Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.08.07 09:15 | aktualizacja: 2019.08.07 09:36

Pochodząca z Biłgoraja Angelika Jarosławska liderką ruchu oporu

Na polskiej scenie politycznej pojawiło się nowe ugrupowanie, którego liderką jest pochodząca z Biłgoraja Angelika Jarosławska. Jak podkreśla założycielka - Biała Róża to ruch oporu wobec wszystkich partii, którego hasłem jest "Wyzwalamy Polskę!".
Pochodząca z Biłgoraja Angelika Jarosławska liderką ruchu oporu
Pochodząca z Biłgoraja Angelika Jarosławska liderką ruchu oporu

Jak wyjaśnia Angelika Jarosławska róża to symbol szlachetności, czystości, elegancji, ale także konsekwencji, zabiegania o dobro wspólne, odwagi do przeciwstawiania się każdemu systemowi ucisku, symbol ruchu oporu. A nowe polityczno-społeczne ugrupowanie Biała Róża to ruch oporu wobec wszystkich partii, patopolityki i patopolityków w Polsce, którzy jak podkreślają członkowie ugrupowania, swą postawą i sposobem zarządzania Państwem, doprowadzili gospodarkę oraz politykę wewnętrzną i zagraniczną na skraj przepaści, ale także od lat prowadzą nienawistną wojnę na wyniszczenie

Liderka zaznacza, że członkowie ugrupowania będa dążyć do wyzwolenia Polski od skostniałych układów, niekompetencji, braku obywatelskości i ograniczonej demokracji, wyższości interesu partyjnego nad dobrem wspólnym i transparentności pracy instytucji państwowych.

Sprzeciw wobec patopolityki i zawłaszczenia mediów publicznych przez partię rządzącą demonstrowano podczas piątkowego spotkania przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, bo jak mówi Angelika Jarosławska każda wielka burza powstaje od paru kropel, a każda rewolucja zaczyna się od kilku osób.

Angelika Jarosławska jest absolwentką LO im. ONZ w Biłgoraju, pracowała jako prezenterka pogody w krakowskim oddziale TVP 3. Na początku bieżącego roku wyszła za potomka arystokratycznej rodziny, księcia Egona Sapiehę. Księżna jest koordynatorką oddolnego, klastrowego programu Polska 3.0, skupiającego ponad 3000 przedsiębiorstw i wiceprezesem klastra OKIP. W kwietniu znalazła się na liście "30 przed 30" magazynu Forbes, czyli kobiet przed 30. rokiem życia, które działają na rzecz światowej gospodarki, polityki, kultury. Angelika Jarosławska-Sapieha jest także Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet, a 30 maja 2019 roku w Kijowie otrzymała tytuł Ambasadora Pokoju poprzez SPIA HSD Soldiers of Peace International Association Humanitarian Support and Development UN Global Protection Cluster UN.

Red.
REKLAMA
Oceń:
9 głosów
Pochodząca z Biłgoraja Angelika Jarosławska liderką ruchu oporu, 1.8889 out of 5 based on 9 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 18301

Wideo

Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
b6918723  Ja to tylko tutaj zostawię artykuł o Pani Angelice (nie komentuję bo nie znam rzeczywistości):
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polskiej-ksieznej-grozi-zakaz-wjazdu-na-ukraine-kim-jest-angelika-jaroslawska-sapieha/bwx99ch
7 sierpnia 2019
+23
-2
Ostatnio dodane komentarze
blondyn  do Drakkar   ha ha ha ha ha No i nie dali rady zebrać 1000 /tak jeden tys./ podpisów i niestety nie powstała partia "białaroza"???
8 sierpnia 2019
+8
-0
blondyn  do Katarzyna028   Do Katarzyna... NIE bądź taka naiwana, dowiedz się, troszkę poczytaj o Tej "6-tygodniowej księżnej"...
8 sierpnia 2019
+7
-0
blondyn   Jak się ma "takiego prowadzącego"/a równocześnie partnera/ jak ona to może niedługo ogłoszą ją papieżem sorry "papieżycą"HAHAHA
8 sierpnia 2019
+3
-1
formaldehyd   Nie wiem czy dożyję wiadomości ,że ministrem czy w tym czy w innym rządzie zostanie jakiś fizyk, biochemik lub inny inżynier, technik czy doktor nauk medycznych pochodzący z Biłgoraja. I potem jeszcze nie odbije mu palma i nie trzeba się będzie kryć z tym, że to mój rodak.
8 sierpnia 2019
+2
-2
Katarzyna028   TVP to jedna wielka propaganda, więc moim zdaniem Pani Angelika ma rację, układy rządzą nami od lat, pomimo upadku PRL. Poza tym, trafić na listę Forbsa to nie lada wyczyn. Gratuluję odwagi i życzę powodzenia.
8 sierpnia 2019
+2
-17
Drakkar   Angelika Jarosławska z białą różą i... "hrab" Potockim w tle!
7 sierpnia 2019
+5
-0
69   O pedofilach pochodzących z Biłgoraja też będziecie pisać takie długie, pochwalne artykuły tylko dlatego, że pochodzili z naszego miasta?
7 sierpnia 2019
+12
-2
Grzegorz z Chetyna   Hje, hje, hje, zapewne nie chcieli jej przyjąć do żadnej partii, to próbuje założyć swoją. Rób tak dalej... :)
7 sierpnia 2019
+9
-2
b6918723   Ja to tylko tutaj zostawię artykuł o Pani Angelice (nie komentuję bo nie znam rzeczywistości):
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/polskiej-ksieznej-grozi-zakaz-wjazdu-na-ukraine-kim-jest-angelika-jaroslawska-sapieha/bwx99ch
7 sierpnia 2019
+23
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl