Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.08.21 17:11 | aktualizacja: 2019.08.21 19:06

"Dobry czas dla Polski"

To hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości. W środowe przedpołudnie Beata Strzałka, przedstawicielka Ziemi Biłgorajskiej, która ubiegać się będzie o poselski mandat z ramienia PIS, zainaugurowała kampanię wyborczą w naszym powiecie.
"Dobry czas dla Polski"
"Dobry czas dla Polski"

W ubiegłym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość opublikowało listy wyborcze, informowaliśmy o tym w artykule: Kto powalczy o poselski mandat? Jest kandydatka z Biłgoraja. Dziś Beata Strzałka, przedstawicielka naszego powiatu, która w zbliżających się wyborach z 13. miejsca na liście powalczy o mandat poselski, zainaugurowała w Biłgoraju kampanię wyborczą. W spotkaniu uczestniczyli członkowie i sympatycy PIS, m.in. starosta Andrzej Szarlip.

Jak mówi Beata Strzałka bliskie są jej słowa premiera Mateusza Morawieckiego, który podkreśla, że celem dobrego rządu jest dbać o zwykłego człowieka, o rodzinę, o szansę życiową i o perspektywy. - Jako samorządowiec, być może przyszły parlamentarzysta chciałabym dbać o dobro społeczne, dobro mieszkańców powiatu - deklaruje kandydatka.

Jak podkreśla starosta Andrzej Szarlip PiS od innych formacji politycznych odróżnia wiarygodność. - Obietnice wyborcze później sprawując władzę staramy się realizować. Podsumowując mijającą kadencję należy zauważyć, że 90% postulatów przedstawionych w kampanii wyborczej 4 lata temu zostało zrealizowanych - mówi starosta Szarlip i dodaje, że PiS stawia na kampanię bezpośrednią i wsłuchiwanie się w głosy wyborców. - Zbieramy pomysły i rekomendacje, które później wcielamy w życie - podkreśla. Wśród zrealizowanych dotychczas postulatów są m.in. 500+, 300+, obniżenie wieku emerytalnego, czy darmowe leki dla seniorów.

Przypomnijmy, że do urn pójdziemy jesienią, 13 października. Wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów na czteroletnią kadencję. W okręgu nr 7 chełmsko - zamojskim wybierzemy 12 posłów i 1 senatora.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
"Dobry czas dla Polski", 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 4200
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
stan  Piszecie w środowe przedpołudnie. Mam pytanie do widocznych na zdjęciu pracowników starostwa : Pracoń, Strzałka - brali państwo dzień wolny w pracy ? To nie jest w godzinach pracy tak konferencja ? Można w godzinach pracy robić konferencje polityczne?
21 sierpnia 2019
+27
-4
Ostatnio dodane komentarze
22 sierpnia 2019
+1
-0
formaldehyd  do stan   Daj cynk do GW, jutro będzie na pierwszej stronie 'WIELGA AFERA W BIŁGORAJSKIM PIS !!!"- czy Ziobro wiedział o tem?!
21 sierpnia 2019
+7
-7
stan   Piszecie w środowe przedpołudnie. Mam pytanie do widocznych na zdjęciu pracowników starostwa : Pracoń, Strzałka - brali państwo dzień wolny w pracy ? To nie jest w godzinach pracy tak konferencja ? Można w godzinach pracy robić konferencje polityczne?
21 sierpnia 2019
+27
-4
21 sierpnia 2019
+3
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl