Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
REKLAMA
wrzesień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dziś 19 września

Nie przegap

Nadchodzące

REKLAMA
dziś
14/5°C
jutro
13/4°C
pojutrze
15/4°C

Jakość powietrza

7
Bardzo dobra jakość powietrza
PM2.5
4 µg/m3
17%
PM10
6 µg/m3
12%
temperatura 7,6
ciśnienie 1025 hPa
wilgotność 76%

Apteka dyżurna

ul. Bohaterów Monte Cassino 3
Biuro Rachunkowe Poltax mgr Grzegorz Branewski
Oferujemy: * pełną obsługę rachunkową firm * rozliczenia z US i ZUS * analizy finansowe * rozliczenia roczne * wnioski kredytowe * biznesplanyPoltax ul. Kościuszki 73 23-400 Biłgoraj

Sonda z dnia 23.07

Czy ul. 3 Maja, na odcinku od I LO im. ONZ do ul. Kowalskiego, powinna być jednokierunkowa?

Katalog firm

Katalog firm

ul. Komorowskiego 3
23-400 Biłgoraj
tel. 609 889 983
Zainwestuj w wizerunek firmy


Rośnie konkurencja, wzrasta ilość firm i oferowanych przez nie towarów. Firmy usiłują dotrzeć do klienta. Które firmy najlepiej sprzedają? Te, które najskuteczniej przyciągną uwagę klienta. Jak przyciągnąć klienta, zwrócić jego uwagę, jak zachęcić aby skorzystał z naszych usług?

Oczywiście REKLAMA!

Skuteczna reklama musi zainteresować i przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta, musi wryć się głęboko w jego pamięć. Nie ma więc innego wyjścia jak tylko w nią zainwestować, szczególnie teraz, gdy w wielu branżach panuje wielka konkurencja. Pomyśl więc o reklamie poważnie, bo pomoże Ci w dobrym prowadzeniu interesów, rozwoju i satysfakcji z dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Ludzie zwracają uwagę na wszystko to co związane jest ze światłem, reklama opierająca się na nim jest więc najskuteczniejsza. Odpowiednia reklama świetlna firmy pomaga odróżnić ją w tłumie innych. Najlepszym obecnie rozwiązaniem w tej dziedzinie są diodowe tablice reklamowe.

Diody LED to nowa jakość w reklamie świetlnej. Nie chodzi tu tylko o same zalety diod LED. W tym przypadku nie są one najważniejsze, a przynajmniej nie w branży reklamowej. Tutaj najbardziej liczy się efekt, jaki wywoła reklama, to, jak wpłynie na konsumenta, czy sprawi, że klient wstąpi do sklepu i dokona zakupu. Dlatego też podstawową zaletą diod LED jest zwiększenie skuteczności reklamy świetlnej. Komunikat wykonany na bazie diod LED jest po prostu ładniejszy i -co bardzo ważne- estetyczniejszy. Tablice diodowe LED to koniec z wybrakowanymi napisami, to koniec z nierówno doświetlonymi kasetonami, koniec z ciemnymi plamami w zimniejsze dni i migającymi nerwowo neonami. Diodom LED jest obojętne, czy jest zima, czy lato, dobrze zabezpieczone działają w każdych warunkach atmosferycznych.

Diodowa reklama świetlna ma najlepszy efekt w stosunku do kosztów zakupu. Panel 160x40 cm daje efektowność optyczną reklamy porównywalną z kasetonem trzykrotnie większym, a skuteczność oddziaływania na klienta jest wielokrotnie większa. Tablice diodowe to trwały i ekonomiczny nośnik reklamowy, który umożliwia prezentowanie indywidualnych reklam oraz ich aktualizację w dowolnym momencie.

Tablica diodowa zbudowana jest z tysięcy jasno świecących diod. Ruchomy obraz powoduje, że skuteczność reklamy na tym nośniku zdecydowanie przewyższa skuteczność reklam zamieszczonych na billboardach i tym podobnych nośnikach. Treść reklamowa na ekranie diodowym jest zauważana siedmiokrotnie częściej niż w przypadku zlokalizowanego obok zwykłego szyldu reklamowego. Tablice diodowe są doskonale widoczne zarówno w pochmurne dni jak i w pełnym słońcu.

Jesteśmy dystrybutorem
DTL Diodowe Tablice LED
Biuro: Jesionowa 17A, 05-816 Michałowice k. Warszawy
Serwis: Polna 2, 05-816 Michałowice k. Warszawy
REKLAMA

Firma poleca

REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Aktualności

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl