Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TARNOGRÓD Oskarżenie Prokuratury
2013.04.12 12:03

Zarzut zabójstwa dla 24-latka

W nocy z 29/30 czerwca 2012 r. w Tarnogrodzie doszło do tajemniczego zgonu mężczyzny podczas imprezy. Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zdecydowała o postawieniu zarzutu zabójstwa 24- letniemu mieszkańcowi naszego powiatu.
Zarzut zabójstwa dla 24-latka
Zarzut zabójstwa dla 24-latka

Portal bilgorajska.pl informował o zdarzeniu w artykule Śmierć mężczyzny podczas imprezy

Przypomnijmy: podczas imprezy z alkoholem zauważono, że na ziemi leży mężczyzna. Mimo podjętej reanimacji, 31-latek zmarł. Jak się okazało, wcześniej brał udział w szarpaninie. W tej sprawie zatrzymano 9 podejrzanych osób.

Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju zdecydowała o postawieniu zarzutu zabójstwa 24-letniemu Kamilowi Ł, który jest podejrzany o to, że w nocy z 29 na 30 czerwca 2012 roku w Tarnogrodzie działał w celu bezpośredniego pozbawienia życia poszkodowanego chwycił go od tyłu przedramieniem za szyję, dociskając spowodował obrażenia ciała skutkujące zgonem pokrzywdzonego.

- Postępowanie w tej sprawie prowadzone było przez okres kilku miesięcy. W oparciu o precyzyjne ustalenia dowodowe, przesłuchania świadków oraz opinie biegłych z zakresu medycyny sądowej ustalono, że nie było to działanie przypadkowe. Zdaniem prokuratora w momencie kiedy nastąpiło siłowanie się, czy przetrzymywanie u oskarżonego powstał zamiar pozbawienia życia pokrzywdzonego i przez taki mechanizm działania spowodował zgon. Oskarżony nie przyznaje się do winy i do popełnienia tego czynu - informuje Zbigniew Reszczyński, Szef Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju.

Sprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Zamościu.

Red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Zarzut zabójstwa dla 24-latka, 2.0000 out of 5 based on 2 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 19630
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (9)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
244-904
~ zdziwiony  Jeśli nie przyznaje się do winy to znaczy że ktoś inny go udusił!! tylu świadków i nikt nic nie pamięta??
12 kwietnia 2013
+15
-1
Ostatnio dodane komentarze
PL
c46-889
~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw  do ~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw   nie było go na sali rozpraw pociotka Chmiela się przyznała ,wkopała współpracowników w zmowie ,zeznania zniknęły i się poprzerabiały na kłamstwa z przygotowawczego a ten jaśnie pan prokurator przyszedł sobie post faktum wezwany komórką przez sędzinę MKP i dawaj cedzić pod nosem jak by się nic nie stało i u d u p i l i mnie wedle wcześniej zapowiedzianej mi ustawki !!!! jak najważniejsze zwierzątka w folwarku Orwela sobie poczynają !!! kłamliwie w dodatku na konto Chmiela !!!! wilka z pazurami !!!
I w d u p i e to mają, że to była ustawka zbrodnia sądu !!! o mało by mi łatkę czuba przypięli w lubelskim psychiatryku jak bym się tam dał przymknąć >kto by potem mi uwierzył,że zeznania się same pofałszowały radosną twórczością i wymysłami sędzi MKP ?????
Tyle ,wierzyciele brwsa teraz wiecie co wam może grozić jak was zechce wilk-Chmiel zniszczyć albo obskubać z kasy,udziałów itp z czci i wiary a wpierw oczerniony zmowami ani kwikniesz jeden z drugim.Usłużni sędziowie i prokuratorzy zrobią to za niego w białych rękawiczkach !!!
Tylko w Biłgoraju wyłączeni sędziowie swawolę odstawiają a podwójnie wyłączona do ***** darowała mi pójście.
Za to fałszywy świadek Jehowy Ewelina Kluczny-Andrasik w zmowie z nakazu /Chmiela łgali pracownicy/ bezczelnie wymyśla na mnie incydenty i bezczelna tupeciara zdeprawowana podsądna łga na mnie żeby mnie zamknęli !!!! w pierdlu !!! też za moimi plecami Sędzi pani A.W. a ja siedziałem na korytarzu !! bo jej się incydent znowu wymyśliło w Sądzie !!!!
W Biłgoraju zbrodnia zbrodnię goni !!!
-----
0 co mało wam ?? bezczelną psychopatkę Chmiel powinien posłać do czubów na obserwacje jak już ma wtyki w sądach
-------------------------------------
Firmo bewsa wzywam waszych ptacownikówdo zeznaia prawdy na prokutraturze i założenia mi rehabilitacji !!! jak 3 raz ją złożę a mi znowu odrzucą to drogo was to będzie kosztowało !! i nikomu nie grożę !!! a niech o tylko znowu Ewelincia zacznie łgać to obiecują zdążyć do np TV albo po wielu portalach z opisem niegodziwców podszywających się pod świadków Jehowy !!! dla kasy wujaszka Tadzia !!! to teraz wiecie co by było jak by do ś.J. za kasę się ludzie ,,zapisywali" ? za wrobienie w kradzież majtek sie wylatuje od tych co koterię odstwiają zakłamańcy !! za plecami ofiar !!! i nagle o kasie zapomnieli !!!
13 kwietnia 2013
+2
-3
PL
c46-889
~ pan Reszczyńki to jest kłamliwie usłużny im wazeliniarz brw  do ~ Prawnik z UM   nie było go na sali rozpraw pociotka Chmiela się przyznała ,wkopała współpracowników w zmowie ,zeznania znikneły i się poprzerabiały na kłamstwa z przygotowawczego a ten jaśnie pan prokurator przyszedł sobie post faktum wezwany komórką przez sędzine MKP i dawaj cedzić pod nosem jak by się nic nie stało i ***** mnie wedle wcześniej zapowiedzianej mi ustawki !!!! jak najważniejsze zwierzątka w folwarku Orwela sobie poczynają !!! kłamliwie w dodatku na konto Chmiela !!!! wilka z pazurami !!!
I w ***** to mają że to była ustawka zbrodnia sądu !!! o mało by mi łatkę czuba przypieli w lubelskim przychiatyku jak bym się tam dał przymknąć >kto by potem mi uwierzył,że zeznania się same pofałszowały radosną twórczością i wymysłami sędzi MKP ?????
Tyle ,wierzyciele brwsa teraz wicie co wam może grozić jak was zechce wilk Chmiel zniszczyć albo obskubać z kasy,udziałów itp z czci i wiary a wpierw oczerniony zmowami ani kwikniesz jeden z drugim.Usłużni sędziowie i prokuratorzy zrobią to za niego w białych rękawiczkach !!!
Tylko w biłgoraju wyłacznie sędziowe swawolę odstawiają a podwójnie wyłczona do ***** darował mi pójście.
Za to fałszywy świadek Jehowy Ewelina KLuczny-Andrasik w zmowie z nakazu /Chmiela łgali pracownicy/ bezczelnie wymyśla na mnie incydenty i bezczelna tupeciara zdeprawowana podsądna łga na mnie żeby mnie zamknęli !!!! w pierdlu !!! też za moimi plecami Sędzi pani A.W. a ja siedziałem na korytarzu !! bo jej się incydent znowu wymyśliło w Sądzie !!!!
W Biłgoraju zbrodnia zbrodnię goni !!!
-----
0 co mało wam ?? bezczelną psychopatkę Chmiel powinien posłać do czubów na obserwacje jak już ma wtyki w sądach
13 kwietnia 2013
+3
-4
PL
10e-512
~ bb   w fabryce pracodawca może na ulicę wywalić pracownika kiedy chce i nie ważne że po studiach i ile ma fakultetów, a w sądzie i prokuraturze tam ludzie nie usuwalni i nie ważne czy coś umieją czy nie
13 kwietnia 2013
+4
-0
PL
1dc-5c3
~ Guestttt  do ~ zdziwiony   A może po prostu świadkowie mówili prawdę. Nie wiadomo. Był przecież pijany, wystarczy zbyt mocno przywalić czy ścisnąć w okolicach szyi i można było udusić. Nawet przypadkowo. Wydaje mi się, że nie był by oskarżony gdyby było inaczej bo przecież było tam duuuużo osób.
Szkoda chłopaka.
13 kwietnia 2013
+4
-1
PL
a91-04f
~ abc  do ~ Prawnik z UM   ale to młody człowiek (50 lat, jak ma iśc na emeryturę? To po co tyle lat się uczył?
13 kwietnia 2013
+3
-3
PL
244-904
~ zdziwiony   Jeśli nie przyznaje się do winy to znaczy że ktoś inny go udusił!! tylu świadków i nikt nic nie pamięta??
12 kwietnia 2013
+15
-1
PL
0dd-78c
~ rrr   Prawda jest taka ,że to środowisko nie było oczyszczone z sędziów i prokuratorów z czasów komuny ich czystki nie dotyczyły a immunitety to mają tylko w Polsce i na Ukrainie to państwo w państwie i nad ludzie
12 kwietnia 2013
+8
-3
PL
e07-d40
~ X  do ~ Prawnik z UM   ZAZDROŚNIK !!!! WOLAŁBYŚ ŻEBY TO BYŁA TWOJA POSADKA .
12 kwietnia 2013
+8
-7
PL
bc4-4f5
~ Prawnik z UM   Czy ten Reszczyński,fachowiec prawny nie powinien iść już na emeryturę?Bo takich fachowców prawnych już wszyscy mają dosyć.Na emeryturze przecież i tak będzie brał kasę taką samą jak teraz, bo u nich jak za komuny ,czy się stoi czy leży wyplata się należy,czas młodym ustąpić miejsca, a nie siedzieć na nienaruszalnym stołku
12 kwietnia 2013
+14
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
10 kwietnia 2021 Biłgoraj
81. rocznica zbrodni katyńskiej i 11. rocznica katastrofy smoleńskiej
W sobotnie popołudnie, 10 kwietnia w Biłgoraju upamiętniono polskich oficerów pomordowanych na terenie byłego ZSRR w 1940 r. oraz ofiary katastrofy smoleńskiej, w 11. rocznicę tego tragicznego wydarzenia. Z uwagi na pandemię i obowiązujące obostrzenia uroczystości miały symboliczny charakter.
dzisiaj, 07:40 Lubelszczyzna
Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie
w czwartek, godzina 10:47 Lubelszczyzna
3 przypadki śmiertelne w powiecie
16 kwietnia 2021 Powiat
Ognisko ptasiej grypy w powiecie
W bieżącym tygodniu, na terenie powiatu biłgorajskiego wykryto pierwsze ognisko ptasiej grypy, dotyczyło ono gospodarstwa niekomercyjnego, w którym utrzymywano 52 ptaki. Stado zostało już zlikwidowane. Przypominamy, że ptasia grypa nie jest groźna dla ludzi.
we wtorek, godzina 12:51 Biłgoraj
Była zawodniczka Znicza jedzie na olimpiadę w Tokio
w czwartek, godzina 07:15 Lubelszczyzna
Wracają przymrozki. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia
14 kwietnia 2021 Kraj
Minister zdrowia o obostrzeniach. Co z majówką?
W środowe przedpołudnie 14 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Podczas tego spotkania przekazał informacje dotyczące kolejnych kroków podejmowanych przez rząd dotyczących obowiązujących obostrzeń. Jak wiele się zmieni w ciągu najbliższych dni?
we wtorek, godzina 12:26 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Biskup o organizacji Pierwszej Komunii Św.
we wtorek, godzina 10:42 Kraj
Nowe obostrzenia. Jutro konferencja ministra
w czwartek, godzina 09:10 Biłgoraj
Do Rady Powiatu wpłynęła skarga na starostę
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w poniedziałek 19 kwietnia, radni zajęli się skargą w sprawie naruszenia zasad praworządności i przekroczenia uprawnień, jaka wpłynęła na starostę biłgorajskiego.
we wtorek, godzina 07:21 Biłgoraj
Uczennice ZSZiO finalistkami VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży
w niedzielę, godzina 10:03 Lubelszczyzna
Jak działają oszuści?
w środę, godzina 15:48 Kraj
Regionalizacja obostrzeń. Na Lubelszczyźnie nauka hybrydowa
W środowe popołudnie 21 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, podczas której przekazane zostały informacje dotyczące dalszych kroków podejmowanych przez rząd, związanych z epidemią koronawirusa. Wiadomo już, że najmłodsze dzieci wracają do szkół, ale w trybie hybrydowym. Co jeszcze się zmieni w najbliższym czasie?
w środę, godzina 10:39 Lubelszczyzna
Znów rośnie liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2
w sobotę, godzina 18:01 Turobin
Pijany kierowca potrącił rowerzystkę, potem próbował uciec
13 kwietnia 2021 Biłgoraj
Finał Ninja Warrior za nami. Jak poradził sobie strażak z Biłgoraja?
We wtorkowy wieczór 13 kwietnia wyemitowany został finał Ninja Warrior. W programie wystąpił strażak ochotnik z Biłgoraja Piotr Lisiczka. O tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych walczyło 24 zawodników.
8 kwietnia 2021 Biłgoraj
Miasto chce sprzedać mieszkania
w poniedziałek, godzina 10:51 Biłgoraj
125 km/h przez Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 11:01 Kraj
Maturzyści będą testowani na koronawirusa przed egzaminem?
Za dwa tygodnie powinny rozpocząć się tegoroczne matury. Czy tak się stanie? Minister edukacji Przemysław Czarnek przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie. Możliwe, że będą testy na koronawirusa i szczepienia dla zdających.
we wtorek, godzina 14:28 Dereźnia
Prawie 3 promile u kierowcy skody
w środę, godzina 08:09 Biłgoraj
Od 2021 roku obowiązują nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl