Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.04.11 22:37 | aktualizacja: 2019.04.11 22:42

Janusz Mazurek ponownie przewodniczącym

Poznaliśmy nowy skład Rady Osiedla Piaski. Zebranie sprawozdawczo - wyborcze odbyło się w czwartkowy wieczór, 11 kwietnia. Mieszkańcy tego terenu spotkali się w Domu Pomocy dla Kombatantów.
Janusz Mazurek ponownie przewodniczącym
Janusz Mazurek ponownie przewodniczącym

Zebranie Rady Osiedla Piaski rozpoczęło się w czwartkowy wieczór, 11 kwietnia.

Głównym punktem obrad był wybór nowego składu rady. W głosowaniu udział wzięło 26 mieszkańców tego terenu. Obecni na spotkaniu zgłosili swoich kandydatów, ostatecznie do rady weszli: Janusz Mazurek, Antoni Kucharski, Andrzej Rój, Artur Niedzielski, Jacek Kyc, Damian Łych, Ryszard Mizak, Maria Grzywa, Andrzej Miazgą, Ireneusz Gmyz, Sławomir Darda, Anna Ćwikła - Garbaty, Maria Szado, Renata Mucha, Danuta Polańska.

Na stanowisko przewodniczącego radni zgłosili dwie osoby: dotychczasowego przewodniczącego Janusza Mazurka oraz Marię Grzywę. Pierwszy z kandydatów otrzymał 11 głosów, na kontrkandydatkę zagłosowały 4 osoby.

- Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy i zapewniam, że będę nadal dbać o interesy naszego osiedla. Postaram się działać tak, by wszyscy państwo byli zadowoleni z efektów - mówił tuż po wyborze na kolejną kadencję Janusz Mazurek.

Zaproponował też, by stanowisko jego zastępcy pełniła Maria Grzywa. W głosowaniu członkowie rady wyrazili poparcie dla tego pomysłu.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Janusz Mazurek ponownie przewodniczącym, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 1320
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
KaspersKI  Co Ty czepiasz się Łęckiego jak On głosuje za Rosłanem wraz z radnymi. Zobacz na zdjęciu kogo popiera!!! Masz odpowiedź na zadanie pytania?! Z PRAWA do LEWA ... a jakkkkkkkkkkkkk /// CO TAM JAKIŚ PIS. Radni Łęcki, Kręt, Ferenc, Skakuj itp. aby załapać się na listę PiS
11 kwietnia 2019
+20
-1
Ostatnio dodane komentarze
blondyn  do stan   A ja się zastanawiam KTO wystawił takich zdrajców na listach PiS?KTO na nich głosował??? Czy ludzie w Biłgoraju poszaleli w czasie wyborów??? Czy raczej NIE BYŁO /niestety/ z kogo wybierać?? Przecież w Biłgoraju jest wielu ludzi inteligentnych, za których nie musielibyśmy się wstydzic, którzy odpowiedzialnie i godnie pełniliby powierzone im funkcje. Czy biłgorajskie władze PiS-u wyciągną KONSEKWENCJE z postępowania Łęckiego czy Borowiec?? Biłgorajacy zapamiętajcie te nazwiska!!!
12 kwietnia 2019
+3
-0
KaspersKI   Co Ty czepiasz się Łęckiego jak On głosuje za Rosłanem wraz z radnymi. Zobacz na zdjęciu kogo popiera!!! Masz odpowiedź na zadanie pytania?! Z PRAWA do LEWA ... a jakkkkkkkkkkkkk /// CO TAM JAKIŚ PIS. Radni Łęcki, Kręt, Ferenc, Skakuj itp. aby załapać się na listę PiS
11 kwietnia 2019
+20
-1
stan   Najlepszy to ten Łęcki. Kiedyś PO, dzisiaj PiS i strajkuje w szkole. Tacy nauczyciele w-f powinni mieć 30 godzin pracy, a nie 18 godzin lekcyjnych. Łęcki członek PiS strajkuje wbrew rządowi PiS. Co na to władze PiS w Biłgoraju?
11 kwietnia 2019
+8
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl