Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.08.03 09:36 | aktualizacja: 2015.08.07 10:33

Najlepsi w Street Workout

Przez dwa dni w Biłgoraju odbywały się Mistrzostwa Polski w Street Workout. Zawody zakończyły się w niedzielne popołudnie, 2 sierpnia.
Najlepsi w Street Workout
Najlepsi w Street Workout

Dwa lata temu mistrzem Polski w tej nowej dyscyplinie sporu został Biłgorajanin Mateusz Marszalec. Pisaliśmy o tym w artykule pt. https://bilgorajska.pl/sportowy,6369,0,0,0,Bilgorajanin-mistrzem-Street-Workout.html. W ubiegłym roku najlepszy w kraju okazał się inny mieszkaniec mieszkaniec Biłgoraja Szymon Paluch. O jego sukcesie informowaliśmy w artykule pt. https://bilgorajska.pl/sportowy,8493,0,0,0,Bilgorajanin-mistrzem-Polski.html.

W miniony weekend mistrzostwa kraju w Street Worout rozegrano w Biłgoraju. Zawody rozpoczęły się w sobotę, 1 sierpnia. Relację z tej części imprezy znajdą Państwo pod adresem Mistrzostwa Polski Street Workout rozpoczęte.

W pierwszy dzień zawodnicy prezentowali swoje umiejętności w konkurencji freestyle, czyli układzie dowolnym.W niedzięlę, 2 sierpnia, rywalizowali za to w konkurencjach siłowych.

Wyniki w poszczególnych stylach i kategoriach:

Freestyle:

Mężczyźni:

1. Mariusz Szczepanowski

2. Krzysztof Susidko

3. Maksym Riznyk

Wśród Kobiet najlepsza okazała się Karolina Pikulska

Lifting:

Mężczyźni:

1. Piotr Gorzela

2. Mariusz Szczepanowski

3. Maksym Riznyk

Kobiety:

1. Ola Karaś

2. Magda Małek

3. Klaudyna Siejka

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
red. dodany
 
Odsłon: 12485
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (4)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
033-55f
~ Furlepa przestań juz  do ~ ja   Furlepa przestań pisać bo się ośmieszasz. Co d. cię boli, że wychodzi.
4 sierpnia 2015
+2
-0
PL
383-370
~ ja   Jak na imprezę ogólnopolską organizacja dramat. Po co robić trybuny skoro wszyscy stoją obok zawodników, i ludzie postronni nie mogą nic zobaczyć. Taka impreza powinna być głównie dla kibiców. Pogoda dopisała frekwencja również, tylko organizatorzy się nie popisali. Zwycięzcom gratuluje, chcącym coś zobaczyć nie polecam.
3 sierpnia 2015
+2
-7
PL
13a-f0c
~ jezusie   fajna impreza, gratuluję
tylko po co im te pedalskie okulary ??
3 sierpnia 2015
+3
-3
PL
00b-39c
~ dobre   fajny statyw z patyka haha
3 sierpnia 2015
+3
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
20 stycznia 2025 Biłgoraj
Nabór do miejskich szkół i przedszkoli
Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do szkół podstawowych i przedszkoli prowadzonych przez samorząd Biłgoraja na rok szkolny 2025/2026. Do kiedy trzeba złożyć wymagane dokumenty?
w sobotę, godzina 20:26 Powiat
Studniówka 2025: tak się bawi RCEZ [NOWE ZDJĘCIA]
w niedzielę, godzina 16:02 Bidaczów
Cztery zastępy straży w akcji
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball