Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TARNOGRÓD
2018.03.05 11:45 | aktualizacja: 2018.03.05 11:57

Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim

W niedzielę, 4 marca wojewoda lubelski Przemysław Czarnek wraz z parlamentarzystami: posłami Piotrem Olszówką i Sławomirem Zawiślakiem oraz senatorem Jerzym Chróścikowskim, spotkali się z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego w Potoku Górnym i Tarnogrodzie. W spotkaniach uczestniczył także radny sejmiku wojewódzkiego Michał Mulawa.
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim

Spotkania na terenie powiatu biłgorajskiego zorganizował poseł Piotr Olszówka. W ubiegłym miesiącu wojewoda spotkał się z mieszkańcami Goraja i Dereźni Solskiej. Informowaliśmy o tym w artykule: Wojewoda i parlamentarzyści spotkali się z mieszkańcami powiatu

Wojewoda wraz z parlamentarzystami, podsumowali dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości, zarówno w skali kraju, jak i na terenie Lubelszczyzny. Podczas spotkań wojewoda mówił o inwestycjach, przede wszystkim drogowych, na terenie województwa lubelskiego. Zadeklarował, że na drogi lokalne będą w tym roku przeznaczone rekordowo duże środki. Poruszył także temat krytyki poczynań rządu i jego przedstawicieli w województwie przez obecną opozycję. Wojewoda nawiązał do listu Władysława Kosiniaka, w którym szef ludowców deklaruje, że PSL będzie dążył do obniżenia wieku emerytalnego dla rolników. - A kto w roku 2012, nie pytając rolników o zgodę, a wierząc Platformie Obywatelskiej i własnej partii, podniósł rękę za tym, by od końca 2017 roku wiek emerytalny, również na wsi, wynosił 67 lat? Za - Genowefa Tokarska, za - Jan Łopata. Jak można bezczelnie kłamać, podnosząc wcześniej wiek emerytalny, że to PiS podniósł? - mówił wojewoda Przemysław Czarnek na spotkaniu w Tarnogrodzie, przytaczając dane z sejmowych głosowań. Wojewoda mówił o największych od lat środkach z budżetu państwa min. na infrastrukturę drogową i programy społeczne oraz o dobrej kondycji finansowej spółek państwowych, które w ubiegłych latach przynosiły straty. - Co się stało, że są pieniądze w budżecie? Czy to cud? Nie, to kwestia tego, że przez 25 lat III RP byliśmy perfidnie, żywcem okradani - mówił wojewoda.

Parlamentarzyści mówili o swojej pracy w sejmie i senacie. Radny Michał Mulawa skupił się na kwestii drogi wojewódzkiej nr 835, na odcinku od Biłgoraja do granic województwa. Goście odpowiadali na pytania obecnych. Zebranych interesowały min. tematy związane z rolnictwem, składkami przedsiębiorców na ZUS, Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie.

RED.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Spotkanie z parlamentarzystami PiS i wojewodą lubelskim, 0 out of 5 based on 0 ratings
RED. dodany
 
Odsłon: 3578
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (21)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
dd0-74a
~ bfg  Dlaczego PiS włazi w d... banderowcom i daje im za darmo gaz?Leczy żołnierzy w naszych szpitalach za darmo ,dopłaca do ukraińskich studentów itd... Polacy wam śmierdzą?Może powinniście kandydować dp parlamentu w Ukrainie nie Polsce?
6 marca 2018
+15
-2
Ostatnio dodane komentarze
182-64f
~ Wpis   duuuu!
7 marca 2018
+4
-0
912-48a
~ siedem  do ~ Na zdjęciu nr 7   Zegar wielki, ale marynareczka jak zwykle "z młodszego brata". Albo schudnąć, albo zmienić styl :)
7 marca 2018
+5
-1
2f6-9bb
~ ona   i kraczek i rój z łukowej po co w tarnogfrodzie,i wójt z biszczy i wójt z tereszpola też nie u siebie ale wojewoda sie wpycha to nie jako wojewoda a jako garnek PIS-u,działacz natarczywy i nie chciany , bo on wszedzie najmądrzejszy.A prawda jest zupełnie inna
7 marca 2018
+9
-0
e6f-3ef
~ Tarnogrodzianin   Jak na samochwalczych filmikach na YouTube, tylko teraz Wojewoda a na filmikach przemysław czarnek. Tłumy nieprzebrane na spotkaniu i jakie autorytety ...Niech pan wojewoda i inni nie oceniają innych bo sami będą oceniani. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, tak pod rozwagę ...
6 marca 2018
+6
-0
d8a-9a3
~ ext   Jaki charakter miała wizyta?
Czy była to wizyta wojewody jako przedstawiciela rządu czy też agitacja członków PIS? Chciałbym wiedzieć czy koszty imprezy były pokryte z naszych podatków czy też tylko ze składek członków PIS.
6 marca 2018
+11
-2
b6d-cd1
~ aa  do ~ Jan   ..ale za to prominentny polityk pisuarowy chwali się zdjęciem na tle wypasionej bryki za setki tyś.z komentarzem,że to za 500+..sprawiedliwość pisuarowa ..
6 marca 2018
+9
-1
dd0-74a
~ bfg   Dlaczego PiS włazi w d... banderowcom i daje im za darmo gaz?Leczy żołnierzy w naszych szpitalach za darmo ,dopłaca do ukraińskich studentów itd... Polacy wam śmierdzą?Może powinniście kandydować dp parlamentu w Ukrainie nie Polsce?
6 marca 2018
+15
-2
e5e-edc
~ Na zdjęciu nr 7   Pana Posła zegarek to chyba jeszcze droższy jak sławnego ministra Nowaka:)
5 marca 2018
+8
-1
b98-dd6
~ j64  
5 marca 2018
+0
-2
7d0-b67
~ j64  
5 marca 2018
+0
-1
39e-53e
~ zapytać   a te prawo jazdy? znajdzie mądry w końcu i wyjaśni??
5 marca 2018
+10
-1
506-cae
~ j64   IPN w 2016 r. chronił żydowskiego zbrodniarza, by nie drażnić Izraela
Opublikowano Marzec 3, 2018 by emjot
forumemjot dla Polski
W jakim kraju żyjemy? Dziennikarz „Do Rzeczy Wojciech Wybranowski informuje o burzącej krew sprawie, która miała miejsce nie tak dawno, bo w 2016 r.
Oddajmy mu głos:
Chcecie usłyszec opowiesc o państwie z dykty? Uwaga- będzie bolało.
Kilka mięsiecy temu obywatel Izraela Baruch Schub zwrócił się do Polski o pieniądze za działalnośc kombatancką w czasie II WŚ.
W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki ( powiat trocki).
Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów. Co zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnic Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo nie musza się tłumaczyc. (dosłowny cytat)
View original post 24 słowa więcej
5 marca 2018
+5
-3
60d-55d
~ obserwator   Pan Wojewoda w sierpniu mówił że na drogi gminne i powiatowe jest 82 mln. zł, a w grudniu ubyło 20 mln. tu wystąpienie http://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/dotacje-w-2018-r-na-drogi-gminne-i-powiatowe-w-lubelskiem
5 marca 2018
+3
-1
2e9-ca1
5 marca 2018
+2
-4
c0a-82e
0ce-b65
~ Jan   PIS-lamskie łachudry, dlaczego nie przestrzegacie Konstytucji? Art 32 punkt 1 Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
Punkt 2 Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
To dlaczego, PIS-lamskie łachudry -uznaliście,że na drugie dziecko dacie 500 zł a na pierwsze nie. Po prostu temu pierwszemu pokażecie figę? Tu niema nić do rzeczy jakiś wskaźnik demograficzny, bo pierwsze dziecko też liczy się do ogólnej liczby urodzeń. Jakim trzeba być moralnym padalcem, żeby jednemu maluchowi dać 500 stów a drugiemu nie. Czy ten pierwszy dzieciak nie potrzebuje pieluch, kaszek i lekarstw? Moralne miernoty manipulowane przez skarlałego Napoleona!!!
5 marca 2018
+12
-4
21a-7ea
~ co na to Oszówka   To teraz weźcie się a ratowanie budynku LOKu w Biłgoraju. Tylu mądrych a placówka tak potrzebna lokalnemu społeczeństwu najpierw stała się nierentowna a potem zbędna.
5 marca 2018
+1
-1
814-617
~ kiero   kierowcy z "L" ek weźcie uczcie tych ludzi jeździć normalnie a nie jak gamonie ZAWALIDROGI! później takie zakały na drogach! jak jest 50 to jedźcie 50 a nie 30! bo się miasto korkuje! z taką szkoła to wysyłacie tych "kierowców" na pewna śmierć. Uczcie dynamiki a nie dziadkowozy i ecodriving!
5 marca 2018
+5
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl