Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2014.07.18 16:05 | aktualizacja: 2014.07.18 16:16

Od dziś kino nieczynne

Przez najbliższe trzy i pół tygodnia mieszkańcy powiatu biłgorajskiego nie będą mogli korzystaż z oferty kina, znajdującego się w BCK. Wakacyjna przerwa potrwa do połowy sierpnia.
Od dziś kino nieczynne
Od dziś kino nieczynne

Kino znajdujące się w budynku Biłgorajskiego Centrum Kultury, jest jedynym tego typu miejscem w powiecie biłgorajskim. Nic dziwnego, że jego zamknięcie od razu spowodowało sprzeciw czytelników portalu bilgorajska.pl. - Dziś zobaczyłem, że na stronie BCK pojawiła się informacja o tym, że kino będzie nieczynne? Jaki jest tego powód? Przecież w wakacje ludzie także chcą mieć możliwość obejrzenia filmów na dużym ekranie - oburza się Tomasz (nazwisko do wiadomości red.).

- Kino będzie nieczynne z powodu konserwacji podłogi i urządzeń kinowych. Za niedogodności przepraszamy - mówi w rozmowie z naszym portalem Agnieszka Tomaszewska, z działu artystycznego Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Filmy nie będą wyświetlane do 13 sierpnia. Jednak od 14 sierpnia zapraszamy na takie produkcje jak: "Samoloty 2" w 3D i "Ewolucja planety małp" również w 3D.

red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Od dziś kino nieczynne, 4.5000 out of 5 based on 2 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4120
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (29)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
US
88d-d17
~ Gabriela  BCK będzie zamknięty a żona Burmistrza będzię brać pobory dalej i to nie małe bo aż 10 tysięcy za miesiąc
18 lipca 2014
+36
-3
RU
9c3-070
~ ile jeszcze krzywd Burmistrza Rosłana  Przez ostatnie cztery lata zdazyło sie w mieście wiele złego a to wszystko za rzadów obecnego Burmistrza Janusza Rosłana.
-Powódź w Biłgoraju. Brak sensownej pomocy mieszkańcom
-Ile razy w zimie nie było warunków do jazdy jak zima atakowała. Słuzby mu podległe nic nie robiły.
-Budowa Hali z usterkami
-Budowa BCK. Wykonawca dwa razy aneksowal umowe czemu Burmistrz nie brał kar umownych. Dach przecieka. Pytam kto to robił???. Czemu Burmistrz nie reagował.
- Remont Zalewu Bojary . Dziesięć ciężarówek z piaskiem zamówiono i żadna nie dojechała a pieniądze poszły.
-Próby zamknięcia szkół które były nieuzasadnione. Aby ludziom dokopać
- Otworzył Przedszkole Junior. Okazało się ze nie zgodna z prawem. Sąd tak orzekł
- Obecny Burmistrz Dostał wyrok sądowy w wysokości 2 tys złotych i nie płacił aż sąd komornika wysłał. Prawo i nakazy sadu ma w tyłku.
-Zatrudnił zonę w BCK na dwa etaty i zarabia ona 10 tys na rękę a wam kobietom 800zł. daje i gdzie sprawiedliwość???
-Ikea chciała dać prace 600 osobom i ich pogonił bo on czasu nie ma. Łącznie z pod wykonawcami prace by miało może 800 osób
-Eksmitował Starsza kobietę schorowana bezprawnie jej wnuk tą sprawa się zajął i telewizje ściągnie do Bilgoraja.
-Teraz zrobił inwestycje w mieście gdzie wykryto 250 usterek.
- Klasy Integracyjne w SP3 z chorymi dziećmi tez kąsa i nauczycielki wyrzuca. Są tam dzieci z autyzmem i nie rozumie że zmiana nauczyciela może to co udało się wypracować z dzieckiem pójść na marne. On nie rozumie bo nie ma dzieci.
- PCK. Męczy kobiety biedne co ciężko pracują przy chorych, Kobiety myją ich dbają a on za to im tak dziękuje i pensje chce obciąć i umowy niewolnicze wcisnąć.
- Podczas remontu ulicy kierujący koparką uszkodził rurę z gazem i mało brakowało
był by wybuch gazu i mógł ktoś zginąć.
- Spadła większa ilość deszczu a wszystkie ulice zamieniły się w rzekę. Ludziom zalało domy
Zobaczcie jaki ten Burmistrz to nieudacznik Jak obejmował urząd Butmistrza mówił gospodarnie. Jest tak gospodarnie że zaczynał od 12 milionów długu miasta a mamy teraz ok 40 milionów zadłużenia
18 lipca 2014
+35
-8
PH
b6a-32c
~ Kiedy Rosłan odejdzie  Od jakiegoś czasu czytam biłgorajskie fora i jestem przerażony. Ile jadu i nienawiści mają w sobie burmistrz Rosłan ( jot e ) i jego zwolennicy. Mój kolega zna Barę , który przy wódce wygadał mu się. Bara powiedział wynajeliśmy z Januszem kilka osób do szkalowania w internecie tych którzy mogą wygrać wybory. Będziemy wypisywać aż ludzie stwierdzą nie ma kandydata tylko Janusz Rosłan. Nie oddamy władzy bo wyjdą na wierzch przekręty finansowe i nasze złodziejstwo przez lata. Przecież BAKO nielegalnie ochrania obiekty miasta bo Bara to radny a jego firma zarabia z miasta setki tysięcy. Rosłan napycha kieszenie przy inwestycjach. Markety też wpuścił za duże pieniądze. W mieście bieda z nędza i emigracja. Brakuje pracy bo jest praca tylko dla syna Bełżka w urzędzie. Zarabia 5 tysięcy na ręke a urzędnicy zarabiają po 30 latach pracy 2,5 tysiąca. Rosłan dba też o pałac BCK. Marylla uposażona jest na dwa etaty. Miesięcznie 12 tysięcy na ręke dla Marylli. Psy jedzą u nich szynkę na podwórku.
Powiem wam jedno. Rosłan zadłużył miasto na 50 milionów. Nie myśli o miejscach pracy. Ludzi ma za śmieci. Moja koleżanka była u niego i prosiła o pomoc a on do niej biedoty w mieście nie potrzebujemy.
Potrzebne są zmiany burmistrza i rady. Pogońmy czerwonego Ryśka Niespodziewańskiego i Żbikowskiego co za komuny brał łapówki za ciągniki w Obszy. Klecha emeryt ma rocznie 160 tysięcy i mało mu.
Tylko FUNDACJA XXI może zmienić miasto na lepsze. To ludzie co mają pomysł i chcą inwestować. Rosłan od lat przeszkadza w budowie miasteczka sitarzy. Ono da setki miejsc pracy. Głosujmy z głową i odsuńmy sitwę od władzy
18 lipca 2014
+29
-7
Ostatnio dodane komentarze
PL
523-8f2
~ Darel   Dziwne jak dla mnie , nowa podłoga a już konserwacja ??? na czym ma polegać. Nowe nowoczesne projektory ??? czy w nich jakieś rolki smaruje się towotem i oliwi ????
23 lipca 2014
brak ocen
PL
7ff-f6b
~ Prokurator  do ~ Gabriela   Gabriela, pracujesz w księgowości BCK? Skąd masz info na temat zarobków pracowników? Można beknąć za takie informacje, pamiętaj o tym. Twoje IP zdradzi kim jesteś.
21 lipca 2014
brak ocen
PL
7ff-f6b
~ Andrzej  do ~ ile jeszcze krzywd Burmistrza Rosłana   Ktoś ty jest? Pewnie sam chcesz w listopadzie startować w wyborach na burmistrza i dlatego dyskredytujesz obecnego. Podpisz się imieniem i nazwiskiem, chętnie dowiemy się coś za jeden. Zabrakło odwagi?
21 lipca 2014
brak ocen
PL
438-cba
~ hjgy   Zawsze remonty są planowane na wakacjach ,żeby sobie wolne zrobić
20 lipca 2014
+2
-0
PL
376-5c5
~ Tak naprawdę   to w tym kinie nawet nie ma filmów. Skoro jedyne takie miejsce w biłgorajskim, to chociaż powinni iść na bieżąco z filmami, a nie trzeba jechać do Zamościa, bo tutaj nic nie ma.
19 lipca 2014
brak ocen
PL
a56-0ce
~ Tadzio  do ~ gość   Nie wiesz to jest podłoga olejowana - poczytaj sobie w internecie o kosztach jej utrzymania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 lipca 2014
+1
-0
PL
328-6b4
~ ŚRÓDMIEŚCIAK   To jest w ogóle śmiech na sali, myślę że najlepszym rozwiązaniem dla miasta i mieszkańców będzie zawiadomienie CBA, Naczelnej Izby Kontroli i najważniejszej władzy w Polsce MEDIÓW. Oni jeszcze dadzą za podsunięcie pomysłu na artykuł lub inną formę pieniądze. Nie dajmy się omamić tym śmiesznym rządom i pchaniu rodziny do wszelakich urzędów.
19 lipca 2014
+7
-0
PL
0b1-3bb
~ Biłgorajaka   jak co roku konserwują coś tam i się
opłaca a szkół utrzymywać nie gdzie logika
19 lipca 2014
+11
-0
IL
aea-8ba
~ Co tu można powiedzieć.  do ~ Kiedy Rosłan odejdzie   Mam wrażenie, że ty zwykły ***** jesteś.
19 lipca 2014
+2
-15
PH
b6a-32c
~ Kiedy Rosłan odejdzie   Od jakiegoś czasu czytam biłgorajskie fora i jestem przerażony. Ile jadu i nienawiści mają w sobie burmistrz Rosłan ( jot e ) i jego zwolennicy. Mój kolega zna Barę , który przy wódce wygadał mu się. Bara powiedział wynajeliśmy z Januszem kilka osób do szkalowania w internecie tych którzy mogą wygrać wybory. Będziemy wypisywać aż ludzie stwierdzą nie ma kandydata tylko Janusz Rosłan. Nie oddamy władzy bo wyjdą na wierzch przekręty finansowe i nasze złodziejstwo przez lata. Przecież BAKO nielegalnie ochrania obiekty miasta bo Bara to radny a jego firma zarabia z miasta setki tysięcy. Rosłan napycha kieszenie przy inwestycjach. Markety też wpuścił za duże pieniądze. W mieście bieda z nędza i emigracja. Brakuje pracy bo jest praca tylko dla syna Bełżka w urzędzie. Zarabia 5 tysięcy na ręke a urzędnicy zarabiają po 30 latach pracy 2,5 tysiąca. Rosłan dba też o pałac BCK. Marylla uposażona jest na dwa etaty. Miesięcznie 12 tysięcy na ręke dla Marylli. Psy jedzą u nich szynkę na podwórku.
Powiem wam jedno. Rosłan zadłużył miasto na 50 milionów. Nie myśli o miejscach pracy. Ludzi ma za śmieci. Moja koleżanka była u niego i prosiła o pomoc a on do niej biedoty w mieście nie potrzebujemy.
Potrzebne są zmiany burmistrza i rady. Pogońmy czerwonego Ryśka Niespodziewańskiego i Żbikowskiego co za komuny brał łapówki za ciągniki w Obszy. Klecha emeryt ma rocznie 160 tysięcy i mało mu.
Tylko FUNDACJA XXI może zmienić miasto na lepsze. To ludzie co mają pomysł i chcą inwestować. Rosłan od lat przeszkadza w budowie miasteczka sitarzy. Ono da setki miejsc pracy. Głosujmy z głową i odsuńmy sitwę od władzy
18 lipca 2014
+29
-7
Drakkar   Zapytajmy prywatnego przedsiębiorce czy pozwoliłby sobie na zamkniecie firmy przez miesiąc,pewnie by nas wyśmiał.Sezon jest ludzie chętniej wydaja pieniądze bo ciepło bo ładnie itd,itp,etc..Ale nie w państwowym,czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy.Miasto dołoży (czytaj podatnicy).Właściwie to już tradycja w mieście w którym za kołnierz się nie wylewa kino zawsze było zamykane w sierpniu.
Osobiście to kino mam w poważaniu,słuchania wpierniczania czipsów,otwieranych puszek i dźwięku smsów tudzież braku poszanowania innych kinomanów nie cierpię,jak również tego że muszę utrzymywać tą instytucję czy tego chce czy nie.
18 lipca 2014
+18
-0
PL
81d-041
~ ,,   Straszne,zamkną kino:))
A ono w ogóle działa?
18 lipca 2014
+7
-0
PL
2ab-dd8
~ cf   Przecież tam non stop mają wakacje!!!!!!!
18 lipca 2014
+8
-0
PL
c61-879
~ Grawitacja   Film Grawitacja okazał się kasowym hitem i miał gigantyczną oglądalność na całym świecie. W BCK prawie 6 miesięcy po premierze :D Jak to zobaczyłem to padłem :D Z drugiej strony w czasie premierowym w BCK pojawiają się niewypały kinowe. Kto o tym decyduje?
18 lipca 2014
+8
-0
PL
e50-50b
~ Lolita   nie dość ze nie ma zadnego miejsca gdzie można pojsc ze zanajomymi w wolny weekend to jeszcze kino zamykają.. niby ulepszają a tak naprawdę całe nic robia ... ;/
18 lipca 2014
+10
-1
CA
096-b54
~ Jacek  do ~ Kiwaniec, przestań wklejać te brednie bo prokurator się tobą zajmie.   Co jest w tej władzy ,nawet takiej malutkiej -samorzadowej,że większośc społeczeństwa jest niezadowolona z niej -a ona nie odejdzie,tylko dalej tego koryta sie trzyma?
18 lipca 2014
+16
-2
CA
096-b54
~ sic.  do ~ Kiwaniec, przestań wklejać te brednie bo prokurator się tobą zajmie.   Idz rzygać do kina ,tam własnie podłoge remontuja to i posprzataja zaraz.
18 lipca 2014
+15
-3
IL
aea-8ba
~ Kiwaniec, przestań wklejać te brednie bo prokurator się tobą zajmie.   Co jest w tej władzy. Nawet tej malutkiej - samorządowej, że dla jej zdobycia tak się podlicie. Co wy z siebie robicie? Warto? Oczerniacie, ubliżacie, zachowujecie się jak ostatnia hołota. Co za swołocz. Co czeka Biłgoraj jeżeli taka hołota wybierze swojego burmistrza i radę miasta. Gdzie zmierza nasz kraj? Co się dzieje z ludźmi? Na wymioty zbiera.
18 lipca 2014
+6
-23
US
88d-d17
~ Gabriela   BCK będzie zamknięty a żona Burmistrza będzię brać pobory dalej i to nie małe bo aż 10 tysięcy za miesiąc
18 lipca 2014
+36
-3
RU
9c3-070
~ ile jeszcze krzywd Burmistrza Rosłana   Przez ostatnie cztery lata zdazyło sie w mieście wiele złego a to wszystko za rzadów obecnego Burmistrza Janusza Rosłana.
-Powódź w Biłgoraju. Brak sensownej pomocy mieszkańcom
-Ile razy w zimie nie było warunków do jazdy jak zima atakowała. Słuzby mu podległe nic nie robiły.
-Budowa Hali z usterkami
-Budowa BCK. Wykonawca dwa razy aneksowal umowe czemu Burmistrz nie brał kar umownych. Dach przecieka. Pytam kto to robił???. Czemu Burmistrz nie reagował.
- Remont Zalewu Bojary . Dziesięć ciężarówek z piaskiem zamówiono i żadna nie dojechała a pieniądze poszły.
-Próby zamknięcia szkół które były nieuzasadnione. Aby ludziom dokopać
- Otworzył Przedszkole Junior. Okazało się ze nie zgodna z prawem. Sąd tak orzekł
- Obecny Burmistrz Dostał wyrok sądowy w wysokości 2 tys złotych i nie płacił aż sąd komornika wysłał. Prawo i nakazy sadu ma w tyłku.
-Zatrudnił zonę w BCK na dwa etaty i zarabia ona 10 tys na rękę a wam kobietom 800zł. daje i gdzie sprawiedliwość???
-Ikea chciała dać prace 600 osobom i ich pogonił bo on czasu nie ma. Łącznie z pod wykonawcami prace by miało może 800 osób
-Eksmitował Starsza kobietę schorowana bezprawnie jej wnuk tą sprawa się zajął i telewizje ściągnie do Bilgoraja.
-Teraz zrobił inwestycje w mieście gdzie wykryto 250 usterek.
- Klasy Integracyjne w SP3 z chorymi dziećmi tez kąsa i nauczycielki wyrzuca. Są tam dzieci z autyzmem i nie rozumie że zmiana nauczyciela może to co udało się wypracować z dzieckiem pójść na marne. On nie rozumie bo nie ma dzieci.
- PCK. Męczy kobiety biedne co ciężko pracują przy chorych, Kobiety myją ich dbają a on za to im tak dziękuje i pensje chce obciąć i umowy niewolnicze wcisnąć.
- Podczas remontu ulicy kierujący koparką uszkodził rurę z gazem i mało brakowało
był by wybuch gazu i mógł ktoś zginąć.
- Spadła większa ilość deszczu a wszystkie ulice zamieniły się w rzekę. Ludziom zalało domy
Zobaczcie jaki ten Burmistrz to nieudacznik Jak obejmował urząd Butmistrza mówił gospodarnie. Jest tak gospodarnie że zaczynał od 12 milionów długu miasta a mamy teraz ok 40 milionów zadłużenia
18 lipca 2014
+35
-8
PL
a9a-b48
~ laki lucek   jeszcze jakby to była remiza i chłopy w filcakach by przychodzili z obory no to rozumiem
a tu inteligencja zębami gryzie podłogę
18 lipca 2014
+2
-1
CA
096-b54
~ Stefan N.   Gdyby ktoś nie wiedział dlaczego KAŻDEGO roku o tej samej porze kino jest zamknięte.Pracownicy tegoż kina też chca mieć wakacje!Tez jada na wczasy.W lutym nie pojadą.Na Święta tez biorą wolne bo maja rodziny.A że sami sobie panami ,robia co chcą i maja Biłgorajska publikę w d... ,a nawet..w 3D!
18 lipca 2014
+8
-0
PL
f6e-4ee
~ moim zdaniem  do ~ ...   myślę że na Twoje specjalne życzenie w Boże narodzenie ,wielkanoc itd. jak przyjdziesz z rodziną to na pewno Ci otworzą
18 lipca 2014
+3
-3
PL
041-4dd
~ marcinek   Jak wchodzą nowe filmy to i tak wszyscy jezdzą do Zamościa, Lublina,Rzeszowa. W Biłgoraju wszystko odbywa się po czasie i mało ludzi chodzi do naszego kina co oznacza,ze kino wtedy zarabia mało,ale miasto(czyli my) i tak pokryje wszystkie koszty.Dlaczego u nas nie może być tak jak w innych kinach.a jakie jest wasze zdanie na ten temat?
18 lipca 2014
+10
-0
PL
ac8-a70
~ ...   Nie walcie ściemy z tą konserwacją urządzeń kinowych.
Że niby prawie miesiąc?
W normalnej instytucji to wygląda tak, że umawia się odpowiedni termin konserwacji z firmą się tym zajmującą. Przyjeżdżają robią to w max 1-2 dni i po sprawie.
Aha i zapytajcie władze czy kino już chociaż na siebie zarabia czy dalej trxeba dopłacać z budżetu?
18 lipca 2014
+7
-0
PL
ac8-a70
~ ...   To kino to jakiś śmiech na sali.
Boże Narodzenie nieczynna, Nowy Rok nieczynne, Wielkanoc nieczynne, 1,3 maja nieczynne i w każde inne większe święto też nieczynne. Wtedy kiedy byłoby największe zainteresowanie i pełna widownia kino jest zamykane. Jeszcze rozumiem 1 dzień Bożego Narodzenia, czy Wielkanocy, ale pozostałe święta powinno być otwarte i wtedy by najwięcej zarobiło. Zobaczcie w innych miastach jak to wygląda.
18 lipca 2014
+10
-0
PL
7e3-261
~ Jan   tzw. KONSERWACJA czyli picie do gardeł do dna ludzi Rosłana w godzinach pracy i w ukryciu!!!
18 lipca 2014
+5
-1
PL
7e3-261
~ Jan co wie ...   No to mamy całą prawdę! Rosłan będzie wraz z pracownikami hulał przez 5 dni bo uchwalili jego radni rozpad miasta i zadłużenie budżetu o kolejne ponad 15 mln zł. Zabawa dla elity Rosłana. Kino zamknąć i bawić sie do dna w Nadrzeczu/
18 lipca 2014
+5
-1
PL
97c-2f1
~ gość   Co jest z tą podłogą ? Cały tydzień między świętami Bożego Narodzenia a sylwestrem też było zamknięte z powodu konserwacji połogi ;//
18 lipca 2014
+4
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl