Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2023.09.13 20:33 | aktualizacja: 2023.09.13 20:35

Inauguracja kampanii wyborczej Beaty Strzałki

Pozostał miesiąc do wyborów parlamentarnych. Kandydaci na posłów i senatorów rozpoczęli walkę o głosy wyborców. W środowe popołudnie 13 września kampanię wyborczą zainaugurowała Beata Strzałka, która ponownie ubiegać się będzie o poselski fotel z 13. miejsca z listy PiS.
Inauguracja kampanii wyborczej Beaty Strzałki
Inauguracja kampanii wyborczej Beaty Strzałki

Dokładnie za 32 dni pójdziemy do urn. Wybierzemy na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. Kandydaci rozpoczęli walkę o głosy wyborców. W środowe popołudnie 13 września kampanię wyborczą zainaugurowała Beata Strzałka, która ponownie ubiegać się będzie o poselski fotel z 13. miejsca z listy PiS.

- Spotykamy się w stolicy powiatu biłgorajskiego, aby powiedzieć mieszkańcom regionu, jak ważne dla Polski są październikowe wybory. Od nich zależy czy będziemy rozwijać się tak, jak rozwijamy się do tej pory, czy będziemy podejmować samodzielne i podmiotowe decyzje, czy nadal będziemy mogli działać w interesie Polski i w interesie powiatu biłgorajskiego - mówił wicemarszałek Michał Mulawa.

W wydarzeniu uczestniczyli członkowie i sympatycy PiS, samorządowcy z powiatu biłgorajskiego, strażacy ochotnicy, członkinie kół gospodyń wiejskich, a także młodzież.

- Ponownie staję przed Państwem jako kandydat do parlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości, kandydat Ziemi Biłgorajskiej. 4 lata temu z tego miejsca prosiłam Państwa o głosy i poparcie. Starałam się rzetelnie pracować na rzecz regionu, bo takie były założenia mojego programu - mówiła posłanka Beata Strzałka i dodała, że pracując w komisjach polityki społecznej i rodziny oraz rolnictwa miała wpływ na ustawy i programy, które były skierowane do mieszkańców Lubelszczyzny i powiatu biłgorajskiego.

- Cieszę się, że dla każdego obywatela, od tego najmniejszego do najstarszego, zostały przygotowane programy, które ułatwiają życie w płaszczyźnie społecznej i zawodowej - podkreślała Beata Strzałka. - Środki w ramach programu Maluch+, Mama 4+, czy dodatek emerytalny dla sołtysów, to tylko część wprowadzonych przez rząd programów - wymieniła posłanka.

Podczas konferencji głos zabrał przewodniczący Rady Powiatu Marian Kurzyna. - W sumie w kadencji 2019-2023 powiat zrealizował i rozpoczął zadania inwestycyjne, które będą realizowane do 2026 roku o łącznej wartości 260 mln zł, z czego na ten cel pozyskał 197 mln zł z funduszy zewnętrznych - mówił przewodniczący Kurzyna i dodał, że pozyskane fundusze zostały przeznaczone na modernizację basenu, przebudowę autodromu, czy budowę Muzeum Partyzantów Polskich w Osuchach, ale też na infrastrukturę drogową.

Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Łęcki zaznaczył, że samorząd Biłgoraja otrzymał 53 mln dofinansowania do inwestycji miejskich, które zostały przeznaczone na budowę hali sportowej przy “Jedynce", modernizację boiska przy Szkole Podstawowej nr 3, czy przebudowę i budowę ulic.

Starosta Andrzej Szarlip podkreślał, że podczas mijającej kadencji najważniejsi byli mieszkańcy i inwestycje na terenie powiatu i każdej z gmin, niezależnie z jaka opcja rządziła w samorządzie. - Na liście oddanych do użytku bądź realizowanych inwestycji jest 121 pozycji. To konkrety Beaty Strzałki - skutecznego posła Ziemi Biłgorajskiej - zaznaczył starosta i dodał, że nikt tak nie zadba o sprawy lokalne, jak poseł, którego rodzina od pokoleń mieszka w Biłgoraju.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 4159
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
Drakkar  https://demotywatory.pl/5203172/Apeluje-do-mediow-by-zamienic-wszystkie-rzad-da-na
Rząd nie ma pieniędzy.
Województwo nie ma pieniędzy.
Powiat nie ma pieniędzy.
Gmina nie ma pieniędzy.
Miasto nie ma pieniędzy.
Wszystkie te ich fundusze to nic innego jak pieniądze podatników które wyciągają na każdy możliwy sposób do budżetu bez dna.
ILE OSÓB Z POWIATU ZBIERAŁO OSTATNIO NA SWOJE LECZENIE ???
ILE OSÓB WCIĄŻ ZBIERA?
Czy oprócz "dziennikarzy"z lokalnych mediów byli tam jacyś zwolennicy po drugiej stronie zdjęć?
13 września 2023
+17
-1
Joszko  Do tych niebieskich tabliczek dodajcie jeszcze jedną: po 8 latach rządzenia- Państwowy Dług Publiczny wzrósł do 1241 miliardów, albo jak ktoś woli 1,241 biliona złotych.
14 września 2023
+17
-1
Ostatnio dodane komentarze
JKlemens   Mnie PiS-lamski rząd okradł na 3 tyś zł dotacji na fotowoltaikę. Umowę przysłał mi Rejon ener. Rzeszów a pieniędzy nie dostałe bo napisali mi w mailu żebym sobie zmienił umowę na mniej korzystną dla mnie. To są złodzieje. A w telewizji propaganda, że znowu będą finansować fotovoltaikę.
23 września 2023
brak ocen
Joszko   Do tych niebieskich tabliczek dodajcie jeszcze jedną: po 8 latach rządzenia- Państwowy Dług Publiczny wzrósł do 1241 miliardów, albo jak ktoś woli 1,241 biliona złotych.
14 września 2023
+17
-1
Drakkar   https://demotywatory.pl/5203172/Apeluje-do-mediow-by-zamienic-wszystkie-rzad-da-na
Rząd nie ma pieniędzy.
Województwo nie ma pieniędzy.
Powiat nie ma pieniędzy.
Gmina nie ma pieniędzy.
Miasto nie ma pieniędzy.
Wszystkie te ich fundusze to nic innego jak pieniądze podatników które wyciągają na każdy możliwy sposób do budżetu bez dna.
ILE OSÓB Z POWIATU ZBIERAŁO OSTATNIO NA SWOJE LECZENIE ???
ILE OSÓB WCIĄŻ ZBIERA?
Czy oprócz "dziennikarzy"z lokalnych mediów byli tam jacyś zwolennicy po drugiej stronie zdjęć?
13 września 2023
+17
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
21 września 2023 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
w sobotę, godzina 19:30 Biłgoraj
Konkurs talentów w BCK
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Wkrótce otwarcie pierwszej jadłodzielni w Biłgoraju
22 września 2023 Biłgoraj
To już 35 lat. Rozpoczęły się tegoroczne SzPŚiPA
W piątek 22 września ruszyły kolejne, 35. już Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorska. Sala widowiskowa Biłgorajskiego Centrum Kultury wypełniona była po brzegi. Na kolejny koncert zapraszamy już jutro.
w sobotę, godzina 11:13 Biłgoraj
Zdążyć z pomocą
w piątek, godzina 12:18 Biłgoraj
Będzie kolejna inwestycja drogowa w Biłgoraju
w piątek, godzina 10:46 Biłgoraj
Akcja w lasach
Nadleśnictwo Biłgoraj poinformowało, że na terenie całego kraju jest prowadzona akcja, mająca charakter kontrolno - prewencyjny. Będzie ona trwać do 3 października.
w sobotę, godzina 08:45 Biszcza
360 zawodników wystartowało nad zalewem
w piątek, godzina 09:20 Biłgoraj
Schola zaprasza do współpracy
w sobotę, godzina 10:35 Biłgoraj
Liście, tukan i egzotyczne kwiaty. Młodzież wzięła się za malowanie bloku [NOWE ZDJĘCIA]
Na jednym z bloków przy placu Wolności w Biłgoraju widniały wulgarne napisy szpecące elewację. Zajęli się tym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5. Pod nadzorem nauczycieli stworzyli prawdziwe dzieło. Akcja odbyła się w sobotę 30 września.
w czwartek, godzina 11:16 Biłgoraj
Oszukany przy zakupie pelletu
w sobotę, godzina 08:11 Biłgoraj
Policjanci w szkole
w środę, godzina 08:17 Region
Ta droga po przebudowie odciąży DW nr 835
We wtorek 26 września podpisano umowę na przebudowę drogi krajowej nr 74 na odcinku między Gorajcem a Szczebrzeszynem. Remont blisko 9 km drogi pochłonie 119 mln zł. Przebudowa tego odcinka, wraz z planowaną budową obwodnicy Gorajca, pozwoli odciążyć drogę wojewódzką nr 835 na odcinku między Frampolem a Biłgorajem.
w środę, godzina 15:23 Biłgoraj
Pilne! Sanepid przekazał informacje o jakości wody
we wtorek, godzina 11:57 Biłgoraj
Areszt dla 21-latka za posiadanie znacznych ilości narkotyków
22 września 2023 Biłgoraj
Poszukiwania 31-latka zakończone
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadziła poszukiwania zaginionego mieszkańca Biłgoraja. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo.
w piątek, godzina 07:50 Tereszpol-Zaorenda
Biłgorajskie Zawody Rodzinne
w poniedziałek, godzina 12:13 Biłgoraj
Konkurs na dyrektora OIK rozstrzygnięty
w czwartek, godzina 11:12 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
W najbliższych dniach na mieszkańców powiatu biłgorajskiego czeka wiele wydarzeń. Od konferencji poświęconej wsparciu dzieci i młodzieży w kryzysie psychicznym, przez piknik historyczny w Brodziakach, po mobilne koncerty Orkiestry Dętej z Goraja wraz uczniami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
w czwartek, godzina 09:03 Powiat
Powstaną chodniki, ciągi piesze i ścieżki rowerowe
23 września 2023 Dereźnia
Kartoflaki u Dereźnianek
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl