Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.09.05 17:10 | aktualizacja: 2018.09.05 17:45

KWW Biłgoraj XXI przedstawił kandydata na burmistrza

W środowe popołudnie, 5 września, KWW Biłgoraj XXI zorganizował spotkanie, podczas którego przedstawiono kandydata na burmistrza Biłgoraja. Obecni byli też kandydaci do Rady Miasta Biłgoraj.
KWW Biłgoraj XXI przedstawił kandydata na burmistrza
KWW Biłgoraj XXI przedstawił kandydata na burmistrza

Kampania samorządowa ruszyła pełną parą. Na ulicach pojawiają się już pierwsze banery wyborcze. Komitety podejmują decyzję o wystawieniu konkretnych kandydatów do walki zarówno o miejsca w radach, jak i na stanowiska burmistrza, czy wójta.

W środowe popołudnie, 5 września, kandydata, który powalczy o fotel burmistrza Biłgoraja przestawił Komitet Wyborczy Wyborców Biłgoraj XXI. Z obecnym włodarzem zmierzy się Jacek Piskorski.

- Nasz komitet jest komitetem obywatelskim, nie związanym z żadną partią polityczną, startujemy już czwarty raz. Skupiamy ludzi z różnych środowisk, o różnych, poglądach, nie identyfikujemy się z żadną partią, ważne są dla nas sprawy miasta - mówił Jacek Piskorski i dodał: - Zdecydowałem się na kandydowanie a burmistrza Biłgoraja po rozmowach w komitecie, z kandydatami, którzy będą startować do Rady Miasta, ale również z mieszkańcami miasta, którzy mają inną wizję funkcjonowania miasta niż jest to obecnie. Wiele osób nie jest zadowolonych z tego, co się dzieje, jak funkcjonują jednostki podległe miastu. O tym wszystkim będziemy informować w naszym programie.

Zachęcił też do odwiedzania strony interentowej, która ruszy niebawem - www.kwwb21.pl.

- Zachęcamy wszystkich do współpracy, wszystkich tych, którzy chcieliby coś zmienić w mieście, by nikt nie chciał stąd wyjeżdżać - podsumował Jacek Piskorski.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Termin rejestrowania kandydatów mija 17 września.

Przypomnijmy, że w styczniu br. weszła w życie nowelizacja Kodeksu Wyborczego. Wprowadzono kilka nowych zasad, a wśród nich: dwukadencyjność wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zmieniona definicja znaku "x" na karcie do głosowania, możliwość głosowania korespondencyjnego jedynie dla osób niepełnosprawnych, organy samorządowe wybierane na 5-letnią kadencję, JOW-y w gminach liczących do 20 tysięcy mieszkańców.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
KWW Biłgoraj XXI przedstawił kandydata na burmistrza, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 13338
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (12)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
monika.kret4  Patrzę i nie wierzę jak ludzie są pazerni na dietę radnego i nie widzą siebie w lustrze. Ludzie po pięćdziesiątce nagle mają zmieniać Biłgoraj? Socha powinna pójść do dietetyka. To będzie lepsze dla niej. MDK upada a ona zabawia się w bronienie sądów ze świeczką w ręku. Kulawy Grabias mówił mi wielokrotnie o tym jacy ciemni ludzie na niego głosują a jemu chodzi tylko o dietę radnego bo renta mała. Piskorski to kandydat fikcja. Przegrywa wybory od lat. Do dzisiaj ma kompleksy przegranej z panem Iwańcem Krzysztofem. Fundacja powinna wystawić Krzysztofa Iwańca on miałby szanse na burmistrza. Piskorski to stracony głos. Zdobędzie jak ostatnio 500 głosów i przegra wszystko nawet radnym nie zostanie.
5 września 2018
+216
-19
rodowitybiłgorajak  Dla mnie wybór jest prosty Rosłan albo Szeliga. Reszta kandydatów nie liczy się.
Ja stawiam na Szeligę bo jako jedyny ma pomysł na zmienienie miasta i ściągnięcie nowych miejsc pracy.
Popatrzcie jak dzisiaj wygląda PKS. Ma facet łeb na karku i może wiele dobrego zrobić.
5 września 2018
+140
-95
kowal7012  Zobaczcie na tych ludzi stoją za żydowskimi budowlami. Wiem że ich kampanie opłacane są z kieszeni żydów w zamian za to że jak wygrają to oddadzą kamienicę żydom. Pytam was wyborcy czy chcecie aby tak było. Ci ludzie ze zdjęcia nie cofną się przed niczym aby tylko napełnić własny portfel. A Kulawemu Grabiasowi wiecznie mało. Jest to człowiek niezwykle podły i mściwy. Za nimi stoją żydzi a za nami Polska. Jeszcze Polska nie zgineła póki my żyjemy i na nich nie zagłosujemy
6 września 2018
+51
-16
Ostatnio dodane komentarze
formaldehyd   Dzisiaj zobaczyłem plakaty na mieście. Pan Rosłan reklamuje się hasłem 'teraz czas na osiedla' czy jakoś tak. Czyli mam rozumieć ,że przez 16 lat( chyba) byłem obywatelem drugiej kategorii. Niestety ale kolejnych 16 już mogę nie dożyć żeby doczekać do zmian na moim osiedlu. Zresztą, żeby coś tutaj zmienić należałoby wyburzyć dzieła innego wiekopomnego reformatora miasta( z radzieckiego niestety nadania) p.Dechnika ale tego nie dożyję na pewno. No ale p.Rosłan dał mi już do zrozumienia, że skoro powyższy 'stał w kolejce tak jak wszyscy' to do patologii po prostu muszę przywyknąć. Drugi kandydat z reklam Pan Szeliga uśmiecha się do mnie chyba z tego samego zdjęcia co 4 lata temu, tak jakby nic się nie stało. No niestety stało się, 4 lata w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej a Biłgoraj jaki był taki jest. Chętnie obejrzałbym jakieś podsumowanie sejmowej działalności i lobbingu na rzecz regionu ale podejrzewam, że opracowanie nie miałoby zbyt wielu stron. Furda Sejm, burmistrzostwo to dopiero wyzwanie....Plakatów Pana Piskorskiego jeszcze nie widziałem ale ciekawi mnie czy umieści na nich wspomnienie o klubie piłkarskim Łada(1945?) albo jakieś wzmianki o Spółdzielni Mieszkaniowej tej samej szlachetnej nazwy i jej (nie)poczynaniach. Czekam na kolejne plakaty bo na razie to nihil novi sub sole..
9 września 2018
+7
-2
yahoo  do Drakkar   znaczy że musisz z tych 3 kandydatów jednego już skreślić i to szybko....
9 września 2018
+2
-1
yahoo  do rodowitybiłgorajak   PKS to Wachowie a nie ktoś inny.A co znaczy "zmienienie miasta i ściągnięcie nowych miejsc pracy"? Burmistrz nie jest od tworzenia miejsc pracy bo ma zupełnie inne zadania,na stronie UM można znaleźć zakres jego obowiązków,proszę sobie poczytać.Miejsca pracy tworzą przedsiębiorcy i biznesmeni. Biłgorajanie są zadowoleni z rozwoju miasta i pracy obecnego burmistrza,bardzo dużow mieście się zmieniło na lepsze i się zmiania.Druga sprawa,porównanie tych dwóch kandydatur to chyba jakiś żart.Wystarczy przypomnieć jaki poziom i kulturę/lub jej brak/reprezentowały sztaby wyborcze 4 lata temu ,czym one się różniły. Bo aby zostać burmistrzem oprócz wiedzy trzeba mieć przede wszystkim inteligencję ,kulturę i takt jaki ma obecny burmistrz.Chamstwem ,obrzydliwą krytyką i napastliwością w necie czy na transparentach wywieszanych pod marketami taki sztab nic nie osiągnie,wręcz odwrotnie .
9 września 2018
+6
-4
krzysztofpa   łał jaka kultura zapanowała na tym portalu , to coś niesamowitego i to przed wyborami wszyscy do spowiedzi poszli ?. Jeszcze niedawno tylu to bohaterów było i gdzie oni teraz są ..? teraz jak trzeba się zalogować to bohaterowie klawiatury znikli , pewnie stoją w kolejce po ordery ,należne za działalnośc w latach poprzednich
7 września 2018
+3
-7
krzysztofpa  do Stasiu   Stasiu nie pamiętam żebym widział pana Piskorskiego ze świeczkami pod sądem ,ale niektórzy prawicowi działacze to mają stawianie świeczek we krwi.
6 września 2018
+2
-22
Stasiu   Podsumujmy kandydatów.Pan Janusz Rosłan wrażliwiec ale typowo lewicowy. Znany z zapędów do ograniczania możliwości kształcenia niepełnosprawnych dzieci w Biłgoraju, za to pierwszy zwolennik budowy schroniska dla zwierząt w sąsiedztwie osiedla, bynajmniej nie tego na którym sam mieszka. Jako spec od oświaty (były nauczyciel) zasłynął z powołania bezprawnie działającej spółki Junior po zlikwidowaniu przedszkola. Podobno ma 3 kierowców?
Pan Piotr Szeliga, można by wiele napisać ale dzieci czytają....Co oczywiście nie wyklucza, że burmistrzem może być, skoro stary kawaler był to i taki może....
Pan Piskorski, niby nie ma powodów się czepiać ale co on robi w towarzystwie oszołomów od palenia świeczek pod sądem? Nie można było lepszego towarzystwa znaleźć nie kojarzącego się z oszołomstwem spod znaku KOD?
Reasumując, wciąż nie ma na kogo glosować.
6 września 2018
+18
-6
krzysztofpa   JEŚLI MASZ DOŚĆ :
- rządów pana Rosłana
- twarzy pana Szeligi na bilbordach
GŁOSUJ NA PANA JACKA PISKORSKIEGO
6 września 2018
+9
-18
kowal7012   Zobaczcie na tych ludzi stoją za żydowskimi budowlami. Wiem że ich kampanie opłacane są z kieszeni żydów w zamian za to że jak wygrają to oddadzą kamienicę żydom. Pytam was wyborcy czy chcecie aby tak było. Ci ludzie ze zdjęcia nie cofną się przed niczym aby tylko napełnić własny portfel. A Kulawemu Grabiasowi wiecznie mało. Jest to człowiek niezwykle podły i mściwy. Za nimi stoją żydzi a za nami Polska. Jeszcze Polska nie zgineła póki my żyjemy i na nich nie zagłosujemy
6 września 2018
+51
-16
monika.kret4   Patrzę i nie wierzę jak ludzie są pazerni na dietę radnego i nie widzą siebie w lustrze. Ludzie po pięćdziesiątce nagle mają zmieniać Biłgoraj? Socha powinna pójść do dietetyka. To będzie lepsze dla niej. MDK upada a ona zabawia się w bronienie sądów ze świeczką w ręku. Kulawy Grabias mówił mi wielokrotnie o tym jacy ciemni ludzie na niego głosują a jemu chodzi tylko o dietę radnego bo renta mała. Piskorski to kandydat fikcja. Przegrywa wybory od lat. Do dzisiaj ma kompleksy przegranej z panem Iwańcem Krzysztofem. Fundacja powinna wystawić Krzysztofa Iwańca on miałby szanse na burmistrza. Piskorski to stracony głos. Zdobędzie jak ostatnio 500 głosów i przegra wszystko nawet radnym nie zostanie.
5 września 2018
+216
-19
rodowitybiłgorajak   Dla mnie wybór jest prosty Rosłan albo Szeliga. Reszta kandydatów nie liczy się.
Ja stawiam na Szeligę bo jako jedyny ma pomysł na zmienienie miasta i ściągnięcie nowych miejsc pracy.
Popatrzcie jak dzisiaj wygląda PKS. Ma facet łeb na karku i może wiele dobrego zrobić.
5 września 2018
+140
-95
Drakkar   Jak widac można kulturalnie się zaprezentować.
Czyli panowie Rosłan,Piskorski i Szeliga jak na razie.
Jednoczesnie osobnikowi od tej nieładnej zagrywki
https://gazetabilgoraj.pl/tajemniczy-billboard/
mogę powiedzieć że mojego głosu nie zdobedzie
bo ten plakat jest poniżej rozumu i godności człowieka.
Rozumiem tez że w zyciu codziennym nie są ci obce takie chywty?
Niezbyt dobrze to o tobie świadczy bo jak mniemam ubiegasz sie o jakieś wazne stanowisko.
Wiec jak moge ci zaufac skoro tak postepujesz juz teraz.
Zatem najdelikatniej pisząc mówie ci NIE.
5 września 2018
+28
-22
krzysztofpa   konkretny kandydat pan Szeliga ma konkurenta i to nie byle jaki-ego
5 września 2018
+12
-40
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl