Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TARNOGRÓD Oskarżenie Prokuratury
2013.04.12 12:03

Zarzut zabójstwa dla 24-latka

W nocy z 29/30 czerwca 2012 r. w Tarnogrodzie doszło do tajemniczego zgonu mężczyzny podczas imprezy. Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zdecydowała o postawieniu zarzutu zabójstwa 24- letniemu mieszkańcowi naszego powiatu.
Zarzut zabójstwa dla 24-latka
Zarzut zabójstwa dla 24-latka

Portal bilgorajska.pl informował o zdarzeniu w artykule Śmierć mężczyzny podczas imprezy

Przypomnijmy: podczas imprezy z alkoholem zauważono, że na ziemi leży mężczyzna. Mimo podjętej reanimacji, 31-latek zmarł. Jak się okazało, wcześniej brał udział w szarpaninie. W tej sprawie zatrzymano 9 podejrzanych osób.

Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zdecydowała o postawieniu zarzutu zabójstwa 24-letniemu Kamilowi Ł, który jest podejrzany o to, że w nocy z 29 na 30 czerwca 2012 roku w Tarnogrodzie działał w celu bezpośredniego pozbawienia życia poszkodowanego chwycił go od tyłu przedramieniem za szyję, dociskając spowodował obrażenia ciała skutkujące zgonem pokrzywdzonego.

- Postępowanie w tej sprawie prowadzone było przez okres kilku miesięcy. W oparciu o precyzyjne ustalenia dowodowe, przesłuchania świadków oraz opinie biegłych z zakresu medycyny sądowej ustalono, że nie było to działanie przypadkowe. Zdaniem prokuratora w momencie kiedy nastąpiło siłowanie się, czy przetrzymywanie u oskarżonego powstał zamiar pozbawienia życia pokrzywdzonego i przez taki mechanizm działania spowodował zgon. Oskarżony nie przyznaje się do winy i do popełnienia tego czynu - informuje Zbigniew Reszczyński, Szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju.

Sprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Zamościu.

Red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Zarzut zabójstwa dla 24-latka, 2.0000 out of 5 based on 2 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 19446
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
244-904
~ zdziwiony  Jeśli nie przyznaje się do winy to znaczy że ktoś inny go udusił!! tylu świadków i nikt nic nie pamięta??
12 kwietnia 2013
+15
-1
Ostatnio dodane komentarze
PL
c46-889
~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw  do ~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw   nie było go na sali rozpraw pociotka Chmiela się przyznała ,wkopała współpracowników w zmowie ,zeznania zniknęły i się poprzerabiały na kłamstwa z przygotowawczego a ten jaśnie pan prokurator przyszedł sobie post faktum wezwany komórką przez sędzinę MKP i dawaj cedzić pod nosem jak by się nic nie stało i u d u p i l i mnie wedle wcześniej zapowiedzianej mi ustawki !!!! jak najważniejsze zwierzątka w folwarku Orwela sobie poczynają !!! kłamliwie w dodatku na konto Chmiela !!!! wilka z pazurami !!!
I w d u p i e to mają, że to była ustawka zbrodnia sądu !!! o mało by mi łatkę czuba przypięli w lubelskim psychiatryku jak bym się tam dał przymknąć >kto by potem mi uwierzył,że zeznania się same pofałszowały radosną twórczością i wymysłami sędzi MKP ?????
Tyle ,wierzyciele brwsa teraz wiecie co wam może grozić jak was zechce wilk-Chmiel zniszczyć albo obskubać z kasy,udziałów itp z czci i wiary a wpierw oczerniony zmowami ani kwikniesz jeden z drugim.Usłużni sędziowie i prokuratorzy zrobią to za niego w białych rękawiczkach !!!
Tylko w Biłgoraju wyłączeni sędziowie swawolę odstawiają a podwójnie wyłączona do ***** darowała mi pójście.
Za to fałszywy świadek Jehowy Ewelina Kluczny-Andrasik w zmowie z nakazu /Chmiela łgali pracownicy/ bezczelnie wymyśla na mnie incydenty i bezczelna tupeciara zdeprawowana podsądna łga na mnie żeby mnie zamknęli !!!! w pierdlu !!! też za moimi plecami Sędzi pani A.W. a ja siedziałem na korytarzu !! bo jej się incydent znowu wymyśliło w Sądzie !!!!
W Biłgoraju zbrodnia zbrodnię goni !!!
-----
0 co mało wam ?? bezczelną psychopatkę Chmiel powinien posłać do czubów na obserwacje jak już ma wtyki w sądach
-------------------------------------
Firmo bewsa wzywam waszych ptacownikówdo zeznaia prawdy na prokutraturze i założenia mi rehabilitacji !!! jak 3 raz ją złożę a mi znowu odrzucą to drogo was to będzie kosztowało !! i nikomu nie grożę !!! a niech o tylko znowu Ewelincia zacznie łgać to obiecują zdążyć do np TV albo po wielu portalach z opisem niegodziwców podszywających się pod świadków Jehowy !!! dla kasy wujaszka Tadzia !!! to teraz wiecie co by było jak by do ś.J. za kasę się ludzie ,,zapisywali" ? za wrobienie w kradzież majtek sie wylatuje od tych co koterię odstwiają zakłamańcy !! za plecami ofiar !!! i nagle o kasie zapomnieli !!!
13 kwietnia 2013
+2
-3
PL
c46-889
~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw  do ~ Prawnik z UM   nie było go na sali rozpraw pociotka Chmiela się przyznała ,wkopała współpracowników w zmowie ,zeznania znikneły i się poprzerabiały na kłamstwa z przygotowawczego a ten jaśnie pan prokurator przyszedł sobie post faktum wezwany komórką przez sędzine MKP i dawaj cedzić pod nosem jak by się nic nie stało i ***** mnie wedle wcześniej zapowiedzianej mi ustawki !!!! jak najważniejsze zwierzątka w folwarku Orwela sobie poczynają !!! kłamliwie w dodatku na konto Chmiela !!!! wilka z pazurami !!!
I w ***** to mają że to była ustawka zbrodnia sądu !!! o mało by mi łatkę czuba przypieli w lubelskim przychiatyku jak bym się tam dał przymknąć >kto by potem mi uwierzył,że zeznania się same pofałszowały radosną twórczością i wymysłami sędzi MKP ?????
Tyle ,wierzyciele brwsa teraz wicie co wam może grozić jak was zechce wilk Chmiel zniszczyć albo obskubać z kasy,udziałów itp z czci i wiary a wpierw oczerniony zmowami ani kwikniesz jeden z drugim.Usłużni sędziowie i prokuratorzy zrobią to za niego w białych rękawiczkach !!!
Tylko w biłgoraju wyłacznie sędziowe swawolę odstawiają a podwójnie wyłczona do ***** darował mi pójście.
Za to fałszywy świadek Jehowy Ewelina KLuczny-Andrasik w zmowie z nakazu /Chmiela łgali pracownicy/ bezczelnie wymyśla na mnie incydenty i bezczelna tupeciara zdeprawowana podsądna łga na mnie żeby mnie zamknęli !!!! w pierdlu !!! też za moimi plecami Sędzi pani A.W. a ja siedziałem na korytarzu !! bo jej się incydent znowu wymyśliło w Sądzie !!!!
W Biłgoraju zbrodnia zbrodnię goni !!!
-----
0 co mało wam ?? bezczelną psychopatkę Chmiel powinien posłać do czubów na obserwacje jak już ma wtyki w sądach
13 kwietnia 2013
+3
-4
PL
10e-512
~ bb   w fabryce pracodawca może na ulicę wywalić pracownika kiedy chce i nie ważne że po studiach i ile ma fakultetów, a w sądzie i prokuraturze tam ludzie nie usuwalni i nie ważne czy coś umieją czy nie
13 kwietnia 2013
+4
-0
PL
1dc-5c3
~ Guestttt  do ~ zdziwiony   A może po prostu świadkowie mówili prawdę. Nie wiadomo. Był przecież pijany, wystarczy zbyt mocno przywalić czy ścisnąć w okolicach szyi i można było udusić. Nawet przypadkowo. Wydaje mi się, że nie był by oskarżony gdyby było inaczej bo przecież było tam duuuużo osób.
Szkoda chłopaka.
13 kwietnia 2013
+4
-1
PL
a91-04f
~ abc  do ~ Prawnik z UM   ale to młody człowiek (50 lat, jak ma iśc na emeryturę? To po co tyle lat się uczył?
13 kwietnia 2013
+3
-3
PL
244-904
~ zdziwiony   Jeśli nie przyznaje się do winy to znaczy że ktoś inny go udusił!! tylu świadków i nikt nic nie pamięta??
12 kwietnia 2013
+15
-1
PL
0dd-78c
~ rrr   Prawda jest taka ,że to środowisko nie było oczyszczone z sędziów i prokuratorów z czasów komuny ich czystki nie dotyczyły a immunitety to mają tylko w Polsce i na Ukrainie to państwo w państwie i nad ludzie
12 kwietnia 2013
+8
-3
PL
e07-d40
~ X  do ~ Prawnik z UM   ZAZDROŚNIK !!!! WOLAŁBYŚ ŻEBY TO BYŁA TWOJA POSADKA .
12 kwietnia 2013
+8
-7
PL
bc4-4f5
~ Prawnik z UM   Czy ten Reszczyński,fachowiec prawny nie powinien iść już na emeryturę?Bo takich fachowców prawnych już wszyscy mają dosyć.Na emeryturze przecież i tak będzie brał kasę taką samą jak teraz, bo u nich jak za komuny ,czy się stoi czy leży wyplata się należy,czas młodym ustąpić miejsca, a nie siedzieć na nienaruszalnym stołku
12 kwietnia 2013
+14
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w sobotę, godzina 18:49 Biłgoraj
Dostawa szczepionek do biłgorajskiego szpitala wstrzymana
Dziś (16 stycznia) dyrekcja biłgorajskiego szpitala otrzymała informację o wstrzymaniu dostaw szczepionek. Odwoływane są więc zapisy, które miały się odbyć w pierwszych trzech dniach przyszłego tygodnia. - W czwartek mam dostać 90 dawek na drugie szczepienie dla osób z grupy zero. Potem zobaczymy co dalej - mówi dyrektor szpitala Tomasz Kwiatkowski.
dzisiaj, 09:53 Turobin
Gala finałowa konkursu Miss Polski z udziałem mieszkanki powiatu
dzisiaj, 09:22 Biłgoraj
26-latka padła ofiarą oszustwa na BLIK
7 stycznia 2021 Biłgoraj
Mateusz potrzebuje pomocy w walce z rakiem
Mateusz Filist z Biłgoraja walczy z guzem neuroendokrynnym. W 2020 roku musiał rozpocząć chemioterapię. Dojazdy, konsultacje, badania, leki, suplementy sporo kosztują, dlatego została zorganizowana zbiórka pieniędzy. Celem jest 35 tys. zł.
dzisiaj, 08:20 Biłgoraj
Kolejne ostrzeżenie IMGW. Do kiedy będzie trzymać taki mróz?
w sobotę, godzina 10:28 Różaniec
Szczeniaki czekają na swoje rodziny
11 stycznia 2021 Żurawnica
42-latek z powiatu oskarżony o zastrzelenie wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego
Skrupulatna i skuteczna praca dochodzeniowców z zamojskiej policji oraz śledczych z Prokuratury Okręgowej w Zamościu doprowadziła do ustalenia podejrzanego o zastrzelenie pozostającego pod ochroną gatunkową wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 42-latek z powiatu biłgorajskiego. Grozi mu do 5 lat więzienia.
w piątek, godzina 09:07 Biłgoraj
Noclegownia w Biłgoraju nie działa. Co z bezdomnymi?
w sobotę, godzina 15:16 Biłgoraj
Właściciel pilnie poszukiwany
6 stycznia 2021 Biłgoraj
Kapsuła czasu na biłgorajskim rynku
Po przebudowie biłgorajskiego Placu Wolności pojawił się właz z napisem "kapsuła czasu". Czemu będzie służyć to miejsce i co zostało lub zostanie schowane w środku?
dzisiaj, 10:52 Lubelszczyzna
Zaledwie 3 tys. nowych zakażeń w kraju
w czwartek, godzina 08:20 Huta Turobińska
Rekordowo przeładowany dostawczak
6 stycznia 2021 Nowa Wieś
Zrzutka na odbudowę domu po pożarze
Pan Leszek, mieszkaniec gminy Turobin stracił swój dobytek w pożarze. Z pomocą ruszyli przyjaciele i bliscy mężczyzny. Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl zorganizowano zbiórkę pieniędzy na odbudowę domu.
w sobotę, godzina 09:06 Tereszpol
Ulga dla posiadaczy kompostowników
w środę, godzina 10:02 Korytków Duży
Mężczyzna wpadł do studni
10 stycznia 2021 Goraj
Gorajski kalendarz w stylu glamour
Kalendarz stylizowany na 2021 rok "Glamour w każdym wieku" wydawany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju już jest dostępny! 9. edycja kalendarza została wydana w nakładzie 600 sztuk.
w środę, godzina 11:40 Gmina Księżpol
Zwłoki ujawnione w gminie Księżpol
w niedzielę, godzina 11:25 Lubelszczyzna
Ponad 6 tys. zakażeń koronawirusem w Polsce
8 stycznia 2021 Powiat
Mniej pożarów, więcej ofiar śmiertelnych
W minionym roku biłgorajscy strażacy interweniowali 930 razy. To o 113 więcej niż w 2019 roku. Spadła za to liczba pożarów. Niestety w ciągu ostatnich 12 miesięcy, podczas miejscowych zagrożeń życie straciło 9 osób.
w piątek, godzina 11:21 Biłgoraj
Policjanci poszukują właścicieli jednośladów
we wtorek, godzina 11:33 Żurawnica
Nowe informacje o śmierci Kosego. Podejrzany przyznał się do winy?
4 stycznia 2021 Biłgoraj
2020 rok w statystykach USC - więcej zgonów, mniej małżeństw
Biłgorajski Urząd Stanu Cywilnego podsumował już 2020 rok. Z przekazanych danych wynika, że w ubiegłym roku zanotowano najmniejszą liczbę urodzeń od co najmniej 5 lat, w ciągu minionych już 12 miesięcy zmarło więcej mieszkańców Biłgoraja niż się urodziło. Szczegółowe statystyki przedstawiamy poniżej.
9 stycznia 2021 Biłgoraj
Wandalizm w parku na Placu Wolności
dzisiaj, 11:18 Biłgoraj
Dodatkowy zasiłek opiekuńczy znów przedłużony
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl