Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TARNOGRÓD
2018.03.05 11:45 | aktualizacja: 2018.03.05 11:57

Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim

W niedzielę, 4 marca wojewoda lubelski Przemysław Czarnek wraz z parlamentarzystami: posłami Piotrem Olszówką i Sławomirem Zawiślakiem oraz senatorem Jerzym Chróścikowskim, spotkali się z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego w Potoku Górnym i Tarnogrodzie. W spotkaniach uczestniczył także radny sejmiku wojewódzkiego Michał Mulawa.
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim

Spotkania na terenie powiatu biłgorajskiego zorganizował poseł Piotr Olszówka. W ubiegłym miesiącu wojewoda spotkał się z mieszkańcami Goraja i Dereźni Solskiej. Informowaliśmy o tym w artykule: Wojewoda i parlamentarzyści spotkali się z mieszkańcami powiatu

Wojewoda wraz z parlamentarzystami, podsumowali dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, zarówno w skali kraju, jak i na terenie Lubelszczyzny. Podczas spotkań wojewoda mówił o inwestycjach, przede wszystkim drogowych, na terenie województwa lubelskiego. Zadeklarował, że na drogi lokalne będą w tym roku przeznaczone rekordowo duże środki. Poruszył także temat krytyki poczynań rządu i jego przedstawicieli w województwie przez obecną opozycję. Wojewoda nawiązał do listu Władysława Kosiniaka, w którym szef ludowców deklaruje, że PSL będzie dążył do obniżenia wieku emerytalnego dla rolników. - A kto w roku 2012, nie pytając rolników o zgodę, a wierząc Platformie Obywatelskiej i własnej partii, podniósł rękę za tym, by od końca 2017 roku wiek emerytalny, również na wsi, wynosił 67 lat? Za - Genowefa Tokarska, za - Jan Łopata. Jak można bezczelnie kłamać, podnosząc wcześniej wiek emerytalny, że to PiS podniósł? - mówił wojewoda Przemysław Czarnek na spotkaniu w Tarnogrodzie, przytaczając dane z sejmowych głosowań. Wojewoda mówił o największych od lat środkach z budżetu państwa min. na infrastrukturę drogową i programy społeczne oraz o dobrej kondycji finansowej spółek państwowych, które w ubiegłych latach przynosiły straty. - Co się stało, że są pieniądze w budżecie? Czy to cud? Nie, to kwestia tego, że przez 25 lat III RP byliśmy perfidnie, żywcem okradani - mówił wojewoda.

Parlamentarzyści mówili o swojej pracy w sejmie i senacie. Radny Michał Mulawa skupił się na kwestii drogi wojewódzkiej nr 835, na odcinku od Biłgoraja do granic województwa. Goście odpowiadali na pytania obecnych. Zebranych interesowały min. tematy związane z rolnictwem, składkami przedsiębiorców na ZUS, Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie.

RED.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim, 0 out of 5 based on 0 ratings
RED. dodany
 
Odsłon: 3972
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (21)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
dd0-74a
~ bfg  Dlaczego PiS włazi w d... banderowcom i daje im za darmo gaz?Leczy żołnierzy w naszych szpitalach za darmo ,dopłaca do ukraińskich studentów itd... Polacy wam śmierdzą?Może powinniście kandydować dp parlamentu w Ukrainie nie Polsce?
6 marca 2018
+15
-2
Ostatnio dodane komentarze
182-64f
~ Wpis   duuuu!
7 marca 2018
+4
-0
912-48a
~ siedem  do ~ Na zdjęciu nr 7   Zegar wielki, ale marynareczka jak zwykle "z młodszego brata". Albo schudnąć, albo zmienić styl :)
7 marca 2018
+5
-1
2f6-9bb
~ ona   i kraczek i rój z łukowej po co w tarnogfrodzie,i wójt z biszczy i wójt z tereszpola też nie u siebie ale wojewoda sie wpycha to nie jako wojewoda a jako garnek PIS-u,działacz natarczywy i nie chciany , bo on wszedzie najmądrzejszy.A prawda jest zupełnie inna
7 marca 2018
+9
-0
e6f-3ef
~ Tarnogrodzianin   Jak na samochwalczych filmikach na YouTube, tylko teraz Wojewoda a na filmikach przemysław czarnek. Tłumy nieprzebrane na spotkaniu i jakie autorytety ...Niech pan wojewoda i inni nie oceniają innych bo sami będą oceniani. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, tak pod rozwagę ...
6 marca 2018
+6
-0
d8a-9a3
~ ext   Jaki charakter miała wizyta?
Czy była to wizyta wojewody jako przedstawiciela rządu czy też agitacja członków PIS? Chciałbym wiedzieć czy koszty imprezy były pokryte z naszych podatków czy też tylko ze składek członków PIS.
6 marca 2018
+11
-2
b6d-cd1
~ aa  do ~ Jan   ..ale za to prominentny polityk pisuarowy chwali się zdjęciem na tle wypasionej bryki za setki tyś.z komentarzem,że to za 500+..sprawiedliwość pisuarowa ..
6 marca 2018
+9
-1
dd0-74a
~ bfg   Dlaczego PiS włazi w d... banderowcom i daje im za darmo gaz?Leczy żołnierzy w naszych szpitalach za darmo ,dopłaca do ukraińskich studentów itd... Polacy wam śmierdzą?Może powinniście kandydować dp parlamentu w Ukrainie nie Polsce?
6 marca 2018
+15
-2
e5e-edc
~ Na zdjęciu nr 7   Pana Posła zegarek to chyba jeszcze droższy jak sławnego ministra Nowaka:)
5 marca 2018
+8
-1
b98-dd6
~ j64  
5 marca 2018
+0
-2
7d0-b67
~ j64  
5 marca 2018
+0
-1
39e-53e
~ zapytać   a te prawo jazdy? znajdzie mądry w końcu i wyjaśni??
5 marca 2018
+10
-1
506-cae
~ j64   IPN w 2016 r. chronił żydowskiego zbrodniarza, by nie drażnić Izraela
Opublikowano Marzec 3, 2018 by emjot
forumemjot dla Polski
W jakim kraju żyjemy? Dziennikarz „Do Rzeczy Wojciech Wybranowski informuje o burzącej krew sprawie, która miała miejsce nie tak dawno, bo w 2016 r.
Oddajmy mu głos:
Chcecie usłyszec opowiesc o państwie z dykty? Uwaga- będzie bolało.
Kilka mięsiecy temu obywatel Izraela Baruch Schub zwrócił się do Polski o pieniądze za działalnośc kombatancką w czasie II WŚ.
W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki ( powiat trocki).
Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów. Co zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnic Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo nie musza się tłumaczyc. (dosłowny cytat)
View original post 24 słowa więcej
5 marca 2018
+5
-3
60d-55d
~ obserwator   Pan Wojewoda w sierpniu mówił że na drogi gminne i powiatowe jest 82 mln. zł, a w grudniu ubyło 20 mln. tu wystąpienie http://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/dotacje-w-2018-r-na-drogi-gminne-i-powiatowe-w-lubelskiem
5 marca 2018
+3
-1
2e9-ca1
5 marca 2018
+2
-4
c0a-82e
0ce-b65
~ Jan   PIS-lamskie łachudry, dlaczego nie przestrzegacie Konstytucji? Art 32 punkt 1 Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Punkt 2 Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
To dlaczego, PIS-lamskie łachudry -uznaliście,że na drugie dziecko dacie 500 zł a na pierwsze nie. Po prostu temu pierwszemu pokażecie figę? Tu niema nić do rzeczy jakiś wskaźnik demograficzny, bo pierwsze dziecko też liczy się do ogólnej liczby urodzeń. Jakim trzeba być moralnym padalcem, żeby jednemu maluchowi dać 500 stów a drugiemu nie. Czy ten pierwszy dzieciak nie potrzebuje pieluch, kaszek i lekarstw? Moralne miernoty manipulowane przez skarlałego Napoleona!!!
5 marca 2018
+12
-4
21a-7ea
~ co na to Oszówka   To teraz weźcie się a ratowanie budynku LOKu w Biłgoraju. Tylu mądrych a placówka tak potrzebna lokalnemu społeczeństwu najpierw stała się nierentowna a potem zbędna.
5 marca 2018
+1
-1
814-617
~ kiero   kierowcy z "L" ek weźcie uczcie tych ludzi jeździć normalnie a nie jak gamonie ZAWALIDROGI! później takie zakały na drogach! jak jest 50 to jedźcie 50 a nie 30! bo się miasto korkuje! z taką szkoła to wysyłacie tych "kierowców" na pewna śmierć. Uczcie dynamiki a nie dziadkowozy i ecodriving!
5 marca 2018
+5
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 10:03 Lubelszczyzna
Nawet do 164 tys. zł dotacji dla przedsiębiorców
W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się dziś wideokonferencja poświęcona dotacjom unijnym dla mikro - i małych przedsiębiorstw oraz dla samozatrudnionych. Nabór wniosków ruszy w środę 15 lipca br. Z dofinansowania mogą skorzystać te firmy, które w sytuacji związanej z koronawirusem znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Unijne wsparcie wypłacać będzie Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Na ten cel w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 zarezerwowano 74 mln zł.
dzisiaj, 14:12 Biłgoraj
Starosta odpowiada na słowa burmistrza Biłgoraja
dzisiaj, 10:09 Biłgoraj
Burmistrz Biłgoraja zdradza na kogo odda głos w wyborach
27 czerwca 2020 Diecezja
Zmiany w parafiach
W sobotę, 27 czerwca, podczas Dnia Kapłańskiego w Sanktuarium w Krasnobrodzie, biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek ogłosił decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
w poniedziałek, godzina 09:13 Biłgoraj
Akcja ratunkowa nad zalewem
dzisiaj, 13:24 Biłgoraj
"Wybierzmy cywilizację przyszłości"
28 czerwca 2020 Osuchy
76. rocznica bitwy pod Osuchami
W tym roku przypada 76. rocznica największej bitwy partyzanckiej Polskiego Państwa Podziemnego podczas II wojny światowej - bitwy pod Osuchami. W niedzielę, 28 czerwca na cmentarzu partyzanckim w Osuchach zorganizowano uroczystości rocznicowe.
dzisiaj, 17:27 Lubelszczyzna
13 nowych zakażeń i 13 ozdrowień
dzisiaj, 09:05 Gmina Biłgoraj
Jest absolutorium dla wójta gminy Biłgoraj
26 czerwca 2020 Biłgoraj
Nietypowe zakończenie roku szkolnego
W maseczkach, rękawiczkach, z zachowaniem dystansu i z własnymi długopisami odbierali dziś (26 czerwca) świadectwa uczniowie niektórych szkół w powiecie biłgorajskim. Inni ze swoimi wychowawcami spotkają się dopiero we wrześniu. Wszystko przez trwającą od marca pandemię i związane z nią obostrzenia.
we wtorek, godzina 11:04 Biłgoraj
Szukamy właściciela psa
w czwartek, godzina 12:32 Biłgoraj
#GaszynChallenge w SOS Wiosce Dziecięcej
w czwartek, godzina 15:54 Biłgoraj
"To są niezwykle ważne wybory"
Przekonywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podczas wizyty w Biłgoraju. Spotkanie z szefem resortu odbyło się w czwartkowe popołudnie, 9 lipca, w Parku Solidarności. Ziobro przekonywał do oddania głosu na Andrzeja Dudę, wyliczając różnice między obecną głową państwa, a jego kontrkandydatem.
w środę, godzina 12:30 Księżpol
Na Jasną Górę rowerem
w czwartek, godzina 08:15 Biłgoraj
Pszczoły na dachu BCK
w poniedziałek, godzina 15:07 Biłgoraj
Poszukiwany i kolega z dopalaczami
W sobotni wieczór, 4 lipca, biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Za kierownicą siedział poszukiwany przez policjantów 34-latek. Razem z mężczyzną w pojeździe znajdował się 46-latek, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli substancje, które jak wykazały wstępne testy były prawdopodobnie dopalaczami.
dzisiaj, 09:41 Powiat
Drewniane płyty zamiast telefonu
w poniedziałek, godzina 09:55 Biłgoraj
20-latek wjechał w betonowy słup, 15-letnia pasażerka trafiła do szpitala
1 lipca 2020 Lubelszczyzna
Porozumienie ws kolei. Jest szansa na budowę linii do Biłgoraja
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i samorząd województwa lubelskiego podpisali porozumienie w sprawie Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej, czyli rozwoju transportu kolejowego na terenie Lubelszczyzny. Mieszkańcy regionu mają zyskać lepszy dostęp do kolei dzięki budowie nowych przystanków i linii kolejowych. Łatwiejsze będą codzienne podróże nie tylko po województwie. Pod znakiem zapytania zostaje możliwość budowy nowych linii kolejowych z Szastarki przez Janów Lubelski do Biłgoraja oraz z Lublina do Łęcznej.
w czwartek, godzina 16:14 Lubelszczyzna
Nowe zakażenia SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
dzisiaj, 07:48 Lubelszczyzna
Nowy konkurs profrekwencyjny. Można zdobyć nawet 50 tys. zł
30 czerwca 2020 Biłgoraj
Oświadczenie szpitala ws. śmierci pacjentki
Dziś rano, 30 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie przekazała informację o śmierci w biłgorajskim szpitalu 79-letniej pacjentki z infekcją COVID-19. Oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor placówki Tomasz Kwiatkowski.
w poniedziałek, godzina 12:32 Markowicze
Kolizja na trasie wojewódzkiej nr 835
w środę, godzina 07:17 Biłgoraj
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl