Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2015.09.17 18:25

Kandydat z powiatu na liście .Nowoczesnej

Nowoczesna to najmłodsza partia polityczna, założona przez ekonomistę Ryszarda Petru. Ugrupowanie powalczy w najbliższych wyborach parlamentarnych. Z jego listy wystartuje przedstawiciel powiatu, mieszkaniec Księżpola Stanisław Kuczma.
Kandydat z powiatu na liście .Nowoczesnej
Kandydat z powiatu na liście .Nowoczesnej

"Naprawiamy Polskę. Nikt za nas tego nie zrobi" - to hasło założonej w bieżącym roku partii .Nowoczesna. Kongres założycielski odbył się pod koniec maja.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie ugrupowania "Dziś Polsce potrzebny jest nowy impuls do rozwoju. Kropka postawiona przed nazwą Nowoczesna oznacza nowy początek. Zamykamy pewien rozdział w naszej historii i kierujemy wzrok w przyszłość. Mamy potencjał i aspiracje - aby to w pełni wykorzystać, musimy stworzyć odpowiednie warunki. My naprawdę możemy więcej. Jesteśmy innowacyjni i kreatywni. Nasza gospodarka może być nowoczesna, a rynek pracy nastawiony na wykwalifikowanych pracowników. Dlatego stawiamy przed Polską nowe cele, które realizować będą nowi ludzie, bo nasze państwo można zorganizować lepiej za te same pieniądze".

Partii udało się zarejestrować listy wyborcze w całym kraju, co oznacza, że na kartach do głosowania będziemy mogli znaleźć nazwiska osób, będących członkami partii lub z nią się utożsamiających.

Wśród 24 kandydatów w naszym okręgu, znajdziemy także przedstawiciela powiatu biłgorajskiego. Stanisław Kuczma jest audytorem wewnętrznym w samorządzie powiatowym oraz w gminach. Ma 49 lat.

- Zdecydowałem się kandydować ponieważ Nowoczesna nie jest partią populistyczną. Realnie patrzy na gospodarkę i potrzeby młodzieży. Proponuje takie rozwiązania które powstrzymają emigrację młodzieży i zapewnią rozwój kraju - mówi w rozmowie z naszym portalem Stanisław Kuczma i dodaje: - Nowoczesna to proste podatki i w rozsądnym wymiarze, uproszczenie przepisów VAT, wspieranie rozwoju polskich firm małych i średnich, rozwój rolnictwa, wspieranie ekspansji międzynarodowej polskich firm, wzmocnienie finansowe gmin i powiatów, rozwój edukacji zawodowej, w służbie zdrowia - pacjent najważniejszy, wzrost wynagrodzeń personelu średniego w służbie zdrowia.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kandydat z powiatu na liście .Nowoczesnej, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4908
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (10)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
0f3-e66
~ invest   Widać, że sitwa boi się Nowoczesnej i powtarza głupoty, które im spece od marketingu wymyślili. Balcerowicza w Nowoczesnej nie ma, reklamy z Petru namawiającego na franki nikt nie widział, ale głupoty powtarzać można. Jak to mówił Kurski - ciemny lud wszystko kupi.
22 września 2015
+0
-3
PL
8d7-767
~ s   Wygląda na to, że służby odtworzyły liberalną część PO w formule "Nowoczesna PL" jako że PO zrobiło mocny skręt w lewo. Muszą to ścierwo jakoś pchać do przodu z nadzieją, że głupi Polak to kupi. Był już kiedyś taki myk z Saoobroną z tym że dla zagospodarowania ubogiej części elektoratu PSL.
21 września 2015
+1
-1
PL
3a1-5a9
~ Pieniacz z Księżpola   ot i wszystko
21 września 2015
+1
-0
PL
52b-6af
~ karol   petru to prawa reka balcerowicza. namawial na kredyty we frankach szkodnik polski gonic takich i ludzi od niego
19 września 2015
+8
-1
PL
837-b53
~ zenek   ten Petru doeadzal Polakom aby brali kredyty we frankach.po hu.....u ekonomista I fachowiec.
18 września 2015
+9
-1
PL
266-13d
~ Zniechęcony do Borowców   Wolę tego facia, niż Borowców, Szeligów, Zawiślaków, Olszówków i tej całej reszty.
18 września 2015
+4
-5
PL
3a1-5a9
~ ten facio   szkoda komentarza
18 września 2015
+4
-1
PL
689-672
~ Fata   Spodziewam sie,że ma wyższe wyksztalcenie jest specjalistą w swojej branzy i zna conajmniej dwa języki obce - bo takie wymagania stawia swoim członkom Nowoczesna.Pertu stawia na młodych a nie starych "stołkowiczów"
18 września 2015
+8
-1
PL
efe-85f
~ taka prawda   Ta cała nowoczesna jak i inne "nowe" partie to zbieranina tych, których okręt idzie na dno i wiedzą, że lepiej już nie będzie więc postanowili przesiąść się jak najprędzej na szalupy tratwy kajaki pontony aby tylko nie pójśc na dno ze swym stołeczkiem
18 września 2015
+8
-3
PL
814-d29
~ Szelig   super Kuczma
17 września 2015
+4
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
21 marca 2020 Powiat
Zachorowała młoda kobieta z pow. biłgorajskiego
Mamy kolejny potwierdzony przypadek zachorowania na COVID-19, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Zakażona SARS-CoV-2 jest młoda kobieta z powiatu biłgorajskiego.
w czwartek, godzina 15:58 Powiat
Dwóch mężczyzn z powiatu chorych na COVID-19
w czwartek, godzina 10:12 Biłgoraj
Koronawirus w biłgorajskiej komendzie?
27 marca 2020 Powiat
W tym roku nie będzie tradycyjnej Wielkanocy
Ze względu na sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa Stolica Apostolska wydała wytyczne dotyczące obchodów Wielkanocy. Jak w tym roku będą wyglądały święta?
w czwartek, godzina 14:22 Biłgoraj
Zbyt wiele osób w kościele - zgłoszenie na KMZB
dzisiaj, 10:33 Nadrzecze
Izolatorium w Nadrzeczu
24 marca 2020 Kraj
Rząd wprowadza kolejne restrykcje
We wtorkowe popołudnie, 24 marca, odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Szef rządu przekazał informację o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, które obowiązują już od dziś. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?
w poniedziałek, godzina 20:15 Biłgoraj
W Biłgoraju zmarł pacjent zakażony koronawirusem
w czwartek, godzina 11:52 Frampol
Zmiana decyzji dotyczącej targowiska we Frampolu
26 marca 2020 Biłgoraj
Co z konkursem na dyrektora LO im. ONZ?
W lutym Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora LO im. ONZ. Zarząd odstąpił jednak od rozstrzygnięcia konkursu, ale powierzył pełnienie obowiązków szefa placówki dotychczasowej wicedyrektor Jolancie Rycyk.
w czwartek, godzina 08:12 Frampol
Targowisko we Frampolu otwarte
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Izolatorium funkcjonuje w powiecie biłgorajskim
w sobotę, godzina 08:32 Biłgoraj
Targowiska zamknięte do odwołania
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym na miejskich targowiskach wprowadzono zakaz handlu, który obowiązywał do 25 marca. Z uwagi na stan epidemii podjęto decyzję o przedłużeniu ograniczenia.
w środę, godzina 20:30 Lubelszczyzna
Lepsze wieści - tylko jeden nowy przypadek zakażenia
dzisiaj, 10:49 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Pierwszych Komunii w maju nie będzie
20 marca 2020 Biłgoraj
Lekcje on-line
Od minionego poniedziałku trwa przerwa od zajęć w szkołach, ale jak podkreśla Ministerstwo Edukacji nie oznacza to przerwy od nauki. Teraz lekcje odbywają się on-line, nawet za pośrednictwem Youtube.
w środę, godzina 09:20 Długi Kąt
Rozpalili ognisko wbrew zakazowi zgromadzeń
26 marca 2020 Powiat
SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu biłgorajskiego
25 marca 2020 Biłgoraj
Prokuratura wraca do pracy, pracownicy sądu kontynuują kwarantannę
We wtorek, 24 marca decyzją biłgorajskiego sanepidu Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju wznowiła działalność. Testy na obecność koronawirusa okazały się negatywne, dzięki czemu było możliwe skrócenie kwarantanny. Zawieszona pozostaje działalność biłgorajskiego sądu.
we wtorek, godzina 15:33 Gmina Biłgoraj
Odbiór śmieci w gminie Biłgoraj na nowych zasadach
w niedzielę, godzina 20:44 Lubelszczyzna
18 nowych zakażeń SARS-CoV-2 i 5 ozdrowieńców
20 marca 2020 Kraj
Wprowadzono stan epidemii. Szkoły będą zamknięte do świąt
W piątkowy wieczór, 20 marca premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii. Przerwa od zajęć w szkołach została wydłużona do Wielkanocy. Ale to nie jedyna zmiana. Co oznacza stan epidemii?
w niedzielę, godzina 10:06 Biłgoraj
Prawomocny wyrok za usiłowanie gwałtu i groźby
w środę, godzina 21:39 Lubelszczyzna
Piąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Lubelszczyźnie
21 marca 2020 Biłgoraj
Dziś ruszyła kolejna akcja sprzątania lasów
W sobotę, 21 marca, ruszyła kolejna akcja sprzątania biłgorajskich lasów, organizowana przez #BiłgorajEKOchallenge. Akcja potrwa do 20 czerwca.
26 marca 2020 Biłgoraj
Zmiana terminu odbioru odpadów
w środę, godzina 12:35 Lubelszczyzna
"Zbliżamy się do najtrudniejszej sytuacji, dynamicznego wzrostu zakażonych"
24 marca 2020 Powiat
Skrócony wniosek o odroczenie składek ZUS
Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać m.in. z odroczenia składek na ubezpieczenia społeczne ze względu na epidemię koronawirusa, mogą już skorzystać z nowego skróconego wniosku. Jest na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
w czwartek, godzina 21:04 Lubelszczyzna
151 przypadków zakażenia koronawirusem
dzisiaj, 08:54 Biłgoraj
PCK opiekuje się chorymi w okresie pandemii
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl