Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Marsz Prawa i Sprawiedliwości
2012.12.16 09:37 | aktualizacja: 2012.12.16 09:54

Biłgorajski PiS na Marszu Wolności

W Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości, który PiS zorganizował w 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, wzięła udział udział delegacja z powiatu biłgorajskiego wraz z posłem Sławomirem Zawiślakiem i senatorem Jerzym Chróścikowskim.
Biłgorajski PiS na Marszu Wolności
Biłgorajski PiS na Marszu Wolności

Marsz odbył się 13 grudnia br. Wzięłow nim udział ok. 4-5 tysięcy uczestników, w tym delagacja członków Prawa i Sprawiedliwosci z naszego powiatu. - Marsz był wyrazem sprzeciwu wobec obecnej sytuacji w naszym kraju, przeciwko biedzie, bezrobociu i ograniczaniu wolności, uczciliśmy także w ten sposób ofiary stanu wojennego. Manifestacja przebiegła w bardzo spokojnej atmosferze - mówi Józef Borowiec, radny Rady Powiatu, członek Zarządu Powiatowego PiS.

Marsz ruszył spod Placu Trzech Krzyży. Na jego przodzie znajdował się duży transparent "Wolność, Solidarność i Niepodległość". Uczestnicy nieśli banery z nazwami miast, które reprezentowali, a także kilkunastometrową biało-czerwoną flagę rozciągniętą wzdłuż tłumu. Wśród nich powiewała flaga z napisem Biłgoraj Pamięta, ze zdjęciem tragicznie zmarłej Pary Prezydenckiej.

- W marszu uczestniczyło bardzo dużo młodych ludzi, którzy są niezadowoleni z obecnej sytuacji na rynku pracy i niestety, chcąc utrzymać rodzinę, muszą wyjeżdżać za granice naszego państwa. Nie zgadzamy się z polityką obecnych władz, która do takich sytuacji doprowadza - wyjaśnia Piotr Olszówka, sekretarz Zarządu Powiatowego PiS.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Biłgorajski PiS na Marszu Wolności, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 5161
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (15)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
2b4-7eb
~ Numery  do ~ biłgorajanin   Wolności już jest za dużo i to dotyczy PiSu, który chce wolości bez odpowiedzialności. Załatwił w Biłgoraju PiS szpital i nie ma za to kary, już zapomniał o tym i jedzie do W-wy wojować, aby robić jeszcze większe numery
18 grudnia 2012
+1
-0
PL
4c2-1fb
~ autochton   Czy jak PiS dojdzie do władzy młodzi Polacy nie będą wyjeżdżać na zachód za chlebem? Ile czasu PiS potrzebuje aby to zrealizować? Miesiąc? Kwartał? Rok?
18 grudnia 2012
+1
-0
PL
c3f-276
~ 4758   Mamy swoich Bilgorajskich katów z tamtych czasów i nie trzeba do Warszawy jechać,zacznijmy od swoich im trzeba (podziękować)
17 grudnia 2012
+1
-2
PL
416-7c6
~ potraktuj z humorem a nawet z rymem  do ~ co to znaczy,   patrz przez pryzmat zdroworozsądkowy i z browarem w ręku .
Żaba w wodzie nie pobodzie .
Co Ty wiesz o bezpieczeństwie... ? wiesz co Linda dalej powiedział ?? no to masz .
16 grudnia 2012
+2
-1
PL
0b3-7a2
~ co to znaczy,   'ty chamie, cepie, obrazoburco'', te słowa na pewno wypowiedział słynny maniak od .skorumpowanych, skoligaconych..a kazdy sie chwali,że powiat biłgorajski jest bezpieczny.Jak wreszcie te 'słynne' odzywki traktować!
16 grudnia 2012
+1
-1
PL
416-7c6
~ ty chamie ,cepie obrazoburco  do ~ Redakcjo NIebieskiej   dziś mnie jutro Ciebie ta sama banda załatwi !!!!
JA swoje dostane ale gdzie bedą wtedy ONI ???
16 grudnia 2012
+1
-2
PL
c7c-4c4
~ ljg   wyjaśnia Piotr Olszówka, sekretarz Zarządu Powiatowego PiS i czlonek z ramienia wysunięty na czoło hihi
16 grudnia 2012
+1
-1
PL
b20-7cc
~ do mnie pan pijesz ??  do ~ biłgorajanin   Korupcja to nie jest tylko same branie bądź dawanie kasy pod stolikiem w kopercie czy bez /Ale to jest też robienie nacisków w celu osiągnięcie korzyści dla siebie ,dalszej bądź bliższej rodziny też . Stołki ,etaciki i pensyjki... ja tobie ty mnie .Nepotyzm też jest formą korupcji .Każdy poza prawny nacisk jest korupcją !!!
A<K<
ano rozbisurmaniło się to ostatnio .Tą kobietę którą mam na myśli mianował ówczesny Prezydent Kwaśniewski.
Nie tylko bielić się wyuczyła ale i wrabiać wedle nacisków.
16 grudnia 2012
+2
-1
PL
c7c-4c4
~ uy   a cuz to za dyslektyk , pewnie z pisiu
16 grudnia 2012
+2
-1
PL
0b3-7a2
~ Redakcjo NIebieskiej   zdobędz się na odwagę, wyprowadz z forum tego głupca ' od skorumpowanych, skoligaconych i innych... .Który temat sie otwiera, on juz siedzi!Redakcjo nie bądz tolerancyjna, on Was zgubi.
16 grudnia 2012
+6
-3
PL
c7c-4c4
~ ok   dżozef- ham od pługa oderwany sie odezwał sie
16 grudnia 2012
+2
-0
PL
0bd-1c6
~ qwertyuiop   Co ty pamiętasz jeden z drugim stan wojenny?!Ciebie jeszcze na świecie nie było albo w majtki robiłeś!
16 grudnia 2012
+3
-1
PL
0bd-1c6
~ biłgorajanin   No i ośmieszają durmie porządnych mieszkańców Biłgoraja!
16 grudnia 2012
+8
-3
PL
590-cd1
~ 789654   A pod domami Biłgorajskich esbeków ktoś protestował?Nie słyszałem o demonstracjach pod blokiem Białonia i innych
16 grudnia 2012
+3
-2
PL
b20-7cc
~ okrojony ten artykuł a mój nie   Apel poległych -toż to nic innego jak robienie seansu spirytystycznego czyli odwoływanie się do demonizmu który niestety z zażenowaniem kler propaguje.
-Moja sprawa /korupcyjne wpływy przeciwko mnie na Sąd i Prokuraturę /w zdawało by się banalnej sprawie/ale ustawka na zlecenie odbyła się wedle wcześniejszych informacji na zlecenie lokalnego fiszy.Aż strach pomyśleć jak by mi poważniejsza paragrafy wysmarowali a nie takie rojone dyrdymały podłej wyrodnej córeczki złodziejki swoich majtek i chorych rodziców którym odbiło na tym punkcie i pododawali haniebne swe wymysły /z ponaginanymi ćwierćprawdami/ też w zmowie przeciwko mnie.Ta firma kryje przestępców w zmowie /Wstyd żeby w XXI wieku były syndykaty zbrodni !!! i były nie do ruszenia/
A Sędzi i Prokuratorkom umoczyło się tak bardzo nierozważnie.Dobrze,że wzorem Romea nie dałem się namówić na wchodzenie oknem bo bym z innych paragrafów startował i na nic było by moje wielkie zdziwienie jak bym się ostatni o sobie cudów dowiedział.
-
CBA- oficer dyżurny w sprawie jw., odpowiedział mi,że u nich tak samo są tu ludzie skoligacone z okolicą -pożenione jeden z drugim to wątpił żeby coś mogli rozkruszyć z lokalnych skostniałych struktur.
No to mamy wolność w swawoleniu sobie równiejszych nad równymi !!!! bardziej wpływowych nad mniej wpływowymi albo nigdzie pleców nie mającymi albo po prostu za plecami pozałatwianymi /XXI wiek a patologia zaplecowości kwitnie/
Niech biłgorajki PIS raczy przemaszerować przed budynkiem na ulicy Kościuszki 29 i niech wygwizdają /nawet gwizdki niech im partia zakupi/ kłamliwe uczynki i takie same poczynania ludzi tam mających władzę i moc czynienia bezprawia pod przykrywka prawa.
Dzisiaj WAM ONI usługują jutro WAS na zlecenie innych ZAŁATWIAĆ będą też pod przykrywką prawa i nadanych im immunitetów w imię nie tylko kasy z samograja budżetowego .
-
Niepodległość hm ? co mi po tym jak bieda w kraju a co ponielicznym bogactwo z budżetowego samograja gnębiącego prawowiernych obywateli na zlecenia jak w wspomniałem powyżej /lokalnych fiszy/?
-
W kwestii słów JP2 -no cóż mi z jego racji jak czynniki polityczne odkryły, że ludzie mogą sobie mówić prawdę i nie potrzeba ich topić w zalewie ani wiślanej ani innej bo mogą sobie tylko pogadać a kasa,wpływy ,władza i profity i tak są dla elit.
-
-Pana Jezusa i np świętego Apostoła Pawła też załatwili sami swoi dla tego żeby nie byli pozbawieni wpływów pieniędzy ,kasy i przywilejów z wszelkiej władzy nad otumanianymi ludźmi czyli też chodziło im o kasę !!! a nam tylko pozostaje mówienie i pisanie sobie prawdy .Bo Apostoł Paweł nie tylko mówił ale i pisał prawdę jak go zamknęli wilki w owczych skórach w kłamliwych zmowach z Rzymianami i nie tylko.
-
-
Co to jest SYNDYKAT ?
Syndykat jest to działanie w zmowie czyli Syndykat Zbrodni np firma ,biznesmeni itp w zmowie z Organem państwowym podejmują kłamliwe wielokrotne działania w zmowie pod przykrywką prawa przeciw komuś lub czemuś .No to jest taki Syndykat w Biłgoraju. Kto czyta moje artykuły to wie o jakiego biznesmena mi chodzi i jego korporacje i o jaki adres na ulicy Kościuszki mi chodzi a czego byłem naocznym świadkiem !!!!
Tworzy się fałszywe dokumenty mimo,że prawda się wydała i pod tymi pozorami ich rzekomej prawdziwości w Zamościu będą wydawali niby prawdziwy wyrok a raczej wykonanie kary !!! hahaha!
Wyznawcy JP2 ,i pana Jezusa będą takimi samymi metodami mnie po raz kolejny mordowali niby w odniesieniu do prawa !!!!
Zobaczymy ,jak daleko się posunie sąd w Zamościu na podstawie Syndykatu z Biłgoraja !!!!
Jak poprze to to będzie znaczyło,że Biłgoraj i Zamość to jedna wielka komitywa -Syndykatu Zbrodni !!!! Sądy i Prokuratury na usługach wpływowego i jego kłamliwych pociotków !!!!
Ekskomunika czyli wykluczenie -jak by kościół ekskomunkował czyli wykluczał upartych grzeszników ze swego łona/podobnie jak czynią to niektóre partie/ i dawał szansę na skruchę popartą konkretnymi czynami i dawał w ten sposób prawo powrotu i nazywania siebie np katolikiem to nie robili by takich podłości ludzie i w innych religiach mieniących się za prawdziwe podobnie .
A tak to wielki biznesmen tylko się podszywa pod rzekomo swoją religie i nikt go nie może ruszyć no to ja go tylko zawstydzę publicznie .Może go strzępki sumienia ruszą ?
Z chwilą gdy pierwszy raz robił naciski na Sędzię i Prokuratura już nie zasługiwał na miano bycia nazywanym chrześcijaninem ,prawo nazywa to przestępstwem !!!
A>K<
16 grudnia 2012
+1
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w piątek, godzina 10:53 Biłgoraj
Jest dofinansowanie na budowę hali sportowej przy biłgorajskiej "Jedynce"
W czwartek 22 lipca ogłoszono wyniki głównego naboru do programu "Sportowa Polska" w trzech kategoriach: inwestycje lokalne w szkołach, klubach sportowych oraz te ogólnodostępne. Dofinansowanie w łącznej kwocie ponad 374 mln zł otrzyma 260 inwestycji sportowych. Wśród dofinansowanych wniosków znalazła się m.in. budowa Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.
w piątek, godzina 14:40 Biłgoraj
Szarpali się z policjantami. Dwóch mieszkańców Biłgoraja usłyszało zarzuty
w czwartek, godzina 10:04 Biłgoraj
Zaginiony odnaleziony
11 lipca 2021 Biłgoraj
Siedemnasta biłgorajska garażówka
W niedzielę 11 lipca na miejskim targowisku przy ulicy Jagiełły zorganizowano wyprzedaż garażową. To już siedemnasta edycja wydarzenia, które z miesiąca na miesiąc cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno sprzedających, jak i kupujących.
w piątek, godzina 07:15 Lubelszczyzna
1400 żołnierzy 2 LBOT na ćwiczeniach bojowych i kryzysowych
w czwartek, godzina 13:18 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
w piątek, godzina 19:25 Biłgoraj
Zaprezentowano koncepcję przebudowy szpitala
W piątkowe popołudnie 23 lipca odbyła się sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. Podczas obrad przedstawiona została koncepcja rozbudowy szpitali w Biłgoraju oraz budynku w Tarnogrodzie. W Biłgoraju ma powstać SOR oraz lądowisko dla helikopterów. Co jeszcze się zmieni?
w piątek, godzina 11:48 Lubelszczyzna
3 nowe zakażenia na Lubelszczyźnie, 2 zgony
w piątek, godzina 08:45 Aleksandrów
Próbna ewakuacja obozowiska
12 lipca 2021 Szarajówka
Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Szarajówce
W Szarajówce, w gminie Łukowa zorganizowane zostały wojewódzkie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 12 lipca. W ten sposób uczczono pamięć mieszkańców wsi, którzy zapłacili najwyższą cenę za swoją patriotyczną postawę. W Szarajówce żywcem spalono 58 osób.
w środę, godzina 21:52 Biłgoraj
Chillout Festiwal już w najbliższy weekend
w czwartek, godzina 09:33 Biłgoraj
Historia Kuby dotarła do Dzień Dobry TVN, o pomoc apeluje też Karolina Gorczyca
9 lipca 2021 Biłgoraj
Ustalono opłaty za żłobek. Są zmiany
Jednym z punktów środowej sesji Rady Miasta (30 czerwca) było pojęcie uchwały w sprawie uchwalenia opłaty za pobyt dziecka w Samorządowym Żłobku. Taka konieczność zaistniała ze względu na wprowadzenie zmian statutowych dotyczących możliwości przyjmowania dzieci spoza miasta. Ile teraz trzeba będzie zapłacić?
w czwartek, godzina 10:30 Biłgoraj
Pijani kierowcy wpadli w ręce policjantów z biłgorajskiej drogówki
w poniedziałek, godzina 12:53 Biłgoraj
To już prawdziwa plaga. Kolejne osoby oszukane przez internet
15 lipca 2021 Biłgoraj
Święto honorowych dawców krwi
W czwartkowe przedpołudnie 15 lipca rozpoczęły się obchody święta krwiodawców. Uroczystość zorganizowano w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Odznaczenia otrzymało kilkanaście osób.
16 lipca 2021 Biłgoraj
"Dzień i noc" - premiera filmu o kobietach Roztocza
w środę, godzina 11:12 Powiat
Exodus Młodych w Górecku Kościelnym - ruszyły zapisy
we wtorek, godzina 10:54 Biłgoraj
Co z ul. Graniczą? Wraca temat obwodnicy Biłgoraja
Ul. Graniczna w Biłgoraju jest jedną z najgorszych dróg na terenie miasta. Jakość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Czy jest szansa na remont ulicy? O tym dyskutowano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się na początku lipca.
w poniedziałek, godzina 11:25 Powiat
Szczepieniobus w powiecie biłgorajskim
17 lipca 2021 Józefów
Nielegalni zbieracze mchu wpadli na gorącym uczynku
w środę, godzina 08:41 Biłgoraj
Rozmawiali o przyszłości autodromu. Samorząd chce pozyskać 40 mln zł na przebudowę
We wtorek 20 lipca, w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie dotyczące koncepcji zagospodarowania autodromu. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz samorządowych, ale też mieszkańcy ul. Motorowej i miłośnicy motoryzacji, zainteresowani możliwością korzystania z toru. Padły zapowiedzi, że jeszcze w tym tygodniu złożony zostanie wniosek o dofinansowanie działań w kwicie 40 mln zł.
w środę, godzina 07:18 Księżpol
Piknik Rodzinny połączony z akcją promującą szczepienia
w niedzielę, godzina 19:29 Aleksandrów
Festyn "Pokochaj Lubelskie"
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl