Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2014.04.12 15:19

Nowy market nie powstanie

Były plany wybudowania kolejnego supermarketu w Biłgoraju, o powierzchni prawie 2 tys. m2. Obiekt miałby się znajdować przy Al. Jana Pawła II. Inwestor wycofał jednak wniosek o ustalenie warunków zabudowy. - Projekt Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego nie przewiduje w tym miejscu budowy marketu - informuje burmistrz Janusz Rosłan.
Nowy market nie powstanie
Nowy market nie powstanie

O plany inwestycyjne, związane z budową nowego marketu na terenie Biłgoraja pytała władze miasta, podczas jednej z ostatnich sesji Rady, radna Danuta Łosiewicz.

8 listopada 2013 roku dla terenu za Kauflandem przy Alei Jana Pawła II została wydana decyzja odmowna dla inwestycji polegającej na budowie budynku handlowo - usługowego o powierzchni sprzedażowej 1 980 m2.

- Inwestor 2 grudnia ubiegłego roku inwestor odwołał się od decyzji burmistrza miasta do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Zamościu. Decyzją z 7 lutego br. Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyliło decyzję i przekazało do ponownego rozpatrzenia - poinformował burmistrz Janusz Rosłan.

Pismem z 20 marca br. inwestor wycofał wniosek o ustalenie warunków zabudowy z 12 stycznia 2012 roku dla wymienionej inwestycji i poinformował o rezygnacji z dalszego ubiegania się o warunki zabudowy, poprosił również o przekazanie swej decyzji Państwowemu Inspektoratowi Sanitarnemu oraz dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska .

Obecnie trwają prace nad Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego dla terenu, na którym inwestor chciał postawić nowy market. Jak informuje burmistrz plan nie przewiduje budowy w tym miejscu podobnego obiektu. W związku z wycofaniem się przedsiębiorcy, nowy sklep wielkopowierzchniowy w mieście nie powstanie.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Nowy market nie powstanie, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 9399
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (20)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
b45-d54
~ DO BcK już nie chodzę ...  A Nowy kolejny Pałac BCK dla Rosłana i Maryli nie powstanie??? Bo podobno już im tam ciasno i niewygodnie i nie ma palarni na skręta w pracy! Już Rosłan wstrzymał się na czas wyboru na kolejny market w Biłgoraju!!!
12 kwietnia 2014
+30
-5
Ostatnio dodane komentarze
PL
fe8-4a7
~ B   Ehhh... słów brak... wnioskuję z wypowiedzi większości, że lepiej pójść do marketu i zapłacić za prowizorycznie "tańsze" zakupy niż dać zarobić sąsiadowi. Tylko zwróćcie uwagę na to, że te wychwalane markety nie płacą podatków do naszego krajowego budżetu, niekiedy wyzyskują pracowników, jak i dostawców towarów (np. http://www.stowarzyszenie-biedronka.pl/), a cały zysk jest wywożony poza granicami naszego kraju.
Więc dokąd zmierzamy...?
15 kwietnia 2014
+1
-1
PL
b30-393
~ obiektywnie  do ~ to idioty   Nie pitol, różnice w cenach są gigantyczne! Co mnie obchodzą rodzinne handelki i ich właściciele dorobkiewicze, mam nie chodzić do marketu i wydawać drugie tyle tyle, żeby komuś komuś żyło się lepiej ? A o mnie o kto zadba ??? Idiotyczne podejście, zupełnie nie zrozumiałe, chyba, że jesteś właścicielem jednego z takich "osiedlowych sklepików".
15 kwietnia 2014
+2
-1
PL
dc5-0a1
~ Anna  do ~ DO BcK już nie chodzę ...   dokładnie bo za Rosłana nie ma nowych miejsc pracy tylko powstały markety co niszczą naszych drobnych przedsiębiorców
15 kwietnia 2014
+3
-1
PL
52b-6af
~ manus  do ~ krajowy emigant   Myślisz że w Biłgoraju wynajmują mieszkania za bezcen?
15 kwietnia 2014
+1
-0
PL
52b-6af
~ manus  do ~ xyz   a po co na takim zadu_piu galeria? i kto by w niej kupował? Potrzebna ci galeria żebyś raz na dwa miesiące kupił jakąś szmatę po przecenie? wiochmeny biłgorajskie żeby się powozić starym gratem to muszą w kilku na wachę się złożyć! Ciemnota jaguśiowa to biedronki klient a nie galerii. A jak liczysz na galerianki to lepiej jedź do burdelu
15 kwietnia 2014
+2
-2
PL
3a3-9b0
~ AK  do ~ Ania?   Aniu że co ?? A droga pani nie jestem telepatą choć chętnie bym poczytał w pani myślach ???
Proszę rozwinąć temat a ustosunkowuje się albo odstosunkowuję się . Tematycznie ma się rozumieć.
15 kwietnia 2014
+1
-0
PL
3a3-9b0
~ AK  do ~ AK   Wójt Pyczko entuzjasta i pasjonat uzdrowiska jak by na to wpadł to tanim relatywizmem podniósł by status Biszczy jak by dał wybudować market w Biszczy. A uzdrowisko później by sie dołączyło.
Koszty zawsze ktoś ponieść musi i było by jak za zakupem firanek -poniósł by je kto inny a efekt ten sam.
Znacie ten dowcip o relatywizmie ekonomicznym w kwestii kto poniesie koszty zakupu firanek/marketu/
Wójt Pyczko kończył wyższą szkołę to nie jest w ciemie bity.
15 kwietnia 2014
+2
-1
PL
5b3-c69
~ Jan   Nie powstanie bo za mało dawali-w łapę. Jak by dawali tyle co ten facet co na skrzyżowaniu ul Przemysłowej i Zamojskiej wybudował gmach w granicy działki to by market był, choćby na ratuszowym placu pod oknem urzędników miejskich
14 kwietnia 2014
+4
-0
PL
7dc-916
~ Ania?  do ~ AK  
znowu padało?
14 kwietnia 2014
+1
-1
PL
629-da2
~ xyz   Kiedy wreszcie znajdą działki pod budowę galerii jakiejś dużej a nawet takiej jak twierdza w zmsc, przydalaby sie taka w Bilgoraju a ludzie nie musieliby jezdzic do zmsc czy lublina/rzeszowa i byloby duzo miejsc pracy,czekam na taka galerie tutaj ale pewie sie nie doczekam..
14 kwietnia 2014
+7
-3
PL
d0d-791
~ Do ~ AK- Filip   Tak tak masz rację , najlepiej jest w Jerozolimie tam płaci się za wszystko dostęp do miejst kultu religijnego za kasę nie tak jak u nas. Liczy się WIARA chyba że chcesz być ojcem chrzestnym to przynieś zaświadczenia bo Wiara na słowo to nie w tym kościele........ Myślę że AK to miało na myśli ze w kościele się nie kupczy tylko zbiera datki i ofiary. Może by tak w sklepach w niedzielę wywieszać np. "nie CENA 50zł a Ofiara lub datek 50zł. było by zgodnie z praktyką Kościoła.
14 kwietnia 2014
+0
-2
PL
a62-302
~ AK   Ale jak się znajdzie jakaś pobliska Gmina która będzie chciała rozkwitnąć to u siebie może dać postawić market.
Drogi są fajne asfalty równiutkie a nie ma jak siła przyzwyczajenia i oddawanie się uciesze oczu i potędze zakupów w świątyni handlu .Wiwat niedziela i spacerki w galeriach zimą w ciepełku albo latem w przyjemnym chłodku.
Kobiety gnają do marketów jak w narkotycznym amoku i wydają kasiurę na dyrdymały,waciki lakiery do paznokci i ,,fawkulce".
13 kwietnia 2014
+4
-2
PL
a79-723
~ to idioty  do ~ bester   śmietana Piatnica 320ml w biedronce 2,29 w prywatnym sklepie 400ml 3,1. czyli 1l w biedronce 7,15 a w prywatnym sklepie 7,75 czyli gdzie masz idioto te 50% jak jest drożej o 8% .
12 kwietnia 2014
+5
-6
PL
a03-b47
~ bester  do ~ biedroneczka   co nazywasz rodzinnym handlem, zdzieranie kasy z ludzi? w tych wszystkich rodzinnych sklepikach były ceny o połowę wyższe.
12 kwietnia 2014
+9
-4
PL
dd5-e00
~ do krajowego emigranta   A czego ja muszę wyjechać zamiast godnie żyć w Biłgoraju?Sam sobie wyjedz z Rosłanem a tu syfu nie róbcie
12 kwietnia 2014
+7
-3
PL
509-bf0
~ xxx   szkoda:(((((
nie bedzie nowych galerianek:(((((
12 kwietnia 2014
+7
-0
PL
a79-723
~ biedroneczka   Poczekajcie po wyborach powstanie, Burmistrz nie chce tracić przed wyborami wyborców. Ale już w Biłgoraju pozamiatane, rodzinny handel został zniszczony.
12 kwietnia 2014
+10
-6
PL
b45-d54
~ DO BcK już nie chodzę ...   A Nowy kolejny Pałac BCK dla Rosłana i Maryli nie powstanie??? Bo podobno już im tam ciasno i niewygodnie i nie ma palarni na skręta w pracy! Już Rosłan wstrzymał się na czas wyboru na kolejny market w Biłgoraju!!!
12 kwietnia 2014
+30
-5
PL
3d2-658
~ krajowy emigant   W Polsce pracy nie brakuje, nikt nie broni wyjechać do Warszawy nawet Lublina, przestaniesz narzekać jak Ci przyjdzie wydać na kawalerkę 1200 zł.Nikt w Biłgoraju nie każe całe życie siedzieć .
12 kwietnia 2014
+6
-8
PL
216-bf2
~ gf   Może pan burmistrz się również zainteresuje jak są wynagradzani niewolnicy w tych marketach,bo co ludziom po tym ,że będzie 10 czy 20 marketów jak wyzyskiwacze się dogadają i będą płacić grosze
12 kwietnia 2014
+13
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 23:38 Biłgoraj
W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego
Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej okręg Zamość rejon Biłgoraj oraz burmistrz Biłgoraja zaprosili do uczestnictwa w uroczystościach patriotyczno - religijnych z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
dzisiaj, 13:52 Biłgoraj
Czołówka na trasie Okrągłe - Smólsko
w niedzielę, godzina 21:40 Górecko Kościelne
Charytatywny festyn z Rafałem Brzozowskim
w czwartek, godzina 12:19 Zagrody
Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku
Policjanci z Biłgoraja poszukują świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 3 sierpnia 2020 roku około godziny 16:00 na DW 835 w miejscowości Zagrody. Kierowca fiata jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo. Policjanci kierują apel do wszystkich, którzy w tym czasie podróżowali tą trasą.
dzisiaj, 12:21 Księżpol
46-latek utopił się w stawie
dzisiaj, 13:02 Biłgoraj
Wypadki z udziałem rowerzysty, motocyklisty i motorowerzysty
w sobotę, godzina 13:22 Sól
Operacja Czysta Rzeka na Białej Ładzie
W sobotnie przedpołudnie 31 lipca ekopatrol Operacji Czysta Rzeka odwiedził powiat biłgorajski. Celem było sprzątnie Białej Łady na odcinku od Soli do Rudy Zagrody.
dzisiaj, 08:27 Biłgoraj
Biegowo-rowerowe zmagania nad zalewem Bojary
w sobotę, godzina 08:35 Józefów
Kąpielisko zamknięte. W wodzie wykryto enterokoki
23 lipca 2021 Biłgoraj
Zaprezentowano koncepcję przebudowy szpitala
W piątkowe popołudnie 23 lipca odbyła się sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. Podczas obrad przedstawiona została koncepcja rozbudowy szpitali w Biłgoraju oraz budynku w Tarnogrodzie. W Biłgoraju ma powstać SOR oraz lądowisko dla helikopterów. Co jeszcze się zmieni?
w niedzielę, godzina 08:20 Powiat
Synoptycy prognozują burze. Wydano ostrzeżenie 3. stopnia
w niedzielę, godzina 21:16 Biłgoraj
Trzeźwo, zdrowo i na sportowo
w środę, godzina 08:15 Smoryń
Potwierdzono ognisko ASF w powiecie biłgorajskim
W jednym z gospodarstw w Smoryniu w gminie Frampol potwierdzono ognisko afrykańskiego pomoru świń. To pierwsze ognisko choroby w naszym regionie w tym roku. Jak poinformował Główny Inspektorat Weterynarii wdrożono procedury likwidacji ogniska.
dzisiaj, 09:11 Biłgoraj
BCK zaprasza wystawców
we wtorek, godzina 20:47 Biłgoraj
Targi ślubne w Biłgoraju
23 lipca 2021 Biłgoraj
Jest dofinansowanie na budowę hali sportowej przy biłgorajskiej "Jedynce"
W czwartek 22 lipca ogłoszono wyniki głównego naboru do programu "Sportowa Polska" w trzech kategoriach: inwestycje lokalne w szkołach, klubach sportowych oraz te ogólnodostępne. Dofinansowanie w łącznej kwocie ponad 374 mln zł otrzyma 260 inwestycji sportowych. Wśród dofinansowanych wniosków znalazła się m.in. budowa Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.
we wtorek, godzina 10:22 Długi Kąt
W powiecie biłgorajskim spadł kilkucentymetrowy grad
dzisiaj, 11:15 Lubelszczyzna
9 zakażeń koronawirusem na Lubelszczyźnie
24 lipca 2021 Biłgoraj
Czesław Mozil na rozpoczęcie Chillout Festiwal
W sobotnie popołudnie 24 lipca rozpoczęła się pierwsza edycja Chillout Festiwal. Na scenie ustawionej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wystąpił m.in. Czesław Mozil.
w piątek, godzina 13:54 Aleksandrów
Wjechała do rowu
w sobotę, godzina 08:17 Powiat
Goraj i Łukowa z dotacją na budowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych
20 lipca 2021 Biłgoraj
Co z ul. Graniczą? Wraca temat obwodnicy Biłgoraja
Ul. Graniczna w Biłgoraju jest jedną z najgorszych dróg na terenie miasta. Jakość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Czy jest szansa na remont ulicy? O tym dyskutowano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się na początku lipca.
w środę, godzina 10:32 Biłgoraj
Kolizja na światłach
we wtorek, godzina 06:55 Biłgoraj
Zaginęła mieszkanka Andrzejówki [AKTUALIZACJA]
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl