Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Marsz w obronie TV TRWAM
2012.11.17 19:06 | aktualizacja: 2012.11.18 13:24

"Nie oddamy wam telewizji Trwam"

Z wielu miejsc w powiecie, ale także z Zamościa przyjechali do Biłgoraja uczestnicy marszu w obronie TV Trwam, który zorganizowany został w sobotnie popołudnie, 17 listopada br. Zwolennicy stacji o. Rydzyka przeszli ul. Kościuszki, by pod Urzędem Miasta wysłuchać apelu wystosowanego do przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
"Nie oddamy wam telewizji Trwam"
"Nie oddamy wam telewizji Trwam"

- Tu jest prawdziwa Polska, tu są ludzie, którzy chcą prawdziwej Polski, chcą wolności, mówią "stop laicyzacji", mówią, że są za życiem i że chcą wolnych mediów. Przekazujemy serdeczne pozdrowienia całemu Radiu Maryja, a szczególnie ojcu Tadeuszowi Rydzykowi - mówił tego dnia senator Jerzy Chróścikowski.

Wydarzenie, na które zapraszaliśmy pod koniec października, w artykule pt. Marsz w obronie TV Trwam w Biłgoraju, rozpoczęło się od mszy św., odprawionej w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju. Po eucharystii, sprawowanej przez kanclerza Kurii Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej ks. Adama Firosza, uczestnicy, wśród których byli parlamentarzyści: Beata Kempa, Sławomir Zawiślak, Jerzy Chróścikowski oraz współorganizator Piotr Szeliga, przeszli ul. Kościuszki aż pod Urząd Miasta.

Nie zabrakło przedstawicieli środowisk prawicowych oraz kół Radia Maryja. Wspólnie, z hasłem "Biłgoraj za życiem, rodziną i krzyżem" oraz biało-czerwonymi flagami szli samorządowcy, mieszkańcy powiatu i księża.

W uroczystości, którą wspólnie zorganizowali: ks. kanonik Witold Batycki, ks. prałat Józef Flis oraz poseł Piotr Szeliga, wziął udział także o. Jan Król, jeden z założycieli Radia Maryja i TV Trwam.

- Coraz częściej we współczesnej Polsce obserwujemy atak, na wszystkie wartości, które są święte dla Polaków, dla katolików, manipuluje się opinią publiczną, nasi wrogowie, wrogowie kościoła, praw obywatelskich wiedzą, że mogą wpłynąć na szybszy proces laicyzacji społeczeństwa, gdy dyskryminują media katolickie. Decyzja o nieprzyznaniu koncesji TV Trwam jest niesprawiedliwa, jest to skrajna dyskryminacja. My katolicy jesteśmy pełnoprawnymi obywatelami naszego kraju - stwierdził w swoim wystąpieniu poseł Sławomir Zawiślak.

W czasie marszu odmawiany był różaniec, a na zakończenie uroczystości poseł Piotr Szeliga odczytał apel do przewodniczącego KRRiTV o przyznanie TV Trwam miejsca na multipleksie cyfrowym.

- Nie będzie Dworak pluł nam w twarz - grzmiała posłanka Beata Kempa, a wtórowały jej tłumy zwolenników TV Trwam i Radia Maryja.

- To był dla mnie wielki zaszczyć iść w wami i z wami się modlić. Chcę podziękować ojcom redemptorystom, którzy zarówno na korytarzach sejmowych, jak i w Parlamencie Europejskim walczą o wolność mediów, o to byśmy my dzięki tym mediom znali prawdę. Dwa tysiące lat temu zabili Chrystusa, ale Go nie pokonali, zabili ks. Jerzego Popiełuszkę, ale Go nie pokonali, próbują zabić TV Trwam, ale gwarantujemy, że nas nie pokonają. Walczymy dalej, kropla drąży skałę - dodała posłanka.

Dla zgromadzonych przed Urzędem Miasta śpiewała Kapela znad Baryczy.

red.
REKLAMA
Oceń:
8 głosów
"Nie oddamy wam telewizji Trwam", 3.5000 out of 5 based on 8 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 25236

Wideo

Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (77)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
DE
685-fb4
~ Obecny  Brawo pośle Szeliga. Organizacja super. Marsz na szóstkę. Zazdrośnicdy pękają i oby tak dalej.
17 listopada 2012
+85
-44
PL
663-fd9
~ katoliczka  A ja nie bronię TVT, bo nie lubię nienawiści, dewocji i braku tolerancji i miłości (vide: kochaj bliźniego, jak siebie samego:)). I co na to świętoszkowaci? Myślę, że człowiek głębiej przeżywa, nie patrząc na tę fałszywą skorupę zewnętrzności.
18 listopada 2012
+39
-15
GB
785-a83
~ Młody  Jesteście NIENORMALNI !! Katolickie państwo... Walczcie lepiej o miejsca pracy !! O godne wynagrodzenie za tą prace !! A nie się ***** zajmować. Biłgoraj schodzi już całkiem na psy. I dziwicie się, że młodzi ludzi stąd uciekają. BO NIE MAJĄ PO CO ZOSTAĆ, jak patrzą na taki cyrk, jaki się tu wyprawia. Elo.
18 listopada 2012
+29
-10
Ostatnio dodane komentarze
PL
ba0-5c9
~ maniek  do ~ studentka   Brawo studentka.Twoja postawa pokazuje,że jest jeszcze wspaniała młodzież.
4 lutego 2013
+0
-1
PL
9f8-b62
~ arczi64   Radio Maryja z jednej strony wychowuje rzeszę fanatyków religijnych, z drugiej - wywołuje niechęć przeciętnych katolików. Saldo dla kościoła wychodzi na GRUBY MINUS. Wolne media są potrzebne, ale Rydzyk niszczy Kościół, szerzy nienawiść wśród katolików. Jego poparcie dla niektórych frakcji politycznych również bardziej szkodzi niż pomaga.
Starym i schorowny, ludziomotrzebna jest taka radiostacja w której nie małomoru a jest modliwtwa i spokój Nie wolno obywatelom odbierać prawa do decyzjiczego mogą słuchac a czego nie Osobieśie nie jestem famem Ojca Rydzyka ale rozumiem tych ludzi którzy walczą o swoje radio, ale tu nie chodzi o samo radio chodzi o Rydzyka , i jego polityke on chce miedia na multipleksie za darmo a tak nie ma niestety .Nowela ustawy podwyższająca stawki radiowych i telewizyjnych opłat koncesyjnych oznacza konieczność zapłaty przez Radio Maryja i Telewizję Trwam ok. 45 mln zł rocznie,, to jest 1,30 zlotego na wiernego wiec w czym rzecz skladajcie sie i macie media .moje sa wsyztskie wolne :) pozdro
28 listopada 2012
+2
-2
PL
b82-5f2
~ marek   To juz jest sekta ,,to obled,,co ci ludzie wyprawiaja ,,jak do lekarza to kustyka ,,chore to ,,umierajace,,ale glupoty robic to pierwsze,, to leci ,,albo kogos obgadac ,,po kosciele ,Doji was ten rydzyk glupie barany ,,smiechu warte,,
27 listopada 2012
+2
-2
PL
8a6-e61
~ Tommy   obrońcy trwam :) szkoda mi ich biedaki!!!
25 listopada 2012
+2
-3
PL
dd3-2b4
~ janek  do ~ bbb   to, że żyjesz na prowincji nie oznacza twojej wyłączności na prawdę. Przyjedź do Torunia zobaczysz jakie to apartamenty i luksusy, jakie ogromne budynki. Zdziwisz się, że praktycznie wszędzie możesz wejść i praktycznie wszystko zobaczyć. Warto w dyskusji posługiwać się rzeczowymi argumentami, a nie zasłyszanymi plotkami.
22 listopada 2012
+1
-2
PL
7e9-87a
~ jak za króla Ćwieczka...   średniowiecze....Poslowie,senatorowie sluza komercyjnemu radiu na ktorym kase nabija burżuj.Poslowie i senatorowie ktorzy śpią w sejmie ,bąki zbijają i liczą kasę na kontach uaktywniają się w akcjach katolickich bo to ich przyszły elektorat....Za co wy bierzecie takie pieniadze w sejmie????
21 listopada 2012
+7
-7
PL
dff-701
~ jk   te babcie znudzone i dlatego poszły sobie poplotkować na marszu
21 listopada 2012
+4
-8
PL
386-08e
~ ?  do ~ sitarz   zdecydowanie żałosne i to bardzo żałosne
21 listopada 2012
+1
-1
PL
386-08e
~ ?  do ~ studentka   Ci ludzie nie walczyli o wiarę tylko o TV trwam
21 listopada 2012
+0
-3
PL
7e6-16c
~ bye   Wcześniej szli na Donalda a teraz co marszu wam się zachciało, baranek w ściane.
20 listopada 2012
+5
-6
PL
bc6-232
~ ~do BJ   to Ty kimkolwiek jesteś otwórz oczy i mózg na to co się wyrabia !!! korupcja to jest zgnilizna !!!!
będę komentował a siana to Ty sobie daj albo niech ci dadzą te bogacze co korumpują !!!!!
A>K>
przyjdź na hucpę to się dowiesz ,jak mi nie zamkną ust !!!!
A>K>
19 listopada 2012
+2
-5
PL
959-632
~ to dobrze,   że tak Wam się spodobał zwrot 'farbowany lis'. W znanym kabarecie zrobił furorę, bo wykonawcy się nim posługiwali,i ktoś go wywlókł na WP.
19 listopada 2012
+1
-3
PL
24e-089
~ barbara5 6   -mily Piotrku Szeliga,polecam koniecznie przeczytanie ksiazki Richarda Dawkinsa "MAGIA RZECZYWISTOSCI".Byc moze po zapoznaniu sie z trescia ksiazki dokonasz wlasciwego osadu otaczajacej Ciebie i nas wszustkich rzeczywistosci. Pozdrawiam.
19 listopada 2012
+4
-3
PL
cd3-1d7
~ Mój Boże....   Teraz się będą w PiS-e rozliczać kto był godzien a kto niegodzien nieść transparent!!! Dziecinada!!!
19 listopada 2012
+10
-2
PL
bf4-8bc
~ hihi   szkoda tych biednych ludzi.Ojciec dyrektor upodobnił sie do Pana Ferdka Kiepskiego i mają jedno wspólne hasło "Babka ....dawaj rentę !!"
19 listopada 2012
+18
-6
PL
afb-cd3
~ anka   średnia wieku powyżej przeciętnej, inteligencji dużo, dużo poniżej...
19 listopada 2012
+12
-6
PL
afb-cd3
~ B.J.  do ~ Bi łgoraj schodzi na psy w dodatku bardzo niebezpieczne dla ludzi biznesu i wierzycieli ludzio bogatych   Zapewne pan A.K.? Człowieku daj sobie siana, pora wybrać się do lekarza, sądząc po tym co wypisuje pan pod wieloma artykułami, na zdrowego nie wygląda.
19 listopada 2012
+4
-3
PL
5c7-456
~ by   a te babcie u lekarza to ledwo stoja wszedzie domagaja sie zeby im miejsca ustepowac a caly bilgoraj przejsc moga???
niech zus zobaczy ile tu tych na rencie co tacy chorzy..
19 listopada 2012
+16
-6
PL
5c7-456
~ il   nie oddamy wam tv trwam buhahahah
19 listopada 2012
+9
-6
PL
71a-ded
18 listopada 2012
+2
-5
joca   posel Szeliga ,nie doszly ksiadz i wszystko jasne.
18 listopada 2012
+10
-6
PL
199-07b
~ bbb   kim że jest taduesz rydzyk że ludzi tak go wielbią niektórzy bardziej niż Jana Paweł II
dla mnie to człowiek który żyje luksusowo w Toruniu i nic sie nie martwi realizuje swoje różne pomysły i biznesy
zwykły człowiek nawet wielbiciel radia maryja nie ma wstępu na tereny rydzyka w toruniu ochrona szybko go przegoni z tamtąd ( jak ktoś się chce przekonać niech się samodzielnie wybierze do torunia i zobaczy na własne oczy i na własne skórze odczuje jak go potraktują)
18 listopada 2012
+13
-6
PL
cc4-ac7
~ kamelka   Dziękujemy Pani Beacie Kempa za przybycie do naszej miejscowości i za wspaniałą przemowę!!!Życzymy wszystkiego dobrego i oby tak dalej!!!
18 listopada 2012
+5
-12
PL
959-632
~ do pani Beaty KEMPA   'nie będzie Dworak pluł nam w twarz'- grzmiała posłanka Kempa.
Pani posłanko Sejmu RP!
na miejscu Prezesa KRRiT szkoda by mi było śliny.
18 listopada 2012
+13
-10
PL
3c9-af9
~ Bi łgoraj schodzi na psy w dodatku bardzo niebezpieczne dla ludzi biznesu i wierzycieli ludzio bogatych   no bo taki bogaty może łapami przychylnego sądu posłać swego wierzyciela ,udziałowca do sądu ,sąd do fałszywie usłużnego Sądami Rejonowym lubelskiego psychiatryka gdzie dostanie łatkę czuba wedle ich życzeń a w sądzie go obskubią jak obskubali mnie !!!! ustawką na zlecenie .Zeznania zniknęły i zrobiła ze mnie usłużna sędzina i nieobecny prokurator !!! jakiegoś przestępce na podstawie steku rojeń i kłamstw sędzi M.K-P!!!!A skruszenie Powódki EWeliny jej zniknęło z protokołu !! Zeznania jej brata przerobili na te kłamliwe a zeznał też prawdę !!! podważona została rażąco wiarygodność jej świadków przez samą nią i mnie!!!
Sędzina, Ona nas podsądnych i mecenasów z protokulantką zdeprawowała !!!
-NA jakiej podstawie ??spytacie
-na takiej,że zniknęły uniewinniające mnie zeznania Powódki.
Dwa lata proszę się sedziny o odtworzenie prawdy i tego co jej znikneło !! ja się z nią umawiałem, że jak sie nie iodnajdą to upublicznie co,kto i jak !!! !! i bedzie,był to jej i jej zdeprawowanych podsądnych wybór, to jej wina w kwestii np postawienia mi zarzutu obrazy powagi sądu !!!
W których się dziewczyna przyznała i wkopała swoich kłamliwych świadków .Ich nie ukarała .Jakim prawem sędzia wydała wyrok na podstawie słów oszczerców ?????? hucpa !!!
Hucpa była mi zapowiadana pod inną sędzią a spełniła się na drugiej !!! wedle przecieków .Ale po drodze też parę osób zdradziło ich !!!
Prokurator w Zamościu powiedział mi, że to nie pierwsza ustawka. Życzył mi powodzenia w walce z tą ustawką !!!!
Jak można tak wstrętnie zastraszać ??? towarzyszu Tadziu !!! Oni wszyscy boja się twojego pierdnięcia !!! nie mówiąc o twoim tylko wspomnieniu !!!!
Firma i zamieszany w to biznesmen dostał konkretne warunki rozwiązania konfliktu i ukarania przestępców !!!! a sędzina te warunki zamieniła mi w wyrok !!!miała liczne motywy !!! a z ujawnionych na sali przestępców zrobiła niewinnymi !!! Podłość ,hucpa i korupcja !!!!
No to dopiero zaczyna się dobra zabawa !!! obiecuje się nie poddać tej ohydnej zbrodni !!!!chyba że mnie ukatrupią w pierdlu to wtedy zacichnę .Jak zacichnę to będzie znaczyło,że mnie zabili !!! na pół roku mnie zamiarują posłać do pierdla.Wg mnie to Ewelinę powinni posłać na pół roku ale do wariatkowa !!! żeby nie intrygowała co jakiś czas na niewinnych ,,braciszków" .Występna wiarołomna oszczerczyni i zdrajczyni !!!
Wujaszki Tadziu poślij ja do czubów bedzie to wspaniały odstraszający przykład ostrzegawczy dla pozostałych twoich kłamliwych pociotków !!!-ponegocjujmy proszę .Bo jak na razie moje warunki były jasne i proste.
Adrian Keys !!!
Zapraszam na fajsa i zapraszam na posiedzenie tej farsy sądowej ludzi jako świadków żeby mnie znowu w co nie wrobili te wyłączone acz usłużne sędziowie !!!!
Przybywajcie proszę ludzie zobaczycie jak jest zabijana prawda i są łamane prawa Konstytucyjne !!przez usłużny Chmielowi sąd !
Mnie tam wszystko jedno kto mi wypłaci za zbrodnie sądową czy Polska czy Strasburg i w jakiej walucie .Idę po linii ,jestem praworządnym obywatelem tylko wrobiony i znowu wrobiony !!!! nie do wiary ? a jednak !!!
Uwalać będą poparciem wcześniejszej ustawki zmowy sądowej z czwartym wpływowym w tle.
Jak przyjdzie co do czego to ujawnię mediom kto sypnął mi że się zanosiło na ustawkę !!!długo przed ustawką.
Nikt nie będzie ze mną pogrywał kłamstwem i łamaniem prawa !!! w obronie praw rzeczowych nie cofnę się nawet przed naruszeniem powagi sądu-strony !!!
Odwołuję się do prawa moralnego nad stanowionym przeciw kłamstwom,fałszerstwom i łamaniem Konstytucji RP w kwestii np art 45 !!!! Fakty powiedzą same za siebie !!!
Albo będzie się działo prawo w Biłgoraju albo będzie i zanosi się wielki wstyd.odnosze sie do art 212 a 213 mam na szanownej uwadze w interesie publicznym .
18 listopada 2012
+3
-8
PL
2a3-87b
~ Władzio   Palikot i jego pies pewno padli martwi. Super Biłgoraj!!
18 listopada 2012
+5
-9
PL
929-ecd
~ gabriele  do ~ student z Lublina   chłop ze wsi wyjdzie ,ale wieś z chłopa NIGDY!Na dodatek tak pustego;)
18 listopada 2012
+6
-3
PL
7a2-d8c
~ BUSOMAT.PL   Na takie manifestacje warto wynajmować autokary przez BUSOMAT.PL
18 listopada 2012
+1
-10
PL
1a7-d1f
~ mac   Dlaczego Poseł działa w interesie jednej firmy( Tv Trwam i Radio Maryja)? w interesie Rydzyka? Czy za to ja płace podatki? Zajmijcie sie rozwojem gospodarczym!! Jesteśmy dziadami Europy. Wiecej można zarobić w Niemczech zbierając truskawki niż w Polsce na kierowniczych stanowiskach.
Czy od tego marszu przybedzie mi pieniedzy w portfelu?
Czy nie bede bał sie o utrate pracy?
Czy moi zanomi wrócą z całej Europy do Biłgoraja na stałe?
18 listopada 2012
+22
-10
GB
785-a83
~ Młody   Jesteście NIENORMALNI !! Katolickie państwo... Walczcie lepiej o miejsca pracy !! O godne wynagrodzenie za tą prace !! A nie się ***** zajmować. Biłgoraj schodzi już całkiem na psy. I dziwicie się, że młodzi ludzi stąd uciekają. BO NIE MAJĄ PO CO ZOSTAĆ, jak patrzą na taki cyrk, jaki się tu wyprawia. Elo.
18 listopada 2012
+29
-10
PL
959-632
~ Panie senatorze Chrościkowski   chcę wiedzieć, czy Pan nawiedził matkę z dzieckiem, gdzie w wypadku spowodowanym przez pana zostały ranne, jak również to dlaczego zamojski wymiar sprawiedliwości jeszcze nie osądził pana ?Na postawę senatora, który broni ' rzekomych wartości chrześcijańskich' uswiadamia innych, a sam jest w nie porządku, tym bardziej,że się panu dobrze 'pracuje' za innych a nie swoje pieniądze.Zna pan słowo honor ale w rzeczywistości panu jest z honorem nie po drodze!
18 listopada 2012
+13
-5
PL
3c9-af9
~ do Studenta Adrianek A>K>   Zapytuję ,czego to się wstydzisz ??
Wszędzie są ludzie różnych pokrojów ,dobrzy i źli.
Ogólnie w Biłgoraju ,okolicy i w samym Lublinie nie zauważyłem jakichś odchyłek od jakiejś tam normy.
No może poza jedna malutką w Biłgoraju - jak by ludzie mieli mniejsze poczucie humoru w odniesieniu do innych regionów w Polsce.Bardzo trzeba uważać na dowcipkowanie a szczególnie na cytowanie powiedzeń z innych regionów w np odniesieniu do robienia porządku i biesiadowania to dobra kuchnia podnosi poziom dobrego patrzenia na ludzi./granica blisko ,Ruskie ,Ukraińce i ich mafia to pewnie ludziska cikorie mają a w co drugiej chałupie po wojnie znalazło by się to i owo dobrze schowane .Jak mówią otwarcie to jest bardzo dobrze ,jak cicho siedzą to znaczy ze za plecami uprawiają kłamliwą propagandę. Jest problem ,mają ludzie parcie na problem powinni dzielić się tym i wspólnie znaleźć rozwiązania ich satysfakcjonujące a nie szarpać sobie wspólnie zdrowie sianiem oszczerstw ,obelg i podsycaniem jakichś nienawiści.
Każdy protest powinien być piknikiem na poziomie i odnośnie do poruszanego problemu.
Mnie bywało wstyd, że mieszkam w mieście a okazuje się że wszędzie ludzie podobni.
Pozdrawiam i życzę więcej wiary w siebie-Biłgoraj to ładne miasteczko i nie ma się czym wstydzić.
No poza malutkimi wyjąteczkami ale tym razem nie będę uskuteczniał darmowej reklamy.
A>K>
18 listopada 2012
+2
-5
PL
f2b-d19
~ Ministrant   Rcjonalisto pójdż do kościoła to może oprzytomniejesz z tej zazdrości.
18 listopada 2012
+6
-6
PL
d55-7d7
~ student z Lublina   Człowiek jedzie na studia i wstydzi się przyznać, skąd pochodzi. Totalny obciach przez taką ciemnotę!
18 listopada 2012
+15
-12
PL
bce-07a
~ obrońcy za kasiorę   Jak to po co się pcha tu jeden z drugim i pod publiczkę gada, po to, żeby babcie znowu na nich głosowały, bo madat poeselski czy senatorski to 10 tys lekką ręką licząc na miesiąc. Chociaż trzysta parę osób, to nie tak wiele.
18 listopada 2012
+13
-11
BR
575-13a
~ PÓŹNIAK NA ZWOLNIENIU   GDZIE BYŁ PÓŹNIAK WIELKI PISOWIEC CO BIEGAŁ NA OTWARCIE BCK Z PALIKOTEM A TV TRWAM NIE BRONIŁ TAKI TO PISOWIEC POZER UDAJĄCY PRAWICOWCA
18 listopada 2012
+9
-8
PL
d55-7d7
~ do organizatorów   Nie firmujcie swoich małych, politycznych interesów imieniem naszego Pana, Jezusa Chrystusa! To grzech!
18 listopada 2012
+14
-15
PL
ff6-0aa
~ dgfsa   Ciekawe czy ci którzy tak krytykują TRWAM oglądają tą telewizję ,że tak są zorientowani o co chodzi.Ja ich nie rozumie ,dzisiaj każdy sklep ma swoje media ,reklamy macie non stop w płotach, Jehowi mają swoje gazetki ,Tusk ma tvn polsat Michnika i innych ,czemu katolicy mają siedzieć cicho ?Kto nie chce oglądać nikt nikogo nie zmusza.Ale władzy krytyka przeszkadza,przypomnijcie sobie czasy komuny gdy była tylko jedna prawda pochodząca od władzy ,kto pamięta hasło -program partii programem narodu-
18 listopada 2012
+12
-14
PL
9df-6ca
~ mol   banda oszołomów
18 listopada 2012
+19
-19
CH
c97-1d3
~ megii   Jakie to żałosne, Biłgoraj przeprasza za tą gromadkę bezmyślnych naiwniaków.
18 listopada 2012
+21
-20
PL
3c9-af9
~ popatrzcie tylko ?   i kiedyś taki Car a jaką pro unijną politykę uprawiał.
Jest tyle milionów ludzi bezrobotnych no to nic tylko może kto wpadnie na pomysł i na prawie Unijnym gdzieś na dalekiej Syberii zaczną ludzie budować miasta,ośrodki przemysłowe i kopalnie. I problem bezrobocia by się rozwiązał w Europie .
-no dobra żartowałem ,ale ryb jest w rekach Syberii masę a jakie grzyby nic tylko kosą ciąć a jakie Rosjanki ,Ukrainki to rany boskie. Co za świnia jaka dała im moje adresy meilowe i na dwie skrzynki lizą mi jak ćmy ?A roczniki jakie wyborne !same ładniutkie .
~~~~~
18 listopada 2012
+2
-16
PL
0f1-b50
~ John   Tak to już jest w tym kraju że ludzie to gupki. Podnoszą podatki, likwidują ulgi, bezrobocie leci w górę, Kolejny milion polaków emigruje. Ale najważniejsze jest że tv trwam nie dostała miejsca. Ludzie otwórzcie oczy wasza mała telewizja to pikuś przy tym co się dzieje w tym kraju. NIe widzicie że zawsze robią jakiś emocjonalny syf żeby odwrócić waszą uwagę. Jak walczyliście o krzyż to w tle podnieśli wam podatki. Teraz walczycie o TV trwam zastanówcie się co się dzieje w tle. Wystarczy wam żucić ochłap a bedziecie się przy nim szarpać. Nie chce nikogo obrazić tylko otworzyć wam oczy. Kościół przeżył komune to i teraz sobie poradzi zobaczcie jak wasz kraj upada.
18 listopada 2012
+16
-14
PL
ff4-69b
~ Racjonalista   Bareizmy wiecznie żywe!!! Walczycie o kasę dla Rydzyka i nic więcej! To radio, ta telewizja, ci ludzie dotad byli smieszni ale to zaczyna sie robic niebezpieczne. Ludzie, w koncu doprowadzicie do tragedii, opamietajcie się!!!
18 listopada 2012
+25
-16
PL
117-a31
~ Olek   Do roboty się lepiej Weście!!!
Narzekają że renty i emerytury są małe... to nie przelewajcie tyle kasy Rydzykowi.... naiwniacy.....
18 listopada 2012
+22
-15
PL
22e-d24
~ Kola   Rada Mądra.Przy takich zbiegowiskach.Powinien ktoś zadbać o, tace.Tu walają się ogromne,pieniądze.Propozycja.Tylko taca,cicha.Co to oznacza.Kładziemy banknoty od 10- 200zł.
18 listopada 2012
+11
-14
PL
f58-d1b
~ sitarz   A ten marsz to było żałosne czy radosne?
18 listopada 2012
+15
-16
PL
22e-d24
~ w temacie   Kto przyjechał z Zamościa nie mogę się,rozebrać?Poznałem jednego księdza i jednego.Byłego pracownika SB.Po prostu zbiegowisko,sensacja.No nikt nie wie o co tu tak naprawdę,chodzi.Określę jednym Ruskim,słowem. UŻAS.
18 listopada 2012
+9
-16
PL
959-632
~ do; studentka   tak nawiasem; poznaj pierwsze Swoją wiarę !!!
18 listopada 2012
+6
-13
PL
24e-089
~ barbara5 6   i straszne i smieszne ale chyba bardziej straszne!
18 listopada 2012
+15
-16
PL
65f-512
~ Smirnoff   Biłgoraj przeprasza za tych ludzi
18 listopada 2012
+24
-21
PL
663-fd9
~ katoliczka   A ja nie bronię TVT, bo nie lubię nienawiści, dewocji i braku tolerancji i miłości (vide: kochaj bliźniego, jak siebie samego:)). I co na to świętoszkowaci? Myślę, że człowiek głębiej przeżywa, nie patrząc na tę fałszywą skorupę zewnętrzności.
18 listopada 2012
+39
-15
PL
01b-7b3
~ hahaha   czym ten film był kręcony komórką przez alkoholika z drgawkami rąk? macie pojęcie o stratności obrazu i dzięki - chyba nie - to raczej antyreklama waszej działalności...
17 listopada 2012
+8
-16
PL
adb-fca
~ ted   A jakie tłumy młodzieży dało się zobaczyć na marszu! Szeliga prawie najmłodszy.
17 listopada 2012
+20
-15
PL
adb-fca
~ Franek   Patrząc po niesionych transparentach można wywnioskować iż to nie tylko mieszkańcy Biłgoraj brali udział w marszu. Był Zamość, Komarów, chyba Krasnystaw i inne. Nie mówię, że byli ludzie z całej Polski ale pewnie zjechali z całego województwa a to trochę niewiele te wspomniane przez kogoś 2000 ludzi. Przypomnę, że lubelskie liczy ponad 2 miliony mieszkańców. BIDA Z NĘDZĄ TA FREKWENCJA!
17 listopada 2012
+19
-14
PL
96e-21f
~ biłgorajanka   Skoro marsz o wolność słowa to mogę powiedzieć otwarcie że bawi mnie ta szopka!!!
Takie wierzące towarzystwo, tacy katolicy a za rogiem jak z kościoła wyjdą ***** obrabiają wszystkim na około, żonie w mordę wieczorem dadzą, do BIEDRONKI kto pierwszy po mszy w niedzielę, kochanki na bokach, łapówki w kieszeń, fura, skóra i komóra!!! Ludzie ogarnijcie się!!! Świat należy zacząć zmieniać od siebie! Zróbcie porządny rachunek sumienia i dopiero wychodźcie na ulice oceniać innych!!! TO NIE SĄ KATOLICY - TO SĄ K A T O L U D Y!!!
17 listopada 2012
+24
-19
PL
01c-260
~ wyborca   Panie Pośle dziękujemy za zorganizowanie marszu!
17 listopada 2012
+15
-20
PL
a36-fc8
~ asdfghjk   Czekam teraz niech zboczeńce palikota zrobią marsz w obronie wolnych związków ciekawe ile ich będzie?Może Biedroń przyjedzie z wypiętą *****
17 listopada 2012
+16
-14
PL
55c-15e
~ Biłgorajanka86   Niesamowite, że tyle osób pojawiło się na Marszu, Beata Kempa uświadomiła mi, ze to to nie chodzi tylko o TRWAM, ale i mnie, chodzi o wolność przekazu, o to by każdy mógł mówić. DZIĘKUJĘ ZA TO DZISIEJSZE WYDARZENIE :)
17 listopada 2012
+21
-21
PL
feb-adb
~ tentego   nie no średnia wieku jest dosyć wysoka, dziwne że wszyscy doszli na rynek ;]
17 listopada 2012
+26
-23
PL
e1a-4e3
~ kamelka   Byłam na marszu wraz z rodziną i była cudowna podniosła atmosfera. Pomimo zimna uczestniczyło w marszu w obronie telewizji TRWAM bardzo dużo ludzi!!! Gratulacje dla organizatorów!!!:)
17 listopada 2012
+26
-21
PL
f63-e75
~ studentka   No właśnie miałam pisać, że filmik zaprzecza Jego postom.
Przez kilka sekund, można zliczyć kilkadziesiąt ludzi idących w marszu. Sami się przekonajcie. A końca nie widać.. :).
Nie zgadam się, jaka klapa? Uważam, że jak na to miasto, zgromadziło się i tak mnóstwo ludzi, bowiem to nie W-wa, a frekwencja i tak dopisała. Można miastu pogratulować organizacji, zapału i współzawodnictwa! :)
17 listopada 2012
+29
-18
AT
46a-4a0
~ Do jot`e   Chłopie lecz się i to szybko. Oglądnijcie filmik i zobaczcie jak marsz rusza spod kościoła. Ponad 2 tysiące jak nie więcej. I komuszek pisze że 300. Oj pinokio się kłania oszuście. Wspaniały marsz.
17 listopada 2012
+29
-17
PL
18b-409
~ M   OJ TO COŚ CIENIUTKO JAK NA CAŁE ZAMOJSKIE TASZ TO NA JEDNEJ MSZY JEST WIĘCEJ LUDZI TOTALNA KLAPA!!!!!!!!!!
17 listopada 2012
+12
-28
PL
30f-54d
~ Lex   Super, że w Biłgoraju odbył się ten marsz, wreszcie i nasza mała ojczyzna podniosła swój głos, przestała być obojętna wobec wydarzeń, które nas dotyczą. Brawo!
17 listopada 2012
+28
-26
DE
be9-61b
~ Olek   Mulawa wyrzucony z PiS drzwiami a tu się pcha oknem. I po co? czy
transparentu nie powinien nieść nowy przewodniczący PiS? Panie Mulawa porozmawiamy na zarządzie. Andrzej jest szefem i zrozum to wreszcie.
17 listopada 2012
+32
-14
PL
c2b-15e
~ rodak   Żal...
17 listopada 2012
+16
-27
PL
f63-e75
~ studentka   Ale z tego co się orientuję, w marszu swój udział miały też osoby, które niegdyś nie doświadczyły komunizmu.. Każdy ma prawo wyrazić swoje postulaty.
Nota bene nie ważna jest liczba osób, ale fakt, że doszło w ogóle do takiego marszu.
Nie skupiajmy się tylko na tym.
17 listopada 2012
+22
-13
PL
afe-991
~ papu   Żal mi tych ludzi co tam przyszli...to jest straszne jak można bronić faszystowskiego radia które posługuje się językiem nienawiści...
17 listopada 2012
+19
-28
DE
685-fb4
~ Obecny   Brawo pośle Szeliga. Organizacja super. Marsz na szóstkę. Zazdrośnicdy pękają i oby tak dalej.
17 listopada 2012
+85
-44
PL
48c-ac6
~ anonim   co tym katolom sie w glowach porobilo ;<
17 listopada 2012
+13
-29
PL
104-b99
~ jot'e   Przechodziłem obok ratusza,widziałem niektórych manifestantów.Faktycznie za grzechy z czasów "komuny" muszą odpokutować uczestnicząc nie tylko w takim marszu.Zobaczyłem tam znajomego sprzedawcę,który handlował w tamtych czasach deficytowymi częściami zamiennymi i nie sprzedał nawet najmniejszej śrubki bez "wziatki". Tak na chłopskie oko,to powinien połowę z tak nagromadzonego majątku przekazać na koncesję dla Radia Maryja,a tam te pieniądze by się z innymi nie pogryzły - a odpust miałby jak w banku.:Podpisuję się również pod ilością manifestantów podaną wcześniej.Wg mnie było tak 300-400 osób.Co prawda jakby zliczyć lata obecnych i podzielić przez średnią to wyszłoby może i z tysiąc...
17 listopada 2012
+20
-30
PL
d43-9ec
~ Biłgoraj   Popatrzcie na IP - c8e-427 - ta sama osoba jest Piotrusiem i Olą. Ten sam komputer czyzby jakieś rozdwojenie jaźni a może leki?
17 listopada 2012
+10
-25
PL
f63-e75
~ studentka   Jestem dumna, że pochodze z tych stron. Cieszę się, że zjechało się tyle osób do Biłgoraja, aby walczyć o Naszą Wiarę! Podziwiam Was i wspieram!!
Nie ważne czy było 1,5 tysiąca osób, czy 500, ważne, że byli!! :)
17 listopada 2012
+27
-21
PL
c8e-427
~ Piotruś   Pro Szeligowski biłgoraj.com podaje że było 1.5tyś osób co oczywiście jest kłamstwem, nie było więcej jak 500 osób, policja może potwierdzić
17 listopada 2012
+18
-27
PL
c8e-427
~ Ola   Szeliga nie ma ludzi do pracy wiec musi robić roszady przez telefon nawet jak stoi na pierwszym planie, co widać pod koniec na zdjęciach
17 listopada 2012
+11
-27
PL
2a3-87b
~ manjarin   To już teraz w Biłgoraju będzie tylko lepiej
17 listopada 2012
+9
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 10:53 Biłgoraj
Jest dofinansowanie na budowę hali sportowej przy biłgorajskiej "Jedynce"
W czwartek 22 lipca ogłoszono wyniki głównego naboru do programu "Sportowa Polska" w trzech kategoriach: inwestycje lokalne w szkołach, klubach sportowych oraz te ogólnodostępne. Dofinansowanie w łącznej kwocie ponad 374 mln zł otrzyma 260 inwestycji sportowych. Wśród dofinansowanych wniosków znalazła się m.in. budowa Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.
dzisiaj, 14:40 Biłgoraj
Szarpali się z policjantami. Dwóch mieszkańców Biłgoraja usłyszało zarzuty
w czwartek, godzina 10:04 Biłgoraj
Zaginiony odnaleziony
11 lipca 2021 Biłgoraj
Siedemnasta biłgorajska garażówka
W niedzielę 11 lipca na miejskim targowisku przy ulicy Jagiełły zorganizowano wyprzedaż garażową. To już siedemnasta edycja wydarzenia, które z miesiąca na miesiąc cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno sprzedających, jak i kupujących.
dzisiaj, 07:15 Lubelszczyzna
1400 żołnierzy 2 LBOT na ćwiczeniach bojowych i kryzysowych
w czwartek, godzina 13:18 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
dzisiaj, 19:25 Biłgoraj
Zaprezentowano koncepcję przebudowy szpitala
W piątkowe popołudnie 23 lipca odbyła się sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. Podczas obrad przedstawiona została koncepcja rozbudowy szpitali w Biłgoraju oraz budynku w Tarnogrodzie. W Biłgoraju ma powstać SOR oraz lądowisko dla helikopterów. Co jeszcze się zmieni?
dzisiaj, 11:48 Lubelszczyzna
3 nowe zakażenia na Lubelszczyźnie, 2 zgony
dzisiaj, 08:45 Aleksandrów
Próbna ewakuacja obozowiska
12 lipca 2021 Szarajówka
Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Szarajówce
W Szarajówce, w gminie Łukowa zorganizowane zostały wojewódzkie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 12 lipca. W ten sposób uczczono pamięć mieszkańców wsi, którzy zapłacili najwyższą cenę za swoją patriotyczną postawę. W Szarajówce żywcem spalono 58 osób.
w środę, godzina 21:52 Biłgoraj
Chillout Festiwal już w najbliższy weekend
w czwartek, godzina 09:33 Biłgoraj
Historia Kuby dotarła do Dzień Dobry TVN, o pomoc apeluje też Karolina Gorczyca
9 lipca 2021 Biłgoraj
Ustalono opłaty za żłobek. Są zmiany
Jednym z punktów środowej sesji Rady Miasta (30 czerwca) było pojęcie uchwały w sprawie uchwalenia opłaty za pobyt dziecka w Samorządowym Żłobku. Taka konieczność zaistniała ze względu na wprowadzenie zmian statutowych dotyczących możliwości przyjmowania dzieci spoza miasta. Ile teraz trzeba będzie zapłacić?
w czwartek, godzina 10:30 Biłgoraj
Pijani kierowcy wpadli w ręce policjantów z biłgorajskiej drogówki
w poniedziałek, godzina 12:53 Biłgoraj
To już prawdziwa plaga. Kolejne osoby oszukane przez internet
15 lipca 2021 Biłgoraj
Święto honorowych dawców krwi
W czwartkowe przedpołudnie 15 lipca rozpoczęły się obchody święta krwiodawców. Uroczystość zorganizowano w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Odznaczenia otrzymało kilkanaście osób.
w środę, godzina 11:12 Powiat
Exodus Młodych w Górecku Kościelnym - ruszyły zapisy
16 lipca 2021 Biłgoraj
"Dzień i noc" - premiera filmu o kobietach Roztocza
we wtorek, godzina 10:54 Biłgoraj
Co z ul. Graniczą? Wraca temat obwodnicy Biłgoraja
Ul. Graniczna w Biłgoraju jest jedną z najgorszych dróg na terenie miasta. Jakość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Czy jest szansa na remont ulicy? O tym dyskutowano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się na początku lipca.
w poniedziałek, godzina 11:25 Powiat
Szczepieniobus w powiecie biłgorajskim
w środę, godzina 07:18 Księżpol
Piknik Rodzinny połączony z akcją promującą szczepienia
w środę, godzina 08:41 Biłgoraj
Rozmawiali o przyszłości autodromu. Samorząd chce pozyskać 40 mln zł na przebudowę
We wtorek 20 lipca, w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie dotyczące koncepcji zagospodarowania autodromu. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz samorządowych, ale też mieszkańcy ul. Motorowej i miłośnicy motoryzacji, zainteresowani możliwością korzystania z toru. Padły zapowiedzi, że jeszcze w tym tygodniu złożony zostanie wniosek o dofinansowanie działań w kwicie 40 mln zł.
w sobotę, godzina 08:45 Józefów
Nielegalni zbieracze mchu wpadli na gorącym uczynku
w niedzielę, godzina 19:29 Aleksandrów
Festyn "Pokochaj Lubelskie"
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl