Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2018.06.12 13:03 | aktualizacja: 2018.06.12 15:57

Little Heroes w Biłgoraju

"Ogólnopolski Challenge" to cykl imprez sportowych dla dzieci ze szkół podstawowych pod patronatem Sekretarza Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki stworzony przez Stowarzyszenie Sport Life. Dzięki staraniom poseł Agaty Borowiec ekipa Małych Bohaterów zawitała do Biłgoraja. Wydarzenie odbyło się we wtorkowe przedpołudnie, 12 czerwca.
Little Heroes w Biłgoraju
Little Heroes w Biłgoraju

Inicjatywa Little Heroes powstała dzięki Stowarzyszeniu Sport Life. Jej celem jest wspieranie młodych ludzi już na etapie szkoły podstawowej w rozwoju i kształtowaniu osobowości, dyscypliny oraz zaradności życiowej poprzez sport. Dzięki staraniom poseł Agaty Borowiec, przy wsparciu radnego Rady Powiatu Józefa Borowca, Biłgoraj znalazł się wśród 27 miast, które odwiedzi ekipa Little Heroes.

Jak mówiła poseł Agata Borowiec "Ogólnopolski Challenge", którego celem jest popularyzacja sportu i zdrowego stylu życia, ma być imprezą cykliczną. - Chcielibyśmy aby w Biłgoraju powstała drużyna, która będzie regularnie uczestniczyć w tym wydarzeniu - dodała poseł Borowiec.

Sportowy challenge odbył się we wtorkowe przedpołudnie, 12 czerwca, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych z Biłgoraja i gminy Potok Górny - ze szkół z Szyszkowa, Potoka Górnego, Lipin Górnych - Borowiny i Lipin Dolnych. Na młodych zawodników czekał profesjonalny bieg z przeszkodami oraz wiele innych atrakcji, m.in. muzyka, zabawa, pokazy uzbrojenia polskich służb mundurowych, strzelnica ASG oraz miasteczko zawodów z infrastrukturą.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 5887
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (12)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
61b-8db
~ biłgorajanka   Akcja świetna, dzieci były mega zadowolone a to najwazniejsze. Dla mnie jako dla mieszkanca bilgo nie licza sie glupie plotki zawistnych ludzi tylko działania a Agata Borowiec robi na prawde duzo
13 czerwca 2018
brak ocen
47d-34a
~ Podaj łapę Markowi   Panie Sztuchel nie piszesz Pan o tak fajnym wydażeniu tylko dlatego, że inicjatorką była Pani Poseł. Jest Pan dziennikarzem z polotem ale tak bardzo za szuflatkowanym, że Panu już nic nie pomoże. Osobiście żal mi Pana, bo jest Pan wykożystywany i Pana nazwisko do rozgrywek politycznych. Staje Pan zawsze nie po tej stronie co każdemuy normalnemu człowiekowi podpowiedział by rozssądek.
13 czerwca 2018
+5
-0
fdb-f40
~ rrrr   super , więcej takich zabaw ,brawo Agata
12 czerwca 2018
+2
-2
f09-0ce
~ j64   Już chyba ze 3 lata temu jedna z najbardziej kompetentnych osób w państwie, minister spraw wewnętrznych, czyli ten od agentury i policji stwierdził otwarcie, że Polska jest państwem pozornym. W ubiegłym roku, najważniejsza osoba p. premier Morawiecki publicznie w czasie wywiadu stwierdził, że Polska jest własnością kogoś z Zachodu.
https://www.ekspedyt.org/2017/10/26/wicepremier-morawiecki-potwierdza-polska-jest-kolonia-krajem-posiadanym-przez-kogos-z-zagranicy/
Oczywiście, właścicielem może być ktoś, kto ma pieniądze.
Jedynym państwem dysponującym 97 % całego kapitału światowego, jest City of London Corporations, czyli Konsorcjum Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego, które w 1683/6 poprzez Wilhelma Orleańskiego dokonało najazdu na Londyn i przejęło władzę.
https://en.wikipedia.org/wiki/City_of_London_Corporation
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19210&Itemid=119
Władza ta, po II Wojnie światowej w znacznym stopniu przeniosła się do Dystryktu Columbia.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Waszyngton
Oczywiście takie drobiazgi nie są podawane w polskojęzycznych mediach niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku. Polacy w państwowym, przymusowym edukowaniu są tresowani wg. programu rozpoczętego przez Komisję Eduakcji Narodowej z 1773 roku.
Przypomnę:
Komisja Edukacji Narodowej, jako pierwsze na świecie Ministerstwo Edukacji, została w Polsce założona przez agenta City, niejakiego Du Pointa.
Przypomnę:
Po Sasach na tronie polskim posadzono sekretarza ambasadora angielskiego z Petersburga, niejakiego Poniatowskiego, bękarta Branickiego i służącej z sekty frankistów. W owych czasach szlachta śmiała się, że Ciołek jaki jest, każdy widzi. Poniatowski reklamował się herbem Ciołek, którego ostatni z rodu zmarł ponad 100 lat przed powstaniem w ogóle, legendy Poniatowskiego i jego ojca. Dziada Poniatowskiego już nikt znaleźć nie umiał.
Tak więc ludność zamieszkująca tereny, obecnie jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, jest tresowana w jedynej, słusznej politycznie historii od ponad 250 lat. Skutki widoczne są na każdym kroku.
http://www.polishclub.org/2014/02/24/dr-jerzy-jaskowski-polska-historia-czy-na-pewno-polska-czesc-2/
http://www.polishclub.org/2014/02/24/dr-jerzy-jaskowski-polska-historia-czy-na-pewno-polska-czesc-2/
http://wsercupolska.org/wsp1/index.php/warto-przeczyta/6665-dr-jerzy-jaskowski-tajne-akta-cia-a-edukacja-z-cyklu-polska-istnieje-formalnie-
Podobnie nie można od obecnych Niemców czy Japończyków żądać zrozumienia sytuacji, ponieważ są to jedyne dwa kraje na świecie na terenie których od czasu zakończenia II WŚ, czyli od 1945 roku, stacjonują wojska okupacyjne.
To mówi samo za siebie.
Pewne wydarzenia w tych krajach, np. wybór agenta Stasi na kanclerza, czy wypadek w ***** mogą być doskonałym przykładem braku suwerenności.
P. premier Morawiecki wie co mówi, ponieważ wcześniej pracował w korporacji Rotchilda. Jeżeli poważnie potraktujemy słowa p. Premiera, to wszystko staje się jasne jak słońce. Jeżeli jesteśmy własnością kogoś z Zachodu, to oczywistym jest, że właściciel ustala zasady gry, czyli egzystencji ludności zamieszkałej na jego terenie. Innymi słowy, wszelkie urzędy z nazwy państwowe wykonują tylko polecenia i instrukcje płynące z City. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ już na początku lat 90 - tych ubiegłego wieku w TV podano oficjalnie, że wówczas zmiana ustawy, kosztowała 3 miliony dolarów.dr/ j jaskowski
12 czerwca 2018
brak ocen
c37-635
~ ???   Czy ktoś może mi powiedzieć, jaki sens ma inicjowanie takich "zabaw" dzieci z bronią? Obojętne, że to repliki strzelające np. kulkami plastikowymi...
12 czerwca 2018
+1
-3
261-952
~ Grażyna  do ~ fajnie   Impreza fajna a Osirowa Elza niech się przygląda i uczy. A co do murawy na boiskach bocznych to moje dzieciaki kolana pozdzierały na trunieju piłkarskim. Wturując za komentarzem Pani Agaty proszę zróbcie coś z tymi boiskami.
12 czerwca 2018
+5
-0
a25-57b
~ Bożena   Wspaniała inicjatywa. Dobrze, że propagujemy sport wśród dzieci. Brawo.
12 czerwca 2018
+7
-4
660-1b5
~ fajnie   Co by nie mówić impreza była naprawdę super. Widac że ta ekipa techniczna bardzo dobrze sobie radziła z przygotowaniem i prowadzeniem.
12 czerwca 2018
+6
-3
795-69f
~ Henryk   Dlaczego nie ma Łukasza B.? Tyle pomagał Agacie w kampanii. Dzięki Łukaszowi Agata jest posłem. I teraz Agata nie bierze Łukasza na imprezy, tylko Józka. Agata co ty robisz?
12 czerwca 2018
+8
-2
ec3-c25
~ Stanisław   Józek Borowiec i wsparcie? Ludzie to ten BEZradny który słowa na sesji w powiecie nie powie? Nie róbcie sobie żartów. Jak wam nie wstyd w Potoku i Lipinach głosować na takiego człowieka?
12 czerwca 2018
+8
-2
d0d-438
~ Agata   Panie Kierowniku Kominek boiska boczne w opłakanym stanie, już nie długo można będzie się opalać na biłgorajskich piaszczystych boiskach. Za mało ludzi macie, czy tym których macie nie chce się wyciągnąć podlewaczek????
12 czerwca 2018
+10
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 12:25 Biłgoraj
Tłumy wiernych na Bożym Ciele [NOWE ZDJĘCIA]
Dziś przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zgodnie z tradycją ulicami każdej parafii przeszły procesje z Najświętszym Sakramentem.
w środę, godzina 08:21 Księżpol
Do 14 czerwca można uniknąć kontroli na posesji
dzisiaj, 19:59 Tereszpol
Procesja w Tereszpolu
we wtorek, godzina 08:07 Lubelszczyzna
Lasy pod nadzorem
W dniach 27 maja - 5 czerwca strażnicy leśni z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie przeprowadzą akcję pod kryptonimem "Bezpieczny las 24".
dzisiaj, 08:45 Powiat
Od soboty przerwy w dostawie prądu w powiecie
we wtorek, godzina 13:25 Biłgoraj
Bolt w Biłgoraju
w środę, godzina 15:21 Biłgoraj
Dzień Strażaka w Biłgoraju [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 29 maja w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju zorganizowano uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Wydarzenie było doskonałą okazją do wręczenia odznaczeń i wyróżnień oraz awansów na wyższe stopnie służbowe
w niedzielę, godzina 19:29 Biłgoraj
Zderzenie osobówek w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 13:18 Kraj
Policjanci w akcji
w środę, godzina 12:11 Biłgoraj
Zmiany kadrowe w komendzie
Wraz z końcem maja dotychczasowy komendant powiatowy policji w Biłgoraju insp. Marek Jamroz. Jego miejsce zajmie mł. insp. Ryszard Smoluch. Przekazanie obowiązków odbyło się w środowe przedpołudnie 29 maja.
we wtorek, godzina 08:31 Tarnogród
Jubileusz w Tarnogrodzie
w niedzielę, godzina 20:26 Aleksandrów
Aleksandrów pamięta
we wtorek, godzina 08:16 Goraj
Mieszkanka Goraja skończyła 100 lat
Pani Weronika Misa, mieszkanka Goraja w dniu 26 maja obchodziła swoje setne urodziny. To wyjątkowa uroczystość, 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu.
22 maja 2024 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie [WYNIKI]
we wtorek, godzina 08:07 Księżpol
Auto z przyczepką w rowie [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 11:17 Biłgoraj
Motocykliści opanowali Biłgoraj [NOWE ZDJĘCIA]
Po kilkuletniej przerwie do kalendarza wydarzeń w Biłgoraju powraca Spontaniczna Motomajówka. W sobotę 25 maja zorganizowano piątą edycję zlotu, którego inicjatorem jest Spontaniczna Grupa Motocyklowa.
w piątek, godzina 09:07 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu odzyskał oszczędności
w sobotę, godzina 17:54 Biłgoraj
Biłgorajanie świętują Dni Miasta
w piątek, godzina 08:17 Biłgoraj
Od poniedziałku objazdy związane z zamknieciem mostu
W związku z remontem zabytkowego mostu przy ulicy Lubelskiej w Biłgoraju konieczne jest wyłączenie obiektu z użytkowania. Od poniedziałku 27 maja most będzie nieprzejezdny. Jak długo potrwają utrudnienia?
w środę, godzina 21:46 Frampol
Nagrody dla działaczy kultury [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
w niedzielę, godzina 21:54 Biłgoraj
Drugi dzień świętowania [NOWE ZDJĘCIA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl