Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.03.20 11:37

"Leśnik" - szkoła z pasja!

Zainteresowani ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Leśnych mogą dziś i jutro zwiedzić tą placówkę i obejrzeć wystawy związane z nauką zawodu, usiąść za sterami symulatora harvestera, posłuchać sygnałów myśliwskich.
"Leśnik" - szkoła z pasja!
"Leśnik" - szkoła z pasja!

Trwa Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju. Szkołę można zwiedzac dziś do godziny 13.00 lub jutro w godzinach od 9.00 - 13.00. Podczas pobytu w szkole będzie można obejrzeć wystawę zdjęć i prezentacja działalności kluby fotograficznego, wziąć udział w pokazie broni i konkursie strzelania, obejrzeć wystawę "Sprzęt i maszyny leśne" oraz pokaz pracy na symulatorze harvestera (urządzenia ścinającego drzewa, okrzesującego z gałęzi i manipulującego sortymenty), zapoznać się z prezentacją o owadach czy wziąć udział w konkursie o lasach. Technikum Leśne im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Biłgoraju to placówka o półwiecznej tradycji. Szkoła przez swą działalność zyskała renomę nie tylko w środowisku leśników. Zajmuje wysoką pozycję w ofercie edukacyjnej regionu. Działania Szkoły wspierane i nadzorowane są przez organ prowadzony - Ministra Środowiska. Kierunek pracy wyznacza również patron szkoły - Polskie Towarzystwo Leśne. Istnieje możliwość przyjazdu do szkoły w innym terminie po uprzednim uzgodnieniu.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 10061
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
a0f-436
~ abc  do ~ ``   Nie no bez przesady, po budowlance, czy elektryku jak ktoś nie ma 2 lewych rąk i ogarnia w miarę temat to z pracą nie jest tak źle.
23 marca 2015
+2
-1
PL
4e2-ab9
~ absolwent   Do samej szkoły nic nie mam, gdyż dobrze przygotowuje do wykonywanego zawodu. Tutaj chodzi właśnie o chory system, w którym kształci się rzeszę przyszłych bezrobotnych w imię dopłat, jakie szkoła czy też uczelnia dostaje na każdego ucznia. Trzeba być tego świadomym wybierając ten kierunek nauki. I właśnie to w połączeniu z naszym pięknie zakorzenionym nepotyzmem daje nikłe szanse przyjęcia. Nie ważne czy po technikum, czy po studiach. Znam osoby, które po studiach robionych tylko dla idei i z przymusu dla czekającego na nie stołka mają mniejszą wiedzę niż te po technikum.
23 marca 2015
+2
-0
PL
42b-4c8
~ ``   A po jakim technikum jest praca? Oczywiście, że trzeba iść na studia, a potem dopiero szukać pracy. Leśnicy świetnie zarabiają. POLECAM tą szkołę!!!
22 marca 2015
+4
-4
PL
464-796
~ Piotr   nie polecam tego kierunku nikomu:( 5 lat technikum, 5 lat na uczelni, odbyty staż, zdany egzamin stażowy, brak pracy w zawodzie:( 10 lat nauki "poszło w las". Co roku Warszawa, Poznań, Kraków wypuszczają około 450 bezrobotnych:( Brak perspektyw po takim kierunku niestety:( Nie polecam:(
22 marca 2015
+4
-6
PL
0ce-744
~ leśnik   Od razu po szkole jest ciężko dostać się nawet na staż a po studiach ktoś próbował ? Raczej wątpię , LP(Lasy Państwowe) wolą ludzi po studiach którzy umieją jednak coś więcej niż człowiek po technikum.
21 marca 2015
+6
-2
PL
422-50b
~ absolwent2   nie polecam nikomu tej szkoły po jej ukończeniu zero perspektyw na prace lepiej wybrać budowlanke lub samochodówke przynajmniej jest jakaś praca
20 marca 2015
+10
-6
PL
e08-702
~ absolwent   Napiszcie jeszcze, jak jest z pracą w zawodzie po ukończeniu tej szkoły. Bez szerokich pleców i znajomości możecie pomarzyć. Wiem, bo ukończyłem tą szkołę i odbyłem roczny staż w lasach. Po odbyciu stażu na wolne stanowisko pracy przyjęli nie swoich stażystów tylko z góry przeznaczoną osobę. Lasy Państwowe - kraina nepotyzmu...
20 marca 2015
+11
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w piątek, godzina 18:36 Region
Zmiany personalne w parafiach [LISTA]
W piątek 21 czerwca biskup Marian Rojek ogłosił decyzje personalne dotyczące kapłanów diecezji zamojsko-lubaczowskiej. W jakich parafiach będą zmiany?
w piątek, godzina 15:00 Rogale
Zderzenie 3 pojazdów. Służby w akcji [AKTUALIZACJA]
11 czerwca 2024 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
we wtorek, godzina 14:30 Dereźnia Solska
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
Wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jan Pawła II w Dereźni Solskiej Zofia Bielak odchodzi na emeryturę. W sali gimnastycznej dereźniańskiej placówki odbyło się dzisiaj uroczyste i wzruszające pożegnanie.
w piątek, godzina 14:27 Nadrzecze
Pożar auta na drodze wojewódzkiej
w czwartek, godzina 18:47 Region
W piątek biskup ogłosi zmiany personalne w parafiach
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
w czwartek, godzina 14:40 Hedwiżyn
Uroczyste pożegnanie długoletniej dyrektor
w piątek, godzina 13:15 Biłgoraj
Wakacje czas zacząć
w środę, godzina 13:12 Kraj
Do Sejmu trafił wniosek o uchylenie immunitetu posłowi Romanowskiemu
Prokurator Generalny Adam Bodnar przekazał dzisiaj do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zgody na pociągnięcie posła na Sejm RP Marcina Romanowskiego do odpowiedzialności karnej oraz jego zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie.
we wtorek, godzina 13:10 Kraj
Złóż wniosek do końca czerwca, żeby nie stracić pieniędzy
w czwartek, godzina 10:29 Biłgoraj
Kierowca ciężarówki "zgubił" naczepę
10 czerwca 2024 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w środę, godzina 15:03 Korczów
Dyrektor odchodzi na emeryturę po blisko 25 latach pracy
w piątek, godzina 15:21 Józefów
Pijany rowerzysta słono zapłaci
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
w piątek, godzina 09:33 Księżpol
Centrum Księżpola czeka metamorfoza
w niedzielę, godzina 15:12 Zastawie
Zawody w sporcie pożarniczym [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
15 czerwca 2024 Biłgoraj
Jubileusz "Sparty" z Marcinem Dańcem
W sobotę 15 czerwca odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności klubu RWKS Sparta Biłgoraj, który od dwóch dekad aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście oraz okolicach. W wydarzeniu, które uświetnił występem znany satyryk Marcin Daniec, wzięli udział członkowie i sympatycy klubu, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.
w czwartek, godzina 08:53 Powiat
Strażacy usuwali skutki burz
w niedzielę, godzina 16:53 Dyle
Niedziela z "Biłgorajską Nutą" [NOWE ZDJĘCIA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl