Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Zimowe utrzymanie dróg
2013.01.29 18:32 | aktualizacja: 2013.01.30 11:58

Burmistrz przeprasza za złe warunki na drogach miasta

Od przeprosin za fatalne warunki drogowe, panujące w mieście podczas opadów marznącego deszczu, rozpoczął wystąpienie podczas sesji Rady Miasta burmistrz Janusz Rosłan. - Wiem, że zimowe utrzymanie dróg pozostawiało wiele do życzenia - uznał burmistrz.
Burmistrz przeprasza za złe warunki na drogach miasta
Burmistrz przeprasza za złe warunki na drogach miasta

Od kilku tygodni warunki na drogach miasta są więcej niż złe. Zamarznięty lód i śnieg skutecznie utrudniają przejazd nawet głównymi arteriami. Jeszcze gorzej przez wiele dni było na bocznych ulicach, gdzie z powodu śliskiej nawierzchni niejednokrotnie dochodziło do kolizji aut. Odpowiedzialność za ten stan rzeczy przyjął na siebie burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

- Chcę przekazać słowa przeprosin i prosić o wyrozumiałość, gotowy jestem przyjąć każdą krytykę, gdyż sam widzę jak wygląda miasto - zaczął burmistrz Janusz Rosłan.

Za zimowe utrzymanie dróg wojewódzkich, czyli ul. Krzeszowskiej, Lubelskiej, Tarnogrodzkiej (od mostu na rzece Czarna Łada do granic miasta) odpowiada Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, odśnieżaniem chodników i zwalczaniem gołoledzi zajmuje się Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Społeczne.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Lubartów S.A. odpowiada za utrzymanie ulic będących aktualnie w przebudowie, tj. ul. Kościuszki, Zamojskiej i części Tarnogrodzkiej.

Za zimowe utrzymanie dróg powiatowych, do których należą m.in.: Al. Jana Pawła II, ul. Boh. Monte Casino, Długa, Cegielniana, Partyzantów, Włosiankarska, Zielona, Graniczna, Komorowskiego, Moniuszki, Piłsudskiego, odpowiada Zarząd Dróg Powiatowych.

Miejska Służba Drogowa w zakresie swoich zadań związanych z zimowym utrzymaniem ulic odpowiada za takie drogi jak ul. Poniatowskiego, Wiejska, Cicha, Konopnickiej, Maczka, Armii Krajowej, Sienkiewicza.

- Intensywne opady marznącego deszczu w dniu 22 stycznia, co jest zjawiskiem bardzo rzadkim w naszym regionie, zaskoczyły służby odpowiedzialne za utrzymanie dróg. Najszybciej do zwalczanie gołoledzi przystąpiła Miejska Służba Drogowa, a później Zarząd Dróg Wojewódzkich i Zarząd Dróg Powiatowych, opieszale do swoich obowiązków podeszło Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. z Lubartowa. Pracownicy Urzędu Miasta z wiceburmistrzem Michałem Decem na czele byli na bieżąco w kontakcie z zarządcami dróg, a przedsiębiorstwo z Lubartowa dwukrotnie monitowaliśmy pisemnie, nie mówiąc o licznych rozmowach telefonicznych - tłumaczył burmistrz.

Zagrożono nawet, że w przypadku niepodjęcia odpowiednich działań władze miasta będą zmuszone do wynajęcia zewnętrznej firmy, która zajmie się zimowym utrzymaniem dróg, a kosztami zostanie obciążone przedsiębiorstwo.

- Dzisiaj z perspektywy można powiedzieć, że nasze kroki zostały podjęte za późno, powinniśmy ostro zareagować na samym początku. Nie mieliśmy jednak podstaw, by nie wierzyć wykonawcy, że w ustalonym terminie nie odśnieży dróg. Błędem było też niepodjęcie działań polegającym na nieposypywaniu solą jeszcze w trakcie trwania opadów - mówił dalej Rosłan uznając, że tegoroczne doświadczenia z pewnością pozwolą uniknąć podobnych błędów w przyszłości.

red.
REKLAMA
Oceń:
6 głosów
Burmistrz przeprasza za złe warunki na drogach miasta, 4.8333 out of 5 based on 6 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 13986
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (58)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
df8-6da
~ zbulwersowana  Szkoda, że burmistrz nie dodał, że Go zima w Biłgoraju zaskoczyła...Dziwne, że jakoś inne drogi mogły być odśnieżone na czas i Zarząd Dróg się nie spóźnił...tylko oczywiście trafiło na Biłgoraj...
29 stycznia 2013
+47
-3
PL
76d-cb6
~ NIE przyjmuje  za przepraszam samochodu nie wyklepie...
29 stycznia 2013
+42
-2
PL
310-da7
~ nie  Ale kogo to obchodzi kto jest za daną ulice odpowiedzialny...;/ Ulice we wsiach lepiej wyglądają niż BIłgoraj..
29 stycznia 2013
+31
-6
Ostatnio dodane komentarze
PL
7e9-87a
~ poszkodowana   z powodu braku nadzoru mnostwo ludzi zaliczylo upadki na chodniku czy jezdni.Ja polecialam na glowe 1 lutego,w kwietniu okazalo sie ze mam krwiaka przymozgowego i potrzeba trepanacja czaszki.Mam pytanie czy stac wladze miasta i powiatu na odszkodowania za wypadki i inwalidztwo????Czy nie obawiacie sie ze te odszkodowania moga byc zasadzone z waszych kieszeni a nie urzedowo z podatnika???
20 stycznia 2014
+1
-0
PL
970-06a
~ z Bilgoraja   No może ludzie wreszcie przejrzycie na oczy i dacie już spokój Rosłanowi na następną kadencję. Już pokazał co potrafi a raczej czego nie potrafi. Choć pewnie krzywdy sobie zrobić nie da , bo już pobudował sobie "pałac kultury".
25 marca 2013
brak ocen
PL
4c2-090
~ ANONIM   Niech nie przeprasza tylko bierze się za łopate !!
2 lutego 2013
+2
-0
PL
77c-123
~ obywatel   Aż mi się żygać chce jak widzę jego morde!!! ;o
1 lutego 2013
+2
-2
PL
77c-123
~ powypadkowy   To może pAN burmistrz pokryje koszta związane z wypadkiem którego ewidentną przyczyną była oblodzona nawierzchnia??? Za jaja powinni wisieć na ratuszu, złodzieje!!!
1 lutego 2013
+1
-0
PL
611-84f
~ obserwator   Dojeżdzam do pracy w Nisku i często widzę jak rano, nieopodal kościoła w Soli stoi samochód z MSD w Biłgoraju. Czasami nawet pługo-piaskarka odśnieża plac przed kościołem, gdzie w tym samym czasie moje dziedzko brnie po kolana w śniegu do szkoły w Biłgoraju. Ciekawe kto za to płaci ?
Do Soli 3 km i powrót, gdyby 6 km ulic w Biłgoraju odśnieżone to nie musiał by Pan, Panie Burmistrzu przepraszać.
1 lutego 2013
+2
-0
PL
d3c-b8d
~ Biłgoraj będzie miał więźnia sumienia  do ~ obcy   to może weźmie się za odśnieżanie tego haniebnego przybytku kłamstw i obłudy na zlecenia i wokoło ? reklama sama się zrobi
1 lutego 2013
+0
-2
PL
d3c-b8d
~ stało się  
dobrze,że potrafi się pan Rosłan pokajać. Nic tylko wypada powiedzieć Mu przeprosiny przyjęte.Dobrze że ta jedna pani co sobie potłukła tyłeczek na nieodśnieżonym chodniku nie ponawia propozycji w kwestii całowania jej w wiadome miejsce bo w sumie to nie wiadomo czy straszyła czy proponowała. Ale polecam mu wziąć zabrać swoje 4 litery w auteczko i w celach badawczych jak spadną śniegi przejechać się kawałek na zachód Polski/ Lubelskie wypada bardzo kiepsko !!!!w kwestii ośnieżania ma się rozumieć.
Droga niezadowolona pani ile pani ma lat, bo ja bym sobie chciał uściślić czy to była groźba czy propozycja ?
1 lutego 2013
+0
-2
PL
d25-1f8
~ mieszkaniec   a konsekwencje co nikt nie odpowie za to super
1 lutego 2013
+2
-0
PL
397-d71
~ Paweł   Nie mieszkam już kilka lat w Biłgoraju ale jak wracam tam od czasu do czasu to porażka inne miasta rozwijają się, pozyskują dotacje unijne, walczą o inwestorów, wykonują remonty upiększając miasta- u nas nic się nie zmienia czas stanął w miejscu mamy same markety i centrum handlowe SDH oraz halę targową problem w tym że z czasów PRL. Już czas na zmianę władz bo obecne tylko pilnują swoich stołków. Pytanie kiedy wyborcy przejrzą na oczy.
31 stycznia 2013
+2
-0
PL
029-814
~ obcy   przechadzajac sie dzisiaj ulica zamojska widzialem tylko jedna osobe ktora odkuwala lod z chodnika.wlasnie na przeciwko aldika a reszta nowobogaccy.jakos bezrobotnych niema w bilgoraju albo wiezniow. jaki gospodasz taki wygland.
31 stycznia 2013
+3
-1
PL
9ed-72b
~ marzenka   Nie chnie przeprasza tylko coś trzeba zrobić dziury takie na ulicach , a na chodnikach ślisko można nogi połamać.
31 stycznia 2013
+3
-0
PL
240-2f8
~ Fata   Panie Burmistrzu niech Pan nie przeprasza za czyjeś blędy tylko niech Pan napisze tu na forum konkretnie kto osobiscie za nie odpowiada to my to załatwimy
31 stycznia 2013
+1
-3
PL
210-bfc
~ normalni ludziska   nie ma co przepraszać -takiej lodowicy nie widziałem jak żyję, żeby przy temperaturze -5 stopni padał deszcz, bo na żywioł nikt z nas nie jest mocny , ani służba ani dróżba , a co mają powiedzieć te miejscowości co łamało drzewa jak zapałki - parasola o takim rozmiarze nie ma
w Nowym Jorku jak taka anomalia pogodowa - to wstrzymują prace i szkołę i spokojnie opanowują temat
u nas wrzask - jeden drugiego by zjadł i samochodów jeszcze więcej na ulicy
30 stycznia 2013
+4
-6
Drakkar   IV
30 stycznia 2013
brak ocen
30 stycznia 2013
brak ocen
PL
299-067
~ jfh  do ~ Bolek   powinien jeszcze dodać : no i gitara
30 stycznia 2013
+1
-0
PL
299-067
~ sdr   dzisiaj słyszałem taką rozmowę dwóch kierowców : w Biłgoraju jeździ się jak w afryce po buszu, o co mogło chodzić?
30 stycznia 2013
+2
-0
PL
2a3-87b
~ Bolek   Ja jezdze w rozne strony Polski i ulic w takim stanie nigdzie nie widzialem. A Burmistrz, po 10 latach rzadzenia mowi, ze uczy sie na bledach, ze za rok bedzie lepiej i na pewno do takiej sytuacji nie dopusci. Fajowo...
30 stycznia 2013
+6
-0
PL
282-1e2
~ wscielkla   za to przepraszam pan burmistrz moze pocalowac mnie w d**** posiniaczona bo poslizgnelem sie na nie odsiezonaj ulicy
30 stycznia 2013
+6
-0
PL
cf4-e2e
~ Ajhja   Instytucja odpowiedzialna za ten stan rzeczy powinna poniesc konsekwencje. Dyrektor tej instytucji powinien dostac wypowiedzenie z naganą wpisana do akt. Takiej sytuacji nie bylo w zadnym miescie w okolicach Biłgoraja. A ta sytuacja nadal trwa! Pieniądze na ten cel zostały wzięte a nic sie nie robi! Skandal! Ale jak to panstwowa firma to sie nie dziwcie, ze rozejdzie sie po kosciach! Jeszcze nagrode taki dostanie na koniec roku, ze zaoszczedzil kosztem podatników pare złotych!
30 stycznia 2013
+6
-0
PL
104-b99
~ jot e   Jechałem dzisiaj rowerem ulicą Kościuszki.Ulica jak ulica - mogła być mniej zalana i lepiej odśnieżona,ale k...y posyłałem do tych "królów szos",którzy za nic mieli takiego użytkownika drogi jak ja i dziewięciu na dziesięciu nie zwalniało przy wyprzedzaniu widząc,że fontanny wody oblewają mnie od góry do dołu,a rzadko który jechał z przepisową szybkością,a nawet przyśpieszali bo przecież to radocha jak się widzi taką pooblewaną sierotę..Tak więc wg bibilijnej zasady ząb za ząb,życzę Wam "buraki" w swych poniemieckich czy też pobelgijskich złomach byście pourywali wszyscy zawieszenia.
30 stycznia 2013
+4
-6
PL
5fa-ae6
~ meg   Łazarz się publicznie kaja,trochę za puźno a. Biłgoraj dziś jak długi i szeroki płynie! Ciekawe czy pan burmistrz w gómowcach szedł do pracy tak jak ja,czy w orginalych trzewikach za tysiąc złotych
30 stycznia 2013
+1
-0
PL
a26-ac1
~ hihi   A ja też będę przepraszał wszystkich rządzących tylko że przy wyborach.
30 stycznia 2013
+2
-0
PL
225-a55
~ mika   Zapraszam bardzo dziś urząd miasta na spacer ul.zamojską szczególnie polecam okolice Aldika i miejscówe straży miejskiej polecane są gumowce i łopaty....czekamy!!!!
30 stycznia 2013
+8
-0
PL
b27-931
~ pol   zawsze mógł powiedzieć ,że ma wyborców w du. 9.pie i co mu zrobicie?
30 stycznia 2013
brak ocen
PL
792-8ca
~ ja   ja proponuję aby kazdy z forum który cos sie wypowiada wszedł na strone np. CBŚ i napisał do nich co sie dzieje niech sprawdza kazda inwestycje kazdy watek bo to juz jest przesada co sie dzieje w Biłgoraju. Chore jest to czemu np. kino dostaje dofinansowanie z UM w kwocie 2.300 tys. a nie ma pieniedzy na szkoly na sport czy na cos innego. Najlepiej niech wybieraja do budowy dróg kin czy cos innego gdzie idzie gruba kasa jest po terminie a tu zadnej kary czy cos dla tych firm budujacych to sa instytucje do tego wystarczy wysłac pare faktów do paru instytucji czy do telewizji i sie moze to wyjasni. Chciałem raz poswiecic jedna noc z kamera i ludzmi przykładowo i pojezdzic po dzielnicach miasta wieczorem i zobaczyc gdzie gasza swiatła a gdzie sie palą na jakich osiedlach mieszkają nasi ***** urzedasy
30 stycznia 2013
+10
-1
PL
84d-986
~ Pytanie   Ciekawe kiedy zacznie przepraszać za swoje inne pomyłki? Tylko że problemu przedszkoli czy szkół wiosenne słoneczko nie załatwi.
30 stycznia 2013
+0
-2
PL
4a5-8ed
~ OLO   Tym razem P.Rosłan znowu nic Pan niezrobil niezareagowal tak jak trzeba a teraz chcac wyjsc z twarza stara sie Pan przeprosic tylko kogo?mieszkancow ktorzy lamia nogi ktorzy niemoga dojechac do pracy bo wszedzie lodowisko?czy rade miasta aby nadal popierala Pana wizje ktore niemaja przyszlosci?prosze sie zastanowic a co do Sluzby Miejskiej i Zarzadu Dróg to zostawia wiele do zyczenia jak i firma z lubartowa a BPS malo sie niezabije jak codziennie rano przeciera parking i schody przed UM a chodniki w miescie zalegaja przejscia w sniegu pokolana sciezki rowerowe nieodsniezone dlamnie jest to rownoznaczne z bezradnoscia Pana Rosłana
30 stycznia 2013
+3
-1
PL
5a8-5a4
~ Nygusy i lesery !!!   Tak się składa, że miałem odniesienie do innego regionu w Polsce w tym czasie.Wstyd !!!! wygląda,że ktoś odpowiedzialny za realizowanie odśnieżania za darmo bierze kasę ,nadzór nad odśnieżaniem albo pracownicy pługów sobie olewają obowiązki. W całym województwie tragicznie wypada odśnieżanie.
Panowie Prezesi,Prezydenci i inna ,,..." mają bryki niech wezmą kiedy tyłki w swoje bryki i niech się przejadą w inne województwa w celu złapania odczuć z obserwacji . Ja osobiście uważam, że nie dbają służby odśnieżające jak należy o wypełnianie swoich obowiązków!!!!
Jeżdżę lata ,potrafię wjechać i wyjechać w taki śnieg, że drzwi kłopot otworzyć.To niech mi ktoś nie zarzuca,że nie potrafię jeździć albo roję sobie.
Odpowiedzialne służby same powinny przeanalizować swojej działania .Bo wtedy gdy ktoś nadrzędny nadepnie im na działalność będą w statystykach Nam wykazywać jacy to są dobrzy.Nie jest dobrze !!!! a i dobra statystyką nie można się podetrzeć bo są komputery a drogi jak nieodśnieżone tak nieodśnieżone. Nic tylko odwilż trochę pomoże.
Odśnieżanie właścicieli wokół posesji toteż jeden wielki wstyd !!!
Wygląda to tak jak by ludzie nie chcieli nikogo w swoim domu ani listonosza,ani gości,ani kogoś z wizytą,nie wspominając o innych służbach typu pogotowie ratunkowe.Sprawia to wrażenie antygościnności regionalnej./ja gościa to choćby herbatą a poczęstuje ,kulasów sobie nie złamie podchodząc do mnie do domu /
Przyobserwujcie ludzie sami jak wypadamy w odniesieniu do innych regionów Polski i komentujcie.
30 stycznia 2013
+3
-0
PL
310-da7
~ kj   to co? mieli ten lód z kolejin drapac pazurami z ulicy,cale miasto na raz?
30 stycznia 2013
+2
-8
PL
4b6-588
~ yeyeyeye   Niestety sytuacja była taka że po mieście można było jeździć tylko samochodem z wysokim zawieszeniem bo każdy inny osobowy był narażony na dewastację i to bez względu na kategorię drogi po której się poruszał.Skręt w lewo z Kościuszki w Sikorskiego był typowym dowodem na zupełny brak zainteresowania służbami cos się dzieje na drogach.Nawet jeśli jakiś pług przejechał to zasypał wyjazd z drogi wychodzącej na "odśnieżaną" przez niego.
30 stycznia 2013
+1
-0
PL
235-2bc
~ supermen   Szukanie winnych w innych nie w sobie! Jako gospodarz jest najgorszym burmistrzem w historii Bilgoraja! Bilgoraj jest zaniedbany inwestycje robione sa tylko pod siebie. Wstyd i hanba!!!!!!!!!!!!!!
30 stycznia 2013
+12
-4
PL
709-43b
~ dziadek maroz z ruskich   Odezwał się "Burmistrz"!To jest SKANDAL i WSTYD dla nas mieszkańców! Goście przyjeżdżający do Nas widząc te ulice śmieją się Nam w oczy!!Pytając kto tu rządzi!! A,ja taki głupek drę podwoziem samochodu po tym lodzie na głównej ulicy bo strach wyjść na chodnik bo lód!Od tej zimy już wiem gdzie mieszkam!!
30 stycznia 2013
+11
-1
PL
310-da7
~ d   szacun dla burmistrza ze to przyja na klate
30 stycznia 2013
+3
-17
PL
6c2-e8a
~ misiek   A może by pan burmistrz ukarał odpowiedzialnych zaniedbania nieodśnieżenia dróg w naszym mieście, kwotą adekwatną do rozmiaru zaniedbań. Bo mieszkańców którzy nie uprzątną chodników wzdłuż swoich posesji potrafił postraszyć karami, ale jak poradzili sobie ze śniegiem to nie podziękował im za to, natomiast firmę która ,,dała ciała,, broni i przeprasza za nią. Nie mogę pojąć tego.
30 stycznia 2013
+22
-0
PL
6d7-c5f
~ brdy   Gdybym w niedzielę na ul Motorowej założył łyżwy to na Brodziaki zajechałbym szybciej niż samochodem, ale... jest zima to musi być zimno.
30 stycznia 2013
+4
-1
PL
775-3cf
~ 785   Jedzcie z tymi gratami pod UM i dajcie burmistrzowi młotek i niech klepie
29 stycznia 2013
+7
-2
PL
32b-e7c
~ edek płóg   TAK bez watpienia wszystkie te wypowiedzi sa prawdziwe ale coz z tego ze sobie popiszemy jak i tak nic nie bedzie zrobione kto to widzial zeby w srodku miasta byly takie koleiny to jakies jaja ktos dobrze napisal ze jestesmy wiska na maxa ale jak tu nie byc skoro w promieniu 300 km ludzie 300 km w zadnym miescie nie bylo kolein obczajacie a w bilgo-wiosce tragedia i co przepraszam tylko po co przepraszac trzeba dzialac a nie czekac i myslec a i tak bedzie odwilz PANIE BURMISTRZU A CO MAJA ZNACZYC PLOGO JEZDZACE PO MIESCIE WLASNIE Z PODNIESIONYMI PLOGAMI A MOZE BY TAK RAZ DRUGI UKARAC I BY POMOGLO JAK MA JEZDZIC Z PLOGIEM W GORZE TO NIE KUMAM PO CO WYJEZDZA ALE COZ OCZEKIWAC PO WIOSCE SMIEM TWIERDZIC ZE BALAGAN W URZEDZIE MACIE TAKI SAM JAK I NA DROGACH I MAM NADZIEJE ZE CZYTA PAN TA WYPOWIEDZ
29 stycznia 2013
+8
-1
PL
447-846
~ xx   To jeszcze niech ktoś z urzędasów pokryje szkody wszystkich stłuczek i przeprosiny może przyjmiemy..
29 stycznia 2013
+13
-1
PL
980-720
~ Michał   HEHE... Zima i w Tarnogrodzie była i jest ale u nas Władze nie maja problemow z tym aby nasze chodniki i ulice były nie przejezdne albo do takiego stopnia sliskie jak np. główna ulica Biłgoraj ( Kosciuszki )ze mozna było z Puszczy przejechac az do zamojskiej na łyzwach... Gdzie sa władze Miasta Powiatowego?
29 stycznia 2013
+7
-1
PL
58e-bb2
~ Przemysław   Przepraszam tu teraz nie wystarczy! Ciekawe kto bedzie odpowiadał za zawieszenia w autach sam już zniszczyłem a niedawno całe wymieniałem i nastepny koszt!!!
29 stycznia 2013
+8
-1
PL
f3c-62c
~ Aga   Tylko w tym roku za Biłgoraj Tomaszów nie odpowiada!!!:D
29 stycznia 2013
+0
-1
PL
98e-bdd
~ Magda   Chciałabym wiedzieć kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie drogi Biłgoraj- Smólsko przez ulicę Motorową. Stan drogi fatalny. Mamy czekać do maja?
29 stycznia 2013
+7
-1
PL
b82-5f2
~ Tymoteusz   Kto mi zaplaci za zniszczone zawieszenie w moim wartburgu ,no kto pytam kto ???,,
29 stycznia 2013
+5
-1
PL
281-d01
~ QWE   Czy ja dobrze rozumiem, że macie pretensje do Rosłana, że jest burmistrzem ?! To kto na niego głosował, sam się nie wybrał...
29 stycznia 2013
+5
-4
PL
3f5-fe3
~ Olga   Naprawdę Rosłan powinien dać sobie siana i nigdy już nie być burmistrzem.
29 stycznia 2013
+11
-1
PL
299-067
~ ddd   chyba się dopiero wybudzili ze snu zimowego , wnioskuje po gadce
29 stycznia 2013
+8
-1
PL
438-b2f
~ meg   a podwyżkę to mu dali,to teraz za drogi przeprasza,a przetarg podpisał z tomaszowem,a tomaszów ma gdzies zacofany bilgoraj,
29 stycznia 2013
+1
-1
PL
655-0fe
~ salabim   ...takie kołomyje ze juz nie wiem kto odpowiada za jakie drogi...a przecietnego mieszkanca to nie powinno obchodzic lecz powinny drogi byc optymalnie utrzymane w stanie do jazdy a nie w takim jak byly i jest.Zapraszam na Nadstawna...za skansenem...czy do jasnej cholery w tym miescie moze byc cos zrobione na jakims poziomie? W nowym BCK-u nie mozna zrobic rezerwacji przez neta,z garazy ledwo co mozna bylo wyjechac pod gorke od strony laki bo przeciez spoldzielnia nawet nie kwappila sie by odsniezyc podjazd az tu ktoregos razu sie wziela i odsniezyla pod garazami i owa gorke. To jakas masakra a placi sie za wszystko wlacznie z garazem swoim . Roslana przeprosiny sa jak slowa mojego pijanego ojca...nic nie warte.
29 stycznia 2013
+8
-1
PL
a9a-b48
~ mak   Przy Tesco człowiek z łopatą odśnieżył cały parking, zero lodu czego nie można powiedzieć o ulicach
29 stycznia 2013
+6
-1
PL
77c-123
~ poszkodowany   Nareszcie ktoś poruszył temat fatalnego stanu dróg naszego powiatu. Może ktoś się orientuje jak zabrać się za zadośćuczynienie poniesionego wypadku którego ewidentną przyczyną były fatalne warunki panujące na drodze. Sumienie nie pozwala mi zostawić tego tak, nie muszę wygrać lecz będę miał świadomość że może ktoś w przyszłości uniknie podobnych nieprzyjemności. Dziękuję
29 stycznia 2013
+12
-1
PL
66b-3c7
~ ciolo   Wczoraj wracałem z Krakowa, po przejechaniu 250 km urwałem osłonę pod silnikiem w Biłgoraju na głównej ulicy. Koleiny sięgające kilkunastu cm to nie wstyd, to wiocha...
29 stycznia 2013
+16
-1
PL
da4-505
~ gość   powinien sam za lopate złapać i odśniezyć ale po co do podwyżki wyplaty to pierwszy ale do roboty to ostatni
29 stycznia 2013
+13
-2
PL
310-da7
~ nie   Ale kogo to obchodzi kto jest za daną ulice odpowiedzialny...;/ Ulice we wsiach lepiej wyglądają niż BIłgoraj..
29 stycznia 2013
+31
-6
PL
76d-cb6
~ NIE przyjmuje   za przepraszam samochodu nie wyklepie...
29 stycznia 2013
+42
-2
PL
df8-6da
~ zbulwersowana   Szkoda, że burmistrz nie dodał, że Go zima w Biłgoraju zaskoczyła...Dziwne, że jakoś inne drogi mogły być odśnieżone na czas i Zarząd Dróg się nie spóźnił...tylko oczywiście trafiło na Biłgoraj...
29 stycznia 2013
+47
-3
PL
556-94a
~ Taktak   Powinniśmy wcześniej zareagować ale nie zareagowali ..
29 stycznia 2013
+10
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA
w piątek, godzina 09:18 Biłgoraj
Po kontroli w szpitalu. NFZ wydał opinię o prawidłowości przeprowadzania szczepień
Znane są już wyniki kontroli przeprowadzonej w biłgorajskim szpitalu. Protokół pokontrolny trafił do dyrekcji we wtorek, 2 marca. Kontrola została wszczęta w związku ze skargą starosty biłgorajskiego.
dzisiaj, 08:05 Lubelszczyzna
Akcja drogówki z wykorzystaniem drona
w czwartek, godzina 09:52 Biłgoraj
Zmarł Tadeusz Tujaka
we wtorek, godzina 08:53 Powiat
Strażacy monitorują poziom wody w rzekach
W związku z ociepleniem i związanym z nim roztopami w poniedziałek, 1 marca strażacy z KP PSP w Biłgoraju wraz z przedstawicielem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Biłgoraju przeprowadzili kontrolę poziomu wody w największych rzekach powiatu biłgorajskiego.
dzisiaj, 11:15 Lubelszczyzna
Ponad 13 tys. nowych przypadków
dzisiaj, 10:12 Powiat
Będzie nowy sprzęt dla jednostek OSP
21 lutego 2021 Żurawnica
Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci Kosego
Mieszkańcowi powiatu biłgorajskiego podejrzanemu o zastrzelenie pozostającego pod ochroną gatunkową wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego grozi 5 lat więzienia. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do Sądu Rejonowego w Zamościu.
we wtorek, godzina 10:48 Biłgoraj
Ostrzeżenie hydrologiczne dla Biłgoraja i południowej części powiatu
w czwartek, godzina 09:31 Tarnawa Mała
Sarna wpadła do auta przez przednią szybę. 42-latek trafił do szpitala
25 lutego 2021 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany w Lublinie. Usłyszał zarzuty dotyczące pedofilii
W poniedziałek, 22 lutego, doszło do zatrzymania mieszkańca powiatu biłgorajskiego, który jest podejrzewany o czyny pedofilskie. We wtorek został doprowadzony do prokuratury. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Już usłyszał dwa zarzuty.
dzisiaj, 08:17 Biłgoraj
Piotrek z I LO im. ONZ zwycięzcą etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej
w sobotę, godzina 11:15 Lubelszczyzna
Wzrasta liczba nowych przypadków zakażenia koronawirusem
w sobotę, godzina 09:28 Biłgoraj
Cztery wahadła na przebudowywanej trasie 835
Na tę inwestycję mieszkańcy regionu czekają z niecierpliwością. Jednak najpierw trzeba się liczyć ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Już trwają prace przy przebudowie 25-km odcinka trasy 835, od Biłgoraja do granicy województwa lubelskiego w kierunku południowym. Obecnie są 4 wahadła.
24 lutego 2021 Biłgoraj
Spokojnie, to tylko... inscenizacja
w czwartek, godzina 10:30 Biłgoraj
Narkotyki zawinięte w maseczkę
w środę, godzina 09:14 Biłgoraj
Do niedzieli trwają szczepienia nauczycieli
Jeszcze do 7 marca, w biłgorajskim szpitalu będą trwały szczepienia wśród nauczycieli, którzy głosili chęć przyjęcia preparatu. Na liście jest 1030 osób.
w piątek, godzina 10:43 Lubelszczyzna
450 zakażeń, 16 przypadków śmiertelnych w województwie
w sobotę, godzina 09:07 Biłgoraj
Sprzątaj po psie
dzisiaj, 09:05 Biłgoraj
Ekstremalna Droga Krzyżowa
Rozpoczął się Wielki Post, a w związku z tym ruszyła kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. W tym roku Biłgoraj też podejmie wyzwanie!
w sobotę, godzina 10:03 Biłgoraj
Ogólnopolski sukces wychowanków MDK
25 lutego 2021 Józefów
23-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl