Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2019.03.15 14:17 | aktualizacja: 2019.03.15 14:20

Dlaczego warto wybrać się na targi nieruchomości?

Jeśli rozważasz kupno mieszkania na poważnie, powinieneś wybrać się na targi nieruchomości. Ta swojego rodzaju impreza zrzesza większość działających w Twoim mieście deweloperów i pozwala Ci nie tylko przyjrzeć się im i zapoznać się z ich ofertą, ale i skorzystać z promocji.
Dlaczego warto wybrać się na targi nieruchomości?
Dlaczego warto wybrać się na targi nieruchomości?

Promocje na kupno mieszkania dla uczestników targów

Jedną z formuł zniżki dla kupujących, którą przyjmują deweloperzy, jest właśnie uczestnictwo w targach nieruchomości. Z reguły przygotowują oni specjalne ulotki czy nawet spersonalizowaną ofertę, którą możesz wykorzystać, gdy zdecydujesz się na kupno mieszkania. Warto jest przyjść na tego typu wydarzenie i porównać na miejscu to, czym dysponują deweloperzy. Często okazuje się, że ich oferta znacznie odbiega od tego, co widziałeś w internecie czy na zwykłych ulotkach lub banerach.

Na targi nieruchomości warto wybrać się szczególnie wtedy, gdy już zdecydowałeś się na kupno mieszkania. Idąc na nie z pewnymi informacjami co do tego, czego oczekujesz, zyskasz sporą szansę na "ubicie interesu" z którymś z deweloperów. Zdarza się, że na targach mieszkaniowych deweloperzy mają przygotowane umowy rezerwacyjne, a podpisanie ich oznacza np. rabat o wielkości 2000 zł.

Rozeznaj się w branży mieszkaniowej

Nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowy na kupno mieszkania lub interesuje Cię raczej inwestycyjna sfera targów nieruchomości, warto wziąć w nich udział właśnie z tego względu, że możesz zaobserwować, jak zachowuje się rynek, jakie są realia, ile zapłacisz mniej więcej za mieszkanie w określonej lokalizacji i u danego dewelopera i jakie masz możliwości inwestycyjne.

Czy wiesz, że…

W Polsce boom mieszkaniowy trwa już dobrych kilka lat. Pomimo prognoz w 2018 roku hossa nie skończyła się, a wręcz rozwinęła się jeszcze bardziej. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Targi mieszkaniowe - dla kogo?

Jeśli interesuje Cię kupno mieszkania lub inwestowanie w nieruchomości, targi będą dla Ciebie. Jednak nie tylko. Należysz do branży budowlanej? A może prowadzisz firmę pośredniczącą w kupnie i sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Takie wydarzenie będzie również dla Ciebie. Targi nieruchomości odbywają się w największych miastach Polski kilka razy do roku - żeby ich nie przegapić, należy zainteresować się tematem odpowiednio wcześniej. Warto w nich uczestniczyć choćby po to, żeby rozeznać się przed kupnem mieszkania. Kto wie, może trafią Ci się spore rabaty lub oferta z wyjątkowo tanimi nieruchomościami.

Wstęp na targi może być płatny, ale nie musi. To również wspaniała okazja, aby wystawić swoje usługi, np. dekoratorskie. Na targach nieruchomości spotkasz nie tylko deweloperów i inwestorów, ale także agentów pośredniczących, banki oferujące kredyty hipoteczne, a nawet doradców prawnych.

Chcesz łatwo znaleźć i kupić mieszkanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu? Jest na to sposób! Przejdź do narzędzia NAVIDOM!

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Dlaczego warto wybrać się na targi nieruchomości?, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 1780
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
kondolencje
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
22 listopada 2020 Potok Górny
Najbiedniejsza gmina w kraju leży na terenie powiatu biłgorajskiego
Znane jest już zestawienie dochodów gmin w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Okazuje się, że znów jedna z gmin powiatu biłgorajskiego jest ostatnia w klasyfikacji, czyli jest najbiedniejszą jednostką w kraju. O jaką gminę chodzi? Jak wypadł w tym zestawieniu Biłgoraj?
w sobotę, godzina 14:06 Biłgoraj
Stanisław Pokryszka nie żyje
w piątek, godzina 11:31 Tarnogród
Zderzenie trzech busów na trasie 835, nie żyje 60-latek [AKTUALIZACJA]
w środę, godzina 10:42 Biłgoraj
34-latek usłyszał zarzuty za groźby karalne
Pod koniec września na trasie Hedwiżyn - Biłgoraj doszło do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji. Przepychanka na drodze skończyła się sprawą w sądzie. Zarzuty kierowania gróźb karalnych już usłyszał 34-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj.
dzisiaj, 16:08 Powiat
Znów może być bardzo ślisko
dzisiaj, 11:47 Lubelszczyzna
16 nowych zakażeń w powiecie biłgorajskim
dzisiaj, 09:55 Turobin
Mieszkańcy za odzyskaniem praw miejskich
Zakończyły się konsultacje w sprawie odzyskania praw miejskich przez Turobin. Większość osób, które przystąpiły do głosowania opowiedziała się "za" złożeniem wniosku o nadanie statusu miasta.
w piątek, godzina 09:36 Powiat
Ciężarówka w rowie
dzisiaj, 08:15 Goraj
Optymistyczny efekt działań artystycznych wokół budynku GOK
w sobotę, godzina 08:27 Tarnogród
Rewitalizacja w Tarnogrodzie
Trwają prace budowlane związane z realizacją projektu pn. "Rewitalizacja w gminie Tarnogród" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego w Lublinie na lata 2014 - 2020, Osi Priorytetowej 13 Infrastruktura społeczna, Działanie 13.3. Rewitalizacja obszarów wiejskich, na podstawie Umowy nr RPLU.13.03.00-06-0021/17-00 z Województwem Lubelskim z dnia 19.12.2018 r.
dzisiaj, 09:16 Lubelszczyzna
Róbmy to dla własnego bezpieczeństwa
21 listopada 2020 Biłgoraj
Dramatyczny apel o pomoc
dzisiaj, 09:06 Biłgoraj
Pomoc żywnościowa. Kto może z niej skorzystać?
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Biłgoraju informuje, że rozpoczął kwalifikowanie osób i rodzin z terenu Biłgoraja do pomocy żywnościowej z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w Podprogramie 2020.
w sobotę, godzina 11:39 Lubelszczyzna
Dzienny raport o koronawirusie
we wtorek, godzina 13:29 Biłgoraj
Mężczyźni oszukani podczas sprzedaży przez internet
w czwartek, godzina 20:48 Biłgoraj
W Biłgoraju odbywają się mistrzostwa kraju w podnoszeniu ciężarów
W Biłgoraju odbywa wydarzenie sportowe o ogólnokrajowym zasięgu - Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów oraz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski do lat 23. Impreza została zorganizowana na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, potrwa do najbliższej niedzieli. Ze względu na obostrzenia dotyczące możliwości udziału publiczności wydarzenie będzie transmitowane.
w piątek, godzina 10:57 Lubelszczyzna
25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie
20 listopada 2020 Biłgoraj
Łoś nie przeżył spotkania z pojazdem
w poniedziałek, godzina 11:20 Lubelszczyzna
Prawie 800 nowych przypadków zakażenia, zmarły 3 kobiety z powiatu biłgorajskiego
Podano najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej na terenie województwa lubelskiego. W ciągu minionej doby zanotowano prawie 800 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, wśród nich jest 28 osób z powiatu biłgorajskiego. W kraju zanotowano znaczny spadek ilości zakażonych osób.
w czwartek, godzina 10:49 Lubelszczyzna
Spadła ilość nowych zakażeń w powiecie
w środę, godzina 08:19 Biłgoraj
W Biłgoraju stanie "Serce na nakrętki"?
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl