Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
WOJEWÓDZTWO Problemy rolników
2011.09.22 09:22 | aktualizacja: 2011.09.22 18:44

Wojewoda Tokarska będzie mediatorem konfliktu

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. zaaprobowały powierzenie wojewodzie Genowefie Tokarskiej funkcji męża zaufania, osoby będącej łącznikiem pomiędzy poszkodowanymi rolnikami a Zarządem Zakładów - podał Urząd Wojewódzki w Lublinie.
Wojewoda Tokarska będzie mediatorem konfliktu
Wojewoda Tokarska będzie mediatorem konfliktu

Rolnicy, którzy dostarczyli surowiec do punktu skupu w Bełżycach i nie otrzymali należnych pieniędzy zwrócili się do Wojewody o interwencję w tej sprawie.

21 września 2011 r. z Zakładów Tłuszczowych w Bodaczowie Sp. z o.o wpłynęło pismo w tej sprawie, akceptujące powierzenie wojewodzie Genowefie Tokarskiej funkcji męża zaufania.

Problem zaległych wypłat ciągnie się od sierpnia. Wtedy rolnicy na znak protestu pikietowali przed zakładem i zablokowali drogę krajową nr 74. Na początku września konta zakładu zajął komornik i wypłaty zostały wstrzymane. Władze spółki opublikowały wtedy oświadczenie, że zapłaciły 30 proc. należności. Zobowiązały się także do wypłacenia pozostałych kwot w transzach do końca września.

Według szacunków rolników zakłady w Bodaczowie zalegają z wypłatami wobec 3,5 tysiąca osób na kwotę ok. 100 mln zł. Dane dotyczące tego ilu rolnikom spółka nie wypłaciła jeszcze pieniędzy i ile wynosi zadłużenie nie są ujawniane.

Dziś tj. 22 września 2011 r. wojewoda podejmie rozmowy w sprawie ustalenia terminu spotkania z zarządem spółki.

red.
REKLAMA
Oceń:
3 głosy
Wojewoda Tokarska będzie mediatorem konfliktu, 3.6667 out of 5 based on 3 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 10177
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
fc4-6fe
~ prze-Wałki   A nie można by tak się skrzyknąć,powołać Komitet Komisaryczny ,wejść zająć firmę,Prezesów ,, nie ubliżam ale uuuu" i wywalić na zbity pysk z firmy i za długi stać się zbiorowym właścicielem firmy wraz z odbiorcami i przekształcić w spółkę wierzycielską ???
Albo powołać Zarząd Komisaryczny ,obecnych Prezesów wywalić na zbite mordy na bruk ,postawić swoich Zarządców P.O.Prezesów nie złodziei i nie oszustów/skoro oszukują ,zwodzą to okradają ludzi/
Ludzie albo nauczmy się tworzyć tzw ,,Grupy Producenckie" ale bez złodziei Prezesów ,na jakiego wała te pośredniki ??
22 września 2011
+2
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl