowości popowodziowe. W tym roku taką miejscowością jest właśnie Biłgoraj. O zaistniałej w naszym mieście sytuacji informowały wszystkie ogólnokrajowe media. Przyjeżdżając do Biłgoraja premier mógłby także dowiedzieć się, czy w rodzinnym mieście Janusza Palikota to właśnie na niego będą głosować mieszkańcy, czy pójdą za Platformą Obywatelską?

Biłgoraja nie odwiedził w ostatnim czasie wysoki rangą polityk. Wielokrotnie w ostatnich latach powiat odwiedzali posłowie związani z tymi terenami, jak Sławomir Zawiślak czy Henryk Wujec, choć nie tylko. Wiosną tego roku Biłgoraj zwiedził wicemarszałek Sejmu RP Jerzy Wenderlich, a w 2009 roku do Biłgoraja przyjechał śp. Jerzy Szmajdziński, ówczesny wicemarszałek.

Być może wizyta premiera w mieście obudziłaby elektorat Platformy Obywatelskiej, której kandydaci do sejmu z terenu ziemi biłgorajskiej nie wydają się zainteresowani walką o głosy. Jak na razie cała kampania Agnieszki Piętak-Faryny i Michała Furlepy to plakaty na słupach. Czy tym przekonają wyborców?

red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
"Tuskobus" w Biłgoraju?, 3.0000 out of 5 based on 2 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 18290
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (20)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
b82-5f2
~ marko   PIS,,, PRZYPOMNIJCIE SOBIE CO ROBIL,,A TERAZ JAK ,,NIEDAJ BOZE WYGRA ,,TO KATASTROFA BEDZIE ,,RYNKI ZABLOKOWANE NA WSCHOD BO OCZYWISSIE ZADARLI Z ROSIANAMI I LIDER CZYLI KACZOR JEST NIELUBIANY NA WSCHODZIE ,,WNIOSEK JEST Z TEGO OCZYWISTY,,,POZDRAWIAM ,,,PANA J,PALIKOTA,,
27 września 2011
+2
-0
CH
c97-1d3
~ nomi   Tylko palikot na pewno nie bedzie gorzej ale na pewno bedzie weselej.A kaczyński powinien się przytulić do kota i dać sobie spokój z ta polityką on jest chory psychicznie.
27 września 2011
+0
-1
PL
9ed-ca8
~ arek   Warto głosować tylko na PiS, na nic więcej, jak PiS nie wygra to już nam całkiem te nasza Ojczyzne kochano rozkradną, znów bedzie jak za okupacji, niemiec z ruskim bedzie rządził naszem krajem
26 września 2011
+1
-1
PL
c4d-a40
~ 9090fd   PALIKOT!!!
26 września 2011
+0
-1
PL
b02-f32
~ fff   do gnoju...:)
26 września 2011
+1
-1
PL
21b-7b5
~ x-man   TYLKO PALIKOT I BASTA
26 września 2011
+1
-0
CH
c97-1d3
~ DOSYĆ TEGO   Biłgoraj to miasto udających katolików, a księża z ambony mówia głosujcie na Pis To co widzimy to przejaw rażącej krótkowzroczności duchownych którzy mieszają się do polityki i tracą swoją wiarygodność. Mianowicie: jeżeli duchowny na kazaniach deklaruje poparcie wobec jednej partii, to naturalna kolei rzeczy jest taka, że wierny który tego słucha a ma odmienne poglądy zostaje gruntownie zniechęcony do ponownej wizyty w Kościele u tego niewiarygodnego proboszcza, więc de facto pozostaną z Kościołem jedynie PiSowcy. Z PiSowcami wszystko fajnie bo są to ludzie starsi, w większości zatwardziali, praktykujący (pseudo)katolicy, których łatwo manipulować i którzy zawsze dadzą na tacę itp a Kaczor duchownym również gwarantuje 'największe' bezpieczeństwo finansowe, w stosunku do innych partii. Duchownym jest to chwilowo na rękę ale co będzie dalej... Kościół zostanie z garstką emerytów wyznawców (przypominam jedynie max. 30% Polaków głosuje na PiS), którzy stopniowo będą odchodzić, pozostawiając wyłącznie zniechęconych młodych, których anachroniczny sposób rozumienia kościoła i religii zniechęci do praktykowania. Kościół musi się więc zastanowić nad swoją przyszłością a przede wszystkim musi zrozumieć że jego siła i istota nie zależy od liderów politycznych, ustaw (np. od obowiązkowej religii w szkołach) czy ulgach i dofinansowaniu od Państwa, tylko od ludzi których zdoła do siebie przekonać swoimi wartościami, nie kazaniami. Kościół nie powinien szukać możliwości poprawy swojej sytuacji w polityce.. powinien jej szukać we własnej ewolucji i dostosowania się do zmian (technologicznych, społecznych i prawnych) a nie na zasadach odrzucania wszystkiego co nowe i niesie ze sobą zagrożenia (naczelny przykład ks. Natanka) bo jeżeli zostanie anachroniczną instytucją broniącą swojej pozycji na arenie politycznej to jest skazany na porażkę. Podsumowując: duchowni - przyszłość w młodych których musicie się nauczyć przekonywać do siebie nowymi metodami a nie za wszelką cenę trzymać się kurczowo stołków. A tym bardziej nie mieszać się w politykę popierając partię, która naprawdę Was wykorzystuje bo to Wy na tym stracicie..
26 września 2011
+3
-1
PL
546-511
~ coroner   Zawsze możesz sam kandydować. Wtedy będzie pewne że nie robią w ch.., nie kradną, nie żyją za nasze...
MARCIN>
"Kultury to niech się uczą Ci złodzieje którzy rozpoczęli wyścig kto nas zrobi bardziej w ch....a . Nie ma z nimi o czym rozmawiać !!! Nie ważne czy PO PIS czy inne g.... . Jedna banda żyjąca za nasze !!! "
25 września 2011
brak ocen
PL
b35-292
~ Mirka   e tam autobus. lepiej wozem cygańskim. lepszy poklask
24 września 2011
+4
-2
PL
5d1-f0a
~ Ktoś   Tylko Palikot!!!
24 września 2011
+9
-5
PL
349-5dc
~ face2face   Jestem za Palikotem :P
24 września 2011
+7
-5
NL
a59-830
~ Marcin   Nieprawdą jest co tu piszecie. Najwyższy rangą polityk jaki odwiedził Biłgoraj był Pan Maciej Płażynski, Marszałek Sejmu (tragicznie zginął w katastrofie pod Smoleńskiem). Proszę troszkę głębiej "pogrzebać" w historii Biłgoraja. O Kwaśnieskim i Walęsie nie wspomnę..
24 września 2011
+4
-0
NL
a59-830
~ Marcin   Nieprawdą jest co tu piszecie. Najwyższy rangą polityk jaki odwiedził Biłgoraj był Pan Maciej Płążynski, Marszałek Sejmu (tragicznie zginął w katastrofie pod Smoleńskiem). Proszę troszkę głębiej "pogrzebać" w historii Biłgoraja.
24 września 2011
+1
-0
PL
586-bba
~ ...   Kultury to niech się uczą Ci złodzieje którzy rozpoczęli wyścig kto nas zrobi bardziej w ch....a . Nie ma z nimi o czym rozmawiać !!! Nie ważne czy PO PIS czy inne g.... . Jedna banda żyjąca za nasze !!!
24 września 2011
+3
-2
PL
a22-8fa
~ coroner   no właśnie, pytanie po co przyjeżdżać? Już po wypowiedziach na tym forum widać że większość ludzi nie chce rozmawiać. Zamiast przedstawić propozycje rozmowy, argumenty, opinie - mamy wyzwiska i groźby. Niestety "Polsko Z ze ściany wschodniej" dużo jeszcze musisz się nauczyć. Za grosz kultury i obycia
23 września 2011
+5
-3
GB
daa-a95
~ janek   niech przyjezdza,to my kibice zrobimy mu gorace przywitanie.Tusk TY M..... TWOJ RZAD OBALA KIBOLE!!!!!!!!!!!
23 września 2011
+9
-7
PL
49e-598
~ ja   nikt taki nie przyjżdżał??? ja pamiętam Lecha Wałęsę Milera Kwaśniewskiego
23 września 2011
+3
-1
PL
2a3-87b
~ gal12   a 4 lata temu w Lipowcu to go nie było
23 września 2011
+2
-1
PL
c68-79d
~ Michał M.   czekamy Panie premierze... tylko PO
23 września 2011
+9
-16
PL
8eb-a99
~ miszka   A niech przyjedzie to się haratnie w gałe hehehe TYLKO PALIKOT NIKT WIĘCEJ !!!!!!!!
23 września 2011
+8
-12
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w środę, godzina 13:28 Biłgoraj
Burmistrz nagrodził sportowców, artystów i społeczników [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 21 lutego zorganizowano Podsumowanie roku w kulturze, sporcie i działalności społecznej. Wydarzenie odbyło się w Biłgorajskim Centrum Kultury. Burmistrz miasta nagrodził najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych, ale też artystów, twórców i animatorów kultury.
dzisiaj, 18:09 Zastawie
Zdarzenie drogowe na DW nr 835. Jedna osoba trafiła do szpitala
w sobotę, godzina 08:25 Obsza
Akcyza do zwrotu
13 lutego 2024 Biłgoraj
Bal ósmych klas
Od belgijki uczniowie ostatnich klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju rozpoczęli swój bal ósmoklasisty. Wydarzenie odbyło się we wtorkowe popołudnie 13 lutego, w sali gimnastycznej.
dzisiaj, 13:34 Biłgoraj
Jest praca w Urzędzie Miasta
dzisiaj, 15:37 Majdan Stary
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
15 lutego 2024 Lubelszczyzna
Mrożone maliny i koncentrat pomidorowy z Ukrainy zatrzymane na granicy
Maliny nafaszerowane plastikiem i koncentrat pomidorowy o obniżonej kwasowości - te produkty nie dotrą do polskich konsumentów. Transport został zatrzymany na granicy z Ukrainą. Jak zapewnia wojewoda lubelski kontrole na granicy pracują przez całą dobę i sprawdzają jakość każdej przesyłki wjeżdżającej do kraju.
w sobotę, godzina 09:21 Biłgoraj
Wilki w okolicy Biłgoraja
w sobotę, godzina 16:18 Biłgoraj
Tłumy na treningu z trzykrotnym mistrzem świata
w czwartek, godzina 09:55 Powiat
Orlen będzie szukać gazu w powiecie
W marcu na terenie powiatu biłgorajskiego mają rozpocząć się prace geofizyczne, które mają na celu zbadanie struktur geologicznych związanych z występowaniem złóż węglowodorów. Badania na zlecenie Grupy ORLEN przeprowadzi Geofizyka Toruń S.A.
dzisiaj, 07:16 Lubelszczyzna
Rolnicy u wojewody. Byli też ci z powiatu biłgorajskiego
17 lutego 2024 Józefów
Zmiana na stanowisku nadleśniczego
w niedzielę, godzina 22:58 Długi Kąt
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W niedzielny wieczór 25 lutego na drodze wojewódzkiej nr 853 doszło do potrącenia pieszego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować poszkodowanej osoby.
w poniedziałek, godzina 09:28 Powiat
Kilometr drogi powiatowej za ponad 2 mln zł
dzisiaj, 12:05 Biłgoraj
Młodzież poznaje zawody
w niedzielę, godzina 11:07 Gmina Biłgoraj
Gmina szuka trzech dyrektorów
Urząd Gminy w Biłgoraju ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w Dereźni Solskiej, Hedwiżynie i Korytkowie Dużym. Jakie wymagania muszą spełnić osoby, które pokierują placówkami?
18 lutego 2024 Gmina Turobin
11 chętnych na przebudowę dawnej drogi wojewódzkiej
w poniedziałek, godzina 15:23 Kraj
Policjanci zabezpieczają przejazd kolumn wojskowych
dzisiaj, 12:21 Biłgoraj
Pochówek płodów i dzieci martwo urodzonych. W Biłgoraju wprowadzono procedurę
W lutym br. burmistrz Biłgoraja wprowadził procedurę organizacji pochówku dzieci martwo urodzonych na terenie gminy oraz pochówku szczątków płodów ludzkich. Jakie zasady będą obowiązywać?
w czwartek, godzina 12:13 Lubelszczyzna
Nagrody dla sołtysów
w sobotę, godzina 12:58 Powiat
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców z powiatu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl