Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
AAA
PIŁKA NOŻNA Zamojska Klasa A
2011.10.31 18:41 | aktualizacja: 2011.11.02 12:28

Kolejne zwycięstwo Łady

Kolejne zwycięstwo w rozgrywkach Klasy A odnieśli piłkarze Łady 1945 Biłgoraj. Zespół prowadzony przez trenera Ireneusza Zarczuka pokonał w wyjazdowym spotkaniu drużynę Tarpana Korchów 1:3.

Na mecz do Korchowa zespół Łady pojechał osłabiony brakiem kilku zawodników. W meczowej osiemnastce zabrakło Marcina Palucha, który wyjechał za granicę, grającego w zespole juniorów starszych Bartłomieja Hajduka, a także chorych Damiana Rataja i Michała Sochy. Mimo tych osłabień biłgorajscy zawodnicy nie mieli większych problemów z odniesiem zwycięstwa, chociaż do przerwy utrzymywał się wynik remisowy.

Gospodarze tego pojedynku wyszli na spotkanie z Ładą bardzo zmobilizowani. Od pierwszych minut zespół prowadzony przez Jarosława Piskorskiego grał "na pograniczu faulu'' czym wybijał z uderzenia zawodniów z Biłgoraja. Przez większość trwania tej części spotkania mogliśmy właśnie zaobserwować dużo walki z obu stron, a mało sytuacji podbramkowych. Kiedy już wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem wreszcie zobaczyliśmy bramki. W 44 minucie bramkę na 0:1 strzelił Tomasz Paczos. Zawodnicy Łady nie cieszyli się jednak z prowadzenia długo, gdyż gospodarze dosyć szybko, bo w doliczonym czasie wyrównali i do przerwy mieliśmy remis 1:1.

Na drugą połowę gracze Łady wyszli z jedną zmianą w składzie. Miejsce najmłodszego w zespole Szymona Wołoszyna zajął Mateusz Obszyński. Zmiana ta była "strzałem w dziesiątkę'', gdyż popularny "Buryna'' wprowadził sporo ożywienia na prawym skrzydle pomocy. Kibice z Biłgoraja nie czekali długo na bramkę dla swojej ukochanej drużyny. W 52 minucie piłka znalazła się w siatce gospodarzy. Autorem tego trafienia był Marcin Watrak dla którego jest to siódma bramka strzelona w tym sezonie. Od tego momentu mogliśmy zaobserwować całkowitą dominację zawodników Łady, którzy stworzyli sobie wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku. Najdogodniejszą miał wspomniany wcześniej Mateusz Obszyński, lecz jego strzał głową wybronił bramkarz z Korchowa. W 68 minucie na boisku pojawił grający trener Ireneusz Zarczuk. Niespełna 20 minut po wejściu na murawę Zarczuk- legenda biłgorajskiej piłki ustalił wynik spotkania wykorzystując zagranie Mateusza Zarzyckiego.

Było to ostatnie wyjazdowe spotkanie Łady 1945 w rundzie jesiennej. Przed młodymi zawodnikami trenera Zarczuka jeszcze prawdopodobnie dwa spotkania. Za tydzień biało-niebiescy zagrają na własnym boisku z Cosmosem Józefów, a jeśli warunki atmosferyczne pozwolą to 13 listopada odbędzie się I kolejka rundy wiosennej, więc w Biłgoraju będziemy gościć drużynę Sokoła Zwierzyniec.

Bramki:

45' - Paczos 44', Watrak 52', Zarczuk 86'.

Żółte kartki: Zarzycki, Tatara, Obszyński, Dycha.

Skład:
Szmit - Tatara (87' Jasiński), Kuliński, Paczos, Poliwka - Wołoszyn (46' Obszyński), Dycha, Zarzycki, Bielesz (85' Krawczykiewicz) - Żybura (68' Zarczuk), Watrak.

Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
09e-fa4
~ ŁADA 1945 BIŁGORAJ   Mam prośbę do kibiców Łady żeby nie dodawali niepotrzebnych komentarzy. Takie wpisy nic nie wnoszą a tylko mogą spowodować kolejne niepotrzebne i nie związane z tematem.
325-af3
~ 123   A wy ciagle tylko o Ładzie piszecie...
+1
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.

Najpopularniejsze

6 marca 2024 Biłgoraj
Biłgorajanie wydali na alkohol prawie 40 mln zł
Mamy już oświadczenia dotyczące wartości sprzedaży napojów alkoholowych za 2023 rok. Okazuje się, że pijemy coraz więcej. W Biłgorajskich sklepach i barach, zostawiliśmy prawie 40 mln zł.
w niedzielę, godzina 09:12 Długi Kąt
Młody wokalista z powiatu wystąpi w The Voice Kids
12 marca 2024 Potok Górny
Rozpoczął się montaż fotowoltaiki. Mieszkańcy zapłacą do 700 zł
w poniedziałek, godzina 17:21 Biłgoraj
Konferencja ws. afery banerowej
W poniedziałek 18 marca w Urzędzie Miasta w Biłgoraju zwołano konferencję prasową w sprawie banerów, które w ubiegłym tygodniu pojawiły się na ul. 3. Maja.
5 marca 2024 Gmina Biłgoraj
Szamba pod nadzorem. Po 15 marca rozpoczną się kontrole
w poniedziałek, godzina 18:05 Biłgoraj
Nowi stróże prawa w komendzie
w piątek, godzina 19:18 Biłgoraj
Woda już jest. Niedługo będzie można korzystać z biłgorajskiego basenu
Prace przy przebudowie biłgorajskiego basenu postępują zgodnie z planem. Już widać efekty, w bieżącym tygodniu pojawiła się woda, a obiekt niedługo zostanie przekazany do dyspozycji mieszkańców.
w sobotę, godzina 16:58 Gliny
Sołtysi z powiatu świętują
w niedzielę, godzina 18:25 Biszcza
Tłumy na otwarciu GOKSiR
w sobotę, godzina 11:11 Biłgoraj
Baner ze zdjęciem burmistrza wrócił w okolice galerii. Tym razem podpisany jako Jan R.
Zarzuty dotyczące kolesiostwa, łapówkarstwa, gnębienia mieszkańców Biłgoraja i milionowych strat dla miasta - to wszystko zarzucają obecnemu burmistrzowi Biłgoraja autorzy baneru, jaki kilka dni temu pojawił się przy galerii na ul. 3 Maja. Po interwencji policji plakat został zabezpieczony. Właśnie wrócił, ale zamiast nazwiska włodarza widnieje Jan R.
w piątek, godzina 20:32 Biłgoraj
Rozpoczęła się całonocna wędrówka [NOWE ZDJĘCIA]
11 marca 2024 Biłgoraj
Zmiany kadrowe w Nadleśnictwie Biłgoraj
12 marca 2024 Biłgoraj
Kierownik biura powiatowego ARiMR odwołany
W minionym tygodniu Bartłomiej Świtała został odwołany z funkcji kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Biłgoraju. Kto go zastąpi?
w niedzielę, godzina 16:39 Biłgoraj
Drużyna KWW Prawicowa Polska do powiatu
w poniedziałek, godzina 12:31 Powiat
To nie koniec przymrozków. IMGW wydał ostrzeżenie dla powiatu
w środę, godzina 12:18 Biłgoraj
Burmistrz składa zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa
Jest reakcja gospodarza Biłgoraja na baner, który pojawił się w jednym z bardziej uczęszczanych miejsc w mieście, czyli na ul. 3 Maja, tuż obok galerii. - Tak, złożyłem zawiadomienie na policję o możliwości popełnienia przestępstwa - przyznaje w rozmowie z portalem bilgorajska.pl.
w poniedziałek, godzina 08:10 Józefów
Palmy i stroiki nagrodzone
w sobotę, godzina 12:18 Biłgoraj
Wiec poparcia dla Marcina Mury i prezentacja kandydatów do Rady Miasta
8 marca 2024 Powiat
Aż trzy mieszkanki powiatu powalczą o tytuł Miss Polonia
W miniony weekend, w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala Miss Polonia Województwa Lubelskiego. Wśród finalistek znalazła się reprezentantka powiatu biłgorajskiego, ale w półfinałach wezmą udział także dwie inne kandydatki z naszego terenu. Otrzymały bowiem tzw. dzikie karty.
w niedzielę, godzina 16:56 Biłgoraj
Biłgoraj pamięta o ofiarach więzienia
w czwartek, godzina 15:30 Biłgoraj
Za 65 dni drogi będą jak nowe
11 marca 2024 Powiat
149 kandydatów do Rady Powiatu
W zbliżających się wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia, mieszkańcy naszego powiatu będą mieli okazję wybrać swoich przedstawicieli do Rady Powiatu spośród 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów. Do podziału jest 21 mandatów w 5 okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy pełną listę kandydatów.
w piątek, godzina 08:12 Borowiec