Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
ZAMOJSZCZYZNA Liderzy nowego ugrupowania odwiedzą m.in. Biłgoraj
2012.04.12 14:46 | aktualizacja: 2012.04.13 15:10

Spotkanie z Solidarną Polską [AKTUALIZACJA]

Już w najbliższą sobotę mieszkańcy Zamojszczyzny będą mogli spotkać się z liderami najmłodszej partii politycznej - Solidarnej Polski. Parlamentarzyści z tego ugrupowania będą m.in. w Zamościu, czy Krasnymstawie, ale zawitają także do Biłgoraja.
Spotkanie z Solidarną Polską [AKTUALIZACJA]
Spotkanie z Solidarną Polską [AKTUALIZACJA]

Na zaproszenie posła Piotra Szeliga w piątek 13 kwietnia przyjadą do Zamościa członkowie Klubu Parlamentarnego Solidarna Polska, tam odbędzie się wyjazdowe posiedzenie Klubu Parlamentarnego Solidarna Polska.

A w sobotę, 14 kwietnia, mieszkańcy Lubelszczyzny będą mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z liderami nowego ugrupowania. W spotkaniach , które zorganizowane zostaną w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie, Krasnymstawie i Chełmie wezmą udział Zbigniew Ziobro, Beata Kempa, Jacek Kurski, Tadeusz Cymański, Ludwik Dorn, Andrzej Dera, Patryk Jaki.

- Także posłowie Solidarnej Polski będą rozmawiać z mieszkańcami m.in. : Biłgoraja, Szczebrzeszyna, Krasnobrodu,Tarnogrodu, czy Zwierzyńca na temat obecnej sytuacji w Polsce, bezrobocia, wysokich cen i lokalnych problemów. Posłów będzie można spotkać w tych miejscowościach w centrum około godziny 12 w sobotę - mówi poseł Piotr Szeliga.

AKTUALIZACJA:

W sobotę, 14 kwietnia, dokładnie w samo południe do Biłgoraja przyjadą członkowie Solidarnej Polski. Mieszkańcy na Placu Wolności, przed Urzędem Miasta będą mogli spotkać się i porozmawiać z europosłem Tadeuszem Cymańskim, posłem Jackiem Boguckim oraz posłem Tadeuszem Woźniakiem. Następnie o godz. 13 podobne spotkanie odbędzie się w Tarnogrodzie. Parlamentarzyści zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w dyskusji.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Spotkanie z Solidarną Polską [AKTUALIZACJA], 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 6564
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (15)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
418-3c4
~ Smirnoff  panie pośle, przepraszam bardzo ale czy możecie nie przyjeżdżać? Z góry dziękuję.
12 kwietnia 2012
+27
-12
Ostatnio dodane komentarze
PL
64b-666
~ mech   Niech próbują coś robić bo w lubelskim podkarpackim ,żadnych inwestycji nie będzie ,to nie wyborcy PO i za to jest kara ,cała nadzieja w młodych,staruchy ze swoimi podziałami nienawiścią powinni się odsunąć bo tylko szkodę robią ,oby im sie powiodło.
15 kwietnia 2012
+0
-2
PL
8b1-0b3
~ Gosciu   Już niemoge czytac jakie bzdety wypisuje bezobotny robotnik drogowy , zobaczcie sami :
cyt. "Sprawa jest bardzo złożona bo nie któży przeszli do solidarnej polski a inni nie i trzeba nadmienić że ci co przeszli to teraz są w solidarnej polsce a inni nie są tam , jak głosi stare polskie przysłowie każdy" - ~ bezrobotny robotnik drogowy z Biłgoraja
14 kwietnia 2012
+1
-2
PL
b0a-369
~ "W jaskini lwa" - bezrobotny robotnik drogowy z Biłgoraja   ... w Zamościu - gdzie "rządzi" z ramienia prawicy czyli PIS poseł Zawiślak - widać robotę partyjną i propagando"Solidarnej Polski", a konkretnie posła Szeligi, który chyba sfinansował ze środków finansowych będących w jego dyspozycji plakaty informujące o spotkaniu przedstawicieli "SL" w WDK przy ul. Partyzantów, w sobotę o godz. 15.oo.
13 kwietnia 2012
+2
-0
PL
18b-409
~ ZAWIEDZONY   DLACZEGO TO SPOTKANIE Z POSŁAMI ODBĘDZIE SIĘ NA JACHOSZACH A NIE W DEREŻNI
13 kwietnia 2012
+1
-4
PL
faa-45f
~ Masz mój głos   Panie Pośle Szeliga Proszę obalić Rosłana i jego ekipę z tv z BCK. Dzięki.
13 kwietnia 2012
+5
-3
PL
f4f-8ed
~ krystyna   Kto płacił SP za bilbordy ,reklamę przed wyborami---czy PIS ? Jeżeli tak to do końca kadencji -niech pracują dla PIS-u rozliczą się,a przed wyborami niech zgłaszają nową partie...
13 kwietnia 2012
+4
-6
PL
22b-ef5
~ Obserwator   Szczerze mówią to ja tej szumowiny mam już dość i tego kraju. Nigdy w tym kraju nie będzie dobrze, bo brak jest twardej ręki i niech te osoby nawiedzone przestaną mydlić oczy społeczeństwu. Takiego marnowania pieniędzy podatników i rozbudowanej administracji to nie było nigdy.Szkoda słów i renów.Pozdrawaim.
13 kwietnia 2012
+1
-5
PL
fcf-1fb
~ Janek   Tak powinno się to odbywać, trzeba spotykać się z ludźmi i z nimi rozmawiać, a nie tylko wymyślać śmieszne ustawy i wciskać ludziom że to jedyne rozwiązanie, trzeba poznawać problemy i potrzeby społeczeństwa.No i Biłgoraj też trzeba promować, dla naszego dobra, a co do partii to młoda,ale działa czynnie i szanse ma wysokie!
12 kwietnia 2012
+6
-6
PL
e2d-b43
~ Kola   Klub Solidarna Polska powinien odwiedzić przy okazji.Zamojski Ogród Zoologiczny.To by było zdarowo.
12 kwietnia 2012
+7
-8
PL
17e-50f
~ Tomek   Bardzo dobrze Solidarna Polska. Partia powinna spotykać się i rozmawiać z ludźmi.
12 kwietnia 2012
+7
-8
PL
391-089
~ ivo ogranij się   a może lepiej tuż przed wydarzeniem, jakbym o tym przeczytał tydzień temu to pewnie już bym o tym zapomniał:)
punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a ktoś tu próbuje być na siłę złośliwy
12 kwietnia 2012
+3
-5
PL
532-655
~ ivo   mam pytanie, czy inne media nie informowały o tym jeszcze przed świętami? jakiś odgrzewany temat coś mi się to widzi. chyba że wychodzimy z założenia, lepiej późno niż na bieżąco...
12 kwietnia 2012
+3
-8
PL
b0a-369
~ bezrobotny robotnik drogowy z Biłgoraja   ...każda partia polityczna ma m.in. prawo do tzw. propagandy i agitacji partyjnej, w tym "Solidarna Polska"...ciekawi mnie czy wreszcie "SP" przedstawi swój plan działania ...posłucham - jak w przypadku innych partii - co "SP" ma do przekazania ludziom jako partia prawicowa...jak wiemy, od wielu lat partie polityczne pozostawiają swoje plany tylko na papierze oraz nastawiły się na "puste gadanie" i obiecywania "gruszek na wierzbie"...natomiast po objęcie władzy w kraju traktują wygrane wybory jako "skok na bank", czyli "na rządowe i budżetowe stołki", a "obiecanki" przedwyborcze są tylko "cacankami"... a kto by jeszcze kilka lat pomyślał, iż zarozumiały były marszałek Sejmu, Ludwik Dorn, być może ze swoim psem-dewastatorem biura, będzie musiał jeżdżić po "głębokiej prowincji" w sprawie propagandy i agitacji ludności na rzecz "swojej-kolejnej partii"...w tym wypadku sprawdza się stara zasada, że "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"...
12 kwietnia 2012
+4
-4
PL
1c1-89b
~ bezrobotny robotnik drogowy z Biłgoraja   Sprawa jest bardzo złożona bo nie któży przeszli do solidarnej polski a inni nie i trzeba nadmienić że ci co przeszli to teraz są w solidarnej polsce a inni nie są tam , jak głosi stare polskie przysłowie każdy ;kij ma dwa końce
12 kwietnia 2012
+2
-3
PL
418-3c4
~ Smirnoff   panie pośle, przepraszam bardzo ale czy możecie nie przyjeżdżać? Z góry dziękuję.
12 kwietnia 2012
+27
-12
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w piątek, godzina 10:03 Lubelszczyzna
Nawet do 164 tys. zł dotacji dla przedsiębiorców
W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się dziś wideokonferencja poświęcona dotacjom unijnym dla mikro - i małych przedsiębiorstw oraz dla samozatrudnionych. Nabór wniosków ruszy w środę 15 lipca br. Z dofinansowania mogą skorzystać te firmy, które w sytuacji związanej z koronawirusem znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Unijne wsparcie wypłacać będzie Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Na ten cel w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 zarezerwowano 74 mln zł.
w piątek, godzina 10:09 Biłgoraj
Burmistrz Biłgoraja zdradza na kogo odda głos w wyborach
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Starosta odpowiada na słowa burmistrza Biłgoraja
27 czerwca 2020 Diecezja
Zmiany w parafiach
W sobotę, 27 czerwca, podczas Dnia Kapłańskiego w Sanktuarium w Krasnobrodzie, biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek ogłosił decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
w poniedziałek, godzina 09:13 Biłgoraj
Akcja ratunkowa nad zalewem
w sobotę, godzina 16:49 Lubelszczyzna
Kolejna ofiara koronawirusa na Lubelszczyźnie
28 czerwca 2020 Osuchy
76. rocznica bitwy pod Osuchami
W tym roku przypada 76. rocznica największej bitwy partyzanckiej Polskiego Państwa Podziemnego podczas II wojny światowej - bitwy pod Osuchami. W niedzielę, 28 czerwca na cmentarzu partyzanckim w Osuchach zorganizowano uroczystości rocznicowe.
we wtorek, godzina 11:04 Biłgoraj
Szukamy właściciela psa
w piątek, godzina 13:24 Biłgoraj
"Wybierzmy cywilizację przyszłości"
w czwartek, godzina 15:54 Biłgoraj
"To są niezwykle ważne wybory"
Przekonywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podczas wizyty w Biłgoraju. Spotkanie z szefem resortu odbyło się w czwartkowe popołudnie, 9 lipca, w Parku Solidarności. Ziobro przekonywał do oddania głosu na Andrzeja Dudę, wyliczając różnice między obecną głową państwa, a jego kontrkandydatem.
w poniedziałek, godzina 09:55 Biłgoraj
20-latek wjechał w betonowy słup, 15-letnia pasażerka trafiła do szpitala
w środę, godzina 12:30 Księżpol
Na Jasną Górę rowerem
w poniedziałek, godzina 15:07 Biłgoraj
Poszukiwany i kolega z dopalaczami
W sobotni wieczór, 4 lipca, biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Za kierownicą siedział poszukiwany przez policjantów 34-latek. Razem z mężczyzną w pojeździe znajdował się 46-latek, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli substancje, które jak wykazały wstępne testy były prawdopodobnie dopalaczami.
w czwartek, godzina 12:32 Biłgoraj
#GaszynChallenge w SOS Wiosce Dziecięcej
w poniedziałek, godzina 12:32 Markowicze
Kolizja na trasie wojewódzkiej nr 835
1 lipca 2020 Lubelszczyzna
Porozumienie ws kolei. Jest szansa na budowę linii do Biłgoraja
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i samorząd województwa lubelskiego podpisali porozumienie w sprawie Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej, czyli rozwoju transportu kolejowego na terenie Lubelszczyzny. Mieszkańcy regionu mają zyskać lepszy dostęp do kolei dzięki budowie nowych przystanków i linii kolejowych. Łatwiejsze będą codzienne podróże nie tylko po województwie. Pod znakiem zapytania zostaje możliwość budowy nowych linii kolejowych z Szastarki przez Janów Lubelski do Biłgoraja oraz z Lublina do Łęcznej.
w czwartek, godzina 08:15 Biłgoraj
Pszczoły na dachu BCK
28 czerwca 2020 Biłgoraj
Można dostać 1 400 zł miesięcznie
30 czerwca 2020 Biłgoraj
Oświadczenie szpitala ws. śmierci pacjentki
Dziś rano, 30 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie przekazała informację o śmierci w biłgorajskim szpitalu 79-letniej pacjentki z infekcją COVID-19. Oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor placówki Tomasz Kwiatkowski.
w piątek, godzina 09:05 Gmina Biłgoraj
Jest absolutorium dla wójta gminy Biłgoraj
29 czerwca 2020 Biłgoraj
Możliwa nawet trąba powietrzna. Najwyższy stopień zagrożenia
29 czerwca 2020 Powiat
Duda, Trzaskowski, Bosak
Tak głosowali mieszkańcy powiatu biłgorajskiego w pierwszej turze wyborów prezydenckich, która odbyła się w niedzielę, 28 czerwca. Urzędujący prezydent otrzymał 64,63% głosów.
5 lipca 2020 Biłgoraj
Niedziela z muzyką i tańcem w BCK
w sobotę, godzina 11:11 Biłgoraj
Nie będzie tradycyjnej pielgrzymki na Jasną Górę
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl