Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
W ostatniej chwili uratowali 58-latkę
136km/h przez wieś
Wypadek, samobójstwo, czy zabójstwo?
Dni Biłgoraja 2018 - LEMON, Robert Janowski, turniej "Wymiatacze"
home > Start > Aktualności > Ray Wilson na podsumowanie Dni Biłgoraja
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2017.06.19 00:15 | aktualizacja: 2017.06.19 00:44

Ray Wilson na podsumowanie Dni Biłgoraja

Zakończyły się tegoroczne Dni Biłgoraja. Na chętnych do udziału w wydarzeniu przez dwa dni czekało wiele atrakcji. Świętowanie zakończył koncert byłego wokalisty zespołu Genesis Raya Wilsona.
Ray Wilson na podsumowanie Dni Biłgoraja
Ray Wilson na podsumowanie Dni Biłgoraja

Ray Wilson - ostatni wokalista GENESIS był gwiazdą tegorocznych Dni Biłgoraja.

Podczas koncertu, ktory odbył się w niedzielny wieczór, zaprezentował największe przeboje tej legendarnej grupy, jak również własną twórczość solową. W poprzednim roku wydał dwa nowe albumy "Song for a friend" oraz "Makes me think of home". Warto dodać, że Ray Wilson został wyróżniony przez "Classic Rock Magazin" jako jeden z najwybitniejszych wokalistów z Wielkiej Brytanii, kompozytor, autor tekstów, ceniony zwłaszcza za sceniczną charyzmę i zawsze wysoką formę koncertową. Grając rocznie ponad 100 koncertów na całym świecie spokojnie mógłby się znaleźć w księdze rekordów Guinnessa.

W niedzielny wieczór wystąpiła także rockowo - popowa formacja z Zamościa - Mus! Obecnie zespół znajduje się na listach przebojów m.in. Radia Eska, Radia Zet, Polskiego Radia Lublin czy Katolickiego Radia Zamość. Zaprezentowały się też zespoły i wykonawcy Biłgorajskiego Centrum Kultury: SMR "Maestro", "Wygibusy", Magdalena Palinka, Kinga Dziduch. Jako gość wystąpiła Inna Lewkowa z zespołem (UK).

Dni Biłgoraja 2017 obfitowały z wiele atrakcji, w tym piknik lotniczy dla rodzin, zawody sportowe,koncerty taneczne i muzyczne, dyskoteka czy kramy z różnościami. Wszystkie atrakcje odbyły się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Fotorelację z pierwszego dnia znajdą państwo pod adresem Dni Biłgoraja - aeropiknik i koncerty.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Ray Wilson na podsumowanie Dni Biłgoraja, 0 out of 5 based on 0 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
red. dodany
 
Odsłon: 6268
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (41)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
b8a-8ec
~ fff  Zdjęcia robione spod sceny z dobrej perspektywy dają złudzenie tłumów, a w rzeczywistości było tak:
http://imgur.com/FWmv13S
Śmieją się niektórzy, że na chóry czy orkiestry pod BCK przychodzi mało ludzi, a tu na światowej sławy wokaliście na grubo opłacanej imprezie niewiele większa publika.
Sam koncert bardzo dobry, ale gdyby był ona na Tytoniakch czy nawet Dniach Frampola to i atmosfera pewni była by inna.
Dni Biłgoraja to powinna być najlepsza impreza roku z tłumami ludzi, a od kilku lat to wygląda jak stypa.
Wywalić na początek parę osób na kierowniczych stanowiskach w BCK i dać kogoś młodego z pomysłami do organizacji takich imprez to może coś się ruszy.
19 czerwca 2017
+43
-7
Ostatnio dodane komentarze
e5b-3f0
22 czerwca 2017
brak ocen
86b-e80
~ do: ~ ja fanka Raya do ~ bbb   "Cóż by to było za Centrum Kultury, które by nam serwowało zamiast sztuk teatralnych, poezji śpiewanej i autorskiej oraz rasowej muzyki, takie właśnie disco polo? To by już nie było Biłgorajskie Centrum Kultury, niestety."
/
Tak gdyby Biłgoraj był większym miastem można by tak mówić. W dużych miastach jest wiele instytucji zajmujących się szeroko pojętą kultura oraz rozrywką. Każda odpowiada za swój "wycinek tortu" i tam faktycznie instytucja kultury jest po to, aby robić prawdziwą kulturę, bo za organizację imprez masowych odpowiada kto inny.
W Biłgoraju BCK dostało zlecenie od miasta na organizację wszelkich imprez muzycznych finansowanych z budżetu.
Więc powinni poza kultura wyższą robić też imprezy skierowane do szerszego grona odbiorców, właśnie tych prostych ludzi.
/
Jeśli dla BCK zrobienie imprezy masowej dla szerokiego grona mniej wymagających odbiorców jest problemem i zniewagą to może warto zastanowić się nad cięciami etatów i końcem monopolu na imprezy finansowane z budżetu.
Niech BCK zajmuje się tylko kultura wyższą, a za zaoszczędzone pieniądze utworzyć Biłgorajskie Centrum Rozrywki, które będzie odpowiedzialne za organizację imprez masowych i to taką organizację, aby trafiała w gust jak najszerszego grona odbiorców. Jak jest zapotrzebowanie na disco polo to niech będą w mieście imprezy disco polo.
20 czerwca 2017
+7
-3
95a-08e
~ 007  do ~ bartek   Doda Doda ja wolę Bojsów
20 czerwca 2017
brak ocen
3db-bb8
~ Obserwator  do ~ Mn   Nie zrozumiałeś , Doda faktycznie przyciągnełaby zdecydowanie więcej osób i byłoby tłumniej ale to juz by były osoby raczej z poza Biłgoraja , ja i wielu moich znajomych zostałoby wtedy w domach
20 czerwca 2017
+5
-0
e54-93c
~ Franciszek 54   Ps. Ludzi było trochę , potem się powoli rozchodzili, bo przyzwyczajeni że rodzime gwiazdeczki grają 60 min i do chaty:) nie mamy cierpliwości ,radio typu Vox, tv polo i Internety nas rozpuściły ....
A tu link z koncertu https://youtu.be/o7HQjGw2w8Q
20 czerwca 2017
+1
-0
78e-d56
~ bartek  do ~ student   Jesli juz to uciekaja z calej Polski a nie tylko z Bilgoraja , zastanow sie nad swoim komentarzem
20 czerwca 2017
+4
-0
78e-d56
~ bartek  do ~ Mn   ludzie opamietajcie sie z tym disco polo na wies i tam sluchac!!!!!!!!
20 czerwca 2017
+5
-0
e54-93c
~ Franciszek 54   W życiu bym sobie z rodziną 4 osobowa nie pozwolił na bilety na taką gwiazdę , ostatnio jak grał na wiosnę biletowana trasę Ray to bilety kosztowały np. W Lublinie od 120 do 200 pln . Takze dla mnie bomba ....Disco Polo maja na wiochach jak ktoś lubi niech jedzie .....
20 czerwca 2017
+5
-0
78e-d56
~ bartek  do ~ ja fanka Raya   popieram calkowicie , a disco polo na wsi mozna sluchac
20 czerwca 2017
+4
-1
78e-d56
~ bartek  do ~ student   zostaw burmistrza w spokoju ,zrob sam dni bilgoraja ,a disco polo wiadomo kto slucha na pewno nie rodowici bilgorajacy!!!!!
POMYSL
20 czerwca 2017
+5
-2
d9a-181
~ un  do ~ ja fanka Raya   fanka Raya lubi Raya burmistrz lubi burmistrzowa wiceburmistrz dyrektor BCK ich rodziny więc będziemy mieli Raya dla siebie za publiczne pieniądze a co tam plebs niech słucha disco polo
tłok nam potrzebny i spocony śmierdzący gorszy sort
20 czerwca 2017
+3
-1
58b-6f7
~ .  do ~ ja fanka Raya   O.k. Niech BCK będzie od czego jest. Niech organizuje przez cały rok kulturę wyższą.
A wyjątkowo na Dni Biłgoraja niech miasto na następny rok rozpisze przetarg i niech organizuje je prywatna firma. Jestem ciekawy efektów.
20 czerwca 2017
+9
-1
23e-925
~ ja fanka Raya  do ~ bbb   Osobiście uważam, że BCK jest właśnie od tego, by tejże kultury wyższej, o której mówisz, ludzi prostych, jak twierdzisz stanowiących 90 procent naszej społeczności, uczyć. Cóż by to było za Centrum Kultury, które by nam serwowało zamiast sztuk teatralnych, poezji śpiewanej i autorskiej oraz rasowej muzyki, takie właśnie disco polo? To by już nie było Biłgorajskie Centrum Kultury, niestety. Uważam, że ośrodki kultury, gdzie by one nie były, powinny dążyć zawsze ku ambitniejszym planom i nieść ten ogarek kultury prostym ludziom. Jest w tym misja, a nie tylko sprzyjanie gawiedzi. Dlatego jestem zdania, że Twoja wypowiedź, cytuję < BCK na siłę wciska ciągle mieszkańcom "kulturę wyższą"< wynika z niezrozumienia misji tej instytucji. BCK jest właśnie do tego celu powołana, by stać na straży owej "kultury wyższej", z którą wielu mieszkańców naszego miasta się utożsamia, ale nigdy nie będzie to 100 procent. Nigdy nie dogodzi się każdemu, jak by nie postąpić. W każdym razie możemy być dumni, ja w każdym razie jestem, że Dni Biłgoraja zakończył koncert Raya, a nie Zenka Martyniuka albo Dody. Koncert był w dechę i będziemy go bardzo miło wspominać.
20 czerwca 2017
+7
-4
58b-6f7
~ bbb   Porównując festyny w Dylach i Tereszpolu z Dniami Biłgoraja widać, że organizator Dni Biłgoraj (BCK) nic przez ostatnie lata się nie nauczył.
Prawda jest taka, że 90% mieszkańców Biłgoraju to ludzie dość prości (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i nie interesuje ich zbytnio ambitniejsza muzyka czy ogólnie sztuka, chcieli by na taką imprezę przyjść wypić piwko ze znajomymi, posłuchać i pobawić się przy skocznej prostej muzyce.
Dziś takie disco polo na przykład ma swój "renesans". W Warszawie, czy Katowicach na imprezach plenerowych jest taka muzyka i są tłumy.
.
BCK jednak na siłę wciska ciągle mieszkańcom "kulturę wyższą".
Są w ciągu roku: turnieje recytatorskie, poezja śpiewana, piosenka autorska, ambitniejsze koncerty niszowych muzyków, sztuki teatralne, chóry, orkiestry, koncerty cecyliańskie, etc.
O.k. to potrzebne i ma swoje grono odbiorców, ale na takie DNi Biłgoraj trzeba by zrobić coś co ściągnie tłumy ludzi, gdzie można się pobwaić często do prostej wręcz odmóżdżającej muzyki, to też potrzebne.
.
W ostatnich latach widać wyraźnie, że mieszkańcy "głosują nogami" i w ciągu najważniejszej imprezy w roku większość wybiera konkurencyjne w sąsiednich miejscowościach.
Coś tu jest nie tak. Powinno być odwrotnie jak kiedyś bywało, że to Dni Biłgoraja były konkurencją dla innych imprez i ściągały publiczność z całej okolicy.
19 czerwca 2017
+12
-2
cd3-538
~ Mn  do ~ tda   Jeśli chodzi o imprezę taką jak Dni Biłgoraja, czyli najważniejszą imprezę w roku to zdecydowanie dla mnie gdybym był organizatorem (na szczęście nigdy nie będę, bo "fachofcuf z bck" nikt nie zastapi) na pierwszym miejscu priorytem była by frekwenncja i dotrarcie do jak największej grupy mieszkańców z ofertą.
.
No sorry jak powiedzmy teoretycznie 70% mieszkańców kocha disco polo i przy innej muzyce nie potarfi się bawić to robi się taką imprezę jako najważnmiejszą w roku.
.
OPczywiście nie mam nic przeciwko, aby z innej okazji zrobić koncert Wilsona czy innej ambitniejszej muzyki adresowanej do znacznie wąższego grona odbiorców.
19 czerwca 2017
+3
-1
cd3-538
~ Mn  do ~ Obserwator   Za Dodą raczej nie przepadam, ale jakby był jej koncert i przyszło by na niego kilka razy więcej osób niż na Wilsona i wszysycy by się dobrze bawili to zdecydowanie wolał bym taką imprezę, bo było by widać, ze miasto żyje.
19 czerwca 2017
+5
-2
18d-60e
~ qwe  do ~ tda   Ja myślę odwrotnie, jeśli to impreza organizowana z pieniędzy podatników to powinna tarfiać do jak najszerszego grona odbiorców, więc tu frekwencja jest jakimś wyznacznikiem i im większa tym bardziej pokazuje, że pieniądze były właściwie wydane i skorzystało z tego dużo mieszkańców.
Już abstrahując od gustów muzycznych to jak dla mnie zrobienie za pieniądze podatników koncertu Zenka Martyniuka na który przyjdze 5-10 tysięcy osób jest bardziej wartyościowe dla lokalnej społeczności niż koncert Wilsona z publicznością w okolicy 1 tysiąca.
19 czerwca 2017
+10
-3
d36-d3c
~ ak®  do ~ sdf   Bo Tadeusz Chmiel ma zamiar w Królestwie Bożym jaśniepańską królewską ***** wycierać banknotami 100PLN. Tylko ,,indyk myślał o niedzieli fiuufiu..."/
=================
Bo z niegodziwymi firmami i Black Red White to jest tak jak w każdej dużej firmie ,kombinacie ,spółce ,kopalni ,hucie ,kombinacie itp a mianowicie bankowcy im wypisują na klawiaturach komputerowych duże wirtualne pieniądze ażeby te pieniądze wydrzeć od Państwa i tworzyć PKB brutto to tworzą natworzyli multum przeróżnistych ,,Spółek Szwagrów" inaczej wyprowadzaczy tych klawiaturowych bankowych pieniędzy z firm firmami .
A ludziom nie opłaca się dobrze czyli godziwie jak Biblia i Bóg Jehowa powiada płacić .To są stada szubrawców deprawatorów itp ludzi mają za błoto na butach.Chmiel tylko udaje szacunek dla ludzi ,w rzeczywistości to jest prostak ,cham i buc Haman nieszanujący wcale ludzi.Udaje kulturalnego .Potrafi tylko korupcyjnie i ślepo wspierać pociotki,deprawować czyli rodzinę i jest ich ślepą i głuchą na marionetką.
Kopiujcie ów tekst i wklejajcie -zazwalam.
W Black Red white rządzą pracownicze bandy przestępcze !!
Taka Ewelinka ksywa Krowiarka to jest Piąta pani Prezes a pozostali czterej są jej marionetkami ,bucami,chamami w wysokimi EGO i deprawatorami .
Co na swoim przykładzie zaświadczam.
19 czerwca 2017
+4
-0
d9a-181
~ nic nie poradzisz na to  do ~ 14   jaki Pan taki kram
19 czerwca 2017
+2
-2
b5b-8b1
~ sdf   A kto miał tam przyjść?Większość młodych wygnali zdziercy co nie chcą uczciwie płacić i władza co nie chce ściągać inwestorów ,żeby zdziercy nie musieli podnosić wypłat .Ikea chciała inwestować to ich wygnali bo to konkurencja dla BRW. Kto ma okazję niech jedzie jak najdalej bo tu tylko życie zmarnuje tyraniem za grosze
19 czerwca 2017
+12
-1
2b4-7eb
~ tda  do ~ 14   KSENOFOB? To się leczy.
19 czerwca 2017
+3
-6
2b4-7eb
~ tda  do ~ Mn   Nie liczy się ilość, liczy się jakość. Jeśli dla ciebie wyznacznikiem sukcesu jest tłum to ok. Masz prawo tak liczyć. Ja z kolei uważam, że od tłumu czy tysięcy pod sceną bardziej liczy się jakość, rodzaj muzyki, jej przekaz, charakter wykonawcy, jego artystyczność. Wiesz każdy słucha co lubi i ogląda co mu tam pasuje. Że ludzie jadą do sąsiednich gmin, co w tym dziwnego? Lubią to jadą. Czy to sukces BCKu, akurat tę imprezę uważam za sukces, z innymi gorzej.
19 czerwca 2017
+5
-5
e5b-bfd
~ Obserwator  do ~ Mn   pewnie wolałbyś Dodę ? Ja wole Raya i muzykę naprawdę wartą posłuchania . Ale fakt Doda pewnie by przyciągneła więcej osób z podbiłgorajskich wiosek ale ja wtedy zostałbym w domu
19 czerwca 2017
+7
-4
988-6f4
~ Mn  do ~ tda   Czyli uważasz, że 1-1,5 tys osób na najważniejszej imprezie roku to sukces miasta i BCK.
Co do samego koncertu to napisałem, że był dobry. Ale coś jest nie tak z organizacją miejskich imprez, że ściągają niewiele ludzi, a ludzie z Biłgoraja jadą się bawić do sąsiednich gmin.
19 czerwca 2017
+9
-2
2b4-7eb
~ tda   Dni Biłgoraja uważam za udane. Pierwszy dzień - aero piknik to coś nowego, dla dzieciaków super. Dzień drugi - Koncert Raya - super.
Nie było tłumów? I bardzo dobrze, nie lubię jak mi wątpliwej kultury osobowości depczą po piętach.Także dla każdego coś w jego gusta. Ja wole Raya w Biłgoraju, ktoś woli disco polo gdzieś w gminie. No i fajnie.
19 czerwca 2017
+11
-11
23e-925
~ ja fanka Raya  do ~ as   Zdjęcie zrobiłeś prawdopodobnie w momencie, gdy najmniej osób zostało pod sceną. Byłam na całym koncercie i wiem ile przyciągnął fanów, mniejszych czy większych. Więcej, niż na tym zdjęciu! Poza tym nie zapominaj, że część osób biorących aktywny udział w koncercie stała lub siedziała poza barierkami, skoro już tak chcesz się licytować na ilość przybyłych! I pod kim ty chłopie kopiesz te swoje dołki? A znasz takie powiedzenie, że kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada? A Twój nick powinien brzmieć tak> PAMIĘTLIWY JASNOWIDZ...
19 czerwca 2017
+5
-4
2b4-7eb
~ tda  do ~ fff   Czy byłeś wczoraj na koncercie? Realnie nie wirtualnie?
19 czerwca 2017
+3
-5
1b3-b93
~ ja   Sylwester w Biłgoraju był i się nie sprawdził więcej strat niż zabawy. Każdy może sobie pojechać na sylwka d Warszawy czy Krakowa jednak tam nikt nie pozwoli robić takiego bydła jak w Biłgoraju. Brawo Burmistrz będę na Pana głosował w następnych wyborach właśnie za zrobienie porządku z tą sylwestrową trzodą.
19 czerwca 2017
+12
-9
d9a-181
~ po prostu  do ~ qw   tam są inni ludzie inne życie mają
bardziej rozrywkowi są
w Biłgoraju to nawet z sąsiadem nie chce się gadać
a co mówić jeszcze bawić się z nim
19 czerwca 2017
+5
-0
8f1-b45
~ student   Zmienić burmistrza bo miasto wymiera. Znajomi nie wracają po studiach bo nie ma do czego. Takie dni Biłgoraja to wstyd.
19 czerwca 2017
+10
-10
95a-08e
~ ???   Wyrzucają kupę forsy na takie imprezy nie przyciągające tłumów, a na zorganizowanie sylwestra pod UM nie ma kasy...
Może w następnym razem zrobić odwrotnie - Sylwester 2017/18 i brak dni Biłgoraja?
19 czerwca 2017
+9
-9
c2a-a41
~ 60+   Moim zdaniem powinien kursować bezpłatny bus, wiele osób wybrałoby się na imprezę ale OSiR daleko.
19 czerwca 2017
+10
-7
58b-6f7
~ lll   Ostatnia dobra impreza w Biłgoraju to chyba otwarcie zalewu w 2013, od tego czasu nic ciekawego na tyle, aby przyciągnąć tłumy.
19 czerwca 2017
+10
-4
56d-f18
~ qw   Za tydzień w Obszy Agro Piknik.
Zobaczycie, że na wieczornych koncertach będzie z 5 razy więcej ludzi niż na Dniach Biłgoraja i będzie lepsza atmosfera i ludzie się będą bawić, a nie stać i oglądać jak w teatrze.
Co do Dni Biłgoraja to atmosfera słaba, bez porównania choćby z festiwalem kolorów gdzie było wesoło i ludzie się bawili. No, ale tamta impreza miała innych organizatorów.
Wczoraj festyn w Tereszpolu i ludzie więcej niż na Dniach Biłgoraja, to mówi samo za siebie.
19 czerwca 2017
+8
-3
e3e-4d7
~ as  do ~ fanka Raya Wilsona   Pamiętasz?
Obecny koncert przyciągnie masę ludzi, bo wydarzenie muzyczne zostało z dużym wyprzedzeniem właściwie rozreklamowane w mieście i w środkach masowego przekazu.
http://imgur.com/FWmv13S
Pozdrawiam Jasnowidz
https://bilgorajska.pl/aktualnosc,14122,0,0,0,Mamy-dosc-korkow-i-wypadkow.html
19 czerwca 2017
+7
-4
dcd-352
~ Marian   Zmiany są konieczne w Biłgoraju. Rosłan i cześć ludzi z BCK. Popatrzcie co dzieje się w innych miastach. Drogi też tam budują. Jednak tam miasta żyją. Powstają nowe miejsca pracy i jest rozwój a u nas co dwa lata Wilson. Pytam za ile i dla kogo????
19 czerwca 2017
+15
-5
40f-3d5
~ 14   Artysta na Dni Biłgoraja powinien śpiewać po Polsku , tu jest Polska a nie każdy zna angielski. Czy w angli Polacy śpiewają po Polsku?Już Polskiego zespołu nie było tylko trzeba było Anglię sponsorować
19 czerwca 2017
+17
-8
40f-3d5
~ cfg   Co tu wymagać na Dni Biłgoraja jak nawet Sylwestra nie ma .Pewnie za rok znowu Wilson .Ciekawe ile to nas kosztowało?
19 czerwca 2017
+13
-4
23e-925
~ fanka Raya Wilsona   Koncert Raya R E W E L A C J A!!! Po koncercie nabyłam płytę, którą wokalista osobiście mi podpisał i bez problemu dał się sfotografować ze mną. Bardzo normalny, ciepły facet, który nie gwiazdorzy i zależy mu na relacji z uczestnikami koncertu, także po jego zakończeniu, a to rzadkość. Bardzo dziękuję organizatorom za wspaniały wieczór, który długo będę wspominać.
19 czerwca 2017
+10
-7
31a-930
~ kupa   Świetny koncert. Podziękowania dla Burmistrza za ten wspaniały wieczór!
19 czerwca 2017
+10
-10
b8a-8ec
~ fff   Zdjęcia robione spod sceny z dobrej perspektywy dają złudzenie tłumów, a w rzeczywistości było tak:
http://imgur.com/FWmv13S
Śmieją się niektórzy, że na chóry czy orkiestry pod BCK przychodzi mało ludzi, a tu na światowej sławy wokaliście na grubo opłacanej imprezie niewiele większa publika.
Sam koncert bardzo dobry, ale gdyby był ona na Tytoniakch czy nawet Dniach Frampola to i atmosfera pewni była by inna.
Dni Biłgoraja to powinna być najlepsza impreza roku z tłumami ludzi, a od kilku lat to wygląda jak stypa.
Wywalić na początek parę osób na kierowniczych stanowiskach w BCK i dać kogoś młodego z pomysłami do organizacji takich imprez to może coś się ruszy.
19 czerwca 2017
+43
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

 • 136km/h przez wieś
 • Napisałem że : zakładam że się NIE zagapi. i dotyczy to obydwu kierowców a nie tego z audi. Chciałem tym ...
  ~ gość 27 minut temu
  czytaj dalej
 • O nauczycielskich emeryturach
 • Do ,,Marka" Oni już pobierają emeryturę i dalej pracują. Taki Maniek Klecha- syn chłopa małorolnego z Płus ur 12 września ...
  ~ Jan 30 minut temu
  czytaj dalej
 • 136km/h przez wieś
 • Piszesz, że "Droga potrzebna do zatrzymania samochodu rośnie z kwadratem prędkości, a to znaczy, że między drogą hamowania od 50 ...
  ~ zxc godzinę temu
  czytaj dalej
 • 136km/h przez wieś
 • i jeszcze daję ci minusa za zadawanie głupich pytań Pozdrawiam
  ~ gość 2 godziny temu
  czytaj forum
 • 136km/h przez wieś
 • auto jadące z prędkością 90 km/h w czasie 1 sekundy pokonuje dystans 25 m a jadące 110 km/h pokonuje dystans ...
  ~ gośc 2 godziny temu
  czytaj dalej
REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl