Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Interpelacja radnego Tomasza Książka
2012.12.30 13:18 | aktualizacja: 2012.12.30 15:51

Sylwester kosztem BCK-u?

Nasza informacja o nieorganizowaniu wspólnej zabawy sylwestrowej przed Urzędem Miasta oburzyła nie tylko internautów. Sprawą, podczas ostatniej sesji Rady Miasta, zajął się jeden z radnych. Tomasz Książek pytał czy to prawda? Zaproponował również przesunięcie środków potrzebnych na organizację imprezy z budżetu Biłgorajskiego Centru Kultury.
Sylwester kosztem BCK-u?
Sylwester kosztem BCK-u?

O tym, że władze miasta po raz kolejny nie planują zorganizowania Sylwestra na Placu Wolności bilgorajska.pl informowała pod koniec listopada, w artykule pt. Sylwestra nie będzie.

Wówczas, w rozmowie z nami, burmistrz Janusz Rosłan podał powody podjęcia takiej decyzji.

Jednak radny Tomasz Książek postanowił zapytać, czy informacje są prawdziwe.

- Czy jest prawdą to co napisano w mediach elektronicznych, a mianowicie, że nie będzie organizowany Sylwester przed Urzędem Miasta? Jeśli tak to proszę powiedzieć dlaczego - interpelował podczas ostatniej sesji Rady Miasta radny.

- Tak, to prawda. Nie planujemy organizacji spotkania przed Ratuszem, ze względu na konieczność poniesienia wysokich kosztów zorganizowania takiej imprezy. Musielibyśmy spełnić wszystkie warunki zawarte w ustawie o imprezach masowych, a także zabezpieczyć ochronę - tłumaczył burmistrz Janusz Rosłan.

Wyjaśnił również, że jeśli sytuacja finansowa miasta będzie lepsza, to władze powrócą do pomysłu organizacji Sylwestra dla mieszkańców. Jednak z całą pewnością impreza nie będzie odbywała się na Placu Wolności. Nie ma bowiem zgody powiatowej policji na organizację zabawy sylwestrowej w dotychczasowym kształcie, ze względu na niespełnianie warunków dotyczących bezpieczeństwa. Impreza zostanie przeniesiona na teren Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie głośna zabawa i wybuchy fajerwerków nie będą przeszkadzały mieszkańcom okolicznych budynków.

Radny jednak nie odpuszczał i uznając argument o wysokich kosztach organizacji wydarzenia podał źródło, z którego mogłyby pochodzić pieniądze.

- Dyrektor Biłgorajskiego Centrum Kultury w swoim przyszłorocznym budżecie zaplanował na opłaty za koncerty 77 tys. zł, za komisje konkursowe 48 tys. zł, czyli razem 125 tys. zł. Na noclegi i wyżywienie przeznaczone jest 75 tys. zł. W sumie to kwota 200 tys. zł. Czy za taką sumę nie można zorganizować Sylwestra - pytał radny Książek i zaznaczył, że w całym powiecie jedynie Goraj organizuje zabawę sylwestrową dla mieszkańców.

- Pan odniósł się do planu, a myślę, że zasadne byłoby odniesienie się do wykonania budżetu za rok 2012. Te kwoty na pewno ulegną zmianie. Poza tym myślę, że jest pan ostatnim z radnych, który chciałby ograniczenie działalności BCK-u, wiem, że pan zawsze był orędownikiem kultury w mieście - odpowiadał burmistrz.

- Gdyby w budżecie były jakieś oszczędności, to proszę mi wierzyć, że wolałbym te pieniądze zagospodarować w inny sposób, chociażby zwiększając dotację dla klubów sportowych - dodał.

Inicjatywę radnego Książka poparł także radny Krzysztof Iwaniec. Mówił, że bez względu na fakt organizacji przez miasto imprezy, młodzież, podobnie jak w ubiegłym roku, i tak przyjdzie pod Ratusz, gdzie wspólnie powita Nowy Rok. - My nic im w zamian nie dajemy, a to jest zwyczaj naszych mieszkańców - stwierdził.

Burmistrz nie komentując wystąpienia radnego zakończył dyskusję. Nie zgłoszono także poprawki do budżetu zakładającej organizację tego typu wydarzenia.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Sylwester kosztem BCK-u?, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 11200
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (31)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
a02-6d4
~ biłgorajanka  Rzeczywiście, lepiej jak młodzież pójdzie sama i będzie jak w tamtym roku, że małolaci rzucali petardami praktycznie innym pod nogi, niż postawić ochronę i zrobić sylwestra jak kiedyś. Gdzieś czytałam, że do tej pory z UM na fajerwerki szło kilka tysięcy złotych. To ciekawe, bo gdyby nie inicjatywa ludzi to tych fajerwerków byłoby co kto napłakał. Festynów majowych nie ma, dni Biłgoraja to już tylko dzień Biłgoraja, nic się w mieście nie dzieje, więc ciekawe w co idzie budżet na opłaty za imprezy masowe
30 grudnia 2012
+37
-4
PL
162-eb6
~ Tach  W miesiąc było 8,5 tys widzów w kinie . Zarobili ok.100 tys pln . Na serwer żeby zamówić bilety online potrzebne było 5 tys pln . Miasto mówi że ich nie ma , czyli wciąż wspiera BCK . Czy pobiera pieniądze za użytkowanie budynków BCK jak od klubów sportowych za halę , stadion itp ??? Na co idą pieniądze z biletów ??? A tak w ogóle projektor 3D jest kosztem tego że nie ma sceny letniej , którą trzeba będzie wynajmować nie za darmo . Dziękuję .
30 grudnia 2012
+18
-0
Ostatnio dodane komentarze
PL
573-5c3
~ Trzynasty   Co to za pieniadze dla "komisji konkursowych" - chałurka dla wybranych pracowników BCK - dowidzcie sie drodzy redaktorzy i poinformujcie nas!
2 stycznia 2013
brak ocen
GB
d86-0ab
~ gosc   moze moherkom za duzo doklada?/
2 stycznia 2013
brak ocen
PL
52f-a32
~ ~   Nie trudno nie dostrzec, że monopol na szeroko rozumianą kulturę w Biłgoraju ma tylko i wyłącznie BCK. Nikt, i nic więcej się nie liczy! Rozumiem nawet to, że głównym orędownikiem tej tezy jest.... . Nie rozumiem tylko tego, że pozwalamy na taką dominację jedno człowieka...
1 stycznia 2013
+9
-0
PL
378-503
~ ;/;/;/;/   ten cały burmistrz mam nei tak w głowie nie mysli nawet o tym jak mozna spedzic sylwestera tylko kase do kieszenie wez ogarnij sie ;/
31 grudnia 2012
+1
-1
PL
01e-d79
~ obserwator   fajerwerki sylwester zabawa tego burmistrz nie zapewnia ale w 2013 będzie lepsza zabawa mam przed sobą fakturę vat za wywóz śmieci za ostatni kwartał 39,14 a w przyszłym roku będę bulił około 40 zyli co miesiąc nad tym podeliberujcie wesołego i szczęśliwego nowego roku i szampańskiej zabawy
31 grudnia 2012
brak ocen
PL
523-805
~ O   Pogratulować miastu zarówno burmistrza jaki całej tej hałastry zwanej Radą Miasta. Radni z mediów dowiadują się jakie pieniądze są przeznaczane (raczej nie są przeznaczane) na imprezy.
31 grudnia 2012
+11
-0
GB
305-26e
~ smutno   się robi gdy rezygnuje się z każdej tradycji tego miasta
jestem kilkanaście już miesięcy za granicą i nie widzę najmniejszego powodu by wracać do Biłgoraja
taka piękna okolica a nie robi się nic by to wykorzystać
piękne tradycje (Sylwester na rynku) a porzuca się je bo nie ma kasy? Ludzie! To przechodzi wszelkie pojęcie. Zastanawiam się ile jeszcze ten jaśnie wielmożny Pan w okularach będzie kombinował by sobie na przyszłość ciepły q*widołek zapewnić ;/
szkoda, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak odpowiedzialność urzędnicza i rozliczenie z działań podczas kadencji
i że jeszcze jest czelność i honor chodzić po ulicach z podniesioną głową, tak nie zachowuje się facet
31 grudnia 2012
+12
-3
PL
18c-3cc
~ qwerty   ale 260 tys na umorzenie dla powiatu się znalazło.... to może starostwo dorzuci na sylwestra?
31 grudnia 2012
+5
-0
PL
d2f-cc6
~ nano  do ~ biłgorajanka   niech dyrektor kultury w miescie połaczy Załosne Radosne Dni Biłgoraja Sylwestra W jedna wielką impreze ijeszcze bardziej bedzie sie opier...lał w robocie ale zato ogłosi wielki sukces jak zwylke.A obecny burmistrz to nie zadziera z aktorem Szmidtem bo na4 kadencje nikt go nie wybierze to pewnie bezpieczna posadka w BCK
31 grudnia 2012
+1
-0
PL
4cf-7af
~ ~   W Biłgoraju liczy się tylko BCK i basta !!! A wy podatnicy w prezencie na 2013 rok macie podwyżkę podatków !!!
31 grudnia 2012
+7
-0
PL
252-5c9
~ xyz   do mama MDK jest jednostką podległą Starostwa Powiatowego więc z zażaleniem do Starosty!A to co wyrabia Pan Burmistrz to jest poprostu żałosne!NIe dość że w ostatniej chwili zostały wywieszone ozdoby świąteczne na ulice to jeszcze po raz kolejny Sylwestra nie będzie?Panie Burmistrzu niszczysz Pan TRADYCJE tego Miasta!!!
31 grudnia 2012
+3
-2
PL
a3b-12f
~ boss   wstyd ludzie wstyd a przecież płacimy podatki w/g burmistrza i rady miasta mieszkancy nie zasługują na nawet na sylwestra proste
31 grudnia 2012
+7
-1
PL
d14-84d
~ mac   z BCK nie można zabrać, przecież BTK musi informować o kolejnych "sukcesach" burmistrza. Mamy ich bardzo dużo: brak nowych inwestorów- bo zatrudniliby ludzi za małe pieniadze (sic!!), że podatki rosną, że bezrobocie rośnie, że burmitrz zatrudnia po kluczu partyjnym i znajomościach i co najważniejsze mniejszy budżet BCk to widmo jakiś zwolnień. A kogo zwpolnić jak tam rodzina, znajomy inncyh parti a jak go zwolnie to oni zwolnią moich znajomych z inncyh instytucji.
Sami wybraliście Rosłana na 3 kadencja, nie dość że miasto zdziadziało to nie wiem czy nawet najlepszy kandydat wyciągnie ja z dna na jakim sie znalazł
31 grudnia 2012
+4
-0
PL
4b6-588
~ dad   I bardzo dobrze ! Tłuszcza siedzieć w domach i swoje mieszkania obrzygiwać a nie miejskie ulice !
31 grudnia 2012
+4
-5
PL
947-5ef
~ ateista   Radosne,Żałosne,koniki,baciki,bębenki.Gdzie się może wykazać aktor Szmidt i inni jak nie na takich imprezach?Zdanie ogółu się nie liczy.
31 grudnia 2012
+4
-0
PL
63a-4eb
~ ziomal   Od dawna wiadomo dlaczego burmistrz tak inwestuje w BCK, nie tylko dlatego, ze tam pracuje zona. Pomyslcie gdzie bedzie pracowal jak przestanie byc Panem na Ratuszu??????jak nic dyrektor albo v-ce dyrektor BCK.
30 grudnia 2012
+11
-1
PL
022-d3d
~ Mama   Zeby nawet 10 000 zł nie znalezc dla mdk na wsparcie to wstyd przy tak dużym budżecie bck. I burmistrz mówi o wspieraniu kultury? Widzę ze dla naszych dzieci nic w tym mieście sie nie robi. Liczy sie tylko żona i jej kulturalne pomysły.
30 grudnia 2012
+11
-2
NL
920-3c0
~ FAKT   Meg masz racje, nie każdy może sobie na to pozwolić, my postawiliśmy wszystko na jedną karte i wygraliśmy ale to ryzyko 50/50. Zostaje jedno rozwiązanie młodzieży w Biłgoraju jest dużo i to nieprawda że niemamy nic do powiedzenia trzeba tylko wyjść na ulice zebrać sie w wielką grupę i zacząć protestować bo innego ratunku nie widzę i tu nie chodzi tylko o Biłgo. Z rządem w calej polsce trzeba by bylo zrobić porządek bo to jeden wielki pasożyt naszego narodu. grecy wyszli na ulice pomimo tego że kryzys który ich dopadl niebył porównywalny z sytuacją którą my mamy w Polsce na codzień, ale to nie ten temat delikatnie dobieglem. Poprostu trzeba zacząć działać a jedynie w nas młodych jakaś nadzieja bo starsze pokolenia by tylko partiami się licytowały. zróbmy jakąś konkretną wielotyśięczną manife!!!!!
30 grudnia 2012
+3
-1
PL
1e8-108
~ vyg   Akurat ten radny niech raczej złoży mandat bo to wstyd dla PISU nigdy na pis nie zagłosuje jeżeli dalej tam będzie siedział płytkarz,niech się nie podlizuje jak to on z narodem ,niech się skupi na 7 mym przykazaniu. A co do sylfka i tak tam wszyscy przyjdą bez łaski
30 grudnia 2012
+5
-0
PL
162-eb6
~ Tach   Sylwestra nie bedzie bo sie psy i koty burmistzowe bojo !!!
30 grudnia 2012
+7
-1
PL
162-eb6
~ Tach   W miesiąc było 8,5 tys widzów w kinie . Zarobili ok.100 tys pln . Na serwer żeby zamówić bilety online potrzebne było 5 tys pln . Miasto mówi że ich nie ma , czyli wciąż wspiera BCK . Czy pobiera pieniądze za użytkowanie budynków BCK jak od klubów sportowych za halę , stadion itp ??? Na co idą pieniądze z biletów ??? A tak w ogóle projektor 3D jest kosztem tego że nie ma sceny letniej , którą trzeba będzie wynajmować nie za darmo . Dziękuję .
30 grudnia 2012
+18
-0
PL
339-e1c
~ meg   ludzie do ***** żądy polikota ,rosłana czy szmita w biłgoraju,apeluję zbierzmy się wszyscy w ten dzień sylwestrowy na placu wolności i wypijmy symboliczną lampkę szampana za lepsze rządy w nowym roku ,przeciesz my szarzy obywatele mamy guzik do powiedzenia,to choć tyle.i jeszcze jedno, niewszyscy mogą zmiatać z biłgoraja,przez rużne sytuacje życiowe zmuszeni są zostać i wegetować.do siego roku!!!
30 grudnia 2012
+5
-2
PL
3f5-fe3
~ Marian   Nigdy już nie zagłosuje na Rosłana. Wioche robi z miasta i wszystko tylko dla BCK?
30 grudnia 2012
+8
-2
NL
920-3c0
~ FAKT   Ach ten cudowny Biłgoraj. Apel do młodzieży, jeśli możecie wyjeżdżajcie z tej wioski jak najszybciej!!! zapewniam was że to dziura jak mało która, dopiero po wyjezdzie zaczeliśmy normalnie żyć. kończcie szkoły i wyjeżdżajcie na zachód Polski. Biłgoraj nic nie oferuje młodzieży. A sylwek to tylko czubek góry lodowej;/
30 grudnia 2012
+9
-0
PL
6da-6c7
~ Zyczę   Dokąd będzie decydował Szmit o kulturze w Biłgoraju to nic się nie zmieni na lepsze. Dla niego tylko teatr, kino i prywatne Nadrzecze za ciężkie pieniądze miasta.Może w Nowym Roku...czego życzę
30 grudnia 2012
+4
-1
PL
2a3-87b
~ Adam   Ale fajnie: Sylwestra nie ma, Dnia Sportowca nie ma, swiatla w nocy nie swieca, ani jednej dzialajacej fontanny etc, ech..
30 grudnia 2012
+9
-0
PL
1b7-d5b
~ tomash   ja je*ie!!!! qrwa co za tłuki w każdym mieście polski jest organizowany sylwester w centrum miasta czy pod urzędem miasta(jeśli taki istnieje) i jakiś nikt nie mówi ze głośno i fajerwerki!!! dotychczas nikomu nie przeszkadzał huk fajerwerków!!! tak to jest jak w głowie trociny są !!! MOHER JE*ANY!!!!
30 grudnia 2012
+4
-2
PL
3f0-c54
~ xien   "Głupi mieszkańcy biłgoraja" nadal będą głosować na Pana Rosłana;] nie zejdzie on tak szybko ze stołeczka:P:P a budżet na imprezy masowe idzie w kieszeń wiadomo czyją xD Jaki burmistrz taka organizacja imprez:P Nie ma co psioczyć tylko czekać na lepsze czasy i lepszego burmistrza.
30 grudnia 2012
+5
-1
PL
a3e-bb1
~ ktos taki   Biłgoraj owszem,wzial sie troszke za miasto i nie wiem czy to z budzetu miasta czy wojewodztwa sa finansowane naprawy nawierzchni szczegolnie ulicy Zamojskiej i budowa ronda jednego czy drugiego ale tak ogolnie to tu tylko sie patrzy z kogo by tu zedrzec kase nie dajac nic w zamian. Ogolny balagan spoleczny,porozbijane butelki na chodniku...,tak...koszty koszty i koszty.tyle ze koszty to ma kazdy a miasto i cala ta opieka nie daja nic.Najlepiej to spier...ac stad bo niedlugo to Bilgoraj do ktorego kiedys chcialo sie wracac i jechac zostanie juz calkiem z tylu za takimi wiochami jak Goraj czy Frampol mimo ze to wieeeelkie miasta buhahaha...najlepiej to go zaorac !
30 grudnia 2012
+7
-0
PL
783-a31
~ Mieszkaniec   Biłgoraj już tego burmistrza nie wybierze więcej po tym jakie cyrki odpie***** w mieście, głupi Ci co na niego głosowali.
30 grudnia 2012
+10
-2
PL
a02-6d4
~ biłgorajanka   Rzeczywiście, lepiej jak młodzież pójdzie sama i będzie jak w tamtym roku, że małolaci rzucali petardami praktycznie innym pod nogi, niż postawić ochronę i zrobić sylwestra jak kiedyś. Gdzieś czytałam, że do tej pory z UM na fajerwerki szło kilka tysięcy złotych. To ciekawe, bo gdyby nie inicjatywa ludzi to tych fajerwerków byłoby co kto napłakał. Festynów majowych nie ma, dni Biłgoraja to już tylko dzień Biłgoraja, nic się w mieście nie dzieje, więc ciekawe w co idzie budżet na opłaty za imprezy masowe
30 grudnia 2012
+37
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 09:09 Biłgoraj
Gra terenowa w biłgorajskich lasach
Dzięki współpracy Nadleśnictwa Biłgoraj z pasjonatem regionu i organizatorem geocachingu w lasach Jakubem Piechotą wszyscy chętni odwiedzający biłgorajskie lasy mogą wziąć udział w grze terenowej. Do zabawy potrzebny jest jedynie odbiornik GPS lub telefon z taką funkcją.
dzisiaj, 14:38 Gromada
Zderzenie pojazdów na trasie nr 835
dzisiaj, 18:15 Lubelszczyzna
14 osób hospitalizowanych w ciągu ostatniej doby
w czwartek, godzina 11:19 Biłgoraj
Jest nowa dyrektor DPS dla Kombatantów w Biłgoraju
W biłgorajskim Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora placówki. Dotychczasowa dyrektor Maria Piętak przeszła na emeryturę. Kto ją zastąpi?
12 maja 2020 Powiat
Ostrzeżenie IMGW dla powiatu
dzisiaj, 10:58 Obsza
Kolejny pirat drogowy pożegnał się z prawkiem
w piątek, godzina 10:01 Biłgoraj
Dyrektor MDK zrezygnowała z pełnionej funkcji
W ubiegłym tygodniu do Zarządu Powiatu wpłynęła rezygnacja dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju Renaty Sochy z pełnionej funkcji. Placówką kierować będzie do końca sierpnia br.
dzisiaj, 14:29 Radecznica
Biłgorajanin dyrektorem szpitala w Radecznicy
dzisiaj, 08:58 Łukowa
Przekroczył prędkość, miał ponad 1,5 promila
w niedzielę, godzina 11:06 Lubelszczyzna
Wojewoda zmniejsza liczbę łóżek na oddziałach zakaźnych
Wojewoda Lech Sprawka podjął decyzję o ograniczeniu liczby łóżek na oddziałach zakaźnych. Ma to związek ze stabilizującą się sytuacją epidemiczną na Lubelszczyźnie. Których placówek dotyczy decyzja wojewody?
w czwartek, godzina 12:10 Biłgoraj
Komunikat IMGW dla powiatu biłgorajskiego
w poniedziałek, godzina 12:16 Zamch
Amatorzy jazdy na podwójnym gazie
14 maja 2020 Powiat
Marcin Kulig p.o. dyrektora zamojskiego WORD
Zarząd Województwa Lubelskiego uchwałą powierzył Marcinowi Kuligowi, radnemu Rady Powiatu Biłgorajskiego pełnienie obowiązków dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu.
w poniedziałek, godzina 21:45 Lubelszczyzna
12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2
w poniedziałek, godzina 11:35 Powiat
Czekają nas burze z gradem
13 maja 2020 Kraj
III etap odmrażania gospodarki. Podano kluczowe daty
W środowe popołudnie, 13 maja, premier Mateusz Morawiecki ogłosił wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Nowe zasady będą obowiązywać od najbliższego poniedziałku. Na co będziemy mogli sobie pozwolić?
w poniedziałek, godzina 09:31 Powiat
Będą nowe chodniki
18 maja 2020 Roztocze
Zapomnieliśmy o pandemii?
17 maja 2020 Biłgoraj
Remont trasy Biłgoraj - Tarnogród opóźniony
Już na początku bieżącego roku miał rozpocząć się remont trasy od Biłgoraja, w kierunku Tarnogrodu, do granicy województwa lubelskiego. Do tej pory żadne prace nie są prowadzone. O wyjaśnienie przyczyn zwróciliśmy się do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
dzisiaj, 07:27 Obsza
Sprawy urzędowe bez obostrzeń, ale w rygorze sanitarnym
14 maja 2020 Biłgoraj
Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne
14 maja 2020 Powiat
Nowy przypadek COVID-19 w powiecie biłgorajskim
W czwartek, 14 maja potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu biłgorajskiego. Łącznie na Lubelszczyźnie zdiagnozowano 399 przypadków COVID-19, w tym 10 w naszym powiecie.
w niedzielę, godzina 18:23 Lubelszczyzna
13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem
w czwartek, godzina 10:31 Lubelszczyzna
Wzrosła liczba zgonów, kolejny przypadek zakażenia w powiecie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl